نمایشگاه نفت تهران فرصت مناسبی برای برگزاری نشست های فنی است

بدضعیفمتوسطخوبعالی (بدون رتبه)
Loading...

کلوپ کربن انرژی متشکل از مجموعه شرکت های عمده نفت و گاز بلژیک برای معرفی خدمات و توسعه حضور خود در بازار نفت ایران در نمایشگاه بین المللی نفت تهران شرکت کردند.

یکی از مسئولان غرفه کلوپ کربن انرژی بلژیک در هفدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران به خبرنگار شانا گفت: کلوپ کربن انرژی نماینده ای از تمام شرکت های نفتی عضو این مجموعه به شمار می آید، نقش نمایندگی این سازمان در ایران برقراری ارتباط میان شرکت های بلژیکی فعال در حوزه نفت و گاز با شرکت های ایرانی است.
وی افزود: تمام شرکت های بلژیکی فعال در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در این مجموعه که مانند یک شورای صنفی برای فعالان نفتی است، عضو هستند.

این مسئول همچنین تصریح کرد: پتانسیل های بالای صنعت نفت و گاز، از عوامل اصلی تمایل فعالان صنعت نفت و گاز بلژیک برای حضور در نمایشگاه نفت و گاز تهران است، این شرکت های بلژیکی می خواهند با استفاده از فرصت حضور در نمایشگاه نفت ایران، راه را برای آغاز همکاری های جدید با پیمانکاران ایرانی هموار سازند.

نمایندگی کلوپ کربن انرژی در ایران را مهیار ملک محمدی به عهده دارد، دفتر نمایندگی این سازمان در سفارت بلژیک در تهران واقع شده است.

نخستین تلاش ها برای تشکیل مجموعه کلوپ کربن انرژی از سال 1998 میلادی آغاز شد، نام این سازمان پیش از سال 2009 شورای نفت و گاز بلژیک نام داشت.

یکی از اهداف کلوپ انرژی کرین معرفی خدمات شرکت های عضو این مجموعه به بازارهای بین المللی مانند از جمله شرکت های بزرگ نفتی دولتی و بین المللی و پیمانکاران بین المللی مجری قراردادهای یی پی سی (EPC) است.

تمام شرکت های بلژیکی که در زمینه عرضه محصولات و خدمات به صنایع جهانی نفت و گاز فعالیت می کنند، عضو این سازمان هستند، این شرکت ها در حوزه های مختلفی از جمله اکتشاف، برداشت، حمل و نقل، پالایش، پتروشیمی، ارائه خدمات مهندسی و ساخت تجهیزات صنعت نفت فعال هستند.

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *