تامین تجهیزات هوای فشرده

بدضعیفمتوسطخوبعالی (بدون رتبه)
Loading...

معرفی محصولات هتکو ( مواد جاذب رطوبت )

شرکت هتکو به عنوان معتبرترین و بزرگ‌ترین سازنده خشک کن های هوای فشرده ( Air dryer ) در منطقه خاورمیانه ، دارای بیش از بیست سال سابقه در تولید بزرگ‌ترین درایرهای جذبی در کشور می‌باشد که این تجهیزات هم اکنون در صنایع نفت و گاز و در خطوط تولید شرکت‌های معظم صنعتی همچون فولاد مبارکه و ایران خودرو با ظرفیتهای بسیار بالا نصب و مورد بهره برداری قرار گرفته اند. مواد عرضه شده توسط شرکت هتکو به بازار، دقیقا مشابه مواد مورد استفاده در دستگاههای ساخت این شرکت بوده و از آنجاکه شرکت هتکو ضامن کیفیت و عملکرد حداکثر درایرهای تولیدی خود می باشد، مشتریان محترم می‌توانند از کیفیت مواد فوق، اطمینان کامل حاصل نمایند.
متاسفانه بدلیل تشابه ظاهری مواد جاذب رطوبت ساخت این شرکت‌ و کشورهای دیگر، امکان تشخیص کیفیت آنها به صورت بصری وجود ندارد. لذا سوداگران بازار، با سوء استفاده از عدم اطلاع خریداران، اقدام به توزیع مواد نامرغوب و ارزان قیمت در بازار در بسته بندی هایی با لیبل و نشانهای تجاری شرکت‌های معتبر اروپایی و آمریکایی مانند ZEOCHEM – ALCOA – ALCAN -BASF – CECA و غیره می نمایند.
شرکت هتکو باتکیه بر اعتبار نشان تجاری خود در بازار ایران، مرغوبترین مواد وارداتی خود را با نشان تجاری هتکو به بازار ارائه مینماید و کیفیت و عملکرد کالای خود تا زمان اعلام رضایت رسمی خریدار تضمین خواهد کرد . به این روش ، ضمن حفظ اطلاعات تخصصی و تجارب خود حاصل از بیش از بیست سال تحقیق و مطالعه و با بهره گیری از امکانات آزمایشگاهی و تست مواد مصرفی مورد استفاده در محصولات خود، توانسته است بخوبی با شرکت‌های سودجو که با اتخاذ رویکرد های غیر حرفه ای، از نام های تجاری معتبر اروپایی بروی کالاهای ارزانقیمت چینی و یا هندی استفاده و اقدام به کسب درآمدهای نامشروع و غیر حرفه ای مینمایند، رقابت کند.
برخی از مزایای مواد شرکت هتکو نسبت به نمونه های بدون شناسنامه در بازار بشرح زیرند:
۱- ضمانت حداقل ۵ سال عمر کارکرد
۲- صدور ضمانتنامه و دفترچه راهنما و گارانتی همراه با کالا
۳- پشتیبانی فنی و مهندسی
۴- ارائه دیتا شیتها و مدارک مهندسی مورد نیاز خریدار
۵- شارژ و یا تخلیه تخصصی مواد
۶- ارائه مشاوره و راهنمایی خریدار
۷- بررسی عملکرد صحیح و عیب یابی سیستمهای خشک کن
۸- ارائه گزارشات کارشناسی پس از بازدید از دستگاهها


+ درج آگهی خرید / فروش

آگهی های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *