پيام وزير نفت به مناسبت روز ملي شدن صنعت نفت ايران

بدضعیفمتوسطخوبعالی (5٫00 از 5)
Loading...

وزير نفت در پيامي به مناسبت فرارسيدن روز بيست و نهم اسفند، سالروز ملي شدن صنعت نفت ايران اين رخداد ملي را به خانواده صنعت نفت و عموم ملت شريف ايران اسلامي تبريك و تهنيت گفت.

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني وزارت نفت(MOP)، مهندس رستم قاسمي در پيام خود به مناسبت روز ملي شدن صنعت نفت ايران آورده است:

من از همه كاركنان، متخصصان و فعالان اين عرصه ضمن تشكر به جد مي‌خواهم كه كار خودتان را جهاد في سبيل‌ ا… بدانيد. مقام معظم رهبري «مدظله‌العالي»    
پاسداري از صنعت نفت، صيانت از خون شهدا و ايثارگران است.

فرارسيدن روز بيست و نهم اسفند ماه، سالروز ملي شدن صنعت نفت ايران را به همكاران ارجمند در صنعت نفت و عموم ملت شريف ايران اسلامي تبريك و تهنيت عرض مي‌نمايم.

صنعت نفت يك بار سال‌ها پيش و با تلاش‌هاي مجاهدان و مبارزان و ديگر بزرگان فرهيخته‌اي كه دغدغه خودكفايي ايران عزيز را در سر داشتند، ملي شد و بر كسي پوشيده نيست كه اين صنعت پس از پيروزي انقلاب اسلامي، باري ديگر و به معناي واقعي و حقيقي خود ملي شد تا صنعت نفت به عنوان تبلوري از غرور ملي مردم شريف ايران و نمادي از توانمندي‌هاي علمي و صنعتي جمهوري اسلامي ايران در صحنه گيتي شناخته شود.

اينك كه صنعت نفت به عنوان امانتي مغتنم و ارزشمند به دست ما سپرده شده است، پاسداري از اين صنعت، پاسداري از انقلاب و حفظ آن و خون شهداي هشت سال دفاع مقدس، ايثار ايثارگران و جانبازان و آزادگان محسوب مي‌شود و از اين منظر ضرورتي صدچندان مي‌يابد.

در شرايطي كه استكبار جهاني هر روز موانعي را در جهت پيشرفت صنعت كشور ايجاد مي‌كند، صنعت نفت با رويكرد تعالي علمي و تخصصي، مسير توسعه را به خوبي در پيش گرفته و به عنوان بازوي توانمند اقتصاد كشور نقش بي‌بديل خود را در روند توليد نفت، گاز و پتروشيمي ايفا مي‌نمايد.

شرايط امروز كشور، فرصت مناسبي را براي ظهور توانمندي‌هاي صنعت نفت و صنايع داخلي فراهم آورده و بي‌شك لازم است همه براساس وظيفه شرعي و ملي با همدلي در كنار هم تلاش نماييم تا با جهاد اقتصادي آينده‌اي بهتر را براي ايران اسلامي رقم زنيم.

در پايان در آستانه فرارسيدن سال جديد، سالي همراه با صحت و سلامت را براي هموطنان شريف آرزومندم و توفيق و نصرت الهي را براي كليه كاركنان و خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران مسئلت دارم.  “

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *