ثبت نام آزمون استخدامی شركت ملی نفت ایران – 8 اسفند 91

بدضعیفمتوسطخوبعالی (4٫90 از 5)
Loading...

azmoon.nioc.irثبت نام شركت در آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران از روز سه شنبه 8 اسفند آغاز مي شود و به مدت يك هفته ادامه مي يابد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت نفت(MOP)، در آزمون آتي استخدامي شركت ملي نفت ايران كه روزهاي 5 و 6 ارديبهشت 92 برگزار مي شود، براي 45 گروه شغلي اعلام نياز شده است.

استان هاي آذربايجان غربي، آذربايجان شرقي، اصفهان، ايلام، بوشهر، خراسان رضوي، خراسان شمالي، خوزشتان، فارس، قم، كرمانشاه، كهگيلويه و بويراحمد، گيلان، لرستان، مازندران، مركزي و هرمزگان 17 استاني هستند كه جذب نيروي انساني در آنها انجام مي شود.

آزمون استخدامي سال آينده در مقاطع كارداني، كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكترا برگزار مي شود و در برخي از رشته ها براي حضور بانوان نيز سهميه هايي در نظر گرفته شده است.

شرايط كلي داوطلبان براي شركت در اين آزمون در مقطع كارداني داشتن حداقل معدل 13 و حداكثر 26 سال سن، در مقطع كارشناسي داشتن حداقل معدل 13 و حداكثر 30 سال سن و در مقطع كارشناسي ارشد و دكترا حداقل معدل كل 15 و حداكثر سن 34 سال است، ضمن اين كه داوطلبان ايثارگر و بومي مناطق عملياتي در صورت احراز شرايط، از سهميه استخدامي تعيين شده براساس مصوبات مربوطه بهره مند مي شوند.

زمان ثبت نام آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران كه براي شركت 2 هزار و 676 نفر در آن كسب مجوز شده است، از روز سه شنبه 8 اسفند آغاز مي شود و به مدت يك هفته ادامه دارد.

داوطلبان مي‌توانند براي كسب اطلاعات بيشتر، آگاهي از گروه هاي شغلي اعلام شده، دريافت دفترچه راهنماي آزمون و ثبت نام به آدرس azmoon.nioc.ir مراجعه كنند.

azmoon.nioc.ir

ثبت نام در آزمون استخدامی
خرید کارت اعتباری
پاسخگویی به سوالات
کد شهرستانها
کد دانشگاهها
کد رشته و گرایشهای تحصیلی
گروههای شغلی

 

شركت ملي نفت ايران به منظور تامين نيروي انساني مورد نياز خود جهت خدمت در مناطق عملياتي و خارج از كلانشهر تهران از بين داوطلبان واجد شرابط مرد و زن در مقاطع تحصيلي كارداني و بالاتر از طريق برگزاري آزمون کتبی، مصاحبه استخدامی، گزینش و طب صنعتی استخدام می نماید.

اطلاعيه هاي مهم

1-ثبت نام آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران از روز سه شنبه مورخ 91/12/08  آغاز و در ساعت 24 روز سه شنبه مورخ 91/12/15 پايان مي يابد.

2 – گروه شغلي “پزشك عمومي” به نيازهاي استخدامي در استانهاي خوزستان، مازندران و هرمزگان اضافه شده است.

3- موارد آزمون تخصصي گروه شغلي “كارشناس بهداشت” تغيير نموده است.

4- با توجه به تغيير برخي از كدهاي مورد نياز براي ثبت نام(دانشگاه و رشته و گرايشهاي تحصيلي) لازم است داوطلبان نسبت به استخراج دوباره كدهاي جديد اقدام نمايند.

5-دفترچه راهنماي آزمون استخدامي را از اينجا دريافت نماييد.
6- مهلت ثبت نام تمديد نمي گردد.

 نكات مهم

1-ثبت نام در آزمون استخدامي هنگامي قطعي مي گردد كه در انتهاي مرحله استخدام کدرهگیری 10 رقمي به داوطلب اعلام گردد.

2- پس از تاييد نهايي اطلاعات و دريافت کدرهگیری صرفاً يكبار و از تاريخ 91/12/20 تا  91/12/22 مي توانيد نسبت به ويرايش اطلاعات خود اقدام نماييد.
3-درصورت مواجه شدن با مشكل و يا داشتن سوال مي توانيد از قسمت پاسخگويي به سوالات اقدام نماييد.

 

rahnamaدریافت دفترچه راهنما

داوطلب گرامی، فایل مربوط به دفترچه راهنمای آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران را در قالب های Word  یا  PDF از لینک های زیر دریافت نمایید.

Helpbook.pdf

Helpbook.doc

تذکر مهم: اکیدا توصیه می گردد قبل ازثبت نام نسبت به مطالعه دقیق و کامل راهنما و همچنین تکمیل فرم پیش نویس ثبت نام اقدام نمایید.

 

پرسشهاي متداول داوطلبان

سوال : هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی را چگونه پرداخت نمایم؟
پاسخ : پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران صرفا به صورت اینترنتی و از طریق کارتهای متصل به شبکه شتاب امکان پذیر می باشد.


سوال : آیا مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی تمدید می شود؟
پاسخ : مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی به هیچ وجه تمدید نمی گردد لذا به داوطلبان توصیه می شود در اسرع وقت و روزهای ابتدایی ثبت نام نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.


سوال : هزینه ثبت نام آزمون را پرداخت نموده ام ولی یعدا متوجه شده ام که واجد شرایط شرکت در آزمون استخدامی نمی باشم. آیا پس گرفتن هزینه پرداخت شده امکان پذیر می باشد؟
پاسخ : با توجه به اینکه پرداخت به صورت صرفاً اینترنتی می باشد لذا امکان برگشت هزینه ثبت نام به داوطلبان مقدور نمی باشد. در این خصوص لازم است داوطلبان پس از مطالعه کامل دفترچه راهنمای آزمون و حصول اطمینان از واجد شرایط بودن نسبت به پرداخت هزینه آزمون و خرید کارت اعتباری ثبت نام اقدام نمایند


سوال : رشته و گرایش تحصیلی اینجانب در لیست رشته و گرایشهای مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی نمی باشند ولی از لحاظ واحدهای درسی کاملا مشابه یکی از عناوین رشته های مجاز به ثبت نام در آزمون می باشد آیا می توانم در آزمون استخدامی شرکت نمایم؟
پاسخ : در صورت بروز چنین مشکلی داوطلب می بایست به تشخیص خود نزدیک ترین عنوان رشته و گرایش تحصیلی مجاز به رشته و گرایش تحصیلی خود را انتخاب و اقدام به ثبت نام و انتخاب گروه شغلی و شرکت در آزمون کتبی نمایند. در صورت پذیرفته شدن در آزمون کتبی به هنگام کنترل مدارک می بایست لیست واحدهای درسی خود را ارائه نمایند. بدیهیست قبولی نهایی ایشان منوط به تایید رشته و گرایش تحصیلی توسط اداره طرح و برنامه ریزی نیروی انسانی شرکت ملئی نفت خواهد بود.


سوال : آیا پس از اتمام مهلت ثبت نام و ویرایش امکان تغییر در گروه شغلی وجود دارد؟
پاسخ : با توجه به اینکه کلیه برنامه ریزی های لازم جهت برگزاری آزمون استخدامی تا انتهای فرایند بر اساس گروه شغلی انتخابی داوطلب صورت می پذیرد (از جمله طراحی سوال و اختصاص شماره صندلی) لذا پس از اتمام مهلت ویرایش هرگونه تغییر در گروه شغلی به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد.


سوال : آیا پس از اتمام مهلت ثبت نام و ویرایش امکان تغییر در حوزه بر گزاری آزمون وجود دارد؟
پاسخ : با توجه به اینکه کلیه برنامه ریزی های لازم جهت برگزاری آزمون استخدامی و اختصاص شماره صندلی بر اساس حوزه انتخابی داوطلبان جهت آزرمون کتبی صورت می پذیرد لذا پس از اتمام مهلت ویرایش هرگونه تغییر در حوزه برگزاری آزمون کتبی به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد.


سوال : باسلام اینجانب فرزندشهیدونیروی قراردادی شرکت بهره برداری نفت وگازآغاجاری بامدرک تحصیلی کاردانی که درآزمون به دلیل نخواستن رشته من نمی توانم درآزموت شرکت نمایم(تکلیف چیست)
پاسخ : لطفا به امور اداری شرکت خود مراجعه نمایید.


سوال : من دانشجوی ترم8 هستم و مدرک تحصیلیم را تا روز آزمون کتبی نمیتوانم بگیرم.وهنگام ثبت نام معدل کلّ را ندارم،ایا می توانم ثبت نام کنم چگونه؟با معدل میانگین 7 ترم؟
پاسخ : مدارک مورد نیاز در صورت قبولی در روز مصاحبه استخدامی کنترل می گردند لیکن تاریخ فارغ التحصیلی می بایست تا تاریخ برگزاری آزمون باشد. بدیهی است در ثبت نام معدل تقریبی فارغ التحصیلی خود را وارد نمایید.


سوال : سلام من فوق دیپلم رشته پالایش گاز از دانشگاه علمی کاربردی هستم آیا می تونم ثبت نام کنم؟
پاسخ : به بخش 12 دفترچه راهنمای آزمون مراجعه شود.


سوال : سهمیه بومی 50 درصد ایلام در آزمون کتبی محاسبه می شود ؟
پاسخ : به بخش 4-2-7 دفترچه راهنما مراجعه شود.


سوال : شرایط استخدام برای فارغ التحصیلان گروه الف دانشگاه صنعت نفت به چه صورت است؟آیا این دسته از داوطلبان نیز باید در آزمون استخدامی شرکت کنند؟
پاسخ : این دسته از داوطلبان در صورت تمایل می توانند در آزمون استخدامی شرکت نمایند.


سوال : آیا امتیازات ویژه استخدامی فرزند کارکنان صنعت نفت که شامل( 20% نمره کسب شده) میباشد. شامل حال فرزندان بازنشسته صنعت نفت هم میشود؟؟
پاسخ : بلی، فرزندان کارکنان بازنشسته صنعت نفت نیز از امتیاز فرزندان کارکنان صنعت نفت(20 درصد) بهره مند می گردند.


سوال : آيا با مدرك تحصيلي مقطع بالاتر ميتوان در گروه شغلي با مدرك مقطع پايينتر شركت نمود؟ مثلا كارشناس ارشد ميتواند در گروه شغلي كارشناسي شركت نمايد؟
پاسخ : در گروههای شغلی که صرفاً داوطلبان مقطع کارشناسی مجاز به ثبت نام می باشند شرکت داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد امکان پذیر نمی باشد.


سوال : باعرض سلام وخسته نباشد رشته وگرایش تحصیلی اینجانب درلیست مذکور نمی باشد ایا من میتوانم در این ازمون شرکت کنم
پاسخ : به بخش 12 دفترچه راهنما مراجعه شود.


سوال : مواد انتحانی رشته های مورد نیاز چیست؟
پاسخ : به بخش 16 دفترچه راهنما مراجعه شود.


سوال : با عرض سلام اینجانب طبق صحبتی که با مسئولین آموزش دانشگاه خود داشته ام تا تاریخ 5 اردیبهشت فارغ التحصیل میشوم ولی تاریخ دقیق فراغت از تحصیل هنوز مشخص نیست در فرم ثبت نام چه تاریخی را باید بنویسم
پاسخ : تاریخ فراغت از تحصیل می بایست تا روز برگزاری آزمون باشد.


سوال : رشته ي مكانيك خودرو در مقطع كارداني در ليست گرايش رشته مكانيك در مقطع كارداني نمي باشد ولی از لحاظ واحدهای درسی کاملا مشابه یکی از رشته های مجاز به ثبت نام در آزمون می باشد چه كار بايد بكنم ؟؟
پاسخ : با توجه به توضیحات بخش 12 دفترچه راهنما اقدام نمایید.


سوال : ليست دروس عمومي در دفترچه نمي باشد ؟ از چه دروسي سوال ميايد ؟
پاسخ : با توجه به توضیحات بخش 1-8 دفترچه راهنما دروس عمومی شامل ادبیات فارسی, زبان انگلیسی و دانش رایانه می باشد.


سوال : با سلام و عرض خسته نیاشید خدمت شما.در بند شرایط ویژه توشته شده (7-1-1- سهميه 25 درصدي ايثارگران (بدون شركت در آزمون كتبي)) منظور شما از بدون آزمون کتبی یعنی کسانی که شامل این بند میباشند بدون آزمون کتبی پذیرفته میشوند؟ لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر.
پاسخ : بيست و پنج درصد از مجوزهاي استخدامي در سطوح تحصيلي مختلف و متناسب با حداقل شرايط سني و تحصيلي پيش بيني شده، با رعايت شرايط علمي مورد نياز به جانبازان و آزادگان فاقد شغل، همسران و فرزندان شهدا، همسران و فرزندان جانبازان 25% و بالاتر و همسران و فرزندان آزادگان داراي حداقل يك سال سابقه اسارت، اختصاص دارد. جذب اين گروه از داوطلبان بدون شرکت در آزمون کتبی و براساس رتبه بندي اداره كل اشتغال و كارآفريني بنياد شهيد و در سقف سهميه 25% خواهد بود.


سوال : با سلام من دانشجوي ترم آخر كارشناسي نفت ميباشم ميتونم در آزمون شركت كنم؟
پاسخ : در صورت فارغ التحصیلی تا تاریخ برگزاری آزمون کتبی شرکت در آزمون استخدامی بلامانع می باشد.


سوال : آیاکارشناس رشته بهداشت محیط نیز میتواند دراین آزمون شرکت کند؟
پاسخ : به بخش 3-15 دفترچه راهنما مراجعه شود.

کلمات جستجو شده: استخدام شرکت نفت۹۳, استخدامی شرکت نفت۹۳, دفترچه راهنمای آزمون استخدامی شرکت نفت 92, ثبت نام شرکت ایکو

نوشته های مرتبط

12 نظر برای ثبت نام آزمون استخدامی شركت ملی نفت ایران – 8 اسفند 91

 1. نازنین
  آبان ۲۱, ۱۳۹۳

  سلام من کارشناسی زبان انگلیسی هستم و کاردانی مدیریت خدمات بندری دارم الان همه تو شرکت کشتیرانی کار می کنم می خوالستم ببینم می تونم توی آزمون شرکت کنم ؟ لطفا پاسخ رو به ایملم جوا ب بدین برای سال 1393

 2. اشکان
  اسفند ۱۱, ۱۳۹۲

  با سلام
  من اشکان صفری هستم 29 سال سن دارم با مدرک کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی، از دانشگاه تبریز!
  10سال سابفه ی تدریس در بهترین موسسه های تبریز، تهران و سنندج رو دارم!!!!
  کارت پایان خدمت دارم!!!!
  همچنین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  از کودکی آموزش ورزش رزمی جودو دیدم!! از 15 سالگی مربی شدم!!! یک ساک پر از مدال طلا در سطح کشوری دارم!!!!
  با این سوابق من بیکارم!
  آِینده ای ندارم!!!!!
  پدر پولداری ندارم!!!
  مجردم!!!!!
  دارم نامزدم رو به خاطر بیکاری از دست میدم!!!!!
  به من کار نمیدن!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. امین
  تیر ۱, ۱۳۹۲

  نتایج رو کی میزنن

 4. علی
  فروردین ۳۱, ۱۳۹۲

  امروز 31 فروردینه
  کارت ورود به جلسه رو کی و کجا بگیریم؟
  توی http://azmoon.nioc.ir/ که خبری نیست.

 5. ebrahim
  فروردین ۱۴, ۱۳۹۲

  کارت ورود به جلسه تا چه تاریخی مهلت دارد. با تشکر

 6. زهره
  اسفند ۱۶, ۱۳۹۱

  با سلام ، من كارشناس بهداشت حرفه اي با معدل 17/02 و داراي سابقه كار 7 سال در شركت پتروشيمي مي باشم . با توجه به اينكه رشته مذكور جذب مرد دارد . امكان شركت در استخدامي وجود دارد تا در صورت عدم به حد نصاب رسيدن امتياز لازم آقايان شركت كننده يا نياز به جذب بيشتر با آوردن امتياز بالا جذب زن صورت گيرد ؟ ( باور كنيد من 7 سال است كه منتظر يك استخدامي هستم تا حداقل يكبار آزمون استخدامي را شركت كرده باشم تمام اين مدت جذب مرد ملاك بوده است ) . با تشكر

 7. neda
  اسفند ۹, ۱۳۹۱

  سلام
  من دانشجوی ترم 6 محیط زیست هستم
  میتونم تو این ازمون شرکت کنم؟

  ترم 7درسم تموم میشه

 8. محسن
  اسفند ۹, ۱۳۹۱

  سلام من دانشجوی مقطع کارشناسی برق قدرت هستم متولد 1362 هستم باتوجه که سن شرکت کننده های مقطع کاردانی را 26 سال به بعد تعیین شده وبا توجه به تسهیلاتی که برای شرایط سنی گذاشتین شامل حال من میشه من پدرم جانباز 40 درصد وبازنشسته شرکت نفت هست ولی امروز وقتی رفتم تو سایت برای ثبت نام اخطار شرایط سنی زد میشه بگید باید چیکار کنم با تشکر

 9. علیرضا احمدی
  اسفند ۸, ۱۳۹۱

  والا چی بگم شرکت میکنم ولی جشمم آب نمیخوره به خدا هرچی آزمونه دارم شرکت میکنم ولی هیچ

 10. مسلم
  اسفند ۸, ۱۳۹۱

  سلام میخواستم ببینم من معافیت خود را تقریبا تا خردادیا تیر ماه میگیرم آیا میتونم ثبت نام کنم با توجه به اینکه در ثبت نام گفته شده تاریخ معافیت زده شود یا نمیتونم ثبت نام کنم. با تشکر

 11. نیما زراسی
  اسفند ۷, ۱۳۹۱

  با سلام من از نیروهای قراردادی شکرت نفت مباشم که دارای مدرک کاردانی هستم همه شرایط را دارا هستم ولی از نظر سن 2 سال بزرگتر هستم ایا می تونم ثبت نام کنم

  • IranPetroTech
   اسفند ۸, ۱۳۹۱

   4- شرايط سني
   حداكثر سن قابل قبول جهت ورود به آزمون به شرح ذیل می باشد:
   » مقطع كارداني 26 سال (متولدين 1/1/1365 و به بعد)
   » مقطع كارشناسي 30 سال (متولدين 1/1/1361 و به بعد)
   » مقاطع كارشناسي ارشد و دكتري 34 سال (متولدين 1/1/1357 و به بعد)
   تسهيلات شرايط سني
   1- مدت زمان خدمت سربازي انجام شده (مندرج در كارت پايان خدمت) به حداكثر سن مجاز داوطلب اضافه مي شود (حداكثر 24 ماه).
   2- مدت زمان سابقه كار معتبر داخل صنعت نفت به حداكثر سن مجاز اضافه مي گردد.
   3- مدت زمان سابقه كار معتبر خارج از صنعت نفت (تا پنج 5 سال) به حداكثر سن مجاز اضافه مي گردد.
   4- شرط حداكثر سن براي داوطلبان بومي تا سه سال قابل افزايش مي باشد.
   5- شرط حداكثر سن در مورد ايثارگران، بر اساس قانون اصلاح حداكثر سن داوطلبان استخدام – مصوب 22/2/71 مجلس شوراي اسلامي – با رعايت موارد زير افزايش مي يابد:
   5-1- داوطلباني كه در جبهه هاي جنگ به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به ميزان مدت حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشكي آنان در اثر مجروحيت جنگي
   5-2- داوطلبان آزاده به ميزان مدت اسارت و حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري و يا استراحت پزشكي در اثر مجروحيت در جبهه هاي نبرد يا دوران اسارت
   5-3- جانبازان، بستگان درجه اول شهدا (شامل همسر، فرزند، پدر، مادر، برادر و خواهر)، همسر و فرزندان جانبازان از كارافتاده كلي (حالت اشتغال) و همسر و فرزندان مشمولين بند «5-2» فوق حداكثر به ميزان پنج (5) سال
   تذكر مهم : همسر و فرزندان جانبازان از كار افتاده كلي مي بايست معرفي نامه مربوطه را از اداره كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان محل تشكيل پرونده ايثارگري با قيد «از كارافتاده كلي» دريافت و در موعد كنترل مدارك ارائه نمايند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *