ایران دومین کشور ارسال کننده مقاله به کنگره جهانی گاز

بدضعیفمتوسطخوبعالی (5٫00 از 5)
Loading...

معاون مدیر عامل شرکت ملی گاز با اعلام حضور فعال این شرکت در بیست و پنجمین کنگره جهانی گاز مالزی، از معرفی ایران به عنوان دومین کشور ارسال کننده مقاله به دبیرخانه این کنگره خبر داد.

به گزارش شانا مصطفی کشکولی با تاکید بر اهمیت این رویداد مهم جهانی در عرصه گاز گفت: از مجموع مقاله های ارسال شده به دبیرخانه بیست و پنجمین کنگره جهانی که از 15 خرداد در کوالالامپور گشایش یافته، چهار مقاله جهت ارائه برگزیده شده است.

وی ارائه 6 پوستر از سوی شرکت ملی گاز ایران و پذیرش آن را ازدیگر موارد مهم برای صنعت گاز ایران در این کنگره جهانی برشمرد.

کشکولی با بیان اهمیت کنگره جهانی گاز از حضور فعال مدیران و کارشناسان شرکت ملی گاز ایران در این کنگره جهانی خبر داد.

معاون مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران استفاده از انرژی های نو، گازطبیعی مایع شده (ال.ان.جی) و حمل آن با کشتی را از محورهای مهم این کنگره خواند.

به گفته وی قرار است در آخرین روز (19 خرداد) برگزاری بیست و پنجمین کنفرانس جهانی گاز، مهندس جواد اوجی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران نیز سخنرانی کند.

نمایش آخرین یافته های صنعت گاز ایران در نمایشگاه مالزی

سخنگو و رئیس روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران نیز با تاکید بر حضور فعال این شرکت در نمایشگاه جانبی کنگره جهانی گاز ،‌ گفت:شرکت ملی گاز ایران در این نمایشگاه با اختصاص 200 متر مربع فضای نمایشگاهی، آخرین دستاوردهای صنعت گاز کشورمان را به نمایش گذاشته است.

مجید بوجار زاده حضور شرکت های مهمی همچون پتروناس مالزی،گازپروم روسیه و شرکت هایی از اروپا، آسیا و آمریکا را شاخصه مهم نمایشگاه گاز کوالالامپور خواند وگفت: این شرکت ها دستاوردهای خود در بخش های گازرسانی،خطوط انتقال، پالایشگاه های گاز،توزیع گازطبیعی و کنتورهای هوشمند را که تولید آن نیز در ایران آغاز شده است،به نمایش گذاشته اند.

وی از حضور خبرگزاری های داخلی و خارجی در غرفه شرکت ملی گاز ایران برای مصاحبه با مدیران و کارشناسان شرکت ملی گازدر ارتباط با نقش ایران در بازار جهانی گاز خبر داد.

بیست و پنجمین کنفرانس جهانی گاز با موضوع “گاز،آینده با ثبات برای رشد جهانی “از 15 خرداد در شهر کوالالامپور مالزی آغاز به کار کرده است و تا 19 خرداد (8ژوئن) نیز ادامه خواهد یافت.

در این کنفرانس مهم،شرکت های فعال در عرصه گاز همچون،روسیه، کره جنوبی، هلند، سنگاپور، رومانی، آمریکا، فرانسه، لهستان، انگلیس، کانادا و چین شرکت دارند وشرکت ملی گاز ایران نیز آخرین یافته های علمی خودرا به شرکت های حاضر ارائه خواهد کرد.

همزمان با برگزاری کنفرانس جهانی گاز،نمایشگاهی از آخرین دستاوردهای فناوری در زمینه انرژی و گاز برپا شده که شرکت ملی گاز ایران نیز در آن حضور دارد و با نمایش آخرین یافته های علمی و عملیاتی در عرصه گاز، پاسخگوی بازدیدکنندگان است.

استات اویل نروژ،نواتک روسیه، او ام وی اتریش و سعودی آرامکو ازجمله شرکت های حاضر در در این کنفراس هستند.

کنفرانس جهانی گاز به میزبانی انجمن گاز مالزی و شرکت پتروناس است و اتحادیه بین‌المللی گاز نیز سازماندهی آن را به عهده دارد.
بیش از پنج هزار کارشناس صنعتی از جمله مدیران اجرایی سازمان های پیشتاز، مقام های دولتی و متخصصان صنعتی، در کنفرانس جهانی گاز مالزی حضور دارند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *