سرمته، راد و کربارل حفاری اکتشافی وایرلاین (مغزه گیری) تکنی دریل

بدضعیفمتوسطخوبعالی (4٫75 از 5)
Loading...

شرکت تکنی دریل فرانسه تولید کننده انواع ابزار آلات حفاری مغزه گیری (اکتشافی) برای معادن (وایرلاین) و نیز کاربردهای ژئوتکنیک (متریک) می باشد.

رنج محصولات تکنی دریل شامل انواع سرمته های الماسه، فولادی، کربایدی و غیره، انواع رادهای حفاری، کوربارل ها و قطعات آنها و نیز ابزارآلات و قطعات جانبی در سیستم های وایرلاین و متریک می باشد که با استفاده از بهترین متریال خام و شیوه های ساخت پیشرفته دارای بالاترین کیفیت می باشند.

کلیه سرمته های تکنی دریل در کشور کانادا و با استفاده از الماس های باکیفیت بالا تولید می شوند و رادها و کوربارل ها در کشور فرانسه و با استفاده از بهترین آلیاژهای فولادی فرانسوی ساخته شده و رزوه می شوند.

سرمته های مغزه گیری

سرمته های مغزه گیری وایرلاین جهت اکتشاف در معادن مختلف استفاده می شوند و در سایزهای استاندارد زیر ساخته می شوند:

AQ, BQ, NQ, NQ2, NQ3, HQ, HQ3, PQ, PQ3, ATK, BTK, BTW, NTW,

سرمته های تکنی دریل با Waterway های زیر ارائه می گردند:

– Standard Waterway

– Wide Waterway

– Superflash Waterway

– Turbo Waterways

– Face Discharge

رادهای مغزه گیری وایرلاین:

این شرکت از آوریل سال ۲۰۱۳ میلادی با استفاده از آلیاژ DM 950 شرکت والورک که از مقاومت مکانیکی بسیار بالایی برخوردار است (در مقایسه با DM 850) خصوصیات مکانیکی رادهای NQ، BQ و HQ خود را تحت نام تجاری Kodiak (از قبیل نیروی کششی، ممان پیچشی، فشار قابل تحمل داخلی و مقاومت در برابر سایش) بین ۲۰ تا ۵۰ درصد نسبت به سایر رقبا مانند اطلس کوپکو و بورت لانگیر بهبود بخشیده است.

همچنین استفاده از این آلیاژ باعث بهبود در ارتعاشات بوجود آمده در رادها و نیز حفظ راستای مستقیم رادها گشته است.

رادهای وایرلاین تکنی دریل در سایزهای استاندارد PQ، HQ، NQ، BQ، AQ و در طول های ۰٫۵ متر، ۱ متر، ۱٫۵ متر و ۳ متر ساخته می شوند.

همچنین به منظور انجام حفاری های عمیق تر، شرکت تکنی دریل رادهای Heavy Duty خود را ارائه نموده است که دارای مقاومت بسیار بالایی بوده و از نوع خاص رزوه (R-R) با استحکام بالا استفاده می نماید و به کمک این رادها می توان تا عمق ۳۰۰۰ متر را حفاری نمود.

شرکت چرخ پارسی نماینده انحصاری تکنی دریل فرانسه در ایران
www.technidrill.ir

تلفن:۴۴۰۰۲۴۵۲

فکس: ۴۴۰۰۱۷۳۷


+ درج آگهی خرید / فروش

آگهی های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *