بانک اطلاعات علمی متخصصان جوان صنعت نفت راه اندازی شد

بدضعیفمتوسطخوبعالی (1٫00 از 5)
Loading...

کانون تفکر جوانان صنعت نفت با هدف ارتقای علمی، تخصصی کارکنان جوان این صنعت بانک اطلاعاتی راه اندازی کرد.

به گزارش شانا، بانک اطلاعاتی متخصصان جوان صنعت نفت، امکان دسترسی رایگان متخصصان جوان و پژوهشگران را به متن کامل بیش از 2 میلیون کتاب الکترونیک، 350 هزار پایان نامه تمام متن از 520 دانشگاه معتبر جهان و 320 هزار مقاله علمی لاتین و فارسی فراهم آورده است.

بر این اساس همه متخصصان جوان و پژوهشگران می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی متخصصان جوان صنعت نفت به آدرس javanan.mop.ir به متن کامل بیش از 2 میلیون کتاب الکترونیک دسترسی یابند و آنها را رایگان دریافت کنند.

برپایه این گزارش، اطلاعات بانک علمی متخصصان جوان صنعت نفت به صورت مستمر به روزرسانی می شود، همچنین کاربران خواهند توانست از طریق لینک این درگاه به پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی، به متن کامل بیش از 162 هزار مقاله فارسی و 257 هزار مقاله انگلیسی دسترسی داشته باشند.

برای دسترسی مستقیم به این بانک های اطلاعاتی روی این لینک کلیک فرمایید.

این گزارش می افزاید: کانون تفکر جوانان متخصص صنعت نفت به منظور سازماندهی و بهره مندی نظام مند از تخصص و نظرهای کارشناسی خلاقانه همه جوانان متخصص، متعهد، با انگیزه و پرنشاط شاغل در صنعت نفت تشکیل شده است.

آیین نامه تشکیل و فعالیت این کانون از سوی مهندس رستم قاسمی، وزیر نفت، در اردیبهشت 1391 ابلاغ شد. در این آیین نامه وزیر نفت همه شرکت های اصلی و فرعی و واحدهای مستقل ستادی وزارت نفت را موظف به تشکیل کانون های تفکر جوانان کرده است.

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *