جذب بیش از 2 هزار نفر نیروی تحصیلکرده و نخبه در پارس جنوبی

بدضعیفمتوسطخوبعالی (4٫33 از 5)
Loading...

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس گفت: جذب بیش از دو هزار نفر از جوانان تحصیلکرده، متعهد و نخبه کشور به عنوان یک ضرورت فوری در دستور کار این شرکت قرار دارد.

به گزارش شانا به نقل از روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس تکیه بر تجارب و بلوغ سازمانی نیروهای پیشکسوت و همزمان جوان گرایی و تکیه بر انرژی، نوآوری و ریسک پذیری جوانان، ترکیب نخبگان اجرایی و نخبگان علمی، یکپارچگی و همسویی آنها همچنین اتحاد پیشکسوتان عرصه صنعت نفت و جوانان نوآور و ریسک پذیر را از سازکارهای اجرایی اثر بخش در شرکت نفت و گاز پارس برشمرد.

موسی سوری تصریح کرد: پیگیری بازنگری نظام های پنج گانه پشتیبان منابع انسانی (نظام پرداخت، حقوق و مزایا، نظام انگیزشی، نظام جذب آموزش و نگهداشت، نظام خدمات پشتیبانی و رفاهی و نظام مدیریت و رهبری سرمایه های فکری و سازمانی) در سطح شرکت ملی نفت ایران و وزات نفت به عنوان یک سازکار حیاتی و راهگشا در دست اقدام و بررسی قرار گرفته است.

وی بر اصلاح نظام پرداخت حقوق و مزایای کارکنان صنعت نفت و گاز کشور تاکید و تصریح کرد: با توجه به عملکرد رقیب در حوزه پارس جنوبی و شرایط منطقه ای و بین المللی نیروی کار متخصص در صنعت نفت و گاز جهانی، باید در مسیر تحقق هرچه سریع تر منافع عظیم ملی و شتاب بخشیدن در روند افزایش تولید و برداشت از میدان مشترک پارس جنوبی پیش برویم تا برخی از نقشه ها و ایده های دشمنان و رقبا در حوزه منابع انسانی نقش برآب شود و نیروهای شاغل در منطقه با تامین بهینه نیازهای معیشتی با اشتیاق و بهره وری بیشتری بر فعالیت های تولیدی و توسعه ای تمرکز کنند.

بر پایه این گزارش، وزیر نفت نیز آبان امسال در ابلاغی جدید خطاب به معاونان وزارت نفت و مدیران عامل چهار شرکت اصلی و روسای واحدهای مستقل ستادی، به طور ویژه بر حمایت و پشتیبانی تمام ارکان وزارت نفت برای شتاب بخشیدن در برنامه توسعه زودهنگام طرح های پارس جنوبی تأکید کرد.

رستم قاسمی از مخاطبان این بخشنامه معاونت توسعه منابع انسانی را مامور تدوین طرح اعطای تسهیلات و امتیازهای ویژه به آن دسته از نیروهای متخصص وزارت نفت شده است که به صورت داوطلب خواهان اعزام به منطقه و همکاری در توسعه پارس جنوبی هستند.

از سوی دیگر به دستور وزیر نفت، چنانچه خدمات آن دسته از متخصصان صنعت نفت که در شرف بازنشستگی بوده و خدمات آنان مورد نیاز طرح‌های توسعه پارس جنوبی قرار گیرد، بازنشستگی آنها تا پایان طرح‌های توسعه به تعویق بیفتد

نوشته های مرتبط

11 نظر برای جذب بیش از 2 هزار نفر نیروی تحصیلکرده و نخبه در پارس جنوبی

 1. tahmineh
  تیر ۲۳, ۱۳۹۲

  من لیسانس مهندسی پلیمر-رنگ هستم.اصلارشته ماروکسی توخوزستان نمیشناسه.متاسفانه کسی اصلارشتمونونمیشناسه وبه جای ماهاازکسانیکه رشتشون شیمی ومتالوژی هست استفاده میکنن.تکلیف ماباکیه آخه؟

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 2. بهروز
  خرداد ۱۴, ۱۳۹۲

  من لیسانس پتروشیمی 5 سال هست با پیمانکار دست هشتم کار میکنم اونوقت دیپلم ها تو پتروشیمی اپراتور سایت هسن یه روز کار 5 روز بیکار

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 3. امید من
  دی ۲۸, ۱۳۹۱

  لیسانس مهندسی نفت گرایش بهره برداری دانشگاه آزاد مرودشت معدل 18.13 ، زبان انگلیسی در حد قابل قبول ، دوره های HSE , ICDL , جوشکاری برق رو هم گذروندم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 4. pedram
  دی ۷, ۱۳۹۱

  لیسانس برق الکترونیک دارم ودوره های برق صنعتی، کنترولر و تعمیرکار پنوماتیک ،plcدرجه1 وplcدرجه 2 را در فنی حرفه ای دیده ام و دنبال کار هستم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 5. امید
  آذر ۲۳, ۱۳۹۱

  من به عنوان نفراداری یه شرکت پیمانکاری جزءشروع کردم حالانفردفتر فنی هستم اما سفارش شدهای داریم که دست چپ وراستشونمی شناسه وناظرشده وتاحالاکلی خسارت ببار اورده چ فایده !

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 6. ليلا
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۱

  منم ليسانس زمين شناسي هستم دنبال كار ميگردم از دانشگاه ملي با معدل 16/24فارغ تحصيل شدم 7سال تعهد خدمت به دولت دارم اما بيكارم.تكليف ماكه آشناي وزير نداريم چيه/

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 7. خلیل ولی زاده
  بهمن ۳, ۱۳۹۰

  سلام من لیسانس کامپیوتر هستم دنبال کارمیگردم یه فکری هم به حال مابکنید باتشکر….

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 8. مجتبی
  آذر ۸, ۱۳۹۰

  با سلام
  من نخبه تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان هستم و با مدرک کارشناسی صنایع شیمیایی، جالبه وقتی ثبت نام کردم قبل از دریافت کد رهگیری نوشت « شما به دلیل داشتن شرایط ممتازی مجاز به ثبت نام نمی باشید »
  از کسانی هم که میشناسم کسی رو قبول نکردن ….
  خیلی جالبه، درسته؟

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 6 Thumb down 0

 9. hassan
  آذر ۸, ۱۳۹۰

  نخبه بدون تجربه رو متخصص نمی نامند. شما جلوی مهاجرت متخصصین رو بگیرین بقیه پیشکش

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 8 Thumb down 0

 10. hadi
  آبان ۳۰, ۱۳۹۰

  سلام
  این مطالبی که مینویسد یه تحقیق بکنید بد نیست
  2ماه پیش یه جونی که مهندس مکانیک بود کارت نخبه کشوری هم داشت اومد شرکتی که ما کار میکنیم تمامی واحدها رو گشت کسی تحویلش نگرفت آخر هم رفت پیش یکی از پیمانکارا کمکی کار کنه.ولی یکی دیگه از فولان وزیر نامه داشت همه میپرستیدنش.خودتون قضاوت کنید…..

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 12 Thumb down 0

 11. reza
  آبان ۲۱, ۱۳۹۰

  من لیسانس نفت-گرایش بهره برداری هستم از امیدیه فارغ شدم با معدل 17 دنبال کار هستم..

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *