تعميرات،ماسه سايي و رنگ آميزي مجتمع دريايي سلمان(شرکت نفت فلات قاره ايران)

بدضعیفمتوسطخوبعالی (بدون رتبه)
Loading...

شرکت نفت فلات قاره ايران

مناقصه عمومي دومرحله اي شماره 136/89/ا ت – تعميرات،ماسه سايي و رنگ آميزي مجتمع دريايي سلمان

شرکت نفت فلات قاره ايران در نظر دارد انجام خدمات فوق الذکر را طبق شرح کار تدوين شده از طريق مناقصه عمومي دو مرحله اي و به مدت ” 15ماه ” به پيمانکار واجدشرايط به شرح ذيل واگذار نمايد:

الف: خدمات مورد نياز:

تعميرات، ماسه سايي و رنگ آميزي مجتمع دريايي سلمان

ب: محل انجام خدمات:

در خليج فارس

ج: مدت خدمات مورد نياز:

15 (پانزده) ماه

د: شرايط:

1- توانايي ارائه ضمانتنامه شرکت در مناقصه به مبلغ -/160,443( يكصدو شصت هزارو چهارصدو چهل و سه) يورو براي شرکتهاي خارجي و مبلغ -/2,348,565,362(دوميلياردو سيصدو چهل و هشت ميليون و پانصدوشصت و پنج هزارو سيصدو شصت و دو) ريال براي شرکتهاي ايراني و انجام تعهدات طبق ضوابط کارفرما در صورت برنده شدن.

2- توانائي ارائه ضمانتنامه اجراي تعهدات به ميزان 10% مبلغ كل قرارداد.

3- به تقاضاهاي مشروط و مبهم و ناقص و يا مغاير با شرايط مندرج در اين آگهي و تقاضاهايي که بعد از مهلت مقرر دريافت گردد، ترتيب اثر داده نخواهدشد.

4- شرکت نفت فلات قاره ايران در رد يا قبول هر يک يا تمام پيشنهادات بدون آنکه محتاج به ذکر دليل باشد مختار خواهدبود.

5- پيشنهادات مالي مي بايستي حداقل سه ماه پس از وصول پيشنهادات به کميسيون مناقصات شرکت نفت فلات قاره ايران داراي اعتبار باشند.

متقاضياني که آمادگي شرکت در مناقصه فوق را دارا مي باشند مي توانند با ارائه مدارک مشروحه ذيل از تاريخ 26/8/89 لغايت 7/9/89 به نشاني: تهران، خيابان ولي عصر، بالاتر از مسجد بلال، نرسيده به تقاطع شهيد مدرس، خيابان تورج، شماره 3، شرکت نفت فلات قاره ايران، طبقه5، امور قراردادها، (تلفن: 23942514 فاکس: 22664234) مراجعه نمايند.

1- اساسنامه شرکت (انجام موضوع مناقصه يادشده بالا مي بايستي صراحتاً در اساسنامه شرکت قيد گرديده باشد)

2- آگهي تاسيس،ثبت وآخرين تغييرات شرکت مندرج درروزنامه رسمي

3- ارائه سوابق كاري (رزومه) به همراه معرفي نامه معتبر متقاضي جهت شرکت در مناقصه و دريافت اسناد و مدارک آن.

متقاضيان پس از دريافت اسناد و مدارک مناقصه و مطالعه دقيق و همه جانبه آن مي بايستي پيشنهادات خود را حداکثر تا ساعت 14:00 روز شنبه مورخ 18/10/89 در پاکات در بسته به کميسيون مناقصات شرکت نفت فلات قاره ايران تحويل و رسيد دريافت نمايند.

تاسیسات دریایی میدان سلمان در 77 مایلی دریایی جنوب جزیره لاوان واقع شده ؛ که یکی از عظیم ترین تاسیسات بهره برداری دریایی در خلیج فارس است.
این میدان با میدان ابوالبوخوش ( متعلق به ابوظبی ) در خط مرزی دریایی ایران مشترک می باشد. تولید این میدان به روش تولید مصنوعی ( گاز رانی ) بوده و توليد نفت از چاهها بوسيله Gas Lift انجام مي شود. روشهای ثانویه تولید با تزریق آب به یکی از لایه های بهره ده صورت می پذیرد. عمليات تزريق آب در سلمان جهت حفظ فشار در لايه های نفتی انجام مي گيرد.
افزون بر وجود منابع قابل ملاحظه نفتی در محدوده خلیج فارس، منابع عظیمی از گاز طبیعی نیز در محدوده فلات قاره ایران وجود دارد که تعدادی از آنها کشف شده است. که یکی ازآنها لایه دالان کنگان در سلمان است.


ميدان سلمان از يک تاقديس نامتقارن به ابعاد حدود 14 * 11 کيلومتر تشکيل شده که از سه لايه توليدي نفتي عرب تحتاني و فوقاني مربوط به ژوراسيک و لايه بوئيب مربوط به کرتاسه تحتاني و يک لايه گازي بنام خوف تشکيل يافته است.
اين مخزن در سال 1965 با حفر اولين چاه اکتشافي (s-12) کشف و توليد از لايه عرب تحتاني آن از تاريخ ژوئن 1968 آغاز گرديد. چاههاي اوليه اين ميدان بصورت عمودي و از سکوهاي تک چاهه حفاري گرديدند (چاههاي 21 تا 2S-1 و چاه 2S-3A) و بقيه چاهها از طريق سکوي حفاريDP (چاههاي 32 تا 2S-22) و ديگر سکوهاي چاه به صورت انحرافي حفر شده اند (از چاه 33 به بعد). پنج حلقه چاه تزريق آب نيز در اين ميدان حفاري شده است (چاههاي 6 تا 2 WIW) و پنج حلقه از چاههاي نفتي نيز به تزريق تبديل شده اند.

نوشته های مرتبط

9 نظر برای تعميرات،ماسه سايي و رنگ آميزي مجتمع دريايي سلمان(شرکت نفت فلات قاره ايران)

 1. مصطفی علیپور
  خرداد ۱, ۱۳۹۶

  با سلام لطفا اگه امکانش هست مناقصات مربوط به رنگ امیزی وسندبلاست وعایق ومتالایزینگ را به ادرس ایمیل اینجانب مصطفی علیپور هم ارسال فرمایید.این پیمانکاری با ۱۶سال سابقه در پروژه های مختلف اماده خدمات پوشش میباشد.با سپاس فراوان مصطفی علیپور شماره تماس:۰۹۱۳۳۸۱۵۷۲۸و۰۹۱۳۵۰۸۵۵۳۸

 2. وحید
  بهمن ۷, ۱۳۹۵

  لطفا مناقصاتتان را به ایمیل اینجانب ارسال فرمایید.

 3. شرکت سالار صنعت ری
  شهریور ۲۸, ۱۳۹۵

  با سلام
  شکت سالار صنعت ری امادگی خود را در خصوص اجرای عملیات سند بلاست و رنگ امیزی اعلام میدارد
  با تشکر
  مدیر عامل
  مجید سالارپناه
  ۰۹۱۲۶۴۸۱۳۸۵

 4. سیامک ظاهری
  خرداد ۱۴, ۱۳۹۵

  سلام مناقصات رو ایمیل کنید.تا ماهم تو کارا شرکت کنیم اگه خواستین هم کارا رو شرکی انجام میدیم .کار از من راهنمایی از شما

 5. ظاهری
  خرداد ۱۴, ۱۳۹۵

  سلام لطفا مناقصات رو به ایمیلم ارسال کنید .متشکرم اگه خواستی باهم کار شریکی هم میگیرم

 6. محمدرضا کاظمی نورالدینوند
  اردیبهشت ۶, ۱۳۹۲

  لطفا در صورت امکان کلیه مناقصات مربوطه را به آدرس ایمیل اینجانب ارسال نمائید .
  با سپاس بیکران

 7. همايون احمدوند
  دی ۲۶, ۱۳۸۹

  باعرض سلام وخسته نباشيد.بنده دانشجوي كارشناسي ارشدفيزيك دريادانشگاه علوم وفنون دريايي خرمشهرهستم. موضوع پايان نامه بنده اثرامواج درياروي سكوهاي نفتي مي باشد.سوال بنده ازشمااين است كه آياشركت شماطرح وياپزوهشي تحت اين غالب داردكه بنده انجام دهم.البته اگرموضوع تخصصي ترباشدبه عنوان مثال اثررفتارغيرخطي امواج روي سكوهاوياموضوع تفرق وياشكست موج دربرخوردباسكوهانيزقادرهستم بررسي كنم.

  • admin
   دی ۲۸, ۱۳۸۹

   با سلام
   شما ميتونيد در اين رابطه با جناب آقاي دكتر بهاري ( استاد دانشگاه تهران) و مدير پروژه فاز 12 به ايميل [email protected] مكاتبه كنيد. ايشون در اين رابطه تحقيق دارند.
   ضمنا بخش انجمن سايت فعال شده كه ميتونيد سوالات خودتان را اونجا هم مطرح كنيد
   موفق باشيد.

 8. m.ahmadi
  دی ۲۳, ۱۳۸۹

  با سلام لطفا مناقصه مزبور را به آدرس ایمیل اینجانب ارسال فرمایید . با تشکر محمود احمدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *