کیفی سازی دوره های آموزشی در منطقه ویژه پارس

بدضعیفمتوسطخوبعالی (بدون رتبه)
Loading...

مدیر منابع انسانی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی، از کیفی سازی و افزایش دوره های آموزشی با هدف رشد و بالندگی سازمانی در منطقه ویژه پارس خبر داد و افزود: از زمینه های لازم برای استفاده از توانمندی های منابع انسانی این سازمان استفاده خواهیم کرد.

به گزارش شانا به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه پارس، محمد نوروزی فرد در مراسم معارفه رئیس اداره آموزش سازمان منطقه ویژه پارس با اشاره به اهم برنامه های این مدیریت در حوزه توانمندسازی منابع انسانی یادآور شد: مقوله آموزش، یکی از مهم ترین ارکان توسعه و بهره وری سازمانی، همواره از اهمیت و جایگاه خاصی برخوردار است؛ از این رو توجه به این حوزه مهم می تواند در تعالی سازمانی نقش آفرین باشد.

وی تصریح کرد: با استفاده از نیروهای مجرب و توانمند در حوزه آموزش و با رفع مشکلات و موانع پیش رو در این بخش سعی می کنیم زیرساخت های لازم را برای اجرای دقیق، کارآمد و بهینه برنامه های آموزشی فراهم کنیم.

مدیر منابع انسانی منطقه ویژه پارس با اشاره به عدم تمایز سازمانی میان کارکنان پیمانکاری و رسمی ادامه داد: منابع انسانی سازمان منطقه ویژه هیچ گاه بین نیروهای موجود تبعیض قائل نخواهد شد و تفاوت بین نیروهای رسمی و پیمانکاری از دید این مدیریت وجود ندارد، زیرا تمام نیروهای شاغل در منطقه با هدف خدمت مشغول فعالیتند.

نوروزی فر عملکرد کارکنان را در بهره وری سازمان منطقه ویژه پارس نتیجه بخش خواند و گفت: عملکرد کارکنان سازمان را صرف حضور افراد در منطقه ارزیابی نمی کنیم، بلکه براساس بیلان کاری و عملکرد ملموس و قابل درک آنان را مورد سنجش قرار می دهیم.

در این مراسم، سیدعبدالله کاظمی شاهان دشتی به عنوان رئیس آموزش سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس معرفی شد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *