مراحل استخدام در شرکت نفت قطر

بدضعیفمتوسطخوبعالی (3.82 از 5)
Loading...Loading...

مدیریت منابع انسانی شرکت نفت قطر، مراحل استخدام را با توجه به نیاز ها و شرح وظایف موقعیت های شغلی با انتخاب و مصاحبه نامزد ها شروع میکند
مدیران بخش ها و مدیریت منابع انسانی در طول تمام مراحل استخدام  با شما همراه خواهند بود و هر فرد تنها با تجربه قابلیت های او ارزیابی می گردد
با توجه به نوع موقعیت شغلی و نیاز های مهارتی افراد ممکن است در مراحل ارزیابی های مختلفی قرار گیرند تا بتوان قابلیت ها و مهارت هایشان را شناسایی کرد.

افراد انتخاب شده غیر بومی باید مراحل دریافت ویزا و اقامت خود را مطابق با قوانین کشور قطر طی کنند.

 • مرحله اول: ارسال درخواست

درخواست خود را با توجه به قابلیت ها، سوابق تحصیلی و تجارب خود بر روی وب سایت زیر شاخه موقعیت های فعلی پر کنید. حداکثر سه مورد را می توانید انتخاب کنید. بعد از ارسال درخواست، یک ایمیل حاوی اطلاعات مبنی بر دریافت درخواست شما و همچنین یک شماره پیگیری ارسال خواهد شد.

 • مرحله دوم: ارزیابی اولیه

بعد از دریافت درخواست شما، اطلاعات تان با توجه به نیاز های موقعیت شغلی بررسی خواهند شد و با توجه دریافت درخواست های بسیار زیاد تنها افراد با قابلیت های بسیار نزدیک به نیاز ها انتخاب و به صورت مستقیم با آنها تماس گرفته خواهد شد. اگر پس از گذشت سه ماه با شما تماس گرفته نشده درخواست شما موفقیت آمیز نبوده است.

 • مرحله سوم : مصاحبه

مصاحبه ممکن است طی یک تماس تلفنی و یا مصاحبه رو در رو با مدیران در محل سایت باشد. منظور اصلی از انجام مصاحبه ارزیابی فرد برای سنجش میزان قابلیت انطباق با شرایط کاری و محیطی موقعیت شغلی مورد نظر می باشد و همچنین این مصاحبه می تواند برای فرد راهی برای درک بهتر از این فرصت شغلی باشد.

 • مرحله چهارم : انتخاب

شرکت نفت قطر نامه پیشنهاد خود را برای فرد انتخاب شده ارسال خواهد کرد و پس از قبول پیشنهاد فرد جهت مراحل معاینات پزشکی و دریافت اقامت قبل از شروع کار در شرکت نفت قطر اعزام خواهد شد.

 • بررسی های قبل از استخدام

قبل از اتمام مراحل استخدام مواردی از قبیل سوابق کاری و سوء پیشنی فرد بررسی خواهند شد.

منبع :      Career – QP Recruitment Process

اخبار مرتبط:

چگونه می توانید کار رویایی در دوحه قطر
قطری‌ها به متخصصان ایرانی صنعت پتروشیمی که با سابقه ۱۰ تا ۱۵ سال کار حداکثر بین ۲ تا ۲.۵ میلیون تومان در ماه حقوق دریافت می‌کنند، پیشنهاد حقوق ماهانه ۱۲ هزار دلاری می‌دهند تا با توجه به نرخ برابری دلار و ریال، چشم صنعتگران ایرانی پتروشیمی به حقوقی ۷ تا ۱۰ برابری دوخته شود.
به گزارش پانا نیوز، فارس نوشت: واحدهای جدید پتروشیمی قطر در حالی در آستانه ورود به مرحله بهره‌برداری قرار گرفته‌اند که این واحدها از جمله بزرگترین پروژه GTL جهان (فرِآیند تولید فرآورده از گاز در این واحدها به دلیل تغییرات شیمیایی یک فرایند پتروشیمی محسوب می‌شود) یعنی GTL مروارید که توسط شرکت‌های چند ملیتی اجرایی شده‌اند با کمبود شدید نیروی انسانی متخصص برای اداره واحدهای خود مواجه شده‌اند.

به همین دلیل قطری‌ها که باید سال‌های زیادی برای تربیت نیروی انسانی متخصص صرف کنند به جای چنین کار پر زحمتی به سراغ ساده‌ترین روش برای تامین نیروی انسانی خود روی آورده‌اند چنانکه بر این اساس قطری‌ها تلاش می‌کنند نیروی انسانی توانا و با تجربه صنعت پتروشیمی ایران را با پیشنهاد حقوق‌ و مزایای نجومی به فعالیت در واحدهای پتروشیمی قطر ترغیب کنند.

قطری‌ها به متخصصان ایرانی صنعت پتروشیمی که با سابقه ۱۰ تا ۱۵ سال کار حداکثر بین ۲ تا ۲.۵ میلیون تومان در ماه حقوق دریافت می‌کنند، پیشنهاد حقوق ماهانه ۱۲ هزار دلاری می‌دهند تا با توجه به نرخ برابری دلار و ریال، چشم صنعتگران ایرانی پتروشیمی به حقوقی ۷ تا ۱۰ برابری دوخته شود.

قطری‌ها حتی زحمت خروج از ایران را نیز بر عهده کارکنان کارآزموده و متخصص ایرانی نمی‌گذارند و پس از مکاتبات الکترونیک اولیه خود به تهران می‌آیند و در یکی هتل‌های پایتخت ایران از جمله هتل (ه) مقدمات قرارداد، اقامت و ویزای صنعت‌مردان ایرانی پتروشیمی را فراهم می‌کنند تا در چشم بر هم زدنی، همه هزینه‌ای که قالبا از جیب ملت و به صورت تجربه انباشته برای نیروی انسانی ایرانی انجام شده است دود شده و نه به هوا که به جیب رقبای ایران برود.

جالب اینجا است که در کنار انفعال دستگاه‌های نظارتی و تصمیم‌گیر، شرکت‌های قطری در پایگاه‌های اینترنتی ایرانی به راحتی برای جذب نیرو تبلیغ می‌کنند.

این همه در حالی است که بسیاری از واحدهای پتروشیمی‌ ایران یا واگذار شده و یا در آستانه واگذاری قرار دارند و به راحتی امکان پرداخت منابع مالی بیشتر به کارکنان با تجربه و متخصص خود را فارغ از تنگناهای دولتی در اختیار دارند. در عین حال پتروشیمی‌های قطر با توجه به منابع این کشور بیشتر بر پایه خوراک گاز بنا شده‌اند و پتروشیمی‌های گازی ایران نیز به دلیل تخفیف شدید در قیمت گاز خوراک با سودهای کلانی در سال‌های اخیر مواجه بوده‌اند که گاه تا نیمی از کل فروش آنها را شامل شده است و به دلیل این سود کلان آنها در زمینه در اختیار داشتن منابع مالی کافی حتی از میزان مورد نیازشان هم چندین برابر بیشتر است و توجیهی برای عدم رسیدگی کافی به نیروی انسانی متخصص خود ندارند.

چنین اتفاقی پیش از این نیز برای کارکنان متخصص نفتی کشور رخ داده است بگونه‌ای که به عنوان مثال متخصصان حفاری در پارس جنوبی پس از ۴ یا ۵ سال تجربه کار که هزینه آن از جیب ملت ایران پرداخت شده به راحتی تنها چند کیلومتر نقل مکان کرده و با حقوق‌های چند برابری حفاری قطری‌ها در پارس جنوبی را هدایت می‌کنند.

حال باید صبر کرد و دید که آیا بخش خصوصی ثروتمند ایران در صنعت پتروشیمی با همان روش دولتی‌ها نیروی انسانی توانمند و با تجربه خود را از دست می‌دهد یا برای حل این مشکل جدی به سرعت وارد عمل خواهد شد. به هر حال شکی نیست که اگر این روند بدون مشکل توسط قطری‌ها ادامه یابد (که نیت آنها هم همین است) مدت کوتاهی نخواهد گذشت که شاهد خالی شدن پتروشیمی‌های نوار ساحلی خلیج همیشه ایرانی فارس از نیروی متخصص ایرانی خواهیم بود.

کلمات جستجو شده:

 • استخدام شرکت نفت قطر
 • کار در قطر
 • استخدام در شرکت نفت قطر
 • استخدام مهندس عمران در قطر
 • استخدام در قطر
 • شرکت نفت قطر
 • استخدامی شرکت نفت قطر
 • کار در شرکت نفت قطر
 • کار در قطر پترولیوم
 • جذب نیروی کار در قطر

858 نظر برای مراحل استخدام در شرکت نفت قطر

 1. ارسلان حسینی
  اکتبر 17, 2014

  سلام دارای تحصیلات فوق لیسانس مخابرات هستم وامدگی دارم تادر هرکشوری کار کنم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 2. علي عيوضي
  اکتبر 16, 2014

  اينجانب علي عيوضي متولد١٣٦٣ هستم كارشناس عمران و سرپرست كارگاه هستم حدود ١٠ سال سابقه كار در شركتهاي رتبه ١ بوده ام از جمله بلند پايه و Ebner /CMI از استراليا وهم اكنون در شركت تكنيك كيسون به عنوان سرپرست كارگاه مشغول به فعاليت هستم بيشترين پروژه هاي انجام داده ام پروژه هاي نفت وگاز و فولاد بوده در حال حاضر پروژه احداث پالايشگاه گاز مايع NG3100 ميباشيم كارفرما OlEC ميباشد خوشحال ميشم با شركت نفتي قطر همكاري داشته باشم تسلط كامل به زبان انگليسي ، تسلط به نرم افزارهايMS project , pertmaster project risk, 3D MAX,Autocad2D 3D, power point,Adobe primier-After effects,ETABS,Excel,Word و تسلط كامل به تركي و تسلط نسبي به تركي استانبولي و آشنايي نسبي با فرانسه
  شماره تماس: ٠٩١٢٤٨٨٥٢٤٦ /٢٢٦٠٦٥٤٦-٠٢١
  sinoheh2004@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 3. فرهاد کمالی نژاد
  اکتبر 16, 2014

  امیر فیروزی فوق دیپلم الکترونیک 09353429731

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 4. فرهاد کمالی نژاد
  اکتبر 16, 2014

  راننده پایه یک .پنج سال ثابقه کار

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 5. فرهاد کمالی نژاد
  اکتبر 16, 2014

  راننده پایه یک.پنج سال سابقه کار

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 6. مرتضی
  اکتبر 16, 2014

  دارای مدرک کارشناسی در رشته ساخت و تولید وهمچنین مسلط به گروهGMAW در جوشکاری برق میباشم .
  اینجانب اماده همکاری در شرکت نفت در خارج از کشور میباشم.
  ARTISTON1990@GMAIL.COM

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 7. amir nasiri
  اکتبر 10, 2014

  سلام امیر نصیری هستم با مدرک کارشناسی فناوری اطلاعات وارتباطات و حاضر به کار درقطر وروی کشتی یاهرجا که نیاز باشد.09304100299

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 8. مهندس اصغر الماسی اصل
  اکتبر 9, 2014

  سلام من مهندس عمران عمران دارای 26 سال سابقه کار در زمینه های راهسازی و سا ختمان سازی وپروزه های بزرگ ورزشی و سد و تونل در ایران و عراق وپل سازیو خط انتقال لوله اب رسانی وپتروشیمی وپروزه های نفتی جنوب ایران عسلویه 09144811566 و 009647509642874 و09170115735 اماده همکاری می باشم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 9. یونس نوروزی
  اکتبر 8, 2014

  سلام اینجانب دانشجو ترم اخر (پایان نامه مانده)کارشناس ارشد نرم افزار هستم.دارای 2سال سابقه کارکارشناس انالیز وتحلیل سیستم ومسلط به نرم افزارهای کاربردی واشنا به زبان برنامه نویسی C++,MATLAB وجویای کار هستم ممنون میشم پیگیری کنید.(09371705341)(0841-3343499)

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 10. میثم هراتی
  اکتبر 8, 2014

  باسلام.
  من میثم هراتی لیسانس معماری هستم بدون هیچ آشناوفامیلی.والان26سالمه بیکارم.کلی هم عصبی شدم ازین موضوع.اگه کاری باشه خوشحال میشم.
  ثابقه کاریم ندارم.09351170329

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 11. سعید
  اکتبر 7, 2014

  سلام
  کارشناس برق قدرت و سایقه 2 سال در دوره راه اندازی فاز 17.18 پارس جنوبی 09384570077

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 12. REZA
  اکتبر 7, 2014

  سلام سایت خوبی دارین عالیه من دارای مدرک فوق دیپلم هستم امده همکاری باشماعزیزان رو دارم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 13. ارسلان
  اکتبر 6, 2014

  با سلام:
  اينجانب دانشجوى مقطع دكترى نفت ميباشم و داراى ٤سال سابقه كارى در راه اندازى پالايشگاه نفت ميباشم ليسانس و ارشد اينجانب نيز در گرايش هاى حفارى و بهره بردارى و اكتشاف نفت ميباشد جهت همكارى آمادگى كامل دارم لطفاً بررسى فرماييد متشكرم٠(٠٩٣٦٦٧١٢٨٣٤)

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 14. ارسلان
  اکتبر 6, 2014

  با سلام:اينجا نب دانشجوى مقطع دكترى نفت با٤سال سابقه كارى در راه اندازى واحد هاى پالايشگاه نفت ميباشم و مدارك ليسانس و فوق اينجانب در گرايش هاى مهندسى حفارى و بهره بردارى و اكتشاف نفت ميباشد لطفاً بررسى فر ماييد با تشكر٠

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 15. امین
  اکتبر 6, 2014

  کارمند رسمی شرکت گاز ومهندس شیمی هستمبا12سال سابقه کاردرصنعت نفت ومتقاضی همکاری درشرکت نفت قطر میباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 16. سجاد
  اکتبر 6, 2014

  مهارت کافی در جوشکاری و برشکاری

  دارای مدرک فوق دیبلم مکانیک

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 17. رضا امیری
  اکتبر 4, 2014

  من دارای مدرک فوق دیپلم برق ومهندسی صنایع شیمیایی هستم وشاغل در شرکت ملی حفاری ایران در بخش عملیات حفاری متقاضی کار در شرکتهای قطری امارات ودبی

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 18. mehrdad
  اکتبر 3, 2014

  من دارای مدرک کاردانی الکترونیک هستم و در زمینه تمام مسائل الکترونیکی و سیستم حفاظتی و دوربین مدار بسته و کار با چوب و برشکاری و مونتاژ مهارت دارم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 19. جواد
  اکتبر 3, 2014

  با سلام جواد بختیاری دارای لیسانس مکانیک هستم از دانشگاه ازاد پردیس تهران.لطفا راهنماییم کنید ممنون

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 20. باسلام من عبدالکریم سواری هستم واشپزدانشگاه علوم پزشکی اهواز هستم. ومترجم زبان عربی هستم باتشکر فراوان

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 21. وحید نوبری
  سپتامبر 11, 2014

  اینجانب وحید نوبری دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلوم مکانیک تاسیسات حرارتی نیروگاه 4ساله در پتروشیمی تبریز مشغول به کار هستم وهمچنان هم درپتروشیمی شاغل هستم وآماده هر گونه همکاری در صورت نیاز هستم باتشکر 09383337179

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 9 Thumb down 4

 22. علیرضا
  سپتامبر 8, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 8

 23. mohsen
  سپتامبر 6, 2014

  دارای مهندسی ایمنی صنعتی میباشم دارای پایان خدمت و دوره hse-ms را نیز گذرانده ام

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 24. احمد
  سپتامبر 6, 2014

  اینجانب دارای مدرک کارشناسی عمران عمران وکارشناسی ارشد عمران زلزله وبا سابقه بیمه ای اجرایی نزدیک به 3 سال به عنوان سرپرست کارگاه و مدیر پروژه و همچنین دارای تخصص لازم و مدارک مرتبط و سوابغ نزدیک به 10 سال در زمینه برق خودرو و تعمیرات قطعات برقی خودرو لطفا جهت استخدام راهنمایی کنید09188414985

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 6 Thumb down 5

 25. مصطفی فتحی
  سپتامبر 5, 2014

  29 ساله دارای مدرک جوشکاری بین المللی برق co2 آرگون دوردیده فنی وحرفه ای درجه یک2 سال امورش دیده و دارای6سال سابقه کار بادیپلم فنی حرفه ای
  مسلط به جوشکاری اماده کار در قطر میباشم لطفا من را راهنمایی کنید با تشکر

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 5 Thumb down 5

  • تلاش
   سپتامبر 12, 2014

   رزومه خود را در صورت امکان کار در عسلویه ارسال فرمائید.

   رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

 26. پیام
  سپتامبر 4, 2014

  با سلام اینجانب به مدت 11 سال در شرکت ملی حفاری ایران با سمت مکانیک دستگاههای حفاری مشغول به کار میباشم و علاقه مند به کار در شرکتهای حفاری خارجی میباشم در ضمن اشنایی کامل با سیستم های دکلهای چینی دارم

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 27. رضا
  سپتامبر 3, 2014

  سلام رضا هستم .لیسانس مهندسی شیمی گرایش پتروشیمی/ پالایش/گاز با معدل 17.03 از دانشگاه دولتی هستم.مدرک پایپینگ و pdms هم دارم لطفا برای کار راهنماییم کنین و اگر موردی هست خبرم کنید

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 9 Thumb down 2

 28. سعید باقری
  سپتامبر 3, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 5

 29. حجت
  آگوست 26, 2014

  سلام ، فارغ التحصیل رشته مهندسی دریا – کشتی سازی با 4 سال و اندی سابقه بیمه و 6 سال بدون بیمه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 30. یوسف ربانی منش
  آگوست 25, 2014

  سلام من مثل بقیه دانشگاه نرفتم و مدرک تحصیلیم دیپلم فنی چاپ هست.اما بازم امدمو از دست ندادم.چون متاهلم گفتم شاید استخدام بشم ممنون.ی جای خوب نمیخوام توشرکت منظورم پشت میز .ی کار خوب باشه ممنونتون میشم.09374393692اینم شمارههمراهمه

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 10 Thumb down 1

 31. محمد 1355
  آگوست 23, 2014

  مهندس مکانیک

  تخصص : تعمیر،نگهداری تجهیزات دوار (ماشینری )
  تحصیلات :كارشناس ناپيوسته مكانيك-حرارت وسيالات-دانشگاه آزاد مشهد 1379
  کاردانی مكانيك -صنایع خودرو- دانشکده فنی صدوقی یزد 1376
  سوابق وتجارب
  * تكنسين كنترل كيفيت در کارگاه ساخت میل لنگ خودرو
  * سرپرست مکانیک در پروژه نصب توربين های گازی
  سرپرست مکانیک در پروژه نصب توربين های بخار
  * تعميرونگهداری ماشين الات دوار پالایشگاههای گاز فاز 3و2 و1 پارس جنوبی.
  * سرپرست مکانیک در پروژه راه اندازی و تعمیرات تجهیزات دوار – پتروشيمی
  * تعميرونگهداری ماشين الات دوار-پمپ شاپ پالايشگاه
  * تعمیرونگهداری تجهیزات ثابت و دوار سکوهای گازی پارس جنوبی

  دوره های آموزشی
  تعمیرات و راه اندازی انواع كمپرسور- 30ساعت – آموزشگاه نوین پارسیان – پتروشیمی جم
  72ساعت – شرکت فیرمکو – فاز2و3عسلویه. راه اندازی وتعمیرات انواع پمپها
  18ساعت – شرکت توتال فرانسه – فاز2و3عسلویه – ENER PACK آشنایی ونحوه استفاده محصولات
  اتوكد 2002 – آموزشگاه فرهيختگان – تهران
  MBarkhordari39@yahoo.com
  (09173017670)

  رتبه دهید: Thumb up 5 Thumb down 2

 32. مهدی
  آگوست 22, 2014

  سلام ۲۹ ساله فوق دیپلم برق صنعتی۱۱ سال سابقه در برق تعمیرات اساسی شرکت نفت ایران حاضر به همکاری در قطر میباشم . متخصص تمام الکترو متر های کوچک و بزرگ هستم

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 33. محمدرضا
  آگوست 21, 2014

  غواص صنعتی سطح 1 و 2 فنی و حرفه ای همراه با جوش کاری و برش کاری زیر آّب و دایو مستر padi هستم. 22 سال سن و مایل به کار کردن در شرکت نفت قطر هستم.
  محمدرضا ضامن دوست 09377931516

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 8 Thumb down 2

 34. محمد
  آگوست 20, 2014

  سلام بنده کارشناس مهندسی شیمی با دوسال سابقه کاردرجزیره لاوان درصورت امکان خواستاراشتغال درشرکت نفت قطررادارم09190279484درضمن مسلط به زبان عربی ودرحدمتوسط زبان انگلیسی

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 35. امین
  آگوست 18, 2014

  سلام
  من فارغ التحصیل کاردانی صنایع شیمیایی از دانشگاه دولتی با معدل 18/10 و دارای تسلط کامل به زبان عربی می باشم و تقاضای استخدام در قطر دارم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 36. mohsen
  آگوست 18, 2014

  سلام من با پنج سال تجربه در خطوط انتقال گاز و یک سال تجربه در شرکت پخش فراورده های نفتی دارای مدرک کارشناسی صنایع شیمیایی تقاضای کار در قطر را دارم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 37. ماءده
  آگوست 17, 2014

  من فارغ التحصیل رشته مهندسی پتروشیمی و ارشد رشته مهندسی محیط زیست هستم.میخوام در شرکت نفت قطر کار کنم لطفادر رابطه با مراحل استخدام و درخواست برای این شرکت مرا راهنمایی کنید

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 38. ابراهيم تيموري
  آگوست 16, 2014

  با سلام ابراهيم هستم با 11 سال سابقه كار در ماشينري و پمپ شاپ – تخصص در تعمير انواع پمپ ها و كمپرسور ها و تجهيزات دوار

  شماره تماس 09132843143

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 39. ابراهيم تيموري
  آگوست 16, 2014

  با سلام ابراهيم هستم با 11 سال سابقه كار در ماشينري و پمپ شاپ – تخصص در تعمير انواع پمپ ها و كمپرسور ها و تجهيزات دوار و نيوماتيكي و هيدروليكي شماره تماس 09132843143

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 40. هومن نقشینه
  آگوست 16, 2014

  با سلام-دارای مدرک مهندسی برق-کنترل و لیسانس مدیریت صنعتی دارای سابقه 22 سال در صنعت گاز و پتروشیمی میباشم. تخصص اینجانب انواع سیستمهای کنترل و ابزاردقیق و اتوماسیون صنعتی.و همچنین تجربه در مدیریت تعمیرات و مدیریت پروژه را دارم.علاقه مند در صنعت نفت قطر میباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 41. عباس نعیمی
  آگوست 14, 2014

  مهندس شیمی گرایش بتروشیمی قصد کار در قطر را دارم ممنون میشم رسیدگی کنید.09368512250
  09386522238شماره تماس

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 42. sami
  آگوست 13, 2014

  کسی شرایط بازار فروش گوسفند زنده در قطر زو میدونه؟؟ لطفا کمکم کنید

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 43. محمد
  آگوست 12, 2014

  من مهندس برق دارم و خانومم کارشناسی پرستاریه ما زبان تا حدودی بلدیم ومایل بکار در قطریم من بابام سی سال تو بحرین بوده و خودم خیلی مایل ب کار نه کشور عربی هستم 09367733709و09170296142

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 44. mostafa mehranzadehمصطفی مهران زاده
  آگوست 11, 2014

  مصطفی مهران زاده متوتد 1344 لیسانس علوماجتماعی از دانشگاه تهران طراح نقاش گرافیست صاحبامتیازآموزشگاه هنرهای تجسمی مهرایران خرم اباد قبولی ازمون کارشناسی ارشد مهندسی معماری دانشگاه ازاد اسلامی واحد دامغان 1392 طراحی ونقشه کشی ساختمان از طرح تا اجرا طراحی پرسپکتیو طراحی داخلی طراحی نما اشنا به خطوط آیزو خطوط لوله عیوب جوش -اجرای استراکچر- تنش زدایی- تزئینات ساختمان نقاشی و رنگ آمیزی پوششهای سلولوزی دیوار …
  تلفن همراه 09355387891

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

  • mostafa
   آگوست 26, 2014

   سلام:درخواست اینجانب درتاریخ مرداد20/1393ارسال شده است ” شماره تلفن همراه به شماره ذیل تغییر یافته است .
   09338972833

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 45. آزاد
  آگوست 7, 2014

  با سلام
  فارغ التحصیل ارشدMBA گرایش برنامه ریزی استراتژیک و لیسانس شیمی کاربردی و 11 سال سابقه کار در خودروسازی -آماده کار 09126605019

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 46. سید مجتبی
  آگوست 6, 2014

  سلام فوق لیسانس عمران – سازه ..فارغالتحصیل رتبه یک دانشگاه دارای سوابق کاری در ساخت پالایشگاههای عسلویه اجرایی و مدیریتی …اماده کار در قطر هستم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 47. رسول
  آگوست 5, 2014

  سلام
  فوق ليسانس مهندسي شيمي با دو سال سابقه كار در صنعت و مسلط به برنامه هاي شبيه سازي فرآيندهاي شيميايي هستم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 48. باز نشسته شرکت ملی نفت ایران لیسانس مهندسی برق قدرت تمایل برای کار
  در قطر

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

  • محمد
   آگوست 12, 2014

   مهلتش تا کیه و چه جوری با خب بشیم

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 49. alireza
  آگوست 3, 2014

  سلام

  من لیسانس مهندسی‌ نفت رو از دانشگاه‌های انگلستان گرفتم، تسلط فوق کامل به نرم افزار هایHYSYS, Petrel وEclipse 300 دارم. فوق لیسانسم رو هم از دانشگاهImperial لندن گرفتم… گور پدر همهٔ عرب‌ها هم کردن. ماهی‌ ۱۰ میلیون دلار هم بدن نمیرم کار کنم. حاضرم تا آخر عمرم هم بیکار باشم و ول بگردم از موقعیت الانم هم کاملا راضی‌ هستم.
  ایشالا دکترام رو هم بگیرم برگردم ایران کار هم نکردم مهم نیست…

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 9 Thumb down 6

  • دکترای مهندسی شیمی
   سپتامبر 13, 2014

   دروغ و لاف زدن که کنتور نمیندازه ، به ملا نصرالدین گفتن وسط دنیا کجاست، میخ طویله خرشو زد زمین گفت اینجاست، هرکی قبول نداره بره اندازه بگیره… حکایت شماست….مدرک اانگلستان و لندن و … تو سایت استخدامی چکار میکنی خالی بند(:

   Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 7 Thumb down 0

 50. محمد
  آگوست 2, 2014

  با سلامدر
  با هفت سال تجربه در نصب راه اندازی و بهره برداری از پروزه LDPE واقع در بندر ماهشهر 09371444865

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 51. عباس مشهدی فراهانی
  جولای 31, 2014

  باز÷نشسته شرکت نفت لیسانس مهندسی برق قدرت متقاضی کار تلفن همراه09122157795

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 52. عباس مشهدی فراهانی
  جولای 31, 2014

  باز÷نشسته شرکت نفت لیسانس مهندسی برق قدرت متقاضی کار تلفنهمراه 09122157795

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 53. عباس نصير
  جولای 31, 2014

  باسلام عباس نصير مهندسي جوش جوياي كار در شركت قطر و شركتهاي مرتبط 09399208530

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 54. ناصر
  جولای 30, 2014

  سلام ناصرهستم مکانیک ماشین الات وتجهیزات ثابت باسابقه بیش از5سال درپالایشگاه 09152479420

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 55. رضا
  جولای 28, 2014

  لیسانس مخازن هیدروکربوری نفت/دارای مدرک ایلتس/خواستار کار در قطر هستم.

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 56. Hoosein Adeli
  جولای 27, 2014

  بادرود.بنده داراي مدرك مهندسي مكانيك.با بيش از دورازده سال سابقه در صنعت نفت.گازوپتروشيمي آمادگي خود را جهت همكاري بعنوان دفتر فني وسوپروايزري پايپينگ در شركت قطر پتروليم اعلام مي دارم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 57. Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 58. مصطفی
  جولای 24, 2014

  ba sallam
  arshad memari va 6 sall sabegeye tarahi-nezarat-ejra sazehaye felezi va betoni ba pardakht bimeh
  amadegye eshtegal dar keshvare gatar ra daram

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 59. فاطمه
  جولای 22, 2014

  با سلام فاطمه25 ساله کارشناس ارشد نانوشیمی هستم و بدون سابقه کار و دوست دارم در شرکت نفت در قطر در زمینه کارهای تحقیقاتی نانوکارکنم.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 7 Thumb down 2

 60. حمید
  جولای 22, 2014

  سلام من رشته مهندسی مکانیک گرایش تعمیرات نیروگاه خوندم وبا کلیه تجهیزات اعم از کمپرسور،توربین،بویلر،ولوها،پایپینگ،مبدلهای حرارتی آشنایی دارم وهمچنین دارای دو گواهینامه فنی وحرفه ای در رشته تاسیسات و کارت پایان خدمت میباشم وهمچنین آشنایی کامل در زمینه کلیه بازرسی های جوش به روشهای pt،vt،mt را دارم که آماده همکاری در شرکت نفت قطر را دارم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 61. رضا قاسمی
  جولای 20, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 4

 62. محسن
  جولای 20, 2014

  با سلام
  شرکت بخار صنعت پارس واقع در پایتخت صنعتی ایران شهر اراک قرار دارد،این شرکت ساخت تجهیزات و تعمیرات بویلرهای نیروگاهی و پکیج بویلرهای صنعتی و مبدل های حرارتی را انجام میدهد. ساخت و ری تیوب تیوب باندل های مبدل های حرارتی اعم از کربن استیل و استنلس استیل و براس و همچنین ساخت و خمکاری تیوب های بویلرهای واتر تیوب را بر اساس استانداردهایasme &astem انجام و همچنین ساخت سوپر هیتر،اکونومایزر ،واتر وال ،لوله های دور مشعل و…..و ری تیوب بویلرهای نیروگاهی و پکیج بویلرهای صنعتی مستقر در پالایشگاه ها و پتروشیمی ها از توانایی های این شرکت میباشد.
  آدرس ایمیل :persiangulfeng@yahoo.com
  شماره تماس :09122571675
  مدیر عامل : محسن فعال عراقی

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 63. مهدی
  جولای 20, 2014

  سلام
  دوستان با شرکت قطری صحبت کردیم هیچ مشکلی نیست همتون استخدام میشین

  اخه شما ک انقد بی سوادین که اینجا جای دادن رزومه نیست چطوری امید دارین استخدام شین خاک بر سر اون شرکت هایی که شما واسشون کار میکردین

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 33 Thumb down 7

  • بابی
   اکتبر 11, 2014

   آفرین مهدی…
   آخه چه قدر اینها بیسوادن!!!!!!!!!
   آخه شما با این سوادتون برید قطر که جی؟؟؟
   مملمت به شماها نیاز داره بابا

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 64. مه رو کیانی
  جولای 19, 2014

  فوق لیسانس زبان انگلیسی ومسلط به زبان هندی عربی فرانسه وکامل کامپیوتر وسابقه تجارت وتدریس و ترجمه میباشم.مایل به کار در قطر هستم. متشکرم

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 65. جاسم
  جولای 18, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 6

 66. بچه های بوشهر
  جولای 18, 2014

  سلام.من فوق دیپلم جوشکاری دارم با لیسانس تاسیسات و بیکار میگردم ولی بازم راضی نیستم برم واسه سگ های عربی کار کنم با تشکر.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 6 Thumb down 2

 67. jalal hajipour
  جولای 16, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 7

 68. ناشناس
  جولای 15, 2014

  باسلام من کاردانی حسابدرای صنعتی دارم و اشنایی با امور کامپیوتر وامور اداری ومدرک اتوماسیون اداری را گذرانده ام وعلاقه زیادی با کار در پتروششیمی وشرکت نفت درام وحاضرم حجداقل حقوق را قبول کنم جهت کسب تجربه وعلم ومعدلم 19.55 است وسنم 29خواهشمند است جهت پیدا کردن کار مناسب منو راهنمایی کنیدباتشکر

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

  • تلاش
   سپتامبر 12, 2014

   در صورت تمایل به کار در عسلویه رزومه خود را ارسال فرمائید

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 69. مهردادجباری
  جولای 14, 2014

  سلام لینجانب مهندس جوش وترم آخرمهندسی تبدیل موادهستم.شش سال است که درکارخانه ساخت مخازن نفت وگازمشغول هستم.آماده همکاری باشما هستم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 4

  • رضا
   جولای 24, 2014

   شماره تماس بدهید

   رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 70. حميد
  جولای 13, 2014

  سلام
  بنده ديپلم برق قديم هستم كه در پروژه هاي مختلف نفتي كار كردم البته انسترمنت ابزار دقيق سوپروايز در پالايشگاه بندرعباس هم بودم در زمينه طراحي اتوماسيون صنعتي دارم كار ميكنم قبلا هم در امارات كار ميكردم ناظربرق يك شركت بين اللملي برج سازي بودم خواستم ببينم در قطر كاري براي بنده هست يا نه

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 6 Thumb down 4

 71. محمدرضا
  جولای 8, 2014

  خجالت آوره!! داری رزومه کاریتا به کی میگی آخه؟! یه کم فکر کن !

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 6 Thumb down 3

 72. فرشاد
  جولای 6, 2014

  باعرض سلام
  من کارمند شهرداری خرم آباد با سابقه کار 8سال پیمانی هستم در زمینه حمل زباله تخصص دارم و دارای معدل 18.83در رشته مربوطه میباشم.
  اینجانب از همین جا اعلام میدارم که درصورت حقوق بالا و مزایای مناسب (شاید!) حاضر به کار در شرکت قطری شوم.

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 8 Thumb down 5

 73. همام
  ژوئن 29, 2014

  سلام
  من مهندس نفت مخازن ومسلط به زبانهای عربی و انگلیسی هستم.
  25ساله وخدمت سربازی خود را به عنوان معلم در مناطق محروم گذرانده ام.
  خواهان پیدا کردن کار در شرکت های قطری هستم لطفا راهنمایی کنید.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 21 Thumb down 7

 74. داریوش
  ژوئن 27, 2014

  ok

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 2

 75. بهروز
  ژوئن 21, 2014

  سلام .دارای 23 سال سابقه در واحدهای بهره برداری وعملیاتی می باشد
  09188487149

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 6 Thumb down 3

 76. عباس معصومی زاده
  ژوئن 18, 2014

  سلام
  این جانب دارای مدرک لیسانس مهندسی شیمی
  فوق لیسانس مهندسی شیمی گرایش مهندسی محیط زیست با معدل کل 19.56
  دارای دو مقاله خارجی و. …….
  خواستار همکاری با این صنعت میباشم 09173410567
  Abbas.masoumi2013@yahoo.com

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 26 Thumb down 6

 77. اشکان
  ژوئن 16, 2014

  همتون استخدام میشین اخه اسکلا اقایان مهندس ودکتری که نمیدونیین اینجا فقط یه سایته که یه خبریو منتسر کرده نه سایت شرکت نفت قطر یا بنگاه کاریابی !!!!شما ها که این موضوعو تشخیص نمیدین چه جوری میخواین تو یه شرکت خارجی استخدام شین خنگ بازی هم حدی داره شما ها مگه کجا زندگی می کنین گند بزنن به اون شرکتهایی که شما ها براشون کار کردین گند

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 102 Thumb down 20

  • رضا
   جولای 14, 2014

   داداش رحمت به امواتت حال کردم خدایی گل گفتی

   Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 17 Thumb down 4

  • علی
   جولای 22, 2014

   داش من تا حالا 10 بار اومدم کامنت گذاشتم حرف شما رو زدم ، اما کسی تایید نمی کنه ؟!؟!

   Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 13 Thumb down 2

  • ناشناس
   آگوست 3, 2014

   ههه.خنده آوره

   Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 7 Thumb down 1

 78. علی بهروزی مقدم
  ژوئن 16, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 6

 79. hosin rezaie
  ژوئن 16, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 80. عرفان روستا
  ژوئن 13, 2014

  به نام خدا
  عرفان روستاناوی هستم دارای سابقه 13ساله در شرکتهای پارس جنوبی وفلات قاره وفوق لیسانس حسابداری تهران می خواهم به هر طریقی در شرکتهای نفت گاز پتروشیمی قطر کارکنم لطفا راهنمایی فرمایید موبایل 09112822479

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 3 Thumb down 5

 81. اکبر
  ژوئن 13, 2014

  سلام اکبر هستم 29 ساله دارای 4 سال سابقه در بخش مطالعات ژئوتکنیک وحفاری کارشناس زمین شناسی هستم و خیلی دوست دارم در کشور قطر بتونم مشغول به کار بشم . ممنون از لطفتون

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 3 Thumb down 5

 82. amir
  ژوئن 12, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 83. پیمان
  ژوئن 12, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 84. فاطمه
  ژوئن 11, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 8

 85. ف
  ژوئن 11, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 86. علی بهادری
  ژوئن 10, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 87. فرشته
  ژوئن 10, 2014

  سلام لیسانس مهندسی شیمی دارم و نرم افزار های مهندسی شیمی رو در حد خوب بلدم و هیچ سابقه کاری مرتبط با رشته ندارم…… 5 سال معلم هستم..لطفا جهت کار در قطر راهنماییم کنید

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 3 Thumb down 5

 88. سعید ع
  ژوئن 9, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 89. علي
  ژوئن 9, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 90. امیرحسین رضایی
  ژوئن 9, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 91. Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 92. حمید
  ژوئن 7, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 5

 93. حسین روشن
  ژوئن 7, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 7

 94. عایرضا
  ژوئن 6, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 5

 95. محمد
  ژوئن 5, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 5

 96. مهدی
  ژوئن 5, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 4

 97. مهدی
  ژوئن 5, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 98. مهدی صیدی
  ژوئن 5, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 99. عباس
  ژوئن 4, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 4

 100. jaiai hajipour
  ژوئن 3, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

  • jalal hajipour
   ژوئن 3, 2014

   Hidden due to low comment rating. Click here to see.

   رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 101. علی
  ژوئن 2, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 5

 102. عباس
  می 31, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 103. javid
  می 29, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 104. محمد
  می 27, 2014

  اینجانب گلشناس هستم و در شرکتهای خصوصی در ایران کار کرده ام وتمامی دوره های آموزشی مربوط به گل را در اداره آموزش شرکت نفت مناطق نفت خیز گذرانده ام وهمچنین دوره آموزشی شرکت mi swaco رانیزگذرانده ام و به مدت 3سال در مناطق نفت خیز کار کرده ام و همچنین دارای مدرک بین المللی HUETهستم .وهمچنین به مدت 5سال در شرکت نفت سپاهان که بزرگترین تولید کننده روغنهای صنعتی در خاورمیانه میباشد به عنوان مسئول کنترل کیفیت درآزمایشگاه صادرات کار کرده ام.ودارای مدرک کارشناسی شیمی کاربردی هستم .شماره تماس 09171404027

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 6 Thumb down 6

 105. محمد
  می 27, 2014

  اینجانب گلشناس هستم و در شرکتهای خصوصی در ایران کار کرده ام وتمامی دوره های آموزشی مربوط به گل را در اداره آموزش شرکت نفت مناطق نفت خیز گذرانده ام وهمچنین دوره آموزشی شرکت mi swaco رانیزگذرانده ام و به مدت 3سال در مناطق نفت خیز کار کرده ام و همچنین دارای مدرک بین المللی HUETهستم .شماره تماس 09171404027

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 5 Thumb down 6

 106. محمد محمدیان نژاد
  می 25, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 107. حامد
  می 24, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 108. esmaeil nasripourmoghadam
  می 24, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 109. aref
  می 23, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 110. aref
  می 23, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 111. مهدی العوجانی
  می 22, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 112. kianoosh
  می 21, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 113. احسان پیام
  می 21, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

  • عاطفه میرزایی
   می 21, 2014

   سلام پزشک عمومی هستم و تمایل به اشتغال در قطر را دارم.سابقه کار در اورژانس و کلینیک خصوصی و تامین اجتماعی را دارم.

   رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

   • احسان پیام
    می 21, 2014

    سلام پزشک عمومی هستم و تمایل به اشتغال در قطر را دارم.سابقه کار در اورژانس و کلینیک خصوصی و تامین اجتماعی را دارم.

    رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 114. حمید موسوی
  می 20, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 6 Thumb down 9

 115. رضا محمدی
  می 20, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 116. فرشید
  می 19, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 117. علیرضا گودرزی
  می 19, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 118. سیما رجبی
  می 19, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 119. علی
  می 16, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 120. عبدالرضا خنافری
  می 15, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 121. احمد
  می 14, 2014

  سلام .کارشناس رشته شیمی کاربردی و به مدت 4 سال سابقه کار در زمینه پلیمرهای مهندسی و qc رو دارم.اشنایی کامل با انواع addtivhaو محصولات پتروشیمی-لطفا اگه امکان کار در قطر برام وجود داره راهنمایی کنید

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 4 Thumb down 5

 122. سارا
  می 13, 2014

  سلام دانشجوی دکتری سیاست گذاری نفت هستم مسلط به زبان عربی و امیدوارم بتونم کار مرتبط پیدا کنم لطفا راهنمای کنید

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 4

 123. سجاد بیت سیاح
  می 8, 2014

  .

  با سلام وعرض خسته نباشید
  32 ساله هستم فارغ التحصیل کارشناسی شیمی و دانشجوی ارشد شیمی وسابقه کار 8 سال که شامل 4 سال در بخش بازرسی فنی صنایع نفت و گاز construction و 4 سال عملیات بهره برداری با سمتهای site operator و bordman operator و در پالایشگاه آبادان در واحدهای مختلف فرایندی از جمله alkylation-fccu-sulfur recovery plant-isomerisation-gptu به استخدام در شرکتهای خارج از کشور میباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 124. حمید
  می 6, 2014

  با سلام من ایمیلی دریافت نموده ام که ظاهرا از طرف شرکت قطری میباشد. از من خواسته شده است که یک سری مدارک را همراه با فبش واریزی برای آنها ارسال کنم.لطفا راهنمایی کنید که چگونه می توان از صحت آن کسب اطلاع کرد.

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 14 Thumb down 11

  • هامان
   می 20, 2014

   سلام این ایمیل برا من هم اومده!!

   رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 4

 125. داود
  می 5, 2014

  سلام کارشناسی قدرت دارم.و دورهای برق صنعتی مدارهای فرمان فنی و حرفه ای و دورره تخصصی برق پارس جنوبی رو دیدم همراه با مدرک.به زبان انگلیسی تسلط خوبی دارم.3سال سابقه کار.خواهش میکنم راهنمائی بفرمائید.

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 126. حجت
  آوریل 26, 2014

  با سلام واحترام بنده فارغ التحصیل رشته الکترونیک هستم که دارای مدارک مهارت در زمینه های plc و ابزار دقیق و مدارک هفت کانه icdl از سازمان فنی و حرفه ای میباشم. همچنین اینجانب دوره های زبان انگلیسی را در کانون زبان ایران با موفقیت پشت سر گذاشته ام و علاقه مند به کار در شرکت های نفت و گاز و پتروشیمی میباشم. لطفا بیشتر راهنمایی کنید.با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 2

 127. رامین سلیمی
  آوریل 25, 2014

  با سلام
  فوق دیپلم رشته مکانیک خودرو هستم ودر کشور دوبی نیز کار کردم .با گواهینامه رانندگی پایه 2 اماده همکاری /لطفا شرایط استخدام رو بیان بفرمایید 09125140274

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 128. رامین سلیمی
  آوریل 25, 2014

  با سلام فوق دیپلم رشته مکانیک خودرو هستم ودر کشور دوبی نیز کار کردم .با گواهینامه رانندگی پایه 2 اماده همکاری /لطفا شرایط استخدام رو بیان بفرمایید 09125140274

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

 129. درود
  آوریل 24, 2014

  قطرم میام….هر کاری باشه قبول……بریدم دیگه….

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 5 Thumb down 3

 130. درود
  آوریل 24, 2014

  سلام من 29 سالمه.دارای مدرک کاردانی در رشته ی مهندسی شیمی هستم از دانشگاه ازاد…..به خدا بد جور گیرم……التماس دعا…

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 131. چراغی
  آوریل 23, 2014

  بنده دارای 13سال سابقه کار نقشه برداری هستم وجویای کار در خارج میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

 132. حسن
  آوریل 23, 2014

  من کارشناس ارشدحفاری با10 سال سابقه در شرکت های حفاری هستم و دنبال کار در بیرون ایران هستم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 133. بهزاد
  آوریل 22, 2014

  فارغ التحصیل رشته مهندسی فناوری اطلاعات هستم و در زمینه برنامه نویسی طراحی سایت و شبکه cisco و امنیت شبکه و سرور تخصوص دارم 09169681746

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 134. alireza
  آوریل 22, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 6

 135. hasan karimi
  آوریل 21, 2014

  باسلام..اینجانب لیسانس مهندسی شیمی صنایع گاز و پژوهشگر در زمینه صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ودارای 13 مقاله ملی می باشم و مسلط به زبان عربی و انگلیسی می باشم و آماده همکاری با این شرکت را دارم.

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 136. باقر هاشم زاده
  آوریل 21, 2014

  پرتونگار صنعتی 28ساله جویای کار در قطر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 137. مجید
  آوریل 21, 2014

  سلام. مجید هستم 28 ساله و دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان انگلیسی.لطفا راهنمایی کنید.باتشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 138. حمیدرضا 09179087967
  آوریل 21, 2014

  کارشناسی برق درزمینه راهاندازی موتور های برقی و plc متقاضی کار در قطر دبی

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 139. حمیدرضا09374319554
  آوریل 21, 2014

  کارشناس برق قدرت کار در زمینه های برق و پست های توزیع و plcمتقاضی کار در دبی و قطر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 140. حمیدرضا
  آوریل 21, 2014

  کارشناسی برق قدرت درزمینه راهاندازی موتور های برقی و plc متقاضی کار در قطر دبی

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 141. سعیده موسوی پور
  آوریل 20, 2014

  سلام من ترم اخر اتش نشانی گرایش نجات هستم با مدرک open waterغواصی

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 142. حمیدرضا کاظمی
  آوریل 20, 2014

  بنده دارای کارشناسی مکانیک گرایش ساخت و تولید می باشم.و دارای فول لول مدارک NDT و Process piping می باشم و به کلیه امور بازرسی و ساخت پایپینگ و ساخت و نصب مخازن ذخیره اتمسفریک و تحت فشار تسلط کامل دارم و حدود 15 سال تجربه مفید ومدیذیتی در سایت های نفتی و پالایشگاه های نفتی و پتروشیمی می باشم.
  و حال تمایل به کار در کشور قطر می باشم
  باتشکر

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 143. رضا انصاری
  آوریل 20, 2014

  دارای فوق لیسانس مهندسی برق 38 سال سن و 12 سال سابقه کار میباشم . در حال حاضر بعنوان سرپرست در شرکت پارس خودرو اشتغال دارم. دارای پروانه پایه1 نظام مهندسی، بعنوان بازرس برق و عضو هیات ریسسه و دبیر گروه تخصصی برق نظام مهندسی البرز میباشم.دوره تخصصی حفاظت رله و تجهیزات پستهای 20/63 کیلوولت را در کشور فرانسه و ایتالیا دیده ام. ناظر اجرای پست 20/63 کیلوولت پارس خودرو در سال 85-84 . گذراندن دوره تخصصی ETAP جهت طراحی تاسیسات برق پلنتهای صنعتی. گذراندن دوره طراحی تابلوهای فشار ضعیف و فشار متوسط. دوره MS PROJECT . دوره فنی حرفه ای 900 ساعت آموزش در سال 1372.مدیر پروژه برق رسانی به شهر جدید پرند . سابقه همکاری با شرکتهای مشاور در زمینه طراحی و نظارت تاسیسات برق ایستگاههای پمپاژ آب (از جمله ایستگاه پمپاژ آب شعیبیه اهواز). سایقه تدریس در دانشگاه آزاد کرج و شهریار TL:09126602441

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 3

 144. محمدتقی
  آوریل 19, 2014

  با سلام واحترام
  بنده فوق دیپلم برق باسن20 میباشم وجویای کار در شرکت نفت وگاز هستم
  وآشنایی با تابلو های برق،plc،برق ساختمان وپنوماتیک دارا میباشم;لطفا راهنماییم کنید.(واقعا نیاز به کار دارم)

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 10 Thumb down 2

 145. ک
  آوریل 18, 2014

  نصاب سقف های کاذب اماده کار در قطر09124794115

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 146. فرهاد زمانی
  آوریل 16, 2014

  سلام من مدرکم غواص صنعتی سوابغ کاری غواصی بر روی سکوی نفتی 09360607236

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 0

 147. فرهاد زمانی
  آوریل 16, 2014

  سلام من شغلم غواصی صنعتی سوابغ کاری غواصی بر روی سکوی نفتی

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 148. من پژمان صفی خانی هستم 28 ساله دارای لول 2 ازمایشات غیر مخرب ndt در شاخهای vt.pt .mt.rti. ut بوده و دورهای سوپر وایزر و اصول اجرایی پایپینگ را گذراندهام ومتقاضی کار در حوزه نفت و گاز در کشور قطر می باشم لطفا مرا راهنمایی کنید09133266738

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 4

 149. رضا
  آوریل 14, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 6

 150. اسماعیل
  آوریل 14, 2014

  من اسماعیل غلامی خستم از ایران جوشکار برق و ارگون با 8 سال سابقه در زمینه جوشکاری برق و ارگون همراه با مدرک متولد 1358هستم . 09394625690

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 4

 151. حمیدرضا میرسلطانی
  آوریل 14, 2014

  سلام من حمیدرضا میرسلطانی هستم دارای 22 سال سابقه در سیم پیچی انواع الکتروموتورهای صنعتی – تعمیرات انواع کمپرسورهای چیلرهای برودت -تاسیسات و تعمیرات انواع ابزارآلات صنعتی میباشم. بنده جویای کار در خارج از کشور به خصوص دبی قطر و ترکیه میباشم لطفا با من تماس بگیرید متشکرم. 09122509971

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 4

 152. حمیدرضا میرسلطانی
  آوریل 14, 2014

  سلام حمیدرضا میرسلطانی هستم دارای 22سال سابقه در سیم پیچی انواع الکترو موتور و الکتروپمپ های صنعتی – تعمیرات کمپرسورهای چیلرهای برودت – تاسیسات و تعمیرات ابزارآلات صنعتی و خانگی میباشم .بنده علاقه مند به کار در کشورهای قطر و دبی و ترکیه میباشم لطفا با من تماس بگیرید متشکرم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 153. حسین
  آوریل 13, 2014

  دارای مدرک مهندسی نفت گرایش حفاری و استخراج می باشم و متقاضی استخدام در شرکت های نفتی قطر تطفا” راهنماییم کنید

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 154. parviz
  آوریل 13, 2014

  علاقمند به پیشنهاد شغلی زمین شناس سرچاه از طرف شما کارفرمای فطری محترم میباشد.و دارای سابقه کاری به عنوان زمین شناس سر چاه به مدت سه سال در چاه های نفت اهواز، فارس و عسلویه است.همچنین آشنایی کامل با تمام فورمیشن ها و میکروفسیل ها و تجهیزات حفاری.
  جهت علاقمندی با ایمیل اینجانب تماس بگیرید.
  parvizt at gmail.com

  to arabic:
  ترغب في عرض عمل، نيابة عن صاحب العمل قطر احترامها.
  لدي ثلاث سنوات خبرة في مجال الجيولوجيا الآبار صباحا.
  بلدي الخليج في مكان العمل، وجنوب بارس هو الأهواز وعيلام.
  معرفة جيدة مع الطبقات الجيولوجية في منطقة الشرق الأوسط والأحافير الدقيقة وكذلك سجلات القراءة والألفة مع معدات الحفر.
  اذا كانت مهتمة يرجى الاتصال على البريد الإلكتروني أدناه.
  parvizt at gmail.com

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 2

 155. حسن بحرانی
  آوریل 13, 2014

  سلام من جوشکار هستم و سابقه کار در خارج کشور دارم و تسلط کامل به زبان عربی 09365940534

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 156. موسی
  آوریل 13, 2014

  سلام من راننده پایه1 با سابقه بیش از 25سال رانندگی با تمام خودرهای تجاری سنگین و کمرشکنها و تسلط کامل به زبان عربی 09163325314

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 157. بهاره قنبري
  آوریل 13, 2014

  با سلام.اينجانب بهاره قنبري داراي مدرك فوق ديپلم شيمي صنعتي و دانشجوي كارشناسي صنايع شيميايي ميباشم.در اين چند سال سخت دنبال كار بودم بلكه بتونم براي الانم سابقه كار داشته باشم اما همه جا از من سابقه كار خواستن من هيچ سابقه كاري ندارم اما واقعا به كار احتياج دارم.

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 158. موفق باشید

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 159. Hussain Tahery Assl
  آوریل 12, 2014

  فوق ریبلم زبان_مسلط کامل برزبان عربی_5سال سابقه افسر ایمنی در شرکت نفت.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 160. Mojtaba Toghani
  آوریل 9, 2014

  سلام . من فارغ التحصیل مهندسی ICT هستم ، و جویای کار در شرکت قطر پترولیوم می باشم . لطفا بنده را راهنمایی فرمایید 09367625321

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 161. reza parsa
  آوریل 8, 2014

  شماره تماس:09165201824

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 162. reza parsa
  آوریل 8, 2014

  من دارای مدرک کارشناسی مکانیک گرایش ساخت و تولید،آشنا به زبان انگلیسی هستم که تخصص من در زمینه ی پایپینگ می باشد،سابقه ی سرپرستی به عنوان سرپرست دفتر فنی را دارم.با تمام قسمت های پایپینگ اعم از دفتر فنی،کنترل کیفیت،کنترل پروژه،انتخاب و ساخت ساپورت مناسب،ساخت جوینت هیستوری،طراحی تقشه های آیزومتریک بر اساس plan،طراحی plan بر اساس نقشه های آیزومتریک،طراحی بهینه لوله کشی،تهیه ی فرانت کاری،استفاده بهینه از متریال برای ساخت،مدیریت درست در جهت پیشبرد کار،تعیین زمان پایان کار(کنترل پروژه)،انجام عملیات های تست پکیج،رینستیت،تست های غیر مخرب،بررسی درصد خطوط کارشده و برنامه ریزی برای تست،تشخیص نقاط قوت و ضعف کار در جهت مدیریت درست و پایان کار در موعد تعیین شده،آشنایی دارم و همه ی موارد فوق را با تهیه ی فایل های مناسب،تمام پارامترهای کاری را در جهت پیشرفت کار بررسی و مدیریت می کند.با office،catia،autocad کار میکنم.خیلی خوشحال میشم اگه فرصت کار را در قطر پیدا کنم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 163. محمدی
  آوریل 7, 2014

  کارشناس ارشد MBA گرایش مالی از دانشگاه تهران و لیسانس مهندسی صنایع 44 ساله هستم با مدرک لیسانس 18 سال سابقه کار در واحدهای تولیدی و پروژه ای دارم برای کار در قطر مرا راهنمایی کنید

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 164. جواد
  آوریل 7, 2014

  با سلام و احترام، من مهندس عمران نقشه برداری هستم. ممنون میشم برای استخدام در شرکت نفت قطر راهنماییم کنید. با تشکر.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 165. fatemeh
  آوریل 7, 2014

  سلام توروخدا یکی راهنمایی کنه که چطور باید ثبت نام کنم.من که هرچی این سایتارو باز میکنم نیست.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 7 Thumb down 0

 166. محمد
  آوریل 7, 2014

  سلام من ۲۴سالمه تکنسین و مهندس مکانیک هستم و تسلت کامل به زبان عربی دارم و حاظرم باهر شرایطی که شرکت بگه مشغول بکار شم ۰۹۳۷۸۵۱۴۲۱۱

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 167. محمد
  آوریل 7, 2014

  سلام من ۲۴سالمه تکنسین و مهندس مکانیک هستم و تسلت کامل به زبان عربی دارم ۰۹۳۷۸۵۱۴۲۱۱

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 168. حسین بختیاری
  آوریل 6, 2014

  راننده ترانزیت اروپابابیش از25سال سابقه علاقمندکاردرقطر

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 169. حمید رضا شایان
  آوریل 6, 2014

  اینجانب حمید رضا شایان دارای مدرک فوق دیپلم تاسیسات تهویه متبوع رشته کاری نصب و تعمیر و نگهدارب اسپیلت کولرهای گازی تکسین تعمیرات چیلرهای جذبی داکت اسپیلت کاست .مول تی وی.وی ار اف.ام پی اس.پکیجهای یکپارچهو.و همچنین متخصص در اجرای نصب و توته کشی ساختمان میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 170. مجتبی
  آوریل 6, 2014

  سلام
  راننده پایه یک دارای 8 سال سابقه کاربا کامیون کشنده میباشم
  جویای کار درکشورهای حوزه خلیج فارس میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 171. علیرضا روزبهانی
  آوریل 4, 2014

  با عرض سلام و تبریک سال نو لطفا من را برای این کار راهنمایی کنید(سابقه کار دارم)-مهندس عمران09121508958

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 172. ناصر
  آوریل 4, 2014

  سلام دوست من
  میخاستم بدونم خارج از این کشورفضایی برای ارایه ایده فنی و ارج نهادن به تجربه وجود دارد.متشکرم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 173. همایون 44
  آوریل 4, 2014

  سلام کارشناس 25 ساله ی نفتی در حوضه حفاری و پالایشگاه هستم با مدرک مدریت صنعتی امیدوارم اولین نفر پذیرفته شده در سال 93 باشم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 174. شیرین
  آوریل 4, 2014

  سلام ودرود
  کتابدار با مدرک فوق لیسانس کتابداری وسابقه کار مفید بوده وتمایل به خدمت دارم
  لطفاکمک نمایید

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 175. کیوان ابتین
  آوریل 4, 2014

  مهندس عمرانم.18 ماه سابقه بیمه اجرایی دارم.5 سال سابقه اجرای در شرکت ساختمانی دارم.09181501398

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 176. کیوان ابتین
  آوریل 4, 2014

  مهند عمرانم.18 ماه سابقه اجرای با بیمه در شرکتهای ساختمانی دارم.5 سال سابقه اجرای ساختمانهای فلزی و بتنی .دارای مدرک نظارت بر جوش ساختمانهای فلزی دارم 27 سالمه.دوست دارم در شرکت نفت استخدام بشم09181501398

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 177. مجید
  مارس 31, 2014

  با سلام و خسته نباشید
  من مجید رحمانی داای مدرک کاشناسی ارشد نفت گرایش مخازن نفت و گاز دانشگاه سراسری میباشم.دارای سابقه کاری مرتبط با رشته ی خود در زمینه ی شبیه سازی مخازن هیدروکربوری و نحوی افزایش برداشت از این گونه مخازن میباشم.در صورت امکان بنده را در جویای کار راهنمایی فرمایید با تشکر
  شماره ی تماس
  09176190017و09357119531

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 178. رضا
  مارس 31, 2014

  فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران هستم و با دو سال سابقه کار در ابنیه و همچنین 7 سال سابقه کار در زمینه ساخت سازه های دریایی (سکوهای نفتی) jacket , topside با فعالیت در اجرا و دفتر فنی ,مهندسی و همچنین مسلط به اتوکد دو بعدی و سه بعدی و فعالیت در زمینه پایپینگ و اشنایی با نرم افزار pdms .
  اماده همکاری و کار در قطر هستم لطفا راهنمایی کنید.سپاسگزارم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 179. ramin
  مارس 30, 2014

  در ضمن مقطع کارشناسی و سربازی هم رفتم و 25 ساله

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 180. ramin
  مارس 30, 2014

  سلام> رامین هستم فارغ التحصیل رشته ناوبری (دریانوردی) و مسلط به زبان انگلیسی. مخاستم بدونم برای رشته من اونجا کار هست. سابقه 1 سال کار در کشتی رانی جمهوری اسلامی رو کشتی های اقیانوس پیما را هم دارم. لطفا راهنمایم کنیم واسه کار در قطر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 181. محمدرضا
  مارس 27, 2014

  سلام:دانشجوی رشته شیمی تجزیه بامعدل17هستم وعلاقه مندم درقطرمشغول به کارشوم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 182. قاسم
  مارس 24, 2014

  سلام مهندس شیمی با ۹ سال سابقه کار در صنعت نفت(پالایشگاه وپخش-مناطق نفتخیز جنوب) میباشم و درحال حاضر دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد شیمی آلی هستم جهت استخدام در شرکت نفت قطر ثبت نام کردم آیا پذیرش خواهم شد؟ واینکه به نظر شما خوب است و ارزش داره؟
  لطفا پاسخ را ایمیل بفرمایید. با تشکر از شما

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 183. جمشيد مرادزاده
  مارس 22, 2014

  سلام
  جوشكار كوله برق وآرگون(كربن-استنلس-كاپر ونيكل كروم)هستم با حدود ده سال سابقه كاري وداراي 1400ساعت مدرك فني وحرفه اي انگليسي را متوسط صحبت ميكنم علاقمند به كار در كشورهايي هستم كه براي نيروي متخصص ارزش قايلند

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 184. omid papy
  مارس 17, 2014

  جوشکار نمونه ملی سال 1390از طرف انجمن جوشکاری کشور
  مدال طلای مسابقات ملی مهارت مرحله کشوری
  چندین مدال مسابقات ملی مهارت
  ععضو بنیاد ملی نخبگان
  تقدیر شده از طرف نماینده ولی فقیه
  حضور در اردوی جهانی کانادا
  تقدیر شده در نمایشگاه صنعت ساختمان
  در تمام جوشکاری های برق -ارگون -co2بصورت فول پاس و فلزات رنگین -توپودری -زیر پودری -برشکاری گاز و پلاسما دستی و اتوماتیک –
  سابقه کار در شرکت نفت ستاره خلیج فارس (جوشکار)
  سابقه کار در پالایشگاه شازند(جوشکار)
  سابقه کار در شرکت های خصوصی مرتبط
  دارای گواهی نامه های معتبر در تمامی جوشکاری
  تمامی دوره اموزشی در کشور را گزرانده ام
  در حال حاضر مدیر عامل شرکت پارا اسپیرال هستم
  09163973025-www.para spiral.ir

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 185. جوشکار نمونه ملی سال 1390از طرف انجمن جوشکاری کشور
  مدال طلای مسابقات ملی مهارت مرحله کشوری
  چندین مدال مسابقات ملی مهارت
  ععضو بنیاد ملی نخبگان
  تقدیر شده از طرف نماینده ولی فقیه
  حضور در اردوی جهانی کانادا
  تقدیر شده در نمایشگاه صنعت ساختمان
  در تمام جوشکاری های برق -ارگون -co2بصورت فول پاس و فلزات رنگین -توپودری -زیر پودری -برشکاری گاز و پلاسما دستی و اتوماتیک –
  سابقه کار در شرکت نفت ستاره خلیج فارس (جوشکار)
  سابقه کار در پالایشگاه شازند(جوشکار)
  سابقه کار در شرکت های خصوصی مرتبط
  دارای گواهی نامه های معتبر در تمامی جوشکاری
  تمامی دوره اموزشی در کشور را گزرانده ام
  در حال حاضر مدیر عامل شرکت پارا اسپیرال هستم
  09163973025-www.para spiral.ir

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 2

 186. ashkan
  مارس 15, 2014

  سلام
  کاردان فنی مکانیک ماشین ابزار و مهندس مکانیک طراحی جامدات هستم
  تسلط کافی در زمینه روش های تولید و ترمیم قطعات را دارم و همچنین سر پرست کارگاه تعمیرات ماشین آلات حساس (کمپرسور و توربین های بخار ) در پتروشیمی های ایران بوده ام .و به عنوان بازرس فنی در زمینه تعمیرات اساسی ماشین آلات حساس نیز فعالیت کرده ام . لطفا در مورد این آگهی و شیوه استخدام اینجانب را راهنمایی کنید .

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 6 Thumb down 0

 187. علیرضا
  مارس 14, 2014

  با سلام
  من فوق لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی با معدل 18هستم با 2 سال سابقه کار
  چطور میتونم بدون ورود به نفت و سابقه نفتی وارد نفت قطر بشم؟
  09132697350

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 188. كاظم كريمي
  مارس 13, 2014

  با سلام من مهندس نفت بهره برداري هستم و داراي يك سال سابقه كار در عسلويه رو دارم لطفا بنده را راجع به استخدام در قطر راهنمايي كنيد.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 1

 189. حسین
  مارس 12, 2014

  15 سال سابقه مدیریت اجرائی در عسلویه دنبال کار در خارج از کشور می گردم . 09178384198

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 190. مجتبی جعفری
  مارس 11, 2014

  کارشناس برق قدرت هستم با 15 سال سابقه کار در نفت وگاز وپتروشیمی وسیمان ودر زمینه اجرای امور مهندسی کابل وبرق وابزار دقیق ید طولایی دارم ودوست دارم در شرکت نفت قطرهمکاری داشته باشم.09186145624-09334956235

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 191. میعاد حمیدی
  مارس 10, 2014

  لطفا جهت استخدام در شرکت نفت قطر راهنمایی بکنید 09350678471

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 192. میعاد حمیدی
  مارس 10, 2014

  لطفا برای استخدام درشرکتکت نفت قطر راهنماییی کنید

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 1

 193. حسن پارسا
  مارس 9, 2014

  مهندس شیمی با گرایش پتروشیمی فارغ التحصیل از دانشگاه نفت
  دارای 18سال سابقه در صنایع پتروشیمی وراه اندازی کارخانجات پتروشیمی
  بخصوص راه اندازی واحدهای الفین وپلی الفین
  متخصص در راهبری راه اندازی واحد های پلی اتیلن فاز گازی باکاتالیست های کروم وSDX و زیکلر ناتا
  اکنون هم بعنوان رئیس کارخانه پلی اتیلن مشغول کار در ایران می باشم
  متقاضی استخدام در شرکت نفت قطر می باشم
  با تشکر
  تلفن:09360452904

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 6 Thumb down 4

 194. مقداد
  مارس 7, 2014

  سلام من فارغ التحصيل رشته نفت گرايش بهره برداري هستم و سابقه كاري كمي هم در يكي از اداره جات دارم لطفا منو راهنمايي كنيد اميدي هست استخدام شركت نفت قطر بشم؟مرسي

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 0

  • مقداد
   مارس 12, 2014

   09351296106

   رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 195. مریم
  مارس 6, 2014

  سلام خسته نباشید
  من دانشجوی سال آخر کارشناسی شیمی کاربردی هستم
  درسته سابقه کار ندارم
  اما از الآن دنبال کار در خارج از کشور در کشورهای عربی هستم..
  ضمناً تسلط کامل به زبان عربی دارم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 12 Thumb down 4

 196. فرهاد شهبازی
  مارس 6, 2014

  راننده پایه یک هستم بهمراه مارک کامل پاسپورت کارت هوشمند باری راننده تریلر ترانزیت مسلط وماهردیپلم الکترونیک تسلط نسبی به زبان انگلیسی وعربی اماده بکار در هرشرایط شماره تلفن 09191240815و09376713254

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 197. بهروزاشكاني
  مارس 6, 2014

  سلام من pipe fitter مسلط به نقشه isometric
  وجوشكارآرگون وبرق بامدارك بينالمللي 1800ساعت دوره
  ديدم درسازمان فني حرفه اي وتجربه كاردرعراق
  ودانش زبان انگليسي /مكالمه خوب
  00989359245374 اشكاني

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 198. محمد
  مارس 5, 2014

  با سلام محمد هستم 33 سال سن تقریبا 16 سال هست کار برق صنعتی انجام میدم طراح و مجری و تعمیرات، و مجری10 سال سابقه رسمی دارم در صورت امکان و نیاز با من تماس بگیرید داری 2 فرزند هستم و در جنوب ایرانم و با توجه به شرایط آب و هوای مشابه مشکلی ندارم، 09378772424

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 199. حمزه حیدری
  مارس 4, 2014

  سلام.
  من شغلم جوشکاری هست با سابقه کاری
  و تجربه کاری هم در کشاورزی و باغبانی دارم
  به زبان انگلیسی و عربی هم صحبت می کنم
  شانسی برای کاریابی دارم در قطر ؟
  تلفن من : 09391801500 ممنونم از شما

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 200. اسحاق بیرانوند
  مارس 3, 2014

  سلام23 سال دارم کارشناسی مهندسی شیمی تجربه کارهای غیر رشته ای که میخونم دارم(رانندگی ماشینهای سنگین.مدیر عامل شرکت پتکو پوشاک زنانه.تجارت مواد شیمیای و…)09336605987

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 201. محمدرضا
  مارس 3, 2014

  من غواص سازمان بین المللی padi با مدرک divemaster هستم, و تجربه زیادی در غواصی دارم. لطفا جهت کار تماس بگرید. 09377931516

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 202. مهدی
  مارس 3, 2014

  با سلام
  من فارغ التحصیل نفت بهره برداری هستم 2 سال سابقه کار مدیریتی دارم البته نه در رشته خودم دوست دارم در صنعت مشغول باشم در حال حاضر بیکارم کسی هست به ما هم کمکی کنه
  با تشکر 09175831215

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 203. محمد
  مارس 2, 2014

  با سلام
  محمد هستم با مدرک کارشناسی ارشد الکترونیک از دانشگاه شهید بهشتی. چندین مقاله در کنفرانس ها و ژورنال های معتبر بین الملی از جمله IEEE Transaction دارم. در حال حاضر در مرکز تحقیقات الکترونیک یکی از معتبر ترین شرکت های صنایع خودرو در تهران مشغول کار هستم. در ضمینه نفت تخصص خاصی ندارم به جز اینکه کارآموزی کارشناسی در پالایشگاه کرمانشاه بخش ابزار دقیق بودم. البته قبل از وارد شدن به صنایع خودرو هم سابقه ای در این زمینه نداشتم! با اغلب نرم افزارهای تخصصی الکترونیک، سیتم های کنترل، FPGA و زبان های C و VHDL و … آشنایی کامل دارم و علاقه مند هستم در صورت نیاز با شما همکار داشته باشم.
  09357082246

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 204. سام بختیاری
  مارس 2, 2014

  با سلام
  اینجانب دارای لیسانس حفاری و استخراج نفت هستم
  و دنبال کار مبگردم حقوقش واسم مهم نیست فقط دنبال تجربه هستم ممنون میشم راهنمایی کنید

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 4

 205. وحید
  مارس 1, 2014

  سلام/مهندس عمران داری 12 سال سابقه کاری هستم/
  آخرین سمت سرپرست کارگاه در شرکت نفت فلات قاره در لاون بودم/
  متقاضی کار در قطر میباشم/
  باتشکر
  مبایل:09111151042

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 206. فرشاد رئیسی پور چهرازی
  فوریه 28, 2014

  سلام.من فرشادرئیسی پورچهرازی دارای مدرک کارشناسی مهندسی تکنولوژی
  جوشکاری و دارای مدرک بازرسی جوش چشمی هستم و دارای مدرک
  EN پتروشیمی هستم و دارای مدرک بازرسی لوله هستم و خوشحال میشوم در این کار با شما همکاری کنم.مرسی .یا حق.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 207. خليل حسين پور
  فوریه 28, 2014

  با سلام
  مهندس برق قدرت هستم با 4سال سابقه كار
  توانايي برنامه ريزي نصب و راه اندازي و تست وعيب يابي سيستم هاي برقي اتوماسيون و ابزار دقيق و هيدروليك و پنوماتيك را دارم
  خوشحال ميشم اگه در مورد چگونگي ارسال درخواست كار راهنمايي كنيد
  با تشكر
  09119042365

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 208. احمد
  فوریه 27, 2014

  احمد لیسانس مهندسی مکانیک با 15 سال سابقه کار در قسمتهای فنی پالایشگاه گاز در جستجوی کار میباشم بخصوص خارج از کشور. 09171021635

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 209. امیر معصومی
  فوریه 27, 2014

  من کارشناس ارشد. عمران با 10 سال سابقه در زمینه ساختمانی، خط لوله فلزی، نظارت و بازرسی جوش، پمپاژ و… هستم و علاقه مند به کار در پتروشیمی دوحه
  شماره تلفن تماس 09163022168 – 09389407989

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 210. محسن عزیزی فرد
  فوریه 26, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

  • احمد
   فوریه 27, 2014

   بنده با سابقه 15 ساله در شرکت های نفت و گاز به دوستان توصیه میکنم جهت کار در خارج از کشور باید محاوره انگلیسی و حتی عربی قوی داشته باشید . فقط مدرک و تجربه کافی نیست .در مصاحبه کم می آورید .

   رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 211. امیر قاسمی
  فوریه 25, 2014

  با سلام
  من مهندس برق هستم وهم چنین تافل هم دارم.میخواستم ببینم با این شرایط میتونم در قطر کار کنم؟
  تطفا اگه کسی تجربه ای داره منو تو این زمینه کمک کنه.
  این هم آدرس ایمیلم:amir-ghasemi71@hotmail.com

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 212. علی
  فوریه 23, 2014

  با سلام و حترام
  من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته ی مهندسی صنایع میباشم که دارای سابقه 10 سال در پتروشیمی های عسلویه از جمله پارس،مبین،شرکت پایانه ها را در زمینه تعمیرات نگهداری و کنترل پروژه را دارم.در حال حاضر متقاضی کار در خارج از کشور هستم.تلفن :09171120361
  لطفا این جانب را راهنمایی کنید….
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 213. فرامرز یوسفی مینابی زاده
  فوریه 21, 2014

  با سلام . من کارمند پالایشگاه با مدرک مهندسی شیمی با 22 سال سابقه کار در واحدهای عملیاتی، تقطیر ، گاز مایع، غلظت شکن، تصفیه بنزین فعالیت دارم . لطفا جهت کار در پالایشگه قطر مرا راهنمایی بفرمایید. با تشکر

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 10 Thumb down 3

 214. جواد
  فوریه 21, 2014

  با سلام و حترام
  من فارغ التحصیل رشته ی ایمنی صنعتی میباشم بات یک سال سابقه ی کار در زمینه ی نفت و جویای کار در زمینه HSE در کشور های هاشیه خلیج فارس میباشم.
  لطفا این جانب را راهنمایی کنید….
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 5 Thumb down 2

 215. صادق
  فوریه 20, 2014

  با سلام
  من دارای مدرک مهندسی جوش هستم ودارای هفت سال سابقه در زمینه نفت و پتروشیمی و فولاد میباشم.دارای مدرک بین المللی vt & mt & ut می باشم وسابقه کار بازرسی در این زمینه میباشم.و اگر کاری در خارج از ایران پیدا کنم با کله میرم
  تلفن 09169499918

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 5 Thumb down 3

 216. مهدی ازمون
  فوریه 19, 2014

  مهدی آزمون هستم دارای مدارک مهندسی دریا-دریانوردی و افسر دوم نامحدود و فرماندهی زیر سه هزارمی باشم وسابقه کاری در شرکت نفت را نیز دارم و تمایا به کار در قطر دارم با تشکر 09176100617

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 217. رضا تیموری مقدم
  فوریه 19, 2014

  مهندس شیمی با 10 سال سابقه کار در پتروشیمی در زمینه پروسس و در حال حاضر فعال در گروه صنعتی گلرنگ … موافقت خود را جهت همکاری اعلام مینمایم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 0

 218. علی اکبر فضلی
  فوریه 18, 2014

  من لیسانس ایمنی و بهداشت و محیط زیست (HSE) دارم و 15سال سابقه مرتبط. تمایل به کار در قطر را دارم ممنون میشم راهنمائیم کنید . 09127552658

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

  • صائب رضائی
   فوریه 19, 2014

   باسلام من فوق دیپلم کامبیوتر هستم ودارای کارفنی تمایل کاردرکشورقطردارم لطفادرمورد کارراهنمائی لازم بفرمائید

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 219. سهراب
  فوریه 18, 2014

  با سلام
  من هرچقدر سعی کردم از سایت شرکت نفت قطر وارد شوم پیغام خطا داد لطفا راهنمایی نمایید .

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 220. اصغر بابایی
  فوریه 17, 2014

  1-تشریح الزامات, مستندسازی سیستم مدیریت ایمنی وبهداشت حرفه ای2007-18001OHSAS
  2-ممیزی سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت OHSAS18001
  3-تشریح الزامات, مستندسازی وممیزی داخلی سیستم مدیریت زیست محیطی2004-14001iSO
  4-تشریح الزامات,مستندسازی وممیزی داخلی سیستم مدیریت کیفیت
  2008-9001iSO
  5-تشریح الزامات,مستندسازی و ممیزی داخلی سیستم مدیریت یکپارچهIMS
  6-ایمنی کار در ارتفاع
  7-ایمنی کار با جرثقیل
  8-ارزیابی ریسک وبررسی روشهای نوین اعلام واطفاحریق
  9- کارگاه ارزیابی ریسک به روشهای FMEA,FTA,HAZOP

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 221. حسین بهرامی
  فوریه 17, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 5

 222. صادقي
  فوریه 16, 2014

  با سلام
  برقكار صنعتي وساختمان با 12 سال سابقه

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 4

 223. بهنام کمالی
  فوریه 13, 2014

  با سلام.
  رشته تحصیلی من تآسیسات حرارتی و برودتی بوده ودارای کارت پایان خدمت و در زمینه مرتبط با رشته بصورت پیمانکاری فعالیت داشته ام .
  زمینه های فعالیت :
  1-تآسیسات بخار و دیگ های بخار
  2- چیلر
  3-لوله کشی آب و فاضلاب بهداشتی
  4- حرارت از کف ساختمان،پکیج
  5-لوله کشی گازرسانی و جوشکاری
  6- طراحی سیستم های تهویه مطبوع و تآسیسات بیمارستانی و استخر،سونا و جکوزی
  لطفا درصورت نیاز به همکاری به اینجانب اطلاع دهید.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 224. بهنام کمالی
  فوریه 13, 2014

  رشته تحصیلی من تآسیسات حرارتی و برودتی بوده ودارای کارت پایان خدمت در زمینه مرتبط با رشته بصورات پیمانکاری فعالیت داشته ام .
  زمینه های فعالیت :
  1-تآسیسات بخار و دیگ های بخار
  2- چیلر
  3-لوله کشی آب و فاضلاب بهداشتی
  4- حرارت از کف ساختمان،پکیج
  5-لوله کشی گازرسانی و جوشکاری
  6- طراحی سیستم های تهویه مطبوع و تآسیسات بیمارستانی و استخر،سونا و جکوزی

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 225. ramin
  فوریه 13, 2014

  سلام من رامین هستم دانشجوی سال اخر مهندسی تاسیسات کار ندارم ولی خیلی دوست دارم تخضی جایی مشغدل شدم نه برای مادیات برای سابقه و وارد بازار کار شدن لطف میکنید اگه دست مارو هم بگیرید ممنون پ.09356372311
  raminwolf7@gimail.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 226. سعید
  فوریه 12, 2014

  سلام فوق دیپلم برق دانشجوی کارشناسی تاسیسات با سابقه کار و مدیریت 20نفر مستقیم به صورت پیمانکاری مستقیمدر زمینه برق و تاسیسات تسلط کامل به زبان عربی و مشتاق به اشتغال در کشورهای عربی ضمنا مجردم تلفن09374296550

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 227. مهردادهواسی
  فوریه 12, 2014

  با سلام دارنده مدرک کارشناسی ارشد مهندسی شیمی پیشرفته با سابقه کار در شرکتهای پیمانکاری پالایشگاه آبادان در قسمت تعمیرات دستگاه های ثابت شمال و عملیات فاز 3 الکیلاسیون ….هستم و با افتخار آماده همکاری در کشور قطر می باشم تماس 09197488329

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 228. غلام رضا سیم چین
  فوریه 10, 2014

  اینجانب دارای 30 سال سابقه ی کار در زمینه ی تعمیرات کلیه ی ماشین الات صنعتی و پالایشگاهی نفت و گاز و پتروشیمی ودارای 7مدرک فنی حرفه ای در زمینه ی شغلی هستم و هم اکنون قرارداد با شرکت پالایشگاه شیراز بندر عباس سرخون قشم لاوان و پتروشیمی های زاگرس جم مبین و…دارم وهم چنین درسکوهای گازی ایران-قطر مشغولم در صورت تمایل به کار در پالایشگاه و پتروشیمی قطر حاضر به همکاری هستم. 09177165813

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 229. محمد
  فوریه 8, 2014

  سلام مهندس شیمی گرایش صنایع شیمیایی معدنی هستم شدیدا دنبال کار هستم تو رو خدا بهم کمک کنید زندگیم داره متلاشی میشه . هر جایی باشه فرقی نمیکنه. با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 230. میلاد
  فوریه 8, 2014

  با سلام
  اینجانب دارای لیسانس مکانیک حرارت و سیالات هستم و دانشجوی کارشناسی ارشد تبدیل انرژی تمایل دارم که با شرکتهای قطری یا ایرانی همکاری کنم

  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 231. با سلام.بنده دانشجوي كارشناسي مهندسي تخصصي جوشكاري هستم.و ب زبان انگليسي مسلط هستم.و دوست دارم با شركت شما همكاري داشته باشم.ممنون09352767639 hesam_valipor_71@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 232. حسین افضلی
  فوریه 7, 2014

  من جوشکار آرگون و تراشکار با سابقه و جویای کار در کشور قطر هستم . منتظر تماس شما می باشم . با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 233. غلام
  فوریه 6, 2014

  در ضمن دارای فوق دیپم ماشین افزار و مهندسی مکانیک خودرو و 25 سال سابقه در شرکت ملی گاز ایران هستم .

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 234. غلام
  فوریه 6, 2014

  دارای 25 سال سابقه کار در شرکت ملی گاز ایران هستم خواهان کار در کشور قطر هستم.راهنمایی میخواستم. ممنون

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 235. حسین سرابادانی
  فوریه 5, 2014

  اینجانب حسین سرابادانی دارای مدرک کارشناسی جوش از مرکز علمی کاربردی هستم دارای 17سال سابقه مرتبط جوشکاری در شرکت مپنا (ژنراتور )با تسلط کامل در بازرسی اموزش واجرای فرایندهای جوشکاری(SMAW-GMAW-GTAW-SAW)اماده همکاری میباشم.همراه09194502091

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 236. seyed hasan abolfazli
  فوریه 5, 2014

  با سلم
  اینجانب فوق دی÷لم مکانیک گرایش جوش کاری هستم, 5 سال سابقه کار در نیروی دریایی دارم
  خیلی دوست دارم در شرکت شما کار کنم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 237. عارف بهرامی آسترکی
  فوریه 4, 2014

  لیسانس حفاری و استخراج نفت و فوق لیسانس مخازن میباشم 4 سال سابفه کار در شرکت ملی حفاری ایران بعنوان افسر ایمنی و کارشناس H2S و بازرسی ایمنی از دستگاههای حفاری خشکی و دریایی در صورت نیاز به اینجانب ایمیل بدهید
  aref_bahrami65@yahoo.com
  09398123931-09135445142

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

  • با سلام
   اینجانب کاردانی مکانیک دارم 3 سال سابقه جوشکاری سنگین و 5 سال سابقه در نیروی دریایی رسته مکانیک و دوره تعمیر ÷م÷ها و والوها و غواصی ولوله کشی رو گذروندم و مشتاق به همکاری در شرکت شما.
   ehsan4@mailfa.org
   09157710800

   رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

 238. عارف بهرامی آسترکی
  فوریه 4, 2014

  سلام
  عارف بهرامی آسترکی هستم دارای مدرک لیسانس حفاری و استخراج نفت و فوق لیسانس مهندسی مخازن 4 سال سابقه بعنوان افسر ایمنی در شرکت ملی حفاری ایران دارم و چند دوره نیز بعنوان کارشناس H2S بر روی دستگاههای حفاری فعالیت داشتم با اکثر عملیاتهای حفاری آشنایی کامل دارم و از دکلهای دریایی و خشکی بازرسی ایمنی انجام داده ام در صورت نیاز خوشحال میشم در قطر مشغول بکار بشم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

  • علی اکبر فضلی
   فوریه 17, 2014

   سلام .من علی اکبر فضلی کارشناس HSE با 15 سال سابقه مرتبط با HSE بوده و در عسلویه – کنگان – تهران – ساوه و همدان با شرکتهائی نظیر کیسون ،آباد راهان پارس ، کاراسازه متین ، بلند طبقه و داروسازی ارسطو و… به عنوان سرپرست HSE مشغول بکار بوده ام .تمایل به کار در خارج از کشور خصوصا حوزه خلیج فارس را دارم خوشحال میشم اگه راهنمائیم کنید . متشکرم 09127552658

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 239. رزاق
  فوریه 4, 2014

  من رزاق هستم. راننده پایه یکم و دارای مدرک جوشکاری آرگون. تراش کار قطعات ماشین هم هستم. اگر در قطر به این مشاغل نیازی هست لطفا به من اطلاع دهید.

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 3

 240. حسن شریفی
  فوریه 4, 2014

  فیتر با9 سال سابقه در صنعت نفت گاز پتروشیمی دارای مدرک دیپلم واشنایی کامل با استانداردهای نفت گاز اماده همکاری میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 241. داود بویری
  فوریه 4, 2014

  فوق دیپلم بهره برداری وپالایش گاز هستم باده سال سابقه کار درصنعت نفت وگاز وپتروشیمی اماده همکاری با شرکتهای قطری

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 242. ارمان پاکرو
  فوریه 3, 2014

  مهندس مواد با دوازده سال سابقه

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 243. فریاد
  فوریه 3, 2014

  سلام مهندس شیمی هستم دنبال کار میگردم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 244. عبدالحسین
  فوریه 1, 2014

  دانشجوی کارشناسی ارشد جوشکاری هستم واماده همکاری باشرکت های قطرهستم

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 245. جمال بهمنش
  ژانویه 31, 2014

  با سلام.
  دکترای مهندسی نفت از دانشگاه تگزاس آمریکا دارم. دو سال عضو هیئت علمی دانشکده زمین شناسی آریزونای آمریکا بودم.43 مقاله بین المللی به کشورهای مختلف فرستادم و 27 تای آن مقاله برتر شناخته شد در تاجیکستان – اتریش -کره جنوبی – شیلی – آلمان – روسیه و آمریکا.
  به زبان انگلیسی و روسی مسلطم.
  4 سال سابقه حضور در پالایشگاه های نفتی روسیه را دارم و سال قبل مدیر ارشد امور فنی حفاری روسیه برگزیده شدم.
  سه معدن در آمریکا و یک معدن در ایران ثبت کرده ام و در حال حاضر فعال هستند.
  خوشحال می شوم در رابطه با این خبر در قطر نیز بتوانم در خدمت شما باشم.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 37 Thumb down 11

  • هاجر
   فوریه 4, 2014

   چقد خوشم اومد از پشت کارتون

   بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 9 Thumb down 8

  • صائب رضائی
   فوریه 19, 2014

   باسلام من تمایل کاردرکشورهای خلیج دارم لطفا راهنمائی کنید

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 246. ایمان
  ژانویه 28, 2014

  فوق دیپلم برق صنعتی با 6 سال سابقه کار تسلت کامل به کالیبراسیون ابزار دقیق و سیستم های کنترل

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 247. محمدرضا نواصری
  ژانویه 28, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 248. محمدرضا نواصری
  ژانویه 28, 2014

  باسلام خسته نباشی محمدرضا هستم 25سالمه دیپلم جوشکارى گاز و برق دارم با 3سال کار دارم سربازی رفتم دنبال کار میکردم خیلی ممنون از اهواز

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 249. متین مریخی
  ژانویه 27, 2014

  با عرض سلام وخسته نباشید
  من راننده پایه یکم هستم با مدارک کامل و سابقه کار با کامیون واتوبوس
  و مسلط به برق صنعتی و کامپیوتر و همینطور رزمی کار هستم واز نظر جسمی
  و روحی بسیار سالم و آماده همکاری با شرکت ها چه در داخل وچه در خارج از کشور
  هستم
  با تشکر متین شماره تماس:09388498420

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 250. محمدمهدوی
  ژانویه 21, 2014

  لیسانس عمران با5سال سابقه کاروبیمه سرپرست کارگاه واجرابوده ام آماده همکاری درپروژه های عمرانی درخارج ازکشور هستم09127396589

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 251. ایمان
  ژانویه 21, 2014

  سلام.من فارغ التحصیل مهندسی بهره برداری نفت هستم.سپاسگزارم اگر در مورد شرایط و نحوه استخدام راهنمایی بفرمایید.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 8 Thumb down 1

 252. رضافلاح
  ژانویه 20, 2014

  سلام.رضافلاح هستم26سالمه7سال سابقه کار غیر مکتوب با بیل مکانیکی دارم.مدرک ویژه این دستگاه را همراه ترجمه وتأییدیه اشدارم.ویک اشنایی نسبتا کاما بادستگاه های عمرانی دارم.جویای کار در خارج از کشور هستم.ممنون میشم راهنماییم کنید.09374844471باتشکر

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 253. مسعود
  ژانویه 20, 2014

  ایااستخدام راننده پایه یکم شرکت نفت قطر دارد؟در صورت مثبت بودن رزومه ارسال خواهد شد
  با تشکر

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 6 Thumb down 1

 254. بهمن
  ژانویه 20, 2014

  با سلام. من دارای مهارت های بازرسی کنترل کیفی جوش و مفر فیلم رادیو گرافی جوش و دارای level 2 تفسیر فیلم جوش میباشم.با 30 سال سابقه ی کاری در این ضمینه ها . ضمنا مسلط به زبان انگلیسی هستم. شماره تماس 09135564885

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 255. مهدی آقایی
  ژانویه 19, 2014

  من غواص دو ستاره هستم مدارکم هم امده است

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 256. کیانوش نادری
  ژانویه 16, 2014

  با سلام مهندس عمران 3 سال سابقه کار .. آماده کار در داخل و حارج کشور هستم .
  09199661566
  kianooshnaderi22@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 257. مصطفی
  ژانویه 15, 2014

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 258. سایان
  ژانویه 12, 2014

  سلام. فوق لیسانس زمین شناسی نفت هستم. 5 سال سابقه کار در شرکت نفت و 2 سال سابقه کار ژئوتکنیک و یه مدت کم سابقه کار معدنی دارم. و دارای پروانه نظام مهندسی معدن هستم. انگلیسیم هم خوبه . چند سال پیش شنیده بودم کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس استخدام میکنن ولی حقیقتش نمیدونم چه جوری هس. میشه لطفا راهنمایی کنین؟ ممنون از لطفتون.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 259. امیر حسام
  ژانویه 12, 2014

  با 11 سال سابقه در صنعت نفت جویای کار هستم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 260. امیر حسام
  ژانویه 12, 2014

  با 11سال سابقه در صنعت نفت

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 261. علی صیاحی
  ژانویه 11, 2014

  با سلام بنده ساکن اهواز و کارشناس حسابداری فارغ التحصیل استان ایلام که مسلط به زبان عربی خلیجی میباشم .ودر شرکت حفاری شمال مشغول به کار میباشم، ودوست دارم در شرکت نفت قطر همکاری نماییم.
  ومن الله التوفیق

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 262. سلام
  بنده مهندس عمران باسوابق اجرایی ذیل:
  2سال در دفتر فنی مهندسی استان خود
  3سال در دفتر فنی مهندسی
  2سال نظارت اجرایی
  دارای شرکت پیمانکاری
  مسلط به نرم افزارهای:
  auto cad
  etabs
  safe
  sap
  sdr map
  civil
  3dimax

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 263. کیان
  ژانویه 10, 2014

  اینجانب مهندس مکانیک طراحی جامدات مسلط بهpiping engineerبا دو سال سابقه کار و بیمه ایا میتوانم در شرکتهای قطری استخدام شوم لطفا راهنمایی بفرمایید

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 264. اقبال
  ژانویه 8, 2014

  لیسانس کامپیوتر دارم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 265. سروش کریمی
  ژانویه 6, 2014

  با سلام اینجانب لیسانس حسابداری با شش سال سابقه کار در ال ان جی تمایل کار متقاضی همکاری هستم .
  09177179289

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 266. ali
  ژانویه 5, 2014

  34 ساله لیسانس الکترونیک 10 سال سابقه کار در شرکت انتقال گاز در بخشهای ابزار دقیق و شیرهای خودکار

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 267. جمشید حاجی فر
  ژانویه 4, 2014

  باسلام احتراما به استحضار میرساند اینجانب 13 سال در پایشگاه نفت وگاز شرکت کردم و(تجربه بنده در رشته پشتیبانی وکمپ مدیریتی کارمندی وکارگری بوده 5 سال در نیروگاه در همان رشته کاری خودم تمایل در کشور قطر آمادهگی کامل دارمشماره تماس 09137156511

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 268. حامد
  ژانویه 4, 2014

  با سلام
  حامد صوفي
  ليسانس مهندسي شيمي – اراك
  جوياي كار داخل و خارج از كشور

  ميدونمم پيامم بي تاثيره اما براي دل خوشي خودم اينكارو ميكنم

  SOUFI.HAMED@YAHOO.COM
  09367809441

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 18 Thumb down 2

 269. پیمان
  ژانویه 3, 2014

  پیمان 29 سالمه . 10 سال سابقه ی نصب و تعمیرات ابزار دقیق را در شرکت های جهاد نصر ، پروژه ی سد گتوند و شرکت پتروشیمی ماهشهر را دارم . لازم بذکر است دارای مدرک کاردانی برق می باشم .

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 270. پیام
  ژانویه 3, 2014

  پیام هستم . کارشناسی ارشد آمارریاضی هستم . سوابق اجرایی پروژه های آماری را دارم . همچنین دارای سابقه ی تدریس دانشگاهی نیز می باشم و دارای شرکت سهامی خاص در جهت اجرای پروژه های مربوطه نیز هستم . در ضمن 28 سالمه .

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 271. پیمان
  ژانویه 3, 2014

  پیمان هستم . 29 ساله . کاردانی برق دارم . 10 سال سابقه ی تعمیرات و نصب ابزار دقیق در شرکت های جهتد نصر ، پروژه ی سد گتوند و شرکت پتروشیمی ماهشهر را دارم .

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 272. ابراهیم حنیفه نیا
  ژانویه 2, 2014

  من جوشکار و مونتار کار ماهر و با سوابق کاری در بندر عسلویه وبندر امام و عراق هستم و آماده همکار با شرکتهای ایرانی و خارجی هستم

  تلفن تماس 09149278902

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 273. ابراهیم حنیفه نیا
  ژانویه 2, 2014

  من مونتار کار وجوشکار ماهر هستم در پروره های عسلویه -بندر امام-عراق-و آماده همکاری در هر نقطه از ایران یا خارج از کشور می باشم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 274. محمد مهدوی
  ژانویه 2, 2014

  متولد 1368 متهل دارای مدرک دیپلم الکتروتکنیک از هنرستان مدرک برق اتومبیل و مکانیک خودرو و اره کار دریل کاراز سازمان فنی و حرفه ای گواهینامه Iso 9002 مدیریت کنترل گواهینامه رانندگی و متور سیکلت اشنا به برق ساختمان و اشنایی مبتدی با دستگاههی نفتی از جمله کویل تویبینگ دکل های حفاری سوپر وایزری

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 275. سهراب
  دسامبر 31, 2013

  مهندس ارشد برق قدرت از دانشگاه فردوسی مشهد
  دارای کارت پایان خدمت
  26 ساله
  متقاضی کار در هر نقطه ممکن
  Sohrab.mokhtari@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 276. foad
  دسامبر 31, 2013

  دارای مدرک دیبلم نظری جوشکارآرگون بامدرک بتروشیمی برق درجه 2ازفنی حرفه ای 09148726306

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 277. سعید امیری
  دسامبر 31, 2013

  باسلام اینجانب سعید امیری دارای مدرک فوق لیسانس متالوژی ومدرک بین المللی بازرسی جوش هستم درصورت نیاز بامن تماس بگیریدحقوقش هم مهم نیست 09133478225

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 278. mosayeb
  دسامبر 30, 2013

  با سلام.من فوق لیسانس مهندسی شیمی صنایع گاز دارم.26 ساله و بیکار.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 279. مجتبی
  دسامبر 30, 2013

  نحوه جذب در قطر را اعلام کنید لطفا

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 280. عبدالکریم
  دسامبر 30, 2013

  با سلام
  من در دکلهای حفاری مشغول به کار هستم و توانای کار در سمت حفار و سرحفار را دارام و حدود 10 سال سابقه کار در این شرکت را دارام.
  متقاضی کار در قطر را دارام تلفن تماس 09169156756 با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 281. عبدالکریم
  دسامبر 30, 2013

  من در دکلهای حفاری مشغول بکار هستم وتوانای کار در سمت حفار و سرحفار را دارام حدود 10 سال سابقه کار در این شرکت را دارام. متقاضی کار در قطر را
  دارم تلفن تماس 09169156756 با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 282. ناصر
  دسامبر 30, 2013

  من در دکلهای حفاری مشغول بکار هستم وتوانای کار در سمت حفار و سرحفار را دارام حدود 10 سال سابقه کار در این شرکت را دارام. متقاضی کار در قطر را
  دارم تلفن تماس 09169156756

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 283. محسن نصیری
  دسامبر 29, 2013

  دارای گواهینلمه پایه پ2مدرک تحصیلی دیپلم 28ساله

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 284. مطوری
  دسامبر 28, 2013

  پنج سال سابقه کار دررشته برق صنعتی در شرکت عمران ساحل دارا میباشم دو سال متوالی به عنوان کارگر نمونه فنی سال در شرکت عمران ساحل معرفی شدم ودر حال حاضر مشغول به تحصیل در رشته ابزار دقیق میباشم برای کار با شرکت های خارج مایل به همکاری میباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 285. عبدالله
  دسامبر 27, 2013

  سلام من دارای مدرک دیپلم 4 سال سابقه کار در شرکت نمودارگیری clnc با سمت formen level2 میباشم فعالیت در دکل های خشکی و دریا را دارم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 286. امیر
  دسامبر 27, 2013

  ناظر عملیات دکل های حفاری خشکی هستم و مشتاق کار در خارج کشور هستم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 287. میثم امامی
  دسامبر 25, 2013

  با سلام اینجانب میثم امامی دارای مدرک مهندسی نفت مخازن هیدروکربوری مدرک بین المللی بازرسی های جوش و ایمنی میباشم.دارای سابقه کار در دکل های حفاری و نیروگاه های کازی میباشم. شماره تماس:09359507782

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 288. نام بهروز شعاعی
  دسامبر 23, 2013

  با سلام خدمت سروران گرامی این جانب بهروز شعاععی متولد سال 62 مجرد می باشم و مدرک تحصیلی سوم راهنمایی دارای گواهی نانمه دو شخصی 10ساله و دارای مدارک جوش آرگون بین المللی میباشم خدمت کرده و آماده کار می باشم

  شماره همراه09190892094
  تلفن منزل 55650916

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 289. یاسر وکیلی
  دسامبر 21, 2013

  باسلام یاسروکیلی 27ساله مجرد مهندس عمران با2سال سابقه وبیمه باسمت مسئول ازمایشگاه بتن دارای کارت پایان خدمت و5سال تجربه شخصی درساخت وساز ومسلط به فارسی وترکی واشنابه مکالمات زبان انگلیسی دنبال کاردرخارج ازایران هستم هرکشوری که باشه

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 290. ناصر
  دسامبر 20, 2013

  همه مثل ما بیکارن!

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 10 Thumb down 3

 291. سیدعلی میرطالبی
  دسامبر 19, 2013

  باسلام اینجانب بانه سال سابقه کار درشرکت نفت مایل به همکاری باشما می باشم.09358961511

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

  • محسن امامی 09133278721
   دسامبر 20, 2013

   با سلام
   اینجانب دارای مدرک کارشناسی متالورژی با چندین سال سابقه کار مفید در پروژه های نفت و گاز جنوب با مدارک بین المللی مرتبط میباشم و تمایل همکاری با آن شرکت را دارم باتشکر.
   شماره تماس 09133278721
   m_emami1354@yahoo.com

   رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 292. حسین البوغبیش
  دسامبر 17, 2013

  لیسانس شیمی کاربردی هستم یکسال درازمایشگاه پتروشیمی درمنطقه اقتصادی ماهشهرمشغول هستم تسلط کامل برزبان عربی وانگلیسی را دارم آماده خدمت درپتروشیمی های کلیه کشورهای عربی رادارم. تماس:09382923343

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 293. محمدرضا نعمتی
  دسامبر 17, 2013

  باسلام
  محمدرضا بعمتی هستم.دارای مدرک کارشناسی مکانیک تاسیسات حرارتی و برودتی از دانشکاه تاکستان.
  با 9سال سابقه کار در کارخانه کشت وصنعت کارون
  متقاضی استخدام در دبی و سایر کشورها هستم.میشه لطف کنید بیشتر راهنمایی کنید.
  09398716711
  emr_n3@yahoo.com
  متشکرم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 294. مونا سلیمی
  دسامبر 15, 2013

  سلام تمایل به کار در قطر رو دارم لطفا نحوه ثبت نام رو هم بگید

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 16 Thumb down 6

 295. اسماعیل حاجی میرزایی
  دسامبر 15, 2013

  لیسانس ریاضی کاربردی از دانشگاه سراسری زنجان هستم،سابقه 11 سال کار در صنعت نفت وگاز وپالایشگاهی را دارم- مسلط به نرم افزار های برنامه ریزی وکنترل پروژه علی الخصوص پریماورا وبصورت کاملا اجرایی مبتنی بر روشهای اجرایی در صنعت را دارم. برای استخدام لطفا راهنمایی کنید.

  رتبه دهید: Thumb up 5 Thumb down 2

 296. hasan
  دسامبر 13, 2013

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 6

 297. hossein1347
  دسامبر 13, 2013

  سلام من لیسانس اقتصاد دارم با 25 سال سابقه کار تخصصی در بهره برداری پتروشیمی و مشارکت در راه اندازی سه شرکت پتروشیمی در ایران هستم. لطفا در صورت نیاز اطلاع دهید.

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 298. محمد نبی موسوی
  دسامبر 13, 2013

  سلام
  من فارغ التحصیل کارشناسی شیمی کاربردی هستم ، لطفا برای کار در قطر یا دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس من رو راهنمایی کنید
  m_nabi6536@yahoo.com
  09387360450

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 299. مسلم
  دسامبر 13, 2013

  با سلام
  لیسانس امور گمرک .کارشناس ارشدبازرگانی واقتصاد
  نویسنده 7جلد کتاب در زمینه های مدیریت.روانشناسی موفقیت وروانشناسی تربیتی
  09128093294

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 300. عباس البوبالد
  دسامبر 12, 2013

  باسلام واحترام
  اینجانب عباس البوبالد دارای مدرک مهندسی شیمی با1سال سابقه درپالایشگاه میباشم وبه زبان عربی تسلط کامل دارم
  همراه:09169266836

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 301. حسین البوبالد
  دسامبر 12, 2013

  اینجانب حسین البوبالد دارای مدرک مهندسی شیمی وقریب به 1سال سابقه کاردرشرکت نفت وگازاروندان رادارامیباشم ضمناتسلط کامل به زبان عربی نیزدارم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 302. حسین
  دسامبر 12, 2013

  سلام من لیسانس اقتصاد دارم با 25 سال سابقه در قسمت بهره برداری پتروشیمی ودر راه اندازی سه شرکت پتروشیمی هم شرکت داشتم لطفا در صورت نیاز اطلاع دهید. با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 303. بیژن اخضری
  دسامبر 12, 2013

  سلام من مهندس شیمی فرایند نفت از دانشگاه آزاد تهران هستم آشنا به زبان فرانسه وتوانایی صحبت به زبان انگلیسی را دارم شاغل در شرکت نفت می باشم آماده انجام کار در قطر امارات وکویت میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 304. mehdi salehi
  دسامبر 11, 2013

  باسلام.مهندس برق بابیش از7سال سابقه درسمتهای مهندس وسرمهندس برق درزمینه های:ابزاردقیق-کنترل-قدرت-plc-الکترونیک و…برروی انواع کشتی های اقیانوس پیماوتانکرهای اقیانوس پیماوهمچنین سابقه کاردرپالایشگاه گاز رادارامیباشم.مایل به همکاری هستم.ممنون
  09133678196-09133145450

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

 305. ali bahramnjad
  دسامبر 10, 2013

  من 6سال سابقه سکو دکل کشتی در رشته ایمنی دارم فوق لیسانس هستم 09137581778

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 306. فردین صالحی
  دسامبر 9, 2013

  با سلام.فارغ اتحصیل دانشگا petroleum university of technology(داشگاه صنعت نفت اهواز) در رشته مهندسی نفت گرایش حفاری-استخراج در مقطع کارشناسی میباشم و سابقه کار در Iran drilling service company و اداره کل حفاری اهواز وهمچنین سابقه ی کار در دکل های حفاری onshore (هم تعمیراتی و هم حفاری )دارم و مسلط به زبان انگلیسی میباشم وسابقه تدریس زبان در اموزشگاهها و موسسات عالی دارم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 13 Thumb down 0

 307. هحسان امیدی
  دسامبر 9, 2013

  باسلام.احسان امیدی هستم.دارای مدرک بین المللی جوشکاری در انواع آرگون برق co2استیل استیلن ….آماده همکاری باتشکر 09188617332

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 308. جاسم
  دسامبر 9, 2013

  مهندس مکانیک با سابقه بیست ساله م در حال بازخریدی و بازنشستگی پیش از موعد هستم و در حال حاضر رئیس اداره هیدرولیک یک شرکت فولاد سازی (نوردگرم)در اهواز هستم به زبان های عربی و انگلیسی آشنایی دارم و در سیستم های برودتی ئ آبرسانی و خطوط گاز تجربه دارم.لطفا با شماره تلفن و ایمیل زیر تماس گرفته شود
  09163041344
  hydraulics@arpcosteel.ir

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 309. علي فلاحي
  دسامبر 8, 2013

  با سلام و اخترام :
  مهندس جوش داراي مدرك هاي UT PT VT MT ASNT و همچنين داراي رزومه كار خوب در ضمينه عمليات اجراي ساختمان از صفر تا 100 مي باشم .
  09190030767

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 310. ارمان
  دسامبر 7, 2013

  با سلام من اپراتور lv 1 در رشته نمودار گیری با 2 سال سابقه هستم میشود گفت تمامه دکلهای ایران را رفته ام!! و همانتور که میدانید هر جا که دکل باشه کار واسه ما هم هست ایا در قطر کار واسه افرادی مثل من پیدا میشود؟

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 311. الیاس البوغبیش
  دسامبر 6, 2013

  مهندس ایمنی صنعتی و کارشناس HSE با2سال سابقه در تاسیسات دریایی ایران و کارشناس ایمنی دستگاه نظارت نیروگاه برق خرمشهر میباشم.در صورت نیاز تماس بگیرید 09361175953

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 312. محمدرضا
  دسامبر 5, 2013

  سلام.فارغ التحصیل مهندسی مکانیک طراحی جامدات با3 سال سابقه کار در زمینه های جوشکاری.بازرسی جوش.نقشه کشی صنعتی.چرخدنده.مهندسی معکوس وطراحی میباشم.لطفا جهت اشتغال در قطر ویا سایر کشورهای عربی مرا راهنمایی کنید.با تشکر 09364164203 -09177313354

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 313. جاسم
  دسامبر 4, 2013

  09163041344

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 314. جاسم
  دسامبر 4, 2013

  مهندس مکانیک مسلط به زبان های عربی و انگلیسی تخصص من در زمینه هیدرولیک و پنیوماتیک و همچنین خطوط و تجهیزات آبرسانی و گاز و سیستم های برودتی

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 315. فردین
  دسامبر 2, 2013

  با سلام.فارغ التحصیل رشته مهندسی نفت از دانشگاه petroleum university of technology در مقلع کارشناسی میباشم و مسلط به زبان انگیسی میباشم و سابقه ی کار در iran drilling service company دارم و مدتی هم در شرکت اداره کل حفاری اهواز بوده ام و همچنین سابقه ی کار در دکل های حفاری (هم دکل های حفاری و هم دکل های تعمیراتی) را دارم
  09133807191
  صالحی

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 15 Thumb down 2

 316. حبیب شاه محمدی
  دسامبر 2, 2013

  مهندس تاسیسات حرارتی و برودتی هستم وجویای کار درضمن تخصص بالای در زمینه سیستمهای برودتی دارم-راهنمایی کنید

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 317. ehsan
  دسامبر 1, 2013

  سلام من فوق دیپلم شیمی ودانشجوی لیسانس هستم حدود هفت سال درشرکت نفت کار می کنم.درضمن توی پتروشیمی کرمانشاه کارپروژه کردم ودر پتروشیمی پارس جنوبی هم سایت من بودم…تخصصم هم در زمینه آزمایشگاه هست.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 318. ali malaki
  دسامبر 1, 2013

  علی ملکی مهندس برق قدرت اگه میشه واسه استخدام راهنماییم کنید ممنون

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 319. ناصر
  دسامبر 1, 2013

  من مدرک پایپینگ دارم.از شرکت نفت ایران 650ساعت اموزش علمی م عملی دیدم.لیسانش شیمی هم دارم.در پروژه های پارس جنوبی هم کار کردم بعنوان فیتر.اماده ام در یکی از کشورهای عربی کار کنم. ممنونم 09192201638

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 320. شارقی
  نوامبر 27, 2013

  لیسانس شیمی با 39 سال تجربه در صنایع نفت(24 سال پالایشگاه اصفهان) (14 سال پتروشیمیهای ابادان بندر امام وتبریز) در رشته عملیات و تو لید.و .
  utility .Absobthon chiller .revers osmoze .

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

 321. رضا
  نوامبر 25, 2013

  سلام.مهندس برق_قدرت هستم.2سال در یک شرکت خصوصی مشغول به کار در زمینه شبکه های فشار متوسط وضعیف هستم.در ضمن تابلوهای برق با سیستم کنتاکتور منتاز می کنم.به کار در کشور های عربی در رشته ی خودم علاقه مندم .خواهشمندم کمکم کنید.

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 322. یاسر وکیلی
  نوامبر 20, 2013

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 323. جواد
  نوامبر 20, 2013

  با سلام
  من مهندسی برق گرایش قدرت خوندم .با2سال تجربه در قسمت نگهداری و تعمیر (نت) مرکز ساخت نمونه های تحقیقاتی سازمان تحقیقات را دارا میباشم .اگه کسی خاست بسم ا..
  09169014514

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 324. amin
  نوامبر 18, 2013

  باعرض سلام اینجانب: امین حسنیان دیپلم برق صنعتی ودر حال حاضر برقکار ساختمان هستم ونصاب همه نوع سیستمهای حفاضتی از جمله… درب کنترولی. دوربینهای مداربسته. اعلام حریق. کرکره برقی. دزدگیر.و… وسیستمهای هوشمند &جستجوی کار در خارج کشور هستم ؟در ضمن به سه زبان مسلط هستم .فارسی .عربی انگلیسی با تشکر فراوان/ 09380486694

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 5 Thumb down 4

 325. . ملایی
  نوامبر 18, 2013

  با سلام
  لیسانس مهندسی تکنولوژی چوش هستم 9 سال سابقه کار در زمینه جوش . دارای مدارک بازرسی جوش هستم .مسلط به جوشکاری ارگون بر روی قطعات تیتانیوم . الومینیوم .استنلس استیل و کربن استیل هستم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 326. مجتبی
  نوامبر 17, 2013

  مهندس الکترونیک و سابقه ی چهار سال کار تاسیساتی دارم.و بسیار علاقمند به کار در کشور های عربی حتی در عربستان یا عراق هم هستم.مسلط به زبان انگلیسی و اشنایی به زبان عربی

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

 327. مهران
  نوامبر 16, 2013

  بابا همچین درامدایی واسه کسایی هست که فارغ التحصیل دانشگاههای صنعتی شریف و امیرکبیرن یا علم و صنعت من دوستم از دانشگاه علم و صنعت فارغ التحصیل شد درجا برش دااشتن

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

 328. جاسم
  نوامبر 16, 2013

  مهندس مکانیک با سابقه بیست ساله ودر بازخریدی و بازنشستگی پیش از موعد هستم و رئیس اداره هیدرولیک یک شرکت فولاد سازی در اهواز هستم به زبان های عربی و انگلیسی آشنایی دارم و نیز در سیستم های برودتی و آبرسانی هم تجربه دارم لطفا من را برای تدوین یک رزومه خوب راهنمایی کنید

  با سپاس

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 329. مهران
  نوامبر 16, 2013

  من مهندسی عمران – عمران با 5 سال سابقه کار با بیمه اقوام من در قطر هستند

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 330. سجاد
  نوامبر 12, 2013

  سلام. من مهندس مکانیک طراحی جامدات با 3 سال سابقه در شرکت نفت مناطق مرکزی و RTI , VT, piping , UT رو هم level هاشونو دارم. شانسم چقدره برای کار توی قطر یا عمان و امارات و …

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 331. علی قهرمانی
  نوامبر 6, 2013

  با سلام و احترام
  اینجانب علی قهرمانی از سال 1376 تا هم اکنون در تمامی مقاطع تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم و لیسانس در رشته های برق صنعتی و برق قدرت ادامه تحصیل دادها ومشغول به کار می باشم و 6 سال سابقه کار در محیطهای صنعتی بهره برداری (کارخانه) و پروژه های صنعتی ( فاز 14 پارس جنوبی و نیروگاه برقی متمرکز پارس جنوبی و سایت NGL) در جزیره خارگ و عسلویه و کنگان در زمینه های دفتر فنی و اجرا و نظارت و کنترل کیفیت دارم و 32 ساله و متاهل می باشم.

  خواهشمند است در صورت نیاز با شماره تماس 09173061830 تماس حاصل فرمائید.

  قبلاً از همکاری جنابعالی و همکارانتان کمال تشکر را دارم.

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 3

 332. مهران بختیاری
  نوامبر 5, 2013

  با سلام
  مهران بختیاری کار آموز آموزشگاه فنی و حرفه ایی شهید باهنر اهواز (شرکت ملی نفت )وبازنشسته پیش از موعد با15سال سابقه عملیات نفت و گاز و تعمیرات چاههاو 8 سال سابقه در پروژههای پتروشیمی در سمت تکنسین برق و ابزار دقیق و تعمیرات دوره ایی پالایشگاههای اصفهان-بندر عباس-شیراز-تهران-آب سنگین اراک با سمت استاد کار و سرپرست مکانیک دستگاههای ثابت

  رتبه دهید: Thumb up 5 Thumb down 2

  • مهران بختیاری
   نوامبر 5, 2013

   09136440451

   Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 1

 333. حمدالله ابراهیمی
  نوامبر 5, 2013

  باسلام
  حمدالله ابراهیمی
  فوق دیپلم ساخت وتولید(جوشکاری)
  دارای گواهینامه بین المللی پتروشیمی جوشکاری آرگون،برق(ایران،سوئد)
  نقشه خوان،مونتاژکار،جوشکاروبرشکارمخازن تحت فشار نفتی وپایپینگ
  8 سال سابقه کار
  مونتاژکاروبرشکار مبدلهای نفتی وچیلرهای برودتی وحرارتی
  2سال سابقه کار q.c
  09357432677

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 5 Thumb down 3

 334. کمال عابدی
  نوامبر 4, 2013

  با سلام۰ ایجانب دارای مدرک کارشناسی عمران از دانشگاه آزاد قروین میباشم۰ دارای پروانه اشتغال به کار مهندسی طراحی و نظارت از سازمان نظام مهندسی قزوین۰ به مدت ۲ سال در شرکت هفت الماس قزوین در ساخت پروژه همکاری داشته ام ۲ سال تولید کننده پنل های سقفی یونولی بوده ام۰ له مدت ۱ سال مدیر عامل آزمایشگاه بتن بوده ام۰ همچنین به مدت ۲ سال در بنیاد مسکن تهران مسقر در بم مسفغول به کار بوده ام۰و همچنین به مدت ۷ سال تجربه در ساخت ابنیه دارم۰ اینجانب درخواست همکاری دارم با تشکر۰9125814374

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 335. محمود
  نوامبر 3, 2013

  بنده اماده انجام کارهای برق و ابزار دقیق در همه کشور ها می باشم.
  مهندسی برق قدرت.
  هد سوپر وایزر برق و ابزار دقیق.سابقه کاری در فاز های 6و7و8 .12 و 13 پارس جنوبی می باشم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 336. بهروز
  نوامبر 2, 2013

  باسلام
  جهت شرکتی خصوصی در ایستگاههای تقویت فشار پتروشیمی خط اتیلن غرب نیروی متبحر ابزار دقیق وبرق قدرت و متخصص hvac نیازمندیم 09394203848 لطفا فقط تا پایان ابان 92 تماس گرفته شود

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 337. بهشاد
  نوامبر 1, 2013

  دارای مدرک دیپلم مکانیک خودرو دارای 13 سال سابفه کار در دکل های حفاری به سمت های مکانیک موتور های دیزلی سنگین و دیریکمن و کمک حفار و کار با دکل های حفاری.ممنون میشم راهنماییم کنید
  09167017919

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 338. مهدی
  نوامبر 1, 2013

  فارغ التحصیل و شاگرد اول تهران شمال در مقطع کارشناسی ارشد Maine Biologye در گرایش Marine Pollution با معدل 19 و سابقه کار HSE در زمینه کشتیرانی ، محیط زیست و آلودگیهای زیست محیطی دریا و مدارک غواصی و HSE مرتبط می باشم خواهشمند است جهت فعابت در زمینه های HSE کشور قطر در بخش نفت ، گاز و پتروشیمی راهنمایی فرمایید.
  تلفن تماس: 09386575300

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 339. سلام فوق دیپلم کامپیوتر دوسال به صورت فنی در سیستم راه اندازی شبکه فعالیت داشتم شماره موبایل 00989138398467 ممنون

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 340. غلامرضا شاوران
  اکتبر 30, 2013

  سلام فوق دیپلم کامپیوتر دوسال به صورت فنی در سیستم راه اندازی شبکه فعالیت داشتم شماره موبایل 00989138398467

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 341. مجید
  اکتبر 30, 2013

  اینجانب بابیستویک سال سابقه کارپیوسته در شرکت پلی اکریل ودی ام تی درزمینه تعمیرات ونگهداری (پمپ های سانتریفیوژ.پیستونی اجیدیتورها.راکتورها.کالمها.مخازن تحت فشار.والوهای گلوپ.گیت.کاک. وهمچنین نصب تجهیزات داخلی کالمهامانند تری ها والوتری ها بابل کپها.مبدلهای حرارتی.تله بخارها)فعالیت مستمرداشته ام واکنون با 42سال سن در کمال صحت وسلامتی اماده ی همکاری باکلیه ی شرکتهای پالایشگاهی و پتروشیمی میباشم09364454938 به امید دیدار

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 342. کامران
  اکتبر 29, 2013

  من فوق لیسانس قدرتم ( دیپلم ریاضی فیزیک معدل 19.02) مجرد با سابقه تدریس تو دانشگاههای معتبر مسلط به plcو نرم افزارهای مربوطه کار در کارخانه پلاستیک سازی و نظام موبایل09149448466

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 8 Thumb down 2

 343. امید
  اکتبر 29, 2013

  من کاردانشی بودم و بعدش بدون کنکور یا با درصدای منفی واردمعماری (نقاشی گرافیک کاردستی) ازاد مهاباد شدم حالا هر جا میرم بهم میگن چون کاردانشی بودی حتما سطحت پایینه تنبل بودی که رفتیس اونجا و تحقیرم میکنن و میگن دانشگاتکم شبیه مهد کودکه ایا یجای خیلی پایین با حقوق بخور بمیر واسم کار پیدا میشه میگن تو جزو ادمی زاد نیستی

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 11 Thumb down 0

 344. نادرحمیدی
  اکتبر 27, 2013

  باعرض سلام:
  اینجانب نادرحمیدی مکانیک موتورهای دریایی ودیزلی وآشنابه کلیه دستگاههای حفاری وکلیه کمپرسورها-پمپ ها-انژکتورهاوغیره میباشم ودارای چهارده سال سابقه کار درکشتیرانی ودو سال سابقه کار در شرکت ملی حفاری هستم ودرحال حاظرنیز در شرکت ملی حفاری مشغول به کارهستم وعلاقه مندم که با شرکت نفت قطرهمکاری نمایم
  باتشکر
  09169314588-09370272926

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 3

 345. مصطفی حکیمی
  اکتبر 27, 2013

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 6

 346. سروش
  اکتبر 25, 2013

  بابا همش سرکاریه چقدر شماها ساده هستید اسم تحصیل کرده هم رو خودتون گذاشتید

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 12 Thumb down 7

 347. حسین صادقپور
  اکتبر 21, 2013

  باعرض سلام من 12سال سابقه اجرای دارم در رشته فنی وجوشکاری گاز دارای مدرک فیتر پایپینگ از پتروشیمی هستم والعان شرکت گاز رسانی دارم ولی دوست دارم در رشته اصلی خودم 0فیتری0 فعالیت کنم با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 3

 348. عبداله رسولي
  اکتبر 19, 2013

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 349. مصطفی
  اکتبر 18, 2013

  سلام اگه جایی دیگه نداریت که آشناها تنو تو شرکت بزارید سر کار من یک لیسانس برق هستم خیلی دوست دارم بر اساس رشتم برم سرکار . ما روهم یه نگاه بندازید

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 6 Thumb down 3

 350. با سلام احسان دانشوران هستم متولد 1368 ،لیسانس برق قدرت دارم با معدل 15.14 و دوره های آموزشی ابزار دقیق و دوره plc مخصوص شرکت نفت و گاز رو دیدم شماره تماس 09173703795 با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 4

 351. امین منصوری
  اکتبر 16, 2013

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 8

 352. حسین
  اکتبر 14, 2013

  مهندس مکانیک گرایش سیالات هستم 29 سالمه 4سال تجربه پروژه وراه اندازی ونصب سیستم های تاسیسات یک شرکت معتبر اروپایی را داشتم دوره نسبتا طولانی در کشور اروپایی دارم لطفا راهنمایی کنید
  باتشکر

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

  • هادی
   اکتبر 18, 2013

   بنده دانشجوی مکانیک سیالات هستم
   چون هر نوع کار سختی (هر نوع کار کارگری )انجام دادم و همچنین مسلط به نرم افزارهای مکانیک هستم حاضرم هرنوع کار سخت یا نرم افزاری باشد انجام دهم لطفا مرا راهنمایی کنید

   رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 4

 353. hamed
  اکتبر 14, 2013

  ترم آخر رشته مهندسی نفت-حفاری و دارای مقالات بین المللی در زمینه ی نفت هستم

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 354. طارق
  اکتبر 12, 2013

  اینجانب دیپلم فنی دررشته صنایع شاخه ماشین افزار هستم و15سال درضمینه تولیدو تراشکاری وساخت قطعات پالایشگاهی وپتروشیمی مجوز ازسازمان صنایع ومعادن استان خوزستان درشهرک صنعتی اهواز رادارم و درضمینه تولید ونسب ومنتاژقطعات صنعتی اماده همکاری هستم همچنین عرب زبان وبه زبان عربی تسلت کامل دارم

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 2

  • امین
   اکتبر 17, 2013

   ظاهرا به فارسی تسلط ندارید!!!!
   تسلت؟؟؟؟

   Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 11 Thumb down 4

 355. سینا
  اکتبر 7, 2013

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 5

 356. رضا
  اکتبر 7, 2013

  ب دنبال کارم هر جا باشه…دارای کاردانی صنایع شیمیایی و دانشجوی ترم اخر مهندسی صنایع شیمیایی دانشگاه شهید چمران اهواز.09376026570

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 2

 357. arash
  اکتبر 7, 2013

  باسلام. اینجانب 12سال سابقه پایپینگ در پالایشگاه و پتروشیمی ها دارم .لطفا جهت کار در قطر راهنمایی نمایید.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 6 Thumb down 2

 358. من ليسانس شيمي هستم اميد است من را رهنمائي كنيد

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 5 Thumb down 7

 359. حمید
  سپتامبر 29, 2013

  با سلام
  مهندس متالورژی دارای بیش از 13 سال سابقه کار در زمینه های سوپروایزر ساخت و بازرس کنترل کیفیت با سمت های کارشناس و پس از آن ریاست واحدهای ساخت و ریاست واحد کنترل کیفیت می باشم.بیش از 9 سال در گروه مپنا مشغول بکار هستم.دارای گواهینامه های تخصصی در زمینه جوش اعم از RTI(Level II)، UT(Level II و CSWIP 3.1 از موسسه TWI انگلستان می باشم و متقاضی کار در شرکتهای نیروگاهی و نفتی کشورهای حوزه خلیج فارس هستم.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 11 Thumb down 2

 360. وحید
  سپتامبر 29, 2013

  سلام من لیسانس مکانیک سیالات و فوق لیسانس تبدیل انرزی دارم دوره پایپینگ رو گذروندم به نرم افزارهای فلوئنت و متلب هم مسلطم یک مقاله ثبت شده ای اس ای دارم و مدرک ایلتس هم دارم که 1سال از اعتبارش مونده چند درصد شانس برای استخدام در سکوهای نفتی یا پتروشیمی قطر یا سایر کشورهای عربی دارم؟

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 8 Thumb down 8

 361. رامین
  سپتامبر 27, 2013

  سلام
  من فارغ التحصیل رشته مهنسی شیمی هستم باسابقه دو سال کار مرتبط با رشته تحصیلی ام لطفا مرا راهنمایی فرمایید

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 7 Thumb down 3

 362. محمدامین کریمی
  سپتامبر 26, 2013

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 5

 363. رضا
  سپتامبر 24, 2013

  سلام
  اینجانب از سال ۱۳۸۳ تاکنون باشرکت ملی حفاری ایران همکاری کرده و استادکارحفاری وتابه حال روی سکوهای نفتی این شرکت به عنوان حفار و استادکار مشغول به کار هستم .

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 8 Thumb down 5

 364. فاتح
  سپتامبر 23, 2013

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 5

 365. مریم
  سپتامبر 22, 2013

  با سلام
  من فارغ التحصیل رشته مهندسی شیمی از دانشگاه تهران شاغل در پتروشیمی جم هستم لطفا مرا راهنمایی بفرمایید.
  حسینی

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 19 Thumb down 5

 366. فاتح
  سپتامبر 22, 2013

  با سلام
  اینجانب فارغ التحصیل رشته مهندسی برق دانشگاه امیر کبیر هستم از سال 88 در شرکت پارس ژنراتور بعنوان سوپروایزر نیروگاهی مشغول بکار هستم .
  خواهشمند است در مورد استخدام در شرکت نفت قطر بنده را راهنمایی بفرمایید
  با سپاس
  وکیلی

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 4 Thumb down 5

 367. محمد رضا
  سپتامبر 22, 2013

  سلام من مهندسی برق -قدرت دارم واسه استخدامی باید از کجا شروع کنم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 8 Thumb down 2

 368. ساشا
  سپتامبر 22, 2013

  من مدرک کارشناسی نرم افزار دارم بدون سابقه کار و 32 سال سن دارم دنبال یه کار خوبم که آینده داشته باشه یکی هست منو راهنمایی کنه کجا باید برم چون همه جا شرایط سنی داره ؟

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 369. babak
  سپتامبر 19, 2013

  sسلام مهندس عمران هستم يا 13 سال سابقه پتروشيمي و پالايشگاه

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 2

 370. احسان هدایت
  سپتامبر 18, 2013

  با عرض سلام
  درحدود 7ماه سابقه کار در زمینه بازرسی جوش و یک سال سابقه کار به عنوان کارشناس کارگاه ساخت تولید و مواد دانشگاه ازاد واحد علوم تحقیقات ساوه دارم.فارغ التحصیل رشته مهندسی ساخت تولید با معدل 17.90 و دارای 2 مقاله ثبت شده هستم.دوره های بازرسی جوش pt , mt و دوره ای پنوماتیک را گذرانده ام.09371825959

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 3

 371. محمود وحیدی
  سپتامبر 18, 2013

  فوق دیپلم ایمنی و آتش نشانی با ساقبه 17 سال در این کار جویای کار هستم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 372. من دارای مدرک کاردانی حسابداری از سال 90در فاز های12و17و18و19و22و24بعنوانکمک جوشکار وکمک فیتر وفیتر مسیول تنش زدایی کار کردم برای استخدام در قطر مرا راهنمایی کنید ش تماس 09176655145و09176655148

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 373. رضا
  سپتامبر 16, 2013

  با سلام وتحیات
  اینجانب فارغ التحصیل رشته مهندسی مواد(متالوژی صنعتی) بوده واز تاریخ 1389 لغایت 1390 در شرکت نصب نیرو بعنوان مهندس ناظر جوش خطوط بویلر نیروگاه مشغول به کار بوده واز تاریخ 1390 به استخدام شرکت مهندسی وساخت ژنراتور مپنا درآمده و پس از فراگرفتن آموزش های لازم در جهت اورهال ژنراتوری نیروگاهی تاکنون در این راستا مشغول به انجام ماموریت بوده ام.
  لذا با توجه به سوابق اینجانب خواهشمند است راهنمایی های لازم جهت استخدام در شرکت نفت قطر را مبذول فرمایید.
  با تشکر – کریم خانی

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 6 Thumb down 3

 374. عمادطالبي
  سپتامبر 16, 2013

  با سلام و احترام من فراغ التحصيل از رشته مهندسي تكنولژي صنايي شيميايي هستم متولد1368تقازاي كار دارم تا بتوانم به ميهنم خدمت كنم وخانواده ام را سرپرستي كنم .بدون سابقه كاري .باتشكر
  شماره تماس09139927467

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 4

 375. روح الله حق شناس
  سپتامبر 15, 2013

  مهندس کنترل ابزار دقیق 25 ساله مهارت در زمینه های طراحی و قدرت فنی بالا مایل به همکاری با شرکتهای قطری هستم

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 376. جواهرلطیفی
  سپتامبر 14, 2013

  سایت شما خوبه ولی کاش جهت استخدام بیشترمارو راهنمایی کنید. من فارغ التحصیل مهندسی صنایع-صنایع هستم و3 سال سابقه کار در زمینه برنامه ریزی وکنترل پروژه وسیستم مدیریت کیفیت ومهدسی مجدد وبهبود روش ها را دارم ومشتاقم درکشور قطر استخدام شم.

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 5 Thumb down 5

 377. یاسمن نخیلی
  سپتامبر 13, 2013

  من دانشجوی مهندسی شیمیم تمایل به همکاری رو دارم

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 6 Thumb down 5

 378. لقمان طاوسی
  سپتامبر 12, 2013

  لیسانس فیزیک با معدل الف دارم و سن 28 سال و سابقه 5 سال مدیریت در فروشگاه کتاب با خدمت سربازی و متاهل و تقاضای کار دارم و با هر شرایط مناسب با سن و متاهل بودنم موافقت دارم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 379. میلادنظری
  سپتامبر 11, 2013

  28ساله ودارای کارشناسی مهندسی صنایع شیمیایی و4سال سابقه ی کاردر بزگترین زنجیره ی تولیدpvc شرکت بتروشیمی اروندواحد بهره برداریvcmمتقاضی کار در شرکت نفت قطرهستم شماره تماس 09398958528

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 380. علیرضا
  سپتامبر 10, 2013

  احتراما اینجانب علیرضا 28 ساله کارشناس نرم افزار متاهل سابقه کار 5 سال مدیریت شبکه رایانه ای در سطح حداقل 300 رایانه در تهران و دارای مدارک رسمی ماکروسافت قصد اشتغال در آنجا را دارم با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 381. حمید راسخی
  سپتامبر 10, 2013

  حمید راسخی
  کارشناس برق قدرت هستم با 5سال سابقه مفید در صنعت تابلوهای برق صنعتی بعنوان سرپرست واحد طراحی و مهندسی که مایل به همکاری با شرکتهای فعال در کشور قطر می باشم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 382. مهناز سلطانپور
  سپتامبر 9, 2013

  با سلام.
  من فوق لیسانس مهندسی انرژی-تکنولوژی انرژی،که در زمینه NGL Recovery پروژه پایانی خودم را به پایان رسوندم،مایل به اشتغال در شرکت نفت قطر هستم.
  ممنون می شم بیشتر راهنماییم کنین

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 7 Thumb down 6

 383. میلاد
  سپتامبر 9, 2013

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 384. محمود کهریزی
  سپتامبر 8, 2013

  من 26 سال سابقه اپراتوری وبهره برداری از توربین های گازی در یکی ازبهترین پتروشیمی های ایران را دارم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 4

 385. محمود شیرزادی
  سپتامبر 7, 2013

  سلام من کاردانی ماشین ابزار دارم و7سال سابقه درساخت وتراش انواع قطعات صنعتی دارمو مایل به کار در قطر هستم

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 3 Thumb down 5

 386. هادی خداپناه
  سپتامبر 7, 2013

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 6

 387. رامین شریفی
  سپتامبر 6, 2013

  با عرض سلام خدمت شما عزیزان و مدیران سایت

  اینجانب رامین شریفی دارای 11 سال سابقه راندن انواع لاینر هنگر – پکر و شورت لاینر در سایز های مختلف و تایپ های مختلف ایرانی و خارجی هستم که 7 سال از 11 سال را در شرکت ملی حفاری ایران مشغول به کار بوده و 3 سال در شرکت ایران حفاران و 1 سال در شرکت نصر مبتکران به عنوان کارشناس ارشد لاینر هنگر مشغول به کار بوده ام . لذا تقاضادارم در صورت نیاز به تخصص اینجانب در این زمینه کاری با بنده تماس حاصل فرمایید.

  با تشکر .

  شماره موبایل : 09306116003

  و ایمیل : godfindre12@yahoo.com

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 10 Thumb down 7

 388. منصور فتحی
  سپتامبر 5, 2013

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 5

 389. اسد ابراهیمی
  سپتامبر 3, 2013

  ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت سایت و همکاران محترمشان

  احتراما اینجانب اسد ابراهیمی بنفشه ورق به عرض میرسانم راننده لودر و بیل

  میکانیکی هستم و دارای گواهینامه ویژه میباشم

  واز مهارت بالا و سابقه طولانی و فنی برخوردار میباشم

  واعلام آمادگی کار در قطر مینمایم

  تلفن تماس
  09126152019

  assad.ebrahimi@gmail.com

  تتلفن

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 390. شاهين نوروززاده
  سپتامبر 3, 2013

  با سلام
  اينجانب با مدرك كارشناسي متالور‍‍‍‍ژي تقاضاي استخدام دارم.
  09113357781

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 4

 391. غلامرضا باورسایی
  سپتامبر 2, 2013

  با سلام
  اینجانب دارای 25سال سابقه در زمینه انبارداری و مسئول کالا های دریافتی خرید خارج وآشنا به زبان انگلیسی و مسئول دایره دریافت و توزیع کالا بوده ام لطفا در صورت نیاز اینجانب را مطلع فرمایید.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 28 Thumb down 1

  • الهیار کریم
   دسامبر 16, 2013

   جناب باورسایی
   با سلام، لطفا” شماره تماس یا ایمیلتون رو درج کنید تا در مواقع لزوم بتوان از همکاری شما بهره برد.

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 392. مهدی نجفی
  سپتامبر 1, 2013

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 6

 393. رضا
  سپتامبر 1, 2013

  سلام اینجانب از ایران استان مازندران دارای مدارک مهندسی جوش و بازرس بین المللی mt وpt میباشم سن 25 .متقاضی کار میباشم در صورت امکان ایمیل دهید

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 4

 394. سجاد عطاری
  سپتامبر 1, 2013

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 395. فرید افشاری
  آگوست 31, 2013

  سلام اینجانب دارای 28 سال سابقه کار در زمینه بازرسی فنی جوش و آزمایشات غیرمخرب ومفسر فیلم های رادیو گرافی از موسسه TWI انگلستان و 4 سال در پروژ های پتروشیمی و در مهندسین مشاور در پروژ های ضنعتی از جمله فولاد و الومیناو طرح توسعه نیشکر ( حدود 9 سال سرپرت کنترل کیفیت )لطفا مراحل ثبت نام و سایت مورد نظر را بفرمائید با ثشکر

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 396. آرشام باورسائی
  آگوست 31, 2013

  با سلام
  دانشجوی ارشد ترم آخر زمین شناسی نفت هستم و در رشته خودم مهارت دارم.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 29 Thumb down 1

 397. حمیدرضا حیدری
  آگوست 30, 2013

  کاردانی برق -درحال تحصیل ترم اخر کارشناسی برق قدرت-با3سال سابقه کار در پالایشگاه های16&15 و 18&17وهمچنین اداره برق منطقه-لطفاجهت استخدامی همکاریم کنید

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 3 Thumb down 5

 398. مهیا روستا زاده
  آگوست 30, 2013

  لیسانس مدیریت بانکی -با3سال سابقه کار برق صنعتی در پالایشگاه های 16&15و18&17 لطفا جهت استخدامی راهنماییم کنید -با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 399. آرشام
  آگوست 30, 2013

  با سلام
  آرشام باورسائی هستم ترم آخر کارشناس ارشد زمین شناسی نفت
  در رشته خودم مهارت دارم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 28 Thumb down 1

 400. وحید دهقانی
  آگوست 27, 2013

  با سلام
  اینجانب وحید دهقانی دارای مدرک مهندسی مکانیک (گرایش سیالات)از دانشگاه آزاد و با داشتن سه سال سابقه در زمینه نفت و گاز متقاضی کار درشرکت نفت قطر می باشم..
  سمت های شغلی:
  1)معاون دفتر فنی پایپینگ
  شماره تلفن : 09174957883-09132373370

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 401. محمد حسین زارعی
  آگوست 27, 2013

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 5

 402. محمد حسین زارعی
  آگوست 27, 2013

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 403. مهرداد زیلایی
  آگوست 25, 2013

  با عرض سلام و خسته نباشید مهرداد زیلایی هستم 30ساله فوق دیپلم مکانیک حدود 3 سه ساله در شرکت حفاری در قسمت عملیات مشغول بکارم ودر حاله حاضر به سمت رافنیک کار میکنم و تمایل کار در شرکت نفت قطر دارم لطفا راهنمایی کنید با تشکر فراوان از مدیریت و پرسنل محترم ان شرکت

  رتبه دهید: Thumb up 5 Thumb down 2

 404. احمد رضایی
  آگوست 25, 2013

  مهندسی نفت گرایش بهره بردار ی خواندم واماده کار در زمینه های حفاری و بهره برداری در ایران وخارج ازایران روی سکو وخشکی هستم. 09359165757

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 405. عباس
  آگوست 25, 2013

  من داراي مدرك ليسانس برق-الكترونيك وهمچنين دانشجوي ارشد برق-قدرت ترم سوم مي باشم–سوابق كاري اينكه: 1-به مدت 8 الي 9 سال در شركت مخابرات استان در قسمتهاي فني مشغول به انجام وظيفه مي باشم 2-به مدت دو سال در شركت هواپيما سازي در واحد فرز مشغول به انجام وظيفه بوده ام.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 406. محسن
  آگوست 24, 2013

  با سلام
  من لیسانس شیمی کاربردی دارم،برای استخدام لطفا راهنمایم کنید.
  09375071814

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 407. ghasem.gh
  آگوست 23, 2013

  سلام من دیبلم ریاضی با 10سال سابقه کار در رشته ابزاردقیق هستم م مایلم برای کار در قطر از شما راهنمایی بگیرم

  09373932420

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 408. مجتبی خلیلی هستم کارشناس متالورژی مدت 13 سال در زمینه ی سرپرست سرویس های تعمیراتی و بازرس جوش و مکانیکال در سایت پتروشیمی اوره آمونیاک کرمانشاه از زمان کانسترکشن – پری کامنشن (پیش راه اندازی . راه اندازی)
  مشغول به کار هستم و در زمینه های کارشناسی pipingو welding و pining , و مسائل تعمیرات Valve و ماشین کاری و ساخت قطعات جهت تعمیرات تجارب ارزنده ایی کسب نموده ام و همچنین در زمینه ی عایق نیز داری تجربه می باشم و هم چنین در زمینه ی ساخت کویل های سمپل گیری و همچنین ریپیر گیری توسط جوش و هم چنین عملیات hottaping نیز صاحب نظر می باشمو همچنین رفع نشتی از line های esو alps و sw در حین سرویس و همچنین ساخت clamp تجربه ی کافی دارا می باشم

  لطفا جهت استخدام راه نمایی کنیدو به ایمیلم ارسال کنید

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 4

 409. صادق کهن
  آگوست 22, 2013

  مرسی

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 6 Thumb down 5

 410. صادق کهن
  آگوست 22, 2013

  با سلام
  اینجانب صادق کهن دارای مدرک مهندسی مکانیک (گرایش سیالات)از دانشگاه دولتی و با داشتن سه سال سابقه در زمینه نفت و گاز متقاضی کار درشرکت نفت قطر می باشم..
  سمت های شغلی
  1)سرپرست مکانیکال(مخزن-piping,…(
  2)سرپرست امور قراردادها
  شماره تماس:09137731409-09397258421

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 7 Thumb down 3

 411. سام میرزا طاولی
  آگوست 21, 2013

  باسلام
  اینجانب دارای مدرک غواصی صنعتی سطح 1و2 و همچنین CMAS سه ستاره تفریحی –

  ودارای مدرک ایمنی چهارگانه کشتیهای بالای 500 تن می باشم. خواهشمنداست در

  در مورداستخدام مراراهنمایی بقرمایید.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 10 Thumb down 2

 412. حمزه
  آگوست 20, 2013

  دیپلم الکتروتکنیک هستم با 9 سال سابقه کار در رشته برق صنعتی بعنوان استادکار, تکنسین و فورمن برق در: فاز1و2 پتروشیمی غدیر عسلویه(طرح اوره و آمونیاک)بمدت3 سال, فاز1 طرح توسعه پالایشگاه آبادان(واحد تقطیر90)بمدت2 سال, فاز3 طرح توسعه پالایشگاه آبادان(واحد کت کراکر جدید)بمدت4 سال.این شماره همراهمه:09169362805

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 413. باقرپور
  آگوست 19, 2013

  کارشناس ارشد عمران گرایش سازه
  تسلط کامل به زبان عربی و فرانسه در حد عالی
  نرم افزار etabs .sap.sacs .tekla. piping.
  اماده همکاری در پروژهای نفت وگاز 09122122371

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 2

 414. aimar
  آگوست 19, 2013

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 5

 415. هادی
  آگوست 19, 2013

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 4

 416. ای