صرفه جویی 8 میلیارد ریالی در پتروشیمی نوری

بدضعیفمتوسطخوبعالی (5٫00 از 5)
Loading...

کمیته خودکفایی پتروشیمی نوری، موفق به تهیه و ساخت بیش از 262 نوع قطعه مختلف به ارزش 8 میلیارد و 300 میلیون ریال شده است.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی نوری، از جمله مهم ترین قطعات ساخته شده Thrust Bearing وJournal Bearing مربوط به C-6001,6501،Journal Bearing مربوط به CT-6001,6501،قطعه Seat Ring و Plug و Ball مربوط به کنترل ولوها، فنرهای مربوط به کنترل ولوها، Dry Gas Seal کمپرسور C-3002، قطعات کربنی کمپرسورها نظیر Watt Ring و Seal Ring و Breaker Ring و پیستون رینگها، رایدر رینگها، Casing Wear Ring، Impeller Wear Ring ، شافت ،ایمپلر ، دیافراگم است.

به منظور حمایت از ساخت داخل، ساخت و تولید قطعات یدکی دستگاه های ثابت و دوار نیز، در دستور کار کمیته خودکفایی این مجتمع قرار گرفته است.

کمیته خودکفایی شرکت پتروشیمی نوری (برزویه) به منظور جلوگیری از توقف تولید و تولید پایدار از ابتدای سال 86 در پتروشیمی نوری تاسیس شد.
شرکت پتروشیمی نوری (برزویه) به عنوان بزرگترین تواید کننده مواد آروماتیکی جهان با ظرفیت 4/5 میلیون تن در سال، از جمله طرح های استراتژیکبرنامه پنجساله سوم شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران بوده است که به صورت رسمی در تیرماه 1386 افتتاح شده و اکنون درحال فعالیت می باشد. عملیات اجرایی این مجتمع در آذرماه 1379 آغاز و اولین واحد آن در اوایل نیمه دوم سال 1385 راه اندازی گردید.سرمایه گذاری انجام شده حدود 8 هزار میلیارد ریال می باشد که به صورت مستقیم برای حدود 1000 نفر ایجاد اشتغال کرده است.

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *