پنجمين كنفرانس لوله و خطوط انتقال نفت و گاز

بدضعیفمتوسطخوبعالی (5٫00 از 5)
Loading...

پنجمين كنفرانس لوله و خطوط انتقال نفت و گاز با هدف در شناساندن توانمندي هاي صنعت لوله و خطوط انتقال نفت و گاز کشور و ارتقاء صنایع نفت و گاز همچنين ايجاد فرصتي براي سازمان هاي دولتي و خصوصي، ايراني و بين المللي از اين فرصت جهت ارائه نظرات و معرفي دستاوردها و پژوهشگران برجسته كشور جهت معرفي آخرين يافته هاي خود ، امسال در روزهاي 19 و 20 آذرماه در مكان مركز همايش هاي بين المللي شهيد بهشتي تهران برگزار خواهد شد.
جمهوري اسلامي ايران هم اکنون داراي طولاني‌ترين شبكه خطوط لوله نفت و گاز در منطقه خاورميانه مي‌باشد. همچنين طرح‌هاي در دست طراحي و اجراي خط لوله در ايران (خطوط اصلي انتقال گاز شامل خطوط 56 اينچ ايگات 4، 5، 6،7، 8 و 9 و خطوط متعدد انتقال نفت خام و فرآورده‌هاي نفتي) جمهوري اسلامي ايران را به مهد صنعت لوله‌سازي و اجراي طرح‌هاي خط انتقال نفت و گاز در منطقه خاورميانه و يكي از مهم‌ترين كشورهاي دنيا از اين نظر تبديل كرده است.

شايان ذكر است، در اين راستا چهارمین کنفرانس لوله و خطوط انتقال نفت و گاز با هدف آشنایی با کلیه دستاوردها، تکنولوژی ها، توانمندی ها و نیز چالش های موجود در صنعت لوله و خطوط انتقال نفت و گاز با حضور بیش از 1500 نفر از مدیران و کارشناسان برجسته داخلی و خارجی برگزار گردید و پنجمين كنفرانس نيز با اهداف بررسي فرصت ها و چالش‌هاي موجود صنعت لوله و خطوط انتقال نفت و گاز، ارائه توانمندي‌هاي شرکت‌هاي برتر صنعت لوله و پيمانکاران خطوط انتقال، بررسي راهكارهاي موجود جهت رشد صنعت لوله و خطوط انتقال، آشنايي با آخرين دستاوردهاي فني و تكنولوژيك، بهره مندي از تجارب كاربردي متخصصين صنعت لوله و خطوط انتقال نفت و گاز به اين روند ادامه خواهد داد.

بر اساس اين گزارش، از آنجاييكه صنعت خطوط انتقال نفت و گاز با توجه به نقش راهبردیش در حوزه های انرژی، اقتصاد و صنعت و همچنین پارامترهای فراوانی که بر عملکرد، بهره وری و حجم بالای پروژه ها و تأسیسات موجود اثر گذارند، نیازمند انجام پژوهش و بررسی در حوزه های مختلف صنعت می باشد. امروزه مسیر حرکت به سوی سازمان های دانش محور نیازمند استفاده از منابع دانشی برون سازمانی می باشد و واحدهای تحقیق و توسعه ی سازمان ها نیز با همین رویکرد نسبت به تعریف پروژه های تحقیقاتی و برون سپاری آنها اقدام می نمایند. از اينرو موسسه اطلاع رسانی نفت ، گاز و پتروشیمی محورهاي مديريت خطوط لوله نفت و گاز، مواد و روش‌هاي نوين ساخت لوله، طراحي و اجراي خطوط لوله نفت و گاز، جوشكاري، بهره‌برداري، نگهداري و تعميرات خطوط لوله، حفاظت، مانيتورينگ و كنترل خوردگي، خطوط لوله دريايي را براي پنجمين همايش لوله و خطوط انتقال نفت و گاز برگزيد.01-copy
01

کلمات جستجو شده: چكيده مقالات كنفرانس لوله

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *