راهنمای آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران

بدضعیفمتوسطخوبعالی (3.80 از 5)
Loading...Loading...
برای دریافت اطلاعات در مورد کارت ورود به جلسه آزمون شغلی به آدرس زیر مراجعه فرمایید :

اطلاعیه – چاپ کارت ورود به جلسه آزمون شغلی ۳-۶ مهر

 

 

___________________________________________________________________________________________

راهنمای آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران
شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت خدمت در مناطق عملیاتی و خارج از شهر تهران از بین واجدین شرایط ذکور (صرفاً داوطلبان مرد) در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد از طریق برگزاری آزمون های کتبی و روانشناختی (شغلی)، مصاحبه فنی/ تخصصی، طب صنعتی و گزینش استخدام می نماید.تذکر ۱ :فرزندان معزز شهدا، فرزندان جانبازان ۵۰ درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان دارای حداقل ۵ سال اسارت می توانند به منظور کسب اطلاعات و بهره مندی از تسهیلات سهمیه استخدامی ویژه از طریق اداره کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران اقدام نمایند.تذکر ۲ : جهت تأمین نیاز نیروی انسانی استانهای بوشهر و خوزستان سهمیه ۵۰ درصدی جذب متعلق به داوطلبان بومی استان بوشهر در کلیه مقاطع تحصیلی و سهمیه ۵۰ درصدی داوطلبان بومی استان خوزستان در مقطع کاردانی مطابق ضوابط و دستورالعملهای موجود اعمال خواهد شد.تذکر ۳ : فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد که حسب ضوابط و مقررات اعلام شده در پایگاه اینترنتی معاونت توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت (به آدرس www.pmhr.ir یا www.mop.ir ) به عنوان فارغ التحصیل ممتاز شناخته می شوند نیازی به ثبت نام و شرکت در این آزمون نداشته و جهت ارائه درخواست استخدام خود می توانند از طریق ثبت نام در پایگاه اینترنتی مذکور اقدام نمایند. در همین رابطه استخدام دانش آموختگان ممتاز یاد شده صرفاً از طریق پایگاه مذکور امکان پذیر بوده و در صورت حضور در این آزمون از ادامه فرآیند جذب حذف خواهند شد (جهت اطلاع از شرایط ممتازی اینجا را کلیک نمائید).تذکر ۴ : داوطلبان مرد شاغل بصورت پیمانکاری در واحدهای تابعه صنعت نفت در صورت واجد شرایط بودن می توانند در آزمون استخدامی شرکت نموده و از امتیازات مربوطه بهره مند گردند.


فرم استخدام در وب سایت تکنولوژی صنعت نفت ایران
الف – شرایط داوطلبان استخدام۱- شرایط عـمومی :۱-۱- تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران و متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور.

۱-۲- عدم سوء پیشینه کیفری.

۱-۳- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی به تأیید سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت (طب صنعتی).

۱-۴- دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم در زمان ثبت نام.

۱-‎۵- عدم اشتغال و تعهد به کار به صورت پیمانی، آزمایشی و رسمی در سازمانها و موسسات دولتی و مراکز وابسته به آن و همچنین عدم استخدام بصورت پیمانی یا رسمی در شرکت های تابعه صنعت نفت (شرکت ملی نفت، گاز، پالایش و پخش فرآورده های نفتی، پتروشیمی و شرکتهای فرعی آنها).

۲- شـرایط سـن :

حداکثر سن مجاز داوطلبان در مقطع کاردانی۲۶ سال (متولدین ۱/۱/۶۴ و به بعد)، مقطع کارشناسی ۳۰ سال (متولدین ۱/۱/۶۰ و به بعد) و مقطع کارشناسی ارشد ۳۴ سال (متولدین ۱/۱/۵۶ و به بعد)می باشد.

۲-۱- مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن داوطلبان افزوده می شود.

۲-۲- سابقه کار خارج از صنعت نفت افرادی که تجربه کاری مفید و مرتبط با شغل مورد نیاز دارند در صورت ارائه مدارک لازم و گواهی پرداخت حق بیمه بابت سوابق مذکور، تا ۵ سال به حداکثر سن اضافه می گردد.

۲-۳- مدت سابقه کار داوطلبانی که تجربه کاری در مناطق تابعه صنعت نفت را داشته باشند و یا بصورت قرارداد تمام وقت براساس ضوابط مصوب در صنعت نفت شاغل باشند، در صورت پرداخت حق بیمه در مدت سابقه کار به حداکثر سن اضافه می گردد.

۲-۴- شرط حداکثر سن در مورد ایثارگران براساس قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان استخدام مصوب ۲۲/۲/۷۱ مجلس شورای اسلامی با رعایت موارد ذیل افزایش می یابد:

الف- داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل به طور داوطلبانه خدمت نموده اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب دراثر مجروحیت.

ب- داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروههای ضد انقلاب درآمده اند، به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری یا استراحت پزشکی در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد یا دوران اسارت.

ج- افراد خانواده شهدا (همسر، فرزندان، پدر و مادر، برادر و خواهر)، جانبازان (فرد جانباز) و همسر و فرزندان جانبازان از کار افتاده کلی و مشمولین بند “ب” فوق حداکثر به میزان ۵ سال.

۲-۵- شرط حداکثر سن برای داوطلبان بومی تا سه سال قابل افزایش است.

۲-۶- کارمندان رسمی صنعت نفت که متقاضی تعدیل مدرک تحصیلی می باشند از شرط سنی معاف هستند.

با رعایت موارد فوق الذکر، تحت هیچ شرایطی حداکثر سن برای داوطلبان دارای مدرک کاردانی نباید از ۳۲ سال و برای کارشناسی و کارشناسی ارشد از ۴۰ سال بیشتر باشد.
تعریف بومی برای داوطلبان خدمت در شرکت ملی نفت ایران: در این آزمون بومی به داوطلبانی اطلاق می گردد که محل تولد یا محل اخذ مدرک تحصیلی دیپلم آنان یکی از شهرها و مناطق استانهای خوزستان، بوشهر، فارس (به غیر از شیراز)، کرمانشاه، خراسان رضوی (به غیر از مشهد)، کهگیلویه و بویر احمد، هرمزگان، لرستان، ایلام و مازندران باشد.
تعریف بومی برای داوطلبان خدمت در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران: در این آزمون بومی به داوطلبانی اطلاق می گردد که محل تولد یا محل اخذ مدرک تحصیلی دیپلم آنان یکی از شهرها و مناطق استانهای مرکزی، هرمزگان، خوزستان، کرمانشاه و آذربایجان شرقی (به غیر از تبریز) باشد

تذکر  : لازم به ذکر است امتیازات بومی صرفاً به داوطلبانی تعلق می گیرد که رشته و گرایش تحصیلی ایشان در استان مربوطه مورد نیاز باشد.

۳- شـرایط مـعدل :
حداقل معدل برای داوطلبان با مدارک تحصیلی کاردانی و کارشناسی ۱۳ و مقطع کارشناسی ارشد ۱۵ می باشد.

۳-۱- به داوطلبان بومی در مقطع کاردانی یک نمره و در مقطع کارشناسی نیم نمره در شرط معدل تقلیل داده خواهد شد. تذکر ۱ : لازم افرادی که از مزایای این بند بهره‏مند می‏گردند حق استفاده از مزایای سایر بندهای شرط معدل را ندارند.

۳-۲- براساس قانون تسهیلات استخدامی ویژه فرزندان شاهد مصوب ۲۲/۳/۸۰ مجلس شورای اسلامی رعایت حداقل شرط معدل برای فرزندان شاهد داوطلب استخدام الزامی نمی باشد.
تذکر ۲ : افراد بومی که از امتیازات بومی بهره مند می شوند ملزم به ارائه تعهد محضری مبنی بر ۱۰ سال خدمت در منطقه مورد اشتغال می باشند.

۳-۳- به داوطلبان شاغل که به هنگام ثبت نام بصورت قراردادی تمام وقت (مدت معین) حسب ضوابط مصوب وزارت نفت در شرکت های تابعه صنعت نفت شاغل باشند به ازای هر سال سابقه خدمت در صنعت نفت ۲/۰ نمره و حداکثر یک نمره در شرط معدل آنان تقلیل داده می شود.
تذکر ۳ : داوطلبانی که از این بند استفاده می نمایند حق استفاده از سایر بندهای شرط معدل را ندارند.

۳-۴- فارغ‏التحصیلان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاههای صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر، دانشگاه تهران، صنعتی اصفهان، تربیت مدرس، شیراز، علم و صنعت، فردوسی مشهد، خواجه نصیرالدین طوسی و دانشگاه صنعت نفت صرفاً در رشته های فنی با تقلیل یک نمره در شرط معدل می توانند در آزمون استخدامی شرکت نمایند.

۳-۵- کارکنان رسمی صنعت نفت که متقاضی تعدیل مدرک می باشند می‏بایست حداقل شرط معدل مورد پذیرش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را دارا باشند.

۳-۶- شرط معدل برای فرزندان کارکنان صنعت نفت شامل جانباز (۲۵ درصد و به بالا) و آزاده (اعم از شاغل، بازنشسته، فوت شده و یا از کار افتاده) که داوطلب استخدام می باشند برای مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی به حداقل ۱۲ و کارشناسی ارشد به حداقل ۱۴ کاهش می یابد.

در هر حال حداقل معدل با مراعات تبصره های فوق نبایستی برای مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی از ۱۲ و کارشناسی ارشد از ۱۴ کمتر باشد.

۴ – شرایط مدرک تحصیلی :

۴-۱- مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمونهای استخدامی قابل قبول است (داوطلبان استخدام و متقاضیان تعدیل مدرک) که از لحاظ ارزش علمی، مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی باشد.

۴-۲- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد پذیرش نخواهد بود).

۴-۳- تأیید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری الزامی است.

۴-۴- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد.

۴-۵- ارائه ارزشنامه مدرک تحصیلی مأخوذه از خارج از کشور صادره توسط اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای فارغ التحصیلان دانشگاههای خارج از کشور الزامی است.

۴-۶- مدرک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه جامع علمی کاربردی صرفاً پس از گذراندن آزمون جامع آن دانشگاه توسط داوطلبان قابل قبول خواهد بود.
تذکر ۱ : داوطلبان استخدام می بایست با آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده در آزمون های استخدامی شرکت نمایند. بدیهی است در صورتیکه در هر یک از مراحل استخدام مشخص شود داوطلب دارای مدرک تحصیلی بالاتر( با تاریخ اخذ قبل از آزمون کتبی) بوده ادامه سایر اقدامات مربوط به جذب متوقف و موضوع استخدام وی منتفی خواهد شد.
تذکر ۲ : مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام و یا کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ ۳۱/۶/۹۰ باشد به هیچ عنوان مورد پذیرش قرار نمی گیرد.


ب- رشته ها و گرایشهای تحصیلی مورد نیاز مطابق جدول شماره ۱ و ۲ می باشد .

جدول شماره ۱: رشته و گرایشهای مورد نیاز شرکت ملی نفت

ردیف مقطع رشته گرایش محل خدمت
۱ کارشناسی
و
کارشناسی ارشد
مهندسی نفت بهره برداری از منابع نفت- حفاری و استخراج –

مخازن هیدروکربوری – اکتشاف

مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران
۲ مهندسی شیمی بهره برداری از منابع نفت- مخازن هیدروکربوری-
طراحی فرآیندهای نفت- صنایع پالایش- صنایع پتروشیمی-
صنایع گاز-تولید و جمع آوری گاز- فرآوری و انتقال گاز –
فرآیندهای جداسازی- پیشرفته – شبیه سازی و کنترل فرآیند –
مهندسی گاز – مهندسی فرآیند – پدیده های انتقال – طراحی فرآیند – محیط زیست – انرژی و محیط زیست
مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران
۳ مهندسی مکانیک حرارت و سیالات – طراحی جامدات – ساخت و تولید –

تاسیسات حرارتی – طراحی کاربردی – تبدیل انرژی

مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران
۴ مهندسی برق قدرت- الکترونیک- کنترل- مخابرات مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران
۵ مهندسی صنایع برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها- تولید صنعتی –

تکنولوژی صنعتی- ایمنی صنعتی-مهندسی صنایع-مهندسی سیستم های اقتصادی اجتماعی

مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران
۶ مهندسی عمران عمران-سازه – نقشه برداری-مکانیک خاک و پی – مهندسی مدیریت و ساخت مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران
۷ مهندسی مواد متالورژی صنعتی- متالورژی استخراجی-خوردگی و حفاظت از مواد – شناسایی، انتخاب و روش ساخت مواد مهندسی مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران
۸ مهندسی کامپیوتر نرم افزار – سخت افزار – معماری کامپیوتر مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران
۹ مهندسی فنآوری اطلاعات امنیت اطلاعات- شبکه های کامپیوتری- مهندسی فنآوری اطلاعات مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران
۱۰ مهندسی ایمنی و بازرسی فنی بازرسی فنی – ایمنی و حفاظت مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران
۱۱ مدیریت صنعتی- دولتی-بازرگانی- امور گمرکی – منابع انسانی – مدیریت اجرایی – مدیریت MBA مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران
۱۲ روانشناسی صنعتی و سازمانی مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران
۱۳ شیمی محض- کاربردی – آلی – تجزیه مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران
۱۴ حسابداری کلیه گرایشها مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران
۱۵ زمین شناسی زمین شناسی – پترولوژی-تکتونیک- چینه شناسی و فسیل شناسی-رسوب شناسی و سنگ شناسی رسوبی-نفت مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران
۱۶ مهندسی محیط زیست کلیه گرایشها مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران
۱۷ حقوق حقوق – خصوصی – تجارت بین الملل مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران
۱۸ بهداشت حرفه ای کلیه گرایشها مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران
۱۹ مهندسی معدن استخراج معدن مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران
۲۰ صرفاً  کارشناسی مهندسی دریا صرفاً گرایش دریانوردی مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران
۲۱ مهندسی هوانوردی صرفاً گرایش مراقبت پرواز مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران
۲۲ آمار کلیه گرایشها مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران
۲۳ مددکاری اجتماعی مددکاری اجتماعی مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران
۲۴ علوم ارتباطات اجتماعی علوم ارتباطات اجتماعی مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران
۲۵ علوم تغذیه کلیه گرایشها مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران
۲۶ کاردانی مدیریت صنعتی – بازرگانی – دولتی – مالی – اداری مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران
۲۷ کاردان فنی صنایع ایمنی صنعتی مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران
۲۸ مکانیک کلیه گرایشها مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران
۲۹ برق کلیه گرایشها مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران
۳۰ شیمی کلیه گرایشها مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران
۳۱ صنایع شیمیایی کلیه گرایشها مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران
۳۲ آمار کلیه گرایشها مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران
۳۳ حسابداری کلیه گرایشها مناطق عملیاتی (خشکی/ دریا) و خارج از شهر تهران

جدول شماره ۲: رشته و گرایشهای مورد نیاز شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی

ردیف مقطع رشته گرایش محل خدمت
۱ کارشناسی
و
کارشناسی ارشد
مهندسی شیمی طراحی فرآیندهای نفت- صنایع پالایش –
طراحی فرآیند – فرآیندهای جداسازی – پدیده های انتقال – پیشرفته
مرکزی – هرمزگان – خوزستان
۲ مهندسی مکانیک حرارت و سیالات- طراحی جامدات – طراحی کاربردی –  تبدیل انرژی مرکزی – هرمزگان – خوزستان
۳ مهندسی برق قدرت- الکترونیک کرمانشاه – هرمزگان – خوزستان
۴ حسابداری کلیه گرایشها مرکزی – هرمزگان – خوزستان
۵ کاردانی شیمی کلیه گرایشها مرکزی – هرمزگان – خوزستان – آذربایجان شرقی
۶ صنایع شیمیایی کلیه گرایشها مرکزی – هرمزگان – خوزستان – آذربایجان شرقی
۷ مکانیک کلیه گرایشها مرکزی – هرمزگان – خوزستان – آذربایجان شرقی
۸ برق کلیه گرایشها کرمانشاه – خوزستان – هرمزگان – مرکزی

ج ـ نحوه ثبت نام برای شرکت در آزمون
داوطلب گرامی درصورتیکه واجد شرایط شرکت در آزمون می باشید می بایست اقدامات ذیل را انجام دهید:
۱- داوطلبان متقاضی استخدام در شرکت ملی نفت ایران لازم است مبلغ ۵۰۰۰۰ ریال بابت هزینه ثبت نام به حساب شماره ۱۲/۱۹۱۰۶۵۸۸ نزد بانک ملت شعبه وزارت نفت (کد ۶۳۲۵۵) به نام شرکت ملی نفت ایران واریز و فیش پرداختی آن را تا روز مصاحبه همراه داشته باشند. بدیهی است مبلغ پرداختی قابل استرداد نمی باشد. درج نام واریز کننده و عبارت “بابت شرکت در آزمون استخدامی نفت” ضروری می باشد.
۲- داوطلبان متقاضی استخدام در شرکت ملی پالایش وپخش فرآورده های نفتی ایران لازم است مبلغ ۵۰۰۰۰ ریال بابت هزینه ثبت نام به حساب جاری شماره ۳۳/۶۸۶۵۷۸۴۱ با کد شناسه ۲۲۶۴ نزد بانک ملت شعبه مستقل مرکزی (کد ۶۳۵۲۹) به نام شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران واریز و فیش پرداختی آن را تا روز مصاحبه همراه داشته باشند. بدیهی است مبلغ پرداختی قابل استرداد نمی باشد. درج نام واریز کننده و عبارت “بابت شرکت در آزمون استخدامی پالایش و پخش” ضروری می باشد.
۳- از طریق پایگاه اینترنتی آزمون نسبت به ثبت نام و اخذ کد رهگیری اقدام نمایند.
۴- در موعد مقرر اقدام به چاپ کارت ورود به جلسه آزمون کتبی نمایند.

تذکر بسیار مهم : هر داوطلب صرفا حق انتخاب یک شرکت (شرکت ملی نفت ایران یا شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران) را برای استخدام دارا بوده و پس از انتخاب و حضور در آزمون تحت هیچ شرایطی و به هیچ عنوان شرکت محل خدمت داوطلب تغییر نخواهد کرد که در این رابطه لازم است متقاضیان استخدام در انتخاب شرکت مورد نظر برای اشتغال نهایت دقت را مبذول نمایند چرا که کلیه اقدامات مربوطه تا انتهای فرایند بر همین اساس انجام خواهد شد.
علیهذا تحت هر شرایطی تعیین محل خدمت داوطلبان به عهده شرکت خواهد بود.


د ـ‌ تاریخ ثبت نام برای آزمون

داوطلبان درصورت دارابودن شرایط اعلام شده از روز چهار شنبه مورخ ۸/۴/۹۰ براساس حوزه انتخابی داوطلب تا پایان روز جمعه مورخ ۱۷/۴/۹۰ می توانند ثبت نام خود را از طریق همین پایگاه انجام دهند . تذکر مهم: تاریخ ثبت نام به هیچ وجه تمدید نگردیده و امکان ثبت نام داوطلبان بعد از موعد مقرر به هیچ وجه مقدور نمی‏باشد.


هـ ـ تاریخ و محل رفع نقص و برگزاری آزمون

آزمون کتبی در روزهای پنج شنبه مورخ ۳۰/۴/۹۰ و جمعه مورخ ۳۱/۴/۹۰ در محلی که از روز دوشنبه مورخ ۲۷/۴/۹۰ از طریق همین پایگاه اینترنتی اعلام خواهد شد برگزار می گردد.
داوطلبانی که اطلاعات درج شده در برگه مجوز (کارت ورود به جلسه) آنها مطابق با مشخصات واقعی آنها نمی باشد جهت رفع نقص می بایست در روز چهارشنبه مورخ ۲۹/۴/۹۰ از ساعت ۳۰/۸ صبح الی ۱۶ بعدازظهر با در دست داشتن برگه مجوز(کارت ورود به جلسه) به یکی از مراکز مندرج در جدول شماره ۳ مراجعه نمایند.

جدول شماره ۳: آدرس محلهای رفع نقص داوطلبان

ردیف شهر آدرس
۱ اصفهان متعاقباً اعلام می گردد
۲ اهواز متعاقباً اعلام می گردد
۳ بوشهر متعاقباً اعلام می گردد
۴ تبریز متعاقباً اعلام می گردد
۵ تهران متعاقباً اعلام می گردد
۶ ساری متعاقباً اعلام می گردد
۷ شیراز متعاقباً اعلام می گردد
۸ کرمانشاه متعاقباً اعلام می گردد
۹ مشهد متعاقباً اعلام می گردد

و ـ مـواد آزمـون :

مواد عمومی آزمون شامل ادبیات فارسی (۱۰ سؤال)، زبان انگلیسی (۱۰ سؤال) و دانش کامپیوتر (۱۰ سؤال) بوده (جمعاً ۳۰ سؤال) و مواد تخصصی (جمعاً ۷۰ سؤال) به شرح جداول شماره ۴ و ۵ می‏باشد.

جدول شماره ۴ : مواد تخصصی رشته های تحصیلی مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد

ردیف مقطع رشته گرایش تعداد سؤال مواد درسی
۱ کارشناسی
یا
کارشناسی ارشد
مهندسی نفت بهره برداری از منابع نفت- حفاری و استخراج –

مخازن هیدروکربوری – اکتشاف

۷۰ ترمودینامیک- مکانیک سیالات- زمین شناسی(نفت و ساختمان)- خواص سنگهای مخزن- خواص سیالات مخزن- مهندسی حفاری- چاه آزمایی و نمودارگیری از چاه- مهندسی مخزن
۲ مهندسی شیمی بهره برداری از منابع نفت- مخازن هیدروکربوری- ۷۰ ترمودینامیک- مکانیک سیالات- زمین شناسی(نفت و ساختمان)- خواص سنگهای مخزن- خواص سیالات مخزن- مهندسی حفاری- چاه آزمایی و نمودارگیری از چاه- مهندسی مخزن
۳ مهندسی شیمی طراحی فرآیندهای نفت- صنایع پالایش- صنایع پتروشیمی-
صنایع گاز-تولید و جمع آوری گاز- فرآوری و انتقال گاز – فرآیندهای جداسازی –  پیشرفته – شبیه سازی و کنترل فرآیند – مهندسی گاز – مهندسی فرآیند پدیده های انتقال – طراحی فرآیند – محیط زیست –  انرژی و محیط زیست
۷۰ ترمودینامیک- مکانیک سیالات- انتقال حرارت- انتقال جرم و عملیات واحد
۴ مهندسی مکانیک حرارت و سیالات –

تاسیسات حرارتی –  تبدیل انرژی

۷۰ ترمودینامیک ۱ و ۲ – مکانیک سیالات ۱ و ۲- انتقال حرارت ۱ و ۲ – استاتیک/ مقاومت مصالح- دینامیک و ارتعاشات- تأسیسات حرارتی و برودتی
۵ مهندسی مکانیک طراحی کاربردی – طراحی جامدات – ساخت و تولید ۷۰ ترمودینامیک ۱ و ۲ – مکانیک سیالات ۱ و ۲- استاتیک- مقاومت مصالح- دینامیک و ارتعاشات- طراحی اجزا
۶ مهندسی برق قدرت ۷۰ مدارهای الکتریکی ۱ و ۲- رله و حفاظت سیستمهای قدرت- بررسی سیستمهای قدرت ۱ و ۲- تولید و توزیع نیروگاه- اندازه گیری الکتریکی
۷ مهندسی برق الکترونیک- کنترل- مخابرات ۷۰ مدارهای الکتریکی ۱ و ۲- الکترونیک ۱و ۲- سیستمهای کنترل خطی- مدارهای منطقی – تجزیه و تحلیل سیستمها
۸ مهندسی صنایع برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها- تولید صنعتی –

تکنولوژی صنعتی- مهندسی صنایع-مهندسی سیستم های اقتصادی اجتماعی

۷۰ تحقیق در عملیات- برنامه ریزی و کنترل پروژه- برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات- طرح ریزی واحدهای صنعتی- تئوری احتمالات و آمار مهندسی- مبانی سازمان و مدیریت- اقتصاد مهندسی
۹ مهندسی صنایع ایمنی صنعتی ۷۰ ایمنی برق- اعلام و اطفاء حریق- دیگها و ظروف تحت فشار- عوامل شیمیایی و فیزیکی محیط کار- حفاظت صنعتی- مهندسی احتراق- ارگونومی
۱۰ مهندسی عمران عمران-سازه – مکانیک خاک و پی – مهندسی مدیریت و ساخت ۷۰ مقاومت مصالح- تحلیل سازه ها- مکانیک خاک و پی سازی- سازه های فولادی و بتونی
۱۱ مهندسی عمران نقشه برداری ۷۰ ریاضی- فتوگرامتری- ژئودزی- نقشه برداری- GIS
۱۲ مهندسی مواد متالورژی صنعتی- متالورژی استخراجی-خوردگی و حفاظت از مواد – شناسایی، انتخاب و روش ساخت مواد مهندسی ۷۰ خواص فیزیکی مواد- خواص مکانیکی مواد- شیمی فیزیک و ترمودینامیک- خوردگی- جوشکاری
۱۳ مهندسی کامپیوتر / مهندسی فنآوری اطلاعات نرم افزار / امنیت اطلاعات- شبکه های کامپیوتری- مهندسی فنآوری اطلاعات – ۷۰ ساختمان داده ها و الگوریتم- طراحی الگوریتم- سیستمهای عامل- پایگاه داده ها- مهندسی نرم افزار- معماری کامپیوتر- نظریه زبانها و ماشینها
۱۴ مهندسی کامپیوتر سخت افزار – معماری کامپیوتر ۷۰ سیستمهای عامل- شبکه های کامپیوتر- معماری کامپیوتر- انتقال داده ها – اصول طراحی پایگاه داده ها- مدارهای الکتریکی- ساختمان داده ها- الکترونیک دیجیتالی- مدار منطقی
۱۵ مهندسی ایمنی و بازرسی فنی بازرسی فنی – ایمنی و حفاظت ۷۰ ترمودینامیک و مکانیک سیالات- ایمنی در صنایع- مقاومت مصالح و تستهای غیر مخرب- خوردگی در صنایع و روشهای جلوگیری از آن- اصول حفاظت محیط زیست- روشهای اندازه گیری آلاینده ها و روشهای آن
۱۶ مهندسی محیط زیست کلیه گرایشها ۷۰ ایمنی در صنایع نفت و طراحی سیستم های ایمنی – آلودگی آب و هوا و آلودگی صوتی- اصول ایمنی و حفاظت محیط زیست – مدیریت HSE- مدیریت ریسک
۱۷ مهندسی معدن استخراج معدن ۷۰ زمین شناسی ساختمانی –زمین شناسی اقتصادی- حفر چاه و تونل- مکانیک سنگ- چالزنی و آتشباری
۱۸ زمین شناسی زمین شناسی – پترولوژی-تکتونیک- چینه شناسی و فسیل شناسی-رسوب شناسی و سنگ شناسی رسوبی-نفت ۷۰ سنگ شناسی و پترولوژی – زمین شناسی ساختمانی- زمین شناسی نفت- زمین شناسی اقتصادی- رسوب شناسی- زمین شناسی مهندسی – آبهای زیرزمینی
۱۹ مدیریت صنعتی ۷۰ تحقیق در عملیات – اقتصاد خرد و کلان- مبانی سازمان و مدیریت- حسابداری صنعتی- مدیریت تولید – ریاضی و آمار
۲۰ مدیریت دولتی-منابع انسانی ۷۰ اقتصاد خرد و کلان – مبانی سازمانی و مدیریت و تئوریها- رفتار سازمانی و منابع انسانی – حسابداری دولتی- ریاضی و آمار
۲۱ مدیریت بازرگانی / MBA – اجرایی ۷۰ اقتصاد خرد و کلان- مبانی سازمان مدیریت(تئوریها- رفتار سازمانی و منابع انسانی)- مدیریت مالی- بازاریابی- بازرگانی بین الملل- آمار و روش تحقیق
۲۲ مدیریت امور گمرکی ۷۰ اقتصاد خرد و کلان – مبانی سازمان و مدیریت( تئوریها- رفتار سازمانی و منابع انسانی) – مدیریت مالی- آمار و روش تحقیق – مدیریت بازاریابی- حقوق تجارت بین الملل – مقررات عمومی- صادرات و واردات- مسائل بانکی و اعتبارات اسنادی
۲۳ حسابداری کلیه گرایشها ۷۰ حسابداری مالی – حسابداری صنعتی- حسابرسی- بودجه بندی دولتی- حسابداری پیشرفته- کنترل بودجه-ریاضی و آمار
۲۴ حقوق حقوق – خصوصی – تجارت بین الملل ۷۰ حقوق بین الملل عمومی- حقوق بین الملل خصوصی- حقوق مدنی- حقوق جزای عمومی- حقوق اداری- حقوق تجارت- سازمانهای بین الملل
۲۵ بهداشت حرفه ای کلیه گرایشها ۷۰ شناسایی عوارض شیمیایی- دفع مواد زائد صنعتی- ایمنی در صنعت- آلودگی های هوا و کنترل آن- سم‌شناسی صنعتی- مهندسی عوامل انسانی- بیماریهای حرفه ای و مخاطرات شغلی
۲۶ روانشناسی صنعتی و سازمانی ۷۰ آمار و روش تحقیق- روانشناسی صنعتی و سازمانی- روانشناسی اجتماعی- رفتار سازمانی- روانشناسی امور استخدامی- بالندگی سازمانی
۲۷ شیمی محض – کاربردی – آلی – تجزیه ۷۰ شیمی معدنی- شیمی فیزیک- شیمی آلی- شیمی کاربردی- شیمی تجزیه
۱ صرفاً  کارشناسی مهندسی دریا صرفاً گرایش دریانوردی ۷۰ حقوق و بیمه دریایی- ریاضی و آمار- اصول ناوبری- اصول حمل و نقل و تخلیه و بارگیری دریایی- مبانی اقتصاد و مدیریت
۲ مهندسی هوانوردی صرفاً گرایش مراقبت پرواز ۷۰ ریاضی- فیزیک – قوانین هوانوردی و کنترل پرواز – مقررات ناوبری هوایی
۳ علوم ارتباطات اجتماعی علوم ارتباطات اجتماعی ۷۰ مبانی کلی ارتباط جمعی- اصول روزنامه نگاری-کاربرد آمار و روش تحقیق- دانش مدیریت- روانشناسی اجتماعی
۴ مددکاری اجتماعی مددکاری اجتماعی ۷۰ مددکاری اجتماعی- روانشناسی عمومی – مبانی توانبخشی- مبانی و نظریه های جامعه شناسی- آمار و روش تحقیق- آسیب شناسی اجتماعی
۵ آمار کلیه گرایشها ۷۰ ریاضی- آمار نظری- آمار کاربردی- علوم اجتماعی و اقتصاد
۶ علوم تغذیه کلیه گرایشها ۷۰ تغذیه اساسی – تغذیه در دوران های مختلف زندگی- رژیم درمانی- تغذیه اینترال و پرنترال- بیوشیمی- فیزیولوژی

جدول شماره ۵ : مواد تخصصی رشته های تحصیلی مقطع کاردانی

ردیف مقطع رشته گرایش تعداد سؤال مواد درسی
۱ کاردانی مدیریت صنعتی – بازرگانی – دولتی –
مالی – اداری
۷۰ سازمان و تئوریهای مدیریت- مدیریت منابع انسانی-مبانی اقتصاد- ریاضی و آمار- اصول حسابداری
۲ کاردان فنی صنایع ایمنی صنعتی ۷۰ کار- مهندسی ایمنی- مدیریت ایمنی- عوامل فیزیکی و شیمیایی زیان آور محیط کار- اصول بهداشت محیط – حریق و روشهای مبارزه با آن – دفع مواد زائد صنعتی- آلودگیهای هوای محیط کار و کنترل آن
۳ مکانیک کلیه گرایشها ۷۰ استاتیک- مقاومت مصالح- ترمودینامیک- مکانیک-سیالات- انتقال حرارت
۴ برق کلیه گرایشها ۷۰ فیزیک الکتریسیته و مغناطیس- مدارهای الکتریکی- الکترونیک عمومی و صنعتی- ماشین های الکتریکی- مدارهای منطقی- مدارهای فرمان
۵ شیمی / صنایع شیمیایی کلیه گرایشها ۷۰ ترمودینامیک- مکانیک سیالات- انتقال حرارت- موازنه مواد و انرژی- شیمی آلی- شیمی تجزیه
۶ آمار کلیه گرایشها ۷۰ ریاضیات عمومی- روشهای آماری، رگرسیون و نمونه گیری- آمار و احتمال مقدماتی-احتمال و کاربرد آن
۷ حسابداری کلیه گرایشها ۷۰ حسابداری صنعتی- اقتصاد- حسابداری شرکتها- حسابداری مالی- اصول حسابداری- ریاضی و آمار

ز ـ نحوه تکمیل فرم ثبت نام

تذکر مهم : داوطلبان جهت ثبت نام در آزمون استخدامی الزاماً می بایست یکی از شرکت های ملی نفت و یا پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران را انتخاب نمایند.

آدرس پایگاه اینترنتی جهت کسب اطلاعات و آشنایی بیشتر با شرکت ملی نفت: www.nioc.ir
آدرس پایگاه اینترنتی جهت کسب اطلاعات و آشنایی بیشتر با شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران: www.niordc.ir

تذکر مهم در مورد شرکت ملی نفت : با توجه به اینکه نیازمندیهای نیروی انسانی جهت خدمت در مناطق عملیاتی شرکت ملی نفت مطابق جدول شماره ۱ می باشد لذا هر داوطلب که شرکت مذکور را برای اشتغال انتخاب نماید می بایست علاقه مندی خود را به اشتغال در یکی از استانهای مربوطه اعلام نماید.

نکته ۱: انتخاب اولویت هیچگونه تعهدی برای شرکت ایجاد ننموده و در صورتی که نیاز برخی استانها مرتفع نگردد شرکت مجاز به معرفی افراد پس از کسر امتیازات استانهای بومی (و در صورت قبولی) می باشد و نهایتاً در هر صورت انتخاب محل اشتغال نهایی افراد به عهده شرکت خواهد بود و این امر حقی را برای متقاضی ایجاد نمی کند.
نکته ۲: امتیاز بومی صرفاً به داوطلبانی اختصاص می یابد که استان محل تولد یا اخذ دیپلم آنها با استان دارای رشته و گرایش مورد نیاز که داوطلب برای آن پذیرفته شده است یکسان باشد.

تذکر مهم در مورد شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران : با توجه به اینکه نیازمندیهای نیروی انسانی جهت خدمت در مناطق عملیاتی شرکت ملی پالایش و پخش مطابق جدول شماره ۲ می باشد لذا هر داوطلب که شرکت مذکور را برای اشتغال انتخاب نماید صرفاً ملزم به انتخاب یکی از محل های خدمت مربوطه می باشد. داوطلب گرامی پیش از تکمیل فرم ثبت نام، تذکرات ذیل را به دقت مطالعه نمایید.

تذکرات:
۱- قبولی در آزمون کتبی علمی منوط به صحت مندرجات فرم ثبت نام وکسب نمره لازم می باشد.
۲- چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیرواقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در آزمون نماید با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع استخدام وی منتفی خواهد شد.
۳- کلیه داوطلبانی که قبلاً در شرکتهای تابعه وزارت نفت شاغل بوده و به موجب آراء صادره از سوی هیأتهای رسیدگی به تخلفات اداری شرکتهای مربوطه اخراج شده اند، حق شرکت در آزمون را نخواهند داشت.
۴- مبلغ فیش پرداختی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.
۵- در مواردی که قسمتی از سابقه کار به یک ماه کامل نمی رسد در صورت دارا بودن بیش از ۱۵ روز سابقه کار ، بعنوان یک ماه منظور ‌گردد.


ح- اولویتهای ویژه
اولویتهای ویژه اجتماعی طبق جدول شماره ۶ می باشد که داوطلب در صورت دارا بودن شرایط می بایست در فرم ثبت نام اعلام نماید.

جـدول شـماره ۶ ـ اولـویتهای ویــژه اجـتماعی

ردیف اولویت ویژه
۱ جانباز (فرد داوطلب جانباز باشد)
۲ آزاده (فرد داوطلب آزاده باشد)
۳ رزمنده (فرد داوطلب رزمنده باشد)
۴ همسر شهید
۵ خواهر یا برادر دو شهید
۶ خواهر یا برادر یک شهید
۷ فرزند شهید
۸ پدر یا مادر شهید
۹ همسر جانباز عادی
۱۰ فرزند جانباز عادی
۱۱ همسر جانباز از کارافتاده کلی
۱۲ فرزند جانباز از کار افتاده کلی
۱۳ همسر رزمنده
۱۴ فرزند رزمنده
۱۵ همسر آزاده
۱۶ فرزند آزاده
۱۷ فرزند کارکنان (شاغل، بازنشسته، از کارافتاده و فوت شده) صنعت نفت
۱۸ فرزند کارکنان جانباز ۲۵ درصد و بالاتر صنعت نفت
۱۹ فرزند کارکنان آزاده صنعت نفت
۲۰ فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت

تذکر : درصورت انتخاب اولویت های ویژه ارائه گواهی های معتبر از مراجع ذیصلاح در روز مصاحبه استخدامی الزامی می باشد.

تذکر مهم: مرجع تائید مدارک ایثارگران صرفاً ادارات کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان محل تشکیل پرونده می باشد. لذا گواهی های صادره از ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانها قابل قبول نمی باشد.

نکات بسیار مهم
۱- چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیرواقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در آزمون نماید با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع استخدامی وی منتفی خواهد شد.
۲- کلیه داوطلبانی که قبلاً در شرکتهای تابعه وزارت نفت شاغل بوده و به موجب آراء صادره از سوی هیأتهای رسیدگی به تخلفات اداری شرکتهای مربوطه اخراج شده اند، حق شرکت در آزمون را نخواهند داشت.
۳- وجه واریزی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.
۴- در صورت عدم انتخاب محل آزمون امکان صدور کارت ورود به جلسه آزمون مقدور نبوده و هرگونه مسئولیت ناشی از آن بعهده داوطلب خواهد بود.
۵- مجوز ورود به جلسه آزمون (کارت ورود به جلسه) صرفاً براساس محل انتخاب شده توسط داوطلب صادر می گردد و درصورت مراجعه متقاضی به حوزه های دیگر امکان صدور مجوز به هیچ وجه عملی نمی باشد.
۶- نظر به اینکه داوطلبان بومی هریک از استانها و یا شهرستانهای اعلام شده از امتیاز بومی بودن بهره‏مند خواهند شد لذا تعیین استان و شهرستان محل تولد و محل اخذ دیپلم الزامی است. بدیهی است درصورت استفاده از این افراد در استانهای غیر بومی، امتیازات بومی از ایشان کسر خواهد شد. لذا چنانچه داوطلب پس از کسر امتیازات بومی نمره قبولی را کسب ننماید از ادامه فرآیند حذف خواهد شد.
۷- کلیه مشاغل عملیاتی بوده و تحت هر شرایطی تعیین محل جغرافیایی خدمت و نحوه اشتغال افراد بر عهده شرکت است.
۸- مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام و یا کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ ۳۱/۶/۹۰ باشد به هیچ عنوان مورد پذیرش قرار نمی گیرد.
۹- ثبت نام فقط در رشته و گرایشهای تحصیلی که در جداول اعلام شده مجاز می باشد لذا لازم است داوطلبان از ثبت نام در رشته ها و گرایشهای تحصیلی مشابه جداً خودداری نمایند.

تذکر ۱ : گواهی فرزندان کارکنان صنعت نفت، باید از طریق امور اداری شرکت محل خدمت ذیربط صادر شده باشد.
تذکر ۲ : با توجه به اینکه ثبت نام برای شرکت در آزمون کتبی صرفاً از طریق پایگاه اینترنتی انجام می شود از داوطلبان تقاضا می گردد از ارسال هرگونه مدرکی خودداری نمایند و صرفاً پذیرفته شدگان آزمون روانشناختی (شغلی) موظف به ارائه مدارک مورد نیاز در روز مصاحبه استخدامی می باشند.
تذکر ۳ : داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های ۶۶۱۵۶۳۰۹ – ۶۶۱۵۶۳۱۰ – ۶۶۱۵۶۳۲۰ و ۶۶۹۶۹۵۶۲ تماس حاصل نمایند.

تذکر بسیار مهم: برای کلیه پذیرفته شدگان در مراحل بعدی جهت حضور در آزمونهای روانشناختی (شغلی) از طریق همین پایگاه اینترنتی دعوتنامه ارائه خواهد شد.

ادارات تامین نیروی انسانی شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران

 

** مشخصات شماره حساب وجه ثبت نام **
داوطلب گرامی پس از انتخاب شرکت محل خدمت نسبت به واریز هزینه ثبت نام آزمون (پنجاه هزار ریال) مطابق جدول ذیل اقدام نموده و مشخصات فیش واریزی را در محل های مربوطه در فرم ثبت نام وارد نمائید.
شرکت شماره حساب نام شعبه نام دارنده حساب
ملی نفت ایران ۱۹۱۰۶۵۸۸/۱۲ بانک ملت شعبه وزارت نفت کد ۶۳۲۵۵ شرکت ملی نفت ایران
ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ۶۸۶۵۷۸۴۱/۳۳ بانک ملت شعبه مستقل مرکزی کد ۶۳۵۲۹ شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی

کلمات جستجو شده:

 • استخدام رشته زمین شناسی
 • رشته های مورد نیاز پالایشگاه ها
 • استخدامی رشته زمین شناسی
 • استخدام مهندسی تکنولوژی جوشکاری
 • مهندس الکترونیک درچه جاهایی استخدام میشود
 • چه کتابی براب استخدامی برق بهتر
 • استخدام رسوب شناس
 • جزوه درس مکانیک سیستم های تولید صنعتی کارشناسی ارشد دانشگا ه آزاد کرمانشا ه
 • استخدامی مهندسی شیمی و نفت۹۳
 • ایا شرکت نفت رشته برق قدرت را استخدام میکند

101 نظر برای راهنمای آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران

 1. erfan
  آبان ۱۹, ۱۳۹۳

  ب نظرمن هرکی واسه زندگیش تلاش کنه وتوکل کنه ب خدا خدا تلاششوبی ج نمیزاره باتشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 2. رضا
  مهر ۷, ۱۳۹۳

  سلام.من رشته ی ساخت و تولید هستم.فوق لیسانس، و فرزند ۶۵%هستم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 3. م
  شهریور ۲۰, ۱۳۹۱

  یکی بیاد و این درد دل ها رو بشنوه
  تق تق تق کسی هست؟

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 9 Thumb down 1

 4. مجتبی
  شهریور ۸, ۱۳۹۱

  هر کس که سهمیه نداره بمیره بهتره چون هیچ کجا استخدام نمیشه

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 17 Thumb down 12

  • محسن
   شهریور ۱۲, ۱۳۹۱

   دوست عزیز من بااینکه سهمیه نداشتم استخدام شرکت نفت فلات قاره شدم از طریق آزمون و مصاحبه حضوری الانم خدارو شکر شاغلم متولد شهرکردم ساکن اصفهان مدرکمم از اصفهان گرفتم.پیش خدا باید سهمیه داشته باشی.موفق باشی

   Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 28 Thumb down 1

 5. محسن
  مرداد ۴, ۱۳۹۱

  به تمامیه جوانان این مرزو بومکه جویای کار در شرکت نفت می باشند:
  من به تازگی به یاریه خدا استخدام شرکت نفت شدم هیچگونه پارتی یا سهمیه هم نداشتم فقط توکلم به خدا بودو تمامه تلاشمو کردم.کاردانی صنایع شیمیایی دارم.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 35 Thumb down 1

  • معصومه
   مرداد ۱۴, ۱۳۹۱

   من یه پارتی بیشتر ندارم اونم خداست
   هم رشته شما هستم(کارشناسی صنایع شیمیایی)اما مشکل اینجاست که دختر هستم و شرکت نفت دیگه خانم نمی خواد.جایی که شما هستس آرزوی خیلی هاست.
   موفق باشی

   Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 21 Thumb down 2

   • رضا
    مهر ۷, ۱۳۹۳

    خخخخخختخخ

    رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 6. مجتبی
  تیر ۲۹, ۱۳۹۱

  سلام من رشته مهندسی تکنولوژی جوشکاریم باید چه رشته ای رو تو استخدامی نفت امتهان بدم جزء کدوم رشته ها میشم؟
  با تشکر

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 1

 7. لیلا
  تیر ۴, ۱۳۹۱

  با سلام فرزندی دارم فوق لیسانس hse از دانشگاه um مالزی گرفته و زبان انگلیسی عالی می باشد در کجا شانس بهتری برای اشتغال دارد؟
  باتشکر

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 9 Thumb down 8

 8. یوسف ابراهیم پور
  خرداد ۱, ۱۳۹۱

  با سلام و عر ض خسته نبای س

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 6 Thumb down 2

 9. وحید نظامیوند
  اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۱

  با عرض سلام
  اینجانب وحید نظامیوند دارای مدرک کاردانی برق و کارت پایان خدمت هستم.لطفا برای شرکت در آزمون مرا راهنمایی کنید.

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 10. فرود خسروی
  اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۱

  سلام خسروی هستم لیسانس مهندسی شیمی صنایع پتروشیمی هستم و جویای کار۰۹۱۷۴۸۸۴۷۵۲

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 11. فرود خسروی
  اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۱

  سلام فرود خسروی هستم لیسانس مهندسی شیمی صنایع پتروشیمی دانشگاه ماهشهر هستم و جویای کار۰۹۱۷۴۸۸۴۷۵۲

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 12. arash
  فروردین ۲۷, ۱۳۹۱

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 16

 13. شهین میرزایی
  بهمن ۲۲, ۱۳۹۰

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 5

  • داريوش
   اسفند ۳, ۱۳۹۰

   Hidden due to low comment rating. Click here to see.

   رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 23 Thumb down 33

   • محسن
    اسفند ۲۶, ۱۳۹۰

    سلام آقا داریوش
    اینقد ناامید نباش توکلت به خدا باشه منم مثل شما تازه خدمتم تو ارتش تمام شده بود که تو آزمون نفت شرکت کردم به جونه خودم با این که پارتی داشتم اصلا ازش استفاده نکردم چون اعتقاد دارم کسی که با پارتی میره سرکار حق خیلی هارو ضایع می کنه پس پولش حرومه.خلاصه فقط به خدا توکل کردمو تمام تلاشمو کردم حالاهم به یاری خدا مصاحبه هم قبول شدمو رفتم مصاحبه عقیدتیم دادم که اگه عقیدتی و سیاسی (گزینش) هم به امید خدا قبول بشم میرم واسه طب صنعتی.اگر خدایی نکرده قبولم نکنن میگم خدا بزرگه و واسه جاهای دیگه تلاش می کنم.فک می کنم نمره شما ۵۰ درصد سهمیه بومی ازش کم شده که میانگینش زیر ۴۰ شده.
    با خدا باش پادشاهی کن برادر. التماس دعا

    Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 30 Thumb down 3

 14. ناشناس
  آذر ۳۰, ۱۳۹۰

  موضوع : بررسی مراحل آزمون تغییر وضعیت پیمانکاری پتروشیمی بندر امام خمینی
  با سلام و دعای خیر
  احتراما اینجانبان امضاءکنندگان ذیل که در آزمون مورخ ۱۳۹۰۸\۲۷ با عنوان تغییر وضعیت پیمانکاران پتروشیمی بندرامام خمینی شرکت نموده ایم نسبت به نحوه انجام مراحل و نتایج آزمون معترض بوده و تقاضای بازنگری دقیق تری را در این زمینه خواستاریم . لذا خواهشمند است دستور فرمائید در رابطه با موارد ذیل رسیدگی لازم بعمل آید .
  ۱ – در ابتدای ثبت نام جهت گزینش و مصاحبه سه برابر ظرفیت اعلام شده بود ولی در زمان اعلام نتایج عملا دو برابر ظرفیت اعلام شده است
  ۲ – جنسیت برای سمت های مورد نیاز مشخص نشده بود .
  ۳ – ظرفیت پذیرش هر شغل در ابتدا مشخص نبوده و انتخاب شغل در زمان ثبت نام با آگاهی کامل صورت نگرفته است .
  ۴ – در بعضی موارد مدرک نفرات قبول شده هیچ گونه ارتباط چه بصورت مستقیم یا غیر مستقیم با شغل پذیرفته شده در آزمون ندارد .
  ۵ – برای نفرات سوابق کاری در اعلام نتایج لحاظ نشده است .
  ۶ – امتیاز هر فرد شامل سابقه کار تائید شده مرتبط با شغل ، کل سابقه بیمه تائید شده فرد در صنعت نفت و نمره کتبی آزمون و سایر اولویتهایی که مدارک آن تهیه و تحویل داده شد در آن لحاظ نگردیده است .
  ۷ – لیست ۲۷ نفری ارائه شده از سوی پتروشیمی بندرامام بعنوان نفرات قبول شده ذخیره بر چه اساسی بوده و چرا از ابتدا مانند سایر نفرات قبول شده ارائه نشده بود که با دیدن این لیست و نفرات تعین شده به راحتی میتوان ابهاماتی را مشاهده کرد .
  با سپاس فراوان
  رونوشت : مدیر عامل محترم اداره کل بازرسی وزارت نفت
  – اداره محترم کل کار و امور اجتماعی
  – دیوان عدالت اداری
  – فرمانداری محترم شهرستان ماهشهر
  – نماینده محترم شهرستان ماهشهر در مجلس شورای اسلامی
  – مدیر عامل محترم پتروشیمی بندر امام خمینی

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 15. تبسم
  آذر ۲۱, ۱۳۹۰

  سلام من دانشجوی کارشناسی حسابداریم کسی هست که من بتونم درمورد حسابداری صنعتی چند تا سوال بپرسم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

  • امیر
   بهمن ۲۴, ۱۳۹۰

   من لسانس حسابداریم سوالی داشتی درخدمتم.بهم ایمل بزن

   رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 16. حامد
  آبان ۲۷, ۱۳۹۰

  جالبه هر کی تو استخدامی رد می شه ناکامی ایش و به خانواده شهید نسبت میده حالا ما که خانواده شهید هستیم و تو امتحان قبول شدیم مصاحبه رد شدیم چی باید بگیم؟

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 14 Thumb down 6

 17. هادی
  آبان ۲۳, ۱۳۹۰

  من یک بچه کشاورز در رشته کاردانی صنایع شیمیایی هستم و خیلی علاقه مند به کار در شرکت نفت هستم .من در شهر بوشهر هستم واز سهمیه ۵۰ درصدی برخوردارم .پیش هر کس میروم برای مشاوره میگه باید پارتی داشته باشی یکی منو راهنمایی کنه

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 1

  • محسن
   اسفند ۲۶, ۱۳۹۰

   پارتی یعنی چی؟!!!!!!!!!
   فقط توکلت به خدا باشه و تمامه تلاشتو بکن.بدون منت کسی با پول حلال هدفت باشه

   Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 15 Thumb down 0

 18. ایمان
  آبان ۱, ۱۳۹۰

  سلام. آیا کسی میدونه که در آزمون فنی تخصصی شرکت نفت در رشته زمین شناسی در شرکت مناطق نفتخیز جنوب چه چیزهایی میپرسند؟ممنون

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 7 Thumb down 0

 19. متین
  مهر ۳۰, ۱۳۹۰

  من ورودی۹۰در رشته ی نفت میباشم هرموقع به مشکلی میخورم وبه دنبال اون میرم میگن خانواده شهید ونمیدونم چی وچی ……هستی به خدا خودمم نمیدونم چیکار کنم.ای کاش بابای ما هم یه تیر تو پای خودش زده بود

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 13 Thumb down 14

  • الچین
   مهر ۳۰, ۱۳۹۰

   با سلام من هم ورودی ۹۰ رشته نفت هستم و من هم با شما همدردی می کنم که واقعاً چرا ….
   لطفاً مرا هم راهنمایی کنید
   ۰۹۱۹۳۶۷۱۰۷۸

   بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 7 Thumb down 6

   • الچین
    مهر ۳۰, ۱۳۹۰

    Hidden due to low comment rating. Click here to see.

    رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

   • PEJI
    اسفند ۲۹, ۱۳۹۰

    هنوز خیلی راه داری که باید بری . عجله نکن . خودت به طور اتومات راهنمایی میشی .:D

    رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 20. داود
  مهر ۲۶, ۱۳۹۰

  آقا امیر
  مطمئن باش نمیگفتی هم طب صنعتی از همه میگیرن. مگه میشه شرکت نفت بدون طب صنعتی نیرو بگیره.

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 21. داود
  مهر ۲۶, ۱۳۹۰

  سلام
  کسی هست تو مقطع کاردانی مکانیک دهم آبان ماه در شهر تهران مصاحبه فنی داره
  لطفن اگه هست تماس بگیره تا با هم در ارتباط باشیم تشکر
  ۰۹۱۳۳۳۱۱۵۶۷

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 22. مجید
  مهر ۲۶, ۱۳۹۰

  فوق دیپلم مکانیک خودرو هستم بچه های خوزستان که هم رشته من هستند بیاین تبادل اطلاعات کنیم ۰۹۳۶۵۱۹۸۴۰۹

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 23. امیر
  مهر ۲۶, ۱۳۹۰

  به نظر من از اونایی که قبول شدن فقط باید طب صنعتی بگیرن
  قبول دارید؟

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 8 Thumb down 0

 24. داود
  مهر ۲۳, ۱۳۹۰

  اگر کسی از نجف آباد اصفهان در مقطع کاردانی مکانیک قبول شده با من تماس بگیره تا بیشتر با هم آشنا بشیم و با هم در ارتباط باشیم
  ۰۹۱۳۳۳۱۱۵۶۷

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 25. داود
  مهر ۲۳, ۱۳۹۰

  سلام دوستان
  من آزمون کتبی قبول شدم ولی از طب صنعتی میترسم چون دوتا انگشتای پام را تو یه کارخونه طی یک حادثه کار از دست دادم ولی به خدا فقط امید دارم .
  روز مصاحبه کسی اطلاع داره از مقطع کاردانی زبان انگلیسی پرسیده میشود یا نه.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 6 Thumb down 0

  • محسن
   خرداد ۲۸, ۱۳۹۱

   با سلام دوست عزیزم
   توی مقطع کاردانی مهندس پتروشیمی تو مصاحبه انگلیسی میپرسن

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 26. حمزه
  مهر ۱۸, ۱۳۹۰

  بچه ها من رشته ام برق هستش و با یک گرایش دیگه که شرکت نفت ذکر نکرده شرکت کردم و قبول شدم آیا رد میکنن؟

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 27. حمزه
  مهر ۱۸, ۱۳۹۰

  یکی در مورد مصاحبه کمک کنه ! از برق چی میپرسن؟
  راستی به گرایش هم ممکنه گیر بدن؟ با یک گرایش دیگه قبول شدم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 0

 28. حمید
  مهر ۱۶, ۱۳۹۰

  امیدوارم موقع بهشت و جهنم رفتن هم خدا این سهمیه ها رو مد نظر داشته باشه…… زندگی در ایران یعنی اول پارتی و سهمیه و اشنا و بعدش هر چی هستی برو بمیر ….. جای تاسف داره

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 17 Thumb down 5

 29. Farzad
  مهر ۱۱, ۱۳۹۰

  با سلام به همه دوستان عزیز
  میدونم که دل خیلیاتون از این وضعیت که توش گیر افتادیم خونه(منظورم این سهمیه بازیهاست) که امیدوارم همگی ازاین وضعیت اسفبار هر چه زودتر خلاص بشیم.بعضی از دوستان میگن که تو آزمون کتبی پارتی بازی نشده .که درست میگن واقعا نشده ولی قراره که این کار موقع مصاحبه ها انجام بشه چون اون کسایی که سهمیه دارن باید یه حداقل سوادی داشته باشن یا نه؟پس در این صورت باز این دوستان سهمیه دار هستن که حالشو میبرن حالا این وسط یه چند نفر هم که هیچ سهمیه ایی هم ندارن قبول میشن واسه اینکه مسئولان بعدا بتونن برا کسایی که اعتراضی دارن جوابی داشته باشن.
  به امید موفقیت برای همه کسایی که دغدغه عدالت و برابری رو دارن

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 23 Thumb down 7

 30. حمیدرضا
  شهریور ۳۱, ۱۳۹۰

  بقول هاشمی رفسنجانی من از این انتخابات(آزمون های استخدامی) به خدا پناه میبرم همه از دست سهمیه داران و فرزندان شرکت نفت به خدا پناه میبریم……………

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 19 Thumb down 9

 31. ایمان
  شهریور ۳۰, ۱۳۹۰

  سلام
  منم قبول شدم اما موقع ثبت نام شاگرد اول تا پنجم را اشتباهی تیک زدم.
  حالا چی میشه؟
  یعنی موقع چک مدارک رد میشم؟

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 32. 6912237531
  شهریور ۲۷, ۱۳۹۰

  من بادو هفته خوندن خان اول قبول شدم خدایی نسبت به نتیجه چنین امتحاناتی بدبیین بودم چون سهمیه جانباز وخانواده شهید نداشتم ولی الان فهمیدم که اگه حقت باشه قبول میشی >امیدوارم در مراحل بعدی هم حق به حقدار برسه.من کاردانی مکانیک خودروخوندم نمیدونم اطلاعاتمو درباره خودرو بالا ببرم یادروس تخصصی مثل سیالات استاتیک مقاومت مصالحوترمودینامیک؟ خداوکیلی این آزمون شغلی چیه؟

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 33. نجات شریفی
  شهریور ۲۶, ۱۳۹۰

  خداییش مقامات بالا چرارشته مهندسی تکنولوژی جوشکاری راگذاشته اید ولی هیچ جا حتی شرکت نفت هم این رشته را نمیخواد؟پس فارغالتحصیلان این رشته سماق بمکن؟

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 34. رضا
  شهریور ۲۵, ۱۳۹۰

  همگی توکلتون به خدا باشه من که فقط به خدا توکل می کنم ومیرم برا مصاحبه.اگه قراره با پارتی برم همون نون خشک بخورم بهتره تا نون حروم پارتی.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 35. tnt
  شهریور ۲۵, ۱۳۹۰

  مشکل ما اینه که تواستان ما کرمان سهمیه بومی خبری نیست ولی بقیه استانا تادلت بخاد دارن

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 36. tnt
  شهریور ۲۵, ۱۳۹۰

  سلام من سال ۸۸ برا نیروگاه اتمی بوشهر قبول شدم ولی برا زیادی ۲ماه سن از من مصاحبه نکردن حالا بی بی مراما اگه سهمیه بود ۲ ماه که هیچی ۵سالم بود مشکلی نبود شرکت نفت امسال هم قبول شدم همین تور فولاد هرمزگان ولی چشمم اب نمی خوره تو مصاحبه قبولم کنن با این همه سهمیه دار و پارتی دارا

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 37. علی
  شهریور ۲۵, ۱۳۹۰

  سلام.منم توی آزمون امسال قبول شدم بدون هیچگونه سهمیه.اونایی که میگن فقط خودی قبول میشه کاملا اشتباه میکنن.مشکل من درمراحل بعدی نداشتن بسیجیه چون این روزا بسیجی داشتن از اولویتهای استخدام شدنه.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 38. محسن
  شهریور ۲۳, ۱۳۹۰

  سلام دوستان

  منم از قبول شدگان آزمون اخیر شرکت ملی نفتم وافتخارم اینه بدون سهمیه قبول شدم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 39. علی ح
  شهریور ۲۲, ۱۳۹۰

  سلام به همه دوستان عزیز
  من سه سال پیش توی آزمون شرکت نفت رتبه ۳سوم کشور رو بدست آوردم..بخدا راست میگم…اما چون مدرکم صنایع شیمیایی بود توی مرحله کنترل مدارک که منطقه آغاردالان فارس بود مردود شدم..ولی باز ناامید نشدم و رفتم کنکور دادم و گرایش پالایش-پتروشیمی-گاز قبول شدم.معادل سازی کردم و به لطف خدا تموم شد درسم..الانم برای بار دوم شرکت نفت قبول شدم..مرد و مردونه هیچ پارتی نداشتم،ولی وقتی امتحانو دادم و از در که اومدم بیرون با خودم گفتم”اییییینه”
  حالا هم با کلی مدرک فنی و تخصصی و دو تا لیسانس و دو سال سابقه کار میخام ببینم دیگه چی میگن…یه پیشنهاد دوستانه واسه اونایی که شاکی هستن دارم: اگه مثل من سعی کردید نفر اول آزمون باشی و قبول نشدی حق گلایه داری،وگرنه بیسوادی خودتو به دیگران ربط نده”لیس الانسان الا ما سعی…برای انسان جزتلاش چیزی نیست داداش من”
  انشاءالله هر کی زحمت کشیده به حقش برسه،آمین

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 7 Thumb down 0

 40. حجت چناری
  شهریور ۲۱, ۱۳۹۰

  به نظر من که یک بار آزمون شغلی پترشیمی دادم همه اش سوالات شخصیتی و هوش هستند

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 41. حمید
  شهریور ۱۹, ۱۳۹۰

  بی انصاف نباش مریم خانم
  چرا باید گردوخاکش مال خوزستانیا باشه ولی سهمیش یکسان
  این اصل بی انصافیه

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 1

 42. حمید
  شهریور ۱۹, ۱۳۹۰

  سلام خدمت دوستان ایرانی
  من از قبول شدگان آزمون اخیر هستم
  خدا وکیلی پارتی بازی نشده
  بی انصاف نباشید

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 43. سجاد
  شهریور ۱۷, ۱۳۹۰

  سلام خدمت همه شما/شمایی که انقد از سهمیه داشتن بعضی داوطلب ها گلایه دارید؟! یه سوال از همه شما دارم/آیا حاضرید پدر نداشته باشید یا گوشه اتاق نفس نفس بزنه بعد واسه شما مزایا بزارن؟؟؟حرف همه شما رو قبول دارم ولی هیچی نمیتونه جای عزیزترین کستون رو پر کنه! (خواهش میکنم نظر بدید)

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 8 Thumb down 1

  • حمید
   شهریور ۱۹, ۱۳۹۰

   چه ربطی داره!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 44. سعید
  شهریور ۱۶, ۱۳۹۰

  سلام.آیا کسانی که سهمیه منطقه بومی، شهید و ….. یا -پارتی ندارند نیاز به شغل – همسر -خانه ندارند؟شاید هم انسان نیستند ولی چند راه دارند۱- بیکار باشند۲- خودکشی کنند۳- دنبال پارتی باشند۴ برای خودشون سهمیه بسازند۵- بروند خوزستان یا بوشهر زندگی کنند شاید سهمیه نصیبشان گردد.چیزی که ذهن من را مشغول می کند این است که چرا افراد مناطق بومی مثل بوشهر خوزستان کهکیلویه و…. به شهرهای بزرگ می آیند و خیلی راحت بنا بر بند پ سر کار می آیند ولی افراد شهرهای بزرگ به دلیل بیکاری مجاز به کار در این مناطق نیستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 5 Thumb down 5

 45. داود
  شهریور ۱۵, ۱۳۹۰

  مجدداً سلام.
  دوستانی که قبول شده اید:
  مصاحبه شغلی را دست کم نگیرید چون اونجا معلوم میشه که چیزی بارتون هست یا نه حتی اگه همه سوالات آزمون کتبی را درست زده باشید و متوجه بشن تجربه و تخصصی ندارید بهتون رحم نمیکنند و یه خط قرمز رو اسمتون میکشند و متوجه میشن که حفظیاتتان و تئوریتان خوبه (البته در مورد رشته های فنی) اگر این خان را هم رد کنید ۸۰ درصد استخدام هستید. پس سعی کنید در مورد شغلی که قراره استخدام بشید تحقیق کنید صددرصد سوالات هر رشته مربوط به شغلی است که قراره استخدام بشید چون سرپرست یا رئیس اون بخش را برای مصاحبه دعوت میکنند و اون در مورد اون کار اطلاع داره و خودشا تو دردسر نمیندازه سوالاتی بپرسه که خودش بلد نیست .
  کمک از این بهتر دوستان

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 9 Thumb down 0

  • علی
   شهریور ۲۵, ۱۳۹۰

   یه بارم شانس رو آورده به خوزستانیا.

   رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 46. saly
  شهریور ۱۵, ۱۳۹۰

  من که خداییش هیچ آشنا و پارتیی نداشتم و این مرحله رو قبول شدم. انشالله بقیه مراحل هم هر کس واقعا حقش هست قبول میشه و انشالله خدا به همه کسانی که رد شدن و رد میشن بهتر از این رو بده. با آرزوی موفقیت برای ایران کبیر

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 6 Thumb down 0

 47. مهراب
  شهریور ۱۴, ۱۳۹۰

  دوستانی که قبول نشدین مطمئن باشین که چیز زیادی از دست ندادین.مزایا و حقوق شرکت نفت هم مثل بقیه شرکت ها است و البته خبری از حقوق های آنچنانی قدیم هم نیست.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 0

 48. جعفر
  شهریور ۱۴, ۱۳۹۰

  تاریخ آزمون روانشناختی کی هستش؟؟؟

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 49. بابک
  شهریور ۱۴, ۱۳۹۰

  اگر آزمون های استخدامی نفت استاندارد هست پس چرا رتبه و درصد نمیگم؟چون کسای دیگه باید استخدان بسن>>>من رشتم برق بود و سط آزمون چند تا سوال حذف شد و چند تا سوالم اصلاح شد ار بلند گو در دانشگاه امیر کبیر می گفتن .ما ادعا نمی کنیم قبول شدیم ولی لااقل رتبه و درصد ما رو بگید ببینیم چه کار کردیم …البته نمی گید چون باید یه گروهی استخدام بشن بنده در آزمون ارشد که خیلی خیلی سخت تره شرکت کردم قبول شدم ولی این یکیو نه واقعاً مسخره است

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 2

 50. بابک
  شهریور ۱۴, ۱۳۹۰

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 9

 51. محمد
  شهریور ۱۴, ۱۳۹۰

  سلام دوستان
  من هم پارتی نداشتم ولی قبول شدم. نه سهمیه شهدا داشتم نه جانبازی. فقط بومی بودم
  من مکانیک بودم
  ازمونم شامل سوالای هوش و روانشناختیه. هرچی که خودتون فکر میکنید صادقانه جواب بدید مثلا اگه نوشته دوست دارید مدیر باشید یا بقیه مدیریتون کنند هرچی رو که دوست دارید جواب بدید.
  توی این آزمون ها یک سوال رو به چند روش توی سوالهای مختلف میپرسن. اصل همون مصاحبه هست که علمی و فنی هست.من برای شرکت گاز هم که ماه پیش بود همین مراحل رو انجام دادم

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 4 Thumb down 5

 52. انرژی +++++++++
  شهریور ۱۴, ۱۳۹۰

  با عرض سلام و تبریک به کسانی که در این آزمون موفق شدند.
  برای موفقیت باید اعتماد به نفس داشته باشین چون جواب سئوالاتی که می دین مهم نیست.مهم این که چطور برخورد کنیم.استرس نداشته باشین و به سئوالات پاسخ بدید مشابه سئوالات آزمون از همون منابع هستش.
  برای کسانی هم که موفق نشدن آرزوی قبولی در آزمونهای بعدی و دیگر رو دارم.
  با تشکر

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 6 Thumb down 2

  • چكاوك
   شهریور ۱۹, ۱۳۹۰

   با سلام به همه جوونهای عزیز.من ۵ سال پیش تو ازمون نفت شرکت کردم .می دونم بعد از یه عالمه چشم انمتظاری چقدر روزهای پر استرسی رو سپری می کنید.من فقط با تلاش و درس خوندن تونستم با نمره بالایی تو امتحان کتبی قبول بشم.ولی باز هم برا مصاحبه خیلی استرس داشتم چون هیچ پارتی تو نفت نداشتم.ولی با توکل به خدا تو روز مصاحبه هم که زبان و کامپیوتر و دروس تخصصی می پرسن موفق شدم. شاید تصورم از شرکت نفت با اون چیزی که الان می بینم از زمین تا اسمون فرق می کنه (البته خودم و به اینکه آسمون همه جا یه رنگه راضی کردم). ولی نا شکری نمی کنم و خدا رو شکر می کنم و از صمیم قلب برا همتون ارزوی موفقیت

   رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 53. داود
  شهریور ۱۳, ۱۳۹۰

  سلام به همگی
  دوستان منکه اصلن پارتی نداشتم و قبول شدم امیدوارم در مراحل بعدی پارتی اثری نداشته باشه.
  کسی هست بدونه آزمون شغلی کتبی برگزار میشه یا تئوری؟

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 8 Thumb down 1

 54. علی
  شهریور ۱۳, ۱۳۹۰

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 16

 55. سامویل
  شهریور ۱۳, ۱۳۹۰

  سلام
  من هم قبول شدم و خدایش خوب خونده بودم ولی یه مسئله اینکه با مدرک پایینتر شرکت کرده ام نمیدونم بعدا قبول کنن یا نه ؟

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 56. رحمت
  شهریور ۱۳, ۱۳۹۰

  من یه مرتبه تو آزمون شغلی شرکت کردم تو این آزمون چند نفر نشستن که تند و تند از شما سوال میژرسن مثلا میپرسه خرید میری اگه یه چیزی رو بخری و بعد بگن خوب نیست میری پس بدی….البته این آزمون مال آموزش و پرورش بود.

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 57. علی
  شهریور ۱۲, ۱۳۹۰

  دوستان من قبول شدم.چندتا نکته:
  ۱) سهمیه ها تو مرحله مصاحبه اعمال میشه یعنی حتی یه بچه شهیدم اگه یه خداقل سوادی نداشته باشه رد میشه.
  ۲) من ۲ هفته خوندم توکلمم به خدا بود قبولم شدم.مثه بعضی دوستان هم ۸۰ درصد صحیح نزدم.من دقیقا به ۶۵ در صد سوالا ج دادم که اونم ۲ ۳ تا غلط توش پیدا کردم.فکر کنم ۵۵ ۶۰ درصد به اختصاصیا ج دادم و عمومیا رو عالی زدم.در هر یه غلط تو هر درس…خیال میکنم دوستان ا نمره منفی ضربه خوردن من سعی کردم اصلا غلط نزنم
  ۳)منم فکر میکردم پارتی بازیه اما این مرحلش نبود خدایی.چون من هیچ آشنا ماشنا و پارتی نداشتم سهمیه شهیدم نداشتم فکرشم نمیکردم بشم اما شدم
  ۴) بچه ها امیدتون به خدا باشه خدای ما خیلی بزرگه
  امیدوارم همتون تو مراحل بعدی موفق باشین

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 8 Thumb down 8

  • حسام
   شهریور ۱۲, ۱۳۹۰

   از کجا اینقدر دقیق درصد درستی و تعداد اشتباهاتت رو می دونی؟؟
   البته منم این شانسی نزدن رو جدی گرفتم و قبول شدم.

   رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 58. آرش
  شهریور ۱۲, ۱۳۹۰

  سلام دوستان حالا ما که آزمون رو قبول شدیم اگه مصاحبه رو هم تلاش کنیم خوب بدیم بازم احتمال داره به خاطر نداشتن پارتی و این حرفها ردمون کنن؟؟؟؟
  کسی تجربه ای داره ؟؟؟ بگین که برم دنبال پارتی چیزی بگردم زحماتم هدر نره

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

  • سجاد احمدی راد
   شهریور ۱۹, ۱۳۹۰

   دوست خوبم.زحمت تو وقتی هدر میره که پارتی بازی کنی.پارتی ینی خوردن حق کسایی که غریبن.به آب وآتیش نزن پیچ روزی دست خداست نه وزیر نفت و…راستی منم قبول شدم.هیچ سهمیه ای هم درکارنبود.امام علی(ع):دنیاتمام شدنی است ولی آخرت همیشگی.یاحق۰۹۱۶۷۳۴۳۴۴۹

   رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 59. pa
  شهریور ۱۲, ۱۳۹۰

  اگه لیسانسمون مرتبط باشه(جزء رشته هایی باشه که معرفی کردن) و ارشد نه باید چه خاکی تو سرمون کنیم.

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 60. امید
  شهریور ۱۲, ۱۳۹۰

  پس اصل قضیه مصاحبه علمیه؟اونجا قراره چکارمون کنن؟

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 61. بیکار
  شهریور ۱۱, ۱۳۹۰

  نمیدونم چرا مهندس تکنولوژی جوشکاری که در صنعت نفت اغلب کارها بر پایه جوش و جوشکاری و بازرس جوش می باشد خبری از استخدام مهندس جوشکاری نیست پس ما مهندسین جوشکاری چکار کنیم . کاشکی حرفمون به گوش مقامات بالا میرسید.

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 62. داود
  شهریور ۱۱, ۱۳۹۰

  سلام . من یک مرتبه تو مصاحبه شرکت نفت مردود شده ام ولی اوندفعه سابقه کارم صفر بود تازه مدرک گرفته بودم ولی اینبار با کوله بار ۸ سال سابقه کار و کلی مدرک فنی و حرفه ای و بین المللی که وقت و هزینه صرفش کردم میرم که انتقام اون ۸ سال گذشته را بگیرم . فقط شانسم گفت که سابقه کار به شرایط سنی اضافه شد. با آرزوی موفقیت برای تمام قبول شدگان.
  فقط در روز مصاحبه خونسرد باشید .
  چون هفت الی هشت نفر روز مصاحبه پشت یک میز و شما طرف دیگر هستید و همگی در یک زمینه تخصص دارن و از شما سوالات خاص خودشون را میپرسند .
  موفق باشید

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 12 Thumb down 0

 63. ali
  شهریور ۱۱, ۱۳۹۰

  dastet dard nakone mohamad jan

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 64. علیرضا حسینی
  شهریور ۱۱, ۱۳۹۰

  سلام، کسی در مورد مصاحبه عملی چیزی میدونه؟ مصاحبه عملیش چجوریه؟ چی میپرسن؟ سوالاش تخصصیه رشته هست یا مذهبیه یا سیاسیه؟ چیه خلاصه؟
  ممنونم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 65. حسام
  شهریور ۱۰, ۱۳۹۰

  سلام . اونایی که اطاعاتی دارن اگه میشه از مصاحبه علمیش بگن!!! سوالاش چیه؟؟ چطوریاس؟؟ چی باید بلد باشیم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 66. محمد(استاد استخدامیها)
  شهریور ۱۰, ۱۳۹۰

  سلام دوستان منم قبول شدم.
  جواب چنتا سوال :
  ۱_ازمون روان شناختی شغلی چیست؟ اول بگم که هیچ دخلی به مصاحبه تخصصی نداره و همه میرن برا مصاحبه.
  ۲_یه مشت سوال چرنده مثلا شما صبح که از خواب بلند میشید گرسنه هستید!
  یا شما فکر خود کشی کردید تا حالا و……
  البته باید مواظب باشید جواباتون با هم تناقض نداشته باشه چون تعدادی از سوالات با هم مرتبت هستن!!!!!
  ۳_میتونید برید کتابفروشی های معروف شهرتون و نمونه سوالات ازمون روان شناختی(شغلی)رو بگیرید .کتابشم هست
  …………………………………………………….
  قابل توجه دوستان اگه پارتی دارید اینجا بکارتون میاد
  ……………………………………………………
  بدوستانیم که قبول شدن تبریک میگم وخسته نباشی چون خدایی مثل خودم کتابارو پکومدن
  …………………………………………………….
  اگه سوال هست شمارمو میزارم برا دوستان
  ۰۹۱۶۱۴۱۷۷۰۹ محمد
  ……………………………..
  یا حق

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 11 Thumb down 6

  • حسام
   شهریور ۱۰, ۱۳۹۰

   مرسی داداش !!
   از مصاحبه علمی چی باید بخونیم؟!

   رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 67. حمزه
  شهریور ۹, ۱۳۹۰

  تو رو خدا این آزمون شغلی چیه؟ راهنمایی کنید چیکار کنم؟

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

  • محمد(استاد استخدامیها)
   شهریور ۱۰, ۱۳۹۰

   داش حمزه برات نوشتم (محمد)

   رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 68. shahram
  شهریور ۹, ۱۳۹۰

  سلام
  عیده همگی مبارک…
  آقا کسی نیست یه توضیحی در مورد آزمون شغلی بده؟ اصلا چی هست؟ چی میپرسن و ما باید چی جواب بدیم؟ سخته یا آسونه؟ فقط جون ما ناامید نکنید….

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 5 Thumb down 3

  • محمد(استاد استخدامیها)
   شهریور ۱۰, ۱۳۹۰

   داش شهرام نوشتم برات بالا

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 69. بهروز
  شهریور ۲, ۱۳۹۰

  خدا کنه ورقه ها اصلاح شه همین

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 70. پويا
  تیر ۱۴, ۱۳۹۰

  با سلام و سپاس
  یه موضوعی خیلی واسم جای تعجب داره و اون اینکه با توجه به اینکه رشته صنایع شیمیایی کاربرد فراوان در صنایع و خصوصا صنعت نفت دارد چرا فقط به مقطع کاردانی اکتفا شده است؟؟؟!!

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 2

 71. hh
  تیر ۱۴, ۱۳۹۰

  آقا کریم برادر تو هم خودیه!! چرا من و خیلیای دیگه قبول نشدیم؟

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 72. gholi
  تیر ۱۳, ۱۳۹۰

  mireeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 73. taymaz
  تیر ۱۲, ۱۳۹۰

  hamash alakiye onayike

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 74. محمد ش
  تیر ۱۱, ۱۳۹۰

  سلام چرا رشته های زیست شناسی درجدول استخدامی نیاورده اید؟رشته و گرایشهای زیست شناسی هم از رشته های محیط زیست می باشد چرا اسمی از زیست شناسی در هیچ استخدامی آورده نمی شود؟

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 75. shila
  تیر ۱۰, ۱۳۹۰

  salam kardani computer ham ghabol mikonid?
  albate terme 2 karshenasi ham tamom karde mire terme 3

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 76. ناشناس
  تیر ۱۰, ۱۳۹۰

  چرا دانشگاه تبریز جزو دانشگاههای ذکر شده برای معدل نیست؟؟ با اینکه تمام بچه ها شیمی تبریز مشروط اند

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 77. صاحبی علی
  تیر ۸, ۱۳۹۰

  hamishe yek eddaro be 2rosti estekhdam mikonan vali mamoolan noore cheshmia estekhdam mishan. man ba maryam khanoom movafegham

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

  • admin
   تیر ۸, ۱۳۹۰

   با سلام
   دوستان عزیز. بخش انجمن گفتگوی سایت محل مناسب تری برای بحث و تبادل نظر در مورد استخدام شرکت نفت می باشد. بدین منظور از لینک زیر میتوانید استفاده کنید.
   http://forum.iranpetrotech.com/thread110.html

   با تشکر
   کریمی

 78. فاطمه زبیدی زاده
  تیر ۸, ۱۳۹۰

  مهندسی محیط زیست

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 79. مریم
  تیر ۸, ۱۳۹۰

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 6

  • کریم
   تیر ۸, ۱۳۹۰

   مریم خانوم. برادر من تو امتحان قبلی شرکت کرد و قبول شد. لطفا اینجوری اظهار نظر غیر مسئولانه نکنید

   بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 6 Thumb down 4

  • شهرام
   تیر ۹, ۱۳۹۰

   چقدر نا امیدانه حرف می زنید بترس

   رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>