دستور ویژه مهندس قاسمی برای رسیدگی به مسائل نیروی انسانی صنعت نفت

بدضعیفمتوسطخوبعالی (5٫00 از 5)
Loading...

معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزیر نفت، با اشاره به دستور وزیر نفت برای رسیدگی به مسائل نیروی انسانی صنعت نفت به ویژه در مناطق عملیاتی، افزود: پارس جنوبی به عنوان خط مقدم جبهه اقتصادی کشور در اولویت تقویت و بهبود منابع انسانی وزارت نفت قرار دارد.

به گزارش خبرنگار شانا، دکتر کریم سلحشور امروز (دوشنبه 8 خرداد) در ادامه سفرهای دوره ای به مناطق عملیاتی صنعت نفت با سفر به عسلویه در جمع مدیران عامل شرکت های مستقر در این منطقه با اشاره به فرآیند عملکرد 6 کارگروه تقویت، بهبود و نگهداشت منابع انسانی منطقه ویژه پارس تصریح کرد: فرآیند رسیدگی به مسائل نیروی انسانی صنعت نفت در مناطق عملیاتی یکی از بحث های اصلی در مدیریت منابع انسانی است و دبیرخانه ای برای پیگیری و اجرایی شدن مصوبات این کارگروه ها تشکیل شده تا نتایج مطلوب محقق شود.

وی ادامه داد: از این پس به طور هفتگی نشستی به منظور پیگیری و ادامه موضوع تقویت منابع انسانی و بررسی نتایج کارگروه ها تشکیل خواهد شد.

سلحشور با اشاره به اهمیت توجه به تقویت منابع انسانی صنعت نفت یادآور شد: در گذشته توجه به مسائل دیگر صنعت نفت مانند اجرا و زمان بندی پروژه ها و مسائل مربوط به تجهیزات بیشتر از حوزه منابع انسانی بوده است؛ از این رو شاهد فرسودگی بیشتر منابع انسانی صنعت نفت هستیم.

وی تصریح کرد: کار در این حوزه مانند تلاش در جبهه های دفاع مقدس و درک این فضای معنوی دشوار است؛ بنابراین به درک عمیق تری از مسائل نیروی انسانی نیازمندیم تا از فرصت ها نهایت استفاده را داشته باشیم.

وی با بیان این که از زمان پیروزی انقلاب، دشمن به روش های مختلف، قصد به چالش انداختن نظام را داشته است، ادامه داد: همان گونه که با عزم راسخ و توکل به خدا جوانان ما در سال های دفاع مقدس صحنه های حماسی خلق کردند، امروز نیز باید منابع انسانی صنعت نفت این صحنه های آرمانی را ایجاد کنند.

معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزیر نفت وحدت میان نیروها را مهم خواند و افزود: اگر وحدت میان منابع انسانی حفظ شود، برنامه ها قابل تحقق است، زیرا نهضت افزایش ظرفیت تولید نفت و گاز با تکیه بر منابع انسانی محقق خواهد شد.

وی تصریح کرد: برای توسعه و بهبود منابع انسانی، عزم بسیار جدی در میان مسئولان ارشد صنعت نفت وجود دارد و حضور ما در مناطق عملیاتی، موید این موضوع است.

معاون وزیر نفت در منابع انسانی و مدیریت و هیئت همراه، در سفر سه روزه به عسلویه، مهم ترین مسائل حوزه نیروی انسانی شرکت های نفت، گاز و پتروشیمی و بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر را بررسی می کنند.

برگزاری نشست هم اندیشی با مدیران عامل سازمان منطقه ویژه پارس، شرکت نفت و گاز پارس، شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی و شرکت های پتروشیمی دولتی مستقر در منطقه ویژه پارس، از جمله برنامه های سفر سه روزه دکتر سلحشور و هیئت همراه به عسلویه است.

دیدار با خانواده شهدا و نشست با جانبازان و ایثارگران منطقه ویژه پارس، نشست عمومی با خانواده کارکنان ساکن در شهرک توحید جم، همچنین بازدید از بیمارستان توحید جم، در سفر معاون وزیر نفت در امور منابع انسانی و مدیریت، برنامه ریزی شده است.

امروز و در نخستین روز این سفر، معاون منابع انسانی و مدیریت وزیر نفت در جمع مدیران عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و شرکت نفت و گاز پارس و مجتمع گاز پارس جنوبی، مسائل و مشکلات حوزه نیروی انسانی این سه شرکت را بررسی می کند.

نوشته های مرتبط

یک نظر برای دستور ویژه مهندس قاسمی برای رسیدگی به مسائل نیروی انسانی صنعت نفت

  1. پالایشگاه خانگیران سرخس
    خرداد ۱۵, ۱۳۹۱

    با سلام
    لطفا یک فکری هم برای لیسانسه هایی که سابقشون به یکسال رسیده ولی تاریخش بعد از 1/11/90 هست بکنید.
    با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *