برگزاری همایش متخصصان جوان صنعت نفت در عسلویه

بدضعیفمتوسطخوبعالی (بدون رتبه)
Loading...

شانا _ گروه نفت: سومین گردهمایی متخصصان جوان صنعت نفت روز گذشته (پنجشنبه 16شهریور) با حضور مدیران ارشد صنعت نفت در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در عسلویه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اعزامی شانا، در این همایش که با حضور معاونان وزیر نفت و مدیران عامل شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران، مدیرعامل مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس، مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و جمعی از مدیران ارشد صنعت نفت در مرکز همایش های خلیج فارس عسلویه برگزار شد، نخبگان جوان صنعت نفت معرفی و تقدیر شدند.

احمد قلعه بانی در سومین همایش متخصصان جوان صنعت نفت که در عسلویه برگزار شد، افزود: صنعت نفت مجموعه بزرگی است که تاثیر حرکتی آن در بخش های مختلف اقتصادی بر کسی پوشیده نیست.

وی اظهار کرد: بالندگی این صنعت زیربنایی با بیش از یکصد سال سابقه در مقاطع مختلف زمانی به ویژه انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس،مرهون جان فشانی های زنان و مردانی است که بیشتر آنها جوان بوده اند.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با تاکید بر بهره گیری از ظرفیت های جوانان در بخش های مختلف صنعت نفت، گفت: دانش محور بودن و مدیریت دانش در صنعت نفت با تکیه بر نیروی جوان و متخصص فعال در این صنعت،از موارد مهمی است که وزارت نفت بر آنها تاکید دارد و بر همین اساس کانونی از متفکران جوان در شرکت های تابعه شرکت ملی نفت ایران تشکیل خواهد شد.

قلعه بانی تصریح کرد: پارس جنوبی، پایلوتی برای اجرای طرح های صنعت نفت است که با بهره گیری از نیروهای متخصص جوان خود به ویژه در سال های اخیر فعالیت های چشمگیری در آن انجام شده است.

وی با تاکید بر این که فعالیت در پارس جنوبی با ویژگی های خاص این منطقه نیازمند توجه بیشتر به مسایل جانبی آن است، افزود: با توجه به اشراف کامل شخص وزیر نفت به پارس جنوبی و سابقه فعالیت در این گونه مناطق، توجه جدی تری به نیروهای فعال در آن شده است.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، گفت: آیین نامه ها و دستور عمل های جدیدی در خصوص این مناطق در زمینه های مختلف ( رفاهی، آموزشی …) تدوین شده است که به زودی ابلاغ خواهد شد.

همچنین مشاور جوان وزیر نفت در این همایش با اشاره به روند ارزیابی نخبگان جوان و متخصص صنعت نفت یادآور شد: با تشکیل کمیته ارزیابی، کار بررسی 200 فرم دریافت شده از سوی دبیرخانه مرکزی آغاز شد و این ارزیابی شامل سه مرحله اصلی بود که تمام مراحل آن از سوی اعضای کمیته ارزیابی شامل 6 نفر از دبیران کارگروه های تخصصی کانون تفکر جوانان صنعت نفت و چهار نفر از نمایندگان شرکت های فعال در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس انجام شد.

روح الله تولایی افزود: فرآیند ارزیابی از یک ماه پیش آغاز شده بود و با اعلام فراخوان، 200 فرم ارزیابی دریافت کردیم که از تعداد 160 فرم مورد تایید قرار گرفت.

وی تصریح کرد: پس از رتبه بندی شرکت کنندگان بر اساس نمره، نتایج اولیه نفرات منتخب و ذخیره مشخص و در پایان این مرحله با همه نفرات منتخب و ذخیره ارتباط گرفته شد و از تمامی افراد در محل ساختمان شهید تندگویان سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در عسلویه، مصاحبه حضوری به عمل آمد.

تولایی گفت: در پایان این مرحله متخصصان جوان برتر شاغل در شرکت های نفت، گاز و پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس انتخاب و برای تقدیر و به وزیر نفت معرفی شدند.

در پایان این گردهمایی با اهدا تندیس از مهدی تنها زیارتی، علی صمدی افشار، لیلا زارع حقیقی،نسیبه حاجی لری از شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی،امیرحاتم پور، حسن رحیمی پور، شهرام حاجیلو ، احمد شاکری و رضا تسوجی آذر از شرکت نفت و گاز پارس، محمد قربانی، احسان نورالهی و فاطمه احمد پور از سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و داود عباسپور از شرکت پتروشیمی مبین تقدیر شد.

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *