پاسخ به سوالات متداول آزمون‌ های استخدامی شرکت نفت

بدضعیفمتوسطخوبعالی (4٫00 از 5)
Loading...

با توجه به سوالات متعدد برخي داوطلبان شركت در آزمون‌هاي استخدامي شركت ملي نفت ايران و شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي كه قرار است در پايان تير ماه برگزار شود، پاسخ تعدادي از اين سوال‌ها تهيه شده است.

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني وزارت نفت(MOP)، در اين خصوص برخي مسئولان مرتبط در شركت ملي نفت ايران از احتمال مشاركت تا 100 هزار نفر داوطلب در اين آزمون خبر داده‌اند؛ به‌طوري كه با آغاز ثبت‌نام از 8 تير ماه تا ظهر ديروز (14 تير) بيش از 53 هزار نفر در اين آزمون‌ها ثبت‌نام كرده‌اند.

به‌منظور شفاف‌سازي و آگاه‌سازي بيشتر داوطلبان محمد گذاري معاون امور اداري مديريت منابع نساني شركت ملي نفت ايران در گفتگويي با پايگاه اطلاع‌رساني وزارت نفت ضمن تاكيد بر ضرورت مطالعه كامل راهنما پيش از ثبت‌نام، به برخي از سوالات ارسال شده، پاسخ داده است.

مواد آزمون در خصوص برخي رشته‌هاي مشترك در دو مقطع كارشناسي و كارشناسي ارشد؟

منابع آزمون براي برخي رشته‌ها كه در دو مقطع كارشناسي و كارشناسي ارشد مشترك است، يكسان خواهد بود ولي هنگام محاسبه نتايج آزمون، ترازها باهم محاسبه مي‌شوند.

به عبارت ديگر مواد آزموني مقطع كارشناسي و كارشناسي ارشد در خيلي از رشته‌ها مشابه است اما در محاسبات تراز مي‌شوند. به اين صورت كه ليسانس‌ها با يكديگر و فوق ليسانس ها نيز با يكديگر مقايسه خواهند شد.

همچنين دارندگان مدرك كارشناسي ارشد امتياز بيشتري دارند و بر اساس امتيازي كه مي‌گيرند، ترازها با هم مقايسه مي‌شود.

دلايل عدم جذب خانم‌ها دراين آزمون؟

يكي از دلايل اصلي عدم جذب خانم‌ها در آزمون استخدامي شركت ملي نفت و شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي شرايط سخت و سنگين مناطق عملياتي است. با توجه به اينكه استخدام ما در خارج ازتهران و در مناطق عملياتي است؛ امور برنامه‌ريزي نيروي انساني باتوجه به شرايط و محل كار و نياز اعلام شده از سوي واحدها نسبت به اين تصميم، اقدام كرده‌اند. به‌طور كلي گرايش‌ها و رشته‌ها بر اساس ضرورت‌ها و نيازهايي كه از شركت‌هاي عملياتي اعلام مي‌شود، انتخاب و تصميم‌گيري مي‌شود كه چه رشته‌ها، گرايش‌ها و جنسيتي، در كدام مناطق عملياتي جذب شوند.

چرا در برخي رشته‌ها فقط گرايش خاصي از آن انتخاب شده، در حالي كه تفاوت واحدهاي درسي گذرانده شده در گرايش‌هاي ديگر فقط در حد چند واحد تحصيلي بوده است؟

به طور معمول بعضي از رشته‌هاي تحصيلي گرايش‌هاي مختلفي دارند كه فقط برخي از آنها در ليست رشته‌هاي مورد نياز است و دليل آن هم برمي‌گردد به اينكه واحد مورد نظر تخصص خاصي را نياز داشته كه به همان چند واحد درسي متفاوت برمي‌گردد. براي نمونه در رشته‌هايي همچون مهندسي نفت و مهندسي مخازن، درمناطق عملياتي نياز به متخصصاني است كه به طور ويژه بايد از مهارت‌هاي ظريفي برخوردار باشند كه تخصصي آن گرايش است.

همچنين در بحث رشته‌اي مانند مدد كاري، البته كه اي رشته گرايش‌هاي مختلفي دارد ولي وقتي نياز يك شركت مددكاري اجتماعي بوده يعني براي انجام كارهايي با تخصص اين گرايش اعلام نياز شده و بايد برنامه‌ريزي بر اساس نيازهاي مناطق عملياتي صورت گيرد.

امكان ثبت‌ نام ممتازين در آزمون وجود ندارد؟

اين آزمون فقط براي غيرممتازين مقاطع فوق ديپلم، ليسانس و فوق ليسانس است و داوطلبين ممتاز فقط مي‌توانند با مراجعه به سامانه ثبت‌نام فارغ‌التحصيلان ممتاز، حسب ضوابط و مقررات اعلام شده در پايگاه اينترنتي معاونت توسعه منابع انساني و مديريت وزارت نفت (به آدرس www.pmhr.ir يا www.mop.ir ) مراجعه كنند و نيازي به ثبت نام و شركت در اين آزمون ندارند.

در همين رابطه استخدام دانش آموختگان ممتاز ياد شده صرفاً از طريق پايگاه مذكور امكان پذير بوده و در صورت حضور در اين آزمون، از ادامه فرآيند جذب حذف خواهند شد .

چرا امكان ثبت‌نام همزمان يك داوطلب در رشته‌هايي از دو آزمون نفت و پالايش و پخش وجود ندارد؟

داوطلبان فقط حق انتخاب يك شركت را دارند و بعد از ثبت نام مسيرشان بر اساس خواستگاه و نياز خودشان از هم جدا مي‌شود. هم چنين به دليل جلوگيري از اجحاف، جلوگيري از بروز مشكلات در مواردي كه نيروها با هم مطابقت دارند و مهم‌تر از اينها، ضرورت انتخاب بر اساس علاقه داوطلبان، الزام به انتخاب يك شركت و يك رشته گذاشته شده است.

آيا داوطلباني كه به صورت پيمانكاري در صنعت نفت مشغول هستند، از امتياز ويژه‌اي برخورداند؟

امتيازات ويژه‌اي براي داوطلبان پيمانكار شاغل در صنعت در نظر گرفته شده است.

براساس اين گزارش، آزمون استخدامي نفت و پالايش و پخش در 10 حوزه در شهرهاي اصفهان، ساري، كرمانشاه، خوزستان، بوشهر، مشهد، شيراز، تبريز، اهواز و تهران برگزار مي‌شود.

پذيرش در آزمون استخدامي بيش از دو برابر ظرفيت‌هاي پيش بيني شده خواهد بود و اين ميزان در مراحل مصاحبه‌هاي علمي و عملي به ميزان ظرفيت پيش‌بيني شده خواهد رسيد.

از سال 84 تا 87 كه آخرين جذب از طريق آزمون سراسري برگزار شد، به ترتيب در سال 84 حدود 91 نفر، در تاريخ 23/10/84 حدود 545 نفر، سال 85، حدود هزارو 888 نفر، در سال 86 تعداد 171 نفر، در سال 87 تعداد 829 نفر و در تاريخ 16/12/87 حدود980 نفردر آخرين آزمون سراسري جذب شده‌اند.

علاقه‌مندان مي‌توانند جهت كسب اطلاعات بيشتر يا ثبت‌نام به پايگاه اينترنتي http://azmoon.nioc.ir مراجعه كنند.

برچسب ها: , , , , ,

نوشته های مرتبط

71 نظر برای پاسخ به سوالات متداول آزمون‌ های استخدامی شرکت نفت

 1. reza
  شهریور ۲۰, ۱۳۹۲

  آقا یعنی ما گناه کردیم که فرزند شهید یا جانباز نیستیم؟؟؟؟؟؟؟ بابا جان اشتغال و امرار معاش حق طبیعی همه کسانی هست که توی ایران دارن زندگی میکنن،شایسته سالاری باید منطقی و حقوقی و متناسب با قوانین عرفی اکثر جوامع باشه نه آرمانی،آقا اگه وزارت جنگ در مواقع حساس ،یا وزارت دفاع استخدامی داشتن بچه های شهدا معظم و جانبازای عزیز برن اونجا استخدام بشن،ملاک برتری و شایسته سالاری در قران هم با این نوع استخدام شما در تعارضه.بابا جان هم فرزند شهید و جانباز گرسنه ست هم یک فرد معمولی،هر دو انسان هستن نباید در گزینش آنها تفاوت قایل شید جز در علم آنها.والاهه کار شما نه با دین و نه با اخلاق همخوانی نداره.و صرفا باعث نابودی جامعه جوانی مثل ایران میشید.به امید ایرانی سر فراز تشکر

 2. نجف علی ایزدی
  مهر ۱۵, ۱۳۹۱

  باسلام

  در مورد استخدام یک فرزند از بازنشسته جانباز چه اقدامی میشود؟

 3. رامین
  مرداد ۷, ۱۳۹۱

  من رشته لیسانسم مهندسی مواد سرامیک بوده و رشته فوقم مهندسی مواد ریخته گری هست. از دانشگاه شریف معدل 16.30. با توجه به اینکه گرایش فوق من در لیست نیاز نبود آیا باز هم می توانم درخواست استخدام بدهم؟

 4. حمید
  تیر ۶, ۱۳۹۱

  سلام ایا رشته زیست شناسی گرایش میکروبیولوزی میتواند دراستخدامی سال 91 شرکت کند باتشکر

 5. حسين
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱

  ايا سوالات مهندسي برق شركت نفت 30/04/90 را داريد

 6. احسان
  اردیبهشت ۷, ۱۳۹۱

  سلام
  اونایی که ممتازن و به مصاحبه دعوت شدن اگه لطف کنن بگن چقدر منتظر بودن از زمان ثبت نامشون تا ارسال دعوتنامه. دانشگاه محل تحصیلشونم بزارن
  ممنون میشم.

 7. مهدی
  اردیبهشت ۳, ۱۳۹۱

  دوستان سلام
  من در شرکت فلات قاره قبول شدم ولی خبری از طب صنعتی نیست…کسی میتونه کمکی بکنه؟

 8. ehsan
  اسفند ۷, ۱۳۹۰

  Salam,man dar azmone naft manateghe naftkhiz e jonob ghabol shodam,ama mehre 90 ham to azmone asaloye sherkate gas ghabol shodam,hala mikham ba tavajoh be inke man khozestani hastam to khozestan kar konam,mikhastam bedonam ba tavajoh be inke man gharardadi ba gas emza nakardam,tahodi ham nadadam,vali roze aval omadim amozeshe gas goftan baraton code personeli zadim emkanesh hast man beyam naft ya bayad gas bemonam,lotfan rahnamaye konid.

  • رسول
   اسفند ۸, ۱۳۹۰

   سلام احسان منم عینٌا وضعیت شما رو دارم هم عسلویه هم خارک. منم نمیدونم کدومشو برم اگه تونستی بفهمی به ما هم خبر بده ممنون.

 9. رسول
  اسفند ۶, ۱۳۹۰

  سلام , من شرکت نفت فلات قاره(خارک قبول شدم. و لی تا حالا هیچ سراغی از من نگرفتن.کسی خبر داره؟

 10. مهدی
  اسفند ۶, ۱۳۹۰

  چه پاسخ های زیادی به سوالا داده شده. خسته نباشید

 11. احمد
  بهمن ۲۹, ۱۳۹۰

  نتایج مصاحبه ممتازینو کی اعلام می کنین. یک ساله منتظریم

 12. a
  بهمن ۲۴, ۱۳۹۰

  سلام.من برای آزمون شرکت ملی قبول شدم.ولی تو سایت زدن بهتون اطلاع میدیم که چه کتر کنیم.کسی خبر داره مرحله بعد چیه؟کی گزینش می کنند؟اصلا رتبه ها مگه اعلام شده؟من که کلا نمی دونم داستان چطوریه؟به من بی اطلاع کمک کنید!!!!

 13. همت
  بهمن ۲۰, ۱۳۹۰

  مثل اینکه به اونایی که قبول شدن زنگ زدن چون توسایت گزینش شرکت نفت گفته ” جهت تکمیل فرم گزینش تا بیست وسوم بهمن باید مدارکشون تحویل بدن” پس نتایج اعلام شده و ما خبر نداریم.

 14. سید
  بهمن ۲۰, ۱۳۹۰

  با سلام نتایج مصاحبه ممتازان شرکت نفت کی اعلام میشه؟

 15. مسعود محسني فرد
  بهمن ۲۰, ۱۳۹۰

  بنام خدا ضمن عرض تبريك دهه فجر ايا باتوجه به تاييدوتاكيد معاونت نيروي انساني ريس جمهور واينكه سطح تحصيلات دانشگاه پيام نور كمتر ازاد نميباشد ايا فارغ التحصيلان ممتاز پيام نور قابل جذب در صنعت نفت ميباشند قبلا نيز سوال نموده بودم لطفا پاسخ مقتضي اراييه فرماييد

  • سید
   بهمن ۲۲, ۱۳۹۰

   ممتاز کجا بود باسکولی نمره میگیرین بدون زحمت میرین درس میخونیین توقع بیجا دارین؟ خنده دار دانشجویایی پیام نور را ممتاز حساب کنن؟

  • احمد
   بهمن ۲۲, ۱۳۹۰

   اره بابا من باسید موافقم پیام نور و آزاد دانشگاه نیستند اینا مهد کودکند؟ خدایش خنده داره که بگن نخبه ایم البته راستم میگن که نخبه ان که رتبه های شش و هفت رقمی کنکورکن؟

  • شریف
   بهمن ۲۲, ۱۳۹۰

   برادر خیلی باحالی مگه پیام نور نخبه هم دارد اونا نخبگان جهانی هستند.

 16. حمید
  بهمن ۱۸, ۱۳۹۰

  اعلام نتایج ممتازین چه زمانی انجام میشه؟ اگه کسی در زمان انتظار جای دیگه ای برای کار پیش بیاد باید چی کار کنه؟ منطقیه که زمان انتظار استخدام بیش از یک سال طول بکشه؟ بعد از اعلام نتایج مصاحبه چند سال دیگه باید منتظر نتایج گزینش و طب صنعتی و … بمونیم؟؟؟ اگه موقعیت های کاری دیگه رو به خاطر نفت رد کنیم و سرانجام بعد از چند سال در نفت نیز رد بشویم چه کسی مسئول پاسخ گویی به ماست؟

  • احمد
   بهمن ۲۳, ۱۳۹۰

   نتایج اعلام شده با گزینش تماس بگیرین بهتون میگن.

 17. حمید
  بهمن ۴, ۱۳۹۰

  با سلام. من جزو ممتازین هستم ولی تا به حال به مصاحبه دعوت نشده ام. دو بار به بنده دعوتنامه بدون تاریخ به شرکت پخش و پالایش و همچنین پژوهشگاه صنعت نفت ارسال شده ولی بعد از چند روز حذف شده است.

 18. مسعود
  بهمن ۲, ۱۳۹۰

  آقای وزیر نفت لطف کنید بگید چرا 25 دیماه روزی که میخواین نتیجه ها رو بزنین یه دفعه معاون نیروی انسانی شرکت نفت رو عوض می کنید و جاش کریم سلحشور رو میذارین؟آیا خواستین جلوی پارتی بازی رو بگیرین یا اون رو مثل الان شدت بدی؟اصلاً میدونی نفرین چند هزار نفر پشت سر خودت و خونوادته.من واگذار میکنم به خدا تمامی کسانی رو که تو این قضیه دست داشتن.

 19. محمد
  بهمن ۱, ۱۳۹۰

  باسلام
  من از طریق سهمیه ممتازین وارد مصاحبه شدم. حالامی خواستم بدونم برا اطلاع از نتایج مصاحبه باید به چه سایتی مراجعه کنم؟

  • مهدی
   بهمن ۲, ۱۳۹۰

   سایت azmoon.nioc.ir نتایج را گذاشته ولی من هم از طریق ممتازین مصاحبه دادم ولی وقتی مشخصات را وارد می کنم می گوید نا معتبر است . برای شما هم همین طور است یا خیر ؟ سایر بچه هایی که سهمیه ممتازین شرکت کردند توانسته اند وارد سایت نتایج بشوند یا خیر ؟ لطفا کسی اگر وارد شده پیام بده

   • محمد
    بهمن ۲, ۱۳۹۰

    با سلام
    مهدی جان واسه منم میزنه اطلاعات نامعتبره. در ضمن کد رهگیری داوطلبین ممتاز ظاهرا یک رقم بیشتر از سایر داوطلبین هستش.یا مثلا شماره صندلی ممتازین 5رقمیه در حالیکه واسه بقیه 7رقمیه
    امیدوارم کسی با اطلاع رسانی بموقع مارو از این سردرگمی نجات بده

  • حسام
   بهمن ۹, ۱۳۹۰

   دوستان برای ممتازین اطلاع رسانی از طریق پیامک خواهد بود

   • بهزاد
    بهمن ۱۵, ۱۳۹۰

    سلام دوستان می خواستم بدونم واسه همه بچه های ممتاز اس ام اس دادن .اگه دادن اس ام اس شما هم این بود که امتیازات لازم را کسب نکردین منتظر تماس بعدی ما باشید

   • سعید
    بهمن ۱۹, ۱۳۹۰

    نتایج آزمون ممتازین کی اعلام میشه؟اگه کسی اخبار موثق داره اعلام کنه.

 20. سعید
  بهمن ۱, ۱۳۹۰

  این شامل پخش نفت هم بوده؟

 21. رضا
  بهمن ۱, ۱۳۹۰

  برادرای محترم مسئول….. به جان شما ما باید جاهای دیگه ای هم مصاحبه بدیم…. حالا بماند که اونا قبولمون می کنن یا نه…. الان یه ماهه سردرگمم..
  لطف کنین و به فکر شرکت کننده ها هم باشین….

 22. علی
  دی ۳۰, ۱۳۹۰

  بچه ها کسی اینجا شرکت نفتی هست که واسش تحقیقات اومده باشن؟

  • رضا
   بهمن ۱, ۱۳۹۰

   سلام من هم منتظر هستم نتایج بیاد اما برای تحقیقات نشنیدم کسی بیاد

   • رامین
    بهمن ۸, ۱۳۹۰

    واسه من ازتحقیقات اومدن و از همسایه ها پرسوجو کردن درتاریخ1390/10/30
    البته اینو هم بگم که من پالایش وپخشو زدم و هنوز معلوم نیست کی جواب میدن

 23. سروش
  دی ۳۰, ۱۳۹۰

  با سلام میخواستم ببینم کی اعلام نتیجه میکنن(شرکت نفت ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ای کاش مث پالایش و پخش زمانشو اعلام نمیکردن. لطف کنید جواب دهید
  متشکرم

  • سروش
   دی ۳۰, ۱۳۹۰

   بقولا ساعت 4 بعدازظهر شنبه اول بهمن 90

 24. قاسم
  دی ۳۰, ۱۳۹۰

  نکنه منظور دی ساله بعده؟

 25. hamid
  دی ۳۰, ۱۳۹۰

  آمو دی ماهم تموم شد پس کی نتایجو میزنین اه

 26. محمد
  دی ۲۵, ۱۳۹۰

  سلام.بابا چقدر بدقولی میکنید.ما که از دلشوره مردیم.نتیجه مصاحبه ها رو بزنید دیگه؟!

 27. احمد
  دی ۱۷, ۱۳۹۰

  كسي كه پارتي نداشته باشه قبوليش با خداست

 28. احسان
  دی ۱۷, ۱۳۹۰

  همش پارتي بازيه

 29. محمدرضا
  دی ۱۱, ۱۳۹۰

  سلام مي خوام بدونم كه اگر نتايج رو اعلام كردن محل خدمت مشخصه يا نه وضعيت اشتغال 14 به 14 روز ميشه و ديگر اينكه ايا فرزندان شاهد و ايثار گر پذيرفته شده در روز 15دي ماه اسامي انها در سايت هست يا نه و اينكه رشته كامپيوتر در چه اموري مشغول فعايت مي شوند
  با تشكر

 30. مهدی شهیدی
  آذر ۸, ۱۳۹۰

  با سلام نتایج مصاحبه شرکت ملی نفت ایران طی اطلاعیه سایت azmoon.nioc.ir به شرح ذیل اعلام خواهد شد :

  ** اطلاعيه جدید **

  اعلام نتايج نهایی مصاحبه استخدامي صرفاً از طريق همين پايگاه و به شرح ذيل خواهد بود :
  1- متقاضيان استخدام در شركت ملي نفت كه در مصاحبه فني و تخصصي حضور يافته اند نيمه دوم دي ماه سال جاري (از 15/10/90)
  2- زمان اعلام نتايج به متقاضيان استخدام در شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي متعاقباً از طريق همين پايگاه اعلام خواهد شد.
  تذکرات مهم:
  1- آن دسته از داوطلبان استخدام در شركت ملي نفت كه مدارك موردنياز پرونده مصاحبه استخدامي ايشان ناقص مي باشد،
  حداكثر تا پايان آذرماه (30/9/90 ) سالجاري مهلت دارند تا نسبت به رفع نقص آن از طريق ارسال با پست سفارشي يا نمابر به نشاني ذيل اقدام نمايند. درغير اينصورت موضوع استخدام ايشان در شركت ملي نفت منتفي خواهد گرديد.
  2- با عنايت به لزوم وصول تاييديه هاي هسته گزينش، طب صنعتي، عدم سوء پيشينه، استعلام مدرك تحصيلي و استعلام مدرك نظام وظيفه پيش از شروع بكار افراد پيش بيني مي گردد شروع بكار پذيرفته شدگان نهايي آزمون از اوايل ارديبهشت ماه سال 91 باشد. آموزش افراد جديدالاستخدام نيز همزمان با دوره استخدام پيماني آنان خواهد بود.
  نشانی : تهران، خ طالقاني، بين حافظ و وليعصر، ساختمان شماره 175، مركزي پنجم شركت ملي نفت، طبقه سوم، دبيرخانه تامين نيروي انساني
  نمابر : 66969567-021 و 61626330-021
  اداره تامين نيروي انساني شركت ملي نفت ايران

 31. mahdi
  آذر ۷, ۱۳۹۰

  سلام.زمان اعلام نتایج مصاحبه کی است؟(لطفا اگه می دونید)

 32. آرش
  آذر ۶, ۱۳۹۰

  تاریخ نتیجه مصاحبه رو اعلام کنید . ممنون .

 33. فلانی
  آبان ۲۹, ۱۳۹۰

  ماشالا چقدر پاسخگو سوالات هستن آدم شرمندشون میشه

 34. رضا
  آبان ۲۶, ۱۳۹۰

  سلام میخواستم بپرسم جواب مصاحبه شرکت نفت چه وقت اعلام میشن.با تشکر

  • منصور
   آبان ۲۸, ۱۳۹۰

   اگه زمان دقیق نتایج نهایی مصاحبه رو لطف کنین ممنون میشم.

  • ناشناس
   آذر ۵, ۱۳۹۰

   برای منم جای سواله که نتایج مصاحبه چه زمانی اعلام میشه؟؟

 35. محسن
  مهر ۲۷, ۱۳۹۰

  با عرض سلام و خسته نباشید . من در آزمون شرکت کردم و قبول شدم ولی تاریخ انجام مصاحبه تعیین نشده . خواهشمندم راهنمائیم کنید .

  • رضا
   آبان ۱۲, ۱۳۹۰

   خوب اگه نمی خواین جواب بدین چرا این پخش نظر رو گذاشتین؟؟
   خوب یه توضیحی بدین ما تکلیف خودمونو بدونیم
   x(

 36. ehsan
  مهر ۲۳, ۱۳۹۰

  salam khaste nabashid . mikhastam bedonam cheghad in proce zaman mibare ta akharin marhale gozinesh ke afrade ghabol shode nahayi be shahraye mahale ghabolishon beran va kareshono shoro konan agar javab bedid mamnon misham

 37. زارع
  مهر ۲۳, ۱۳۹۰

  سلامزمن تو سايت ممتازين ثبت نام كردم اما هنوز نحوه جذب ممتازين مشخص نيست و نميدونيم تا كي بايد صبر كرد

 38. hosein
  مهر ۳, ۱۳۹۰

  سلام من ممتاز هستم و نميدانستم که بايد از طريقه پايگاه ممتازان ثبت نام کنم.حالا بايد چه کار کنم؟

 39. خلیل
  مهر ۳, ۱۳۹۰

  کسی درباره ازمون شغلی8/7/90میدونه چی یا چی میاد بعدشم بومی هراستان در اولویت استان خودشه من ایلامیم باکمال وجمال ازتون متشکرم پاسخ بده هرچی کرمته.

 40. حسين
  شهریور ۲۷, ۱۳۹۰

  من محل زندگيم و محل تولدم خراسان رضوي است ولي در هنگام ثبت نام محل خدمتم اشتباه شده بجاي خراسان رضوي ـ ايلام ثبت شده و تو آزمون هم قبول شدم چه كار بايد بكنم لطفا راهنماييم كنيد خيلي نگرانم

  • حسين
   شهریور ۲۸, ۱۳۹۰

   من تو ازمون قبول شدم ولي محل خدمتم بجاي خراسان رضوي ايلام ثبت شده چه كار كنم كمكم كنيد خواهش ميكنم

 41. هادی
  مرداد ۳۰, ۱۳۹۰

  امید وارم همه قبول شن.من عاشق مار توی شرکت نفتم.

 42. اصغرلاكتراشي
  مرداد ۲۸, ۱۳۹۰

  سلام. جواب سولات ازمون وتاريخ دقيق اعلام نتايج را مي خواستم بدونم.

 43. محسن
  مرداد ۱۴, ۱۳۹۰

  با سلام
  کلید ازمون مورخه31/04/90 از کجا میتونیم پیدا کنیم(کارشناسی مدیریت صنعتی)

 44. محمد
  مرداد ۴, ۱۳۹۰

  میخواستم بدونم چند نفر از رشته مهندسی نفت قبول میشن

 45. امید
  مرداد ۳, ۱۳۹۰

  می خواستم ببینم کلید ازمون نفت مورخه 30/4/90 رو کجا می تونم پیدا کنم

  • امین
   مرداد ۷, ۱۳۹۰

   کجا میتونم کلید آزمون استخدامی رو پیدا کنم؟؟؟

 46. میترا
  مرداد ۲, ۱۳۹۰

  باسلام لطفا اگرشرکت نفت استخدامی خانم داشته باشد به من ایمیل کنید .باتشکر

  • خلیل
   مهر ۳, ۱۳۹۰

   استخدام هست اونم باشرایط خوب ساعت شروع کار هروقت دلت خواست شرایط:مجرد باشی. زیبایی.قدبلند.پولدار محل کار خونه نام کار فرما شوهر

 47. امین
  مرداد ۲, ۱۳۹۰

  میخواستم بدونم پاسخنامه سوالات آزمون (کارشناسی صنایع) کجا میتونم ببینم؟
  میخوام ببینم چکارکردم خودم

 48. alikhani
  تیر ۲۵, ۱۳۹۰

  با سلام
  اينجانب با نام مهدي عليخاني با كد ملي 6249684263 در اين آزمون ثبت نام كردم .
  ولي متاسفانه رشته انتخابي و محل خدمت انتخابي اشتباه شده است .
  ميخواهم بدونم امكان اصلاح آن فراهم ميباشد ؟ براي اصلاح آن من بايد چكار كنم ؟
  رشته و محل خدمت من بترتيب : مديريت بازرگاني و مازندارن هست
  در حالي كه رشته و محل خدمت ثبت شده براي من مديريت صنعتي و ايلام ميباشد كه اشتباه هست
  ممنون ميشم جواب من را بدهيد

  • حسين
   شهریور ۲۷, ۱۳۹۰

   منم محل خدمتم اشتباه شده بايد چه كار كنيم؟

  • حسن
   شهریور ۲۷, ۱۳۹۰

   تو تالار سایت نظر بدین

  • احسان
   آذر ۱۳, ۱۳۹۰

   زنگی بزن به این شماره
   02166974223

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *