برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی کیش در 22 دی ماه

بدضعیفمتوسطخوبعالی (2٫00 از 5)
Loading...

2533_Lبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری نمایشگاه های ایران، این دوره از نمایشگاه با تاکید بر سرمایه گذاری در حوزه انرژی و شناخت ظرفیت های موجود با حضور شرکت های داخلی و خارجی در جزیره کیش برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه آخرین فرصت ها و ظرفیت های سرمایه گذاری، سرمایه پذیری، دستاوردهای سازندگان و تولیدکنندگان نفت، گاز، پتروشیمی، آب، برق و انرژی های نو عرضه خواهد شد.

در یازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی کیش، نمایندگانی از کشورهای چین، ترکیه، ایتالیا، هندوستان، کره جنوبی، تایوان، آذربایجان، مالزی، فرانسه، امارات متحده عربی و آلمان حضور خواهند داشت.

این دوره از نمایشگاه با همکاری وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران، شرکت ملی نفت و گاز ایران، شرکت ملی صنایع پتروشیمی، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت تهران، شرکت طراحی و مهندسی و تامین قطعات و مواد شیمیایی صنایع پتروشیمی (اسپک)‏، انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران، سندیکای صنعت برق ایران و انجمن صنفی شرکت های صنعت آب و فاضلاب برگزاری می شود.

در طول برگزاری نمایشگاه، نشست های تخصصی با رویکرد سرمایه گذاری و سرمایه پذیری و بازدید مدیران و کارشناسان صنعت نفت، گاز، پتروشیمی، آب، برق و انرژی های نو برگزار خواهد شد.

گفتنی است یازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی کیش با حضور شرکت های داخلی و خارجی فعال در عرصه انرژی از 22 تا 25 دی ماه سال جاری در جزیره کیش برگزار می شود.

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *