تاسیس دانشکده علمی کاربردی حفاری وارد مراحل اجرایی شد

بدضعیفمتوسطخوبعالی (بدون رتبه)
Loading...

e2f1d55f-9dda-4d92-a197-0e5f24d5ace5_Thub_20130410_114607به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری؛ این شرکت در چند سال اخیر با هدف تحقق اهداف و برنامه های وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران بهره گیری از ظرفیت های دانشگاه ها و مراکز علمی و حرفه ای را در دستور کار خود تعریف کرده است.

در این ارتباط از سوی مدیرعامل این شرکت مهندس محمد ابوالحسنی از پیشکسوتان صنعت حفاری به عنوان مدیر پروژه تاسیس و راه اندازی دانشکده علمی کاربردی در شرکت ملی حفاری ایران منصوب شد.

در حکم مهندس حمیدرضا گلپایگانی آمده است: تامین نیروهای تخصصی و حرفه ای مورد نیاز این شرکت برای انجام فعالیت های فنی و عملیاتی در سطح استانداردهای قابل قبول بین المللی ایجاب می کند تا دانشکده علمی کاربردی حفاری تحت نظر دانشگاه جامع علمی کاربردی برای ارتقاء سطح دانش و توانمندی های حرفه ای کارکنان تاسیس شود.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری برای تحقق ارتقا سطح صلاحیت های علمی و حرفه ای این مرکز استفاده از تمام ظرفیت ها و قابلیت های علمی دانشگاه ها و مراکز علمی و حرفه ای استان و کشور را مورد تاکید قرار داده است به نحوی که بتواند خدمات خود را در سطح کشور و منطقه خاورمیانه با کیفیت بالا عرضه کند.
انتهای پیام

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *