عقد قرارداد مستقیم با بیش از 4 هزار نیروی پیمانکار صنعت گاز

بدضعیفمتوسطخوبعالی (بدون رتبه)
Loading...

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران از ساماندهی بیش از چهار هزار نفر نیروی ارکان ثالث فعال در صنعت گاز تا فروردین 91 خبر داد.

به گزارش شانا، محمد مهدی هادیزاده در گردهمایی “ساماندهی نیروهای پیمانکاری” با اعلام فعالیت 36 هزار نیروی ارکان ثالث در صنعت گاز کشور افزود: از این تعداد هفت هزار 244 نفر در مقاطع کاردانی به بالا هستند که چهار هزار و 158 نفر از آنان شرایط عقد قرارداد مستقیم را دارند.

وی اظهار کرد: مشاغل تخصصی موردنیاز با حداقل شرایط احراز کاردانی، بدون اختصاص سمت سازمانی و بر مبنای جدول طبقه بندی فعالیت های سه گانه (اصلی تخصصی، پشتیبانی تخصصی و پشتیبانی عمومی) به منظور عقد قرارداد مستقیم ساماندهی می شوند.

به گفته مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران، داشتن فعالیت مستمر و غیرپروژه ای، فعالیت مستمر در مشاغل تخصصی، رشته تحصیلی منطبق با شغل، سابقه کار بیش از یک سال تا تاریخ اول بهمن امسال و مدرک تحصیلی کاردانی و بالاتر از جمله شرایط قرارداد مستقیم یک ساله است.

وی گفت: از مجموع 75 رشته تحصیلی با گرایش های مختلف در صنعت گاز کشور، ‌36 رشته منطبق با فعالیت های شرکت ملی گاز ایران تشخیص داده شده است.

هادیزاده تصریح کرد: بر اساس شرایط اعلام شده برای عقد قرارداد مستقیم، از مجموع 17 هزار و 500 نیروی پیمانکار شاغل در شرکت های گاز استانی، دو هزار و 180 نفر شرایط عقد قرارداد مستقیم را دارند.

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران شمار نیروهای پیمانکار در پالایشگاه های گاز کشور را 11 هزار نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد، یک هزار و هفت نفر، دارای شرایط عقد قرارداد مستقیم یک ساله هستند.

به گفته وی، از مجموع 4700 نیروی پیمانکار شاغل در مناطق عملیات انتقال گاز 574 نفر دارای شرایط عقد قرارداد موقت یک ساله هستند.

هادیزاده اظهار کرد: در ستاد شرکت ملی گاز و شرکت های تابعه صنعت گاز 1500 نیروی پیمانکار فعالیت می کنند که 397 نفر آنها مشمول ساماندهی قرارداد مستقیم هستند.

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران ‌تصریح کرد: افرادی که مشمول ساماندهی در قالب قرارداد مستقیم نیستند نیز، در قالب شرکت تعاونی به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

وی با بیان این که قرار گرفتن نیروهای پیمانکار در قالب شرکت تعاونی، نیازمند انجام مراحلی است، ‌افزود: هماهنگی با نیروهای طرف قرارداد و ایجاد آمادگی در آنان به منظور تشکیل شرکت تعاونی، همچنین بررسی امکانات موجود شرکت ها به منظور مساعدت به تعاونی ها، از اقدام هایی است که باید انجام شود.

هادیزاده بررسی امور حقوقی و مجامع شرکت ها برای تشکیل شرکت تعاونی و کسب مجوز ترک تشریفات مناقصه را از دیگر اقدام های نیروهای پیمانکار برای فعالیت در قالب شرکت تعاونی برشمرد.

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران تاکید کرد: تا زمان تشکیل این تعاونی ها، نیروهای پیمانکار براساس وضعیت قبلی به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

کلمات جستجو شده: قرارداد مستقیم شرکت گاز

نوشته های مرتبط

2 نظر برای عقد قرارداد مستقیم با بیش از 4 هزار نیروی پیمانکار صنعت گاز

 1. پیام حبیبی
  اردیبهشت ۵, ۱۳۹۲

  اینحانب دارای مدرک مهندسی ساخت وتولید ومدارک فنی وحرفه ای جوشکاری TIG-MIG MAG -E6 را دارا میباشم و مایل به همکاری هستم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 2. محمد
  شهریور ۱۵, ۱۳۹۱

  تكليف مانيروي بيمانكاركه 6سال 7ماه سابقه كارمرتبط داريم ومدرك درتاريخ 31.4.91 كرفتم جي جندنفرهمكارانم جنين وضعيتي دارن_

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *