پيام نوروزي وزير نفت به خانواده بزرگ صنعت نفت

بدضعیفمتوسطخوبعالی (بدون رتبه)
Loading...

وزير نفت در پيام نوروزي خود به كاركنان صنعت نفت، با اشاره به مجاهدت‌هاي خانواده بزرگ صنعت نفت در سال جهاد اقتصادي، تاكيد كرد: صنعت نفت اهداف كلان كشور را باوجود محدوديت‌ها محقق مي‌سازد.

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني وزارت نفت(MOP)، متن كامل پيام نوروزي مهندس قاسمي به شرح زير است:
“سپاس خداي را كه توفيق خدمت عطا فرمود و خانواده بزرگ صنعت نفت را در سايه توجهات خود مفتخر به دريافت مدال خدمتگزاري امت شريف ايران ساخت.
سال 1390 را كه به ابتكار مقام معظم رهبري به جهاد اقتصادي نامگذاري شد، در حالي با افتخار و عزت سپري مي‌كنيم كه با مجاهدت شما عزيزان، سربلند از انجام وظايف و ماموريت‌هاي خود شاهد پيشرفت، سازندگي، رشد علمي، توسعه فناوري و عامل حركت اقتصادي و صنعتي كشور هستيم.
از شما كه در همه دوران‌ها از بحبوحه انقلاب به رهبري حضرت امام (ره) تا جنگ تحميلي و تحريم‌ها، تلاش همه‌جانبه و جهادگونه خود را با تقديم صدها شهيد ـ از جمله شهيد تندگويان ـ به كار گرفته‌ايد تا انقلاب شكوهمند اسلامي مردم اين سرزمين باستاني و پرافتخار به ثمر نشيند و از اين مسير سخت و پرفراز و نشيب با سربلندي و افتخار عبور نمايد، سپاسگزارم.
بدون شك همدلي و همفكري و تلاش جهادگونه همه اقشار در صنعت نفت از جمله مديران با تجربه و دانشمند، كاركنان، كارشناسان زبده و تكنسين‌هاي متعهد باعث شد كه بتوانيم وظايف محوله از سوي دولت خدمتگزار را جامه عمل بپوشانيم.
اطمينان دارم با توجه به قابليت‌هاي موجود از نظر منابع انساني كارآمد و بنيان‌هاي نيرومند علمي، فني و تجربي، قادر خواهيم بود به اهداف سند چشم‌انداز و برنامه پنجم توسعه با وجود محدوديت‌هاي ايجاد شده، دست يابيم.
بنابراين از فرصت استفاده كرده و به همه شما كاركنان عزيز و سختكوش صنعت نفت كه در هر شرايطي براي تحقق اهداف اين صنعت و انجام ماموريت‌هاي مقدس خود در پاسداري از ثروت‌هاي ملي تلاش مي‌كنيد، خدا قوت گفته و قدرداني مي‌نمايم. همچنين از خانواده‌هاي معظم شما كه در اين شرايط با قبول مسووليت‌هايي فراتر از سايرين كمك و يار صادق شما در انجام بهينه وظايف بوده‌اند، قدرداني مي‌كنم و آرزو دارم سال جديد ـ كه دشمنان مي‌كوشند هر لحظه آن را براي ما دشوارتر سازند و جنگ پنهان خود را آشكار نمايند ـ سالي پر از موفقيت و غلبه بر توطئه‌ها براي شما و مردم صبور و توانمند ايران اسلامي باشد و در كنار خانواده خود شاهد بهروزي و سرفرازي روزافزون باشيد.
 رجاي واثق دارم كه خداوند متعال به حرمت خون شهداي پاك اين سرزمين و به يمن توجهات خاص ائمه اطهار عليهم السلام، خصوصا حضرت مهدي صاحب العصر و الزمان (عج) و در سايه رهبري حضرت آيت الله العظمي خامنه‌اي مدظله العالي، قافله امت انقلابي ايران را هرچه سريعتر به سرمنزل مقصود مي‌رساند و حلاوت پيروزي را در كام ستمديدگان جهان مي‌نشاند.”

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *