مراحل استخدام در شرکت نفت قطر

بدضعیفمتوسطخوبعالی (3.82 از 5)
Loading...Loading...

مدیریت منابع انسانی شرکت نفت قطر، مراحل استخدام را با توجه به نیاز ها و شرح وظایف موقعیت های شغلی با انتخاب و مصاحبه نامزد ها شروع میکند
مدیران بخش ها و مدیریت منابع انسانی در طول تمام مراحل استخدام  با شما همراه خواهند بود و هر فرد تنها با تجربه قابلیت های او ارزیابی می گردد
با توجه به نوع موقعیت شغلی و نیاز های مهارتی افراد ممکن است در مراحل ارزیابی های مختلفی قرار گیرند تا بتوان قابلیت ها و مهارت هایشان را شناسایی کرد.

افراد انتخاب شده غیر بومی باید مراحل دریافت ویزا و اقامت خود را مطابق با قوانین کشور قطر طی کنند.

 • مرحله اول: ارسال درخواست

درخواست خود را با توجه به قابلیت ها، سوابق تحصیلی و تجارب خود بر روی وب سایت زیر شاخه موقعیت های فعلی پر کنید. حداکثر سه مورد را می توانید انتخاب کنید. بعد از ارسال درخواست، یک ایمیل حاوی اطلاعات مبنی بر دریافت درخواست شما و همچنین یک شماره پیگیری ارسال خواهد شد.

 • مرحله دوم: ارزیابی اولیه

بعد از دریافت درخواست شما، اطلاعات تان با توجه به نیاز های موقعیت شغلی بررسی خواهند شد و با توجه دریافت درخواست های بسیار زیاد تنها افراد با قابلیت های بسیار نزدیک به نیاز ها انتخاب و به صورت مستقیم با آنها تماس گرفته خواهد شد. اگر پس از گذشت سه ماه با شما تماس گرفته نشده درخواست شما موفقیت آمیز نبوده است.

 • مرحله سوم : مصاحبه

مصاحبه ممکن است طی یک تماس تلفنی و یا مصاحبه رو در رو با مدیران در محل سایت باشد. منظور اصلی از انجام مصاحبه ارزیابی فرد برای سنجش میزان قابلیت انطباق با شرایط کاری و محیطی موقعیت شغلی مورد نظر می باشد و همچنین این مصاحبه می تواند برای فرد راهی برای درک بهتر از این فرصت شغلی باشد.

 • مرحله چهارم : انتخاب

شرکت نفت قطر نامه پیشنهاد خود را برای فرد انتخاب شده ارسال خواهد کرد و پس از قبول پیشنهاد فرد جهت مراحل معاینات پزشکی و دریافت اقامت قبل از شروع کار در شرکت نفت قطر اعزام خواهد شد.

 • بررسی های قبل از استخدام

قبل از اتمام مراحل استخدام مواردی از قبیل سوابق کاری و سوء پیشنی فرد بررسی خواهند شد.

منبع :      Career – QP Recruitment Process

اخبار مرتبط:

چگونه می توانید کار رویایی در دوحه قطر
قطری‌ها به متخصصان ایرانی صنعت پتروشیمی که با سابقه ۱۰ تا ۱۵ سال کار حداکثر بین ۲ تا ۲.۵ میلیون تومان در ماه حقوق دریافت می‌کنند، پیشنهاد حقوق ماهانه ۱۲ هزار دلاری می‌دهند تا با توجه به نرخ برابری دلار و ریال، چشم صنعتگران ایرانی پتروشیمی به حقوقی ۷ تا ۱۰ برابری دوخته شود.
به گزارش پانا نیوز، فارس نوشت: واحدهای جدید پتروشیمی قطر در حالی در آستانه ورود به مرحله بهره‌برداری قرار گرفته‌اند که این واحدها از جمله بزرگترین پروژه GTL جهان (فرِآیند تولید فرآورده از گاز در این واحدها به دلیل تغییرات شیمیایی یک فرایند پتروشیمی محسوب می‌شود) یعنی GTL مروارید که توسط شرکت‌های چند ملیتی اجرایی شده‌اند با کمبود شدید نیروی انسانی متخصص برای اداره واحدهای خود مواجه شده‌اند.

به همین دلیل قطری‌ها که باید سال‌های زیادی برای تربیت نیروی انسانی متخصص صرف کنند به جای چنین کار پر زحمتی به سراغ ساده‌ترین روش برای تامین نیروی انسانی خود روی آورده‌اند چنانکه بر این اساس قطری‌ها تلاش می‌کنند نیروی انسانی توانا و با تجربه صنعت پتروشیمی ایران را با پیشنهاد حقوق‌ و مزایای نجومی به فعالیت در واحدهای پتروشیمی قطر ترغیب کنند.

قطری‌ها به متخصصان ایرانی صنعت پتروشیمی که با سابقه ۱۰ تا ۱۵ سال کار حداکثر بین ۲ تا ۲.۵ میلیون تومان در ماه حقوق دریافت می‌کنند، پیشنهاد حقوق ماهانه ۱۲ هزار دلاری می‌دهند تا با توجه به نرخ برابری دلار و ریال، چشم صنعتگران ایرانی پتروشیمی به حقوقی ۷ تا ۱۰ برابری دوخته شود.

قطری‌ها حتی زحمت خروج از ایران را نیز بر عهده کارکنان کارآزموده و متخصص ایرانی نمی‌گذارند و پس از مکاتبات الکترونیک اولیه خود به تهران می‌آیند و در یکی هتل‌های پایتخت ایران از جمله هتل (ه) مقدمات قرارداد، اقامت و ویزای صنعت‌مردان ایرانی پتروشیمی را فراهم می‌کنند تا در چشم بر هم زدنی، همه هزینه‌ای که قالبا از جیب ملت و به صورت تجربه انباشته برای نیروی انسانی ایرانی انجام شده است دود شده و نه به هوا که به جیب رقبای ایران برود.

جالب اینجا است که در کنار انفعال دستگاه‌های نظارتی و تصمیم‌گیر، شرکت‌های قطری در پایگاه‌های اینترنتی ایرانی به راحتی برای جذب نیرو تبلیغ می‌کنند.

این همه در حالی است که بسیاری از واحدهای پتروشیمی‌ ایران یا واگذار شده و یا در آستانه واگذاری قرار دارند و به راحتی امکان پرداخت منابع مالی بیشتر به کارکنان با تجربه و متخصص خود را فارغ از تنگناهای دولتی در اختیار دارند. در عین حال پتروشیمی‌های قطر با توجه به منابع این کشور بیشتر بر پایه خوراک گاز بنا شده‌اند و پتروشیمی‌های گازی ایران نیز به دلیل تخفیف شدید در قیمت گاز خوراک با سودهای کلانی در سال‌های اخیر مواجه بوده‌اند که گاه تا نیمی از کل فروش آنها را شامل شده است و به دلیل این سود کلان آنها در زمینه در اختیار داشتن منابع مالی کافی حتی از میزان مورد نیازشان هم چندین برابر بیشتر است و توجیهی برای عدم رسیدگی کافی به نیروی انسانی متخصص خود ندارند.

چنین اتفاقی پیش از این نیز برای کارکنان متخصص نفتی کشور رخ داده است بگونه‌ای که به عنوان مثال متخصصان حفاری در پارس جنوبی پس از ۴ یا ۵ سال تجربه کار که هزینه آن از جیب ملت ایران پرداخت شده به راحتی تنها چند کیلومتر نقل مکان کرده و با حقوق‌های چند برابری حفاری قطری‌ها در پارس جنوبی را هدایت می‌کنند.

حال باید صبر کرد و دید که آیا بخش خصوصی ثروتمند ایران در صنعت پتروشیمی با همان روش دولتی‌ها نیروی انسانی توانمند و با تجربه خود را از دست می‌دهد یا برای حل این مشکل جدی به سرعت وارد عمل خواهد شد. به هر حال شکی نیست که اگر این روند بدون مشکل توسط قطری‌ها ادامه یابد (که نیت آنها هم همین است) مدت کوتاهی نخواهد گذشت که شاهد خالی شدن پتروشیمی‌های نوار ساحلی خلیج همیشه ایرانی فارس از نیروی متخصص ایرانی خواهیم بود.

کلمات جستجو شده:

 • استخدام شرکت نفت قطر
 • کار در قطر
 • استخدام در شرکت نفت قطر
 • استخدام مهندس عمران در قطر
 • استخدام در قطر
 • شرکت نفت قطر
 • استخدامی شرکت نفت قطر
 • کار در شرکت نفت قطر
 • کار در قطر پترولیوم
 • جذب نیروی کار در قطر

892 نظر برای مراحل استخدام در شرکت نفت قطر

 1. اکبر
  آبان ۳, ۱۳۹۳

  سلام این جانب با سابقه۱۳ سال در خصوص طراحی،تامین و اجرای سیستمهای ایمنی و آتشنشانی درصنایع نفت و پتروشیمی و نیرو گاه آمادگی خود راجهت همکاری و استخدام اعلام میدارم تهیه کلیه مدارک مهندسی ؛تعین کلاسهای خطرو حضوردر تستسیستمها ؛آشنایی با کلیه نرم افزارهای طراحی و استانداردهای طراحی از جمله توانمندیهای این جانب میباشد تماس ۰۹۱۲۵۳۶۰۶۵۰

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 2. رسول امیدی
  آبان ۳, ۱۳۹۳

  سلام,من مهندسی عمران دارم و مسلط به نرم افزارهای etabs.autocad.word.excel.power point هستم علاقه مند به اشتغال در کشورهای حوزه خلیج فارس می باشم
  شماره تماس ۰۹۳۸۶۹۳۲۹۲۰

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ابوالفضل اسماعیل زاده
  آبان ۲, ۱۳۹۳

  مهندس یا راهی خواهد یافت یا راهی خواهد ساخت.
  بنده ابوالفضل اسماعیل زاده کارشناسی ارشد مکانیک طراحی کاربردی آمادگی خود را برای همکاری اعلام می نمایم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 4. مهدی
  آبان ۱, ۱۳۹۳

  من جوشکار حرفه ای هستم ولی مدرک ندارم و فقط به صورت ازاد کار میکنم
  تقریبا تمام کارهای جوشکاری را به صورت حرفه ای انجام می دهم
  ۰۹۱۳۴۳۳۳۴۴۰

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 5. محمد
  مهر ۲۹, ۱۳۹۳

  کارشناس مهندسی تکنولوژی الکترونیک ، با سابقه ۹ ساله در واحد بهره برداری پالایشگاه گاز از ۸۴ تاکنون مشغول بکارم . در تصفیه آب شرب تلمبه خانه ها و تصفیه پساب بهداشتی شهری و پروسس واحدهای پستهای انتقال و توزیع برق صنعتی و شهری کار کرده ام و آماده همکاری با شرکت نفت و گاز در قطر میباشم . با تشکر ۰۹۳۹۹۹۸۱۱۹۳

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 6. مسعود
  مهر ۲۸, ۱۳۹۳

  اینجانب مسعود غلامی رئیس کارگاه تاسیسات پالایشگاهی با ۲۸ سال سابقه کار پایپینگ درساخت پالایشگاه پتروشیمی سکوهای نفتی وگازی ودارای ۷ برگ رزومه کاری میباشم.۰۹۳۹۱۰۷۱۱۲۱

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 7. محسن رضائی
  مهر ۲۷, ۱۳۹۳

  اینجانب محسن رضائی با مدرک تحصیلی مهندسی مکانیک سیالات وحدود ۸ سال تجربه سرپرستی گروه مونتاژ و جوش وهیدرو تست در زمینه تاسیسات پالایشگاه(پایپینگ)آماده همکاری میباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 8. حسین ایوبی
  مهر ۲۶, ۱۳۹۳

  سلام،اینجانب حسین ایوبی دارای مدرک ارشد مدیریت منابع انسانی و اجرایی، و مدرک اچ اس سی،مسلط به زبان انگلیسی و فیلیپینی، با ۸ سال سابقه کار در چند شرکت خارجی آماده همکاری در زمینه های مدیریتی و ایمنی،و مترجمی می باشم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 9. حسین ایوبی
  مهر ۲۶, ۱۳۹۳

  سلام،اینجانب حسین ایوبی با دارای مدرک ارشد مدیریت منابع انسانی و اجرایی، و مدرک اچ اس سی،مسلط به زبان انگلیسی و فیلیپینی، با ۸ سال سابقه کار در چند شرکت خارجی آماده همکاری در زمینه های مدیریتی و ایمنی،و مترجمی می باشم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 10. میلاد کرمی
  مهر ۲۶, ۱۳۹۳

  میلاد کرمی. غواص صنعتی. مدرک زبان و مدرک کاردانی رشته مهندسی بنادر. یک سال سابقه کار غواصی
  شماره تماس: ۰۹۱۲۸۷۸۴۸۸۹

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 11. ارسلان حسینی
  مهر ۲۵, ۱۳۹۳

  سلام دارای تحصیلات فوق لیسانس مخابرات هستم وامدگی دارم تادر هرکشوری کار کنم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 12. علي عيوضي
  مهر ۲۴, ۱۳۹۳

  اینجانب علی عیوضی متولد١٣۶٣ هستم کارشناس عمران و سرپرست کارگاه هستم حدود ١٠ سال سابقه کار در شرکتهای رتبه ١ بوده ام از جمله بلند پایه و Ebner /CMI از استرالیا وهم اکنون در شرکت تکنیک کیسون به عنوان سرپرست کارگاه مشغول به فعالیت هستم بیشترین پروژه های انجام داده ام پروژه های نفت وگاز و فولاد بوده در حال حاضر پروژه احداث پالایشگاه گاز مایع NG3100 میباشیم کارفرما OlEC میباشد خوشحال میشم با شرکت نفتی قطر همکاری داشته باشم تسلط کامل به زبان انگلیسی ، تسلط به نرم افزارهایMS project , pertmaster project risk, 3D MAX,Autocad2D 3D, power point,Adobe primier-After effects,ETABS,Excel,Word و تسلط کامل به ترکی و تسلط نسبی به ترکی استانبولی و آشنایی نسبی با فرانسه
  شماره تماس: ٠٩١٢۴٨٨۵٢۴۶ /٢٢۶٠۶۵۴۶-٠٢١
  sinoheh2004@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 13. فرهاد کمالی نژاد
  مهر ۲۴, ۱۳۹۳

  امیر فیروزی فوق دیپلم الکترونیک ۰۹۳۵۳۴۲۹۷۳۱

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 14. فرهاد کمالی نژاد
  مهر ۲۴, ۱۳۹۳

  راننده پایه یک .پنج سال ثابقه کار

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 15. فرهاد کمالی نژاد
  مهر ۲۴, ۱۳۹۳

  راننده پایه یک.پنج سال سابقه کار

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 16. مرتضی
  مهر ۲۴, ۱۳۹۳

  دارای مدرک کارشناسی در رشته ساخت و تولید وهمچنین مسلط به گروهGMAW در جوشکاری برق میباشم .
  اینجانب اماده همکاری در شرکت نفت در خارج از کشور میباشم.
  ARTISTON1990@GMAIL.COM

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 17. اکبر
  مهر ۲۲, ۱۳۹۳

  دارای مدرک مهندسی مکانیک .پنج سال سابقه کاربازرسی جوش وکنترل کیفیت لوله های گاز ونفت وپتروشیمی .level ut -levl mt -level catia-متقاضی کار درقطرمیباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 18. اکبر
  مهر ۲۲, ۱۳۹۳

  دارای مدرک مهندسی مکانیک .پنج سال سابقه کاربازرسی جوش وکنترل کیفیت لولهای گاز ونفت وپتروشیمی .level ut -levl mt -level catia-متقاضی کار درقطرمیباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 19. davood behvandi
  مهر ۲۰, ۱۳۹۳

  با سلام
  اینجانب داود بهوندی دارای ۱۰ سال سابقه کار در پتروشیمی و در سمت ریسس واحد utt و دارای ۳۱ سال و دارای کارشناسی ارشد صنایع پلیمر می باشم.تمایل همکاری با شما را دارم.
  شماره تماس ۰۹۱۶۶۵۲۱۶۱۲
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 20. amir nasiri
  مهر ۱۸, ۱۳۹۳

  سلام امیر نصیری هستم با مدرک کارشناسی فناوری اطلاعات وارتباطات و حاضر به کار درقطر وروی کشتی یاهرجا که نیاز باشد.۰۹۳۰۴۱۰۰۲۹۹

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 21. مهندس اصغر الماسی اصل
  مهر ۱۷, ۱۳۹۳

  سلام من مهندس عمران عمران دارای ۲۶ سال سابقه کار در زمینه های راهسازی و سا ختمان سازی وپروزه های بزرگ ورزشی و سد و تونل در ایران و عراق وپل سازیو خط انتقال لوله اب رسانی وپتروشیمی وپروزه های نفتی جنوب ایران عسلویه ۰۹۱۴۴۸۱۱۵۶۶ و ۰۰۹۶۴۷۵۰۹۶۴۲۸۷۴ و۰۹۱۷۰۱۱۵۷۳۵ اماده همکاری می باشم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 22. یونس نوروزی
  مهر ۱۶, ۱۳۹۳

  سلام اینجانب دانشجو ترم اخر (پایان نامه مانده)کارشناس ارشد نرم افزار هستم.دارای ۲سال سابقه کارکارشناس انالیز وتحلیل سیستم ومسلط به نرم افزارهای کاربردی واشنا به زبان برنامه نویسی C++,MATLAB وجویای کار هستم ممنون میشم پیگیری کنید.(۰۹۳۷۱۷۰۵۳۴۱)(۰۸۴۱-۳۳۴۳۴۹۹)

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 23. میثم هراتی
  مهر ۱۶, ۱۳۹۳

  باسلام.
  من میثم هراتی لیسانس معماری هستم بدون هیچ آشناوفامیلی.والان۲۶سالمه بیکارم.کلی هم عصبی شدم ازین موضوع.اگه کاری باشه خوشحال میشم.
  ثابقه کاریم ندارم.۰۹۳۵۱۱۷۰۳۲۹

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 24. سعید
  مهر ۱۵, ۱۳۹۳

  سلام
  کارشناس برق قدرت و سایقه ۲ سال در دوره راه اندازی فاز ۱۷٫۱۸ پارس جنوبی ۰۹۳۸۴۵۷۰۰۷۷

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 25. REZA
  مهر ۱۵, ۱۳۹۳

  سلام سایت خوبی دارین عالیه من دارای مدرک فوق دیپلم هستم امده همکاری باشماعزیزان رو دارم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 26. ارسلان
  مهر ۱۴, ۱۳۹۳

  با سلام:
  اینجانب دانشجوى مقطع دکترى نفت میباشم و داراى ۴سال سابقه کارى در راه اندازى پالایشگاه نفت میباشم لیسانس و ارشد اینجانب نیز در گرایش هاى حفارى و بهره بردارى و اکتشاف نفت میباشد جهت همکارى آمادگى کامل دارم لطفاً بررسى فرمایید متشکرم٠(٠٩٣۶۶٧١٢٨٣۴)

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 27. ارسلان
  مهر ۱۴, ۱۳۹۳

  با سلام:اینجا نب دانشجوى مقطع دکترى نفت با۴سال سابقه کارى در راه اندازى واحد هاى پالایشگاه نفت میباشم و مدارک لیسانس و فوق اینجانب در گرایش هاى مهندسى حفارى و بهره بردارى و اکتشاف نفت میباشد لطفاً بررسى فر مایید با تشکر٠

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 28. امین
  مهر ۱۴, ۱۳۹۳

  کارمند رسمی شرکت گاز ومهندس شیمی هستمبا۱۲سال سابقه کاردرصنعت نفت ومتقاضی همکاری درشرکت نفت قطر میباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 29. سجاد
  مهر ۱۴, ۱۳۹۳

  مهارت کافی در جوشکاری و برشکاری

  دارای مدرک فوق دیبلم مکانیک

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 30. رضا امیری
  مهر ۱۲, ۱۳۹۳

  من دارای مدرک فوق دیپلم برق ومهندسی صنایع شیمیایی هستم وشاغل در شرکت ملی حفاری ایران در بخش عملیات حفاری متقاضی کار در شرکتهای قطری امارات ودبی

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 31. mehrdad
  مهر ۱۱, ۱۳۹۳

  من دارای مدرک کاردانی الکترونیک هستم و در زمینه تمام مسائل الکترونیکی و سیستم حفاظتی و دوربین مدار بسته و کار با چوب و برشکاری و مونتاژ مهارت دارم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 32. جواد
  مهر ۱۱, ۱۳۹۳

  با سلام جواد بختیاری دارای لیسانس مکانیک هستم از دانشگاه ازاد پردیس تهران.لطفا راهنماییم کنید ممنون

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

  • جواد
   مهر ۱۱, ۱۳۹۳

   ۰۹۳۶۹۷۵۲۴۴۸

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 33. باسلام من عبدالکریم سواری هستم واشپزدانشگاه علوم پزشکی اهواز هستم. ومترجم زبان عربی هستم باتشکر فراوان

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 34. روح الدین آقایی
  مهر ۸, ۱۳۹۳

  فوق لیسانس مهندسی کنترل دارم سابقه تدریس دارم و کار به صورت مغازه شخصی آماگی همکاری رو دارم ۰۹۳۷۰۰۱۷۴۳۲

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 35. مجید
  مهر ۷, ۱۳۹۳

  دارای لیسانس ساخت وتولید باسابقه ۳سال در نصب وراه اندازی وتعمیرات ماشین الات صنعتی وتاسیسات صنعتی مشتاق کار در قطر می باشم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 36. مسعود
  مهر ۷, ۱۳۹۳

  مسعودغلامی با ۲۸ سال سابقه کار پایپینگ

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 37. محمد عبدالله قسیراوی
  مهر ۷, ۱۳۹۳

  کاردانی مکانیک دارم بدون سابقه کار و بیمه ،متقاضی اشتغال رسمی در شرکت نفت قطر یا انگلیس می باشم البته سابقه کار در شرکت جوراب بافی دارم.با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 38. کاوه
  مهر ۷, ۱۳۹۳

  سلام
  با تشکر از سایت خوبتون بنده دامپزشک هستم متخصص بیماریهای گاو،فعلا نمی خوام برم شرکت نفت قطر،دوستانی که نیاز به راهنمایی دارند در خدمتشون هستم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 39. علیرضا
  مهر ۶, ۱۳۹۳

  سلام.من متخصص یرنامه ریزی و کنترل پروژه صنایع نفت و گاز هستم.۱۴ سال سابقه دارم. آماده جهت کار.مرسی

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 40. عرفان محمدی
  مهر ۶, ۱۳۹۳

  ممنون

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 41. عرفان محمدی
  مهر ۶, ۱۳۹۳

  مهندسی شیمی
  باسلام
  کاردانی شیمی دارم.در زمینه های ابزاردقیق(نصب،loop check،تعمیر ونگهداری تجهیزات ابزار دقیقی) راه اندازی پتروشمی واحد های تولید نیتروژن واکسیژن مایع و هوای ابزار دقیق وتولید sbr ,pbr تجربه واطلاعات کافی را دارم.۲۴ ساله هستم و ۴ساله هم در استان خوزستان (ماهشهر) مشغول کار هستم.
  الان هم مشتاق به همکاری در کشور امارات می باشم.باتشکر
  محمدی (۰۹۳۹۴۶۹۲۱۰۱)

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 42. سید محمد سادات مهر
  مهر ۴, ۱۳۹۳

  اینجانب سید محمد سادات مهر مهندسنفت بهر ه برداری حدود یکسال و نیم کارشناس شرکت مهندسین مشاورین پی کاو بودم والان حدود یکسال و نیم که با شرکت بلند طبقه به عنوان اجرا کار می کنم من فقط دوست دارم در رشته ای مربوط به خودم کار کنم تا بهتر بتونم توانایی خودم رو اثبات کنم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 43. میثم
  مهر ۱, ۱۳۹۳

  سلام من میثم سیاحی هستم دارای مدرک تحصیلی کارشناسی برق گرایش قدرت هستم-تقاضای همکاری با شما را دار م – شماره همراه ۰۹۱۶۸۸۵۶۵۳۴

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 44. زانيار فخري
  شهریور ۳۰, ۱۳۹۳

  باسلام این جانب دارای ۱۰سال سابقه کار میباشم ۶سال خارج از کشور کینیاو کامرون وعراق به نمایدگی از صنعت سنگ شکن وغیره۰۹۱۸۶۵۸۱۹۸۳ و۰۹۳۶۹۶۹۳۰۳۷

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 45. محسن حجتی امین
  شهریور ۳۰, ۱۳۹۳

  لیسانس ریاضیات-مدرک هجده ماهه ۲۸۰۰ساعته جوشکاری طرح فنی و حرفه ای-مدرک بازرسی جوش درجه دو ام تی،وی تی و پی تی…

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 46. شهره
  شهریور ۳۰, ۱۳۹۳

  سلام
  اینجانب شهره شاکری ۲۴ ساله فارق التحصیل رشته ایمنی صنعتی و محیط کار هستم و در حال حاضر دانشجوی ترم آخر مهندسی صنایع تو مقطع ارشدم. حدود یک سال و نیم سابقه کار دارم و متقاضی کار در کشورهای عربی هستم. لطفاً مرا راهنمایی بفرمایید

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 47. علی ـموزگار
  شهریور ۲۹, ۱۳۹۳

  فوق دیپلم تاسیسات برودتی. و دارای گواهینامه های دوره های بازرسی جوش PT / کالیبراسیون (فشار دما ابعاد وزوایا)HSEهستم.و همچنین دای تخصص های دیگری مانند جوشکاری .برشکاری می باشم.۰۹۳۵۵۷۸۶۲۷۲

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 48. محسن اقایی
  شهریور ۲۸, ۱۳۹۳

  من لیسانس مهندسی شیمی صنایع پالایش دارم تقاضای کار دارم با نرم افزارهای pdms – aspen alus -auto cad اشنا هستم دوره کنترل کیفی رو هم گذراندم .لطفا پیگیر کارم باشید با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 49. مصطفی
  شهریور ۲۷, ۱۳۹۳

  فارغ التحصیل ارشدزمین شناسی گرایش شاختمانی.ممنون میشم راهنمای کنید

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 50. جابرگلمحمدی
  شهریور ۲۷, ۱۳۹۳

  لیسانس عمران نقشه برداری با۳سال سابقه بیمه خیلی دوست دارم درقطرکارکنم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

  • جابرگلمحمدی
   شهریور ۲۷, ۱۳۹۳

   شماره موبایل ۰۹۱۴۹۱۳۳۶۹۲

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 51. محمدرضا
  شهریور ۲۳, ۱۳۹۳

  باعرض سلام واحترام
  بنده کارشناس مهندسی نفت درگرایش حفاری واستخراج می باشم وسابقه کار درپژوهشگاه صنعت نفت در قسمت اکتشاف وتولید (مغزه های نفتی ) را دارم وهمچنین در شرکت دانا اویل سرویسز در قسمت کشتی اسید کاری مشغول به کار بوده ام وتسلط کامل به زبان انگلیسی را دارم وخوشحال میشم بتونم با شرکت همکاری داشته باشم .
  شماره تماس :۰۹۳۶۸۶۴۳۰۷۸
  ایمیل:mohammadrezanabilu@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 52. عادل
  شهریور ۲۲, ۱۳۹۳

  باسلام.عادل با ده سال سابقه در برنامه ریزی پروژه و کنترل پروژه با مدرک لیسانس مکانیک و شاغل در پتروشیمی شهید تندگویان منطقه ماهشهر هستم.۰۹۱۶۳۴۱۲۵۳۲

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 53. وحید نوبری
  شهریور ۲۰, ۱۳۹۳

  اینجانب وحید نوبری دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلوم مکانیک تاسیسات حرارتی نیروگاه ۴ساله در پتروشیمی تبریز مشغول به کار هستم وهمچنان هم درپتروشیمی شاغل هستم وآماده هر گونه همکاری در صورت نیاز هستم باتشکر ۰۹۳۸۳۳۳۷۱۷۹

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 9 Thumb down 5

 54. علیرضا
  شهریور ۱۷, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 9

 55. mohsen
  شهریور ۱۵, ۱۳۹۳

  دارای مهندسی ایمنی صنعتی میباشم دارای پایان خدمت و دوره hse-ms را نیز گذرانده ام

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 56. احمد
  شهریور ۱۵, ۱۳۹۳

  اینجانب دارای مدرک کارشناسی عمران عمران وکارشناسی ارشد عمران زلزله وبا سابقه بیمه ای اجرایی نزدیک به ۳ سال به عنوان سرپرست کارگاه و مدیر پروژه و همچنین دارای تخصص لازم و مدارک مرتبط و سوابغ نزدیک به ۱۰ سال در زمینه برق خودرو و تعمیرات قطعات برقی خودرو لطفا جهت استخدام راهنمایی کنید۰۹۱۸۸۴۱۴۹۸۵

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 6 Thumb down 5

 57. مصطفی فتحی
  شهریور ۱۴, ۱۳۹۳

  ۲۹ ساله دارای مدرک جوشکاری بین المللی برق co2 آرگون دوردیده فنی وحرفه ای درجه یک۲ سال امورش دیده و دارای۶سال سابقه کار بادیپلم فنی حرفه ای
  مسلط به جوشکاری اماده کار در قطر میباشم لطفا من را راهنمایی کنید با تشکر

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 5 Thumb down 5

  • تلاش
   شهریور ۲۱, ۱۳۹۳

   رزومه خود را در صورت امکان کار در عسلویه ارسال فرمائید.

   رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

 58. پیام
  شهریور ۱۳, ۱۳۹۳

  با سلام اینجانب به مدت ۱۱ سال در شرکت ملی حفاری ایران با سمت مکانیک دستگاههای حفاری مشغول به کار میباشم و علاقه مند به کار در شرکتهای حفاری خارجی میباشم در ضمن اشنایی کامل با سیستم های دکلهای چینی دارم

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 59. رضا
  شهریور ۱۲, ۱۳۹۳

  سلام رضا هستم .لیسانس مهندسی شیمی گرایش پتروشیمی/ پالایش/گاز با معدل ۱۷٫۰۳ از دانشگاه دولتی هستم.مدرک پایپینگ و pdms هم دارم لطفا برای کار راهنماییم کنین و اگر موردی هست خبرم کنید

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 9 Thumb down 2

 60. سعید باقری
  شهریور ۱۲, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 6

 61. حجت
  شهریور ۴, ۱۳۹۳

  سلام ، فارغ التحصیل رشته مهندسی دریا – کشتی سازی با ۴ سال و اندی سابقه بیمه و ۶ سال بدون بیمه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 62. یوسف ربانی منش
  شهریور ۳, ۱۳۹۳

  سلام من مثل بقیه دانشگاه نرفتم و مدرک تحصیلیم دیپلم فنی چاپ هست.اما بازم امدمو از دست ندادم.چون متاهلم گفتم شاید استخدام بشم ممنون.ی جای خوب نمیخوام توشرکت منظورم پشت میز .ی کار خوب باشه ممنونتون میشم.۰۹۳۷۴۳۹۳۶۹۲اینم شمارههمراهمه

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 11 Thumb down 1

 63. محمد 1355
  شهریور ۱, ۱۳۹۳

  مهندس مکانیک

  تخصص : تعمیر،نگهداری تجهیزات دوار (ماشینری )
  تحصیلات :کارشناس ناپیوسته مکانیک-حرارت وسیالات-دانشگاه آزاد مشهد ۱۳۷۹
  کاردانی مکانیک -صنایع خودرو- دانشکده فنی صدوقی یزد ۱۳۷۶
  سوابق وتجارب
  * تکنسین کنترل کیفیت در کارگاه ساخت میل لنگ خودرو
  * سرپرست مکانیک در پروژه نصب توربین های گازی
  سرپرست مکانیک در پروژه نصب توربین های بخار
  * تعمیرونگهداری ماشین الات دوار پالایشگاههای گاز فاز ۳و۲ و۱ پارس جنوبی.
  * سرپرست مکانیک در پروژه راه اندازی و تعمیرات تجهیزات دوار – پتروشیمی
  * تعمیرونگهداری ماشین الات دوار-پمپ شاپ پالایشگاه
  * تعمیرونگهداری تجهیزات ثابت و دوار سکوهای گازی پارس جنوبی

  دوره های آموزشی
  تعمیرات و راه اندازی انواع کمپرسور- ۳۰ساعت – آموزشگاه نوین پارسیان – پتروشیمی جم
  ۷۲ساعت – شرکت فیرمکو – فاز۲و۳عسلویه. راه اندازی وتعمیرات انواع پمپها
  ۱۸ساعت – شرکت توتال فرانسه – فاز۲و۳عسلویه – ENER PACK آشنایی ونحوه استفاده محصولات
  اتوکد ۲۰۰۲ – آموزشگاه فرهیختگان – تهران
  MBarkhordari39@yahoo.com
  (۰۹۱۷۳۰۱۷۶۷۰)

  رتبه دهید: Thumb up 5 Thumb down 2

 64. مهدی
  مرداد ۳۱, ۱۳۹۳

  سلام ۲۹ ساله فوق دیپلم برق صنعتی۱۱ سال سابقه در برق تعمیرات اساسی شرکت نفت ایران حاضر به همکاری در قطر میباشم . متخصص تمام الکترو متر های کوچک و بزرگ هستم

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 65. محمدرضا
  مرداد ۳۰, ۱۳۹۳

  غواص صنعتی سطح ۱ و ۲ فنی و حرفه ای همراه با جوش کاری و برش کاری زیر آّب و دایو مستر padi هستم. ۲۲ سال سن و مایل به کار کردن در شرکت نفت قطر هستم.
  محمدرضا ضامن دوست ۰۹۳۷۷۹۳۱۵۱۶

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 8 Thumb down 3

 66. محمد
  مرداد ۲۹, ۱۳۹۳

  سلام بنده کارشناس مهندسی شیمی با دوسال سابقه کاردرجزیره لاوان درصورت امکان خواستاراشتغال درشرکت نفت قطررادارم۰۹۱۹۰۲۷۹۴۸۴درضمن مسلط به زبان عربی ودرحدمتوسط زبان انگلیسی

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 67. امین
  مرداد ۲۷, ۱۳۹۳

  سلام
  من فارغ التحصیل کاردانی صنایع شیمیایی از دانشگاه دولتی با معدل ۱۸/۱۰ و دارای تسلط کامل به زبان عربی می باشم و تقاضای استخدام در قطر دارم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 68. mohsen
  مرداد ۲۷, ۱۳۹۳

  سلام من با پنج سال تجربه در خطوط انتقال گاز و یک سال تجربه در شرکت پخش فراورده های نفتی دارای مدرک کارشناسی صنایع شیمیایی تقاضای کار در قطر را دارم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 69. ماءده
  مرداد ۲۶, ۱۳۹۳

  من فارغ التحصیل رشته مهندسی پتروشیمی و ارشد رشته مهندسی محیط زیست هستم.میخوام در شرکت نفت قطر کار کنم لطفادر رابطه با مراحل استخدام و درخواست برای این شرکت مرا راهنمایی کنید

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 70. ابراهيم تيموري
  مرداد ۲۵, ۱۳۹۳

  با سلام ابراهیم هستم با ۱۱ سال سابقه کار در ماشینری و پمپ شاپ – تخصص در تعمیر انواع پمپ ها و کمپرسور ها و تجهیزات دوار

  شماره تماس ۰۹۱۳۲۸۴۳۱۴۳

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 71. ابراهيم تيموري
  مرداد ۲۵, ۱۳۹۳

  با سلام ابراهیم هستم با ۱۱ سال سابقه کار در ماشینری و پمپ شاپ – تخصص در تعمیر انواع پمپ ها و کمپرسور ها و تجهیزات دوار و نیوماتیکی و هیدرولیکی شماره تماس ۰۹۱۳۲۸۴۳۱۴۳

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 72. هومن نقشینه
  مرداد ۲۵, ۱۳۹۳

  با سلام-دارای مدرک مهندسی برق-کنترل و لیسانس مدیریت صنعتی دارای سابقه ۲۲ سال در صنعت گاز و پتروشیمی میباشم. تخصص اینجانب انواع سیستمهای کنترل و ابزاردقیق و اتوماسیون صنعتی.و همچنین تجربه در مدیریت تعمیرات و مدیریت پروژه را دارم.علاقه مند در صنعت نفت قطر میباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 73. عباس نعیمی
  مرداد ۲۳, ۱۳۹۳

  مهندس شیمی گرایش بتروشیمی قصد کار در قطر را دارم ممنون میشم رسیدگی کنید.۰۹۳۶۸۵۱۲۲۵۰
  ۰۹۳۸۶۵۲۲۲۳۸شماره تماس

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 74. sami
  مرداد ۲۲, ۱۳۹۳

  کسی شرایط بازار فروش گوسفند زنده در قطر زو میدونه؟؟ لطفا کمکم کنید

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 75. محمد
  مرداد ۲۱, ۱۳۹۳

  من مهندس برق دارم و خانومم کارشناسی پرستاریه ما زبان تا حدودی بلدیم ومایل بکار در قطریم من بابام سی سال تو بحرین بوده و خودم خیلی مایل ب کار نه کشور عربی هستم ۰۹۳۶۷۷۳۳۷۰۹و۰۹۱۷۰۲۹۶۱۴۲

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 76. mostafa mehranzadehمصطفی مهران زاده
  مرداد ۲۰, ۱۳۹۳

  مصطفی مهران زاده متوتد ۱۳۴۴ لیسانس علوماجتماعی از دانشگاه تهران طراح نقاش گرافیست صاحبامتیازآموزشگاه هنرهای تجسمی مهرایران خرم اباد قبولی ازمون کارشناسی ارشد مهندسی معماری دانشگاه ازاد اسلامی واحد دامغان ۱۳۹۲ طراحی ونقشه کشی ساختمان از طرح تا اجرا طراحی پرسپکتیو طراحی داخلی طراحی نما اشنا به خطوط آیزو خطوط لوله عیوب جوش -اجرای استراکچر- تنش زدایی- تزئینات ساختمان نقاشی و رنگ آمیزی پوششهای سلولوزی دیوار …
  تلفن همراه ۰۹۳۵۵۳۸۷۸۹۱

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

  • mostafa
   شهریور ۴, ۱۳۹۳

   سلام:درخواست اینجانب درتاریخ مرداد۲۰/۱۳۹۳ارسال شده است ” شماره تلفن همراه به شماره ذیل تغییر یافته است .
   ۰۹۳۳۸۹۷۲۸۳۳

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 77. آزاد
  مرداد ۱۶, ۱۳۹۳

  با سلام
  فارغ التحصیل ارشدMBA گرایش برنامه ریزی استراتژیک و لیسانس شیمی کاربردی و ۱۱ سال سابقه کار در خودروسازی -آماده کار ۰۹۱۲۶۶۰۵۰۱۹

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 78. سید مجتبی
  مرداد ۱۵, ۱۳۹۳

  سلام فوق لیسانس عمران – سازه ..فارغالتحصیل رتبه یک دانشگاه دارای سوابق کاری در ساخت پالایشگاههای عسلویه اجرایی و مدیریتی …اماده کار در قطر هستم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 79. رسول
  مرداد ۱۴, ۱۳۹۳

  سلام
  فوق لیسانس مهندسی شیمی با دو سال سابقه کار در صنعت و مسلط به برنامه های شبیه سازی فرآیندهای شیمیایی هستم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 80. باز نشسته شرکت ملی نفت ایران لیسانس مهندسی برق قدرت تمایل برای کار
  در قطر

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 1

  • محمد
   مرداد ۲۱, ۱۳۹۳

   مهلتش تا کیه و چه جوری با خب بشیم

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 81. alireza
  مرداد ۱۲, ۱۳۹۳

  سلام

  من لیسانس مهندسی‌ نفت رو از دانشگاه‌های انگلستان گرفتم، تسلط فوق کامل به نرم افزار هایHYSYS, Petrel وEclipse 300 دارم. فوق لیسانسم رو هم از دانشگاهImperial لندن گرفتم… گور پدر همهٔ عرب‌ها هم کردن. ماهی‌ ۱۰ میلیون دلار هم بدن نمیرم کار کنم. حاضرم تا آخر عمرم هم بیکار باشم و ول بگردم از موقعیت الانم هم کاملا راضی‌ هستم.
  ایشالا دکترام رو هم بگیرم برگردم ایران کار هم نکردم مهم نیست…

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 10 Thumb down 6

  • دکترای مهندسی شیمی
   شهریور ۲۲, ۱۳۹۳

   دروغ و لاف زدن که کنتور نمیندازه ، به ملا نصرالدین گفتن وسط دنیا کجاست، میخ طویله خرشو زد زمین گفت اینجاست، هرکی قبول نداره بره اندازه بگیره… حکایت شماست….مدرک اانگلستان و لندن و … تو سایت استخدامی چکار میکنی خالی بند(:

   Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 7 Thumb down 1

 82. محمد
  مرداد ۱۱, ۱۳۹۳

  با سلامدر
  با هفت سال تجربه در نصب راه اندازی و بهره برداری از پروزه LDPE واقع در بندر ماهشهر ۰۹۳۷۱۴۴۴۸۶۵

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 83. عباس مشهدی فراهانی
  مرداد ۹, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 84. عباس مشهدی فراهانی
  مرداد ۹, ۱۳۹۳

  باز÷نشسته شرکت نفت لیسانس مهندسی برق قدرت متقاضی کار تلفنهمراه ۰۹۱۲۲۱۵۷۷۹۵

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 85. عباس نصير
  مرداد ۹, ۱۳۹۳

  باسلام عباس نصیر مهندسی جوش جویای کار در شرکت قطر و شرکتهای مرتبط ۰۹۳۹۹۲۰۸۵۳۰

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 86. ناصر
  مرداد ۸, ۱۳۹۳

  سلام ناصرهستم مکانیک ماشین الات وتجهیزات ثابت باسابقه بیش از۵سال درپالایشگاه ۰۹۱۵۲۴۷۹۴۲۰

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 87. رضا
  مرداد ۶, ۱۳۹۳

  لیسانس مخازن هیدروکربوری نفت/دارای مدرک ایلتس/خواستار کار در قطر هستم.

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 88. Hoosein Adeli
  مرداد ۵, ۱۳۹۳

  بادرود.بنده دارای مدرک مهندسی مکانیک.با بیش از دورازده سال سابقه در صنعت نفت.گازوپتروشیمی آمادگی خود را جهت همکاری بعنوان دفتر فنی وسوپروایزری پایپینگ در شرکت قطر پترولیم اعلام می دارم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 89. ماردین مرادی
  مرداد ۴, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 90. مصطفی
  مرداد ۲, ۱۳۹۳

  ba sallam
  arshad memari va 6 sall sabegeye tarahi-nezarat-ejra sazehaye felezi va betoni ba pardakht bimeh
  amadegye eshtegal dar keshvare gatar ra daram

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 91. فاطمه
  تیر ۳۱, ۱۳۹۳

  با سلام فاطمه۲۵ ساله کارشناس ارشد نانوشیمی هستم و بدون سابقه کار و دوست دارم در شرکت نفت در قطر در زمینه کارهای تحقیقاتی نانوکارکنم.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 7 Thumb down 3

 92. حمید
  تیر ۳۱, ۱۳۹۳

  سلام من رشته مهندسی مکانیک گرایش تعمیرات نیروگاه خوندم وبا کلیه تجهیزات اعم از کمپرسور،توربین،بویلر،ولوها،پایپینگ،مبدلهای حرارتی آشنایی دارم وهمچنین دارای دو گواهینامه فنی وحرفه ای در رشته تاسیسات و کارت پایان خدمت میباشم وهمچنین آشنایی کامل در زمینه کلیه بازرسی های جوش به روشهای pt،vt،mt را دارم که آماده همکاری در شرکت نفت قطر را دارم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 93. رضا قاسمی
  تیر ۲۹, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 4

 94. محسن
  تیر ۲۹, ۱۳۹۳

  با سلام
  شرکت بخار صنعت پارس واقع در پایتخت صنعتی ایران شهر اراک قرار دارد،این شرکت ساخت تجهیزات و تعمیرات بویلرهای نیروگاهی و پکیج بویلرهای صنعتی و مبدل های حرارتی را انجام میدهد. ساخت و ری تیوب تیوب باندل های مبدل های حرارتی اعم از کربن استیل و استنلس استیل و براس و همچنین ساخت و خمکاری تیوب های بویلرهای واتر تیوب را بر اساس استانداردهایasme &astem انجام و همچنین ساخت سوپر هیتر،اکونومایزر ،واتر وال ،لوله های دور مشعل و…..و ری تیوب بویلرهای نیروگاهی و پکیج بویلرهای صنعتی مستقر در پالایشگاه ها و پتروشیمی ها از توانایی های این شرکت میباشد.
  آدرس ایمیل :persiangulfeng@yahoo.com
  شماره تماس :۰۹۱۲۲۵۷۱۶۷۵
  مدیر عامل : محسن فعال عراقی

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 95. مهدی
  تیر ۲۹, ۱۳۹۳

  سلام
  دوستان با شرکت قطری صحبت کردیم هیچ مشکلی نیست همتون استخدام میشین

  اخه شما ک انقد بی سوادین که اینجا جای دادن رزومه نیست چطوری امید دارین استخدام شین خاک بر سر اون شرکت هایی که شما واسشون کار میکردین

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 34 Thumb down 7

  • بابی
   مهر ۱۹, ۱۳۹۳

   آفرین مهدی…
   آخه چه قدر اینها بیسوادن!!!!!!!!!
   آخه شما با این سوادتون برید قطر که جی؟؟؟
   مملمت به شماها نیاز داره بابا

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 96. مه رو کیانی
  تیر ۲۸, ۱۳۹۳

  فوق لیسانس زبان انگلیسی ومسلط به زبان هندی عربی فرانسه وکامل کامپیوتر وسابقه تجارت وتدریس و ترجمه میباشم.مایل به کار در قطر هستم. متشکرم

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 97. جاسم
  تیر ۲۷, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 6

 98. بچه های بوشهر
  تیر ۲۷, ۱۳۹۳

  سلام.من فوق دیپلم جوشکاری دارم با لیسانس تاسیسات و بیکار میگردم ولی بازم راضی نیستم برم واسه سگ های عربی کار کنم با تشکر.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 6 Thumb down 2

 99. jalal hajipour
  تیر ۲۵, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 7

 100. ناشناس
  تیر ۲۴, ۱۳۹۳

  باسلام من کاردانی حسابدرای صنعتی دارم و اشنایی با امور کامپیوتر وامور اداری ومدرک اتوماسیون اداری را گذرانده ام وعلاقه زیادی با کار در پتروششیمی وشرکت نفت درام وحاضرم حجداقل حقوق را قبول کنم جهت کسب تجربه وعلم ومعدلم ۱۹٫۵۵ است وسنم ۲۹خواهشمند است جهت پیدا کردن کار مناسب منو راهنمایی کنیدباتشکر

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

  • تلاش
   شهریور ۲۱, ۱۳۹۳

   در صورت تمایل به کار در عسلویه رزومه خود را ارسال فرمائید

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 101. مهردادجباری
  تیر ۲۳, ۱۳۹۳

  سلام لینجانب مهندس جوش وترم آخرمهندسی تبدیل موادهستم.شش سال است که درکارخانه ساخت مخازن نفت وگازمشغول هستم.آماده همکاری باشما هستم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 4

  • رضا
   مرداد ۲, ۱۳۹۳

   شماره تماس بدهید

   رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 102. حميد
  تیر ۲۲, ۱۳۹۳

  سلام
  بنده دیپلم برق قدیم هستم که در پروژه های مختلف نفتی کار کردم البته انسترمنت ابزار دقیق سوپروایز در پالایشگاه بندرعباس هم بودم در زمینه طراحی اتوماسیون صنعتی دارم کار میکنم قبلا هم در امارات کار میکردم ناظربرق یک شرکت بین اللملی برج سازی بودم خواستم ببینم در قطر کاری برای بنده هست یا نه

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 6 Thumb down 4

 103. محمدرضا
  تیر ۱۷, ۱۳۹۳

  خجالت آوره!! داری رزومه کاریتا به کی میگی آخه؟! یه کم فکر کن !

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 6 Thumb down 3

 104. فرشاد
  تیر ۱۵, ۱۳۹۳

  باعرض سلام
  من کارمند شهرداری خرم آباد با سابقه کار ۸سال پیمانی هستم در زمینه حمل زباله تخصص دارم و دارای معدل ۱۸٫۸۳در رشته مربوطه میباشم.
  اینجانب از همین جا اعلام میدارم که درصورت حقوق بالا و مزایای مناسب (شاید!) حاضر به کار در شرکت قطری شوم.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 9 Thumb down 5

 105. همام
  تیر ۸, ۱۳۹۳

  سلام
  من مهندس نفت مخازن ومسلط به زبانهای عربی و انگلیسی هستم.
  ۲۵ساله وخدمت سربازی خود را به عنوان معلم در مناطق محروم گذرانده ام.
  خواهان پیدا کردن کار در شرکت های قطری هستم لطفا راهنمایی کنید.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 21 Thumb down 7

 106. داریوش
  تیر ۶, ۱۳۹۳

  ok

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 2

 107. بهروز
  خرداد ۳۱, ۱۳۹۳

  سلام .دارای ۲۳ سال سابقه در واحدهای بهره برداری وعملیاتی می باشد
  ۰۹۱۸۸۴۸۷۱۴۹

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 6 Thumb down 3

 108. عباس معصومی زاده
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۳

  سلام
  این جانب دارای مدرک لیسانس مهندسی شیمی
  فوق لیسانس مهندسی شیمی گرایش مهندسی محیط زیست با معدل کل ۱۹٫۵۶
  دارای دو مقاله خارجی و. …….
  خواستار همکاری با این صنعت میباشم ۰۹۱۷۳۴۱۰۵۶۷
  Abbas.masoumi2013@yahoo.com

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 26 Thumb down 6

 109. اشکان
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۳

  همتون استخدام میشین اخه اسکلا اقایان مهندس ودکتری که نمیدونیین اینجا فقط یه سایته که یه خبریو منتسر کرده نه سایت شرکت نفت قطر یا بنگاه کاریابی !!!!شما ها که این موضوعو تشخیص نمیدین چه جوری میخواین تو یه شرکت خارجی استخدام شین خنگ بازی هم حدی داره شما ها مگه کجا زندگی می کنین گند بزنن به اون شرکتهایی که شما ها براشون کار کردین گند

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 103 Thumb down 20

  • رضا
   تیر ۲۳, ۱۳۹۳

   داداش رحمت به امواتت حال کردم خدایی گل گفتی

   Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 17 Thumb down 4

  • علی
   تیر ۳۱, ۱۳۹۳

   داش من تا حالا ۱۰ بار اومدم کامنت گذاشتم حرف شما رو زدم ، اما کسی تایید نمی کنه ؟!؟!

   Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 13 Thumb down 2

  • ناشناس
   مرداد ۱۲, ۱۳۹۳

   ههه.خنده آوره

   Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 7 Thumb down 1

 110. علی بهروزی مقدم
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 6

 111. hosin rezaie
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 112. عرفان روستا
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۳

  به نام خدا
  عرفان روستاناوی هستم دارای سابقه ۱۳ساله در شرکتهای پارس جنوبی وفلات قاره وفوق لیسانس حسابداری تهران می خواهم به هر طریقی در شرکتهای نفت گاز پتروشیمی قطر کارکنم لطفا راهنمایی فرمایید موبایل ۰۹۱۱۲۸۲۲۴۷۹

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 3 Thumb down 5

 113. اکبر
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۳

  سلام اکبر هستم ۲۹ ساله دارای ۴ سال سابقه در بخش مطالعات ژئوتکنیک وحفاری کارشناس زمین شناسی هستم و خیلی دوست دارم در کشور قطر بتونم مشغول به کار بشم . ممنون از لطفتون

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 3 Thumb down 5

 114. amir
  خرداد ۲۲, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 115. پیمان
  خرداد ۲۲, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 116. فاطمه
  خرداد ۲۱, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 8

 117. ف
  خرداد ۲۱, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 118. علی بهادری
  خرداد ۲۰, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 119. فرشته
  خرداد ۲۰, ۱۳۹۳

  سلام لیسانس مهندسی شیمی دارم و نرم افزار های مهندسی شیمی رو در حد خوب بلدم و هیچ سابقه کاری مرتبط با رشته ندارم…… ۵ سال معلم هستم..لطفا جهت کار در قطر راهنماییم کنید

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 3 Thumb down 5

 120. سعید ع
  خرداد ۱۹, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 121. علي
  خرداد ۱۹, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 122. امیرحسین رضایی
  خرداد ۱۹, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 123. مهدی بصیرزاده
  خرداد ۱۹, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 124. حمید
  خرداد ۱۷, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 5

 125. حسین روشن
  خرداد ۱۷, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 7

 126. عایرضا
  خرداد ۱۶, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 5

 127. محمد
  خرداد ۱۵, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 5

 128. مهدی
  خرداد ۱۵, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 4

 129. مهدی
  خرداد ۱۵, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 130. مهدی صیدی
  خرداد ۱۵, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 131. عباس
  خرداد ۱۴, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 4

 132. jaiai hajipour
  خرداد ۱۳, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

  • jalal hajipour
   خرداد ۱۳, ۱۳۹۳

   Hidden due to low comment rating. Click here to see.

   رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 133. علی
  خرداد ۱۲, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 5

 134. عباس
  خرداد ۱۰, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 135. javid
  خرداد ۸, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 136. محمد
  خرداد ۶, ۱۳۹۳

  اینجانب گلشناس هستم و در شرکتهای خصوصی در ایران کار کرده ام وتمامی دوره های آموزشی مربوط به گل را در اداره آموزش شرکت نفت مناطق نفت خیز گذرانده ام وهمچنین دوره آموزشی شرکت mi swaco رانیزگذرانده ام و به مدت ۳سال در مناطق نفت خیز کار کرده ام و همچنین دارای مدرک بین المللی HUETهستم .وهمچنین به مدت ۵سال در شرکت نفت سپاهان که بزرگترین تولید کننده روغنهای صنعتی در خاورمیانه میباشد به عنوان مسئول کنترل کیفیت درآزمایشگاه صادرات کار کرده ام.ودارای مدرک کارشناسی شیمی کاربردی هستم .شماره تماس ۰۹۱۷۱۴۰۴۰۲۷

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 6 Thumb down 6

 137. محمد
  خرداد ۶, ۱۳۹۳

  اینجانب گلشناس هستم و در شرکتهای خصوصی در ایران کار کرده ام وتمامی دوره های آموزشی مربوط به گل را در اداره آموزش شرکت نفت مناطق نفت خیز گذرانده ام وهمچنین دوره آموزشی شرکت mi swaco رانیزگذرانده ام و به مدت ۳سال در مناطق نفت خیز کار کرده ام و همچنین دارای مدرک بین المللی HUETهستم .شماره تماس ۰۹۱۷۱۴۰۴۰۲۷

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 5 Thumb down 6

 138. محمد محمدیان نژاد
  خرداد ۴, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 139. حامد
  خرداد ۳, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 140. esmaeil nasripourmoghadam
  خرداد ۳, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 141. aref
  خرداد ۲, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 142. aref
  خرداد ۲, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 143. مهدی العوجانی
  خرداد ۱, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 144. kianoosh
  اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 145. احسان پیام
  اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

  • عاطفه میرزایی
   اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۳

   سلام پزشک عمومی هستم و تمایل به اشتغال در قطر را دارم.سابقه کار در اورژانس و کلینیک خصوصی و تامین اجتماعی را دارم.

   رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

   • احسان پیام
    اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۳

    سلام پزشک عمومی هستم و تمایل به اشتغال در قطر را دارم.سابقه کار در اورژانس و کلینیک خصوصی و تامین اجتماعی را دارم.

    رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

 146. حمید موسوی
  اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 6 Thumb down 9

 147. رضا محمدی
  اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 148. فرشید
  اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 149. علیرضا گودرزی
  اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 150. سیما رجبی
  اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 151. علی
  اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 152. عبدالرضا خنافری
  اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 153. احمد
  اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۳

  سلام .کارشناس رشته شیمی کاربردی و به مدت ۴ سال سابقه کار در زمینه پلیمرهای مهندسی و qc رو دارم.اشنایی کامل با انواع addtivhaو محصولات پتروشیمی-لطفا اگه امکان کار در قطر برام وجود داره راهنمایی کنید

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 4 Thumb down 5

 154. سارا
  اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۳

  سلام دانشجوی دکتری سیاست گذاری نفت هستم مسلط به زبان عربی و امیدوارم بتونم کار مرتبط پیدا کنم لطفا راهنمای کنید

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 4

 155. سجاد بیت سیاح
  اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۳

  .

  با سلام وعرض خسته نباشید
  ۳۲ ساله هستم فارغ التحصیل کارشناسی شیمی و دانشجوی ارشد شیمی وسابقه کار ۸ سال که شامل ۴ سال در بخش بازرسی فنی صنایع نفت و گاز construction و ۴ سال عملیات بهره برداری با سمتهای site operator و bordman operator و در پالایشگاه آبادان در واحدهای مختلف فرایندی از جمله alkylation-fccu-sulfur recovery plant-isomerisation-gptu به استخدام در شرکتهای خارج از کشور میباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 156. حمید
  اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۳

  با سلام من ایمیلی دریافت نموده ام که ظاهرا از طرف شرکت قطری میباشد. از من خواسته شده است که یک سری مدارک را همراه با فبش واریزی برای آنها ارسال کنم.لطفا راهنمایی کنید که چگونه می توان از صحت آن کسب اطلاع کرد.

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 14 Thumb down 11

  • هامان
   اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۳

   سلام این ایمیل برا من هم اومده!!

   رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 4

 157. داود
  اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۳

  سلام کارشناسی قدرت دارم.و دورهای برق صنعتی مدارهای فرمان فنی و حرفه ای و دورره تخصصی برق پارس جنوبی رو دیدم همراه با مدرک.به زبان انگلیسی تسلط خوبی دارم.۳سال سابقه کار.خواهش میکنم راهنمائی بفرمائید.

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 158. حجت
  اردیبهشت ۶, ۱۳۹۳

  با سلام واحترام بنده فارغ التحصیل رشته الکترونیک هستم که دارای مدارک مهارت در زمینه های plc و ابزار دقیق و مدارک هفت کانه icdl از سازمان فنی و حرفه ای میباشم. همچنین اینجانب دوره های زبان انگلیسی را در کانون زبان ایران با موفقیت پشت سر گذاشته ام و علاقه مند به کار در شرکت های نفت و گاز و پتروشیمی میباشم. لطفا بیشتر راهنمایی کنید.با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 2

 159. رامین سلیمی
  اردیبهشت ۵, ۱۳۹۳

  با سلام
  فوق دیپلم رشته مکانیک خودرو هستم ودر کشور دوبی نیز کار کردم .با گواهینامه رانندگی پایه ۲ اماده همکاری /لطفا شرایط استخدام رو بیان بفرمایید ۰۹۱۲۵۱۴۰۲۷۴

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 160. رامین سلیمی
  اردیبهشت ۵, ۱۳۹۳

  با سلام فوق دیپلم رشته مکانیک خودرو هستم ودر کشور دوبی نیز کار کردم .با گواهینامه رانندگی پایه ۲ اماده همکاری /لطفا شرایط استخدام رو بیان بفرمایید ۰۹۱۲۵۱۴۰۲۷۴

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

 161. درود
  اردیبهشت ۴, ۱۳۹۳

  قطرم میام….هر کاری باشه قبول……بریدم دیگه….

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 5 Thumb down 3

 162. درود
  اردیبهشت ۴, ۱۳۹۳

  سلام من ۲۹ سالمه.دارای مدرک کاردانی در رشته ی مهندسی شیمی هستم از دانشگاه ازاد…..به خدا بد جور گیرم……التماس دعا…

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 163. چراغی
  اردیبهشت ۳, ۱۳۹۳

  بنده دارای ۱۳سال سابقه کار نقشه برداری هستم وجویای کار در خارج میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

 164. حسن
  اردیبهشت ۳, ۱۳۹۳

  من کارشناس ارشدحفاری با۱۰ سال سابقه در شرکت های حفاری هستم و دنبال کار در بیرون ایران هستم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 165. بهزاد
  اردیبهشت ۲, ۱۳۹۳

  فارغ التحصیل رشته مهندسی فناوری اطلاعات هستم و در زمینه برنامه نویسی طراحی سایت و شبکه cisco و امنیت شبکه و سرور تخصوص دارم ۰۹۱۶۹۶۸۱۷۴۶

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 166. alireza
  اردیبهشت ۲, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 6

 167. hasan karimi
  اردیبهشت ۱, ۱۳۹۳

  باسلام..اینجانب لیسانس مهندسی شیمی صنایع گاز و پژوهشگر در زمینه صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ودارای ۱۳ مقاله ملی می باشم و مسلط به زبان عربی و انگلیسی می باشم و آماده همکاری با این شرکت را دارم.

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 168. باقر هاشم زاده
  اردیبهشت ۱, ۱۳۹۳

  پرتونگار صنعتی ۲۸ساله جویای کار در قطر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 169. مجید
  اردیبهشت ۱, ۱۳۹۳

  سلام. مجید هستم ۲۸ ساله و دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان انگلیسی.لطفا راهنمایی کنید.باتشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 170. حمیدرضا 09179087967
  اردیبهشت ۱, ۱۳۹۳

  کارشناسی برق درزمینه راهاندازی موتور های برقی و plc متقاضی کار در قطر دبی

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 171. حمیدرضا09374319554
  اردیبهشت ۱, ۱۳۹۳

  کارشناس برق قدرت کار در زمینه های برق و پست های توزیع و plcمتقاضی کار در دبی و قطر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 172. حمیدرضا
  اردیبهشت ۱, ۱۳۹۳

  کارشناسی برق قدرت درزمینه راهاندازی موتور های برقی و plc متقاضی کار در قطر دبی

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 173. سعیده موسوی پور
  فروردین ۳۱, ۱۳۹۳

  سلام من ترم اخر اتش نشانی گرایش نجات هستم با مدرک open waterغواصی

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 174. حمیدرضا کاظمی
  فروردین ۳۱, ۱۳۹۳

  بنده دارای کارشناسی مکانیک گرایش ساخت و تولید می باشم.و دارای فول لول مدارک NDT و Process piping می باشم و به کلیه امور بازرسی و ساخت پایپینگ و ساخت و نصب مخازن ذخیره اتمسفریک و تحت فشار تسلط کامل دارم و حدود ۱۵ سال تجربه مفید ومدیذیتی در سایت های نفتی و پالایشگاه های نفتی و پتروشیمی می باشم.
  و حال تمایل به کار در کشور قطر می باشم
  باتشکر

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 175. رضا انصاری
  فروردین ۳۱, ۱۳۹۳

  دارای فوق لیسانس مهندسی برق ۳۸ سال سن و ۱۲ سال سابقه کار میباشم . در حال حاضر بعنوان سرپرست در شرکت پارس خودرو اشتغال دارم. دارای پروانه پایه۱ نظام مهندسی، بعنوان بازرس برق و عضو هیات ریسسه و دبیر گروه تخصصی برق نظام مهندسی البرز میباشم.دوره تخصصی حفاظت رله و تجهیزات پستهای ۲۰/۶۳ کیلوولت را در کشور فرانسه و ایتالیا دیده ام. ناظر اجرای پست ۲۰/۶۳ کیلوولت پارس خودرو در سال ۸۵-۸۴ . گذراندن دوره تخصصی ETAP جهت طراحی تاسیسات برق پلنتهای صنعتی. گذراندن دوره طراحی تابلوهای فشار ضعیف و فشار متوسط. دوره MS PROJECT . دوره فنی حرفه ای ۹۰۰ ساعت آموزش در سال ۱۳۷۲٫مدیر پروژه برق رسانی به شهر جدید پرند . سابقه همکاری با شرکتهای مشاور در زمینه طراحی و نظارت تاسیسات برق ایستگاههای پمپاژ آب (از جمله ایستگاه پمپاژ آب شعیبیه اهواز). سایقه تدریس در دانشگاه آزاد کرج و شهریار TL:09126602441

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 3

 176. محمدتقی
  فروردین ۳۰, ۱۳۹۳

  با سلام واحترام
  بنده فوق دیپلم برق باسن۲۰ میباشم وجویای کار در شرکت نفت وگاز هستم
  وآشنایی با تابلو های برق،plc،برق ساختمان وپنوماتیک دارا میباشم;لطفا راهنماییم کنید.(واقعا نیاز به کار دارم)

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 10 Thumb down 2

 177. ک
  فروردین ۲۹, ۱۳۹۳

  نصاب سقف های کاذب اماده کار در قطر۰۹۱۲۴۷۹۴۱۱۵

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 178. فرهاد زمانی
  فروردین ۲۷, ۱۳۹۳

  سلام من مدرکم غواص صنعتی سوابغ کاری غواصی بر روی سکوی نفتی ۰۹۳۶۰۶۰۷۲۳۶

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 0

 179. فرهاد زمانی
  فروردین ۲۷, ۱۳۹۳

  سلام من شغلم غواصی صنعتی سوابغ کاری غواصی بر روی سکوی نفتی

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 180. پژمان صفی خانی
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۳

  من پژمان صفی خانی هستم ۲۸ ساله دارای لول ۲ ازمایشات غیر مخرب ndt در شاخهای vt.pt .mt.rti. ut بوده و دورهای سوپر وایزر و اصول اجرایی پایپینگ را گذراندهام ومتقاضی کار در حوزه نفت و گاز در کشور قطر می باشم لطفا مرا راهنمایی کنید۰۹۱۳۳۲۶۶۷۳۸

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 4

 181. رضا
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 6

 182. اسماعیل
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۳

  من اسماعیل غلامی خستم از ایران جوشکار برق و ارگون با ۸ سال سابقه در زمینه جوشکاری برق و ارگون همراه با مدرک متولد ۱۳۵۸هستم . ۰۹۳۹۴۶۲۵۶۹۰

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 4

 183. حمیدرضا میرسلطانی
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۳

  سلام من حمیدرضا میرسلطانی هستم دارای ۲۲ سال سابقه در سیم پیچی انواع الکتروموتورهای صنعتی – تعمیرات انواع کمپرسورهای چیلرهای برودت -تاسیسات و تعمیرات انواع ابزارآلات صنعتی میباشم. بنده جویای کار در خارج از کشور به خصوص دبی قطر و ترکیه میباشم لطفا با من تماس بگیرید متشکرم. ۰۹۱۲۲۵۰۹۹۷۱

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 4

 184. حمیدرضا میرسلطانی
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۳

  سلام حمیدرضا میرسلطانی هستم دارای ۲۲سال سابقه در سیم پیچی انواع الکترو موتور و الکتروپمپ های صنعتی – تعمیرات کمپرسورهای چیلرهای برودت – تاسیسات و تعمیرات ابزارآلات صنعتی و خانگی میباشم .بنده علاقه مند به کار در کشورهای قطر و دبی و ترکیه میباشم لطفا با من تماس بگیرید متشکرم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 185. حسین
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۳

  دارای مدرک مهندسی نفت گرایش حفاری و استخراج می باشم و متقاضی استخدام در شرکت های نفتی قطر تطفا” راهنماییم کنید

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 186. parviz
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۳

  علاقمند به پیشنهاد شغلی زمین شناس سرچاه از طرف شما کارفرمای فطری محترم میباشد.و دارای سابقه کاری به عنوان زمین شناس سر چاه به مدت سه سال در چاه های نفت اهواز، فارس و عسلویه است.همچنین آشنایی کامل با تمام فورمیشن ها و میکروفسیل ها و تجهیزات حفاری.
  جهت علاقمندی با ایمیل اینجانب تماس بگیرید.
  parvizt at gmail.com

  to arabic:
  ترغب فی عرض عمل، نیابه عن صاحب العمل قطر احترامها.
  لدی ثلاث سنوات خبره فی مجال الجیولوجیا الآبار صباحا.
  بلدی الخلیج فی مکان العمل، وجنوب بارس هو الأهواز وعیلام.
  معرفه جیده مع الطبقات الجیولوجیه فی منطقه الشرق الأوسط والأحافیر الدقیقه وکذلک سجلات القراءه والألفه مع معدات الحفر.
  اذا کانت مهتمه یرجى الاتصال على البرید الإلکترونی أدناه.
  parvizt at gmail.com

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 2

 187. حسن بحرانی
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۳

  سلام من جوشکار هستم و سابقه کار در خارج کشور دارم و تسلط کامل به زبان عربی ۰۹۳۶۵۹۴۰۵۳۴

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 188. موسی
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۳

  سلام من راننده پایه۱ با سابقه بیش از ۲۵سال رانندگی با تمام خودرهای تجاری سنگین و کمرشکنها و تسلط کامل به زبان عربی ۰۹۱۶۳۳۲۵۳۱۴

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 189. بهاره قنبري
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۳

  با سلام.اینجانب بهاره قنبری دارای مدرک فوق دیپلم شیمی صنعتی و دانشجوی کارشناسی صنایع شیمیایی میباشم.در این چند سال سخت دنبال کار بودم بلکه بتونم برای الانم سابقه کار داشته باشم اما همه جا از من سابقه کار خواستن من هیچ سابقه کاری ندارم اما واقعا به کار احتیاج دارم.

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 190. Hussain Tahery Assl
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۳

  موفق باشید

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 191. Hussain Tahery Assl
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۳

  فوق ریبلم زبان_مسلط کامل برزبان عربی_۵سال سابقه افسر ایمنی در شرکت نفت.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 192. Mojtaba Toghani
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۳

  سلام . من فارغ التحصیل مهندسی ICT هستم ، و جویای کار در شرکت قطر پترولیوم می باشم . لطفا بنده را راهنمایی فرمایید ۰۹۳۶۷۶۲۵۳۲۱

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 193. reza parsa
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۳

  شماره تماس:۰۹۱۶۵۲۰۱۸۲۴

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 194. reza parsa
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۳

  من دارای مدرک کارشناسی مکانیک گرایش ساخت و تولید،آشنا به زبان انگلیسی هستم که تخصص من در زمینه ی پایپینگ می باشد،سابقه ی سرپرستی به عنوان سرپرست دفتر فنی را دارم.با تمام قسمت های پایپینگ اعم از دفتر فنی،کنترل کیفیت،کنترل پروژه،انتخاب و ساخت ساپورت مناسب،ساخت جوینت هیستوری،طراحی تقشه های آیزومتریک بر اساس plan،طراحی plan بر اساس نقشه های آیزومتریک،طراحی بهینه لوله کشی،تهیه ی فرانت کاری،استفاده بهینه از متریال برای ساخت،مدیریت درست در جهت پیشبرد کار،تعیین زمان پایان کار(کنترل پروژه)،انجام عملیات های تست پکیج،رینستیت،تست های غیر مخرب،بررسی درصد خطوط کارشده و برنامه ریزی برای تست،تشخیص نقاط قوت و ضعف کار در جهت مدیریت درست و پایان کار در موعد تعیین شده،آشنایی دارم و همه ی موارد فوق را با تهیه ی فایل های مناسب،تمام پارامترهای کاری را در جهت پیشرفت کار بررسی و مدیریت می کند.با office،catia،autocad کار میکنم.خیلی خوشحال میشم اگه فرصت کار را در قطر پیدا کنم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 195. محمدی
  فروردین ۱۸, ۱۳۹۳

  کارشناس ارشد MBA گرایش مالی از دانشگاه تهران و لیسانس مهندسی صنایع ۴۴ ساله هستم با مدرک لیسانس ۱۸ سال سابقه کار در واحدهای تولیدی و پروژه ای دارم برای کار در قطر مرا راهنمایی کنید

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 196. جواد
  فروردین ۱۸, ۱۳۹۳

  با سلام و احترام، من مهندس عمران نقشه برداری هستم. ممنون میشم برای استخدام در شرکت نفت قطر راهنماییم کنید. با تشکر.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 197. fatemeh
  فروردین ۱۸, ۱۳۹۳

  سلام توروخدا یکی راهنمایی کنه که چطور باید ثبت نام کنم.من که هرچی این سایتارو باز میکنم نیست.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 7 Thumb down 0

 198. محمد
  فروردین ۱۸, ۱۳۹۳

  سلام من ۲۴سالمه تکنسین و مهندس مکانیک هستم و تسلت کامل به زبان عربی دارم و حاظرم باهر شرایطی که شرکت بگه مشغول بکار شم ۰۹۳۷۸۵۱۴۲۱۱

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 199. محمد
  فروردین ۱۸, ۱۳۹۳

  سلام من ۲۴سالمه تکنسین و مهندس مکانیک هستم و تسلت کامل به زبان عربی دارم ۰۹۳۷۸۵۱۴۲۱۱

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 200. حسین بختیاری
  فروردین ۱۷, ۱۳۹۳

  راننده ترانزیت اروپابابیش از۲۵سال سابقه علاقمندکاردرقطر

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 201. حمید رضا شایان
  فروردین ۱۷, ۱۳۹۳

  اینجانب حمید رضا شایان دارای مدرک فوق دیپلم تاسیسات تهویه متبوع رشته کاری نصب و تعمیر و نگهدارب اسپیلت کولرهای گازی تکسین تعمیرات چیلرهای جذبی داکت اسپیلت کاست .مول تی وی.وی ار اف.ام پی اس.پکیجهای یکپارچهو.و همچنین متخصص در اجرای نصب و توته کشی ساختمان میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 202. مجتبی
  فروردین ۱۷, ۱۳۹۳

  سلام
  راننده پایه یک دارای ۸ سال سابقه کاربا کامیون کشنده میباشم
  جویای کار درکشورهای حوزه خلیج فارس میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 203. علیرضا روزبهانی
  فروردین ۱۵, ۱۳۹۳

  با عرض سلام و تبریک سال نو لطفا من را برای این کار راهنمایی کنید(سابقه کار دارم)-مهندس عمران۰۹۱۲۱۵۰۸۹۵۸

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 204. ناصر
  فروردین ۱۵, ۱۳۹۳

  سلام دوست من
  میخاستم بدونم خارج از این کشورفضایی برای ارایه ایده فنی و ارج نهادن به تجربه وجود دارد.متشکرم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 205. همایون 44
  فروردین ۱۵, ۱۳۹۳

  سلام کارشناس ۲۵ ساله ی نفتی در حوضه حفاری و پالایشگاه هستم با مدرک مدریت صنعتی امیدوارم اولین نفر پذیرفته شده در سال ۹۳ باشم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 206. شیرین
  فروردین ۱۵, ۱۳۹۳

  سلام ودرود
  کتابدار با مدرک فوق لیسانس کتابداری وسابقه کار مفید بوده وتمایل به خدمت دارم
  لطفاکمک نمایید

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 207. کیوان ابتین
  فروردین ۱۵, ۱۳۹۳

  مهندس عمرانم.۱۸ ماه سابقه بیمه اجرایی دارم.۵ سال سابقه اجرای در شرکت ساختمانی دارم.۰۹۱۸۱۵۰۱۳۹۸

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 208. کیوان ابتین
  فروردین ۱۵, ۱۳۹۳

  مهند عمرانم.۱۸ ماه سابقه اجرای با بیمه در شرکتهای ساختمانی دارم.۵ سال سابقه اجرای ساختمانهای فلزی و بتنی .دارای مدرک نظارت بر جوش ساختمانهای فلزی دارم ۲۷ سالمه.دوست دارم در شرکت نفت استخدام بشم۰۹۱۸۱۵۰۱۳۹۸

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 209. مجید
  فروردین ۱۱, ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید
  من مجید رحمانی داای مدرک کاشناسی ارشد نفت گرایش مخازن نفت و گاز دانشگاه سراسری میباشم.دارای سابقه کاری مرتبط با رشته ی خود در زمینه ی شبیه سازی مخازن هیدروکربوری و نحوی افزایش برداشت از این گونه مخازن میباشم.در صورت امکان بنده را در جویای کار راهنمایی فرمایید با تشکر
  شماره ی تماس
  ۰۹۱۷۶۱۹۰۰۱۷و۰۹۳۵۷۱۱۹۵۳۱

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 210. رضا
  فروردین ۱۱, ۱۳۹۳

  فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران هستم و با دو سال سابقه کار در ابنیه و همچنین ۷ سال سابقه کار در زمینه ساخت سازه های دریایی (سکوهای نفتی) jacket , topside با فعالیت در اجرا و دفتر فنی ,مهندسی و همچنین مسلط به اتوکد دو بعدی و سه بعدی و فعالیت در زمینه پایپینگ و اشنایی با نرم افزار pdms .
  اماده همکاری و کار در قطر هستم لطفا راهنمایی کنید.سپاسگزارم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 211. ramin
  فروردین ۱۰, ۱۳۹۳

  در ضمن مقطع کارشناسی و سربازی هم رفتم و ۲۵ ساله

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 212. ramin
  فروردین ۱۰, ۱۳۹۳

  سلام> رامین هستم فارغ التحصیل رشته ناوبری (دریانوردی) و مسلط به زبان انگلیسی. مخاستم بدونم برای رشته من اونجا کار هست. سابقه ۱ سال کار در کشتی رانی جمهوری اسلامی رو کشتی های اقیانوس پیما را هم دارم. لطفا راهنمایم کنیم واسه کار در قطر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 213. محمدرضا
  فروردین ۷, ۱۳۹۳

  سلام:دانشجوی رشته شیمی تجزیه بامعدل۱۷هستم وعلاقه مندم درقطرمشغول به کارشوم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 214. قاسم
  فروردین ۴, ۱۳۹۳

  سلام مهندس شیمی با ۹ سال سابقه کار در صنعت نفت(پالایشگاه وپخش-مناطق نفتخیز جنوب) میباشم و درحال حاضر دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد شیمی آلی هستم جهت استخدام در شرکت نفت قطر ثبت نام کردم آیا پذیرش خواهم شد؟ واینکه به نظر شما خوب است و ارزش داره؟
  لطفا پاسخ را ایمیل بفرمایید. با تشکر از شما

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 215. جمشيد مرادزاده
  فروردین ۲, ۱۳۹۳

  سلام
  جوشکار کوله برق وآرگون(کربن-استنلس-کاپر ونیکل کروم)هستم با حدود ده سال سابقه کاری ودارای ۱۴۰۰ساعت مدرک فنی وحرفه ای انگلیسی را متوسط صحبت میکنم علاقمند به کار در کشورهایی هستم که برای نیروی متخصص ارزش قایلند

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 216. omid papy
  اسفند ۲۶, ۱۳۹۲

  جوشکار نمونه ملی سال ۱۳۹۰از طرف انجمن جوشکاری کشور
  مدال طلای مسابقات ملی مهارت مرحله کشوری
  چندین مدال مسابقات ملی مهارت
  ععضو بنیاد ملی نخبگان
  تقدیر شده از طرف نماینده ولی فقیه
  حضور در اردوی جهانی کانادا
  تقدیر شده در نمایشگاه صنعت ساختمان
  در تمام جوشکاری های برق -ارگون -co2بصورت فول پاس و فلزات رنگین -توپودری -زیر پودری -برشکاری گاز و پلاسما دستی و اتوماتیک –
  سابقه کار در شرکت نفت ستاره خلیج فارس (جوشکار)
  سابقه کار در پالایشگاه شازند(جوشکار)
  سابقه کار در شرکت های خصوصی مرتبط
  دارای گواهی نامه های معتبر در تمامی جوشکاری
  تمامی دوره اموزشی در کشور را گزرانده ام
  در حال حاضر مدیر عامل شرکت پارا اسپیرال هستم
  ۰۹۱۶۳۹۷۳۰۲۵-www.para spiral.ir

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 217. امید پاپی
  اسفند ۲۶, ۱۳۹۲

  جوشکار نمونه ملی سال ۱۳۹۰از طرف انجمن جوشکاری کشور
  مدال طلای مسابقات ملی مهارت مرحله کشوری
  چندین مدال مسابقات ملی مهارت
  ععضو بنیاد ملی نخبگان
  تقدیر شده از طرف نماینده ولی فقیه
  حضور در اردوی جهانی کانادا
  تقدیر شده در نمایشگاه صنعت ساختمان
  در تمام جوشکاری های برق -ارگون -co2بصورت فول پاس و فلزات رنگین -توپودری -زیر پودری -برشکاری گاز و پلاسما دستی و اتوماتیک –
  سابقه کار در شرکت نفت ستاره خلیج فارس (جوشکار)
  سابقه کار در پالایشگاه شازند(جوشکار)
  سابقه کار در شرکت های خصوصی مرتبط
  دارای گواهی نامه های معتبر در تمامی جوشکاری
  تمامی دوره اموزشی در کشور را گزرانده ام
  در حال حاضر مدیر عامل شرکت پارا اسپیرال هستم
  ۰۹۱۶۳۹۷۳۰۲۵-www.para spiral.ir

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 2

  • nim@
   مهر ۷, ۱۳۹۳

   یکی نیست بگه این چیزی که تو نوشتی رو با این همه مدرک و سوابق رویایی واسه چی بیکاری.نه خودمونیم یکی نیست بگه

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 218. ashkan
  اسفند ۲۴, ۱۳۹۲

  سلام
  کاردان فنی مکانیک ماشین ابزار و مهندس مکانیک طراحی جامدات هستم
  تسلط کافی در زمینه روش های تولید و ترمیم قطعات را دارم و همچنین سر پرست کارگاه تعمیرات ماشین آلات حساس (کمپرسور و توربین های بخار ) در پتروشیمی های ایران بوده ام .و به عنوان بازرس فنی در زمینه تعمیرات اساسی ماشین آلات حساس نیز فعالیت کرده ام . لطفا در مورد این آگهی و شیوه استخدام اینجانب را راهنمایی کنید .

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 6 Thumb down 0

 219. علیرضا
  اسفند ۲۳, ۱۳۹۲

  با سلام
  من فوق لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی با معدل ۱۸هستم با ۲ سال سابقه کار
  چطور میتونم بدون ورود به نفت و سابقه نفتی وارد نفت قطر بشم؟
  ۰۹۱۳۲۶۹۷۳۵۰

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 220. كاظم كريمي
  اسفند ۲۲, ۱۳۹۲

  با سلام من مهندس نفت بهره برداری هستم و دارای یک سال سابقه کار در عسلویه رو دارم لطفا بنده را راجع به استخدام در قطر راهنمایی کنید.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 1

 221. حسین
  اسفند ۲۱, ۱۳۹۲

  ۱۵ سال سابقه مدیریت اجرائی در عسلویه دنبال کار در خارج از کشور می گردم . ۰۹۱۷۸۳۸۴۱۹۸

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 222. مجتبی جعفری
  اسفند ۲۰, ۱۳۹۲

  کارشناس برق قدرت هستم با ۱۵ سال سابقه کار در نفت وگاز وپتروشیمی وسیمان ودر زمینه اجرای امور مهندسی کابل وبرق وابزار دقیق ید طولایی دارم ودوست دارم در شرکت نفت قطرهمکاری داشته باشم.۰۹۱۸۶۱۴۵۶۲۴-۰۹۳۳۴۹۵۶۲۳۵

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 223. میعاد حمیدی
  اسفند ۱۹, ۱۳۹۲

  لطفا جهت استخدام در شرکت نفت قطر راهنمایی بکنید ۰۹۳۵۰۶۷۸۴۷۱

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 224. میعاد حمیدی
  اسفند ۱۹, ۱۳۹۲

  لطفا برای استخدام درشرکتکت نفت قطر راهنماییی کنید

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 1

 225. حسن پارسا
  اسفند ۱۸, ۱۳۹۲

  مهندس شیمی با گرایش پتروشیمی فارغ التحصیل از دانشگاه نفت
  دارای ۱۸سال سابقه در صنایع پتروشیمی وراه اندازی کارخانجات پتروشیمی
  بخصوص راه اندازی واحدهای الفین وپلی الفین
  متخصص در راهبری راه اندازی واحد های پلی اتیلن فاز گازی باکاتالیست های کروم وSDX و زیکلر ناتا
  اکنون هم بعنوان رئیس کارخانه پلی اتیلن مشغول کار در ایران می باشم
  متقاضی استخدام در شرکت نفت قطر می باشم
  با تشکر
  تلفن:۰۹۳۶۰۴۵۲۹۰۴

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 6 Thumb down 5

 226. مقداد
  اسفند ۱۶, ۱۳۹۲

  سلام من فارغ التحصیل رشته نفت گرایش بهره برداری هستم و سابقه کاری کمی هم در یکی از اداره جات دارم لطفا منو راهنمایی کنید امیدی هست استخدام شرکت نفت قطر بشم؟مرسی

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 1

  • مقداد
   اسفند ۲۱, ۱۳۹۲

   ۰۹۳۵۱۲۹۶۱۰۶

   رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 227. مریم
  اسفند ۱۵, ۱۳۹۲

  سلام خسته نباشید
  من دانشجوی سال آخر کارشناسی شیمی کاربردی هستم
  درسته سابقه کار ندارم
  اما از الآن دنبال کار در خارج از کشور در کشورهای عربی هستم..
  ضمناً تسلط کامل به زبان عربی دارم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 12 Thumb down 5

 228. فرهاد شهبازی
  اسفند ۱۵, ۱۳۹۲

  راننده پایه یک هستم بهمراه مارک کامل پاسپورت کارت هوشمند باری راننده تریلر ترانزیت مسلط وماهردیپلم الکترونیک تسلط نسبی به زبان انگلیسی وعربی اماده بکار در هرشرایط شماره تلفن ۰۹۱۹۱۲۴۰۸۱۵و۰۹۳۷۶۷۱۳۲۵۴

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 229. بهروزاشكاني
  اسفند ۱۵, ۱۳۹۲

  سلام من pipe fitter مسلط به نقشه isometric
  وجوشکارآرگون وبرق بامدارک بینالمللی ۱۸۰۰ساعت دوره
  دیدم درسازمان فنی حرفه ای وتجربه کاردرعراق
  ودانش زبان انگلیسی /مکالمه خوب
  ۰۰۹۸۹۳۵۹۲۴۵۳۷۴ اشکانی

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 230. محمد
  اسفند ۱۴, ۱۳۹۲

  با سلام محمد هستم ۳۳ سال سن تقریبا ۱۶ سال هست کار برق صنعتی انجام میدم طراح و مجری و تعمیرات، و مجری۱۰ سال سابقه رسمی دارم در صورت امکان و نیاز با من تماس بگیرید داری ۲ فرزند هستم و در جنوب ایرانم و با توجه به شرایط آب و هوای مشابه مشکلی ندارم، ۰۹۳۷۸۷۷۲۴۲۴

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 0

 231. حمزه حیدری
  اسفند ۱۳, ۱۳۹۲

  سلام.
  من شغلم جوشکاری هست با سابقه کاری
  و تجربه کاری هم در کشاورزی و باغبانی دارم
  به زبان انگلیسی و عربی هم صحبت می کنم
  شانسی برای کاریابی دارم در قطر ؟
  تلفن من : ۰۹۳۹۱۸۰۱۵۰۰ ممنونم از شما

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 232. اسحاق بیرانوند
  اسفند ۱۲, ۱۳۹۲

  سلام۲۳ سال دارم کارشناسی مهندسی شیمی تجربه کارهای غیر رشته ای که میخونم دارم(رانندگی ماشینهای سنگین.مدیر عامل شرکت پتکو پوشاک زنانه.تجارت مواد شیمیای و…)۰۹۳۳۶۶۰۵۹۸۷

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 233. محمدرضا
  اسفند ۱۲, ۱۳۹۲

  من غواص سازمان بین المللی padi با مدرک divemaster هستم, و تجربه زیادی در غواصی دارم. لطفا جهت کار تماس بگرید. ۰۹۳۷۷۹۳۱۵۱۶

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 234. مهدی
  اسفند ۱۲, ۱۳۹۲

  با سلام
  من فارغ التحصیل نفت بهره برداری هستم ۲ سال سابقه کار مدیریتی دارم البته نه در رشته خودم دوست دارم در صنعت مشغول باشم در حال حاضر بیکارم کسی هست به ما هم کمکی کنه
  با تشکر ۰۹۱۷۵۸۳۱۲۱۵

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 235. محمد
  اسفند ۱۱, ۱۳۹۲

  با سلام
  محمد هستم با مدرک کارشناسی ارشد الکترونیک از دانشگاه شهید بهشتی. چندین مقاله در کنفرانس ها و ژورنال های معتبر بین الملی از جمله IEEE Transaction دارم. در حال حاضر در مرکز تحقیقات الکترونیک یکی از معتبر ترین شرکت های صنایع خودرو در تهران مشغول کار هستم. در ضمینه نفت تخصص خاصی ندارم به جز اینکه کارآموزی کارشناسی در پالایشگاه کرمانشاه بخش ابزار دقیق بودم. البته قبل از وارد شدن به صنایع خودرو هم سابقه ای در این زمینه نداشتم! با اغلب نرم افزارهای تخصصی الکترونیک، سیتم های کنترل، FPGA و زبان های C و VHDL و … آشنایی کامل دارم و علاقه مند هستم در صورت نیاز با شما همکار داشته باشم.
  ۰۹۳۵۷۰۸۲۲۴۶

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 236. سام بختیاری
  اسفند ۱۱, ۱۳۹۲

  با سلام
  اینجانب دارای لیسانس حفاری و استخراج نفت هستم
  و دنبال کار مبگردم حقوقش واسم مهم نیست فقط دنبال تجربه هستم ممنون میشم راهنمایی کنید

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 4

 237. وحید
  اسفند ۱۰, ۱۳۹۲

  سلام/مهندس عمران داری ۱۲ سال سابقه کاری هستم/
  آخرین سمت سرپرست کارگاه در شرکت نفت فلات قاره در لاون بودم/
  متقاضی کار در قطر میباشم/
  باتشکر
  مبایل:۰۹۱۱۱۱۵۱۰۴۲

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 238. فرشاد رئیسی پور چهرازی
  اسفند ۹, ۱۳۹۲

  سلام.من فرشادرئیسی پورچهرازی دارای مدرک کارشناسی مهندسی تکنولوژی
  جوشکاری و دارای مدرک بازرسی جوش چشمی هستم و دارای مدرک
  EN پتروشیمی هستم و دارای مدرک بازرسی لوله هستم و خوشحال میشوم در این کار با شما همکاری کنم.مرسی .یا حق.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 239. خليل حسين پور
  اسفند ۹, ۱۳۹۲

  با سلام
  مهندس برق قدرت هستم با ۴سال سابقه کار
  توانایی برنامه ریزی نصب و راه اندازی و تست وعیب یابی سیستم های برقی اتوماسیون و ابزار دقیق و هیدرولیک و پنوماتیک را دارم
  خوشحال میشم اگه در مورد چگونگی ارسال درخواست کار راهنمایی کنید
  با تشکر
  ۰۹۱۱۹۰۴۲۳۶۵

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 240. احمد
  اسفند ۸, ۱۳۹۲

  احمد لیسانس مهندسی مکانیک با ۱۵ سال سابقه کار در قسمتهای فنی پالایشگاه گاز در جستجوی کار میباشم بخصوص خارج از کشور. ۰۹۱۷۱۰۲۱۶۳۵

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 241. امیر معصومی
  اسفند ۸, ۱۳۹۲

  من کارشناس ارشد. عمران با ۱۰ سال سابقه در زمینه ساختمانی، خط لوله فلزی، نظارت و بازرسی جوش، پمپاژ و… هستم و علاقه مند به کار در پتروشیمی دوحه
  شماره تلفن تماس ۰۹۱۶۳۰۲۲۱۶۸ – ۰۹۳۸۹۴۰۷۹۸۹

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 242. محسن عزیزی فرد
  اسفند ۷, ۱۳۹۲

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

  • احمد
   اسفند ۸, ۱۳۹۲

   بنده با سابقه ۱۵ ساله در شرکت های نفت و گاز به دوستان توصیه میکنم جهت کار در خارج از کشور باید محاوره انگلیسی و حتی عربی قوی داشته باشید . فقط مدرک و تجربه کافی نیست .در مصاحبه کم می آورید .

   رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 243. امیر قاسمی
  اسفند ۶, ۱۳۹۲

  با سلام
  من مهندس برق هستم وهم چنین تافل هم دارم.میخواستم ببینم با این شرایط میتونم در قطر کار کنم؟
  تطفا اگه کسی تجربه ای داره منو تو این زمینه کمک کنه.
  این هم آدرس ایمیلم:amir-ghasemi71@hotmail.com

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 244. علی
  اسفند ۴, ۱۳۹۲

  با سلام و حترام
  من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته ی مهندسی صنایع میباشم که دارای سابقه ۱۰ سال در پتروشیمی های عسلویه از جمله پارس،مبین،شرکت پایانه ها را در زمینه تعمیرات نگهداری و کنترل پروژه را دارم.در حال حاضر متقاضی کار در خارج از کشور هستم.تلفن :۰۹۱۷۱۱۲۰۳۶۱
  لطفا این جانب را راهنمایی کنید….
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 245. فرامرز یوسفی مینابی زاده
  اسفند ۲, ۱۳۹۲

  با سلام . من کارمند پالایشگاه با مدرک مهندسی شیمی با ۲۲ سال سابقه کار در واحدهای عملیاتی، تقطیر ، گاز مایع، غلظت شکن، تصفیه بنزین فعالیت دارم . لطفا جهت کار در پالایشگه قطر مرا راهنمایی بفرمایید. با تشکر

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 10 Thumb down 3

 246. جواد
  اسفند ۲, ۱۳۹۲

  با سلام و حترام
  من فارغ التحصیل رشته ی ایمنی صنعتی میباشم بات یک سال سابقه ی کار در زمینه ی نفت و جویای کار در زمینه HSE در کشور های هاشیه خلیج فارس میباشم.
  لطفا این جانب را راهنمایی کنید….
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 5 Thumb down 2

 247. صادق
  اسفند ۱, ۱۳۹۲

  با سلام
  من دارای مدرک مهندسی جوش هستم ودارای هفت سال سابقه در زمینه نفت و پتروشیمی و فولاد میباشم.دارای مدرک بین المللی vt & mt & ut می باشم وسابقه کار بازرسی در این زمینه میباشم.و اگر کاری در خارج از ایران پیدا کنم با کله میرم
  تلفن ۰۹۱۶۹۴۹۹۹۱۸

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 5 Thumb down 3

 248. مهدی ازمون
  بهمن ۳۰, ۱۳۹۲

  مهدی آزمون هستم دارای مدارک مهندسی دریا-دریانوردی و افسر دوم نامحدود و فرماندهی زیر سه هزارمی باشم وسابقه کاری در شرکت نفت را نیز دارم و تمایا به کار در قطر دارم با تشکر ۰۹۱۷۶۱۰۰۶۱۷

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 249. رضا تیموری مقدم
  بهمن ۳۰, ۱۳۹۲

  مهندس شیمی با ۱۰ سال سابقه کار در پتروشیمی در زمینه پروسس و در حال حاضر فعال در گروه صنعتی گلرنگ … موافقت خود را جهت همکاری اعلام مینمایم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 0

 250. علی اکبر فضلی
  بهمن ۲۹, ۱۳۹۲

  من لیسانس ایمنی و بهداشت و محیط زیست (HSE) دارم و ۱۵سال سابقه مرتبط. تمایل به کار در قطر را دارم ممنون میشم راهنمائیم کنید . ۰۹۱۲۷۵۵۲۶۵۸

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

  • صائب رضائی
   بهمن ۳۰, ۱۳۹۲

   باسلام من فوق دیپلم کامبیوتر هستم ودارای کارفنی تمایل کاردرکشورقطردارم لطفادرمورد کارراهنمائی لازم بفرمائید

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 251. سهراب
  بهمن ۲۹, ۱۳۹۲

  با سلام
  من هرچقدر سعی کردم از سایت شرکت نفت قطر وارد شوم پیغام خطا داد لطفا راهنمایی نمایید .

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 252. اصغر بابایی
  بهمن ۲۸, ۱۳۹۲

  ۱-تشریح الزامات, مستندسازی سیستم مدیریت ایمنی وبهداشت حرفه ای۲۰۰۷-۱۸۰۰۱OHSAS
  ۲-ممیزی سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت OHSAS18001
  ۳-تشریح الزامات, مستندسازی وممیزی داخلی سیستم مدیریت زیست محیطی۲۰۰۴-۱۴۰۰۱iSO
  ۴-تشریح الزامات,مستندسازی وممیزی داخلی سیستم مدیریت کیفیت
  ۲۰۰۸-۹۰۰۱iSO
  ۵-تشریح الزامات,مستندسازی و ممیزی داخلی سیستم مدیریت یکپارچهIMS
  ۶-ایمنی کار در ارتفاع
  ۷-ایمنی کار با جرثقیل
  ۸-ارزیابی ریسک وبررسی روشهای نوین اعلام واطفاحریق
  ۹- کارگاه ارزیابی ریسک به روشهای FMEA,FTA,HAZOP

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 253. حسین بهرامی
  بهمن ۲۸, ۱۳۹۲

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 5

 254. صادقي
  بهمن ۲۷, ۱۳۹۲

  با سلام
  برقکار صنعتی وساختمان با ۱۲ سال سابقه

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 4

 255. بهنام کمالی
  بهمن ۲۴, ۱۳۹۲

  با سلام.
  رشته تحصیلی من تآسیسات حرارتی و برودتی بوده ودارای کارت پایان خدمت و در زمینه مرتبط با رشته بصورت پیمانکاری فعالیت داشته ام .
  زمینه های فعالیت :
  ۱-تآسیسات بخار و دیگ های بخار
  ۲- چیلر
  ۳-لوله کشی آب و فاضلاب بهداشتی
  ۴- حرارت از کف ساختمان،پکیج
  ۵-لوله کشی گازرسانی و جوشکاری
  ۶- طراحی سیستم های تهویه مطبوع و تآسیسات بیمارستانی و استخر،سونا و جکوزی
  لطفا درصورت نیاز به همکاری به اینجانب اطلاع دهید.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 256. بهنام کمالی
  بهمن ۲۴, ۱۳۹۲

  رشته تحصیلی من تآسیسات حرارتی و برودتی بوده ودارای کارت پایان خدمت در زمینه مرتبط با رشته بصورات پیمانکاری فعالیت داشته ام .
  زمینه های فعالیت :
  ۱-تآسیسات بخار و دیگ های بخار
  ۲- چیلر
  ۳-لوله کشی آب و فاضلاب بهداشتی
  ۴- حرارت از کف ساختمان،پکیج
  ۵-لوله کشی گازرسانی و جوشکاری
  ۶- طراحی سیستم های تهویه مطبوع و تآسیسات بیمارستانی و استخر،سونا و جکوزی

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 257. ramin
  بهمن ۲۴, ۱۳۹۲

  سلام من رامین هستم دانشجوی سال اخر مهندسی تاسیسات کار ندارم ولی خیلی دوست دارم تخضی جایی مشغدل شدم نه برای مادیات برای سابقه و وارد بازار کار شدن لطف میکنید اگه دست مارو هم بگیرید ممنون پ.۰۹۳۵۶۳۷۲۳۱۱
  raminwolf7@gimail.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 258. سعید
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۲

  سلام فوق دیپلم برق دانشجوی کارشناسی تاسیسات با سابقه کار و مدیریت ۲۰نفر مستقیم به صورت پیمانکاری مستقیمدر زمینه برق و تاسیسات تسلط کامل به زبان عربی و مشتاق به اشتغال در کشورهای عربی ضمنا مجردم تلفن۰۹۳۷۴۲۹۶۵۵۰

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 259. مهردادهواسی
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۲

  با سلام دارنده مدرک کارشناسی ارشد مهندسی شیمی پیشرفته با سابقه کار در شرکتهای پیمانکاری پالایشگاه آبادان در قسمت تعمیرات دستگاه های ثابت شمال و عملیات فاز ۳ الکیلاسیون ….هستم و با افتخار آماده همکاری در کشور قطر می باشم تماس ۰۹۱۹۷۴۸۸۳۲۹

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 260. غلام رضا سیم چین
  بهمن ۲۱, ۱۳۹۲

  اینجانب دارای ۳۰ سال سابقه ی کار در زمینه ی تعمیرات کلیه ی ماشین الات صنعتی و پالایشگاهی نفت و گاز و پتروشیمی ودارای ۷مدرک فنی حرفه ای در زمینه ی شغلی هستم و هم اکنون قرارداد با شرکت پالایشگاه شیراز بندر عباس سرخون قشم لاوان و پتروشیمی های زاگرس جم مبین و…دارم وهم چنین درسکوهای گازی ایران-قطر مشغولم در صورت تمایل به کار در پالایشگاه و پتروشیمی قطر حاضر به همکاری هستم. ۰۹۱۷۷۱۶۵۸۱۳

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 261. محمد
  بهمن ۱۹, ۱۳۹۲

  سلام مهندس شیمی گرایش صنایع شیمیایی معدنی هستم شدیدا دنبال کار هستم تو رو خدا بهم کمک کنید زندگیم داره متلاشی میشه . هر جایی باشه فرقی نمیکنه. با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 262. میلاد
  بهمن ۱۹, ۱۳۹۲

  با سلام
  اینجانب دارای لیسانس مکانیک حرارت و سیالات هستم و دانشجوی کارشناسی ارشد تبدیل انرژی تمایل دارم که با شرکتهای قطری یا ایرانی همکاری کنم

  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 263. با سلام.بنده دانشجوی کارشناسی مهندسی تخصصی جوشکاری هستم.و ب زبان انگلیسی مسلط هستم.و دوست دارم با شرکت شما همکاری داشته باشم.ممنون۰۹۳۵۲۷۶۷۶۳۹ hesam_valipor_71@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 264. حسین افضلی
  بهمن ۱۸, ۱۳۹۲

  من جوشکار آرگون و تراشکار با سابقه و جویای کار در کشور قطر هستم . منتظر تماس شما می باشم . با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 265. غلام
  بهمن ۱۷, ۱۳۹۲

  در ضمن دارای فوق دیپم ماشین افزار و مهندسی مکانیک خودرو و ۲۵ سال سابقه در شرکت ملی گاز ایران هستم .

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 266. غلام
  بهمن ۱۷, ۱۳۹۲

  دارای ۲۵ سال سابقه کار در شرکت ملی گاز ایران هستم خواهان کار در کشور قطر هستم.راهنمایی میخواستم. ممنون

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 267. حسین سرابادانی
  بهمن ۱۶, ۱۳۹۲

  اینجانب حسین سرابادانی دارای مدرک کارشناسی جوش از مرکز علمی کاربردی هستم دارای ۱۷سال سابقه مرتبط جوشکاری در شرکت مپنا (ژنراتور )با تسلط کامل در بازرسی اموزش واجرای فرایندهای جوشکاری(SMAW-GMAW-GTAW-SAW)اماده همکاری میباشم.همراه۰۹۱۹۴۵۰۲۰۹۱

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 268. seyed hasan abolfazli
  بهمن ۱۶, ۱۳۹۲

  با سلم
  اینجانب فوق دی÷لم مکانیک گرایش جوش کاری هستم, ۵ سال سابقه کار در نیروی دریایی دارم
  خیلی دوست دارم در شرکت شما کار کنم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 269. عارف بهرامی آسترکی
  بهمن ۱۵, ۱۳۹۲

  لیسانس حفاری و استخراج نفت و فوق لیسانس مخازن میباشم ۴ سال سابفه کار در شرکت ملی حفاری ایران بعنوان افسر ایمنی و کارشناس H2S و بازرسی ایمنی از دستگاههای حفاری خشکی و دریایی در صورت نیاز به اینجانب ایمیل بدهید
  aref_bahrami65@yahoo.com
  ۰۹۳۹۸۱۲۳۹۳۱-۰۹۱۳۵۴۴۵۱۴۲

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

  • با سلام
   اینجانب کاردانی مکانیک دارم ۳ سال سابقه جوشکاری سنگین و ۵ سال سابقه در نیروی دریایی رسته مکانیک و دوره تعمیر ÷م÷ها و والوها و غواصی ولوله کشی رو گذروندم و مشتاق به همکاری در شرکت شما.
   ehsan4@mailfa.org
   ۰۹۱۵۷۷۱۰۸۰۰

   رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

 270. عارف بهرامی آسترکی
  بهمن ۱۵, ۱۳۹۲

  سلام
  عارف بهرامی آسترکی هستم دارای مدرک لیسانس حفاری و استخراج نفت و فوق لیسانس مهندسی مخازن ۴ سال سابقه بعنوان افسر ایمنی در شرکت ملی حفاری ایران دارم و چند دوره نیز بعنوان کارشناس H2S بر روی دستگاههای حفاری فعالیت داشتم با اکثر عملیاتهای حفاری آشنایی کامل دارم و از دکلهای دریایی و خشکی بازرسی ایمنی انجام داده ام در صورت نیاز خوشحال میشم در قطر مشغول بکار بشم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

  • علی اکبر فضلی
   بهمن ۲۸, ۱۳۹۲

   سلام .من علی اکبر فضلی کارشناس HSE با ۱۵ سال سابقه مرتبط با HSE بوده و در عسلویه – کنگان – تهران – ساوه و همدان با شرکتهائی نظیر کیسون ،آباد راهان پارس ، کاراسازه متین ، بلند طبقه و داروسازی ارسطو و… به عنوان سرپرست HSE مشغول بکار بوده ام .تمایل به کار در خارج از کشور خصوصا حوزه خلیج فارس را دارم خوشحال میشم اگه راهنمائیم کنید . متشکرم ۰۹۱۲۷۵۵۲۶۵۸

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 271. رزاق
  بهمن ۱۵, ۱۳۹۲

  من رزاق هستم. راننده پایه یکم و دارای مدرک جوشکاری آرگون. تراش کار قطعات ماشین هم هستم. اگر در قطر به این مشاغل نیازی هست لطفا به من اطلاع دهید.

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 3

 272. حسن شریفی
  بهمن ۱۵, ۱۳۹۲

  فیتر با۹ سال سابقه در صنعت نفت گاز پتروشیمی دارای مدرک دیپلم واشنایی کامل با استانداردهای نفت گاز اماده همکاری میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 273. داود بویری
  بهمن ۱۵, ۱۳۹۲

  فوق دیپلم بهره برداری وپالایش گاز هستم باده سال سابقه کار درصنعت نفت وگاز وپتروشیمی اماده همکاری با شرکتهای قطری

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 274. ارمان پاکرو
  بهمن ۱۴, ۱۳۹۲

  مهندس مواد با دوازده سال سابقه

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 275. فریاد
  بهمن ۱۴, ۱۳۹۲

  سلام مهندس شیمی هستم دنبال کار میگردم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 276. عبدالحسین
  بهمن ۱۲, ۱۳۹۲

  دانشجوی کارشناسی ارشد جوشکاری هستم واماده همکاری باشرکت های قطرهستم

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 277. جمال بهمنش
  بهمن ۱۱, ۱۳۹۲

  با سلام.
  دکترای مهندسی نفت از دانشگاه تگزاس آمریکا دارم. دو سال عضو هیئت علمی دانشکده زمین شناسی آریزونای آمریکا بودم.۴۳ مقاله بین المللی به کشورهای مختلف فرستادم و ۲۷ تای آن مقاله برتر شناخته شد در تاجیکستان – اتریش -کره جنوبی – شیلی – آلمان – روسیه و آمریکا.
  به زبان انگلیسی و روسی مسلطم.
  ۴ سال سابقه حضور در پالایشگاه های نفتی روسیه را دارم و سال قبل مدیر ارشد امور فنی حفاری روسیه برگزیده شدم.
  سه معدن در آمریکا و یک معدن در ایران ثبت کرده ام و در حال حاضر فعال هستند.
  خوشحال می شوم در رابطه با این خبر در قطر نیز بتوانم در خدمت شما باشم.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 37 Thumb down 11

  • هاجر
   بهمن ۱۵, ۱۳۹۲

   چقد خوشم اومد از پشت کارتون

   بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 9 Thumb down 8

  • صائب رضائی
   بهمن ۳۰, ۱۳۹۲

   باسلام من تمایل کاردرکشورهای خلیج دارم لطفا راهنمائی کنید

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 278. ایمان
  بهمن ۸, ۱۳۹۲

  فوق دیپلم برق صنعتی با ۶ سال سابقه کار تسلت کامل به کالیبراسیون ابزار دقیق و سیستم های کنترل

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 279. محمدرضا نواصری
  بهمن ۸, ۱۳۹۲

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 280. محمدرضا نواصری
  بهمن ۸, ۱۳۹۲

  باسلام خسته نباشی محمدرضا هستم ۲۵سالمه دیپلم جوشکارى گاز و برق دارم با ۳سال کار دارم سربازی رفتم دنبال کار میکردم خیلی ممنون از اهواز

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 281. متین مریخی
  بهمن ۷, ۱۳۹۲

  با عرض سلام وخسته نباشید
  من راننده پایه یکم هستم با مدارک کامل و سابقه کار با کامیون واتوبوس
  و مسلط به برق صنعتی و کامپیوتر و همینطور رزمی کار هستم واز نظر جسمی
  و روحی بسیار سالم و آماده همکاری با شرکت ها چه در داخل وچه در خارج از کشور
  هستم
  با تشکر متین شماره تماس:۰۹۳۸۸۴۹۸۴۲۰

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 282. محمدمهدوی
  بهمن ۱, ۱۳۹۲

  لیسانس عمران با۵سال سابقه کاروبیمه سرپرست کارگاه واجرابوده ام آماده همکاری درپروژه های عمرانی درخارج ازکشور هستم۰۹۱۲۷۳۹۶۵۸۹

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 283. ایمان
  بهمن ۱, ۱۳۹۲

  سلام.من فارغ التحصیل مهندسی بهره برداری نفت هستم.سپاسگزارم اگر در مورد شرایط و نحوه استخدام راهنمایی بفرمایید.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 8 Thumb down 1

 284. رضافلاح
  دی ۳۰, ۱۳۹۲

  سلام.رضافلاح هستم۲۶سالمه۷سال سابقه کار غیر مکتوب با بیل مکانیکی دارم.مدرک ویژه این دستگاه را همراه ترجمه وتأییدیه اشدارم.ویک اشنایی نسبتا کاما بادستگاه های عمرانی دارم.جویای کار در خارج از کشور هستم.ممنون میشم راهنماییم کنید.۰۹۳۷۴۸۴۴۴۷۱باتشکر

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 285. مسعود
  دی ۳۰, ۱۳۹۲

  ایااستخدام راننده پایه یکم شرکت نفت قطر دارد؟در صورت مثبت بودن رزومه ارسال خواهد شد
  با تشکر

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 6 Thumb down 1

 286. بهمن
  دی ۳۰, ۱۳۹۲

  با سلام. من دارای مهارت های بازرسی کنترل کیفی جوش و مفر فیلم رادیو گرافی جوش و دارای level 2 تفسیر فیلم جوش میباشم.با ۳۰ سال سابقه ی کاری در این ضمینه ها . ضمنا مسلط به زبان انگلیسی هستم. شماره تماس ۰۹۱۳۵۵۶۴۸۸۵

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 287. من غواص دو ستاره هستم مدارکم هم امده است

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 288. کیانوش نادری
  دی ۲۶, ۱۳۹۲

  با سلام مهندس عمران ۳ سال سابقه کار .. آماده کار در داخل و حارج کشور هستم .
  ۰۹۱۹۹۶۶۱۵۶۶
  kianooshnaderi22@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 289. مصطفی
  دی ۲۵, ۱۳۹۲

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 290. سایان
  دی ۲۲, ۱۳۹۲

  سلام. فوق لیسانس زمین شناسی نفت هستم. ۵ سال سابقه کار در شرکت نفت و ۲ سال سابقه کار ژئوتکنیک و یه مدت کم سابقه کار معدنی دارم. و دارای پروانه نظام مهندسی معدن هستم. انگلیسیم هم خوبه . چند سال پیش شنیده بودم کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس استخدام میکنن ولی حقیقتش نمیدونم چه جوری هس. میشه لطفا راهنمایی کنین؟ ممنون از لطفتون.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 291. امیر حسام
  دی ۲۲, ۱۳۹۲

  با ۱۱ سال سابقه در صنعت نفت جویای کار هستم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 292. امیر حسام
  دی ۲۲, ۱۳۹۲

  با ۱۱سال سابقه در صنعت نفت

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 293. علی صیاحی
  دی ۲۱, ۱۳۹۲

  با سلام بنده ساکن اهواز و کارشناس حسابداری فارغ التحصیل استان ایلام که مسلط به زبان عربی خلیجی میباشم .ودر شرکت حفاری شمال مشغول به کار میباشم، ودوست دارم در شرکت نفت قطر همکاری نماییم.
  ومن الله التوفیق

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 294. سلام
  بنده مهندس عمران باسوابق اجرایی ذیل:
  ۲سال در دفتر فنی مهندسی استان خود
  ۳سال در دفتر فنی مهندسی
  ۲سال نظارت اجرایی
  دارای شرکت پیمانکاری
  مسلط به نرم افزارهای:
  auto cad
  etabs
  safe
  sap
  sdr map
  civil
  ۳dimax

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 295. کیان
  دی ۲۰, ۱۳۹۲

  اینجانب مهندس مکانیک طراحی جامدات مسلط بهpiping engineerبا دو سال سابقه کار و بیمه ایا میتوانم در شرکتهای قطری استخدام شوم لطفا راهنمایی بفرمایید

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 296. اقبال
  دی ۱۸, ۱۳۹۲

  لیسانس کامپیوتر دارم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 297. سروش کریمی
  دی ۱۶, ۱۳۹۲

  با سلام اینجانب لیسانس حسابداری با شش سال سابقه کار در ال ان جی تمایل کار متقاضی همکاری هستم .
  ۰۹۱۷۷۱۷۹۲۸۹

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 298. ali
  دی ۱۵, ۱۳۹۲

  ۳۴ ساله لیسانس الکترونیک ۱۰ سال سابقه کار در شرکت انتقال گاز در بخشهای ابزار دقیق و شیرهای خودکار

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 299. جمشید حاجی فر
  دی ۱۴, ۱۳۹۲

  باسلام احتراما به استحضار میرساند اینجانب ۱۳ سال در پایشگاه نفت وگاز شرکت کردم و(تجربه بنده در رشته پشتیبانی وکمپ مدیریتی کارمندی وکارگری بوده ۵ سال در نیروگاه در همان رشته کاری خودم تمایل در کشور قطر آمادهگی کامل دارمشماره تماس ۰۹۱۳۷۱۵۶۵۱۱

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 300. حامد
  دی ۱۴, ۱۳۹۲

  با سلام
  حامد صوفی
  لیسانس مهندسی شیمی – اراک
  جویای کار داخل و خارج از کشور

  میدونمم پیامم بی تاثیره اما برای دل خوشی خودم اینکارو میکنم

  SOUFI.HAMED@YAHOO.COM
  ۰۹۳۶۷۸۰۹۴۴۱

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 18 Thumb down 2

 301. پیمان
  دی ۱۳, ۱۳۹۲

  پیمان ۲۹ سالمه . ۱۰ سال سابقه ی نصب و تعمیرات ابزار دقیق را در شرکت های جهاد نصر ، پروژه ی سد گتوند و شرکت پتروشیمی ماهشهر را دارم . لازم بذکر است دارای مدرک کاردانی برق می باشم .

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 302. پیام
  دی ۱۳, ۱۳۹۲

  پیام هستم . کارشناسی ارشد آمارریاضی هستم . سوابق اجرایی پروژه های آماری را دارم . همچنین دارای سابقه ی تدریس دانشگاهی نیز می باشم و دارای شرکت سهامی خاص در جهت اجرای پروژه های مربوطه نیز هستم . در ضمن ۲۸ سالمه .

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 303. پیمان
  دی ۱۳, ۱۳۹۲

  پیمان هستم . ۲۹ ساله . کاردانی برق دارم . ۱۰ سال سابقه ی تعمیرات و نصب ابزار دقیق در شرکت های جهتد نصر ، پروژه ی سد گتوند و شرکت پتروشیمی ماهشهر را دارم .

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 304. ابراهیم حنیفه نیا
  دی ۱۲, ۱۳۹۲

  من جوشکار و مونتار کار ماهر و با سوابق کاری در بندر عسلویه وبندر امام و عراق هستم و آماده همکار با شرکتهای ایرانی و خارجی هستم

  تلفن تماس ۰۹۱۴۹۲۷۸۹۰۲

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 305. ابراهیم حنیفه نیا
  دی ۱۲, ۱۳۹۲

  من مونتار کار وجوشکار ماهر هستم در پروره های عسلویه -بندر امام-عراق-و آماده همکاری در هر نقطه از ایران یا خارج از کشور می باشم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 306. محمد مهدوی
  دی ۱۲, ۱۳۹۲

  متولد ۱۳۶۸ متهل دارای مدرک دیپلم الکتروتکنیک از هنرستان مدرک برق اتومبیل و مکانیک خودرو و اره کار دریل کاراز سازمان فنی و حرفه ای گواهینامه Iso 9002 مدیریت کنترل گواهینامه رانندگی و متور سیکلت اشنا به برق ساختمان و اشنایی مبتدی با دستگاههی نفتی از جمله کویل تویبینگ دکل های حفاری سوپر وایزری

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 307. سهراب
  دی ۱۰, ۱۳۹۲

  مهندس ارشد برق قدرت از دانشگاه فردوسی مشهد
  دارای کارت پایان خدمت
  ۲۶ ساله
  متقاضی کار در هر نقطه ممکن
  Sohrab.mokhtari@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 308. foad
  دی ۱۰, ۱۳۹۲

  دارای مدرک دیبلم نظری جوشکارآرگون بامدرک بتروشیمی برق درجه ۲ازفنی حرفه ای ۰۹۱۴۸۷۲۶۳۰۶

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 309. سعید امیری
  دی ۱۰, ۱۳۹۲

  باسلام اینجانب سعید امیری دارای مدرک فوق لیسانس متالوژی ومدرک بین المللی بازرسی جوش هستم درصورت نیاز بامن تماس بگیریدحقوقش هم مهم نیست ۰۹۱۳۳۴۷۸۲۲۵

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 310. mosayeb
  دی ۹, ۱۳۹۲

  با سلام.من فوق لیسانس مهندسی شیمی صنایع گاز دارم.۲۶ ساله و بیکار.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 311. مجتبی
  دی ۹, ۱۳۹۲

  نحوه جذب در قطر را اعلام کنید لطفا

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 312. عبدالکریم
  دی ۹, ۱۳۹۲

  با سلام
  من در دکلهای حفاری مشغول به کار هستم و توانای کار در سمت حفار و سرحفار را دارام و حدود ۱۰ سال سابقه کار در این شرکت را دارام.
  متقاضی کار در قطر را دارام تلفن تماس ۰۹۱۶۹۱۵۶۷۵۶ با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 313. عبدالکریم
  دی ۹, ۱۳۹۲

  من در دکلهای حفاری مشغول بکار هستم وتوانای کار در سمت حفار و سرحفار را دارام حدود ۱۰ سال سابقه کار در این شرکت را دارام. متقاضی کار در قطر را
  دارم تلفن تماس ۰۹۱۶۹۱۵۶۷۵۶ با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 314. ناصر
  دی ۹, ۱۳۹۲

  من در دکلهای حفاری مشغول بکار هستم وتوانای کار در سمت حفار و سرحفار را دارام حدود ۱۰ سال سابقه کار در این شرکت را دارام. متقاضی کار در قطر را
  دارم تلفن تماس ۰۹۱۶۹۱۵۶۷۵۶

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 315. محسن نصیری
  دی ۸, ۱۳۹۲

  دارای گواهینلمه پایه پ۲مدرک تحصیلی دیپلم ۲۸ساله

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 316. مطوری
  دی ۷, ۱۳۹۲

  پنج سال سابقه کار دررشته برق صنعتی در شرکت عمران ساحل دارا میباشم دو سال متوالی به عنوان کارگر نمونه فنی سال در شرکت عمران ساحل معرفی شدم ودر حال حاضر مشغول به تحصیل در رشته ابزار دقیق میباشم برای کار با شرکت های خارج مایل به همکاری میباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 317. عبدالله
  دی ۶, ۱۳۹۲

  سلام من دارای مدرک دیپلم ۴ سال سابقه کار در شرکت نمودارگیری clnc با سمت formen level2 میباشم فعالیت در دکل های خشکی و دریا را دارم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 318. امیر
  دی ۶, ۱۳۹۲

  ناظر عملیات دکل های حفاری خشکی هستم و مشتاق کار در خارج کشور هستم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 319. میثم امامی
  دی ۴, ۱۳۹۲

  با سلام اینجانب میثم امامی دارای مدرک مهندسی نفت مخازن هیدروکربوری مدرک بین المللی بازرسی های جوش و ایمنی میباشم.دارای سابقه کار در دکل های حفاری و نیروگاه های کازی میباشم. شماره تماس:۰۹۳۵۹۵۰۷۷۸۲

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 320. نام بهروز شعاعی
  دی ۲, ۱۳۹۲

  با سلام خدمت سروران گرامی این جانب بهروز شعاععی متولد سال ۶۲ مجرد می باشم و مدرک تحصیلی سوم راهنمایی دارای گواهی نانمه دو شخصی ۱۰ساله و دارای مدارک جوش آرگون بین المللی میباشم خدمت کرده و آماده کار می باشم

  شماره همراه۰۹۱۹۰۸۹۲۰۹۴
  تلفن منزل ۵۵۶۵۰۹۱۶

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 321. یاسر وکیلی
  آذر ۳۰, ۱۳۹۲

  باسلام یاسروکیلی ۲۷ساله مجرد مهندس عمران با۲سال سابقه وبیمه باسمت مسئول ازمایشگاه بتن دارای کارت پایان خدمت و۵سال تجربه شخصی درساخت وساز ومسلط به فارسی وترکی واشنابه مکالمات زبان انگلیسی دنبال کاردرخارج ازایران هستم هرکشوری که باشه

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 322. ناصر
  آذر ۲۹, ۱۳۹۲

  همه مثل ما بیکارن!

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 10 Thumb down 3

 323. سیدعلی میرطالبی
  آذر ۲۸, ۱۳۹۲

  باسلام اینجانب بانه سال سابقه کار درشرکت نفت مایل به همکاری باشما می باشم.۰۹۳۵۸۹۶۱۵۱۱

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

  • محسن امامی 09133278721
   آذر ۲۹, ۱۳۹۲

   با سلام
   اینجانب دارای مدرک کارشناسی متالورژی با چندین سال سابقه کار مفید در پروژه های نفت و گاز جنوب با مدارک بین المللی مرتبط میباشم و تمایل همکاری با آن شرکت را دارم باتشکر.
   شماره تماس ۰۹۱۳۳۲۷۸۷۲۱
   m_emami1354@yahoo.com

   رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 324. حسین البوغبیش
  آذر ۲۶, ۱۳۹۲

  لیسانس شیمی کاربردی هستم یکسال درازمایشگاه پتروشیمی درمنطقه اقتصادی ماهشهرمشغول هستم تسلط کامل برزبان عربی وانگلیسی را دارم آماده خدمت درپتروشیمی های کلیه کشورهای عربی رادارم. تماس:۰۹۳۸۲۹۲۳۳۴۳

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 325. محمدرضا نعمتی
  آذر ۲۶, ۱۳۹۲

  باسلام
  محمدرضا بعمتی هستم.دارای مدرک کارشناسی مکانیک تاسیسات حرارتی و برودتی از دانشکاه تاکستان.
  با ۹سال سابقه کار در کارخانه کشت وصنعت کارون
  متقاضی استخدام در دبی و سایر کشورها هستم.میشه لطف کنید بیشتر راهنمایی کنید.
  ۰۹۳۹۸۷۱۶۷۱۱
  emr_n3@yahoo.com
  متشکرم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 326. مونا سلیمی
  آذر ۲۴, ۱۳۹۲

  سلام تمایل به کار در قطر رو دارم لطفا نحوه ثبت نام رو هم بگید

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 16 Thumb down 6

 327. اسماعیل حاجی میرزایی
  آذر ۲۴, ۱۳۹۲

  لیسانس ریاضی کاربردی از دانشگاه سراسری زنجان هستم،سابقه ۱۱ سال کار در صنعت نفت وگاز وپالایشگاهی را دارم- مسلط به نرم افزار های برنامه ریزی وکنترل پروژه علی الخصوص پریماورا وبصورت کاملا اجرایی مبتنی بر روشهای اجرایی در صنعت را دارم. برای استخدام لطفا راهنمایی کنید.

  رتبه دهید: Thumb up 5 Thumb down 2

 328. hasan
  آذر ۲۲, ۱۳۹۲

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 6

 329. hossein1347
  آذر ۲۲, ۱۳۹۲

  سلام من لیسانس اقتصاد دارم با ۲۵ سال سابقه کار تخصصی در بهره برداری پتروشیمی و مشارکت در راه اندازی سه شرکت پتروشیمی در ایران هستم. لطفا در صورت نیاز اطلاع دهید.

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 330. محمد نبی موسوی
  آذر ۲۲, ۱۳۹۲

  سلام
  من فارغ التحصیل کارشناسی شیمی کاربردی هستم ، لطفا برای کار در قطر یا دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس من رو راهنمایی کنید
  m_nabi6536@yahoo.com
  ۰۹۳۸۷۳۶۰۴۵۰

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 331. مسلم
  آذر ۲۲, ۱۳۹۲

  با سلام
  لیسانس امور گمرک .کارشناس ارشدبازرگانی واقتصاد
  نویسنده ۷جلد کتاب در زمینه های مدیریت.روانشناسی موفقیت وروانشناسی تربیتی
  ۰۹۱۲۸۰۹۳۲۹۴

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 332. عباس البوبالد
  آذر ۲۱, ۱۳۹۲

  باسلام واحترام
  اینجانب عباس البوبالد دارای مدرک مهندسی شیمی با۱سال سابقه درپالایشگاه میباشم وبه زبان عربی تسلط کامل دارم
  همراه:۰۹۱۶۹۲۶۶۸۳۶

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 333. حسین البوبالد
  آذر ۲۱, ۱۳۹۲

  اینجانب حسین البوبالد دارای مدرک مهندسی شیمی وقریب به ۱سال سابقه کاردرشرکت نفت وگازاروندان رادارامیباشم ضمناتسلط کامل به زبان عربی نیزدارم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 334. حسین
  آذر ۲۱, ۱۳۹۲

  سلام من لیسانس اقتصاد دارم با ۲۵ سال سابقه در قسمت بهره برداری پتروشیمی ودر راه اندازی سه شرکت پتروشیمی هم شرکت داشتم لطفا در صورت نیاز اطلاع دهید. با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 335. بیژن اخضری
  آذر ۲۱, ۱۳۹۲

  سلام من مهندس شیمی فرایند نفت از دانشگاه آزاد تهران هستم آشنا به زبان فرانسه وتوانایی صحبت به زبان انگلیسی را دارم شاغل در شرکت نفت می باشم آماده انجام کار در قطر امارات وکویت میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 336. mehdi salehi
  آذر ۲۰, ۱۳۹۲

  باسلام.مهندس برق بابیش از۷سال سابقه درسمتهای مهندس وسرمهندس برق درزمینه های:ابزاردقیق-کنترل-قدرت-plc-الکترونیک و…برروی انواع کشتی های اقیانوس پیماوتانکرهای اقیانوس پیماوهمچنین سابقه کاردرپالایشگاه گاز رادارامیباشم.مایل به همکاری هستم.ممنون
  ۰۹۱۳۳۶۷۸۱۹۶-۰۹۱۳۳۱۴۵۴۵۰

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

 337. ali bahramnjad
  آذر ۱۹, ۱۳۹۲

  من ۶سال سابقه سکو دکل کشتی در رشته ایمنی دارم فوق لیسانس هستم ۰۹۱۳۷۵۸۱۷۷۸

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 338. فردین صالحی
  آذر ۱۸, ۱۳۹۲

  با سلام.فارغ اتحصیل دانشگا petroleum university of technology(داشگاه صنعت نفت اهواز) در رشته مهندسی نفت گرایش حفاری-استخراج در مقطع کارشناسی میباشم و سابقه کار در Iran drilling service company و اداره کل حفاری اهواز وهمچنین سابقه ی کار در دکل های حفاری onshore (هم تعمیراتی و هم حفاری )دارم و مسلط به زبان انگلیسی میباشم وسابقه تدریس زبان در اموزشگاهها و موسسات عالی دارم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 13 Thumb down 0

 339. هحسان امیدی
  آذر ۱۸, ۱۳۹۲

  باسلام.احسان امیدی هستم.دارای مدرک بین المللی جوشکاری در انواع آرگون برق co2استیل استیلن ….آماده همکاری باتشکر ۰۹۱۸۸۶۱۷۳۳۲

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 340. جاسم
  آذر ۱۸, ۱۳۹۲

  مهندس مکانیک با سابقه بیست ساله م در حال بازخریدی و بازنشستگی پیش از موعد هستم و در حال حاضر رئیس اداره هیدرولیک یک شرکت فولاد سازی (نوردگرم)در اهواز هستم به زبان های عربی و انگلیسی آشنایی دارم و در سیستم های برودتی ئ آبرسانی و خطوط گاز تجربه دارم.لطفا با شماره تلفن و ایمیل زیر تماس گرفته شود
  ۰۹۱۶۳۰۴۱۳۴۴
  hydraulics@arpcosteel.ir

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 341. علي فلاحي
  آذر ۱۷, ۱۳۹۲

  با سلام و اخترام :
  مهندس جوش دارای مدرک های UT PT VT MT ASNT و همچنین دارای رزومه کار خوب در ضمینه عملیات اجرای ساختمان از صفر تا ۱۰۰ می باشم .
  ۰۹۱۹۰۰۳۰۷۶۷

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 342. ارمان
  آذر ۱۶, ۱۳۹۲

  با سلام من اپراتور lv 1 در رشته نمودار گیری با ۲ سال سابقه هستم میشود گفت تمامه دکلهای ایران را رفته ام!! و همانتور که میدانید هر جا که دکل باشه کار واسه ما هم هست ایا در قطر کار واسه افرادی مثل من پیدا میشود؟

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 343. الیاس البوغبیش
  آذر ۱۵, ۱۳۹۲

  مهندس ایمنی صنعتی و کارشناس HSE با۲سال سابقه در تاسیسات دریایی ایران و کارشناس ایمنی دستگاه نظارت نیروگاه برق خرمشهر میباشم.در صورت نیاز تماس بگیرید ۰۹۳۶۱۱۷۵۹۵۳

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 344. محمدرضا
  آذر ۱۴, ۱۳۹۲

  سلام.فارغ التحصیل مهندسی مکانیک طراحی جامدات با۳ سال سابقه کار در زمینه های جوشکاری.بازرسی جوش.نقشه کشی صنعتی.چرخدنده.مهندسی معکوس وطراحی میباشم.لطفا جهت اشتغال در قطر ویا سایر کشورهای عربی مرا راهنمایی کنید.با تشکر ۰۹۳۶۴۱۶۴۲۰۳ -۰۹۱۷۷۳۱۳۳۵۴

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 345. جاسم
  آذر ۱۳, ۱۳۹۲

  ۰۹۱۶۳۰۴۱۳۴۴

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 346. جاسم
  آذر ۱۳, ۱۳۹۲

  مهندس مکانیک مسلط به زبان های عربی و انگلیسی تخصص من در زمینه هیدرولیک و پنیوماتیک و همچنین خطوط و تجهیزات آبرسانی و گاز و سیستم های برودتی

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 347. فردین
  آذر ۱۱, ۱۳۹۲

  با سلام.فارغ التحصیل رشته مهندسی نفت از دانشگاه petroleum university of technology در مقلع کارشناسی میباشم و مسلط به زبان انگیسی میباشم و سابقه ی کار در iran drilling service company دارم و مدتی هم در شرکت اداره کل حفاری اهواز بوده ام و همچنین سابقه ی کار در دکل های حفاری (هم دکل های حفاری و هم دکل های تعمیراتی) را دارم
  ۰۹۱۳۳۸۰۷۱۹۱
  صالحی

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 15 Thumb down 2

 348. حبیب شاه محمدی
  آذر ۱۱, ۱۳۹۲

  مهندس تاسیسات حرارتی و برودتی هستم وجویای کار درضمن تخصص بالای در زمینه سیستمهای برودتی دارم-راهنمایی کنید

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 349. ehsan
  آذر ۱۰, ۱۳۹۲

  سلام من فوق دیپلم شیمی ودانشجوی لیسانس هستم حدود هفت سال درشرکت نفت کار می کنم.درضمن توی پتروشیمی کرمانشاه کارپروژه کردم ودر پتروشیمی پارس جنوبی هم سایت من بودم…تخصصم هم در زمینه آزمایشگاه هست.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 350. ali malaki
  آذر ۱۰, ۱۳۹۲

  علی ملکی مهندس برق قدرت اگه میشه واسه استخدام راهنماییم کنید ممنون

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 351. ناصر
  آذر ۱۰, ۱۳۹۲

  من مدرک پایپینگ دارم.از شرکت نفت ایران ۶۵۰ساعت اموزش علمی م عملی دیدم.لیسانش شیمی هم دارم.در پروژه های پارس جنوبی هم کار کردم بعنوان فیتر.اماده ام در یکی از کشورهای عربی کار کنم. ممنونم ۰۹۱۹۲۲۰۱۶۳۸

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 352. شارقی
  آذر ۶, ۱۳۹۲

  لیسانس شیمی با ۳۹ سال تجربه در صنایع نفت(۲۴ سال پالایشگاه اصفهان) (۱۴ سال پتروشیمیهای ابادان بندر امام وتبریز) در رشته عملیات و تو لید.و .
  utility .Absobthon chiller .revers osmoze .

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

 353. رضا
  آذر ۴, ۱۳۹۲

  سلام.مهندس برق_قدرت هستم.۲سال در یک شرکت خصوصی مشغول به کار در زمینه شبکه های فشار متوسط وضعیف هستم.در ضمن تابلوهای برق با سیستم کنتاکتور منتاز می کنم.به کار در کشور های عربی در رشته ی خودم علاقه مندم .خواهشمندم کمکم کنید.

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 354. یاسر وکیلی
  آبان ۲۹, ۱۳۹۲

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 355. جواد
  آبان ۲۹, ۱۳۹۲

  با سلام
  من مهندسی برق گرایش قدرت خوندم .با۲سال تجربه در قسمت نگهداری و تعمیر (نت) مرکز ساخت نمونه های تحقیقاتی سازمان تحقیقات را دارا میباشم .اگه کسی خاست بسم ا..
  ۰۹۱۶۹۰۱۴۵۱۴

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 356. amin
  آبان ۲۷, ۱۳۹۲

  باعرض سلام اینجانب: امین حسنیان دیپلم برق صنعتی ودر حال حاضر برقکار ساختمان هستم ونصاب همه نوع سیستمهای حفاضتی از جمله… درب کنترولی. دوربینهای مداربسته. اعلام حریق. کرکره برقی. دزدگیر.و… وسیستمهای هوشمند &جستجوی کار در خارج کشور هستم ؟در ضمن به سه زبان مسلط هستم .فارسی .عربی انگلیسی با تشکر فراوان/ ۰۹۳۸۰۴۸۶۶۹۴

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 5 Thumb down 4

 357. . ملایی
  آبان ۲۷, ۱۳۹۲

  با سلام
  لیسانس مهندسی تکنولوژی چوش هستم ۹ سال سابقه کار در زمینه جوش . دارای مدارک بازرسی جوش هستم .مسلط به جوشکاری ارگون بر روی قطعات تیتانیوم . الومینیوم .استنلس استیل و کربن استیل هستم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 358. مجتبی
  آبان ۲۶, ۱۳۹۲

  مهندس الکترونیک و سابقه ی چهار سال کار تاسیساتی دارم.و بسیار علاقمند به کار در کشور های عربی حتی در عربستان یا عراق هم هستم.مسلط به زبان انگلیسی و اشنایی به زبان عربی

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

 359. مهران
  آبان ۲۵, ۱۳۹۲

  بابا همچین درامدایی واسه کسایی هست که فارغ التحصیل دانشگاههای صنعتی شریف و امیرکبیرن یا علم و صنعت من دوستم از دانشگاه علم و صنعت فارغ التحصیل شد درجا برش دااشتن

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

 360. جاسم
  آبان ۲۵, ۱۳۹۲

  مهندس مکانیک با سابقه بیست ساله ودر بازخریدی و بازنشستگی پیش از موعد هستم و رئیس اداره هیدرولیک یک شرکت فولاد سازی در اهواز هستم به زبان های عربی و انگلیسی آشنایی دارم و نیز در سیستم های برودتی و آبرسانی هم تجربه دارم لطفا من را برای تدوین یک رزومه خوب راهنمایی کنید

  با سپاس

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 361. مهران
  آبان ۲۵, ۱۳۹۲

  من مهندسی عمران – عمران با ۵ سال سابقه کار با بیمه اقوام من در قطر هستند

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 362. سجاد
  آبان ۲۱, ۱۳۹۲

  سلام. من مهندس مکانیک طراحی جامدات با ۳ سال سابقه در شرکت نفت مناطق مرکزی و RTI , VT, piping , UT رو هم level هاشونو دارم. شانسم چقدره برای کار توی قطر یا عمان و امارات و …

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 363. علی قهرمانی
  آبان ۱۵, ۱۳۹۲

  با سلام و احترام
  اینجانب علی قهرمانی از سال ۱۳۷۶ تا هم اکنون در تمامی مقاطع تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم و لیسانس در رشته های برق صنعتی و برق قدرت ادامه تحصیل دادها ومشغول به کار می باشم و ۶ سال سابقه کار در محیطهای صنعتی بهره برداری (کارخانه) و پروژه های صنعتی ( فاز ۱۴ پارس جنوبی و نیروگاه برقی متمرکز پارس جنوبی و سایت NGL) در جزیره خارگ و عسلویه و کنگان در زمینه های دفتر فنی و اجرا و نظارت و کنترل کیفیت دارم و ۳۲ ساله و متاهل می باشم.

  خواهشمند است در صورت نیاز با شماره تماس ۰۹۱۷۳۰۶۱۸۳۰ تماس حاصل فرمائید.

  قبلاً از همکاری جنابعالی و همکارانتان کمال تشکر را دارم.

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 3

 364. مهران بختیاری
  آبان ۱۴, ۱۳۹۲

  با سلام
  مهران بختیاری کار آموز آموزشگاه فنی و حرفه ایی شهید باهنر اهواز (شرکت ملی نفت )وبازنشسته پیش از موعد با۱۵سال سابقه عملیات نفت و گاز و تعمیرات چاههاو ۸ سال سابقه در پروژههای پتروشیمی در سمت تکنسین برق و ابزار دقیق و تعمیرات دوره ایی پالایشگاههای اصفهان-بندر عباس-شیراز-تهران-آب سنگین اراک با سمت استاد کار و سرپرست مکانیک دستگاههای ثابت

  رتبه دهید: Thumb up 5 Thumb down 2

  • مهران بختیاری
   آبان ۱۴, ۱۳۹۲

   ۰۹۱۳۶۴۴۰۴۵۱

   Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 1

 365. حمدالله ابراهیمی
  آبان ۱۴, ۱۳۹۲

  باسلام
  حمدالله ابراهیمی
  فوق دیپلم ساخت وتولید(جوشکاری)
  دارای گواهینامه بین المللی پتروشیمی جوشکاری آرگون،برق(ایران،سوئد)
  نقشه خوان،مونتاژکار،جوشکاروبرشکارمخازن تحت فشار نفتی وپایپینگ
  ۸ سال سابقه کار
  مونتاژکاروبرشکار مبدلهای نفتی وچیلرهای برودتی وحرارتی
  ۲سال سابقه کار q.c
  ۰۹۳۵۷۴۳۲۶۷۷

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 5 Thumb down 3

 366. کمال عابدی
  آبان ۱۳, ۱۳۹۲

  با سلام۰ ایجانب دارای مدرک کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد قروین میباشم۰ دارای پروانه اشتغال به کار مهندسی طراحی و نظارت از سازمان نظام مهندسی قزوین۰ به مدت ۲ سال در شرکت هفت الماس قزوین در ساخت پروژه همکاری داشته ام ۲ سال تولید کننده پنل های سقفی یونولی بوده ام۰ له مدت ۱ سال مدیر عامل آزمایشگاه بتن بوده ام۰ همچنین به مدت ۲ سال در بنیاد مسکن تهران مسقر در بم مسفغول به کار بوده ام۰و همچنین به مدت ۷ سال تجربه در ساخت ابنیه دارم۰ اینجانب درخواست همکاری دارم با تشکر۰۹۱۲۵۸۱۴۳۷۴

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 367. محمود
  آبان ۱۲, ۱۳۹۲

  بنده اماده انجام کارهای برق و ابزار دقیق در همه کشور ها می باشم.
  مهندسی برق قدرت.
  هد سوپر وایزر برق و ابزار دقیق.سابقه کاری در فاز های ۶و۷و۸ .۱۲ و ۱۳ پارس جنوبی می باشم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 368. بهروز
  آبان ۱۱, ۱۳۹۲

  باسلام
  جهت شرکتی خصوصی در ایستگاههای تقویت فشار پتروشیمی خط اتیلن غرب نیروی متبحر ابزار دقیق وبرق قدرت و متخصص hvac نیازمندیم ۰۹۳۹۴۲۰۳۸۴۸ لطفا فقط تا پایان ابان ۹۲ تماس گرفته شود

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 369. بهشاد
  آبان ۱۰, ۱۳۹۲

  دارای مدرک دیپلم مکانیک خودرو دارای ۱۳ سال سابفه کار در دکل های حفاری به سمت های مکانیک موتور های دیزلی سنگین و دیریکمن و کمک حفار و کار با دکل های حفاری.ممنون میشم راهنماییم کنید
  ۰۹۱۶۷۰۱۷۹۱۹

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 370. مهدی
  آبان ۱۰, ۱۳۹۲

  فارغ التحصیل و شاگرد اول تهران شمال در مقطع کارشناسی ارشد Maine Biologye در گرایش Marine Pollution با معدل ۱۹ و سابقه کار HSE در زمینه کشتیرانی ، محیط زیست و آلودگیهای زیست محیطی دریا و مدارک غواصی و HSE مرتبط می باشم خواهشمند است جهت فعابت در زمینه های HSE کشور قطر در بخش نفت ، گاز و پتروشیمی راهنمایی فرمایید.
  تلفن تماس: ۰۹۳۸۶۵۷۵۳۰۰

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 371. سلام فوق دیپلم کامپیوتر دوسال به صورت فنی در سیستم راه اندازی شبکه فعالیت داشتم شماره موبایل ۰۰۹۸۹۱۳۸۳۹۸۴۶۷ ممنون

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 372. غلامرضا شاوران
  آبان ۸, ۱۳۹۲

  سلام فوق دیپلم کامپیوتر دوسال به صورت فنی در سیستم راه اندازی شبکه فعالیت داشتم شماره موبایل ۰۰۹۸۹۱۳۸۳۹۸۴۶۷

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 373. مجید
  آبان ۸, ۱۳۹۲

  اینجانب بابیستویک سال سابقه کارپیوسته در شرکت پلی اکریل ودی ام تی درزمینه تعمیرات ونگهداری (پمپ های سانتریفیوژ.پیستونی اجیدیتورها.راکتورها.کالمها.مخازن تحت فشار.والوهای گلوپ.گیت.کاک. وهمچنین نصب تجهیزات داخلی کالمهامانند تری ها والوتری ها بابل کپها.مبدلهای حرارتی.تله بخارها)فعالیت مستمرداشته ام واکنون با ۴۲سال سن در کمال صحت وسلامتی اماده ی همکاری باکلیه ی شرکتهای پالایشگاهی و پتروشیمی میباشم۰۹۳۶۴۴۵۴۹۳۸ به امید دیدار

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 374. کامران
  آبان ۷, ۱۳۹۲

  من فوق لیسانس قدرتم ( دیپلم ریاضی فیزیک معدل ۱۹٫۰۲) مجرد با سابقه تدریس تو دانشگاههای معتبر مسلط به plcو نرم افزارهای مربوطه کار در کارخانه پلاستیک سازی و نظام موبایل۰۹۱۴۹۴۴۸۴۶۶

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 8 Thumb down 2

 375. امید
  آبان ۷, ۱۳۹۲

  من کاردانشی بودم و بعدش بدون کنکور یا با درصدای منفی واردمعماری (نقاشی گرافیک کاردستی) ازاد مهاباد شدم حالا هر جا میرم بهم میگن چون کاردانشی بودی حتما سطحت پایینه تنبل بودی که رفتیس اونجا و تحقیرم میکنن و میگن دانشگاتکم شبیه مهد کودکه ایا یجای خیلی پایین با حقوق بخور بمیر واسم کار پیدا میشه میگن تو جزو ادمی زاد نیستی

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 11 Thumb down 0

 376. نادرحمیدی
  آبان ۵, ۱۳۹۲

  باعرض سلام:
  اینجانب نادرحمیدی مکانیک موتورهای دریایی ودیزلی وآشنابه کلیه دستگاههای حفاری وکلیه کمپرسورها-پمپ ها-انژکتورهاوغیره میباشم ودارای چهارده سال سابقه کار درکشتیرانی ودو سال سابقه کار در شرکت ملی حفاری هستم ودرحال حاظرنیز در شرکت ملی حفاری مشغول به کارهستم وعلاقه مندم که با شرکت نفت قطرهمکاری نمایم
  باتشکر
  ۰۹۱۶۹۳۱۴۵۸۸-۰۹۳۷۰۲۷۲۹۲۶

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 3

 377. مصطفی حکیمی
  آبان ۵, ۱۳۹۲

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 6

 378. سروش
  آبان ۳, ۱۳۹۲

  بابا همش سرکاریه چقدر شماها ساده هستید اسم تحصیل کرده هم رو خودتون گذاشتید

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 12 Thumb down 7

 379. حسین صادقپور
  مهر ۲۹, ۱۳۹۲

  باعرض سلام من ۱۲سال سابقه اجرای دارم در رشته فنی وجوشکاری گاز دارای مدرک فیتر پایپینگ از پتروشیمی هستم والعان شرکت گاز رسانی دارم ولی دوست دارم در رشته اصلی خودم ۰فیتری۰ فعالیت کنم با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 3

 380. عبداله رسولي
  مهر ۲۷, ۱۳۹۲

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 381. مصطفی
  مهر ۲۶, ۱۳۹۲

  سلام اگه جایی دیگه نداریت که آشناها تنو تو شرکت بزارید سر کار من یک لیسانس برق هستم خیلی دوست دارم بر اساس رشتم برم سرکار . ما روهم یه نگاه بندازید

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 6 Thumb down 3

 382. با سلام احسان دانشوران هستم متولد ۱۳۶۸ ،لیسانس برق قدرت دارم با معدل ۱۵٫۱۴ و دوره های آموزشی ابزار دقیق و دوره plc مخصوص شرکت نفت و گاز رو دیدم شماره تماس ۰۹۱۷۳۷۰۳۷۹۵ با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 4

 383. امین منصوری
  مهر ۲۴, ۱۳۹۲

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 8

 384. حسین
  مهر ۲۲, ۱۳۹۲

  مهندس مکانیک گرایش سیالات هستم ۲۹ سالمه ۴سال تجربه پروژه وراه اندازی ونصب سیستم های تاسیسات یک شرکت معتبر اروپایی را داشتم دوره نسبتا طولانی در کشور اروپایی دارم لطفا راهنمایی کنید
  باتشکر

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

  • هادی
   مهر ۲۶, ۱۳۹۲

   بنده دانشجوی مکانیک سیالات هستم
   چون هر نوع کار سختی (هر نوع کار کارگری )انجام دادم و همچنین مسلط به نرم افزارهای مکانیک هستم حاضرم هرنوع کار سخت یا نرم افزاری باشد انجام دهم لطفا مرا راهنمایی کنید

   رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 4

 385. hamed
  مهر ۲۲, ۱۳۹۲

  ترم آخر رشته مهندسی نفت-حفاری و دارای مقالات بین المللی در زمینه ی نفت هستم

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 386. طارق
  مهر ۲۰, ۱۳۹۲

  اینجانب دیپلم فنی دررشته صنایع شاخه ماشین افزار هستم و۱۵سال درضمینه تولیدو تراشکاری وساخت قطعات پالایشگاهی وپتروشیمی مجوز ازسازمان صنایع ومعادن استان خوزستان درشهرک صنعتی اهواز رادارم و درضمینه تولید ونسب ومنتاژقطعات صنعتی اماده همکاری هستم همچنین عرب زبان وبه زبان عربی تسلت کامل دارم

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 2

  • امین
   مهر ۲۵, ۱۳۹۲

   ظاهرا به فارسی تسلط ندارید!!!!
   تسلت؟؟؟؟

   Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 11 Thumb down 4

 387. سینا
  مهر ۱۵, ۱۳۹۲

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 5

 388. رضا
  مهر ۱۵, ۱۳۹۲

  ب دنبال کارم هر جا باشه…دارای کاردانی صنایع شیمیایی و دانشجوی ترم اخر مهندسی صنایع شیمیایی دانشگاه شهید چمران اهواز.۰۹۳۷۶۰۲۶۵۷۰

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 2

 389. arash
  مهر ۱۵, ۱۳۹۲

  باسلام. اینجانب ۱۲سال سابقه پایپینگ در پالایشگاه و پتروشیمی ها دارم .لطفا جهت کار در قطر راهنمایی نمایید.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 6 Thumb down 2

 390. من لیسانس شیمی هستم امید است من را رهنمائی کنید

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 5 Thumb down 7

 391. حمید
  مهر ۷, ۱۳۹۲

  با سلام
  مهندس متالورژی دارای بیش از ۱۳ سال سابقه کار در زمینه های سوپروایزر ساخت و بازرس کنترل کیفیت با سمت های کارشناس و پس از آن ریاست واحدهای ساخت و ریاست واحد کنترل کیفیت می باشم.بیش از ۹ سال در گروه مپنا مشغول بکار هستم.دارای گواهینامه های تخصصی در زمینه جوش اعم از RTI(Level II)، UT(Level II و CSWIP 3.1 از موسسه TWI انگلستان می باشم و متقاضی کار در شرکتهای نیروگاهی و نفتی کشورهای حوزه خلیج فارس هستم.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 11 Thumb down 2

 392. وحید
  مهر ۷, ۱۳۹۲

  سلام من لیسانس مکانیک سیالات و فوق لیسانس تبدیل انرزی دارم دوره پایپینگ رو گذروندم به نرم افزارهای فلوئنت و متلب هم مسلطم یک مقاله ثبت شده ای اس ای دارم و مدرک ایلتس هم دارم که ۱سال از اعتبارش مونده چند درصد شانس برای استخدام در سکوهای نفتی یا پتروشیمی قطر یا سایر کشورهای عربی دارم؟

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 8 Thumb down 8

 393. رامین
  مهر ۵, ۱۳۹۲

  سلام
  من فارغ التحصیل رشته مهنسی شیمی هستم باسابقه دو سال کار مرتبط با رشته تحصیلی ام لطفا مرا راهنمایی فرمایید

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 7 Thumb down 3

 394. محمدامین کریمی
  مهر ۴, ۱۳۹۲

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 5

 395. رضا
  مهر ۲, ۱۳۹۲

  سلام
  اینجانب از سال ۱۳۸۳ تاکنون باشرکت ملی حفاری ایران همکاری کرده و استادکارحفاری وتابه حال روی سکوهای نفتی این شرکت به عنوان حفار و استادکار مشغول به کار هستم .

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 8 Thumb down 5

 396. فاتح
  مهر ۱, ۱۳۹۲

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 5

 397. مریم
  شهریور ۳۱, ۱۳۹۲

  با سلام
  من فارغ التحصیل رشته مهندسی شیمی از دانشگاه تهران شاغل در پتروشیمی جم هستم لطفا مرا راهنمایی بفرمایید.
  حسینی

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 19 Thumb down 5

 398. فاتح
  شهریور ۳۱, ۱۳۹۲

  با سلام
  اینجانب فارغ التحصیل رشته مهندسی برق دانشگاه امیر کبیر هستم از سال ۸۸ در شرکت پارس ژنراتور بعنوان سوپروایزر نیروگاهی مشغول بکار هستم .
  خواهشمند است در مورد استخدام در شرکت نفت قطر بنده را راهنمایی بفرمایید
  با سپاس
  وکیلی

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 4 Thumb down 5

 399. محمد رضا
  شهریور ۳۱, ۱۳۹۲

  سلام من مهندسی برق -قدرت دارم واسه استخدامی باید از کجا شروع کنم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 8 Thumb down 2

 400. ساشا
  شهریور ۳۱, ۱۳۹۲

  من مدرک کارشناسی نرم افزار دارم بدون سابقه کار و ۳۲ سال سن دارم دنبال یه کار خوبم که آینده داشته باشه یکی هست منو راهنمایی کنه کجا باید برم چون همه جا شرایط سنی داره ؟

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 401. babak
  شهریور ۲۸, ۱۳۹۲

  sسلام مهندس عمران هستم یا ۱۳ سال سابقه پتروشیمی و پالایشگاه

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 2

 402. احسان هدایت
  شهریور ۲۷, ۱۳۹۲

  با عرض سلام
  درحدود ۷ماه سابقه کار در زمینه بازرسی جوش و یک سال سابقه کار به عنوان کارشناس کارگاه ساخت تولید و مواد دانشگاه ازاد واحد علوم تحقیقات ساوه دارم.فارغ التحصیل رشته مهندسی ساخت تولید با معدل ۱۷٫۹۰ و دارای ۲ مقاله ثبت شده هستم.دوره های بازرسی جوش pt , mt و دوره ای پنوماتیک را گذرانده ام.۰۹۳۷۱۸۲۵۹۵۹

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 3

 403. محمود وحیدی
  شهریور ۲۷, ۱۳۹۲

  فوق دیپلم ایمنی و آتش نشانی با ساقبه ۱۷ سال در این کار جویای کار هستم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 404. سید ابوذر درود
  شهریور ۲۷, ۱۳۹۲

  من دارای مدرک کاردانی حسابداری از سال ۹۰در فاز های۱۲و۱۷و۱۸و۱۹و۲۲و۲۴بعنوانکمک جوشکار وکمک فیتر وفیتر مسیول تنش زدایی کار کردم برای استخدام در قطر مرا راهنمایی کنید ش تماس ۰۹۱۷۶۶۵۵۱۴۵و۰۹۱۷۶۶۵۵۱۴۸

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 405. رضا
  شهریور ۲۵, ۱۳۹۲

  با سلام وتحیات
  اینجانب فارغ التحصیل رشته مهندسی مواد(متالوژی صنعتی) بوده واز تاریخ ۱۳۸۹ لغایت ۱۳۹۰ در شرکت نصب نیرو بعنوان مهندس ناظر جوش خطوط بویلر نیروگاه مشغول به کار بوده واز تاریخ ۱۳۹۰ به استخدام شرکت مهندسی وساخت ژنراتور مپنا درآمده و پس از فراگرفتن آموزش های لازم در جهت اورهال ژنراتوری نیروگاهی تاکنون در این راستا مشغول به انجام ماموریت بوده ام.
  لذا با توجه به سوابق اینجانب خواهشمند است راهنمایی های لازم جهت استخدام در شرکت نفت قطر را مبذول فرمایید.
  با تشکر – کریم خانی

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 6 Thumb down 3

 406. عمادطالبي
  شهریور ۲۵, ۱۳۹۲

  با سلام و احترام من فراغ التحصیل از رشته مهندسی تکنولژی صنایی شیمیایی هستم متولد۱۳۶۸تقازای کار دارم تا بتوانم به میهنم خدمت کنم وخانواده ام را سرپرستی کنم .بدون سابقه کاری .باتشکر
  شماره تماس۰۹۱۳۹۹۲۷۴۶۷

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 4

 407. روح الله حق شناس
  شهریور ۲۴, ۱۳۹۲

  مهندس کنترل ابزار دقیق ۲۵ ساله مهارت در زمینه های طراحی و قدرت فنی بالا مایل به همکاری با شرکتهای قطری هستم

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 408. جواهرلطیفی
  شهریور ۲۳, ۱۳۹۲

  سایت شما خوبه ولی کاش جهت استخدام بیشترمارو راهنمایی کنید. من فارغ التحصیل مهندسی صنایع-صنایع هستم و۳ سال سابقه کار در زمینه برنامه ریزی وکنترل پروژه وسیستم مدیریت کیفیت ومهدسی مجدد وبهبود روش ها را دارم ومشتاقم درکشور قطر استخدام شم.

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 5 Thumb down 5

 409. یاسمن نخیلی
  شهریور ۲۲, ۱۳۹۲

  من دانشجوی مهندسی شیمیم تمایل به همکاری رو دارم

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 6 Thumb down 5

 410. لقمان طاوسی
  شهریور ۲۱, ۱۳۹۲

  لیسانس فیزیک با معدل الف دارم و سن ۲۸ سال و سابقه ۵ سال مدیریت در فروشگاه کتاب با خدمت سربازی و متاهل و تقاضای کار دارم و با هر شرایط مناسب با سن و متاهل بودنم موافقت دارم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 411. میلادنظری
  شهریور ۲۰, ۱۳۹۲

  ۲۸ساله ودارای کارشناسی مهندسی صنایع شیمیایی و۴سال سابقه ی کاردر بزگترین زنجیره ی تولیدpvc شرکت بتروشیمی اروندواحد بهره برداریvcmمتقاضی کار در شرکت نفت قطرهستم شماره تماس ۰۹۳۹۸۹۵۸۵۲۸

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 412. علیرضا
  شهریور ۱۹, ۱۳۹۲

  احتراما اینجانب علیرضا ۲۸ ساله کارشناس نرم افزار متاهل سابقه کار ۵ سال مدیریت شبکه رایانه ای در سطح حداقل ۳۰۰ رایانه در تهران و دارای مدارک رسمی ماکروسافت قصد اشتغال در آنجا را دارم با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 413. حمید راسخی
  شهریور ۱۹, ۱۳۹۲

  حمید راسخی
  کارشناس برق قدرت هستم با ۵سال سابقه مفید در صنعت تابلوهای برق صنعتی بعنوان سرپرست واحد طراحی و مهندسی که مایل به همکاری با شرکتهای فعال در کشور قطر می باشم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 414. مهناز سلطانپور
  شهریور ۱۸, ۱۳۹۲

  با سلام.
  من فوق لیسانس مهندسی انرژی-تکنولوژی انرژی،که در زمینه NGL Recovery پروژه پایانی خودم را به پایان رسوندم،مایل به اشتغال در شرکت نفت قطر هستم.
  ممنون می شم بیشتر راهنماییم کنین

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 7 Thumb down 6

 415. میلاد
  شهریور ۱۸, ۱۳۹۲

  Hidden due to low comment rating.