چهارمین همایش و نمایشگاه بین المللی CNG

بدضعیفمتوسطخوبعالی (بدون رتبه)
Loading...

پیام دبیر اجرایی انجمن خودروهای گاز سوز آسیا و اقیانوسیه – ANGVA

میهمانان، غرفه داران و نمایندگان محترم شرکت ها؛
از طرف انجمن خودروهای گاز سوز آسیا و اقیانوسیه حضور شما را در چهارمین همایش و نمایشگاه بین المللی CNG  در تاریخ  2 لغایت ۴ مرداد ماه در هتل المپیک تهران خوشامد می گویم.از آنجایی که ۳  رویداد گذشته از نظرکیفیت برگزاری در سطح بسیار مطلوب برگزار گردید و رضایت این انجمن را جلب کرد؛ لذا انجمن خودروهای گاز سوز آسیا و اقیانوسیه ANGVA مفتخر است برای چهارمین بار متوالی این رویداد را حمایت کند.
این کنفرانس سالانه، به یکی از رویدادهای اصلی صنعت CNG در سطح جهانی تبدیل شده است. لطفاً در تقویم سالانه خود تاریخ بعدی برگزاری همایش و نمایشگاه بین المللی CNG در سال ۲۰۱۲ که مورد حمایت انجمن خودروهای گاز سوز آسیا و اقیانوسیه است را به خاطر بسپارید.
این همایش و نمایشگاه یک موقعیت بزرگ برای تمام شرکت کننده ها می باشد که راجع به رشد و پیشرفت صنعت  CNGدر ایران (دومین بازار بزرگ جهانی در زمینه صنعت خودروهای گازسوز) بیشتر بدانند.
همچنین موقعیت مناسبی را برای شرکت کنندگان  داخلی فراهم می آورد که فناوری و محصولات خود را در نمایشگاه عرضه کنند و رشد و ترقی صنعت CNG در ایران را در این نمایشگاه و هماش به نمایش بگذارند.
انجمن خودروهای گاز سوز آسیا و اقیانوسیه همچنان نقش شایان توجهی در پیشرفت صنعت CNG به عنوان سوخت دوست دار محیط زیست، مقرون به صرفه و ایمن از طریق حمایت از این چنین رویدادهایی در ناحیه آسیا و اقیانوسیه دارد.
رویدادهایی نظیر چهارمین همایش و نمایشگاه بین المللی CNG می تواند نقش مهمی را به عنوان یک موقعیت دو سویه برای صنعت CNG جهت تبادل اطلاعات و تجربیات در شبکه صنایع CNG ایفا نموده و توجه ویژه ای دارد به چالش هایی که در راه صنعت CNG است و امیدوارم این همایش و نمایشگاه بین المللی برای همگان بسیار مفید و پر ثمر باشد.
بنده تبریکات و تشکر خود را به برگزارکننده و اعضاء تیم برگزاری که توانسته اند چنین نمایشگاه و همایش بین المللی شایان توجهی را در زمینه CNG در کنار هم اجرا نماییند تقدیم می نمایم.
ارادتمند شما
دبیر اجرایی انجمن خودروهای گاز سوز آسیا و اقیانوسیه

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *