استقرار پنجمین دکل حفاری سنگین خشکی ناوگان شرکت ملی حفاری ایران

بدضعیفمتوسطخوبعالی (بدون رتبه)
Loading...

 

 • دکل حفاری پنجمینپنجمین دکل حفاری سنگین خشکی ناوگان شرکت ملی حفاری ایران در موقعیت بخش جنوبی میدان نفتی یاران مستقر و بزودی در مدار عملیات قرار می گیرد.
 • به گزارش خبرنگار شانا در مناطق نفتخیز جنوب، مدیر پروژه حفاری میدان یاران جنوبی در شرکت ملی حفاری ایران در این باره گفت: دکل حفاری ٣٧ فتح هم اکنون در حال نصب روی موقعیت برای حفاری یک حلقه چاه توسعه ای است.نصرالله عباسی افزود: این دکل از شمار دکلهای پیشرفته شرکت ملی حفاری است که به سامانه گرداننده فوقانی (تاپ درایو) و سیستم مدیریت پسماند برای جلوگیری از انتشار آلودگی در محیط زیست مجهز است.

  وی با اشاره به استقرار دکلهای ٢٨، ۶٠، ۵۴ و ٩٢ فتح در این میدان اظهار کرد: با کاربست این دستگاهها تا کنون ۴ حلقه چاه حفاری و در مراحل نهایی تکمیل قرار دارند که ٢ حلقه آنها توصیفی (ارزیابی) است و عملیات حفاری ۴ حلقه چاه دیگر نیز آغاز شده است.

  عباسی با اشاره به انجام ٢٩ هزار و ٢٩٧ متر حفاری در این میدان، گفت: برای شتاب بخشیدن به اجرای این طرح با هماهنگی شرکت مهندسی و توسعه نفت در سال ٩۴، شمار دکلهای حفاری در این موقعیت افزوده خواهد شد.

  مدیر پروژه حفاری میدان یاران جنوبی در شرکت ملی حفاری ایران با بیان اینکه از سوی شرکت نفت حفاری ٢٢ حلقه چاه در میدان یاران جنوبی به این شرکت واگذار شده است، افزود: قرارداد این پروژه به صورت کلید در دست (EPDS ) اجرا می شود که در چارچوب آن مراحل طراحی، اجرا، تامین کالا و ارائه خدمات فنی و مهندسی به عهده شرکت ملی حفاری ایران است.

  میدان یاران یکی از میدانهای مشترک نفتی در منطقه غرب کارون است که طرح توسعه آن با استفاده از توان فنی و منابع مالی داخلی در دست اجراست.

 

نوشته های مرتبط

یک نظر برای استقرار پنجمین دکل حفاری سنگین خشکی ناوگان شرکت ملی حفاری ایران

 1. علی اسدی
  خرداد ۹, ۱۳۹۷

                 بسمه تعالی

  ریاست محترم شرکت ملی حفاری ایران

  موضوع . درخواست پیمانکاری

  با سلام و احترام

          بدینوسیله به استحضار میرسانم اینجانب علی اسدی به شماره ملی ۴۲۸۴۹۹۱۸۴۱ متولد ۱۳۶۱ با مدرک لیسانس معماری و ارشد مهندسی سازه و دارای کارت پیمانکاری به شماره ۱۷۸۹۶۳۶ هستم

  به اطلاع جنابعالی می رسانم در صورت امکان درخواست همکاری با شرکت ملی حفاری ایران به صورت پیمانکاری دارم

   و لذا آمادگی دارم در زمینه های صورت وضعیت، پیمان رسیدگی ، عملیات خاکبرداری و خاک ریزی ، ساختمان ، محوطه سازی ، غذاخوری ، خدماتی ، عملیات جوشکاری انواع قاب و قالب ، جوشکاری سازها ، اجرای سازهای فلزی و بتنی ، ماشین آلات ، کارپردازی ، اجرای انواع دیوار ، خاکبرداری و قاب گذاری تونل همکاری کنم.                     
  نشانی اینجانب استان زنجان شهر ماهنشان خیابان امام روبروی مصلا کوچه بهارستان ۱۳ و به شماره تلفن ۰۹۱۲۰۶۷۳۹۸۴ می باشم.     

  با سپاس فراوان علی اسدی.                       

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *