آغاز پیش ثبت نام دهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست

بدضعیفمتوسطخوبعالی (بدون رتبه)
Loading...

پیش ثبت نام دهمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران پلاست ساعت ١١ روز یکم شهریورماه آغاز می شود و تا ساعت ٢۴ روز ١۵ شهریورماه ادامه دارد.

به گزارش شانا به نقل از ستاد اجرایی این دوره نمایشگاه ایران پلاست، علاقه مندان به شرکت در دهمین نمایشگاه ایران پلاست می توانند با مراجعه به سایت این نمایشگاه به نشانی www.iranplast.ir و انتخاب گزینه پیش ثبت نام وارد سامانه ثبت نام این نمایشگاه شود.

اطلاعات جزئی تر درباره نحوه و روند ثبت نام در اطلاعیه شماره ۵ ستاد برگزاری نمایشگاه در بخش اطلاعیه های سایت نمایشگاه درج شده است.

پیش ثبت نام در نمایشگاه شامل درج مدارک علاقه مندان مشارکت در نمایشگاه است. این اطلاعات پس از پایان مهلت پیش ثبت نام توسط ستاد اجرایی بررسی می شود و در صورت لزوم جهت تکمیل یا رفع نقص آن با ثبت نام کننده تماس گرفته خواهد شد.

پس از این مرحله ثبت نام و جانمایی به صورت اینترنتی ابتدای مهرماه انجام خواهد شد.

دهمین دوره نمایشگاه ایران پلاست به عنوان بزرگترین گردهمایی صنعت پلاستیک کشور به مدیریت شرکت ملی صنایع پتروشیمی از ٢۵ تا ٢٩ فروردین ماه ١٣٩۵ برگزار خواهد شد.

با توجه به رزرو اولیه غرفه برای مشارکت شرکت کنندگان خارجی پیش بینی می شود این دوره با افزایش حدود ۵٠ درصدی مشارکت کنندگان خارجی روبرو شود و بین ۴۵٠٠ تا ۵٠٠٠ متر مربع از فضای این نمایشگاه به مشارکت کنندگان خارجی اختصاص یابد.

در حال حاضر رتبه برگزاری نمایشگاه ایران پلاست در صنعت نمایشگاه کشور در رده A قرار دارد. پیش بینی می شود با استقبال انجام شده از این دوره نمایشگاه، این نمایشگاه در دوره بعد در رده A+ قرار گیرد.

همکاری مشترک با شرکت نمایشگاهی دوسلدورف (messe dusseldorf) برگزار کننده صاحب نام نمایشگاه K آلمان در جذب مشارکت کنندگان صاحب نام صنعت پلاستیک از سراسر جهان به ویژه اروپا از ویژگیهای این دوره ایران پلاست است.

قرار است با هماهنگی با رایزن های اقتصادی و همراهی سفرای ایران در کشورهای صنعتی و همسایه زمینه بازدید حداکثری مشتریان خارجی بیش از دوره های گذشته از این دوره ایران پلاست فراهم شود.

در حال حاضر کشورهای عراق، افغانستان، ترکمنستان و پاکستان بزرگترین بازارهای صنعت پلاستیک ایران است. به همین علت شرکت ملی صنایع پتروشیمی قصد دارد زمینه برگزاری نمایشگاه های منطقه ای در این کشورها را فراهم کند.بر همین اساس بررسی اولیه برای برگزاری این نمایشگاه ها در کشورهای هدف آغاز شده است و در گام نخست بازار پاکستان همزمان با حضور هیاتی از تجار ایرانی در نمایشگاه کراچی بررسی خواهد شد.

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *