جوانان متخصص برای تعالی صنعت نفت تلاش کنند

بدضعیفمتوسطخوبعالی (بدون رتبه)
Loading...

وزیر نفت با ارسال پیامی به مناسبت روز جوان گفت: انتظار دارم کلیه جوانان متخصص و سختکوش صنعت نفت با همت و کار مضاعف در تعالی این صنعت ایفای نقش نمایند.

به گزارش شانا، مهندس قاسمی در این پیام که امروز (یکشنبه 11 تیر) و به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان منتشر شده، آورده است:

جوانان عزیز صنعت نفت؛
دوران جوانی ایام بسیار مغتنمی در زندگی همه انسان هاست که مهمترین خصوصیات این دوران سرشار بودن از انرژی؛ امید؛ ابتکار و کسب دانش و تجربه است.

در حال حاضر در وزارت نفت زمینه های مناسبی در قالب کانون های تفکر جهت حضور کارآمدتر و اثربخش تر جوانان در فرایندهای کاری صنعت نفت ایجاد شده است و انتظار دارم کلیه جوانان متخصص و سختکوش صنعت نفت با همت و کار مضاعف در تعالی این صنعت ایفای نقش نمایند.

اینجانب بار دیگر روز جوان را به کلیه جوانان عزیز صنعت نفت تبریک عرض نموده و برای همه ایشان تحت توجهات حضرت ولیعصر(عج) و رهبری داهیانه حضرت آیت اله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) آرزوی توفیق و سلامتی دارم.

به گزارش شانا، مشاور جوان وزیر نفت نیز روز گذشته از تشکیل 11 کارگروه تخصصی جوانان در صنعت نفت و آغاز به کار کانون تفکر جوانان صنعت نفت خبر داده بود.

مشاور جوان وزیر نفت در نخستین جلسه کمیته راهبردی کانون تفکر جوانان صنعت نفت که روز گذشته (10 تیر) به ریاست مهندس رستم قاسمی تشکیل شد، گفت: دبیران این کارگروه ها وظیفه ساماندهی توانایی های موجود و اجرای برنامه های مختلف در هر یک از حوزه های تخصصی را بر عهده دارند.

روح اله تولایی با بیان این که هم اکنون 11 کارگروه تخصصی در کانون تفکر جوانان صنعت نفت در صنعت نفت تشکیل شده است، افزوده بود: بیش از 16 هزار 500 جوان متخصص با شرایط سنی زیر 35 سال و مدرک تحصیلی لیسانس به بالا در وزارت نفت و شرکت های زیرمجموعه مشغول به کار هستند.

به گفته وی، کارگروه های تخصصی مطالبات ولی امر مسلمین از نفت، ایی پی سی و ساخت داخل، بازاریابی و فروش نفت، امور حقوقی و قراردادها، روابط عمومی و جوانان، منابع انسانی و مدیریت، اکتشاف و بهره برداری، پالایش، فناوری اطلاعات و ارتباطات، اچ اس ایی، حسابداری و مالی همچنین کارگروه هایی در چهار شرکت اصلی صنعت نفت تشکیل شده است.

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *