عكس هاي خود را از هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی براي ما ارسال كنيد

بدضعیفمتوسطخوبعالی (1٫00 از 5)
Loading...

poster-18th

صنعت نفت بدون تردید یکی از پایه‌های اساسی و جایگاه‌های تجلی «حماسه اقتصادی، تولید ملی» در کشور است؛ صنعتی که با ایجاد درآمدهای کلان یکی از «درآمدزا»‌ترین حوزه‌های اقتصادی و با تامین بیش از ٩٥ درصد از انرژی اولیه حیاتی‌ترین زیربنای پیشرفت کشور است و به لحاظ مصرف منابع سرمایه‌ای، مالی، انسانی و فناوری نیز «سرمایه‌بر»‌ترین حوزه اقتصاد کشور است؛ سرمایه‌بری این صنعت فقط شامل منابع مالی و سرمایه‌گذاری جهت اجرای طرح‌های توسعه‌ای صنعت نفت نمی‌شود؛ بلکه همه ظرفیت‌های سرمایه‌ای، مالی، انسانی و فناوری کشور را در بخش‌های آموزشی و علمی و منابع انسانی، طراحی و فناوری، ساخت و تولید تجهیزات و کالاها، احداث و ساختمان، تجارت، خرید و فروش محصولات اولیه و نهایی و صنایع پشتیبانی و جانبی و خدماتی را طلب می‌کند. بخشي از پيام وزير نفت در رابطه با شروع هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی.

اين نمايشگاه هر ساله در اواخر فروردين ماه در تهران برگزار شده و از جذابيت خاصي در ميان دست اندركاران حوزه انرژي برخوردار مي باشد.

سايت ايران پتروتك جهت پوشش مناسب اخبار و همچنين حواشي جذاب اين نمايشگاه از كليه علاقه مندان دعوت ميكند تا عكس ها و يا اطلاعات خود را در اين رابطه براي ما ارسال كنيد تا با نام خودتان در اين بخش استفاده شود.

ايميل سايت جهت ارسال خبر و يا عكس info@iranpetrotech.com

آماده سازی هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت ،گاز،پالایش وپتروشیمی

آماده سازی هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت ،گاز،پالایش وپتروشیمی

* 1 * 12

* 3

* 8

* 4

* 9

* 5

* 10

* 6

* 11

* 2

* 7

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *