هند کلینر

بدضعیفمتوسطخوبعالی (5٫00 از 5)
Loading...

هند کلینر ( دست  پاک کن )

hand cleaner
»» هند کلینر ؛ HAND CLEANER ««
یک ماده پاک کننده ایده آل جهت پاک کردن دستهای آلوده به روغن ، گریس ، رنگ و غیره می باشد . پاک کردن آلودگی از روی دست هنگام کار کردن با قطعات صنعتی و ماشین آلات در کارخانه و کارگاهها یک ضرورت اجتناب ناپذیر است .

هند کلینر این عمل را بدون نیاز به آب بخوبی انجام می دهد . خصوصیت منحصر به فرد این فرآورده نداشتن نفت ، دارا بودن مواد طبیعی ( اُرگانیک ) و داشتن رایحه و بوی خوش است .
جهت پاک نمودن دست های آلوده به گریس ، روغن و چربی با اثر فوری بدون نیاز به آب
طرز استفاده :
ابتدا مقداری هند کلینر را در کف دست خود قرار داده و بوسیله دو دست تمام قسمتهای آن را ماساژ دهید و سپس با یک پارچه و یا حوله دست خود را تمیز نمائید .
کاربرد ها : مورد مصرف صنایع نفت ، گاز ، پالایشگاهی و پتروشیمی و صنایع حفاری و کلیه کارخانجات و ماشین سازی ها و تولید کنندگان قطعات و تعمیر گاههای خودرو و …

یک ماده پاک کننده ایده آل جهت پاک کردن دست های آلوده به روغن ، گریس و آلودگی های کارگاهی می باشد . پاک کردن آلودگی از روی دست هنگام کار کردن با قطعات صنعتی و ماشین آلات در کارخانجات ، صنایع نفت ، پالایشگاهی ، پتروشیمی ، نیروگاهی و صنایع حفاری چاه و کارگاهها یک ضرورت اجتناب ناپذیر است . هند کلینر این عمل را بدون نیاز به آب بخوبی انجام می دهد . خصوصیت منحصر به فرد این فرآورده نداشتن نفت ، دارا بودن مواد طبیعی ( ارگانیک ) و داشتن رایحه و بوی خوش است .

(هیچ نماینده یا نمایندگی فروش در شهرهای دیگر نداریم مکان ما اصفهان میباشد)

mobile : 09370648945

Email : pall_ring@yahoo.com

برچسب ها: , , , , , , , ,

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *