نتایج آزمون استخدامی وزارت نفت امروز اعلام می شود

بدضعیفمتوسطخوبعالی (3٫27 از 5)
Loading...

برترین های علمی در آستانه ورود به صنعت نفت –

معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت با اعلام خبر موافقت رئیس‌جمهوری با افزایش پلکانی حقوق کارکنان در صنعت نفت گفت: نتایج آزمون استخدامی نفت و پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی به صورت دو برابر ظرفیت، در آستانه عید سعید فطر و تا پایان امروز (سه‌شنبه) اعلام خواهد شد.

به گزارش شانا، دکتر علیرضا میرمحمد صادقی با تاکید بر این که در مرحله بعدی آزمون استخدامی، پذیرفته‌شدگان برای مصاحبه علمی دعوت خواهند شد، اظهار کرد: آزمون استخدامی روزهای 30 و 31 تیر ماه برگزار شده بود و در این مرحله دو برابر ظرفیت پذیرش استخدامی، برای مصاحبه علمی در مهرماه دعوت خواهند شد.

وی با بیان این که سیاست وزارت نفت این است که برترین‌های علمی و فنی برای جذب و فعالیت در صنعت نفت انتخاب شوند، تصریح کرد: صنعت نفت، پیشران اقتصاد کشور و صنعتی پیچیده و تخصصی است که باید با انتخاب اصلح، زمینه پیشبرد برنامه‌های آن فراهم شود.

موافقت رئیس جمهوری برای اختصاص 50 درصد ظرفیت به نیروهای بومی

معاون وزیر نفت از موافقت رئیس جمهوری با اختصاص 50 درصد ظرفیت استخدامی وزارت نفت به نیروهای بومی خبرداد و به پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت گفت: به درخواست نمایندگان و مسئولان استان خوزستان و موافقت دکتر احمدی نژاد، قرار شد در تمام مقاطع فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس و دکترا، 50 درصد سهمیه برای نیروهای بومی در نظر گرفته شود.

میرمحمد صادقی ادامه داد: در این زمینه در استان بوشهر نیز همچون گذشته سهمیه 50 درصدی به نیروهای بومی اختصاص داده می شود و نیروهای بومی دیگر استان ها نیز براساس ضوابط و معیارهای استخدامی نیروی انسانی صنعت نفت، از امتیازهای ویژه برخوردار خواهند شد.

وی ادامه داد: به این ترتیب از مجموع بیش از 5500 نفری که در این مرحله جذب خواهند شد، حدود 2300 نفر برای شرکت ملی حفاری، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرکت نفت و گاز اروندان مربوط به استان خوزستان هستند که حداقل 50 درصد آن نیروهای بومی خواهند بود.

معاون وزیر نفت، هدف اساسی از این تصمیم را سازگاری و ماندگاری منابع انسانی فعال در صنعت نفت خواند.

دکتر میرمحمد صادقی درباره تجربه‌ ناهماهنگی افراد غیربومی با شرایط محیطی محل خدمت در گذشته که به افزایش درخواست انتقالی‌ها منجرشده بود، گفت: بنابراین وزارت نفت در نظر دارد با به‌کارگیری افراد متخصص بومی، زمینه ماندگاری نیروی انسانی را افزایش دهد و راندمان فعالیت آنان را بالا ببرد.

برگزاری مصاحبه‌های علمی داوطلبان خوزستان در استان خوزستان

دکتر میرمحمد صادقی همچنین از برگزاری مصاحبه‌های علمی داوطلبان خوزستانی در استان خوزستان خبر داد و گفت: برنامه‌ریزی شده برای تسهیل کار داوطلبان و کاهش ترددهای احتمالی، آزمون داوطلبان خوزستانی در استان خودشان برگزار شود؛ این درحالی است که در مرحله برگزاری آزمون باوجود شرکت بیش از 120 هزار نفر، آزمون در 9 شهر برگزار شد.

این مقام مسئول درخصوص شیوه انتخاب و استخدام افراد پذیرفته شده در صنعت نفت تشریح کرد: علاوه بر سهمیه اختصاص داده شده به نیروهای بومی، داوطلبان براساس سهمیه ایثارگران و رتبه علمی کسب کرده، همچنین در مراحل بعدی یعنی مصاحبه علمی، آزمون روان شناختی یا روان شناسی صنعتی و طب صنعتی گزینش خواهند شد.

موافقت رئیس‌جمهوری با افزایش پلکانی حقوق کارکنان نفت

معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت از موافقت رئیس‌جمهوری و معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهوری با افزایش پلکانی حقوق کارکنان نفت در سال 90 کارکنان صنعت نفت با هدف ترمیم حقوق نیروهای تازه استخدام‌ خبر داد و به پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت یادآوری کرد: به این ترتیب افزایش حقوق کارکنان در سال 90 کاملا مطابق سال گذشته پرداخت خواهد شد.

وی در خصوص چگونگی پرداخت افزایش حقوق به‌صورت پلکانی گفت: براساس فرمول تعیین شده، حداکثر افزایش حقوق برای تازه استخدام‌ها 22 درصد و حداقل افزایش حقوق برای کارکنان با سابقه همان 10 درصد اعلام شده از سوی دولت خواهد بود.

به گفته دکتر میر محمد صادقی، به این ترتیب افزایش حقوق برای کارکنان بین 10 تا 22 درصد خواهد بود؛ در این زمینه همان طور که ملاجظه می‌شود، در حق کسی اجحاف نخواهد شد و حداقل 10 درصد اعلام شده از سوی دولت به همه اختصاص پیدا می‌کند ولی با مجوز گرفته شده با هدف ترمیم حقوق نیروهای کم‌سابقه، افزایش تا 22 درصد عملیاتی خواهد شد.

اعمال مابه‌التفاوت افزایش حقوق کارکنان در شهریور ماه

وی با بیان این که اضافات عمومی 10 درصدی ماه گذشته پرداخت شده است، گفت: با کسب این مجوز، برنامه‌ریزی شده تا مابه‌التفاوت حقوق کارکنان در ماه شهریور اعمال شود.

لطفا نظرات خود را در مورد این آزمون در تالار گفتگوي سايت منعکس نمایید.

تالار گفتگو

روابط عمومی سایت ایران پتروتک

کلمات جستجو شده: نتایج نفت, نتایج ازمون استخدامی نفت

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

نوشته های مرتبط

18 نظر برای نتایج آزمون استخدامی وزارت نفت امروز اعلام می شود

 1. امیر مهدی لرستان
  خرداد ۸, ۱۳۹۱

  وقتی از مصاحبه ی پتروشیمی خرم آباد اومدم بیرون خیالم راحت بود قبول میشم حواسم نبود انقدر خیانت و نامردی هست مگه حق گرفتنی نیست پس من حقمو از کی بگیرم آرزو مرگ دارم برا همه اونای که حق ما بدبخت های بی پارتی رو میخورن سگ تو اون نونی که با ضایع شدن حق کسی بدست بیاد.. اگه خدا باشه حق همه رو میگیره .

 2. علی کرمانشاه
  اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۱

  من در آزمون کتبی شرکت کردم وبا توکل به خدا وبدونهیچ پیش قضاوتی با اعلام نتیجه جزءقبول شدگان بودم هیچگونه پارتی یا واسطه یا سهمیه خدا شاهد است نداشتم درآزمون فنی مصاحبه نیز با توکل به خدا وصداقت در گفتار واعمال شرکت نمودم با لطف خدا و زمینه علمی که داشتم خوشبختانه قبول شدم باز بدون پارتی و سهمیه با توجه به بالا بودن سطح آزمون ها و نحوه اخذ آزمون که کلا به سازمان سنجش کشور سپردهشده بود احتمال نفوذ وپارتی در حد صفر بود لذا هر گونه حرفی دراین مورد منتفی است عزیزان قبول شدن در این آزمون ها نیاز به رتبه و رتبه ندارد چرا که نفرات برتر بدون آزمون بصورت مجزا پذیرفته شدند واصلا نیاز نیست با عادیها شرکت کنند تا به حال آزمونی به این شایستگی و سلامت ندیده بودم واقعا جای تشکروقدردانی دارد که شایسته سالاری واقعا رعایت شده بود وحال که پس از شرکت درطب صنعتی در آستانه ورود به صنعت نفت کشور هستم از نزدیک که برخورد کردم با سایر برادران شرکت کننده در آزمون شرکت نفت شایستگی را با گوشت وپوست خود حس کردم اکثر قبول شدگان بچه های ساده وبی ادعا شهرستانی و روستایی هستند که توی هفت آسمان هیچ ستاره ای ندارند چه برسد به پارتی و… فقط خدا را دارند باتوکل به او و توانایی علمی خودشان واقعا درود بر مسئولین جذب ، گزینش نفت از سطر تا ذیل بیایید دیگر بی مسئولانه تهمت نزنیم ومسائل را عمیقا از ریشه نگاه کنیم و ناتوانی خود را به گردن دیگران نیندازیم مطمعا باشید که اگر کسی در آزمون ورودی وزارت نفت پذیرفته شود حتما شایستگی آن را دارد .مگر کسی طور دیگر وارد شود حالا یا با پیمانکاری وجور مشابه آن هم گمان نکنم گزینش به آسانی بپذیرد جذب این رقمی را چون با سیاست گذاری وزارت نفت همخوانی ندارد اکثرا رشته غیر مرتبط و کم سواد سیستم را مختل میکند و بدون آزمون نه برای سازمان توجیع داردونه برای مردم که در آینده باعث ایجاد زحمت و هزینه برای کشور است. بیایید همه به شایسته پذیری بهتر نگاه کنیم در دست هرکس که باشد.وانسانهای سالم را بی آبرو و دلسردنکنیم/.

 3. سیدمسلم حسینی
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۱

  منم مصاحبه قبول نشدم حتما قسمت نبوده

 4. زهره
  اسفند ۲, ۱۳۹۰

  با سلام،کسی نمیدونه نتیجه استخدامی چی شد؟کی اعلام میشه؟

 5. امین منصورپور
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۰

  می خواهم کارنامه و نتیجه آزمون استخدامی تیر ماه نفت را ببینم و دریافت کنم. اعلام شده بود که می شود.

 6. امیر
  بهمن ۴, ۱۳۹۰

  با سلام
  من تو این ازمون شرکت کردم ولی اطلاعاتم رو که می دم میگه اطلاعات وارد شده صحیح نیست چیکار کنم حالا؟

 7. 110
  بهمن ۴, ۱۳۹۰

  سلام
  من قبول شدم
  هیچ پارتیی هم نداشتم
  توکل کردم به خدا کمکوم کرد

 8. محمدرضا
  بهمن ۳, ۱۳۹۰

  تا حالا انقدر مصاحبه ی استخدامیم خوب نشده بود خوده مصاحبه کننده ها به قوله دوستمون به به و چهچه میکردن تازه رتبه یکه ارشد بازرگانی هم بودم اما چون مدرکم آماده نبود با لیسانس شرکت کردم .کسی رو نمیشناسم که قبول شده باشه پس کی قبول میشه؟؟ خدا مارو دریاب .

 9. ؟
  بهمن ۲, ۱۳۹۰

  باسلام من از کسایی بودم که احتمال قبولیم 100%بود چون هم تو امتحان علمی خوب بودم هم تو مصاحبه با کمترین اشکال اومدم بیرون طوری که همه مصاحبه کننده ها به به وچه چه میکردن یجورایی همون روز فهمیدم قبولم .همه سوالاتشونو جواب دادم همگی میگفتن افرین باریکلا وووالان که نتیجه اومده جز قبول شده ها نیستم.البته بدون هیچ سهمیه ای شرکت کردم.شاید مال اونه. بالاخره اگه کسیو جای من گذاشتن خدا دلشونو بشکنه چون دل منو خانوادمو شکستن

  • علی کرمانشاه
   اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۱

   مهم نیست ما فکر بکنیم که آزمون را 100% جواب داده ایم مهم آن است که برگه آزمون که توسط کامپیوتر سازمان سنجش تصحیح میشود وبا کسی پدر کشتگی ندارد و پارتی نمی پذیرد نمره قبولی بیاوری و دستگاه کامپیوتر محترمانه شما را اعلام میکند و احدی نمیتواند در آن اعمال نفوذ کند آری برادر عزیز اگر درست جوابداده بودی حتمادرپذیرفته شدگان اعلام میشدی شک نکن/.

 10. حسین
  شهریور ۱۴, ۱۳۹۰

  سلام من در ازمون شرکت کردم و امتحان دادم اما حالا که نتایج زده گفته شما غایب بودی چکار کنم؟ لطفا راهنمایی کن و بهم ایمیل کن جوابتو[email protected]

 11. علیرضا بختیاری
  شهریور ۱۲, ۱۳۹۰

  واقعا برای ایران اسلامی متاسفم یا مهدی بیا که اینها دارند از اسم تو سو استفاده میکنند بر همه جوانان متاسفم

  • علی کرمانشاه
   اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۱

   آقای بختیاری برای ایران وجوانان نمی خواهد متاسف باشی همان برای خودت وبیبصیرتی خودت متاسف باش کفایت میکند راستی چرا یک عده ای تا در جایی کم میارن فورا متوسل به تاسف برای کشور ایران و جوانان آن میشوند ها… چرا به کم سوادی و خودخواهی خود متاسف نمی شوند و فورا صورت مسئله را مخدوش میکنند چه فکری راجب مردم میکنند که از خود غافل وبه دیگران میپردازند .درست نیست آقای برادر شما مشکل خودت را برسی و مرتفع فرما دیگران هم خودشان درگیر مشکلاتشان هستند ونیاز به تاسف شما وغیر… ندارند/. موفق باشید

 12. شريف
  شهریور ۱۱, ۱۳۹۰

  عزيزان من شركت نفت موروثي است .
  تو آزمون قبول شدي تو مصاحبه نميزارند قبول بشي .بخدا قسم ميخورم كه همه اين آزمون فرماليته است وقتي كه سرجلسه امتحان پارتي گردن كلفت داشته باشي و بياد سرجلسه جوابها رو بهت بگه چطور قبول نشي وقتي كه من هيچ كس رو نداشته باشم 100%كه قبول نميشم وقتي پدر رفيقت كه مسئول نيروي انساني ملي حفاري خوزستان است خب معلومه كه پسرش كه با من درس خونده و نمرات كم ميورد و همش صحبت از اروپا ميكنه قبول ميشه.چرا ملي حفاري قبل از اعلام نتايج آزمون استخدامي قردادي و پيمانكاري با بند (پ) رو شروع كرد كه به واسطه اين آزمون بگند ما استخدام كرديم در صورتي كه از قبل استخدام شده اند.همه چيزايي كه گفتم واقعيت داره چون با چشم خودم ديدم .كي امام زمان(عج) ظهور كنه و همه رو از زمين پاك بردارد.

 13. ...
  شهریور ۹, ۱۳۹۰

  نمی دونم چی باید بگم دوست من، تصور من هم تا قبل از نتایج این آزمون همین بود که این ها همش فرمالیته است و کسایی که قرار بوده استخدام بشن از قبل تعیین شده هستند.
  تو این آزمون خود من که تو یه شهرستان کوچیک زندگی می کنم و هیچ مجرای ارتباطی هم ندارم پذیرفته شدم. به هر صورت نمیشه هیچ چیز رو این قدر مسلم قطعی بیان کرد. عاقبت کار هر کس متوجه خودشه. گناه تهمت و افترا هم کمتر از این هایی که شما گفتی نیست.

  • salar
   بهمن ۲, ۱۳۹۰

   حالا که نتایج مصاحبه اومده بازهم نظرت همینه؟

 14. ...
  شهریور ۹, ۱۳۹۰

  نمی دونم چی باید بگم دوست من، تصور من هم تا قبل از نتایج این آزمون همین بود که این ها همش فرمالیته است و کسایی که قرار بوده استخدام بشن از قبل تعیین شده هستند.
  تو این آزمون خود من که تو یه شهرستان کوچیک زندگی می کنم و هیچ مجرای ارتباطی هم ندارم پذیرفته شدم. به هر صورت نمیشه هیچ چیز رو این قدر مسلم مقطعی بیان کرد. عاقبت کار هر کس متوجه خودشه. گناه تهمت و افترا هم کمتر از این هایی که شما گفتی نیست.

 15. رتبه 3 کنکور کارشناسی ارشد مهندسی معدن
  شهریور ۹, ۱۳۹۰

  من از بقیه رشته ها خبری ندارم ولی 100% مطمئنم که با توجه به ظرفیت پذیرش خیلی کم برای رشته مهندسی معدن، همه ی افرادی که تو این آزمون و در این رشته قبول شدن با پارتی بازی و زد و بند قبول شدن چون اگر قرار بر شایسه سالاری بود به دلیلی که در ادامه می نویسم حداقل باید یا من یا یکی از افرادی که می شناسم تو این آزمون قبول می شدن

  من نفر سوم کنکور کارشناسی ارشد شدم و الان هم دانشجوی کارشناسی ارشد مکانیک سنگ دانشگاه تهران هستم، رتبه ی 1 و رتبه ی 8 کنکور هم با من تو این آزمون شرکت کرده بودن ولی چه جالب که هیچکدوم از ماها تو ین آزمون حدنصاب لازم برای ورود به مرحله ی بعد رو کسب نکردیم (؟!)

  من شماره داوطلبی های از 7319860 تا 7320200 (340 نفر مهندس معدن) رو نگاه کردم و در این بین فقط 6 نفر قبول شدن

  ضمناً این رو هم بگم که خاک بر سر کسی که با پارتی بازی و خوردن حق مردم استخدام میشه و مثلاً برای زحماتش حقوق میگیره.اون حقوق و امکانات و مزایا از گوشت سگ هم حرومتره . . . . . . . . .

  ای کاش یک ذره به فکر حساب و کتابی بودیم که باید یک روزی پس بدیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *