برگزاري پنجمین كنفرانس تخصصي پايش وضعيت و عيب‌يابي

بدضعیفمتوسطخوبعالی (بدون رتبه)
Loading...

پنجمین كنفرانس تخصصي پايش وضعيت و عيب يابي ماشين آلات و تجهيزات با همكاري مراكز علمي، پژوهشي و صنعتي كشور درتاريخ 10 الي 12 اسفند ماه 1389 در دانشکده نفت آبادان برگزار میگردد.
نگهداري و تعميرات برمبناي وضعيت (‍Condition Based Maintenance) نسل سوم روش‌هاي نگهداري و تعميرات مي‌باشد كه از دهه 1970 به تدريج در صنعت وارد شده‌ است. مزايا و توانايي‌هاي اين روش سبب گرديد كه اين روش در صنايع مختلف مطرح گشته و مقبوليت گسترده‌اي بدست آورد. با اين وجود اين روش در كشور ما نوپاست و در سطح محدودي بكار گرفته شده است. گردهمايي متخصصان و پژوهشگران به صورت ساليانه در راستاي تبادل هر چه بيشتر تجارب و دستاوردهاي علمي-كاربردي و آشنايي با روش‌هاي جديد پايش وضعيت مي‌باشد.

طرح انتخاب مهندس برجسته پايش وضعيت (Condition Monitoring-CM)

كانون هماهنگي دانش و صنعت پايش وضعيت و كنترل كيفي وابسته به معاونت محترم علمي و فناوري رياست جمهوري با همكاري مركز پايش وضعيت دانشگاه صنعتي شريف در راستاي انجام وظايف و فعاليت‌هاي خود تمايل دارد سه نفر از كارشناسان پايش وضعيت Condition Monitoring-CM واجد شرايط را پس از بررسي پرونده در شوراي كانون، بعنوان كارشناسان برجسته انتخاب و در كنفرانس پايش وضعيت و عيب‌يابي طي مراسمي با اهداء لوح تقدير، از زحمات و اقدامات آن‌ها قدرداني ‌نمايد. جهت كسب اطلاعات بيشتر به سايت http://kicc.cmqcc.sharif.ir مراجعه نماييد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *