مراحل استخدام در شرکت نفت قطر

بدضعیفمتوسطخوبعالی (3٫89 از 5)
Loading...

مدیریت منابع انسانی شرکت نفت قطر، مراحل استخدام را با توجه به نیاز ها و شرح وظایف موقعیت های شغلی با انتخاب و مصاحبه نامزد ها شروع میکند
مدیران بخش ها و مدیریت منابع انسانی در طول تمام مراحل استخدام  با شما همراه خواهند بود و هر فرد تنها با تجربه قابلیت های او ارزیابی می گردد
با توجه به نوع موقعیت شغلی و نیاز های مهارتی افراد ممکن است در مراحل ارزیابی های مختلفی قرار گیرند تا بتوان قابلیت ها و مهارت هایشان را شناسایی کرد.

افراد انتخاب شده غیر بومی باید مراحل دریافت ویزا و اقامت خود را مطابق با قوانین کشور قطر طی کنند.

 • مرحله اول: ارسال درخواست

درخواست خود را با توجه به قابلیت ها، سوابق تحصیلی و تجارب خود بر روی وب سایت زیر شاخه موقعیت های فعلی پر کنید. حداکثر سه مورد را می توانید انتخاب کنید. بعد از ارسال درخواست، یک ایمیل حاوی اطلاعات مبنی بر دریافت درخواست شما و همچنین یک شماره پیگیری ارسال خواهد شد.

 • مرحله دوم: ارزیابی اولیه

بعد از دریافت درخواست شما، اطلاعات تان با توجه به نیاز های موقعیت شغلی بررسی خواهند شد و با توجه دریافت درخواست های بسیار زیاد تنها افراد با قابلیت های بسیار نزدیک به نیاز ها انتخاب و به صورت مستقیم با آنها تماس گرفته خواهد شد. اگر پس از گذشت سه ماه با شما تماس گرفته نشده درخواست شما موفقیت آمیز نبوده است.

 • مرحله سوم : مصاحبه

مصاحبه ممکن است طی یک تماس تلفنی و یا مصاحبه رو در رو با مدیران در محل سایت باشد. منظور اصلی از انجام مصاحبه ارزیابی فرد برای سنجش میزان قابلیت انطباق با شرایط کاری و محیطی موقعیت شغلی مورد نظر می باشد و همچنین این مصاحبه می تواند برای فرد راهی برای درک بهتر از این فرصت شغلی باشد.

 • مرحله چهارم : انتخاب

شرکت نفت قطر نامه پیشنهاد خود را برای فرد انتخاب شده ارسال خواهد کرد و پس از قبول پیشنهاد فرد جهت مراحل معاینات پزشکی و دریافت اقامت قبل از شروع کار در شرکت نفت قطر اعزام خواهد شد.

 • بررسی های قبل از استخدام

قبل از اتمام مراحل استخدام مواردی از قبیل سوابق کاری و سوء پیشنی فرد بررسی خواهند شد.

منبع :      Career – QP Recruitment Process

اخبار مرتبط:

چگونه می توانید کار رویایی در دوحه قطر
قطری‌ها به متخصصان ایرانی صنعت پتروشیمی که با سابقه ۱۰ تا ۱۵ سال کار حداکثر بین ۲ تا ۲.۵ میلیون تومان در ماه حقوق دریافت می‌کنند، پیشنهاد حقوق ماهانه ۱۲ هزار دلاری می‌دهند تا با توجه به نرخ برابری دلار و ریال، چشم صنعتگران ایرانی پتروشیمی به حقوقی ۷ تا ۱۰ برابری دوخته شود.
به گزارش پانا نیوز، فارس نوشت: واحدهای جدید پتروشیمی قطر در حالی در آستانه ورود به مرحله بهره‌برداری قرار گرفته‌اند که این واحدها از جمله بزرگترین پروژه GTL جهان (فرِآیند تولید فرآورده از گاز در این واحدها به دلیل تغییرات شیمیایی یک فرایند پتروشیمی محسوب می‌شود) یعنی GTL مروارید که توسط شرکت‌های چند ملیتی اجرایی شده‌اند با کمبود شدید نیروی انسانی متخصص برای اداره واحدهای خود مواجه شده‌اند.

به همین دلیل قطری‌ها که باید سال‌های زیادی برای تربیت نیروی انسانی متخصص صرف کنند به جای چنین کار پر زحمتی به سراغ ساده‌ترین روش برای تامین نیروی انسانی خود روی آورده‌اند چنانکه بر این اساس قطری‌ها تلاش می‌کنند نیروی انسانی توانا و با تجربه صنعت پتروشیمی ایران را با پیشنهاد حقوق‌ و مزایای نجومی به فعالیت در واحدهای پتروشیمی قطر ترغیب کنند.

قطری‌ها به متخصصان ایرانی صنعت پتروشیمی که با سابقه ۱۰ تا ۱۵ سال کار حداکثر بین ۲ تا ۲.۵ میلیون تومان در ماه حقوق دریافت می‌کنند، پیشنهاد حقوق ماهانه ۱۲ هزار دلاری می‌دهند تا با توجه به نرخ برابری دلار و ریال، چشم صنعتگران ایرانی پتروشیمی به حقوقی ۷ تا ۱۰ برابری دوخته شود.

قطری‌ها حتی زحمت خروج از ایران را نیز بر عهده کارکنان کارآزموده و متخصص ایرانی نمی‌گذارند و پس از مکاتبات الکترونیک اولیه خود به تهران می‌آیند و در یکی هتل‌های پایتخت ایران از جمله هتل (ه) مقدمات قرارداد، اقامت و ویزای صنعت‌مردان ایرانی پتروشیمی را فراهم می‌کنند تا در چشم بر هم زدنی، همه هزینه‌ای که قالبا از جیب ملت و به صورت تجربه انباشته برای نیروی انسانی ایرانی انجام شده است دود شده و نه به هوا که به جیب رقبای ایران برود.

جالب اینجا است که در کنار انفعال دستگاه‌های نظارتی و تصمیم‌گیر، شرکت‌های قطری در پایگاه‌های اینترنتی ایرانی به راحتی برای جذب نیرو تبلیغ می‌کنند.

این همه در حالی است که بسیاری از واحدهای پتروشیمی‌ ایران یا واگذار شده و یا در آستانه واگذاری قرار دارند و به راحتی امکان پرداخت منابع مالی بیشتر به کارکنان با تجربه و متخصص خود را فارغ از تنگناهای دولتی در اختیار دارند. در عین حال پتروشیمی‌های قطر با توجه به منابع این کشور بیشتر بر پایه خوراک گاز بنا شده‌اند و پتروشیمی‌های گازی ایران نیز به دلیل تخفیف شدید در قیمت گاز خوراک با سودهای کلانی در سال‌های اخیر مواجه بوده‌اند که گاه تا نیمی از کل فروش آنها را شامل شده است و به دلیل این سود کلان آنها در زمینه در اختیار داشتن منابع مالی کافی حتی از میزان مورد نیازشان هم چندین برابر بیشتر است و توجیهی برای عدم رسیدگی کافی به نیروی انسانی متخصص خود ندارند.

چنین اتفاقی پیش از این نیز برای کارکنان متخصص نفتی کشور رخ داده است بگونه‌ای که به عنوان مثال متخصصان حفاری در پارس جنوبی پس از ۴ یا ۵ سال تجربه کار که هزینه آن از جیب ملت ایران پرداخت شده به راحتی تنها چند کیلومتر نقل مکان کرده و با حقوق‌های چند برابری حفاری قطری‌ها در پارس جنوبی را هدایت می‌کنند.

حال باید صبر کرد و دید که آیا بخش خصوصی ثروتمند ایران در صنعت پتروشیمی با همان روش دولتی‌ها نیروی انسانی توانمند و با تجربه خود را از دست می‌دهد یا برای حل این مشکل جدی به سرعت وارد عمل خواهد شد. به هر حال شکی نیست که اگر این روند بدون مشکل توسط قطری‌ها ادامه یابد (که نیت آنها هم همین است) مدت کوتاهی نخواهد گذشت که شاهد خالی شدن پتروشیمی‌های نوار ساحلی خلیج همیشه ایرانی فارس از نیروی متخصص ایرانی خواهیم بود.

 

اطلاعیه مهم:

اطلاعیه شرکت نفت قطر در مورد کلاهبرداری با نام استخدام در این شرکت

کلمات جستجو شده: استخدام شرکت نفت قطر, کار در قطر, استخدام در شرکت نفت قطر, استخدام در قطر, استخدام مهندس عمران در قطر, شرکت نفت قطر, استخدامی شرکت نفت قطر, کار در شرکت نفت قطر, کار در قطر پترولیوم, استخدام مهندس شیمی در قطر, جذب نیروی کار در قطر, پتروشیمی قطر, استخدام قطر, قطر پترولیوم

نوشته های مرتبط

1,283 نظر برای مراحل استخدام در شرکت نفت قطر

 1. علی اکبر حاجی زاده
  تیر ۲۲, ۱۳۹۶

  ۱۲سال سابقه در فعالیت های برق قدرت ،برق الکترونیک و سیستم های مخابراتی و مهندسی عمران دارای مهندسی برق الکترونیک و مهندسی برق قدرت و مهندسی عمران هستم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 2. علی اکبر حاجی زاده
  تیر ۲۲, ۱۳۹۶

  اینجانب دارای مدرک مهندسی برق الکترونیک و مدرک برق قدرت و مهندسی عمران و آشنایی کامل با برق الکترونیک و مخابرات عمران و ژئو تکنیک با سابقه ۱۲ سال می باشم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 3. یونس
  تیر ۲۱, ۱۳۹۶

  سلام یونس هستم آشنایی با تمام لوازم نفتی ۵سال داخل شرکت نفت هستم لطفا ما را دریابید

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 4. Jahanshir faramarzi
  تیر ۲۰, ۱۳۹۶

  جهان فرامرزی هستم.مهندس مکانیک و۱۵سال سابقه کار در نفت و گاز دارم و جویای کار در قطر..

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 5. عبدالرضا محمدی
  اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۶

  دارای ۲۵ سال تجربه در زمینه ابزار دقیق در صنایع نفت وپترو شیمی از مراحل اجرا تا راه اندازی و تعمیر ونگهداری آمادگی خود را جهت استخدام در شرکت نفت قطر اعلام میدارم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 10 Thumb down 0

 6. فرشاد
  آبان ۲۶, ۱۳۹۵

  سلام.فرشاد هستم۲۷ ساله لیسانس مدیریت دولتی شاخه گمرک دارای مدرکHSE.آشنایی کامل با کامپیوتر.سربازی کرده.لطفا ما را دریابید

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 19 Thumb down 13

 7. yosra
  آبان ۲۳, ۱۳۹۵

  با سلام
  فوق لیسانس برق قدرت هستم و بیکار.
  میخوام در شرکت نفت قطر استخدام بشم. لطفا من را راهنمایی کنید.
  با تشکر

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 24 Thumb down 9

 8. علاءالدین
  آبان ۲۳, ۱۳۹۵

  علاءالدین فتحی هستم ۴۲ سال سن دارم ۲۰ سال تجربه جوشکاری دارم در واقع ۱۸ سال در زمینه جوشکاری برق آرگون فول آرگون/جوشکاری سربالا،سرازیر و مدرک سرتی پیکی جوش وبازرسی جوش از شرکت آلیاژ جوش ایران دارم.
  و کارهای لوله کشی وجوشکاری ۱۰۰ جایگاه CNG شرکت هوایار را انجام دادهم

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 11 Thumb down 9

 9. محمدرضا
  آبان ۱۶, ۱۳۹۵

  سلام فارغ تحصیل رشته عمرانم ۲۷ ساله .سابقه کاری ام ندارم😊☺

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 20 Thumb down 5

 10. Mostafa jamshidi
  آبان ۱۵, ۱۳۹۵

  سلام من مصطفی جمشیدی نقاش صنعتی هستم آشنا با تمامی دستگاهای رنگ پاش آماده برای کار هستم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 6 Thumb down 2

 11. سید عزیز موسوی
  آبان ۱۴, ۱۳۹۵

  به نام خدا اینجانب کارشناس حقوق میباشم و آمادگی خود را برای کارهای حقوقی و رانندگی با گواهینامه پایه دوم و یا به عنوان نیروی حراستی اعلام می دارم ضمنا تسلط کامل به زبان عربی دارم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 4

 12. امیر حسین
  آبان ۸, ۱۳۹۵

  سلام فوق لیسانس جوشکاری هستم
  اگر کسی نیاز به جوشکار و ناظر جوش و بازرس جوش دارد تماس گیرد
  ۰۹۱۳۹۰۸۲۸۴۵

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 13. گودرزی
  آبان ۱, ۱۳۹۵

  سلام گودرزی ۲۹ ساله-لیسانس عمران عمران و و فوق لیسانس عمران مهندسی زلزله دانشگاه سراسری-۴ سال سابقه اجرایی و دفتر فنی،پایه۳ نظام مهندسی، چاپ ۱ کتاب تخصصی در زمینه عمران،آشنایی با مباحث مقاوم سازی و بهسازی ،تحلیل خطر لرزه ای و تحلیل ریسک،پایان خدمت،علاقه مند به کار در مناطق جنوب.
  ۰۹۳۸۱۱۴۳۸۴۹

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 14. احسان جعفری
  مهر ۲۹, ۱۳۹۵

  سنگ و سرامیک کار هستم اجرای کلیه سنگ های رومی .اسلب .انتیک.کلاسیک و… شماره تماس ۰۹۱۹۲۳۷۱۲۰۷

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 15. احسان جعفری
  مهر ۲۹, ۱۳۹۵

  سنگار و سرامیک کار هستم

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 16. میثم
  مهر ۲۸, ۱۳۹۵

  سلام اینجانب میثم کریمی تکنسین برق قدرت و دارای ۶ سال سابقه کار در انواع جوش وبرشکاری و احداث شبکه فشار قوی فشار متوسط و فشار ضعیف و دارای حکم وزنه برداریو مهارتهای سرد کننده خانگی و تجاری وتعمیر انواع موتور اتومبیل وووووو.با تشکر همراه :۰۹۳۸۳۷۱۸۲۷۶

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 17. ابراهیم
  شهریور ۱۷, ۱۳۹۵

  متولد ۱۳۶۰

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 6 Thumb down 1

 18. ابراهیم
  شهریور ۱۷, ۱۳۹۵

  اینجانب با ۱۵ سال سابقه کاری موفق درآتش نشانی در پارس جنوبی عسلویه و دارای مدرک کارشناسی ایمنی و محیط زیست و پایه یکم رانندگی ودارای چندین مدال المپیاد تخصصی آتش نشانی هستم جویای کار در شرکت شما هستم ۰۹۳۰۳۵۶۷۵۸۲

  رتبه دهید: Thumb up 5 Thumb down 2

 19. behroz
  شهریور ۱۵, ۱۳۹۵

  سلام
  لیسانس مکانیک خودرو هستم
  اشنایی کامل با نت ماشین آلات دارم
  مسلط به نرم افزارهای اتوکد.سالیدورک.کتیا
  و دارای مدرک دستگاه تراش CNC از فنی حرفه ای بوشهر
  ممنونم میشم اگه راهنماییم کنید

  تو ایران بدون بند (پ) به هیجا نمیرسیم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 8 Thumb down 4

 20. بهروز نصیری
  شهریور ۱۵, ۱۳۹۵

  خوب اس لطفا نسبت به جواب زودتر اقدام نمایید…اینجانب لیسانس برق قدرت دارای مدارک فنی حرفه ای ۰۹۱۳۵۴۳۷۸۴۰

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 21. کاظم
  شهریور ۴, ۱۳۹۵

  سلام من ۳۰ سال دارم ۶سال سابقه کار دارم ۱سال حسابدار و ۵ سال معاون فناوری تقاضای استخدام در شرکت های نفتی قطر رادارم ۰۹۱۷۱۲۴۶۳۴۶

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

 22. میثم
  مرداد ۳۰, ۱۳۹۵

  با سلام و احترام
  میثم کریمی هستم کارمند اداره برق (اتفاقات)کار با شبکه های فشار ضعیف،فشار متوسط،فشارقوی وبرقکشی درجه ۱ ساختمان وتعمیرکار لوازم سرد کننده خانگی و تجاری دارای مهارت از فنی و حرفه ای و تعمیر برق خودرو و انواع جوشکاری و برشکاری وتعمیرکار موتور و ماشین ودارای مهرتهای لازم جهت سیم بانی و کار در ارتفاع .۶سال سابقه کار در اداره برق وپیمانکاری

  همراه۰۹۳۸۳۷۱۸۲۷۶_۰۹۱۷۷۶۵۶۰۹۳_۰۹۰۱۳۱۱۶۴۲۲و۲۳

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 23. میثم
  مرداد ۳۰, ۱۳۹۵

  با سلام و احترام
  میثم کریمی هستم کارمند اداره برق (اتفاقات)کار با شبکه های فشار ضعیف،فشار متوسط،فشارقوی وبرقکشی درجه ۱ ساختمان وتعمیرکار لوازم سرد کننده خانگی و تجاری دارای مهارت از فنی و حرفه ای و تعمیر برق خودرو و انواع جوشکاری و برشکاری وتعمیرکار موتور و ماشین ودارای مهرتهای لازم جهت سیم بانی و کار در ارتفاع .۶سال سابقه کار در اداره برق وپیمانکاری

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 24. کاظم
  مرداد ۲۸, ۱۳۹۵

  سلام من جوشکار آرگون و برق هستم فول تست.بویلر سازی کار میکنم.۷سال جوشکاری حرفه ای .۳۰ ساله و دوست دارم در هرجای دنیا که بیشتر از ایران پول بدن کار کنم.۰۹۳۷۳۱۲۲۳۰۲

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 25. ساسان پارسانصر
  مرداد ۲۳, ۱۳۹۵

  سلام من مهندس ایمنی اصنعتی هستم.مسلط به استانداردایزو۹۰۰۱-۱۴۰۰۰-و اوسس ۱۸۰۰۰-فوق دیپلم عمران ۳سال سابقه اجرایی تکنسین عمران-دادای مدارک نقشه برداری۱-۲-۳ وتوتال استیشن. دارای مدرک پایپینگ دارای مدرک نقشه کشی اتوکد در حال حاضر در مترو اهواز مشغول بکارم و خیلی علاقه برای کار در کشور دوست و پیشرفته قطر رو دارم لطفا من رو کمک کنید خیلی ممنون.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 26. علی مغربی
  مرداد ۲۳, ۱۳۹۵

  اگه بخت مو بخت بید ….

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 12 Thumb down 2

 27. علی مغربی
  مرداد ۲۳, ۱۳۹۵

  کارشناس جوش و فول N.D.T بازنشسته ولی حال کار کردن دیگه ندارم … میخوام برم … کلاه برداری میگن بازار کارش داغه

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 2

 28. امید حیدری
  مرداد ۱۷, ۱۳۹۵

  با سلام.من امید حیدری هستم.فوق لیسانس برق قدرت از دانشگاه عالی….
  پنج سال سابقه کار در واحدهای الفین و یوتیلیتی پتروشیمی رو دارم.در قسمت برق و ابزاردقیق
  اشنایی کامل به همراه مدارک تحصیلی نرم افزار های plc پیشرفته و pcs7 و wincc رو دارم.
  همچنین تسلط کامل به نرم افزار های قدرتی مانند
  Digsilent و pscad رو دارم.
  کاملا با تجهیزات ابزار دقیق سایت های پتروشیمی اشنا هستم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 29. مرادپور
  مرداد ۱۷, ۱۳۹۵

  مرادپورهستم دارای مردم کارشناسی برق قدرت میباشم وتمایل کارباشرکت های قطرمیباشم لطفاراهنماییم کنید

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 30. SAVADKOH
  مرداد ۱۶, ۱۳۹۵

  کتاب کلید جوشکاری و بایبینگ در صنعت نفت وگاز و نیروگاه جلد اول ۱۶۰۰ صفحه تالیف مهندس دانشمند سوادکوهی کتابی مشتمل بر اطلاعات بسیار مفید می باشد اطلاعات در سایت گوگل موجود می باشد شماره مرکز توزیع ۰۹۳۹۹۱۴۸۱۸۰ انتشارات اندیشه عصر

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 31. aaa
  مرداد ۶, ۱۳۹۵

  بالاغیرتا باورم نمیشه اینهمه متخصص نفهمیدن که این سایت فقط یه خبر را نشر داده و ربطی به کاریابی قطری ها نداره؟؟؟؟ شگفت انگیزه

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 21 Thumb down 0

 32. حسام
  مرداد ۶, ۱۳۹۵

  اینجانب مهندسی علوم دریایی با سابقه ۱۲ سال کار در شرکتهای بازرسی در زمینه کالا و مواد نفتی میباشم.
  کارشناس شرکتهای بازرسی در زمینه کالا و مواد نفتی به مدت ۱۰ سال.
  کارشناس بارگیری کشتی های تانکر به مدت ۲ سال.

  دارای کارت بازرسی نفت از اداره نظارت وزارت شرکت نفت.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 33. محمد حسین
  مرداد ۶, ۱۳۹۵

  مهندس عمران راه ساختمان هستم ۱۵ سال سابقه سرپرستی کارگاههای بزرگ ومتوسط ناظر مقیم سه مهندس مشاور بوده ام سازها ی بتنی سازه های فولادی مجری ساختمای آجری وسنتی سابقه ساختمان lsf تجربه در ساختمان های کامپوزیت تجربه در دالهای تخت و وافل خرپاهای فضایی قوسهای معماری
  و ساختمانهای پیش ساخته تجربه در احداث پل به عنوان کار آموزی و کنترل جوش و۰۰۰ پایه دو نظارت واجرا و آشنایی با زبان انگلیسی آمادگی کار در کشور قطر و عربی ۰۹۲۱۷۱۰۵۳۵۲

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 34. داریوش
  تیر ۲۹, ۱۳۹۵

  سلام اینجانب داریوش جهانگیری متولد سال۱۳۳۷
  آمادگی خود را برای اجرای هرگونه لوله کشی صنعتی که شامل لوله کشی پالایشگاها و پتروشیمیها وفولاد ونیروگهاکه سابقه زیادی از اجرای pipingو آشنایی کامل به تمامی نقشه های پایپینگ که شامل ایزومتریک- پلنها-p&iD- پیلوت پلن وآشنایی کامل به استاندارهای مربوط بهpiping واجرای راپچربرای تمیزی خطوط لوله و عملیات هیدروتست و نیوماتیک تست و استیمoutو اجرای اسید شویی خطوط وتست و سیرکولیشن روغن روی خطوط کمپرسور-ورینیستمنت کردن کلیه خطوط وتمام سوابق من از اجرا تا مرحله پر کامیشینینگ و کامشینینگ بوده در ضمن آشنایی کامل به زبان انگلیسی و ایتالیایی و سابقه نظارت درشرکتهای خارجی را دارم که تمام رزومهای مربوط به این شرکتهاآماده جهت تحویل میباشند

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 35. yazdan
  تیر ۲۸, ۱۳۹۵

  با سلام حرفه اینجانب جوشکاری برق وآرگون با ۱۵سال بعنوان جوشکار کد تجربه دارم.تمامی مدارک در فایل موجدود هست

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 36. علیرضا اسدی
  تیر ۲۶, ۱۳۹۵

  اینجانب کارشناسی ارشد برق قدرت با ۱۱ سال سابقه کار در صنعت نیروگاهی با بیش از ۲ سال سابقه کار در کشور عمان و عراق و در کل در سمتهای کارشناس برق ، سوپروایزر برق ، سرپرست گروه برق و سوپروایزر حفاظت لطفا جهت همکاری در کشور قطر در صورت نیاز با بنده تماس بگیرید ۰۹۳۹۸۳۴۸۰۵۴

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 37. عباس البوبالد
  تیر ۲۵, ۱۳۹۵

  سلام عباس البوبالد هستم با۵سال سابقه کاری درشرکت نفتهای مختلف مدرس شیمی حریق وواکنشهای شمیایی ونفتی از جمله زایلین.پارازایلین و…مدرس MSDS, مدرس انواع حریقهاوگازها وطریقه استفاده از دستکاه تنفسی SCBAوهمچنین سابقه کاری در چندین شرکت به عنوان افسرHSEودر شرکت اقامت بتن دز به عنوان سرپرست کارگاه ومسول ایمنی شرکت درپالایشکاه ابادان به عنوان افسرHSE مشغول بکارشدم وبعدازمدتی کارت HSE اعطاکردید وهم اکنون درشرکت نفت در ایمنی واتشنشانی به صورت حرفه ای باشرکت خارجی سینوپک مشغول بکار هستم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 38. یزدان
  تیر ۲۳, ۱۳۹۵

  با سلام.من حدود ۱۸سال تجربه جوشکاری دارم در واقع ۱۵ سال بعنوان جوشکار کد درزمینه جوشکاری برق وآرگون وفول آرگون/جوشکاری سربالا وکانکشن.جوشکاری سرازیر در ایستگاه گاز وخط لوله با بیشتر الکتوردهای سربالاوسرازیر ۶۰۱۰٫۷۰۱۸٫۸۰۱۸٫۷۰۱۰٫۸۰۱۰کار وبعنوان جوشکار کد تا بحال نزدیک ۲۵ شرکت مختاف فعالیت داشتم.اگر لازم شد مدارک هم برای اثبات تقدیم خواهم کرد.در ضمن چون آشنایی کامل نسبت به جوش وتمامی حقه های جوشکاری را میدانم.نزد مهندس ادب آوازه(رئیس انجمن جوش ایران)دورهای بازرسی جوش۱بازرسی جوش۲ودوره بازرسی تخصصی لوله را آموزش دیدم که مدارک آنرا دارم.شماره تماس:۰۹۳۷۳۴۷۹۸۵۲ عباسی

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 39. ehsan solgi
  تیر ۲۰, ۱۳۹۵

  hi

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 40. حمید
  تیر ۱۷, ۱۳۹۵

  با سلام
  بنده دارای مهندسی شیمی صنایع پالایش وسابقه کاری بعنوان بازرس جوش در پارس جنوبی میباشم.
  همچنین اگاهی کامل از سیستم رنگ وحفاظت از خوردگی مخازن پایپینگ واسترکچر و سیستم پوشش لوله های زیر زمین و خطوط انتقال را دارم.
  در خصوص اشنایی با پروسس و راه اندازی وهمچنین شناخت سیالات نیز اگاهی کامل دارم.
  با اصطلاحات الکتریکال و ابزار دقیق وتجهیزات نصب روی پایپینگ اگاهی کامل دارم.
  کاملا با پروژه اشنایی دارم وکلیه سابقه کاری بنده در واحد کنترل کیفیت بوده و از لحاظ بررسی صورت وضعیت و عقد قرارداد با پیمانکاران هیچ گونه مشکلی نخواهم داشت.

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 3

 41. عزیزی
  تیر ۱۶, ۱۳۹۵

  بنده بازنشسته شرکت ملی کازبا۵۵سالسن میباشم کارخودرادرشرکت با سمت تکنسین تعمیرات شروع کرده وبا ریاست یک ناحیه(شهرستان)به اتمام رساندم ودرمدت خدمت دوره های متعددی را با توجه به ارتقای سمت کذرانده ام تمایل دارم دریکی ازازشرکتهای نفت وکازباتجربه ای که دارم مشغول شوم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

 42. rashid
  تیر ۵, ۱۳۹۵

  سلام
  رشید هستم فول لول NDT
  مهندس جوش با ۱۰سال سابقه کار نفت گاز پتروشیمی۰۹۱۲۳۱۱۶۶۲۷

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 43. وحید شرفی
  خرداد ۳۱, ۱۳۹۵

  وحید شرفی/۰۹۱۸۳۶۳۰۱۷۷/۰۹۱۹۱۹۵۴۰۶۸

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 44. وحید شرفی
  خرداد ۳۱, ۱۳۹۵

  وحید شرفی ۱۶سال کاردرزمینه pipeing نسب تجهیزات صنعتی واحد بخاروانواع پمپ ها استراکچر تصویه خانه صنعتی وانجام پایپینگ پالایشگاه پتروشیمی درواحدهای الفین ug pgh نیروگاه بخارسیکل ترکیبی اتمی حاضربه کار در هرمنطقه جغرافیای

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 45. سیدسعیدموسوی پناه
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۵

  باسلام خسته نباشی من ۲۷سال سن دارم پنج سال بطور پیمانی در نیروی دریایی خدمت کردم یکسالم در کشور تاجیکستان پی ال سی کار بودم الان درهمون رشته برق وپی ال سی در حال فعالیت هستم من در عمان و قطر نیز بعنوان کادر مامریتی سفر داشتم در کل من در زمینه فنی و تعمییر ماشین الان تجربه به سه زایی دارم و واقعا علاقمند به این هستم که با شما همکاری به عمل بیاورم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 46. نیما
  خرداد ۱۹, ۱۳۹۵

  نیما هستم دارای مدرک مهندسی نفت گرایش استخراج وحفاری. لطفا راهنماییم کنید

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 47. احمدرضا نظارات
  خرداد ۱۵, ۱۳۹۵

  سلام .
  احمدرضا نظارات هستم با مدرک تحصیلی کارشناسی معماری و مدرک غواصی از فنی و حرفه ای و دارای رطبه های ورزشی. دارای تجربه در ساخت پتروشیمی.
  علاقه و امادگی خود را برای کار در شرکت های قطری اعلام مینمایم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 48. احمدرضا نظارات
  خرداد ۱۵, ۱۳۹۵

  سلام.
  من احمدرضا نظارات
  دارای مدرک کارشناسی معماری
  دارای مدرک غواصی از فنی و حرفه ای
  دارای رطبه های ورزشی
  و سابقه کارهای عملیاتی در پتروشیمی
  امادگی کامل کار و همکاری را دارا میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 2

 49. مصطفی دوسه
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۵

  مصطفی دوسه دانشجوی کارشناسی نقشه برداری هستم که به مدت هفت سال کارنقشه برداری در جاهای مختلف ایران در شرکت جهادنصرکوثرمشغول میباشم ویکی از آرزوهای من کار در خارج از کشور است.۰۹۳۶۸۳۵۹۴۴۰

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 50. میلاد
  خرداد ۸, ۱۳۹۵

  سلام من میلاد رجبی هستم کارشناسی مهندسی نفت گرایش بهره برداری هستم ودار مدرک پایپینگ از فنی حرفه ای ۲۴سالمه

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 51. محمد سلیمی
  خرداد ۳, ۱۳۹۵

  سلام اینجانب محمد سلیمی مهندس متالورژی با حدود ۹ سال سابقه در صنایع نفت و گاز و فولاد به عنوان بازرس جوش و کنترل کیفی(پایپینگ و خط لوله و مخازن و استراکچر و…) و همسرم دارای مدرک دکتری زبان انگلیسی خواستار فرار از این کشور هستیم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 52. فرهاد
  اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۵

  با سلام من لیسانس برق قدرت مسلط به طراحی سیستم های قدرت و طراحی تابلوهای برق با سابقه کاراماده همکاری متشکرم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 53. saeed
  بهمن ۱۶, ۱۳۹۴

  با سلام
  سعید گلستانی ۳۰ ساله دارای مدرک کارشناسی تکنولوژی جوشکاری میباشم
  آشنایی کامل با بازرسی جوش ازقبیل PT-VT-RT-MT-UT
  علاقه مند به کار در قطر میباشم.
  ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
  باتشکر

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 4

 54. م.لیموچی
  دی ۱۹, ۱۳۹۴

  میخام در شرکت نفت قطر کار کنم با هرشرایطی. لطفا” راهنماییم کنین.
  ممنونم.

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 9 Thumb down 8

 55. لیموچی
  دی ۱۹, ۱۳۹۴

  میخوام در شرکت نفت قطر کار کنم با هرشرایطی که باشه
  ممنون میشمراهنماییم کنین.
  لیموچی

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 12 Thumb down 10

 56. حسین
  دی ۱۳, ۱۳۹۴

  ۱۵ سال سابقه غواصی در امر جوشکاری و برشکاری زیر اب و شناورسازی و تجسس دارم ۰۹۱۹۲۸۲۸۰۲۶-۰۹۰۱۹۵۳۸۳۰۴

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 10 Thumb down 3

 57. behzad harouni
  دی ۱۰, ۱۳۹۴

  بهزاد هارونی..تکنیسین مکانیک دستگاههای ثابت صنعتی صنعت نفت.از قبیل مبدلهای حرارتی..تاورها.انواع ولوها.مخازن..ری اکتورها..درامها..پمپها..اجکتورها..شاغل در پترشیمی اصفهان.دارای۲۸سال سابقه کار۵۰ساله.بطور رسمی شاغل هستم شماره تماس۰۹۱۳۴۳۶۷۶۵۶٫٫٫٫ایمیل [email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 58. رامین
  دی ۸, ۱۳۹۴

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 6

 59. کریم
  دی ۸, ۱۳۹۴

  سلام. من سابقه ۱۳ سال کار در زمینه پایپینگ و مکانیک تجهیزات ثابت را در پتروشیمی برزویه بزرگترین اتوماتیک را دارم.در زمینه ابزار دقیق نیز دارای مدرک کاردانی ودوره عملی فنی و حرفه ای میباشم.۰۹۱۷۷۳۱۹۰۹۶

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 60. علی کمالی منش
  آذر ۲۶, ۱۳۹۴

  با سلام
  اینجانب علی کمالی منش فارغالتحصیل رشته مهندسی فن آوری اطلاعات و ارتباطات it و دارای ۵ سال سابقه کار در شرکت مهندسی ساختمان صنایع نفت OIEC می باشم . متقاضی کار هستم.
  باتشکر
  ۰۹۳۰۷۵۶۱۸۵۴

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 61. Ahmad Molaye Nasab
  آذر ۲۳, ۱۳۹۴

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 8

 62. صبا خداکرمی فرد
  آذر ۲۱, ۱۳۹۴

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 6

 63. حامد
  آذر ۱۶, ۱۳۹۴

  خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ همگی سرکارید

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 26 Thumb down 7

 64. محمد رضا بختیاری
  آذر ۱۵, ۱۳۹۴

  با سلام برق کار صنعتی هستم با بیش از ۱۰ سال سابقه کاری و ۳۰ سال سن

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 4 Thumb down 4

 65. وحید
  آذر ۱۳, ۱۳۹۴

  سلام
  با احترام ۲۶ ساله فارغ التحصیل رشته برق کنترل ابزار دقیق هستم با گذروندن دوره های تخصصی در زمینه اتوماسیون صنعتی لطفا برای استخدام منو بیشتر راهنمایی کنید. با تشکر ۰۹۳۶۵۵۶۹۲۷۴

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 66. سحر دوسری
  آذر ۱۱, ۱۳۹۴

  سلام من دختر مجردی هستم با ۲۷ سال سن و دانشجوی فوق لیسانس رشته ی بازرگانی خواستار کار در شرکت شما هستم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 25 Thumb down 15

 67. رضا
  آذر ۹, ۱۳۹۴

  با سلام
  اینجانب دارای ١٠سال سابقه انبارداری تجهیزات در نیروگاههای گازی سیکل ترکیبی برق و بخار و پالایشگاه گازی در اقصی نقاط ایران و در زمینه های الکتریکال ابزار دقیق مکانیکال پایپینگ و فیتینگ رنگ و ایزوله در خصوص این موارد و همکاری با شرکت مپنا در پالایشگاههای فاز ١٣و١۴ در کنگان عسلویه بدینوسیله امادگی خود را برای هر گونه همکاری اعلام میدارم شایان ذکر است بنده مجرد و ٣٣ساله ام و حاضر به همکاری در تمامی زمینه ها در جهت نیل به اهداف ارباب رجوع و کارفرمایان محترم میباشم.
  با سپاس فراوان

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 3 Thumb down 5

 68. خالد نیسی
  آذر ۳, ۱۳۹۴

  دارای مدرک مهندسی شیمی هستم و سابقه کار در شرکت عملیات اکتشاف نفت هستم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 69. باتشکر از سایت خوبتون وممنون که به فکر تحصیلکرده ها هستید

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 4

 70. asghar
  آبان ۲۷, ۱۳۹۴

  مهندس نفت گرایش بهره بر داری و کارشناس pipingو۳سال سابقه کار

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

 71. asghar
  آبان ۲۷, ۱۳۹۴

  مهندس نفت گرایش بهره برداری ۳سال سابقه کار در بتروشیمی و بالایشگاه نفت

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 72. مجید خرسندکاظمی
  آبان ۲۴, ۱۳۹۴

  اینجانب دارای مدرک جوشکاری بین المللی با سابقه ده ساله در زمینه جوشکاری مخازن تحت فشار, انواع بویلرها, تجهیزات صنعتی و سوله آماده بکار میباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 73. محمدرضا دودمان کوشکی
  آبان ۲۲, ۱۳۹۴

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 5 Thumb down 9

 74. حسین
  آبان ۱۹, ۱۳۹۴

  سلام.اینجانب دارای مدرک مهندسی شیمی گرایش صنایع شیمیایی میباشم ومسلط به نرم افزار های شبیه سازی و دارای سابقه کار در قسمت تعمیرات کارخانه آلومینا میباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 5 Thumb down 2

 75. محمد مهدی عزیزی
  آبان ۱۸, ۱۳۹۴

  من دارای مدرک غواصی و برشکاری وجوشکاری زیر آب ازسازمان فنی وحرفه ای می باشم همچنین ورزشکار بوده ومدارک ورزشی معتبر داشته وازامادگی جسمانی بالایی برخوردارم.۰۹۱۹۷۹۰۶۳۳۹

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 8 Thumb down 2

 76. علی افشاری
  آبان ۱۷, ۱۳۹۴

  سلام.
  علی افشاری لیسانس مهندسی مکانیک ۵ سال سابقه کار در زمینه پروژه های نفتی ،دارای مدارک کار در برق رسانی شهری ،کار با نرم افزار کتیا،دارای گواهی نامه پایه ۱

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 77. مهرداد د‍‍ژم پناه
  آبان ۱۷, ۱۳۹۴

  بنده ۱۷سال داری سابقه کار در زمینه جوشکاری برق آرگون در پارس جنوبی هستم و برای کار درقطر آمادگی لازم را دارا هستم

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 3

 78. جابر ابراهیم ماجد
  آبان ۱۴, ۱۳۹۴

  من دارای مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر میباشم ودارای چند سال سابقه در پتروشیمی مشغول به کار میباشم دوست دارم در قطر مشغول به کار شوم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 79. سعید شهبازی
  آبان ۱۰, ۱۳۹۴

  سعید شهبازی مهندس رشته مکانیک تاسیسات حرارتی برودتی

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

 80. سجاد
  آبان ۹, ۱۳۹۴

  باسلام
  خیلی خوبه دانشجویی ترم آخر کارشناسی ارشد مکانیک گرایش(ساخت و تولید)دارائی ۴ سال سابقه کار در تراشکاری و فرزکاری cnc و همچنین نرم افزار طراحی catia , solid works را بلد می باشم در شرکت گاز نیز سابقه کار دارم خوشحال میشم راهنمایی کنید برا استخدام باتشکر

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 81. علی تمیزی
  آبان ۶, ۱۳۹۴

  سلام من کارشناس شیمی کاربردی با ۱۴ سال سابقه درشرکتهای نفت پارس وشوگا هستم یکی ازتحقیقاتی که مرتبط با نیازشرکت نفت قطر است درباره GTL است.امیدوارم درقسمت R&D پروژه های موفقی داشته باشیم.با تشکر تمیزی

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 82. علی تمیزی
  آبان ۶, ۱۳۹۴

  باتشکر من کارشناس شیمی کاربردی با ۱۴ سال درسابقه درشرکتهای نفت پارس و شوکا هستم.یکی ازتحقیقاتی که انجام داده ام.رفع معایب GTL است با افزاینده خاص.وعلاقمند به همکاری با شرکت نفت قطر
  برای کار درآزمایشگاه وآزمایشگاهR&D میباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 83. امیر
  آبان ۶, ۱۳۹۴

  خیلی دوست دارم در قطر کار کنم مدرک تحصیلیم سیکله هجده سالمه مدارک خدمتم و بقیه کامل میباشد در رانندگی استعداد خاسی دارم

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 84. کریمنزاد
  آبان ۳, ۱۳۹۴

  سلامدارای مدرک فوق لیسانس شیمی با معدل بالاامادگی استخدامدر شرکت نفت قطر رادارم ش تماس ۰۹۱۲۵۰۴۲۴۷۴

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 85. علی محمدنژاد
  آبان ۳, ۱۳۹۴

  من فار غ اتحصیل رشته مهندسی شیمی شاخه پتروشیمی هستم ، مسلط به نرم افزارهای مربوطه و بدون سابقه کار میباشم تقاضای استخدام در شرکت قطر یا در ایران را دارم چند رتبه می دهید.

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 4

 86. یاسین سواری
  آبان ۲, ۱۳۹۴

  باسلام
  مدرک دیبلم جوشکاری برق

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 87. رامین
  مهر ۲۷, ۱۳۹۴

  سلام.من full level هستم نو بازرس جوش و ناظر بودم تو نیروگاه شهید منتظری و ذوب اهن و سابقه ده سال کار نو فاز ۹ و ۱۰ عسلوب
  یه.

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 88. مجتبی قادری
  مهر ۲۲, ۱۳۹۴

  با سلام
  افتخار همکاری در شرکت سدسازی مهسار ابنیه باسمت پیمانکاری جهت تعمیرات زیر آب وهم اکنون در شرکت‌هایآآبدیس و سابکو باسمت. برق کار صنعتى مشغول میباشم واز سال۱۳۷۹ تابه امروز سابقه استادکاری نجاری ازوزارت کار کشور ایران را دارم
  ۰۹۱۲۵۴۶۷۹۸۱مجتبی

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 89. علی
  مهر ۲۱, ۱۳۹۴

  سلام علی هستم مهندسی مکانیک خوندم دانشگاه تبریز دوسال سابقه کار در پروژه دارم جوشکاری فیتری کار کرده ام درحال جست و جوی کار هستم جاش برام مهم نیس عراق باشه قطر باشه ایران باشه مهم نیست خواهشمندم در صورت امکان راهنمایی کنید ممنون ۰۹۳۹۶۸۸۷۲۷۰

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 90. ابوالفضل کریم آبادی
  مهر ۲۰, ۱۳۹۴

  بنده افسر ارشد آتش نشانی پالایشگاه ششم پارس جنوبی هستم افسر آموزش اتشنشانی با ۱۰سال سابقه در اتش نشانی صنعت

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 91. ابوالفضل کریم آبادی
  مهر ۲۰, ۱۳۹۴

  بنده افسر ارشد آتش نشانی پالایشگاه ششم پارش جنوبی هستم افسر آموزش اتشمشانی با ۱۰سال سابقه در اتش نشانی صنعت

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 92. اکبری
  مهر ۱۷, ۱۳۹۴

  فوق لیسانس عمران ۲۳سال سابقه اجرایی در انواع پروزههای عمرانی متفاوت زبان مادری کردی آشنابه انگلیسی وعربی بدون نیاز به بیمهمایل به کار در ایران وخارج میباشم۰۹۱۸۳۴۱۸۷۶۰

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 93. احسان
  مهر ۱۶, ۱۳۹۴

  باسلام.احسان هستم جوشکار برق آرگون .رنگکار صنعتی.نصاب صاندویچ پانل/اگه میشه راهنمایی کنید که مورد نیاز شرکت نفت قطر هستم یا خیر.تقریبا از زبان انگلیسی سر در میارم.باتشکر۰۹۱۸۲۵۴۹۳۹۹

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 94. کیوان
  مهر ۱۶, ۱۳۹۴

  کیوان هستم دارای مدرک لیسانس زمین شناسی هستم مجرد هستم توانای کار را در شرایط دارم و قبولمیکنم چون هنوز مجردم . میشه نفر کاری شما باشم . اختیار با خودتان .

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 0

 95. حسین دورقی
  مهر ۱۴, ۱۳۹۴

  سلام من حسین دورقی ۲۶ساله کارشناس پرستاری هستم سابقه کاردربخش ای سی یو دارم تمام مدارک مورد نیاز رادارم امکانش هس دربیمارستان نفت قطر کارکنم

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 96. ali
  مهر ۱۱, ۱۳۹۴

  علی هستم ۲۰ ساله دارای مدارک فوق دیپلمو تراشکار و فرز کار cnc و فرز کار سنتی وپنوماتیک کار جوشکار co2و ارگون دارای یک سال سابقه تراشکاری cncوسابقه حضور در مسابقات cnc کشوری اماده کار هستم در پتروشیمی

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 97. بهزاد بیراک
  مهر ۱۰, ۱۳۹۴

  من بهزاد بیراک هستم با ۱۱سال سابقهNDT
  LEVEL2=pt,mt.rt,vt.ut
  دراز فاز ۶،۷،۸،۹،۱۰،۲۲،۲۳،۲۴،۱۵،۱۶ فازهای پارس جنوبی سکوهای دریایی
  و شرکتGesدر کشور ارمنستان بعنوان رادیوگرافی و سوپروایزر و سرپرست NDT مشغول بکار بودم برا حوزه خلیج فارس و جاهی دیگه آمادگی کار دارم ممنون بیراک ۰۹۷۳۷۵۳۰۰۳۱۵

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 98. مهران
  مهر ۵, ۱۳۹۴

  فوق لیسانس زمین شناسی-تکتونیک هستم تقاضای کار در شرکت نفت قطر را دارم و سه سال سابقه کار در معدن و … دارم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 99. باقر
  مهر ۵, ۱۳۹۴

  لیسانس الکترونیک.۵سال سابقه کاردرپتروشیمی.ابزاردقیق وکنترل.
  ۰۹۳۷۲۱۷۸۷۱۵

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 100. باقر
  مهر ۵, ۱۳۹۴

  باسلام.من لیسانس الکترونیک هستم.دارای ۵سال سابقه کار درپتروشیمی می باشم.مسلط به سیستم های اتوماسیون ازقبیل زیمنس ویوکوگاوا می باشم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 101. محمدرضا قانع
  مهر ۵, ۱۳۹۴

  فارغ التحصیل ۱۹۹۹میلادی در رشته مهندسی برق.قدرت از دانشگاه دولتی صنعت آب وبرق، با۱۷سال سابقه تخصصی در صنعت برق(پست فشارقوی، نیروگاهی) در پروژه های داخل و خارج از ایران، تجربه مدیریت تست و راه اندازی برق در پالایشگاه گازی و نیروگاههای حرارتی را دارم
  علاقمند به همکاری در پروژه های فعال در قطرهستم. تلفن تماس۰۹۱۲۲۴۵۲۲۸۰

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 102. سعید امینی
  مهر ۳, ۱۳۹۴

  با سلام
  کارشناسی ارشد برق
  سابقه کار در فاز ۱۲ . ۱۷&۱۸ . ۶و۷و۸ در حال حاضر در سمت کارشناس آنالایزر و سیستم های اعلام گاز و آتش در پالایشگاه جهارم در حال حاضر مشغول ب کار هستم.
  سابقه ۳/۵ ساله در ابزار دقیق و آنالایزر و plc

  ۰۹۱۷۸۹۳۲۳۲۱

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 103. علیرضا نیک
  مهر ۲, ۱۳۹۴

  شماره تماس ۰۹۱۲۳۶۰۶۷۳۴

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 104. علیرضا نیک
  مهر ۲, ۱۳۹۴

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 105. عباس
  شهریور ۲۵, ۱۳۹۴

  انا عباس من ایران و عربی من مدینه الاهواز عم دور ع شغل و مهندس مدنی فوق دیبلوم و تخصصی ۳d max and very و بعرف دیکور داخل و اجنبی و الخرائط

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 106. حسین
  شهریور ۲۴, ۱۳۹۴

  با سلام حسین نصاری کاردانی برق قدرت ۰۹۳۷۶۴۵۲۶۶۱

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 107. حسام
  شهریور ۲۴, ۱۳۹۴

  حسام امیری .

  ۲۹ ساله و مجردم
  بنده سابقه دو سال کار در بالایشگاه تصفه روغن واقع در ورامین تهران هستم الانم در شرکت صابون سازی قم مشغولم ولی از شرایط کاری خود رضایت نداشته و تمایل به کار در خارج ایرانو دارم .
  ممنون میشم کمکم کنید..

  ۰۹۳۷۲۲۱۴۸۰۳

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 5 Thumb down 4

 108. mohammad mehdi rezaei
  شهریور ۱۹, ۱۳۹۴

  من مهندسی نفت گرایش حفاری میخونم دوست دارم که در شرکت نفت قطر استخدام بشم لطفا راهنماییم کنید ممنونم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 9 Thumb down 5

 109. مسعود
  شهریور ۱۱, ۱۳۹۴

  سلام من راننده سایدبوم و لوله گذار در قسمت گازی و نفتی هستم و مدت دو سال در عراق کار کردها و سابقه کاری با بیش از ۱۰ سال دارم و اماده همکاری با شرکت شما میباشم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 0

 110. امین
  شهریور ۱۰, ۱۳۹۴

  سلام بنده فارغ التحصیل مهندسی نفت ۱سال سابقه HSE و ۱سال سابقه piping و TEST PACKAGE DARAM دوس دارم با این شرکت قطری همکاری کنم.۰۹۱۷۳۸۳۰۶۹۶

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 111. علی
  شهریور ۹, ۱۳۹۴

  سلام من رانند لودر هستم . علاغه مند هستم در شرکت نفت قطر کار کنم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 7 Thumb down 0

 112. farid bensaeed
  شهریور ۳, ۱۳۹۴

  با سلام من در زمینه Hse non shore و off shore سابقه چندین ساله دارم و آشنا به سیستمهای پالایشگاهی گازی و تاسیسات دریایی و کاملا آشنا به hse دریا و پروژهای دریایی و رزومه میباشم جهت همکاری با شرکتهای مربوطه آمادگی کامل دارم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 113. یونس
  شهریور ۱, ۱۳۹۴

  من فنی هستم و بیکار علاقمند کار در شرکت نفت ایران عزیزمان هستم چونکه پدر با سابقه ۱۸ساله در قسمت ترابری سبک به رحمت خدا رفت .شمارو به خدا قسم منو استخدام کنید متاهلم و بیکار که هنوزم وجدانتون بیداره منو استخدام کنید از بیکاری و ناراحتی دارم نابود میشم.نمیدونم چی بگم خداییش یک جا واسه من در شرکت نفت نیست که بجای پدرم استخدام بشم.

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 114. یدالله
  مرداد ۲۹, ۱۳۹۴

  سلام . یازده ساله در واحد تعمیرات مکانیک در پتروشیمی خراسان کار میکنم و تکنسین ارشد مکانیک در واحدم هستم . فوق دیپلم مکانیک و دانشجوی ترم چهار مکانیک تاسیسات هستم. سابقه هفت اورهال در پتروشیمیهای مختلف ایران را دارم.گواهی ۱و۲ مهارت کامپیوتر را دارم.
  ۰۹۱۵۱۸۶۱۱۸۴

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 115. اکبر کسائیان
  مرداد ۲۸, ۱۳۹۴

  سوابق کاری
  نام : اکبر
  نام خانوادگی : کسائیان
  سال تولد : ۱۳۴۶ تهران
  ردیف نام شرکت نام پروژه محل پروژه سمت یا شغل تاریخ
  ۱ محورسازان واحد شیرین سازی گاز عسلویه سوپروایزرنصب تجهیزات ۱۲/۹۰ > ۲/۹۴
  ۲ محورسازان پتروشیمی متانول جمهوری آذربایجان/باکو تکنسین مکانیکال ۴/۸۸ > ۵/۸۵
  ۳ محورسازان پتروشیمی زاگرس عسلویه سوپروایزر اسکلت فلزی ۱/۸۵ > ۱۲/۸۶
  ۴ محورسازان پتروشیمی مارون ماهشهر مسئول اجرای اسکلت فلزی ۵/۸۲ > ۷/۸۳
  ۵ محورسازان ساخت کمپ دائم ۱۰۰۰نفری عسلویه پیمانکار ۸/۸۳ > ۱۲/۸۴
  ۶ ویما ساخت کمپ ۲۰۰۰نفری کنگان تکنسین اجرا ۱۱/۸۹ > ۱۲/۹۰
  ۷ فربال پالایشگاه گاز بندرعباس اجرائی لوله کشی ۱/۷۴ > ۱۲/۷۵

  ۸ ماشین الات صنایع نفت خط لوله گازNGL بهبهان اجرائی طول خط ۱۰/۷۹ > ۱۲/۸۰
  ۹ تهران جنوب ساخت شهرک دانشگاه اهواز اجرائی اسکلت فلزی ۶/۶۷ > ۸/۶۹
  ۱۰ ماشین الات صنایع نفت ساخت پل فلزی روی رودخانه اصفهان مونتاژکار
  ۱۱ خانه سازی تامین اجتماعی بیمارستان ۱۷ شهریور آبادان پیمانکار ابنیه ۷۰ > ۸/۷۲

  شماره تماس : ۰۹۱۲۲۰۲۲۹۷۶

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 5 Thumb down 5

 116. leila saeidi
  مرداد ۲۶, ۱۳۹۴

  فارغ التحصیل رشته عمران هستم در زمینه غواصی و بازرسی جوش توانایی دارم. لطفا مرا راهنمایی کنید. با سپاس

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 117. داریوش جهانگیری
  مرداد ۲۶, ۱۳۹۴

  بنده۲۵ سال سابقه اجرای ساخت ونصب ساپورت و(پری فابریکیشن-یا همان پیش ساخت) انواع لوله کشی ونصب لولها در سایت کاری را دربیشتر پروژهای ایران را کار کردم و همینطور آشنایی کامل با استانداردهای ساخت لوله و تست لوله رابخوبی میدانم از ۰-تا ۱۰۰وعملیات پری کامشیننگ و عملیات کامشیننگ یا همان پیش راه اندازی و راه اندازی را درکلیه پروژهای ایران وشرکتهای خارجی که در ایران بوده اند را بخوبی میدانم وهمینطور آشنایی به سکونس وردیفهای کاری را به خوبی میدانم و آمدگی خود را برای مصاحبه جهت هر گونه تست اعلام میدارم وآشنایی به سه زبان خارجه را دارم از جمله انگلیسی و ایتالیایی و روسی شمارهای تماس :۰۹۱۳۱۰۵۶۴۸۹و۰۹۱۷۶۵۹۵۷۸۶

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 118. جعفراولیازاده عباسی
  مرداد ۲۵, ۱۳۹۴

  باسلام اینجانب باسابقه ۲۸سال درصنعت پتروشیمی وگازوپالایشگاه درحرفه پایپینگ.(سرپرستی دفترفنی.ساپورت.تست پکیج.ازمرحله لوپ بندی تا تحویل بهره برداری سرپرست اجرایی پایپینگ).اشنایی کامل به متریال صنعتی اماده همکاری بااین شرکت میباشم.
  تلفن تماس ۰۹۱۶۳۵۳۵۱۷۳و۰۹۳۸۲۴۹۰۳۴۶

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 119. محسن نصیری
  مرداد ۲۴, ۱۳۹۴

  سلام
  محسن نصیری
  لیسانس برق الکترونیک
  آشنایی کامل در طراحی برد الکترونیکی
  آشنایی با انواع تابلوهای برق
  آشنایی با برنامه نویسی میکرو و plc
  ۰۹۳۶۵۳۳۵۹۳۱

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 120. حسین
  مرداد ۲۴, ۱۳۹۴

  همه اسکل شدین 🙂

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 23 Thumb down 6

 121. moji70
  مرداد ۲۳, ۱۳۹۴

  سلام من ۲۴ سالمه لیسانس برق قدرتم دارای مدرک ICDL 1,2 ,فن ورز شبکه هوایی برق و هلال احمر و در حال گذراندن دوره ایمنی برقم و آشنا با نرم افزار متلب و سی پلاس و آفیس
  شماره تماس ۰۹۱۷۱۳۵۷۳۶۳

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 122. ارش
  مرداد ۲۰, ۱۳۹۴

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 123. رضا
  مرداد ۱۸, ۱۳۹۴

  تراشکار

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 124. فرهاد برج خانی
  مرداد ۱۸, ۱۳۹۴

  با سلام

  تکنسین برق قدرت و سابقه کار در پروژه های صنعتی و روباتیک در زمینه ی طراحی ،اجرا وراه اندازی و تعمیزات ونگهدری PMوآشناالکتروموتور هاو درایور هاواتوماسیون صنعتی با بیش از ۲۰سال سابقه فعالیت درکارخانجات معتبر وخودروسازی دارا میباشم.تلفن ۰۹۳۷۱۸۸۰۳۵۲

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 125. مصطفی زاده
  مرداد ۱۷, ۱۳۹۴

  با سلام من ۲۷ سالمه مهندسی مکانیک تاسیسات دارم ۱۴سال غواصی میکنم با نرم افزارهای اوتوکد سالید ورک کرییر افیس اشنایی کامل دارم استاد کار چوبم هستم ۰۹۳۶۳۱۲۵۳۲۶

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

  • فربود
   آذر ۷, ۱۳۹۴

   سلام دوستان جهت تکمیل رزومه خودتون و دریافت گواهی نامه های معتبر در زمینه hse ایمنی کنترل پروژه ایزو ایمنی صنعتی
   که مورد نیاز هر کاریابی هست با ما تماس بگیرید ۰۹۳۸۲۸۴۳۱۳۵
   آموز شهای ما به صورت مجازی هست و رز کمترین زمان مدرکتون رو درب منزل تحویل بگیرید.

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 126. سید محمد ساداتی
  مرداد ۱۷, ۱۳۹۴

  با سلام این جانب دارای مدرک کاردانی کامپیوتر نرم افزار و به مدت یک ماه در شرکت پالایشگاه گاز کار کرده ام پدرم کارمند شرکتی گاز است. وبنده در حال حاضر ۳۰ سال دارم وبیکارم.تعمیرات کامپیوتر ورنگ آمیزی انجام میدهم دو سال هم در آموزش وپرورش کار کرده ام. با سپاس.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 127. جلال میاهی
  مرداد ۱۶, ۱۳۹۴

  باسلام درصورت نیاز هر گونه مواد اولیه حفاری جهت جاه نفت وگازکه کشورهای عربی نیاز داشته باشند از قبیل خاک های معدنی وغیره میتوانیم در خدمت با شیم یا بصورت مستقیم یا غیرمستقیم ازقبیل سلیس فلدسپات دولومیت وغیره بانشکر …جلال میاهی ۰۰۹۸۹۱۷۷۰۸۱۶۵۵ جهت هرگونه قرداد از قبل هماهنگ بفرماید [email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 128. محمد ابراهیم زاده املشی
  مرداد ۱۶, ۱۳۹۴

  دارای مدرک فوق دیپلم کامپیوتر و دانشجوی مکانیک هستم ۱۵ سال سابقه مدیریت اجرایی مدیریت برنامه ریزی و مدیریت پروژه و ناظر مقیم پروژه های نفتی و غیر نفتی از مخازن تحت فشار گرفته تا استراکچر بوده ام

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 129. محمد حبیبی
  مرداد ۱۵, ۱۳۹۴

  ۱۳سال سابقه درنصب تجهیزات صنعتی .بیشتر درساخت ونصب انواع بویلرهای نیروگاهی وپالایشگاهی وهمچنین نصب وساخت تحهیزات فولاد.
  ۵سال از ۱۳سال راسرپرستی سایتهای درهال توسعه رو داشتم
  با شرکت آذراب
  مپنا بویلر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 130. اسماعیل
  مرداد ۱۵, ۱۳۹۴

  سلام ،منم لیسانسم و بیکار دوست دارم. برم قطر کار کنم کارشم اصلا فرقی نداره که چی باشه. ظمنا تسلط کامل به زبان عربی و انگلیسی دارم فقط پول توش باشه ،،قطر. خودت بگیر که اومدممممممم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 16 Thumb down 2

 131. کورش شفیعی
  مرداد ۱۱, ۱۳۹۴

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 132. ابراهیم رحیمیان
  مرداد ۲, ۱۳۹۴

  سلام من مدرک مهندسی شیمی(طراحی فرایندهای صنایع نفت) با یک سال سابقه کاری علاقه مند به کار در کشور های عربی حاشیه خلیج فارس می باشم. لطفا راهنمای کنید.. با تشکر…

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 133. روح الله
  مرداد ۱, ۱۳۹۴

  سلام من ۳۴ سالمه ۱۰سال سابقه ی کارpipingدارم و ۴ سال سابقه کار refrigerationیا تبرید وتهویه رادارم.۰۹۱۷۵۵۸۰۹۸۵

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

  • سیدمجتبی میر حسینی
   شهریور ۱۴, ۱۳۹۴

   سلام.من مدت ۱۲ سال سابقه کار در ساخت انواع مبدلهای حرارتی یا اکسنجرها را دارم .و حاضرم در این زمینه با هر شرکتی همکاری کنم.این هم شماره موبایلم است۰۹۱۷۱۲۶۷۳۹۲

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 134. هادی دوان یامچی
  تیر ۲۴, ۱۳۹۴

  با سلام.بنده فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل ۱۷٫۳۴ می باشم و دارای مدارک Aspen-Hysys- و برخی نرم افزارهای مربوط به این رشته می باشم و متقاضی همکاری در شرکت نفت قطر می باشم.
  ۰۹۳۸۰۳۸۰۶۸۸

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 2

 135. نويد جعفري
  تیر ۲۴, ۱۳۹۴

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 136. روح الله
  تیر ۲۳, ۱۳۹۴

  اینجانب بامدرک مهندس برق شاغل درتاسیسات گازی با ۸سال سابقه کار.و۳سال سابقه کار درشرکت های برقی خصوصی رادارم ومتقاضی کار درقطر می باشم ۰۹۱۷۷۰۶۷۷۴۹ شماره تماس

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 137. محمد
  تیر ۲۲, ۱۳۹۴

  مهندسی نقشه برداری دارم ۸ الی ۱۰ سال سابقه کاریم میباشد در زمینه خط انتقال نفت و گاز رزومه کاری هم در صورت نیاز ارسال میکنم زبان انگلیسی هم میتوانم مکالمه کنم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 138. ایوب دهقانی
  تیر ۲۲, ۱۳۹۴

  من لیسانس مکانیک سیلالت دارم ومدارک بین المللی بازرسی جوش vt ,pt,mtوهمجنین مدرک پایپینگ وms projectوسابقه ی جوشکاری برق آرگون دارم لطفا راهنمایی کنید

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 139. سهیل
  تیر ۲۱, ۱۳۹۴

  اینجانب مهندس تکنولوژی جوشکاری در واحد کنترل کیفی با تجربه وسابقه۵ساله تمایل به همکاری در زمینه رنگ وجوش در داخل وخارج ازکشوررا دارم تلفن تماس۰۹۱۱۵۹۴۹۴۷۰

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 140. حامد سرلک
  تیر ۲۱, ۱۳۹۴

  با سلام مهندسی برق قدرت دارم ۲۸سالمه دارای ۴ سال سابق کار در شرکت های معتبر هستم دارای سابقه کار در پروژه نیروگاهی (نیروگاه برق آبی)دارای سابقه کار و مسلط به کار در پست های فشار قوی هستم و در نیروگاه گازی نیز حضور داشته و کار کرده ام.مسلط به نرم افزارهای برق هستم و…

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 141. محسن پوزعباسی
  تیر ۲۰, ۱۳۹۴

  با سلام.من ۱۲ سال سابقه کار در پروژه های پتروشمی را دارم و اعلام همکاری میکنم.لوله کشی صنعتی-نظارت را انجام دادم.مدرک تحصیلی دیپلم دارم ولی تجربه کاری ام بالاست.در صورت تمایل میتوانم رزومه کاری ام را بفرستم تا ملاحظه کنید.شماره تماس من هم ۰۹۱۶۶۵۱۰۶۹۷٫

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 142. مسعود
  تیر ۱۵, ۱۳۹۴

  با سلام اینجانب مدرک فوق دیپلم آتشنشانی و امدادونجات دارم و سابقه چهار سال در زمینه hse پالایشگاه بندرعباس پارس جنوبی و یک سال در پروزه بین المللی کشور عراق را نیز دارم متشکرم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 143. احمد
  تیر ۱۴, ۱۳۹۴

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 144. ابراهیم غلی پور
  تیر ۱۳, ۱۳۹۴

  با سلام.من ۲۵ سال سابقه کار در پروژه های نفت و گاز را دارم و اعلام همکاری میکنم.کار سیویل-اجرایی-نظارت را انجام دادم.مدرک تحصیلی دیپلم دارم ولی تجربه کاری ام بالاست.در صورت تمایل میتوانم رزومه کاری ام را بفرستم تا ملاحظه کنید.شماره تماس من هم ۰۹۱۳۳۲۸۵۵۶۷٫

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 0

 145. رضا فرامرزي
  تیر ۱۳, ۱۳۹۴

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 146. من مهندسی برق قدرت خواندم و ۱۱ سال سابقه کار در شرکت تعمیرات نیروی برق فارس قسمت رولیاژ را دارم.و مسلط به نصب و راه اندازی و تست انواع رله های حفاظتی در ایستگاههای توزیع و فوق توزیع و انتقال مباشم و همچنین تسلط بر کلیه مدارات موجود در ایستگاهای فوق و مسلط بر کلیه دستگاههای تست سه فاز وتک فاز از قبیل isa & omicron &ferejaمیباشم. و مسلط به کلیه رله های ABB&micom&siemens&artech&GE میباشم. ساکن بوشهر هستم مایل به کار در کشورهای عربی حوضه خلیج میباشم . تلفن: ۰۹۱۷۷۷۳۹۹۷۹& [email protected] :Email:

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 5 Thumb down 7

 147. صالح
  تیر ۸, ۱۳۹۴

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 148. میثم
  تیر ۶, ۱۳۹۴

  با عرض سلام خدمت شما
  من مهندس مکانیک هستم ده سال سابقه کار در زمینه نفت وگاز وپتروشیمی مسلط به زبان عربی وانگلیسی وتخصص درزمینه NDT,QA,QC,FITUP&DIMENSION,WELDING,PAINTING&COATINGجویای درکشورهای حاشیه خلیج فارس میباشم باسپاس

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 1

 149. رسول
  تیر ۶, ۱۳۹۴

  با سلام.مکانیک سیار دکل حفاری در شرکت اورینتال کیش،با ۸ سال سابقه،جوشکار پاس ۱ با ۲۰ سال سابقه و دارای تجربیات دیگر در سایر کارهای فنی هستم.رسول رحیمی ۰۹۱۷۳۴۲۳۷۷۱

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 150. میثم عذار
  تیر ۳, ۱۳۹۴

  میثم عذار هستم مسلط به زبان عربی مدرک تحصیلیم لیسانس معماری مسلط به تمامی برنامه های این رشته و ۶سال سابقه کار دارم ٠٩٣۶٣٧۵٠۴٠٢

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 151. بابک
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۴

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 152. سالار
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۴

  مهندس عمران و مدرس دروس فیزیک و ریاضی در مدرسه اینترنشنال در ایران و دبی. looking for a civil engineering job . 09353525989

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 153. محمد طیبی
  خرداد ۲۱, ۱۳۹۴

  سلام عزیزان من ۹ ساله جوشکار فول تست هستم ۲۹ سالمه و در سکوهای نفتی و گازی پارس جنوبی کار میکنم و آلیاژهای کربن.استنلس.اینکونل.کاپرنیکل.دابلکس و برق جوش میدهم و جویای کار در قطر هستم
  ۰۹۳۷۰۲۲۴۸۲۸ موبایل

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 154. محمد طیبی
  خرداد ۲۱, ۱۳۹۴

  سلام عزیزان من ۹ ساله جوشکار فول تست هستم ۲۹ سالمه و در سکوهای نفتی و گازی پارس جنوبی کار میکنم و آلیاژهای کربن.استنلس.اینکونل.کاپرنیکل.دابلکس و برق جوش میدهم و جویای کار در قطر هستم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 155. علی پوراسدی
  خرداد ۱۷, ۱۳۹۴

  با سلام خدمت تمامِ کسایی که صادقانه خدمت میکنن توی هرجایی که هستن, جوانی ۲۶ ساله هستم دارای مهندسی برق قدرت و تخصص در صنعت ۳ فاز و تک فاز ساختمانی به طور کامل وحرفه ایی , با سابقه کارِ ۴ سال مدیر پروژه در شبکه های فشار ضعیف و فشار متوسط, مهارت کامل در اجرای شبکه های توزیع و ۲۰kv,و اجرای طرحهای متعدد در تهران و نواحی,به دلیل فوت پدر و مادرم امکان کار در ایران واسم سخت شده عاجزانه تقاضا میکنم هرکسی امکانش هست یاری کنه, روزای سختیرو دارم طی میکنم
  در پناه خدا باشید۰۹۳۵۸۲۱۲۱۶۶

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 156. محسن
  خرداد ۱۰, ۱۳۹۴

  سلام محسن هستم با سه سال سابقه کار و ۸ سال بیمه ۲۹ سالمه و به زبان و نرم افزارهای عمران … هم اشنایی کامل دارم جهت کار در هر کجا ۰۹۱۱۸۵۵۰۴۶۳

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 157. حسین خراسانی
  خرداد ۹, ۱۳۹۴

  با سلام و عرض ادب و احترام به همه مهندسای عزیز.زمانی که درسو شروع می کردم شرایط اقتصادی کشورمون بد نبود ولی الان که هم درسم وهم سربازیم تموم شده شرایط در پارس جنوبی که ازش انتظار کار میرفت دیگه اونطوری نیست ودغدغه کار و اشتغال گریبانگیر همه شده.مهندسی تکنولوژی جوشکاری و فول لول بازرسی جوش هستم و نرم افزارهای کتیا،سالیدورکس،اتوکد،فتوشاپ،آفیس رو در حد مطلوب بلدم ولی هنوذ سه ماه از سربازیم نگذشته که کارهای غیرمرتبط به رشته تحصیلیم بهم پیشنهاد کار دادند ولی دنبال کاری هستم که تو صنعت ساخت و حرفه خودم باشه که براش زحمت کشیدم.اگه کسی برا بازرسی جوش کاری سراغ داره راهنماییم کنه.راستی ۲۷سالمه و ۲سال همزمان با تحصیلم تو شرکت با کار مرتبط فعالیت کردم.
  شماره منه۰۹۱۹۳۸۳۸۷۶۶

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 158. محمد پوران
  خرداد ۴, ۱۳۹۴

  سلام لیسانس نقشه برداری دارم با ۶ سال سابقه کار نیاز مبرم به کار دارم راهنمایی کنید لطفا

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

  • mohsen erfani
   خرداد ۱۹, ۱۳۹۴

   عرفانی هستم با سابقه ۵سال کار بر روی بزرگترین سکوی نفتی و گازی خاورمیانه,هم اکنون به عنوان کمک حفار مشغول به کار هستم و همچنین در حال تحصیل در رشته کارشناسی ایمنی و بهداشت و حفظ محیط زیست صنایع HSEمیباشم

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 159. حمزه حیدری
  خرداد ۴, ۱۳۹۴

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 5

 160. محمد رضا فرزین
  خرداد ۱, ۱۳۹۴

  سلام

  لیسانس HSE دارم سابقه کار در پروژه در فاز ۱۴پارس جنوبی به مدت ۶ ماه و در پروژه منوریل قم ۴ ماه و در حال حاضر پرئه برج واقع در دریاجه جیتگر

  مسلط به تمامی امور هستم

  ۰۹۳۵۳۸۲۵۶۸۳

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 161. رضا مجرد
  اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۴

  سلام
  نمیدونم از کجا شروع کنم ولی تو این ایران هیچی جز پارتی ملاک نیست.
  من۲۵سالمه و PDMS,CeasarII,PFD &P&ID ,aspen Bjac,HTRI,HYSYS,Piping بلدم ولی هرجا رفتم یا پارتی خواستن یا سربازی.
  ارشد مهندسی پلیمر دارم.لیسانسمم پتروشیمیه.
  با این مدارک جا کار تو شرکت نفت باید مدیر یه بخشی از هاپر استار بشم.
  این انصاف نیست.
  منم دوست دارم تو شرکت نفت بخش فروش یا طراحی کار کنم.
  ۰۹۳۰۶۷۷۶۴۴۷

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 11 Thumb down 2

 162. reza
  اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۴

  باسلام رضا هستم فوق لیسانس مهندسی شیمی دارای مهارت piping..بازرس جوش vt..pt..mt..مدرک hse..اشنایی با excel.. جویای کار

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 163. یعقوب بابازاده
  اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۴

  سلام کارشناسی مکانیک هستم وبه نرم افزار سالیدورکس مسلط هستم.خیلی دوست دارم توشرکت نفت استخدام بشم لطفا مرا راهنمای کنید

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 164. توانايي
  اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۴

  سلام ،من مهندس شیمی با سه سال سابقه کار در فاز های ۱۶&۱۵ ,۱۲ ,۱۹ در پارس جنوبی هستم و در واحد های ۱۰۸ ,۱۴۴ و واحد های آب و بخار از مرحله راه اندازی تا بهره برداری در این واحد ها مشغول به کار بوده ام .شماره تماس۰۹۱۷۹۶۱۱۸۰۲

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 165. کامران
  اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۴

  سلام من کامران ۳۲ ساله .از سال ۸۶ تا به الان در پتروشیمیهای .زاگرس .مهر .کاویان .فاز دوازده . مروارید . و در حال حاضر در پتروشیمی پردیس عسلویهدر قسمت سابستیشن مشغول به کارم .عنوان کار-استاد کار سرکابل -مفصل سرد و گرم
  -گلند از سایز ۲۰ تا سایز ۱۱۰-کانکشن ترمینیشن-نصب تابلوهای lv-mv-hv- نصب و نگهداری ترانس و تزریق روغن و سیرکولیشن وتزریق گاز ازت و راه اندازی.-و اماده همکاری در قطر هستم به امید پروردگار–
  همراه ۰۹۳۷۸۸۸۱۹۹۸-۰۹۱۶۴۸۹۵۵۰۵ — ایمیل :[email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 166. محسن
  اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۴

  با سلام
  از دانشگاه تا صنعت کلی فاصله هست مثه از زمین تا اسمون من اینو توی کاراموزیم حسش کردم و دیدم.اینجا جای اظهار نظر و پیشنهاده من نمیدونم چرا شماها دارین رزومه خودتون رو میزارین اینجا.بنده ۲۴ سالمه و معدلم توی رشته الکترونیک در مقطع کارشناسی۱۷/۲۰ هست.انصافا بچه درس خون هستم توی دانشگامون ولی هیچ سابقه کاری ندارم وتازه فارغ التحصیل شدم.نظراتون رو که خوندم نا امید شدم.اخه من نه پارتی دارم و نه سابقه کار.من ۲۴ سال فقطه فقط سرم تو کتاب بوده.تا حدودی هم زبان انگلیسیم خوبه.نمیگم محتاج به کارم ولی خب منم بیکارم الان. میخام از صفر شروع کنم با کمترین حقوق و مزایا و سختترین کارای ممکن. هرکدومتون توی پروژه و کارای شرکت نفت نیرو نیاز داشتین به منم بگین.راهه دوری نمیره.
  ۰۹۳۶۱۶۹۳۵۰۵ محسن هستم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 16 Thumb down 4

 167. حسین نادری
  اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۴

  کارشناس مکانیک جامدات
  مخترع
  دارای گواهی ثبت اختراع در زمینه های مرتبط پتروشیمی

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 5 Thumb down 3

 168. شاپور
  اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۴

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 6

 169. شاپور
  اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۴

  درود رشته برق قدرت مشغول هستم سابقه کاری ۱۲ ساله دارم طراحی واجراپروژه های پتروشیمی وپالایشگاه (از صفر تا صد)برق وابزاردقیق

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 170. شهنام. حیدرخانی
  اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۴

  سلام من یه آدم فنی هستم ک میشه گفت آچار فرانسه. فیتری جوشکاری. برش و … حرفه ای هستم
  ولی خداییش بیاید ب اونایی کار رو بلدهستند کمک و مساعدت کنید ک آبروی کشور عزیزمان هم حفظـبشه.

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 6 Thumb down 3

 171. ابوالفضل حیدری
  اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۴

  با سلام خدمت صاحبان صنایع
  نام: ابوالفضل حیدری سن: ۳۰ سال
  زمینه فعالیت: کنترل و ابزاردقیق HMI & PLC (Siemens & Delta) آغاز فعالیت: ۱۳۸۶ مدت فعالیت: ۷(هفت) سال
  همراه: ۰۹۱۳۷۹۲۱۳۶۲ ایمیل: [email protected] وبسایت: http://www.sanatberooz.com

  خلاصه تخصصی:
  صنعت بروز در حدود هفت سال سابقه مفید کاری توانسته در زمینه های زیر خدماتی را انجام داده و صاحبان صنایع را در دنیای رقابت یاری نموده و محیط سالم رقابتی را ایجاد نماید.
  ۱:طراحی و برنامه نویسی سیستمهای مانیتورینگ HMI , و PLC بصورت درخواستی با امکانات غیر قابل تصور با انعطاف پذیری بالا و بدون محدودیت در جهت کنترل به بهترین وجه امکانپذیر به منظور کاهش خطاهای انسانی و بالا بردن دقت-سرعت-کیفیت-کمیت و….
  ۲:بکارگیری لوازم جانبی مانند اینورتورها و موتورهای سرو و اینکودرها به منظور ایجاد سرعت و قدرت متغیر و محاسبه مقادیری مانند سرعت-تعداد دور-جهت حرکت-زاویه-متراژ-فاصله و….
  ۳:بکارگیری انواع سنسورهای حفاظتی مانند پرده های نوری برای انواع پرس خطوط تولید و …. و انواع سنسور های آنالوگ مانند سنسورهای فشار روغن و هوا و … و انواع پوزیشنرها(موقعیت یابها) و اینکودرها و شیرهای هیدرولیک تک و چند سرعته(آنالوگ) و شیرهای پنوماتیک و انواع سنسورهای دیجیتال مانند سلفی-خازنی-مگنتی و…. و انواع میکروسوئیج ها
  مهمترین پروژه ها:
  ۱:طراحی و برنامه نویسی کامل خط ریختگری تمام اتوماتیک AGM آلمان شامل HMI(در ۱۳صفحه) و PLC(حدود ۲۲۰۰۰سطر) و تابلوبندی و سیم و سینی کشی و طراحی جعبه تقسیم های ابتکاری همراه با نشانگرهای LED(سیستم کنترلی زیمنس آلمان)
  ۲:طراحی و برنامه نویسی کامل مدار ماسه خط ریختگری تمام اتوماتیک AGM آلمان شامل HMI(در ۷صفحه) و PLC(حدود ۴۰۰۰سطر) و تابلوبندی و سیم و سینی کشی و طراحی جعبه تقسیم های ابتکاری همراه با نشانگرهای LED(سیستم کنترلی دلتای تایوان)
  ۳:طراحی و برنامه نویسی کامل خط و مدار ماسه خط ریختگری دیزاک شامل HMI(در ۷صفحه) و PLC(حدود ۲۰۰۰سطر) و تابلوبندی و سیم و سینی کشی و طراحی جعبه تقسیم های ابتکاری همراه با نشانگرهای LED(سیستم کنترلی دلتای تایوان)
  ۴:طراحی و برنامه نویسی کامل دستگاه نوار زنی MDFشامل HMI(در ۷صفحه) و PLC(حدود ۲۰۰۰سطر)
  ۵:برنامه نویسی دستگاه تست خاک کاشی و سرامیک با سیستم کنترلی زیمنس در ۱۶۰۰ سطر و سیستم مانیتورینگ دلتا در ۶ صفحه بصورت تست در فشارهای مختلف انجام شد.
  ۶:اصلاح سیم کشی و تابلوبندی مجدد و استفاده از ریل و قرقره و کابل تخت و ریموت (کنترل از راه دور-بی سیم) بجای سیم و قرقره قدیمی در ۴ جرثقیل

  منتظر تماس شما هستیم

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 3

 172. مهدی
  اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۴

  سلام اینجانب لیسانس برق قدرت دارای ۴ سال سابقه کار مرتبط پست برق و قدرتی و نظارت ۰۹۳۶۸۳۶۹۷۸۱

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 173. عادل البوشهبازی
  اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۴

  باسلام عادل البوشهبازی هستم از اهواز دارای فوق لیسانس اموزش زبان انگلیسی از دانشگاه بین المللی کیش دارای مدرک HSEو سابقه کاری همچنین مسلط به زبان عربی و انگلیسی درخواست کاردر کشور قطر دارم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 174. حمزه حیدری
  اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۴

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 175. alireza moghadasy
  اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۴

  سلام.مهندس عمران با ۱۶سال سابقه در پروژه های صنعتی-انتقال-اداری-تجاری وغیره و پایه یک نظام مهندسی و کارشناس رسمی دادگستری در رشته راه و ساختمان هستم.جویاب اطلاعات بیشتر در مورد اشتغال در خارج از کشور خصوصا در قطر-استرالیا و کانادا میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 176. ali
  اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۴

  فوق دیپلم مکانیک تعمیر و نگهداری پمپ و کمپرسور در دانشکده نفت

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 177. امین اسحاقی
  اردیبهشت ۹, ۱۳۹۴

  سلام.من دارای لیسانس کامپیوتر هستم.دارای شناسنامه دریانوردی و مدارک بالای ۵۰۰دریانوردی هستم.همچنین کار در بخش لوله کشی و جوشکاری و تراشکاری کار کردم.سنم ۲۹ هست

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 178. حسین داودی
  اردیبهشت ۵, ۱۳۹۴

  اینجانب حسین داودی دارای مدرک تحصیلی مهندسی شیمی صنایع گاز و با سابقه فعالییت ۴سال در فاز ۱۳ عسلویه تقاضای کار در شرکت های نفت و گاز قطررا دارم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 179. شهریار مهدی نژاد
  اردیبهشت ۴, ۱۳۹۴

  با سلام و عرض ادب و احترام اینجانب دارای مدرک مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات )ict( و مدرک فوق دیپلم برق صنعتی میباشم اشنایی کامل با سیستم های کامپیوتری و شبکه…. ((مهارت های دیگر جوشکاری فلز در حد عالی))اشنایی با زبان انگلیسی در حد متوسط سن ۲۵ سال دارای کارت پایان خدمت امادگی کار در هر گونه شرایط اب و هوایی داخل و خارج از کشور. شماره تماس اینجانب ۰۹۱۶۱۵۹۳۰۸۰

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 180. علی مغربی فوق لیسانس مکانیک
  اردیبهشت ۲, ۱۳۹۴

  دارای ۲۵ سال سابقه کار در پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی و فولاد وخطوط انتقال نفت دارای مدرک تخصصی پایپینگ و دارای مدارک RT-RTI-PT-MT-VT-UT-ET LEVEL III AS ASNT دارای مدرک کارشناسی ایمنی و بهداشت از گشور انگلستان
  آماده همکاری میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 181. علی اصغر میشن چی
  اردیبهشت ۲, ۱۳۹۴

  با سلام من سابقه ۵ سال کار در پتروشیمی و گاز دارم لطفا من را در رابطه با کار در قطر راهنمایی کنید . متشکرم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 182. سجاد
  اردیبهشت ۱, ۱۳۹۴

  من فوق دیپلم مکانیک دارم و حدود ۳سالی هست کارهای تاسیساتی را انجام میدم و علاقه خاصی کار در شرکت نفت را دارم شرایط کاری هم هر چقدر هم سخت باشه مهم نیست لطفا برسی کنید

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 183. مهدی
  فروردین ۳۰, ۱۳۹۴

  من کارشناس HSE در حال حاضر در گروه مپنا مشغول کار می باشم و تقاضا کار در قطر را دارم با تشکر ۳۰/۱/۹۴

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 8 Thumb down 9

 184. جلال میاهی
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۴

  باسلام من جهل بنج سال سن بازنشسته کابل کشی ومفصل بند مخابزات ورفع خرابی تلفن رانندگی در خدمت میباشم۰۰۹۸۹۱۷۷۰۸۱۶۵۵

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

 185. علی رخ
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴

  سلام
  علی رخ ۳۰ ساله متاهل دارای مدرک تحصیلی لیسانس برق قدرت و فوق لیسانس کنترل دارای سابقه کاری شش سال مرتبط با رشته تحصیلی در شرکت نفت داریم sub stion مسلط به زبانهای عربی نیز میباشم تقاضای کار ۰۹۱۶۵۰۸۵۴۰۱

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 186. علی رخ
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴

  سلام
  علی رخ ۳۰ساله متاهل دارای مدرک تحصیلی لیسانس برق قدرت و فوق لیسانس برق کنترل و دارای سابقه شش سال مرتبط با رشته تحصیلی در شرکت نفت substion هستم مسلط به زبانهای عربی نیز میباشم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 6 Thumb down 2

 187. babak abassie
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴

  با سلام
  بابک عباسی کاردانی مکانیک گرایش جوش
  بازرس رنگ
  ۱۰
  سال سابقه کار

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 7 Thumb down 2

 188. arash
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴

  با سلام
  من ۱۹ سال سابقه کار مدیریت و سرپرستی در پروژه ها را در بخش مکانیک و راه اندازی و همچنین مهندسی کارگاهی در سکوهای دریایی را دارم در صورت نیاز به همکاری در قطر اعلام امادگی مینماییم لازم بذکر است من در هوای گرم قطر و مشابه ان زیاد کار کردم و هیچ مشکلی ندارم لطفا دوستان عزیز در صورت نیاز اعلام نمایید. مرسی همراه: ۰۹۱۶۸۲۳۱۵۹۳ ۰۹۱۶۵۸۳۱۵۹۳
  [email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

 189. علی
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴

  با سلام
  لیسانس برق الکترونیک با۲۷ سال سن و۲ سال سابقه کار در تاسیسات برقی شرکت نفت ستاره خلیج فارس، متمایل به همکاری با شرکت های نفت و گاز خارجی

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 190. داریوش
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۴

  اینجاب فوق لیسانس برق بامعدل بالای ۱۷وبادوسال سابقه کارازجمله کاردرپالایشگاه علاقمندبه کاردراین حوزه میباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 191. محمد پورمهدی
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۴

  مهندس عمران با ۳۰ سال سابقه در ساختمانهای بثنی صنعتی (کارخانه های فو لاد-کاشی-تونل مترو – مخازن آب-راهسازی)

  رتبه دهید: Thumb up 5 Thumb down 2

 192. ارمین
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۴

  سلام کارشناسی ارشد مهندسی شیمی-مهندسی فرایند با معدل ۱۷ هستم در ضمن متاهل هستم و به این کار خیلی نیاز دارم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 193. مصطفی
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۴

  با سلام مصطفی کریمی هستم کارشناس برق با ۶ سال سابقه و مسلط به تمامی نرم افزارهای برقی و تسلط کامل به کارهای اجرایی اماده کار در کشورهای قطر و امارات
  ۰۹۳۸۸۷۳۴۱۳۹

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 194. جواد
  فروردین ۱۸, ۱۳۹۴

  فارغ التحصیل مهندسی نفت گرایش مخازن لطفا برای استخدامی راهنماییم کنید.تجربه کاری هم ندارم

  رتبه دهید: Thumb up 5 Thumb down 2

 195. محمد چراغی
  فروردین ۱۸, ۱۳۹۴

  محمد چراغی هستم دارای کاردانی نقشه کشی معماری اشنایی کامل به جوشکاری فول ارگون و جوشکاری برق دارم و استاد کار فیتری پایپینگ پالایشگاه نفت و گاز در ایران میباشم و در حال حاضر سابقه چند سال کار فیتری در عسلویه و کنگان رو دارم اشنایی به مونتاژ کاری ( ساپورت)هم دارم و علاقمند به کار در قطر و سایر کشورهای خارج از ایران رو نیز دارم لذا خواستار راهنمایی و کمک شما هستم لطفا کمکم کنید
  ۰۹۳۶۸۳۷۸۴۳۳

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 196. علیرضا
  فروردین ۱۵, ۱۳۹۴

  من ارشد مهندسی پزشکی با تخصص بینایی کامپیوتر هستم. سابقه کارم فعالیت تو حوزه آموزش بوده ولی دنبال تغییر شغلم. آیا موقغیت شغای مناسب با درآمد خوب برا منم وجود داره؟

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 197. علیرضابهارارا
  فروردین ۱۲, ۱۳۹۴

  فوق لیسانس مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی هستم/۱۰سال سابقه کار تاسیسات دارم/علاقمند به کار درشرکت نفت وگاز قطر
  لطفا اگرشخصی اطلاعاتی راجع به نحوه جذب نیرو درقطر داره بشمارم یا ایمیل تماس [email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 198. احمد محبوب علیلو
  فروردین ۱۱, ۱۳۹۴

  با سلام
  لیسانس کنترل ابزار دقیق و آشنایی کاملل به plc و حدود ۶ سال در مخابرات و فیبر نوری و اسانسور سابقه دارم .علاقمند در کشور قطر کویت و هند می باشم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 199. علی
  فروردین ۱۱, ۱۳۹۴

  من فوق دیپلم صنایع فلزی نفر اول المپیاد ملی مهارت. جوشکاری ۲۱ساله داری،یک سال سابقه کار در پتروشیمی تبریز ایا متوانم در قطر کار کنم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 200. reza
  فروردین ۱۱, ۱۳۹۴

  غواص صنعتی هستم ممنون میشم اگه واسه کار راهنمایی کنید

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 201. علی از اهواز
  فروردین ۱۰, ۱۳۹۴

  با سلام- ۳۹ سال سن دارم دارای ۳ گواهینامه غواصی -سیمس -۱و۲ فنی وحرفه ای -ونیروی دریایی تا عمق ۴۰ متر -دیپلم نقشه کشی ساختمان دارم -متقاضی کار در کشور های خارجی ازجمله شرکت نفت قطر در صورت نیاز تماس لطفا ۰۹۱۶۸۰۱۵۰۳۷- سابقه کار ۱۵ سال -تصویر بردار وجوش کار وبرش کار زیر ابتوانایی غواصی در ابهای کور(دیدصفر)-ممنونم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 1

 202. mohsen
  فروردین ۹, ۱۳۹۴

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 203. مسعود
  فروردین ۹, ۱۳۹۴

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 4

 204. صمد اقا
  فروردین ۸, ۱۳۹۴

  فرض کن صمد اقا هستم.
  فوق لیسانس مکانیک.طراح و نقشه کش صنعتی،شانسی دارم ؟ باز هم سر میزنم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 205. علی اصغر علیزاده
  فروردین ۴, ۱۳۹۴

  ا سلام
  غواص صنعتی با ۲ سال سابقه .لیسانس تربیت بدنی با ۵ مدرک مربیگری(کشتی.ماساج.فوتبال.امادگی جسمانی.کار با دستگاه)
  ۰۹۳۹۹۰۰۱۴۷۷

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

 206. علی اصغر علیزاده
  فروردین ۴, ۱۳۹۴

  با سلام
  غواص صنعتی با ۲ سال سابقه .لیسانس تربیت بدنی با ۵ مدرک مربیگری(کشتی.ماساج.فوتبال.امادگی جسمانی.کار با دستگاه)

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 207. وحید امینی
  فروردین ۳, ۱۳۹۴

  من کارشناس جوش و آزمایشهای غیر مخرب با ۱۲ سال سابقه در حوزه های نفتی و گازی فعالیت داشتم.۰۹۱۳۹۶۰۹۱۲۳

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 208. عباس
  فروردین ۲, ۱۳۹۴

  باسلام.من کاردان فنی عملیات پتروشیمی دارم واستخدام رسمی شرکت ملی پالایش وپخش میباشم که هم اکنون دریکی ازپالایشگاههای کشور دراداره HSEمشغول بکارمیباشم وتمایل به کار درشرکت نفت قطر رادارم.

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 209. abdollah
  فروردین ۲, ۱۳۹۴

  ۲۵ساله دارای مدرک کارشناسی متالورژی با معدل ۱۸٫۴۰ علاقه مند ب همکاری در هر شرایطی …
  شماره تماس ۰۹۳۸۶۹۸۵۲۶۲

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 210. مهندس ابراهیم طاهری
  اسفند ۲۷, ۱۳۹۳

  با سلام ابراهیم طاهری هستم مهندس عمران با ۸سال سابقه کاراجرا همچنین متقاضی کار عمرانی در قطر و حوزه خلیج فارس [email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 4

 211. خلیل
  اسفند ۲۵, ۱۳۹۳

  من فوق لیسانس مهندسی شیمی هستم و اکنون شاغل در شرکت ملی نفت ایران-شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی هستم که حدود ۳سال سابقه کار در این شرکت را دارم و اکنون متقاضی کار در نفت قطر هستم.

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 4 Thumb down 5

 212. محمود
  اسفند ۲۴, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 5

 213. محمود
  اسفند ۲۴, ۱۳۹۳

  من که نتونستم فرم اولیه رو پیدا کنم لطفا یکی بمن کمک کنه

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 6 Thumb down 3

 214. محمد
  اسفند ۲۳, ۱۳۹۳

  مهندس مکانیک ساخت وتولید هستم.مجموعا ۱۰ سال سابقه کار در صنعت دارم .حدود ۷سال در شرکت کشتی سازی صدرا در قسمتهای اجرا وکنترل کیفیت (NDT) فعالیت دارم.در خصوص استخدام راهنمایی بفرمایید.متشکرم .۰۹۳۶۷۴۸۵۹۲۷

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 215. PEYMAN
  اسفند ۲۳, ۱۳۹۳

  من دارای مدرک لیسانس مهندسی عمران وداری سه سال سابقه کار که یک سال آن در دفتر فنی شرکت انتقال خطوط لوله گاز میباشم که متقاضی کار در شرکتهای قطری امارات ودبی هستم-تلفن تماس:۰۹۳۸۹۳۶۲۴۴۸

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 216. مهدی
  اسفند ۲۰, ۱۳۹۳

  سلام
  من مهدی مرادی ۲۶ساله فارغ التحصیل مهندسی ایمنی وبازرسی فنی از دانشگاه صنعت نفت ابادان هستم ودارای مدرک CWI وRT.RTIو VT می باشم. تقاضای کار در شرکت نفت قطر را دارم. ۰۹۳۸۴۲۴۷۳۴۹

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 217. morteza oliyaee
  اسفند ۱۹, ۱۳۹۳

  فوق دیپلم رشته مهندسی جوشکاری و دارای مدرک رادیوگرافی جوش و ۵سال سابقه در زمینه کار با پرتو///گذراندن دوره ultrasonic و cwi//////جوشکارsmaw/co2/gtaw

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 218. morteza oliyaee
  اسفند ۱۹, ۱۳۹۳

  فوق دیپلم رشته مهندسی جوشکاری و دارای مدرک رادیوگرافی جوش و ۵سال سابقه در زمینه کار با پرتو///گذراندن دوره ultrasonic و cwi//////

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 219. محمد علی حیدری نبی
  اسفند ۱۹, ۱۳۹۳

  سلام من لیسانس مهندسی مواد متالوزژی صنعتی هستم دارای ۹ سال سابقه کار د ر شرکت فولاد خوزستان به صورت پیمانکاری متولد ۱۳۶۵ و در حال اتمام پروژه کارشناسی ارشد از دانشگاه ازاد شماره تماس ۰۹۳۵۷۳۷۶۴۱۲

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 220. محمد
  اسفند ۱۹, ۱۳۹۳

  باسلام محمد قابل هستم ۲۴سالمه رشته تحصیلیم مهندسی شیمی صنایع پالایش هستش و در حال حاضر دانشجوی ترم دوم emba.مدرک زبان ieltsهم دارم.متقاضی کار در کشور قطر هستم.۰۹۳۷۵۵۹۱۴۴۱

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 221. سحرجمشیدزاده
  اسفند ۱۸, ۱۳۹۳

  من داداشام جوشکاروبرشکاری وتعمیرات زیرآب عمق۵۰-۶۰مترمدرک ۳ستاره cmasایتالیا هستن لظفااقدام نمایید.

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 222. محمود
  اسفند ۱۸, ۱۳۹۳

  من مهندس مکانیک حرارت و سیالات هستم و همچنین سابقه ۲۰ ساله کار یدی تاسیسات ساختمان را دارم و استاد کار ماهر این شغل هستم ولی زبانم خیلی ضعیف است لطفا منو برای رسیدن به نتیجه سریع راهنمایی بفرمایید
  ممنونم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 223. صادق
  اسفند ۱۶, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 224. علی مقصودی
  اسفند ۱۵, ۱۳۹۳

  جوشکار آرگون و برق لوله گاز ۷سال سابقه خطوط انتقال

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 225. امین
  اسفند ۱۳, ۱۳۹۳

  با سلام مدت ۷سال سابقه فعالیت در پتروشیمی و قسمت تعمیرات دارم و مایل به همکاری با پتروشیمی قطر هستم لطفا راهنمایی بفرمایید

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 226. حمید رضا فتحی
  اسفند ۱۲, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 5

 227. حمید رضا فتحی
  اسفند ۱۲, ۱۳۹۳

  درخواست کار دارم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 228. یعقوب شاوردیان
  اسفند ۱۱, ۱۳۹۳

  یعقوب شاوردیان.
  مدارک:فوق دیپلم کامپیوتر، نقشه کشی با اتوکد، گواهینامه موتور و خودرو، هلال احمر وتزریقات
  عرب زبان و متسلط به زبانهای فارسی و عربی و انگلیسی
  محل سکونت خوزستان
  تلفن:۰۹۳۶۹۴۸۰۵۲۴و۰۹۳۶۸۶۰۳۵۱۱

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 229. محسن پای برجا
  اسفند ۱۰, ۱۳۹۳

  اینجانب محسن پای برجا هستم دارای مدرک فوق دیپلم برق صنعتی و مدارک p.l.c؛ تعمیر ماشینهای الکتریکی؛ برق ساختمان و مکاترونیک از سازمان فنی حرفه ای مییاشم و دارای۱۰سال سابقه کار در ضمینه حفاظت کاتدیک میباشم و جویای کار در قطر را خواستارم با تشکر.

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 2

 230. امید
  اسفند ۹, ۱۳۹۳

  من ۱۷ سال سابقه بازرسی فنی و تیوب اسکپ لوله های حفاری و ابزار الات درون چاهی رو دارم از قبیل drill pipe casing tubing و انواع قطعات حفاری لطفا” راهنمایی کنید تجربه کاری منم ۱۷ ساله در صورت نیاز ایمل کنید

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

  • Javad
   شهریور ۱۹, ۱۳۹۴

   سلام امکانش هست با این شماره تماس بگیرید در ضمینه بازرسی فنی تیسکوب ۰۹۳۰۵۴۳۲۱۶۴

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

  • Javad
   شهریور ۱۹, ۱۳۹۴

   سلام اقا امید امکانش هست در ضمینه بازرسی فنی تیسکوب با من تماس بگرید ۰۹۳۰۵۴۳۲۱۶۴

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 231. raza
  اسفند ۹, ۱۳۹۳

  من مهندس نفت هستم و به تمام برنامه های نفتی مسلط میباشم. و اماده کار در قطر
  ۰۳۹۵۵۷۷۴۲۹۸

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 232. سید علی اصغر رسولی
  اسفند ۶, ۱۳۹۳

  جریان استخدامیش به چه صورته وحقوق ما هانش چقدر میشه ۰۹۳۶۰۸۶۵۲۸۲

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 233. فرهاد عزیزی
  اسفند ۶, ۱۳۹۳

  لیسانس مهندسی تکنولوژی جوشکاری وسابقه کار در پروژه های کارخانه قند وتدریس جوشکاری به کار در همچنین جایی علاقه دارم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 234. حسین حمدالهی اشرف
  بهمن ۲۹, ۱۳۹۳

  دارای مدرک پایه یکم با یازده سال سابقه در شرکت ایران خودرو و وارد به مکانیک و برق خودرو و دارای گواهینامه جرثقیل سنگین و مسلط به انواع لیفتراک و لیچستر هستم تا دیپلم تحسیل کرده ام چهل وسه ساله ام و بیست سال سابقه کار با انواع تریلی را دارم و تمایل همکاری با شرکت نفت را خواهانم.متشکرم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 235. حسن حسینی
  بهمن ۲۹, ۱۳۹۳

  اینجانب به مدت ۱۰سال سابقه کاردرشاخه کالیبراسیون ابزاردقیق را داشته ومدت ۶سال روی سکوهای گازی پارس جنوبی سابقه کارداشته ومدت ۲سال ان را باشرکت استت اویل را داشته والانم با شرکت فلات قاره برروی سکوی گازی مشغولم وتمایل به کار درقطر میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

  • ahmadreza gharebalaghi
   اسفند ۱۲, ۱۳۹۳

   رادیو گرافی صنعتی کار کردمفول لول هستم ودرحال حاضر مجوز تاسیس شرکت رادیو گرافی صنعتی از سازمان انرزی اتمی ایران گرفتم ودر مرحله خرید تجهیزات هستم.راهنمایی کنید چطوری میتونم در شرکت نفت یا پتروشیمی قطر مسغول بشم.ضمنا من پدرم افامت دائم قطر داشتن«نزدیک به ۳۰سال»وده سال پیش در دوحه فوت شدند.نمیدونم این موضوع تاثیری داشته باشه یا نه.ممنون میشم راهنمایی کنید.۰۹۳۷۸۳۸۰۶۰۳

   رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 236. سلام راننده پایه یکم دارای کارت هوشمند و سلامت.دیپلم حسابداری
  سن ۳۰ساله.خواستار همکاری در قطر میباشم
  شماره تماس۰۹۱۵۵۰۴۱۲۱۷

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 237. سیروس رادان
  بهمن ۲۹, ۱۳۹۳

  درود بر شما منم ۳۳ ساله هستم و دارای ۸ سال سابقه فعالیت با سمت فروشندگی و اسمبلگر و در کل تکنسین رایانه با مدرک فوق دیپلمم و دوست دارم کار در شرکتهای نفتی بخصوص در خارج کشور رو تجربه کنم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 238. امید دلیریان
  بهمن ۲۹, ۱۳۹۳

  امید دلیریان ۳۱ ساله سابقه ۱۰ کار غواصی متاهل هستم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 239. سعید
  بهمن ۲۸, ۱۳۹۳

  سلام،من مهندسی مکانیک هستم تازه فارغ التحصیل شدم،مدرک h.s.e هم دارم،نیازمند کار تو کشورایه عربی هستم،هر کار صنعتی و غیر صنعتی مرتبط یا غیر مرتبطی باشه انجام میدم.۰۹۱۷۵۵۵۱۰۱۹

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 240. سعید
  بهمن ۲۸, ۱۳۹۳

  سلام،من مهندسی مکانیک هستم تازه فارغ التحصیل شدم،مدرک h.s.e هم دارم،نیازمند کار تو کشورایه عربی هستم،هر کار صنعتی و غیر صنعتی مرتبط یا غیر مرتبطی باشه انجام میدم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 241. سینا
  بهمن ۲۷, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 4

 242. ب ص
  بهمن ۲۷, ۱۳۹۳

  سلام من کارشناس اتاق عمل هستم با سابقه کاری ۱۰ ساله .تمایل به اشتغال در شرکت نفت قطر را دارم.ایا شدنی است؟

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 243. علیرضا کاظمی
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۳

  با سلام
  بنده اپراتور دستگاه CNC با برش اکسی فیول و برش پلاسما و اپراتور دستگاه برش لوله ( مولر ) متقاضی کار در قطر ، کویت و هند میباشم . در صورت امکان راهنمایی کنید . متشکرم

  [email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 244. علیرضا کاظمی
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۳

  با سلام
  بنده اپراتور دستگاه CNC با برش اکسی فیول و برش پلاسما و اپراتور دستگاه برش لوله ( مولر ) متقاضی کار در قطر ، کویت و هند میباشم . در صورت امکان راهنمایی کنید . متشکرم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

  • علیرضا کاظمی
   بهمن ۲۶, ۱۳۹۳

   با سلام
   بنده اپراتور دستگاه CNC با برش اکسی فیول و برش پلاسما و اپراتور دستگاه برش لوله ( مولر ) متقاضی کار در قطر ، کویت و هند میباشم . در صورت امکان راهنمایی کنید . متشکرم

   [email protected]

   رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 245. محسن کایدی
  بهمن ۲۵, ۱۳۹۳

  با سلام مدرک دکترای مکانیک سیالات از دانشگاه نهران دارم و۱۷ سال سابقه کار در شرکت مناطق نفت خیز جنوب و همچنین ۶ سال مدیر تاسیسات نمک ضدایی پالایشگاه بید بلند بودم . تقاضاای کار در قطر را دارم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 246. سيروس احمدي
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۳

  با سلام سیروس احمدی هستم با ۱۵ سال سابقه کار در امور اجرایی و کارگاه های کنترل کیفی در زمینه جوش و پایپینگ و NDT و بازرسی رنگ و بدنه آماده همکاری تمام وقت می باشم ….
  ۰۹۳۸۵۱۹۶۲۱۰

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 3

 247. ابراهیم
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۳

  سلام
  مهندسی شیمی صنایع گاز هستم
  سابقه کار در پایپینگ واشنای کامل
  با تاسیسات پالایشگاهی از دریا تا
  خشکی واشنای با راه‌اندازی
  با تشکر

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 7 Thumb down 5

 248. فقط ایران
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 6

 249. کریم لشکری
  بهمن ۲۲, ۱۳۹۳

  کارشناسی مهندسی بهداشت حرفه ای سابقه ای ۱۴ سال در زمینه بهداشت صنعتی واستقرار سیستم های ایزویی دارم آیا در قطر کارمتناسب بااین رشته میباشد لطفا راهنمایی کنید

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 250. فرشید غلامی
  بهمن ۱۹, ۱۳۹۳

  باسلام .اینجانب فرشید غلامی متولد ۵۲دارای ۱۸سال سابقه کار متخص درکلیه کارهای صنعتی -عنوان شغلی -مدیرعامل شرکت ققنوس کارون درخصوص رنگهای صنعتی وساختمانی -مسئول نقلیه شرکت توسعه نیشکر-مسئول میکانیزه -متصدی خدمات عمومی -کارپردازشرکت پتروپارس آریاکیش -سرپرست بازرگانی شرکت نوپان پانیذ-سرپرست تعمیرگاه خودروهای سبک وسنگین درنیشگر-مسئول شماره گذاری واموربیمه ۲۷۰۰خودرودر دهه ۷۰طرح وتوسعه نیشکروصنایع جانبی کل خوزستان -دارای گواهینامه رانندگی پایه یکم -مهارت باکشنده ۱۸چرخ -بوجین (ترافیک
  )مهارت بادستگاههای راه سازی لودر قلطک -بولدذر.باتشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 251. سارا
  بهمن ۱۹, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 5

 252. مهدی
  بهمن ۱۸, ۱۳۹۳

  مهدی گودرزی مهندس سیالات
  مسلط به pdms و نرم افزارهای مرتبط با ۵ سال سابقه کار
  ۰۹۱۳۱۲۷۷۳۴۹

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 253. عبداله محمدی
  بهمن ۱۷, ۱۳۹۳

  فارغ التحصیل رشته مکانیک موتورهای دریایی با ۱۱ سال سابقه کار در کشتی سازی در قسمت نصب سیستمهای piping وتست و راه اندازی ماشین آلات شناورها و اخذ گواهینامه در رشته piping از کشور آلمان.

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 2

 254. حسین امیری
  بهمن ۱۷, ۱۳۹۳

  باسلام دانشجوی ترم آخر ارشدژئوفیزیک گرایش مغناطیس سنجی هستم مسلط به زبان انگلیسی متقاضی کار در شرکت نفتی قطر هستم شماره تماس۰۹۱۸۹۹۵۳۲۵۵

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 255. حسین امیری
  بهمن ۱۷, ۱۳۹۳

  باسلام دانشجوی ترم آخر ارشدژئوفیزیک گرایش مغناطیس سنجی هستم مسلط به زبان انگلیسی متقاضی کار در شرکت نفتی قطر هستم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 256. ابراهیم رحیمی
  بهمن ۱۶, ۱۳۹۳

  سلام من به مدت۱۵ سال سابقه در پروژه های صنعتی ایران و خارج در پتروشیمی وشرکت نفت و کارخانه سیمان و مخازن های مختلف را دارم که در عسلویه، سمنان، تهران، قشم، گرگان، دامغان، مدت ۶ سال در ونزوئلا و ۳ سال در سوریه بعنوان مسئول اجرایی در پروژه مشغول بکار بودم. اینجانب مدرک دیپلم انسانی و مدرک بین‌المللی پایپینگ دارم

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 257. mehdi
  بهمن ۱۶, ۱۳۹۳

  بازرس تست پکیج با ۱۱ سال سابقه کار که چهار سال ان سوپروایزر پایپینگ میباشد.دارای مدرک دیپلم.
  اماده همکاری .در صورت نیاز رزومه ارسال خواهد شد.
  با کمال تشکر .
  ۰۹۱۳۲۱۳۱۳۹۹

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 258. فاطمه
  بهمن ۱۵, ۱۳۹۳

  با سلام خدمت شما
  اینجانب ۲۶ ساله مجرد، کارشناس ارشد نانوشیمی با معدل ۱۸٫۴۰ و دارای ۴ مقاله داخلی در زمینه نانوکاتالیست های فلزی آهن منگنز می باشم و تمایل به همکاری با شرکت نفت قطر در زمینه نانوکاتالیست را دارم.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 8 Thumb down 2

 259. javad
  بهمن ۱۴, ۱۳۹۳

  تقاضای کاردرتاسسات نفتی وگاز شرکت نفت قطر رادارم.بازنشسته ازشرکت فلات قاره بوده ودرشرکت ملی گاز نیز مدت ۱۱سال کارکرده ام.تمام خدمتم دربازرسی فنی بودهاست وتحصیلاتم ازکشور انگلستان درزمینه مهندسی مکانیک است. باتوجه باینکه دربازرسی فنی کارکرده ام ازاینروبااستانداردها بین ا لمللی مثل API,BS,ASME,ANSIآشنائی کامل دارم.تلفن تماس۰۹۱۲۶۸۳۲۴۳۳

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 260. صادق اقبال پور
  بهمن ۱۳, ۱۳۹۳

  سلام. من فارغ التحصیل رشته کارشناسی برق قدرت هستم. مدرک ابزار دقیق۱ از شرکت فتسو آلمان را دارم. دارای کارت پایان خدمت میباشم. علاقه مند به کار در قطر میباشم. ۰۹۳۶۵۴۴۸۹۹۸ . باتشکر

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 261. علی
  بهمن ۱۲, ۱۳۹۳

  سلام.مهندس شیمی-گاز با یک سال سابقه کار در فاز ۱۹ پالایشگاه گازی کنگان هستم و دوره های هایسیس . پایپینگ . بازرسی جوش سطح۱ و ,hse را در مجتمع فنی تهران گذراندم و دوره نقشه برداری با دوربین های نیوو . تیودولیت و توتال را نیز گزراندم ولی چون مدرکم به اسم ضامن صادر شد مدرک نقشه برداری را ندارم . مشتاق کار در امارات هستم .

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 262. مریم
  بهمن ۱۰, ۱۳۹۳

  تحیه طیبه و بعد:
  السلام علیکم،
  انا مریم نجاح،عمری ۲۳ سنه،بعیش بالایران،تخرجت من جامعه الایرانیه،و شهادتی هی فی ال applied chemistry
  و کنت متدربه فی شرکه النفط الایران و تعلمت کل تست فی شرکه النفط
  مثل:Doctor test_Distilation_Anilin point_Flash Point_water reaction_icing inhibitor_pour point_cloud point_freezing RVP REID VAPOUR PRESSURE_point_mercaptan_colour_sulfur_Indaction_Water & Sediment_gum.ash_section aromatic_cupper….
  بقدر اعمل مع soft war:chem lab_chem office_chem draw_chem3d_guassian_guess wiew…
  و بقدر احکی لغه الانکلیزیه
  و یاریت اشتفل بالشرکه نفط الامارات او شرکه نفظ القطر…
  mail:[email protected]

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 8 Thumb down 10

 263. دارای مدرک دیپلم نقشه کشی ساختمان و استاد کار سنگ سرامیک کاشی شومینه ودارای گواهینامه پایه یک رانندگی ۲سال سابقه کار مسلط به زبان عربی۰۹۳۵۸۲۴۹۲۱۲

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 264. دارای مدرک دیپلم نقه کشی ساختمان و استاد کار سنگ کاشی سرامیک شومینه ساختمان ودارای گواهینامه پایه یک رانندگی ودارای۲سال سابقه کار و مسلط به زبان عربی.جویای کاردر یکی ار کشورهای حوزه خلیج فارس.مرسی

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 265. حمیدرضا حیدری
  بهمن ۸, ۱۳۹۳

  سلام.لیسانس برق قدرت هستم.هم اکنون درحال تحصیل ارشد برق قدرت هستم.جهار سال سابقه در ضمینه برق قدرت.نصب تجهیزات و نجا کلیه امور اجرایی ساب استیشن و هم اکنون فعالیت در ضمینه ترانس های قدرت و توزیع هستم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 266. هادی
  بهمن ۸, ۱۳۹۳

  سلام.اینجانب۲۸ساله در رشته مهندسی برق قدرت و ۳سال سابقه در رشته فنی و مهندسی در شرکتها خصوصی و پتروشیمی زاگرس عسلویه،فاز۱۴،۱۲کنگان را دارا میباشم.ومدارک افسر ایمنی و بهداشت، کارشناسی ایمنی، ایمنی اطفاء حریق وicdl1,2 گذارندم.لطفا من را راهنمایی کنید؟

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 267. اسماعیل مرشدکیا
  بهمن ۷, ۱۳۹۳

  درود بر شما تکنسین برق وابزار دقیق هستم دارای ۱۷ سال سابقه در شرکتهای بزرگ دنیا مانند توتال فرانسه Eni ایتالیا و Stat oil نروژ در عسلویه و جنوب کشور
  ۱٫تکنسبن برق وابزار دقیق
  ۲٫راه انداز ژنراتور
  ۳٫تکنسبن سیستم اعلان حریق و دوربین مدار بسته
  ۴٫راه انداز سیستم ups, emergency
  ۵٫مونتاژکار تابلو برق
  شماره تماس ۰۹۱۶۳۱۲۵۷۲۹

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 268. محمد
  بهمن ۶, ۱۳۹۳

  سلام من دارای مدرک کارشناسی مواد گرایش متالورژی صنعتی و دارای ۴سال سابقه کار در صنایع فولاد خوزستان و عضو هییت مدیره شرکت خصوصی و دوره های cwi & vt level2 & mt level2 & Pt level2گدرانده ام و مسلط به کامپیوتر و زبان خارجه را تا حدود۵۰% … و مسلط به استانداردهای asme & aws میباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 269. فرزاد
  بهمن ۶, ۱۳۹۳

  سلام مهندسی ایمنی صنعتی با ۵ سال سابقه کار مرتبط آماده همکاری می باشم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 270. farzad rockni
  بهمن ۶, ۱۳۹۳

  این جانب فرزاد رکنی دارای مدرک کارشناسی مکانیک طراحی جامدات و۱۳ سال سابقه در زمینه پایپینگ اجرا و دفتر فنی

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 271. khosro abdi
  بهمن ۴, ۱۳۹۳

  سلام من مهندس صنایع ومتخصص کنترل پروژه هستم لطفا راهنمایی بفرمایید.

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 272. ليلا
  بهمن ۴, ۱۳۹۳

  با سلام
  لیلا هستم کارشناس ارشد زبان انگلیسی و دانشجوی رشته بازاریابی دانشگاه تهران شاغل د اداره بازایابی شرکت ملی حفاری ایران هستم و متقاضیکار در شرکت نفت قطر می باشم.
  با تشکر
  مرادی

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 273. مهدی
  بهمن ۴, ۱۳۹۳

  سلام
  بنده فوق لیسانس مهندسی محیط زیست با گرایش آلودگی هوا هستم….بدجوری جویای کار هستم.. هرجا شد.
  عاجزانه خواهش میکنم خبری شد منو هم خبر بدید

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 274. سهیل
  بهمن ۴, ۱۳۹۳

  مدرک کاردانیه جوش دارم،سن ۲۳،اماده ی همکاری در قطر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 275. پزمان نعمتی
  بهمن ۳, ۱۳۹۳

  کارشناسی ارشد مهندسی نفت دارم متقاضی کار در شرکت نفت قطر هستم.مسلط به نرم افزارهای تخصصی CMJ-ECLIPSE و نرم افزارهای EXEL-WORD و همچنین دوره های بازرسی جوش (VT-PT-RT-MT) و ایمنی بهداشت و محیط(HSE) می باشم.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 7 Thumb down 1

 276. شاکر
  بهمن ۲, ۱۳۹۳

  باسلام اینجانب شاکر جنادله دارای مدرک کارشناسی مهندسی جوش ازدانش پزوهان اصفهان همچنین مدارک(rti level1,2 vt-pt-mt-ut)با ۵سال سابقه در پتروشیمی ونیشکر به عنوان بازرس جوش ومکانیک در ضمن مسلط بر کلیه استانداردهای جوش میباشم۰۹۱۶۹۱۵۳۰۴

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

 277. محمد
  بهمن ۱, ۱۳۹۳

  غواص dive masterازشرکتpadi واماده ی همکاری

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 278. آرش
  بهمن ۱, ۱۳۹۳

  باسلام
  بنده با۹ سال سابقه درقسمت حفاری رادارم

  سمت حفار

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 279. نيلوفر هاديان
  دی ۳۰, ۱۳۹۳

  سلام نیلوفر ۳۲ ساله لیسانس مدیریت بازرگانی دارای سابقه ۱۱سال حسابداری مالی

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 3

 280. arash
  دی ۳۰, ۱۳۹۳

  fبا سلام
  اینجانب ۱۸ سال سابقه کاری در پروژه های صنعتی و تخصص های سرپرست فنی و مهندسی .پایپینگ. ساپورت .پیش راه اندازی و تعمیرات اساسی را با شرکتهای ایرانی و خارجی را دارم. و همچنین تسلط کامل بر استانداردهای پروژه و مراحل کار از زمان ساخت تا مرحله پیش راه اندازی و پروژه های دریا در سکوهای سلمان .بلال و جزیره سیری بصورت EPC با کارفرما فلات قاره کار کرده ام و در صورت نیاز به تخصص اینجانب در قطر اعلام امادگی می نماییم با تشکر شماره همرا ۰۹۱۶۸۲۳۱۵۹۳
  ا ایمیل: [email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

  • arash
   اسفند ۱۹, ۱۳۹۳

   با سلام
   اینجانب اعلام امادگی مینمایم در صورت نیاز در پروژه های قطر مشغول بکار شوم.
   تجارب بنده حدودا ۱۸ سال سابقه مدیریت سرپرستی پروژه های گازی پالایشگاه مجتمع فولاد. پتروشیمی و سکوهای دریایی میباشد در بخش
   مکانیکال و پایپینگ میباشد. شماره همراه: ۰۹۱۶۸۲۳۱۵۹۳

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 281. محمدحسن گودرزی
  دی ۳۰, ۱۳۹۳

  کارشناس معماری هستم جویای کار در قطر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 282. مهدی
  دی ۲۹, ۱۳۹۳

  متخصص الکترو موتورهای سه فاز تک فاز و همچنین کابل ۱۱ هزار فشار قوی و ۱۱ سال ثابقه در شرکت نفت با فقط ۳۰ سال سن جویای کار در قطر هستم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 283. فرزاد مامانی
  دی ۲۶, ۱۳۹۳

  دارای مدرک مهندسی صنایع گرایش ایمنی صنعتی و ارشد مهندسی شیمی گرایش hse هستم. دارای سه سال سابقه کاری مرتبط . جویای کار در قطر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 284. محسن غلامپور
  دی ۲۶, ۱۳۹۳

  من کارم طراحی قالب های سنبه و ماتریس است و با نرم افزار های اتوکد کار می کنم هم نقشه های دوبعدی و سه بعدی کار میکنم با فرز cnc هم کار می کنم و برنامه مینویسم با powermill با دستگاه وایرکات هم کار میکنم و برنامه می نویسم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 285. فرشاد
  دی ۲۳, ۱۳۹۳

  سلام
  من فارغ التحصیل رشته ی مهندسی شیمی – صنایع پتروشیمی هستم ، مدارک hse و hysys و بازرسی چشمی جوش vt و بازرسی با ذرات مغناطیسی mt و بازرسی با امواج آلتراسونیک ut رو دارم ، آشنایی با راه اندازی شبکه های کامپیوتری lan و مسائل مربوط به اون رو دارم ، میخواستم کمکم کنید تا در قطر مرتبط با رشته ی تحصیلیم کار پیدا کنم

  شماره تماس من : ۰۹۳۵۲۴۳۵۴۷۸ و ۰۹۱۶۶۴۴۱۰۵۲
  ممنون

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 286. فرشاد
  دی ۲۳, ۱۳۹۳

  سلام
  من فارغ التحصیل رشته ی مهندسی شیمی – صنایع پتروشیمی هستم ، مدارک hse و hysys و بازرسی چشمی جوش vt و بازرسی با ذرات مغناطیسی mt و بازرسی با امواج آلتراسونیک ut رو دارم ، آشنایی با راه اندازی شبکه های کامپیوتری lan و مسائل مربوط به اون رو دارم ، میخواستم کمکم کنید تا در قطر مرتبط با رشته ی تحصیلیم کار پیدا کنم
  ممنون

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 287. mohammad
  دی ۲۲, ۱۳۹۳

  باعرض سلام. لیسانس برق قدرت دارم اشنا به نرم افزار دیگسایلنت هسم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 288. محسن
  دی ۲۰, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 289. جلیل بهنامی
  دی ۱۹, ۱۳۹۳

  مهندس برق قدرت هستم.با ۲سال سابقه کار ومسلط به تعمیر انواع شیرهای accurator و هیدرولیکی و servo valveها در صنایع نفت خیز.با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 290. غفور عبداللهی
  دی ۱۸, ۱۳۹۳

  لیسانس مهندسی عمران-۵سال سابقه کاری(گروه صنعتی بوذر جمهر سازنده قالب های فلزی بتن و استراکچر-شرکت ناورود پتروشیمی لرستان-شرکت دی و جهاد توسعه منابع اب ایستکاه متروی تهران۰۹۳۹۶۴۲۸۸۰۲

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 291. معصومه دیبازر
  دی ۱۶, ۱۳۹۳

  باسلام کارشناس شیمی درحال حاضردانشجوی ارشد شیمی معدنی ترم۳ میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 292. معصومه دیبازر
  دی ۱۶, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 4

 293. حامد پورحسن
  دی ۱۵, ۱۳۹۳

  با سلام
  من تخصصم طراحی و ساخت قالبهای اکستروژن میباشد و بطور ازاد کار میکنم به مدت ۶سال حتی دوره plc هم دیده ام در ضمن فوق لیسانس ساخت و تولید دارم ایا من هم میتوانم جذب کار شوم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 294. علیرضا زینت بخش
  دی ۱۳, ۱۳۹۳

  متخصص تعمیر پمپ های تحت فشار ونماینده تعمیرات شرکت در منطقه جنوب

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 295. محمد مهدى برجی
  دی ۱۲, ۱۳۹۳

  باسلام مهندس جوش هستم،دارای مدرارک بازرسی جوش isnt-pt-ut-vtهستم و آماده همکاری در هر نقطه از جهان هستی .۰۹۱۹۲۸۷۳۶۷۰

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 3 Thumb down 5

 296. طاهرخاکبازفر
  دی ۱۲, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 297. محسن پاي برجا
  دی ۱۱, ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشیداینجانب محسن پای برجا دارای مدرک فوق دیپلم برق صنعتی و مدارک مکاترونیک،برق صنعتی،برق ساختمان و plcاز سازمان فنی حرفه ای میباشم و تخصص کامل در کار حفاظت کاتدیک را دارم و جویای کار در قطر میباشم.
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 298. فرشادبهارلو
  دی ۱۰, ۱۳۹۳

  باعرض سلام وخسته نباشید
  اینجانب فرشاد بهارلو دانشجوی سال آخرکارشناسی مهندسی شیمی دارای کارت پایان خدمت وگذرنامه مسلط به زبان انگلیسی مسلط ب چندتخصص فنی و…،مشغول به گذراندن دوره کاآموزی درشرکت نفت گچساران زیرنظرجناب آقای محمدرضاحدیدی تقاضای همکاری باشرکت نفت قطر رادارم.باتشکر۰۹۱۷۹۳۵۸۰۴۲

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 299. علی
  دی ۱۰, ۱۳۹۳

  من راننده لودر هستم میخواستم ببینم برای من در قطر کار هست

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 7 Thumb down 2

 300. فرهاد خوبیار
  دی ۹, ۱۳۹۳

  م امداد و سوانح خوندم ۵ سال سابقه کار ایمنی دارم لطفا درخواست بنده رو برسی کنید
  سابقه: ۵سال صنایع شیمیایی سینا در شیراز
  موبایل : ۰۹۳۰۸۷۰۳۲۹۵

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 301. رضا
  دی ۹, ۱۳۹۳

  سلام مهندس مکانیک هستم با ۷ سال سابقه کار در صنعت حفاری ومسلط به تعمیرات دستگاههای حفاری ۰۹۱۲۳۳۷۸۸۶۵

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 302. مازیار
  دی ۸, ۱۳۹۳

  سلام من مهنس مکانیک مسلط به اجرای پایپینگ و نرم افزار catia و آشنایی خوب با زبان انگلیسی آماده همکاری با شرکت نفت قطر میباشم
  ۰۹۳۷۴۲۹۲۱۷۸

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 303. ایمان
  دی ۷, ۱۳۹۳

  با سلام
  بنده دارای کارشناسی ارشد مهندسی جوش و دارای تمام مدارک و تخصص های انواع جوشکاری و برشکاری زیر اب و مدرک جوشکاری ارگون و mig,magو دارای مدرک تمام انواع تستهای مخرب و غیر وخرب با هفت سال سابقه فعالیت در زمینه صنایع نفت و گاز و پتروشبمی میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 304. محمد جواد اعتباری
  دی ۵, ۱۳۹۳

  اینجانب ۱۰ سال سابقه HSE در پروژه های اسکله شهید رجایی و تعمیرات و نگهداری واحد های بخار نیروگاه هرمزگان و سیستم برق و شبکه کابل فولاد هرمزگان را دارد و آماده همکاری می باشم .

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 305. آرین کریم زاده
  دی ۵, ۱۳۹۳

  فوق لیسانس مهندسی پلیمر هستم، متقاضی کار در قطر. ۹۱۷۳۰۸۵۲۱۴

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 306. سيدعلي حسینی
  دی ۳, ۱۳۹۳

  اینجانب بامدرک لیسانس مکانیک ۱۰سال سابقه تعمیرات ماشین آلات دوارومتخصص تعمیرات ابزارآلات صنعتی درخواست همکاری باشما را دارم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 307. محمود غفارنامیله
  دی ۳, ۱۳۹۳

  اینجانب تکنسین تعمیرات پالایشگاهی بامدرک دیپلم مکانیک۱۲سال سابقه تعمیرات ماشین آلات دوارومتخصص کمپرسورتقاضای همکاری رادارم

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 308. محسن درویشی
  دی ۲, ۱۳۹۳

  سلام خسته نباشید من مهندس برق قدرت با سابقه ۱۳ سال کار به عنوان مدیر بخش qc در عسلویه فاز۱۶٫۱۷٫۱۳٫ و عمان و باکو هستم در صورت نیاز رزومه خود را می توانم برایتان امیل کنم چون بسیار مشتاقم با شرکت شما همکاری نمایم.۰۹۱۱۳۸۳۰۳۲۵ تلفن

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 309. سعید
  دی ۱, ۱۳۹۳

  باسلام فوق لیسانس مکانیک گرایش طراحی کاربردی دارای سه سال سابقه کارهستم ومسلط به زبانهای انگلیسی وعربی می باشم.

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 310. رضا
  آذر ۲۸, ۱۳۹۳

  با عرض سلام و خسته نباشید اینجانب جوشکار برق هستم ب طور حرفه ای اگر نیاز دارید من منتتظر تماس شما هستم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 311. یاسر
  آذر ۲۷, ۱۳۹۳

  مهندس مکانیک سیالات با ۲ سال و چند ماه سابقه کار اجرایی تاسیسات،جویای کار در عراق،قطر و حوزه خلیج فارس

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 312. مهتاب سازگار
  آذر ۲۶, ۱۳۹۳

  با سلام بنده لیسانس مدیریت جویای کار هستم

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 4 Thumb down 6

 313. اليار افتخاري
  آذر ۲۳, ۱۳۹۳

  با سلام.من الیار افتخاری متولد ١٣۶٨ هستم.دارای مدرک ١-٢-٣ ستاره CMAS ودارای مدرک سطح١ و سطح ٢ غواصی صنعتی،جوشکاری و برشکاری،مدرسی کمک های اولیه(EFR)،دارای مدرک اپراتوری اطاق فشار غواصی و اشنا به فن نجات غریق استخر و دریا.جویای کار غواصی هستم.شماره تماس ٠٩١٢٢٠۶٨٠١٣

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 7 Thumb down 6

 314. ابراهیم قنبری نودهی
  آذر ۲۲, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 6

 315. داود افتخاری
  آذر ۲۲, ۱۳۹۳

  سلام.من دارای مدرک مهندسی شیمی-صنایع پالایش،پتروشیمی،گاز هستم. با رزومه عالی علاقه به کار در کشورهای حوزه خلیج فارس هستم،

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 316. رضا
  آذر ۲۲, ۱۳۹۳

  سلام من متقاضی کار در شرکت نفت قطر هستم دارای مدرک کارشناسی نقشه برداری و gis هستم- مسلط به زبان عربی- دارای پایان خدمت- موبایل ۰۹۱۳۲۸۹۵۳۹۴

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 317. علی رضا
  آذر ۲۱, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 318. محمد دانایی
  آذر ۲۱, ۱۳۹۳

  کارشناسی ارشد متالورژی، با سیزده سال سابقه کار مفید در شرکت نفت و در شرکتهای خصوصی مرتبط با صنعت گازو نصب پالایشگاه های گازی در عسلویه، متخصص بازرسی تجهیزات دوار شامل پمپ، تورباین، کمپرسور و فن بلاور آماده همکاری می باشم. تهران
  ۰۹۱۲۸۴۸۲۱۸۲

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 319. محسن.حمزه
  آذر ۲۰, ۱۳۹۳

  با عرض سلام اینجانب ارشد عمران +دررهای تکمیلی که شامل نقشه برداری .GIS دوره نظارت کناف المان .بازرسهای تاور. جوش .اسانسور. متقاضی کار در کشور قطر هستم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 320. سید روح اله موسوی
  آذر ۱۹, ۱۳۹۳

  شماره تماس ۰۹۱۱۸۵۹۴۵۲۰

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 321. سید روح اله موسوی
  آذر ۱۹, ۱۳۹۳

  با سلام به محضرتون من دارای مدرک کارشناسی نقشه برداری مایل و راغب به کار در کشور های عربی حاشیه خلیج فارس هستم و با داشتن سابقه کاری مفید بدون هیچگونه نگرانی از کارکردن در کشور دیگر آمادگی خودم رو اعلام می کنم.
  با تشکر از زحمات همگی شما

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 322. Sasan zeinoddin
  آذر ۱۷, ۱۳۹۳

  با سلام
  مهندس عمران با پنج سال سابق کارعمرانى و ساختمانى،تمایل به کار در کشور قطر را دارم با تشکر از همکاریتون

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 323. محسن.حمزه
  آذر ۱۵, ۱۳۹۳

  ارشد عمران هستم بازرس اسانسور بازرس تاور بازرس جوش ndtنقشه بردار .و دورهای که دیده ام متقاضی کار در کشور خوب قطر وتابع مقررات ان کشور

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 324. سعید مرادی
  آذر ۱۴, ۱۳۹۳

  سلام.کاشناس مکانیک هستم وتقاضای کار باحقوق بالادرهرجای دنیارادارم.دارای18ماه سابقه درپروزه حفاری درقرارگاه سازندگی هستم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

 325. سعید مرادی
  آذر ۱۴, ۱۳۹۳

  باسلام.بنده کارشناس مکانیک هستم وازشما تقاضای کمک برای استخدام شدن در شرکت نفت قطرویاکشور دیگری که حقوق خوب بدهند را دارم.بنده 18ماه درپروزه های حفاری قرارگاه خاتم الانبیارادارم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 1

 326. قربان قربانی
  آذر ۱۴, ۱۳۹۳

  من دارای مدرک کارشناسی مهندسی صنایع (تولید صنعتی) میباشم که دارای حدود 10 سال سابقه در صنعت پتروشیمی (پتروشیمی بندر امام خمینی BIPC بعنوان مدیر برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات و مدیر کنترل پروژه در سایتهای کیمیا ، آب نیرو (UTILITY) ،فرآورش ، خوارزمی و فن آوران بوده ام که حکمهای آن نیز موجود است ،ضمناً اینجانب بعنوان مدیر برنامه ریزی کنترل پروژه و تعمیرات اساسی پالایشگاه گاز خانگیران (هاشمی نژاد) سرخس در سال 1389 نیز از شروع تعمیرات اساسی پالایشگاه تا پایان کار و تحویل تجهیزات به پالایشگاه کار کرده ام . من مجموعاً 16سال سابقه کار در صنایع مختلف ایران را دارم که بغیر از 10 سال صنعت گاز و پتروشیمی ، 3 سال بعنوان مدیر برنامه ریزی در صنایع وابسته به خودروسازی و سه سال دیگر را نیز در صنایع غذایی (لبنی ) بعنوان مدیر برنامه ریزی نگهداری تعمیرات هستم که همچنان در این شغل مشغولم . علاقه زیادی به کار در قطر دارم و فکر میکنم که بطور قطع میتوانم از تجارب خودم در آنجا بنحو ایده آل استفاده کنم.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 13 Thumb down 1

 327. مهدی ایزانلو
  آذر ۱۳, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 4

 328. داود.آسایش
  آذر ۱۲, ۱۳۹۳

  چفدر مابد بختیم.این همه بیکار و جویای کار. وای به حال ما کارمون بجایی رسیده که قطر برامون شاخ شده و همه آروی کار اونجا رو دارن

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 16 Thumb down 4

 329. محمد اسماعیل دشمن زیاری
  آذر ۱۲, ۱۳۹۳

  کارشناس برق و اجرای بیش از بیست پروژه برقی و سابقه در صنعت سیمان و نفت
  و گذراندن تخصصهای plc و دوره سرپرستی ایمنی و کارشناس حقوق و سابقه و اشناایی با حقوق کار ایران و بین الملل
  09178765112

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 330. محمد
  آذر ۱۰, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 331. ابراهیم حسنی
  آذر ۱۰, ۱۳۹۳

  با سلام خدمت تمام دوستان گل
  بنده متولد 1370 و داراری مدرک کارشناسی رشته مهندسی مدیریت اجرایی میباشم و بد جور جویای کار. اگه کسی میتونه کمکم کنه. البته کار تو قطر ترجیح میدم 09179313445
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 332. پدرام شیاسی
  آذر ۹, ۱۳۹۳

  با درودفراوان
  اینجانب پدرام کارشناس عمران با 15 سال سابقه در زمینه آب و اجرای ساختمان های بلند مرتبه میباشم البته تخصص اصلی و مورد علاقه اینجانب احداث مخازن بتنی 10000مترمکعبی و آببندی سازه های ابی می باشد خواهشمندم به منظور همکاری واستخدام در یکی از کشور های خاورمیانهراهنماییم کنید.
  باسپاس فروان 09010603511

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 6 Thumb down 1

 333. جواد بابائی نیا
  آذر ۹, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 6

 334. محمد
  آذر ۸, ۱۳۹۳

  سلام بنده 24 سالمه دارای مدرک مهندسی مکانیک خودرو .تسلط کامل به زبان عربی مکالمه 09378514211

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 335. رضا روحی
  آذر ۸, ۱۳۹۳

  09395093565

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 336. رضا روحی
  آذر ۸, ۱۳۹۳

  مهندس نفت شاخه حفاری در مقط فوق دانشجو هستم ….همه دوستام که بهشون درس میدادم با لیسانس سر کار اند به دلیل داشتن پارتی ولی من……هه هه هه قشنگ

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 337. رضا روحی
  آذر ۸, ۱۳۹۳

  خیلی خوبههههههه

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 338. حسن پارساکیا
  آذر ۸, ۱۳۹۳

  در ضمن 80در سوابق در پتروشیمی بوده وتمام سوابقم در عسلویه….09013603426و09177093120و09173190089

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 339. حسن پارساکیا
  آذر ۸, ۱۳۹۳

  دارای مدرک کارشناسی مکانیک ساخت وتولید و10سال سابقه تعمیرات تجهیزات ثابت ودواراماده بکار در قطر هستم…

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 340. مهدی
  آذر ۷, ۱۳۹۳

  باسلام.من مهدی 35 ساله.مهندس مکانیک تجهیزات ثابت و پایپینگ.دارای 6سال سابقه در صنعت گاز و پتروشیمی در عسلویه.تمایل دارم در شرکت های قطری مشغول به کار شم . 09351246140

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 341. meisam
  آذر ۷, ۱۳۹۳

  کارشناسی ارشد شیمی معدنی معدل 18 از دانشگاه علم و صنعت ایران دارای ثبت اختراع و گواهینامه بین المللی iso/ts 29001 و 17025 iso از DAS به شماره09391096645

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 342. هادی شاکرمی
  آذر ۶, ۱۳۹۳

  سلام خسته نباشید
  من متولدسال1370 هستم وبیکار.مدرک کاردانیم دررشته ی عملیات پتروشیمی
  ومدرک کارشناسیم در رشته ی تکنولوژی صنایع شیمیایی گذروندم
  به شدت به کار نیاز دارم خواهشا راهنماییم کنید.
  09353486437

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 343. محمد حسن ن‍‍ژاديان
  آذر ۵, ۱۳۹۳

  سلام من متقاضي كار در شركت نفت قطر هستم داراي مدرك كارشناسي حسابداري هستم- مسلط به زبان عربي- داراي پايان خدمت- موبايل 09365725220

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 344. فاطيما
  آذر ۳, ۱۳۹۳

  با سلام اينجانبه فاطيما داراي ده سال سابقه كار حسابداري وداراي مدرك كارشناسي ارشد متقاضي كار در شركت نفت قطر ميباشم با تشكر

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 12 Thumb down 9

  • سعید آران
   بهمن ۱۷, ۱۳۹۳

   بنده مهندس عمران هستم و چندین سال سابقه در تمامی رشته های زیر مجموعه عمران داشته و تمایل دارم در این شرکت مشغول بکار شوم.

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 345. میلاد فردی پور
  آذر ۲, ۱۳۹۳

  با سلام و عرض خسته نباشید
  اینجانب میلاد فردی پور متولد 28/3/1370 (23سال سن) فوق دیپلم تاسیسات از نظر کار در زمینه فنی با توجه به علاقه در قسمت یادگیری بالا……..از نظر سابقه 30 فعالیت در پروژه استخر و ورزشگاه……..8ماه فعالیت در مراکز نفت خیز پارس جنوبی فاز 19 شرکت درریز با عنوان شقلی کمک فیتر و فیتر……………مشتاق و جویای کار در شرکتهای خارجی…..باتشکر پیشاپیش از مساعدتی که در این زمینه به عمل می اورید سپاسگذارم تلفن تماس 09398368707……………09017437473

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 346. حمید امیرحمزه تفرشی
  آذر ۱, ۱۳۹۳

  با سلام اینجانب حدود 33 سال در واحدهای بهرهبرداری صنایع پتروشیمی کار کرده و بازنشسته شدم . وبعد از بزنشستگی تاکنون نیز در راه اندازی وبهرهبرداری فازهای گازی و همچنین واحدهای پتروشیمی اوره و امونیاک وباز یافت اتان . وهم اکنون نیز مشغول پیش راهاندازی فاز 15و16 میباشیم .در منطقه ماهشهر نیز در واحدهای پتروشیمی بندر امام ….واحد تفکیک میعانات گازی و الفین و اروماتیک و…مدرک من لیسانس مهندسی شیمی گرایش پترو شیمی میباشد ….وتمایل دارم در واحدهای پتروشیمی قطر کار کنم .

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 347. ناصر نوری
  آذر ۱, ۱۳۹۳

  من کارشناس برق قدرت هستم و علاقهمند به کار در قطر در زمینه پتروشیمی و پالایشگاه را دارم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 348. محمودعسگری
  آبان ۲۸, ۱۳۹۳

  محمود عسگری

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 349. اشکان مرادیان
  آبان ۲۷, ۱۳۹۳

  سلام بنده اشکان مرادیان هستم دارای مدرک کارشناسی ارشد مخابرات ودارای 3 سال سابقه کار در پروژه های پارس جنوبی ومسلط به زبان انگلیسی ، تقاضای همکاری با شرکت های نفتی قطر را دارم 09370777098

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 350. عوض نصیری
  آبان ۲۷, ۱۳۹۳

  26سال سابقه در بازرسی فنی (piping_ATM TANK_PRESSURETANK) دارای مدارک VT,RTI,LEVEL2,اشنا با تمامی استانداردهای مربوط 09353215107

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 351. عوض نصیری
  آبان ۲۷, ۱۳۹۳

  26سال سابقه در بازرسی فنی (piping_ATM TANK_PRESSURETANK) دارای مدارک VT,RTI,LEVEL2,اشنا با تمامی استانداردهای مربوط

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 352. fahim
  آبان ۲۵, ۱۳۹۳

  سلام من لیسانس حسابداری با 2سال سابقه در بیمه اسیا دارم.درخواست کار در شرکت نفت قطر دارم.09393556539

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 4 Thumb down 5

 353. Rahman yaghootian
  آبان ۲۳, ۱۳۹۳

  من رحمان ياقوتيان ديپلم داراي ٣٠ سال سابقه در بهره برداري پتروشيمي ١٥ سال مسؤل اتاق كنترل يكسال بازرس عمليات غير مخرب يك سال كار در قسمت اتباع خارجيها مسلط به زبان عربي وانگليسي خواستارهمكارى با شركت هاي نفتي قطر مى باشم شماره تماس بنده 09373672221 و 09300884592 و آدرس ايميل [email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 354. زهرا
  آبان ۲۳, ۱۳۹۳

  من مهندس حفارم اگه میخوایین میتونم باهاتون کار کنم

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 5 Thumb down 6

 355. صابر
  آبان ۱۹, ۱۳۹۳

  sسلام
  م مدرک غواصی- نجات غریق- مربیگری شنا – اطفا حریق و فوق دیپلم تربیت بدنی
  را دارم در ضمن مدت چند سال است که کلیه غواصی های کشف جسدرا
  نیزدرشهرستان برای جمعیت هلال احمر انجام میدهم- 09380482822

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 356. Danesh.davoudi
  آبان ۱۷, ۱۳۹۳

  اینجانب مهندس ارشد کنترل-ابزاردقیق داری 2 سال سابقه کاری در صنعت نفت وگاز (حفاری)قسمت تعمیرات مهندس برق دکل خواستار همکاری دارم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 6 Thumb down 2

 357. ش.ش
  آبان ۱۲, ۱۳۹۳

  كارشناسي ارشد زمين شناسي زيست محيطي هستم و مايل ب همكاري هستم در كشور قطر مرسي ازتون

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 358. حمید خرم دل
  آبان ۱۲, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 359. دنیا
  آبان ۱۰, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 4

 360. عادل
  آبان ۷, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 7

  • نوراله صحرایی
   آبان ۲۰, ۱۳۹۳

   نوراله صحرایی هستم ده سال سابقه کار در شرکت ملی حفاری ایران با سمت حفار مشغول به کارم

   رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 361. رستم جاویدانه
  آبان ۷, ۱۳۹۳

  سلام .من باسابق 8سال کار در جزیزره خارک و عسلویه به عنوان منتاز کار و برشکار خواهان استخدام در نفت قطر هستم

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 7 Thumb down 5

 362. علیرضا
  آبان ۶, ۱۳۹۳

  خدایا شکرت!
  من که هیچ سابقه کاری ندارم.
  من بیچاره پارتی واسه کار تو ایران هم ندارم.
  یکی بگه من چیکار کنم؟

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 39 Thumb down 6

  • محمدرضا بیت اسماعیل
   آذر ۶, ۱۳۹۳

   علیرضا جان، نگران نباش خدا باما هست!! وضعیت من هم شبیه شماست. فارغ‌التحصیل آمار دانشگاه شهیدبهشتی تهران هستم.شدم کارگر ساختمانی!!!

   Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 9 Thumb down 0

 363. امید قربانی
  آبان ۶, ۱۳۹۳

  سلام اینجانی لیسانس کامپیوتر و مسلط به نرم افزارهای کامپیوتر هستم و در خواست کار در شرکت نفت قطر را دارم. 09132436473

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

 364. قربانی
  آبان ۶, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 365. قربانی
  آبان ۶, ۱۳۹۳

  اینجانب کارشناس ارشد فراوری مواد معدنی هستم و خواستار همکاری در شرکت نفت قطر را دارم.09137565433

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 366. وحيدشاهي
  آبان ۵, ۱۳۹۳

  ديپلم كامپيوترودارابودن مدرك نجات غريق كشورباسه سال سابقه كاروقهرمان كشتي كشوروشناي استان مايل به كاردركشورقطردرهرزمينه09375157484باتشكر

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 367. وحيدشاهي
  آبان ۵, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 368. اکبر
  آبان ۳, ۱۳۹۳

  سلام این جانب با سابقه13 سال در خصوص طراحی،تامین و اجرای سیستمهای ایمنی و آتشنشانی درصنایع نفت و پتروشیمی و نیرو گاه آمادگی خود راجهت همکاری و استخدام اعلام میدارم تهیه کلیه مدارک مهندسی ؛تعین کلاسهای خطرو حضوردر تستسیستمها ؛آشنایی با کلیه نرم افزارهای طراحی و استانداردهای طراحی از جمله توانمندیهای این جانب میباشد تماس 09125360650

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 369. رسول امیدی
  آبان ۳, ۱۳۹۳

  سلام,من مهندسی عمران دارم و مسلط به نرم افزارهای etabs.autocad.word.excel.power point هستم علاقه مند به اشتغال در کشورهای حوزه خلیج فارس می باشم
  شماره تماس 09386932920

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 370. ابوالفضل اسماعیل زاده
  آبان ۲, ۱۳۹۳

  مهندس یا راهی خواهد یافت یا راهی خواهد ساخت.
  بنده ابوالفضل اسماعیل زاده کارشناسی ارشد مکانیک طراحی کاربردی آمادگی خود را برای همکاری اعلام می نمایم.

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 371. مهدی
  آبان ۱, ۱۳۹۳

  من جوشکار حرفه ای هستم ولی مدرک ندارم و فقط به صورت ازاد کار میکنم
  تقریبا تمام کارهای جوشکاری را به صورت حرفه ای انجام می دهم
  09134333440

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 372. محمد
  مهر ۲۹, ۱۳۹۳

  کارشناس مهندسی تکنولوژی الکترونیک ، با سابقه 9 ساله در واحد بهره برداری پالایشگاه گاز از 84 تاکنون مشغول بکارم . در تصفیه آب شرب تلمبه خانه ها و تصفیه پساب بهداشتی شهری و پروسس واحدهای پستهای انتقال و توزیع برق صنعتی و شهری کار کرده ام و آماده همکاری با شرکت نفت و گاز در قطر میباشم . با تشکر 09399981193

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 373. مسعود
  مهر ۲۸, ۱۳۹۳

  اینجانب مسعود غلامی رئیس کارگاه تاسیسات پالایشگاهی با 28 سال سابقه کار پایپینگ درساخت پالایشگاه پتروشیمی سکوهای نفتی وگازی ودارای 7 برگ رزومه کاری میباشم.09391071121

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 374. محسن رضائی
  مهر ۲۷, ۱۳۹۳

  اینجانب محسن رضائی با مدرک تحصیلی مهندسی مکانیک سیالات وحدود 8 سال تجربه سرپرستی گروه مونتاژ و جوش وهیدرو تست در زمینه تاسیسات پالایشگاه(پایپینگ)آماده همکاری میباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 375. حسین ایوبی
  مهر ۲۶, ۱۳۹۳

  سلام،اینجانب حسین ایوبی دارای مدرک ارشد مدیریت منابع انسانی و اجرایی، و مدرک اچ اس سی،مسلط به زبان انگلیسی و فیلیپینی، با 8 سال سابقه کار در چند شرکت خارجی آماده همکاری در زمینه های مدیریتی و ایمنی،و مترجمی می باشم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 376. حسین ایوبی
  مهر ۲۶, ۱۳۹۳

  سلام،اینجانب حسین ایوبی با دارای مدرک ارشد مدیریت منابع انسانی و اجرایی، و مدرک اچ اس سی،مسلط به زبان انگلیسی و فیلیپینی، با 8 سال سابقه کار در چند شرکت خارجی آماده همکاری در زمینه های مدیریتی و ایمنی،و مترجمی می باشم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 377. میلاد کرمی
  مهر ۲۶, ۱۳۹۳

  میلاد کرمی. غواص صنعتی. مدرک زبان و مدرک کاردانی رشته مهندسی بنادر. یک سال سابقه کار غواصی
  شماره تماس: ۰۹۱۲۸۷۸۴۸۸۹

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 378. ارسلان حسینی
  مهر ۲۵, ۱۳۹۳

  سلام دارای تحصیلات فوق لیسانس مخابرات هستم وامدگی دارم تادر هرکشوری کار کنم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 379. علي عيوضي
  مهر ۲۴, ۱۳۹۳

  اينجانب علي عيوضي متولد١٣٦٣ هستم كارشناس عمران و سرپرست كارگاه هستم حدود ١٠ سال سابقه كار در شركتهاي رتبه ١ بوده ام از جمله بلند پايه و Ebner /CMI از استراليا وهم اكنون در شركت تكنيك كيسون به عنوان سرپرست كارگاه مشغول به فعاليت هستم بيشترين پروژه هاي انجام داده ام پروژه هاي نفت وگاز و فولاد بوده در حال حاضر پروژه احداث پالايشگاه گاز مايع NG3100 ميباشيم كارفرما OlEC ميباشد خوشحال ميشم با شركت نفتي قطر همكاري داشته باشم تسلط كامل به زبان انگليسي ، تسلط به نرم افزارهايMS project , pertmaster project risk, 3D MAX,Autocad2D 3D, power point,Adobe primier-After effects,ETABS,Excel,Word و تسلط كامل به تركي و تسلط نسبي به تركي استانبولي و آشنايي نسبي با فرانسه
  شماره تماس: ٠٩١٢٤٨٨٥٢٤٦ /٢٢٦٠٦٥٤٦-٠٢١
  [email protected]

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 10 Thumb down 0

 380. فرهاد کمالی نژاد
  مهر ۲۴, ۱۳۹۳

  امیر فیروزی فوق دیپلم الکترونیک 09353429731

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 381. فرهاد کمالی نژاد
  مهر ۲۴, ۱۳۹۳

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 382. فرهاد کمالی نژاد
  مهر ۲۴, ۱۳۹۳

  راننده پایه یک.پنج سال سابقه کار

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 383. اکبر
  مهر ۲۲, ۱۳۹۳

  دارای مدرک مهندسی مکانیک .پنج سال سابقه کاربازرسی جوش وکنترل کیفیت لوله های گاز ونفت وپتروشیمی .level ut -levl mt -level catia-متقاضی کار درقطرمیباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 384. اکبر
  مهر ۲۲, ۱۳۹۳

  دارای مدرک مهندسی مکانیک .پنج سال سابقه کاربازرسی جوش وکنترل کیفیت لولهای گاز ونفت وپتروشیمی .level ut -levl mt -level catia-متقاضی کار درقطرمیباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 385. davood behvandi
  مهر ۲۰, ۱۳۹۳

  با سلام
  اینجانب داود بهوندی دارای 10 سال سابقه کار در پتروشیمی و در سمت ریسس واحد utt و دارای 31 سال و دارای کارشناسی ارشد صنایع پلیمر می باشم.تمایل همکاری با شما را دارم.
  شماره تماس 09166521612
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 386. amir nasiri
  مهر ۱۸, ۱۳۹۳

  سلام امیر نصیری هستم با مدرک کارشناسی فناوری اطلاعات وارتباطات و حاضر به کار درقطر وروی کشتی یاهرجا که نیاز باشد.09304100299

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 387. مهندس اصغر الماسی اصل
  مهر ۱۷, ۱۳۹۳

  سلام من مهندس عمران عمران دارای 26 سال سابقه کار در زمینه های راهسازی و سا ختمان سازی وپروزه های بزرگ ورزشی و سد و تونل در ایران و عراق وپل سازیو خط انتقال لوله اب رسانی وپتروشیمی وپروزه های نفتی جنوب ایران عسلویه 09144811566 و 009647509642874 و09170115735 اماده همکاری می باشم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 388. یونس نوروزی
  مهر ۱۶, ۱۳۹۳

  سلام اینجانب دانشجو ترم اخر (پایان نامه مانده)کارشناس ارشد نرم افزار هستم.دارای 2سال سابقه کارکارشناس انالیز وتحلیل سیستم ومسلط به نرم افزارهای کاربردی واشنا به زبان برنامه نویسی C++,MATLAB وجویای کار هستم ممنون میشم پیگیری کنید.(09371705341)(0841-3343499)

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 389. میثم هراتی
  مهر ۱۶, ۱۳۹۳

  باسلام.
  من میثم هراتی لیسانس معماری هستم بدون هیچ آشناوفامیلی.والان26سالمه بیکارم.کلی هم عصبی شدم ازین موضوع.اگه کاری باشه خوشحال میشم.
  ثابقه کاریم ندارم.09351170329

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 5 Thumb down 3

 390. سعید
  مهر ۱۵, ۱۳۹۳

  سلام
  کارشناس برق قدرت و سایقه 2 سال در دوره راه اندازی فاز 17.18 پارس جنوبی 09384570077

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 391. REZA
  مهر ۱۵, ۱۳۹۳

  سلام سایت خوبی دارین عالیه من دارای مدرک فوق دیپلم هستم امده همکاری باشماعزیزان رو دارم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 392. ارسلان
  مهر ۱۴, ۱۳۹۳

  با سلام:
  اينجانب دانشجوى مقطع دكترى نفت ميباشم و داراى ٤سال سابقه كارى در راه اندازى پالايشگاه نفت ميباشم ليسانس و ارشد اينجانب نيز در گرايش هاى حفارى و بهره بردارى و اكتشاف نفت ميباشد جهت همكارى آمادگى كامل دارم لطفاً بررسى فرماييد متشكرم٠(٠٩٣٦٦٧١٢٨٣٤)

  رتبه دهید: