اطلاعیه مهم سایت ایران پتروتک

بدضعیفمتوسطخوبعالی (5٫00 از 5)
Loading...

بر اساس اهداف و برنامه توسعه  در سال 1391 ، سایت ایران پتروتک میبایست تا آخر امسال جزو 5 سایت برتر اطلاع رسانی در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی کشور بشود.

بی شک این مهم بدون یاری شما عزیزان میسر نخواهد بود.
با هماهنگیهای بعمل آمده در صورتیکه هر یک از شما توانایی و علاقه نسبت به فعالیت در تالار گفتگوی سایت را دارد ضمن ارائه شرح مختصری از توانایی ها و یا فعالیت های قبلی در این زمینه، رشته یا موضوع مورد نظرتان جهت مدیریت بخش مربوطه را از طریق ارسال ایمیل به آدرس info@iranpetrotech.com اعلام بفرمایید.
اولویت مدیریت بخش های مختلف تالار با افرادی می باشد که دارای وبلاگ بوده و در زمینه های مرتبط با نفت، گاز و پتروشیمی در حال فعالیت اینترنتی می باشند.

لینک به تالار گفتگوی سایت

کاربران سایت ایران پتروتک و همچنین تمام کسانی که سوال و مشکلی در هر موردی دارند، می توانند آنرا در این تالار مطرح نمایند تا پاسخ خود را با همفکری تمام کاربران بیابند. سایت ایران پتروتک نیز برای کاربران فعال در انجمن مزایای ویژه ای در نظر می گیرد که به صورت دوره ای به این کاربران تقدیم خواهد شد. در عین حال که خود انجمن دارای سیستم امتیازدهی خاصی است که براساس میزان و نوع فعالیت کاربران، به آنها امتیاز می دهد.این سیستم ،به مرور کاملتر شده و جوایز و امتیازاتی نیز براین اساس برای کاربران در نظر خواهیم گرفت به طوری که کاربران حتی قادر به کسب درآمد از طریق انجمن هم باشند.با ثبت نام و عضویت در انجمن علاوه بر حل مشکل خود، مزایای زیاد دیگری نیز برخوردار شوید.

در هنگام ارسال رزومه موارد ذیل مورد توجه قرار گیرد:

تصویر کارت ملی ضمیمه گردد
مدرک تحصیلی حتما در ایمیل عنوان گردد
زمینه ای که علاقه مند به جمع آوری اطلاعات در آن می باشید، حتما قید گردد.

بدیهی است، حقوق افرادی که در حال حاضر بدون چشم داشت مادی، همسو با ما و در جهت افزایش دانش عمومی نفت و گاز کشور  همکاری می کنند، در موقعیت های مناسب آینده مد نظر قرار خواهد گرفت.

با تشکر

روابط عمومی سایت ایران پتروتک

 

 

کلمات جستجو شده: ایران پتروتک

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *