شركتهاي فعال در منطقه عسلويه

بدضعیفمتوسطخوبعالی (4٫15 از 5)
Loading...

مصوبه ایجاد منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس(عسلويه)

منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس(عسلويه)در سال 1377 طبق مصوبه جلسه سي و نهم  شوراي عالي مناطق آزاد تجاري-صنعتي به منظور بهره برداري از منابع نفت و گاز حوزه پارس جنوبي و انجام فعاليت هاي اقتصادي در زمينه نفت و گاز و پتروشيمي در محدوده نوار ساحلي عسلويه و خليج نايبند به وسعت 30 هزار هکتار تاسيس شده است.
سازمان مسئول منطقه « شرکت مهندسی و توسعه نفت » است.
تسريع در تامين گاز مورد نياز کشور، صادرات گاز و ميعانات گازي، تامين خوراک کليه صنايع وابسته به نفت و گاز و پتروشيمي، تسهيل در اجراي پروژه هاي توسعه ميدان گازي پارس جنوبي و جذب سرمايه گزاري هاي خارجي و داخلي، ايجاد پالايشگاه گاز و ميعانات گازي، ايجاد صنايع پتروشيمي وابسته به گاز، جذب صنايع وابسته به نفت و گاز، ايجاد پايانه هاي صدور ميعانات گازي، نفت و سولفور و مشتقات وابسته، LNG انجام خدمات مورد نياز صنايع نفت و گاز و… از عمده ترين اهداف و فعاليت هاي مورد نظر از تاسيس اين منطقه مي باشد.
نزديکي به مخزن گازي مشترک پارس جنوبي به عنوان يکي از بزرگترين مخازن گازي دنيا و نيز امکان صدور توليدات با هزينه اندک، به علت قرار داشتن منطقه در کرانه هاي خليج فارس، فاصله اندک (60 کيلومتر) با پالايشگاه گاز وليعصر(عج) کنگان جهت تامين نياز داخلي و صدور گاز به کشورهاي اروپايي از مزيت هاي اصلي منطقه مي باشد.
درجه حرارت سالانه هوا به طور متوسط 6 درجه سانتيگراد  و متوسط بارندگي 180 ميليمتر است.
فاصله هوايي منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس جنوبي با جزيره کيش 170، چابهار 850 و بندر امام 621 کيلومتر است. فاصله اين منطقه تا بندر عباس 570 و تا تهران 1200 کيلومتر مي باشد.

منطقه‌ ويژه‌ اقتصادي‌ انرژي‌ پارس‌
مديرعامل‌: مهندس سوری
مدير روابط‌ عمومي: آقاي دزفولی نسب
دفتر مركزي: بوشهر ـ عسلويه ـ سازمان منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس
صندوق پستي: 154-75391
تلفن: 7376000 ـ0772
فکس: 6300 737 ـ 0772 ـ تأییدیه: 6200 737ـ 0772
پست الکترونیک:  [email protected]
سایت :  www.pseez.ir

عسلویه

عَسَلویه به عربی أَعسَلُوه روستایی و یک منطقه عظیم صنعتی از توابع استان بوشهر در جنوب ایران است. این روستا در دوازده کیلومتری شرقی روستای نخل تقی و در هفت کیلومتری روستای بیدخون و در کرانه خلیج فارس واقع شده‌است.

محدوده عسلویه
از شمال به روستای دهنو، از جنوب به خلیج فارس، از سوی مغرب به نخل تقی، و از جهت مشرق به پارک ملی نایبند محدود مى شود.

جمعیت
جمعیت بومی منطقه عسلویه حدود 300 نفر است که از اهل سنت و از پیروان امام محمد ادریس شافعی هستند. مردم این خطه از ایران به زبان عربی و فارسی سخن می گویند. این منطقه در بافت بومی خود دارای مسجد، دبستان، آب انبار (برکه) و برق و خانه بهداشت است.

پیشینه تاریخی
در دوران گذشته « أعسلوه » یکی از مناطق نفوذ ومهم قبیله « بنی خالد النصوریین » بوده واین قبیله بر منطقه شرق بوشهر حکمرانی می کردند. در این روستا بقایای ارگ بزرگی وجود دارد که مقر حاکم وقت بوده ‌است. همچنین تعدادی خانه قدیمی وتاریخی وجود دارد که سازه هایش سنگ و کاهگل و گچ و ساروج ‌است.
پیشه
تا پیش از استقرار منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس پیشه مردم روستا تجارت، سفر و ماهی گیری بود. همچنین کشاورزی و دامداری نیز در روستا رایج بود، که با ورود سیل کارکنان منطقه معیشت آنان نیز دستخوش تغییراتی شد.

منطقه صنعتی
این منطقه در شرق استان بوشهر در حاشیه خلیج فارس در 300 کیلومتری شرق بندر بوشهر و در 420 کیلومتری غرب شهرستان بندر لنگه و در 570 کیلومتری غرب بندر عباس واقع است(همجواری استان بوشهر با استان‌ها: از شمال به منطقه اسیر در فارس، از شرق به هرمزگان و از غرب به خوزستان کهگیلویه و بویراحمد) و حدود 105 کیلومتر باحوزه گاز پارس جنوبی که درمیان خلیج فارس واقع شده (دنباله حوزه گنبد شمالی قطر) فاصله دارد
موقعیت مورد نظر برای منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس مزایای قابل توجهی دارد، از جمله کمترین فاصله ممکن با میدان گاز پارس جنوبی، وجود فرودگاهی که درزمان ساخت وساز می تواند سرویس مناسبی به عنوان فرودگاه بین المللی استقرار یابد، دسترسی مستقیم به آب دریا، عمق مناسب سواحل ازنظر بندری، برخورداری از شبکه‌های تأسیسات زیرساختی شریانهای ارتباطی فرامنطقه‌ای، وجود نیروی کار بالقوه در شهرها وروستاهای اطراف ،طبیعت سرسبز وچشم اندازهای طبیعی زیبا وجود دارد.

محدوده و وسعت
محدوده منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس براساس مصوبه هیات وزیران وشورای عالی مناطق آزاد تجاری / صنعتی به این شرح تعیین گردیده‌است : ازغرب به روستای شیرینو، ازجنوب به خلیج فارس، ازشمال به دامنه ادامه سلسه جبال زاگرس و از شرق به روستای چاه مبارک. این محدوده طبق مصوبه هیئت محترم وزیران 10.000 هکتار بوده که براساس استانداردها تفکیک می شود.

توسعه منطقه ویژه
با توجه به پتانسیل های این منطقه، کمبود اراضی مناسب و لزوم توسعه صنایع بالادست نفت وگاز (با دسترسی مناسب به دریا) درمحدوده منطقه ویژه و همچنین قرار داشتن مکان فعلی روستاهای نخل تقی و عسلویه در محدوده‌ای با خطر سنجی بالا، عدم دسترسی مناسب به شریانهای پیرامون منطقه و نامناسب بودن مکان فرودگاه نظامی فعلی (خطر سنجی بالا در همجواری با صنایع بالا دست، عدم امکان استفاده بهینه اهالی منطقه از آن و…) درنظراست در آینده نزدیک نسبت به جابجایی فرودگاه وروستاهای نخل تقی وعسلویه سایت نیروهای نظامی به مکان های مناسب واستفاده از اراضی فوق به عنوا ن توسعه صنایع بالا دست اقدام شود.در ضمن با توجه به لزوم استقرار واحدهای مایع سازی گاز(DME,GTL,LNG) درمنطقه وعطف به مسائل ایمنی و حریم و فاصله لازم این واحدها از دیگر واحدهای صنعتی، زمینی ساحلی به وسعت تقریبی 2000 هکتار واقع در 20 کیلو متری غرب منطقه جهت استقرار واحدهای فوق پیش بینی شده‌است.

منطقه صنعتی
این منطقه دارای واحدهای عظیم و پرشمار پتروشیمی و پالایشی است. از این رو فرودگاه قدیم تعطیل شد و فرودگاه جدید با نام خلیج فارس در 35 کیلومتری شرق عسلویه احداث و مورد استفاده قرار گرفته است.

مجموع تولید مجتمع‌های پتروشیمی واقع در عسلویه از ابتدای امسال تا نیمه آبان به 9 میلیون و 810 هزار و 833 تن رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی(شانا)، در میان مجتمع‌های تولیدکننده محصولات پتروشیمی در عسلویه، پتروشیمی نوری (برزویه) موفق شد بیشترین میزان تولید را به خود اختصاص دهد. این مجتمع در مدت یاد شده 2 میلیون و 173 هزار و 125 تن محصول تولید کرده است.
پتروشیمی نوری یکی از شش مجتمع تولیدکننده بنزین در کشور، رکورد تولید روزانه 6 میلیون تن بنزین را در کارنامه خود ثبت کرده است. این مجتمع دارای 11 واحد تولیدکننده پارازایلین، ارتوزایلین، بنزن، رافینیت، آروماتیک سنگین، گاز مایع (ال.پی.جی)، هیدروکربن‌های سبک و سنگین و برش پنتان است و ظرفیت تولید سالانه 4 میلیون و ۵۰۰ هزار تن محصولات آروماتیک پتروشیمی را دارد.
پتروشیمی پارس که تا نیمه نخست شهریور ماه در جایگاه نخست قرار داشت، با تولید 2 میلیون و 51 هزار و 713 تن محصول تا نیمه آبان در جایگاه دوم قرار گرفت. این مجتمع از شرکت‌های فاز اول پتروشیمی منطقه ویژه انرژی پارس به شمار می‌رود و توان تولید حدود چهار میلیون و 500 هزار تن محصول پتروشیمی را در سال دارد که 50 درصد آن صادر و بقیه برای تامین خوراک پتروشیمی های آریاساسول و بخشی از خوراک پتروشیمی جم استفاده می‌شود.
عمده محصولات تولیدی این مجتمع شامل اتان، پروپان، بوتان، گازولین، اتیل بنزن و استایرن منومر است که واحد استایرن منومر آن بزرگ‌ترین واحد تولیدی این محصول در جهان است.
جایگاه سومین تولیدکننده محصولات پتروشیمی عسلویه با تولید یک میلیون و 944 هزار و 831 تن به پتروشیمی زاگرس اختصاص یافت.
این مجتمع به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده متانول جهان، ظرفیت تولید سالانه یک میلیون و 650 هزار تن از این محصول را دارد و هم اکنون متانول صادراتی ایران که بخش عمده ای از آن از سوی پتروشیمی زاگرس تامین می شود، به یکی از پرفروش ترین محصولات پتروشیمی کشور در بازارهای خارجی تبدیل شده است.
پتروشیمی جم که در جایگاه چهارم قرار دارد، موفق شد از ابتدای سال تا نیمه آبان ماه یک میلیون و 408 هزار و 734 تن محصول تولید کند. این مجتمع بزرگ‌ترین تولیدکننده الفین جهان شناخته می‌شود و در طرح ضربتی تولید بنزین نیز مشارکت کرد تا مانند شکست رکورد تولید اتیلن در خاورمیانه برگ افتخار دیگری برای خود رقم بزند. ظرفیت تولید این مجتمع سالانه یک میلیون و 321 هزار تن از انواع محصولات پلیمری است.
مجتمع‌های پردیس و آریاساسول نیز در این مدت به ترتیب با تولید یک میلیون و 159 هزار و 977 تن و 784 هزار و 569 تن در جایگاه‌های پنجم و ششم قرار گرفتند، ضمن این که تولید مجتمع های مهر و مروارید که تنها مجتمع های پتروشیمی بهره برداری شده در فاز دو عسلویه هستند نیز به ترتیب 149 هزار و 259 تن و 138 هزار و 625 تن بوده است.

در اين قسمت شما مي توانيد اسامي شركتهايي كه در منطقه عسلويه فعاليت دارند را ملاحظه فرماييد . در صورتي كه نام شركت شما در اين ليست نمي باشد خواهشمند است مشخصات خود را به آدرس ذيل ارسال فرماييد
[email protected]

Abej Construction Company
آدرس سايت http://www.abejco.com
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Agip Iran
آدرس سايت http://www.agip.com/countries/other/iran.html
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Alcatel
آدرس سايت http://www.alcatel.com
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Association of Petroleum Industry Engineers & Constructors
آدرس سايت http://
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

BAPCO
آدرس سايت http://www.bapco.com/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

BP Amoco
آدرس سايت http://www.bp.com/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Cinnasam South Pars Co
آدرس سايت http://www.cinnasam.com
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

CONSOLIDATED CONSTRUCTION COMPANY
آدرس سايت http://www.consolidated-const.com/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

CREOCEAN
آدرس سايت http://www.creocean.fr/anglais/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Daelim
آدرس سايت http://www.dmc.co.kr/eng/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Doris Engineering-Company
آدرس سايت http://www.doris-engineering.com
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

ENERSUL
آدرس سايت http://www.enersul.com.br/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Eni
آدرس سايت http://www.eni.it
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

EPC
آدرس سايت http://
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Gazprom
آدرس سايت http://www.gazprom.ru/eng/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Hindu
آدرس سايت http://
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

HYUNDAI ENGINEERING CO.,LTD
آدرس سايت http://www.hec.co.kr/homepage/eng/index.asp
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

IDRO
آدرس سايت http://www.idro.org
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

INECO
آدرس سايت http://www.ineco.es
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

IOEC
آدرس سايت http://www.ioec.com/en/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Iran Petrochemical Commercial Company (IPCC)
آدرس سايت http://www.petrochem-ir.net/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

ISOICO
آدرس سايت http://www.isoico.com/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Japan Drilling Co., Ltd.
آدرس سايت http://www.jdc.co.jp
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Japan Drilling Corporation (JDC)
آدرس سايت http://www.jdc.co.jp
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Japan’s National Oil Company (JNOC)
آدرس سايت http://www.jnoc.go.jp/english
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

JGC
آدرس سايت http://www.jgc.co.jp/en/index.html
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Karmsund Maritime Offshore Supply AS
آدرس سايت http://www.kamos.no
پست الكترونيك [email protected]
منطقه فعالیت عسلویه

LG
آدرس سايت http://www.lgenc.com/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

LURGI AG
آدرس سايت http://www.lurgi.com
پست الكترونيك [email protected]
منطقه فعالیت عسلویه

METITO
آدرس سايت http://www.metito.com
پست الكترونيك [email protected]
منطقه فعالیت عسلویه

naftegas
آدرس سايت http://www.neftegaz.ru/english/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

National Iranian Drilling Company
آدرس سايت http://www.nidc.ir/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

National Iranian Gas Company (NIGC)
آدرس سايت http://www.nigc.org/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

National Iranian Petrochemical Industries Company
آدرس سايت http://
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

National Iranian South Oil Company
آدرس سايت http://www.nisoc.com/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

National Iranian Tanker Company
آدرس سايت http://www.nitc.co.ir
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

National Petrochemical Company (NPC)
آدرس سايت http://www.nipc.net/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

NEYRPERSE Co.
آدرس سايت http://neyrperse.com/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

NIOC
آدرس سايت http://www.nioc.com
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

NTPC
آدرس سايت http://www.ntpc.co.in/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Offshore Installations Engineering Company(Oil Industries Engineering & Construction Co. (OIEC)
آدرس سايت http://
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Oil Industries Engineering & Construction Co (OIEC)
آدرس سايت http://www.oiecgroup.com/english/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

P.S.I. Co.
آدرس سايت http://www.psi-co.net
پست الكترونيك [email protected]
منطقه فعالیت

Pars Oil and Gas Company(POGC )
آدرس سايت http://www.pogc.org/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

PEDEC
آدرس سايت http://www.pedec.ir
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Pegasus
آدرس سايت http://www.pegasus-international.com
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Petro Pars
آدرس سايت http://www.petropars.com
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

PetroIran Development Company (PEDCO)
آدرس سايت http://www.petroiran.com/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Petronas
آدرس سايت http://www.petronas.com.my
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Pipeline Engineering supply Kala
آدرس سايت http://www.pipelineengineering.co.uk
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

South Paras Corrosion Co. (SPCC)
آدرس سايت http://
پست الكترونيك [email protected]
منطقه فعالیت عسلویه

Statoil
آدرس سايت http://www.statoil.com
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

technip
آدرس سايت http://www.technip.com/english/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

The Saudi Arabian Oil Company-Saudi Aramco
آدرس سايت http://www.saudiaramco.com/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

TotalFinaElf
آدرس سايت http://www.totalfinaelf.com
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Toyo Engineering Corporation
آدرس سايت http://www.toyo-eng.co.jp
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

TYUMEN OIL COMPANY (TNK)
آدرس سايت http://www.tnk.com
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Unipetrol
آدرس سايت http://www.unipetrol.cz/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

کلمات جستجو شده: شرکت های فعال در عسلویه, شرکت های پیمانکاری عسلویه, شرکتهای فعال در عسلویه, شرکت های عسلویه, لیست شرکت های عسلویه, پیمانکاران عسلویه, شرکتهای عسلویه, شرکت های بزرگ تراشکاری, لیست شرکت های فعال در عسلویه, شرکت های موجود در عسلویه, لیست شرکتهای عسلویه, @pipelineengineering co uk, @mehvarsazan com, لیست شرکتهای پیمانکاری عسلویه, نام و ادرس شرکت های عسلویه

نوشته های مرتبط

577 نظر برای شركتهاي فعال در منطقه عسلويه

 1. آیت حیدری فر
  مرداد ۱۳, ۱۳۹۶

  سلام
  اینجانب فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران -عمران وبیش از ۱۴۰۰ساعت آموزش در سازمان فنی حرفه ای راگذرانده ام وازشما تقاضامندم که به مشکل بیکاریم رسیدگی نمایید
  دوره های گذرانده
  ۱-متره وبرآورد
  ۲-تعیین صورت وضعیت
  ۳-نقشه برداری
  ۴-بتن سازی وبتن ریزی
  ۵-آرماتوربندی
  ۶-برقکاری ساختمان
  ۷-…
  شماره همراه ۰۹۱۶۹۶۲۱۵۹۴

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 2. شرکت کیمیاهنامه پارت
  تامین کننده احتیاجات فنی ( نیروگاهی , پترو شیمی , پلایشگاهی و صنایع مرتبط با نفت وگاز کشور)
  بیش از بیست سال تامین تجهیزات فنی را برای صنایع مادر کشور انجام دادیم که ثمره ان بیش از هزار تائیده حسن انجام کار دریافتی ماست
  افتخار ما اعتماد شماست
  سفارشات خارجی خود را برایمان ارسال کنید تا بهترین قیمت و شرایط را تقدیم کنیم
  تخصص ما تامین و نصب و اموزش است
  [email protected] , [email protected]
  http://www.kihopa.com
  ۰۵۱۳۶۰۵۳۰۲۰
  ۰۵۱۳۶۰۶۴۰۲۰
  ۰۹۱۵۲۳۸۳۲۱۲
  ۰۹۱۵۲۳۸۳۲۱۱
  fax: 05136039495

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 3. حسن کریمی
  مرداد ۱, ۱۳۹۶

  سلام کریمی هستم از مجموعه باربریهای( صداقت ) با۳۵سال تجربه در خصوص حمل کالاهای (سبک وسنگین) پتروشیمی،پالایشگاهی،نیروگاهی،معادن و تمامی شرکتهای زیر مجموعه بصورت جاده ای(داخلی). خیلی پیگیر این هستم که بتونم فعالیتم رو گسترده تر کنم البته سرویس دهی همه روزه به تمام نقاط کشور (بویژه جنوب) داریم! یا راهی خواهیم یافت یا راهی خواهیم ساخت!تلفنهای تماس۰۲۱۵۵۱۸۵۹۱۲ و ۰۲۱۵۵۱۸۵۹۱۳ و ۰۲۱۵۵۱۸۵۹۱۴ و ۰۹۱۲۴۰۴۱۸۷۶

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 4. امیر محمدی
  تیر ۲۷, ۱۳۹۶

  سلام جوشکار ارگون و برق نزدیک ۸سال سابقه کار از شرکتهای معتبر دارای مدرک بین المللی و توانایی جوشهای عکسی و رادیوگرافی خواستید با این شماره تماس بگیرید۰۹۱۹۹۳۱۳۲۸۳

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 5. بهزاد نجفی
  تیر ۲۴, ۱۳۹۶

  با عرض سلام و خسته نباشید
  بهزاد نجفی،کارشناسی مهندسی شیمی از دانشگاه شهید باهنر کرمان،اهل و ساکن خراسان شمالی ،
  دارای کارت پایان خدمت و۲۵ سال سن،
  مسلط به نرم افزار های excel،word،powerpoint ،HYSYS،ASPEN plus و کار با ویندوز و کامپیوتر
  جویای کار و آماده ی همکاری در منطقه عسلویه و تهران میباشم

  شماره تماس۰۹۳۹۴۳۳۲۱۴۷
  [email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 6. يعقوب وظيفه اصل
  خرداد ۷, ۱۳۹۶

  با سلام، یعقوب وظیفه اصل هستم، دارای مدرک کارشناسی ارشد ساخت وتولید از دانشکاه تربیت مدرس و با ۴سال سابقه در صنایع دفاع و تسلط بر آباکوس و سالید ورکس آماده همکار با شرکتهای عسلویه هستم
  ۰۹۱۲۴۴۹۰۳۲۸

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 7. از:شرکت حمل ونقل صداقت
  به:مسئولین محترم
  هم اکنون این شرکت آمادگی خودرا جهت حمل کالاهای شما از مبدا تهران وحومه به تمام نقاط کشور به ویژه عسلویه،بوشهر،خوزستان،هرمزگان، کنگان و…اعلام میدارد
  ۰۲۱۵۵۹۲۳۳۶۴__۰۲۱۵۵۹۲۷۰۲۵
  ۰۲۱۵۵۹۲۷۰۴۳__۰۲۱۵۵۹۲۷۰۵۵
  ۰۲۱۵۵۹۲۷۰۳۲__۰۲۱۵۵۹۲۷۰۶۱
  ۰۹۱۲۴۰۴۱۸۷۶__۰۹۱۲۲۲۵۱۲۴۸
  ۰۹۱۲۲۲۸۴۴۱۰
  http://Www.hk110.ir
  بامدیریت برادران کریمی

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 8. Pingback: استخدام کارگر فني در عسلويه - سانتیک

 9. مجتبی روحانی زاده
  اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۶

  باسلام مجتبی روحانی هستم جویای کار.لیسانس کنترل دارم و۴سال سابقه مرتبط با رشته ام.میشه راهتماییم کنید ک چجوری وارد شرکتهای فعال در عسلوییه شم?ممنون.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 10. مجتبی روحانی زاده
  اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۶

  باسلام مجتبی روحانی هستم جویای کار.لیسانس کنترل دارم و۴سال سابقه مرتبط با رشته ام.میشه راهتماییم کنید ک چجوری وارد شرکتهای فعال در عسلوییه شم?ممنون

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 11. شرکت مهر گاز تجهیز
  اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۶

  تامین و تولید انواع گازهای صنعتی ، طبی ، آزمایشگاهی و سرد کننده و همچنین دارای تجهیزات کامل تست و پرچ مخازن و خطوط لوله در پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی .

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 12. سعید نیرومند
  اردیبهشت ۷, ۱۳۹۶

  با سلام ودرود بی پایان مجموعه تولیدی آرون با بیش از ربع قرن تجربه وبا بهره گیری از بهترین طراحان وتجهیزات وامکانات تولیدی در زمینه تولید انواع لباسهای فرم نظامی و صنعتی وایمنی بعنوان با گسترش وتوسعه محدوده فعالیت خود آماده ارائه خدمات وتامین نیازمندیهای شرکتها وموسسات وکمپانی ها در زمینه البسه وپوشاک فرم پرسنل میباشد .این مجموعه تولیدی با هدف حذف واسطه ها وکاهش هزینه ها وارتباط مستقیم با مصرف کنندگان در جهت تامین ورضایتمندی مشتریان گرانقدر خود میباشد بسی مایه افتخار خواهد بود که این مجموعه را در تامین نیازمندیهای خود انتخاب نماییدشماره های تماس ۳۳۶۲۰۴۲۱-۰۱۳و۳۳۶۲۰۴۱۹-۰۱۳ و۰۹۱۱۱۳۹۷۴۶۵میباشد

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 13. محسن قرباني
  اردیبهشت ۶, ۱۳۹۶

  با سلام
  محسن قربانی دارای مدرک مهندسی مکانیک حرارت و سیالات و کارشناس فروش در زمینه تجهیزات نیروگاهی میباشم.گروه مهندسی معراج امادگی ساخت و تجهیز سه نیروگاه را دارد با حدود سه هزار قطعه موجود در انبار تهران در صورت نیاز تماس حاصل فرمایید.
  شماره تماس ٠٩١٩٢۴٣٠٧٨٣

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 14. فارس قالب
  اردیبهشت ۳, ۱۳۹۶

  با سلام
  شرکت فارس قالب
  تولید کننده انواع ماشین های صنعتی
  ساخت و نصب انواع تجهیزات نفت و گاز و پتروشیمی
  در شیراز آماده همکاری با کلیه شرکتها می باشد

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 15. محمد رضا
  اسفند ۱۳, ۱۳۹۵

  تلفن تماس : ۰۹۳۵۲۹۳۱۱۶۴
  ایمیل: [email protected]
  ۲۶ ساله
  سوابق تحصیلی:
  فوق دیپلم متالورژی صنعتی
  مهارتهای دوره تخصصی:
  ۱) دوره لوله کشی و نصب وسایل بهداشتی درجه ۲ تاریخ صدور مدرک: ۱۳۹۰/۹/۲۲
  ۲) دوره صنایع دریایی، غواصی سطح ۱ (سطح مقدماتی) تاریخ صدور مدرک: ۱۳۹۲/۱۱/۱۱
  ۳) دوره امور مالی و بازرگانی، کار آفرینی با رویکرد KAB ( سطح مقدماتی)
  ۴)دوره جوشکاری و بازرسی جوش، جوشکاری سازه های فولادی با فرآیند SMAW تاریخ صدور مدرک: ۱۳۹۵/۵/۱۷
  ۵) دوره صنایع دریایی، غواصی سطح ۲(سطح پیشرفته) تاریخ صدور مدرک:۱۳۹۵/۶/۲۶
  ۶) اخذ دفترچه غوص با ۴۶ غوص ثبت شده از مرکز فنی حرفه ای ماهشهر و سابقه ۷ بار تست در اتاق فشار با حداکثر عمق ۶۱ متر در طول دوره های غواصی مرکز

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 16. ارشادی
  اسفند ۹, ۱۳۹۵

  سلام ارشادی هستم دانشجوی ارشد سازه کلاس هام فقط جمعه میباشد اپراتور نقشه برداری و دارای مدرک hse واتوکد و ایتبس و حضور درکارگاه های عمرانی درتهران میباشم اماده همکاری با هرشرکت در داخل و خارج از کشور بوده شماره تماس ۰۹۳۹۴۸۸۳۹۵۷

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 17. محمد رضا مشك ابادي
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۵

  سلام من کارشناس عمران هستم با بیش از ١٧ سال سابقه کار اجرایی و نظارتی اماده همکاری با شرکتهای فعال در عسلویه می باشم .

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 18. نوید کرده میر
  دی ۲۷, ۱۳۹۵

  باسلام،اینجانب دارای مدرک کارشناسی حسابداری و متاهل می باشم.متقاضی کارهستم باتشکر
  شماره تماس۰۹۱۸۷۱۵۶۹۰۴

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 19. علی محمدی
  آذر ۲۸, ۱۳۹۵

  بازرگانی رنگ پارس پامچال
  انواع رنگهای صنعتی دریایی اپوکسی و پلی اورتان
  ۰۹۱۲۷۸۶۳۲۸۰
  ۰۲۸۳۲۲۲۳۶۷۳

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 20. لاله صیدالی بختیاری
  آذر ۲۰, ۱۳۹۵

  باسلام
  لاله صیدالی بختیاری هستم.۳۳ساله و دارای فوق لیسانس روانشناسی عمومی.۷سال سابفقه کار مشاوره و ۴سال سابقه تدریس در دانشگاه همچنین دارای ۳مقاله یه تالیف هستم.بنده آماده همکاری با هر شرکتی در جنوب کشور میباشم
  تلفن تماس: ۰۹۱۳۷۹۱۲۲۴۶

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 21. شرکت نیکو فن پرشین سازنده انواع گریتینگ (شبکه های فلزی) ۰۹۱۸۶۲۴۷۷۶۵

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 22. باسلام دبیری هستم مدیر شرکت نیکوفن پرشین سازنده انواع گریتینگ خوشحال میشم بتونیم باشرکتهای مستقر در این منطقه همکاری داشته باشیم… از دوستانی هم که میتونن عاملیت فروش ما رو در این منطقه بعهده بگیرین استقبال میکنیم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 23. رحمان نژاد
  آبان ۱۱, ۱۳۹۵

  شرکت پیشگامان فراساز – گالوانیزه گرم انواع سازه های فلزی – ساخت گاردریل و پایه و برج های روشنایی – ساخت گریتینک و هندریل و استراکچراهای فلزی و سازه های فلزی مطابق درخواست . http://www.iranpmg.com 09133269748
  اصفهان – کیلومتر ۳۰ جاده اصفهان – تهران

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 24. پدرام
  مهر ۳۰, ۱۳۹۵

  با سلام ، اینجانب سید پدرام علیزاده لیسانس نقشه کشی معماری ۲۳ ساله جویایه کار ۰۹۳۷۶۲۰۰۸۰۵

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 25. Pingback: قیمت باتری یوپی اس در بندر ماهشهر - دانشنامه یو پی اس

 26. محسن نظری
  مهر ۲۳, ۱۳۹۵

  باسلام اینجانب محسن نظری دارای مدرک لیسانس حسابداری ودرزمینه های پایپنگ ورنگ وسند بلاست ارماتور قالب تجربه کاری دارم ودررانندگی پایه یک ویزه جرثقیل ویزه تراکتور دارم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 27. شرکت پیشگامان سازه و صنعت پاسارگاد در زمینه طراحی و اجرای سیستم های صوتی، تصویری و اجرای پروژه ها به صورت حرفه ای با داشتن نمایندگی انحصاری چندین برند معتبر اروپایی و آسیایی در خصوص ارائه خدمات مشاوره، طراحی و اجرای پروژه های دولتی و خصوصی در زمینه سیستم های نور، صوت و تصویر ، دکوراسیون ، مبلمان اداری و اجرای پروژه های خاص و سفارشی فعالیت می کند

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 28. منصور
  مهر ۳, ۱۳۹۵

  با سلام کارشناس معماری با ۵ سال سابقه کار با شرکت مشاور تقاضای کار شماره تماس ۰۹۳۵۶۶۷۲۸۹۲

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 29. امید پیروزرام
  شهریور ۲۵, ۱۳۹۵

  با سلام
  امید پیروزرام هستم فوق لیسانس مهندسی شیمی
  دارای چندین مقاله ISI
  ۲ سال سابقه کار در واحد تولید فرمالین در شمال کشور
  ۱۰ ماه همکاری با شرکت نفت خزر در غالب انجام طرح پژوهشی شبیه سازی واحد GTL
  مسلط به نرم افزار های مهندسی شیمی
  تسلط بر مسایل شیرین سازی آب با استفاده از روش های غشایی و تقطیر چند مرحله ای
  تسلط بر مدلسازی و شبیه سازی و طراحی واحد GTL
  علاقه مند به همکاری
  با تشکر
  شماره تماس ۰۹۳۵۷۸۳۶۶۷۳

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 30. گودرزی
  شهریور ۱۶, ۱۳۹۵

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 31. رحمن
  مرداد ۸, ۱۳۹۵

  با سلام.
  رحمن میرزائی هستم دارای مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی و مدرک icdl کامپیوتر تقاضای استخدام در منطقه پارس جنوبی و یا هر شرکتی در عسلویه می باشم. با تشکر.
  ۰۹۱۸۵۸۸۱۰۱۸

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 32. مجتبی
  تیر ۲۸, ۱۳۹۵

  من اگر تونستم تا یکسال دیگه کار پیدا کنم که هیچ در غیر اینصورت دیگه سن وسالمون میره بالا دیگه قبول نمی کنید لطططططططططفففففففففففاااااااااا تماس بگیریییییییییییییییییییددددد۰۹۱۷۱۹۲۷۴۴۰چرا کسی به فکر ما نیست و حرف مارونمی شنوههههههههههههههههههههههههههههههههههه الووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو………………………………خدا

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 33. مجتبی
  تیر ۲۸, ۱۳۹۵

  شماره تلفن۰۹۱۷۱۹۲۷۴۴۰ لطفامقام مسئول تماس بگیرید

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 34. مجتبی
  تیر ۲۸, ۱۳۹۵

  سلام بنده فارغ التحصیل عمران و۲۷ساله ومتقاضی کار در شرکت عسلویه هستم باتشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 35. باسلام:اینجانب بعنوان مدیرفروش گروه تولیدی پارس متال آمادگی خود راجهت تولید پیچ ومهره وقطعات فلزی خاص اعلام مینمایم.تماس-۷-۵۵۴۳۰۱۸۵

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 36. سید سعید سید حسین پور
  تیر ۲۰, ۱۳۹۵

  باعرض سلام وخسته نباشید
  اینجانب سید سعید سید حسین پور فارغ التحصیل مهندسی نفت گرایش بهره برداری مسلط به زبان انگلیسی و مسلط به نرم افزار های پایپسیم و پترل و صفیر و …، دوره کاآموزی درشرکت بهره برداری نفت و گاز غرب. جویای کار و تقاضای همکاری را دارم.باتشکر
  شماره تماس:۰۹۳۸۷۱۸۴۱۰۸

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 37. مجتبی
  تیر ۲۰, ۱۳۹۵

  باسلام وعرض ادب
  بنده فارغ التحصیل رشته عمران ۲۷ ساله داری ۳سال سابقه کارتجربی اشنایی بانرم افزاراتوکد-سیو-ایتپس-سیویل۳دی-افیس و…هستم.وازمسئولین محترم تقاضای کار دارم. باتشکر۰۹۱۷۱۹۲۷۴۴۰

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 38. جرجانی
  خرداد ۱۶, ۱۳۹۵

  سلام لیسانس مهندسی شیمی دارم بهمراه مدرک بازرسی جوش (۴ مدرک vt pt mt rt) 09118698168

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 39. محمدی
  اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۵

  با سلام
  اینجانب در ساخت و تامین انواع گریسخور ، ونت ، درین و تمامی انواع اینجکشنهای مربوط به شیرآلات صنعتی ، دستگاهها و اتصالات نفت و گاز هستم.
  با احترام – محمدی
  [email protected]
  ۰۹۳۶۱۱۱۷۰۱۰
  ۶۶۸۱۵۵۸۱-۰۲۱

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 40. داریوش محمدی
  اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۵

  با سلام
  گروه صنعتی فتح با توجه به گستره فعالیت خود افتخار این را دارد که در سالیان متمادی در خدمت صنایع مرتبط با صنعت نفت ، گاز ، پتروشیمی ، سیمان ، آب ، برق ، خودرو ، غذایی و… بوده است.
  لذا توانمندیهای این گروه صنعتی خلاصه وار در ادامه به سمع و نظر فعالان این عرصه میرسد؛
  ۱- طراحی و ساخت مدل های ریخته گری
  ۲- طراحی و ساخت قطعه(نمونه سازی و تیراژ) ، محصول ، مجموعه و ماشین
  ۳- ماشینکاری CNC در اندازه و تیراژ آزاد
  ۴- اجرای پروژه های صنعتی خاص و سفارشی
  ۵- مشاوره فنی و صنعتی و…
  امید است در آینده نزدیک بتوانیم همکاری مناسبی با فعالان صنعتی ایران داشته باشیم.
  ارادتمند – محمدی
  ۰۹۱۲۱۱۸۳۷۲۲
  ۰۲۱-۶۶۸۱۵۵۶۰

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 41. شرکت توسعه شبکه آبرسانی با بیش از ۲۰سال فعالیت در زمینه تولید و فروش لوازم و ادوات آبیاری،آتش نشانی،آبرسانی فضای سبز اعم از بارانی و قطره ای با بکارگیری کارشناسان و مشاورین متخصص این امر، آمادگی خود را جهت اجرا و ارائه کلیه اجناس (ملزومات داخلی و خارجی) مورد نیاز پروژه های عمرانی و ساختمانی آن مجموعه محترم با سه رویکرد همیشگی این شرکت؛(۱/قیمت مناسب،کیفیت بالا ۲/سرویس دهی مطلوب۳/تأمین رضایت مشتری) اعلام میدارد.

  آدرس : تهران – میدان رسالت – خیابان فرجام –نرسیده به اتوبان باقری – روبروی بلوار اردیبهشت – پلاک ۳۷۴ – واحد ۱

  [email protected]

  تماس : ۷۷۷۲۷۶۱۳ – ۷۷۷۲۷۶۱۴

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 42. توسعه شبکه آبرسانی

  شرکت توسعه شبکه آبرسانی با بیش از ۲۰سال فعالیت در زمینه تولید و فروش لوازم و ادوات آبیاری،آتش نشانی،آبرسانی فضای سبز اعم از بارانی و قطره ای با بکارگیری کارشناسان و مشاورین متخصص این امر، آمادگی خود را جهت اجرا و ارائه کلیه اجناس (ملزومات داخلی و خارجی) مورد نیاز پروژه های عمرانی و ساختمانی آن مجموعه محترم با سه رویکرد همیشگی این شرکت؛(۱/قیمت مناسب،کیفیت بالا ۲/سرویس دهی مطلوب۳/تأمین رضایت مشتری) اعلام میدارد.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 43. Pingback: استخدام برق کار ساختمانی در کرج – مد روز

 44. اشکان عابدینی
  فروردین ۲۱, ۱۳۹۵

  الکترو عابدینی
  پخش انواع سیم وکابل ، کابلشو ، گلند ، بست کمربندی ، سرکابل ، مفصل ، سرسیم شیرینگ حرارتی ، لوازم ضدانفجار ، بست اتصالات خط صنعتی و غیره ….
  آدرس : تهران .خیابان لاله زارشمالی . قبل ازسینما کریستال . پاساژ گل .طبقه اول .پلاک ۱۵
  تلفن : ۳۳۹۱۱۵۹۱-، ۸-۳۳۹۹۱۳۹۷

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 45. احمد رضا آخوندی
  فروردین ۱۷, ۱۳۹۵

  کارشناس عمران با سابقه فعالیت اجرایی درخواست همکاری دارم. ۰۹۱۲۲۲۱۰۱۷۳

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 46. جهانبانی
  فروردین ۱۷, ۱۳۹۵

  پیمانکار پروژه های ساختمانی هستم با بیش از ۲۰سال تجربه ودارای رزومه کاری مستند و موفق در نقاط مختلف کشور و عسلویه.
  شعار:کار تیمی،تعهد کاری=موفقیت
  آماده همکاری با کلیه شرکتها و ارگانها در تمامیه نقاط ایران میباشم.
  Tel:09128922660
  ۰۹۳۷۳۸۹۸۱۳۲

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 47. جهانبانی
  فروردین ۱۷, ۱۳۹۵

  پیمانکار پروژه های ساختمانی هستم با بیش از ۲۰سال تجربه ودارای رزومه کاری مستند و موفق در نقاط مختلف کشور و عسلویه.
  شعار:کار تیمی،تعهد کاری=موفقیت
  آماده همکاری با کلیه شرکتها و ارگانها در تمامیه نقاط ایران میباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 48. محمد باقر روستاد
  فروردین ۱۶, ۱۳۹۵

  سلام
  من لیسانس عمران-از استان کهگیلویه و بویر احمد _۳۱سال سن دارم _به اتوکد و اکسل تسلط دارم _ ومتاهل هستم _ جویای کار در یکی از شرکتهای بزرگ عسلویه مشغول به کار بشم.
  ۰۹۱۷۵۱۸۵۸۸۲با تشکرمحمد باقر روستاد

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 49. Pingback: استخدام شرکت خودرو سازی ستاره نیک آریا | مد روز

 50. ابوالفضل داوری
  اسفند ۲۳, ۱۳۹۴

  با سلام
  مسئول امور اداری کارگاه زیرسازی راه آهن قزوین رشت شرکت استراتوس بمدت ۲ سال
  مدیر امور اداری و منابع انسانی کارگاه مجتمع مسکونی موسسه شهدا بصره عراق با شرکت بین الممللی استراتوس بمدت ۴سال
  متاهل
  متولد ۱۳۴۸
  آماده همکاری
  تلفن تماس ۰۹۱۲۵۳۰۹۰۵۷

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 51. Saeid Asgari
  اسفند ۱۷, ۱۳۹۴

  Hi
  I am Saeid Asgari (United man power &gas company)with many years experience in gas and oil piping projects and man power service in Iran and United state ready to working with international companies in Iran as provide professional people in your projects with lowest rate.Let me know please if you have any question by
  +۱-۷۲۰-۵۴۵-۳۴۳۸
  Or
  [email protected]
  Thank you

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 52. ابراهيم مرداني
  اسفند ۱۷, ۱۳۹۴

  با سلام و عرض خسته نباشید. من در زمینه ی سیستم تهویه، راه اندازی و نصب آن، جوشکاری، برشکاری و کارهای تأسیساتی به مدت ۵ سال سابقه ی کاری دارم. همچنین در زمینه های رانندگی پایه ۲ و نگهبانی هم علاقه مند به کار می باشم. در صورت نیاز لطفا با شماره مذکور تماس حاصل نمایید. با تشکر

  ۰۹۱۳۷۸۵۲۶۵۷

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 53. Pingback: استخدام دفتر تجهیزات بتنی | مد روز

 54. حبیبی
  اسفند ۸, ۱۳۹۴

  با سلام
  پارت لودر با تجربه ای سی و هفت ساله و با در اختیار داشتن امکانات بالقوه قادر به تامین لوازم یدکی اصلی کاترپیلار ،کماتسو ،دویتس و … مربوط به ماشین آلات راهسازی ومعدنی و موتورهای دریایی و ژنراتور ها و … برای فروشگاه ها و شرکت ها می باشد.پارت لودر موفق به اخذ نمایندگی سوپاپ های ایتالیایی با مارک Queen شده است که از نظر کیفیت ویژه مصرف در بازارهای اروپا و آمریکا می باشد.هم چنین دارای نمایندگی لوازم جک NOK از کره جنوبی برای دستگاههای کوماتسو می باشد.کلیه قطعات دارای گارانتی ،بارکد و شماره فنی می باشد.جهت اطلاع از شماره فنی قطعات به وب سایت مراجعه نمایید.
  ۰۹۳۹۱۱۱۹۶۵۷
  ۵۵۷۰۸۲۷۹-۵۵۷۰۳۵۷۰
  http://www.partloader-co.ir

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 55. مهدی رضایی
  بهمن ۲۸, ۱۳۹۴

  مهندس شیمی صنایع پتروشیمی تقاضای کار در عسلویه را دارم مهدی رضایی ۲۶ سال [email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 56. علی صفرپور
  بهمن ۱۶, ۱۳۹۴

  باسلام اینجاب علی صفرپور۲۴ساله مهندس موادومتالوژی تقاضای همکاری باشمارادارم.۰۹۱۷۹۲۷۵۸۱۰

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 57. حسینی
  بهمن ۱۶, ۱۳۹۴

  سلام بنده علی حسینی مهندس پالایش گازباسابقه کار۶سال درشرکت گاز۲۷سال دارم ومتقاضی همکاری باشماهستم.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 1

 58. حسینی
  بهمن ۱۶, ۱۳۹۴

  سلام اینجانب علی حسینی هستم با۶سال سابقه کاردرشرکت گازشیرازومهندسی پالایش گازخوندم۰۹۳۷۱۴۵۴۴۴۲

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 59. امیر جعفری
  بهمن ۱۵, ۱۳۹۴

  تکنوجوش تهیه و توزیع ابزار الات صنعتی فروش انواع الکترود و فیلر جوشکاری ایرانی و خارجی و پخش آن به تمامی نقاط کشور
  ۰۹۱۲۸۶۶۱۳۷۸
  ۰۲۶۳۳۳۲۴۱۲۱

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 60. عادل بیگلرخانی
  بهمن ۱۰, ۱۳۹۴

  شرکت فانوس گاز ایران مفتخر است با ۳۵سال سابقه ی درخشان در زمینه ی انجام پروژه های تاسیساتی اینبار در مناطق عسلویه شروع فعالیت خود را اغاز نماید
  ۰۹۱۸۲۰۹۱۴۵۸

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 61. azi
  بهمن ۷, ۱۳۹۴

  واااااای اینهمه بیکااار
  خدا به داد مردم مظلوم ایران برسه
  کشوری که اینهمه ذخایر نفتی داره واقعن باید اینهمه بیکار داشته باشه؟
  اول برا خودم و مردم ایران متاسفم که هیچ اقدامی نمیکنن وساکت نشستن که یه سری دزد بخورن وببرن بعدش برا دولت جمهوری مثلن اسلامی ایران.من نمیدونم کجای دین وقرانمون گفته دزدی ومال مظلوم خوری از ارکان دینه؟
  تورو خدا بیاید خودمون یه اقدامی کنیم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 62. علی باغانی
  دی ۲۲, ۱۳۹۴

  با عرض سلام و خسته نباشید.
  من لیسانس نفت گرایش حفاری و استخراج دارم.
  جویای کار هستم و میزان حقوقش برام مهم نیست.
  در صورت نیاز تماس بگیرین.
  ۰۹۱۵۲۳۰۴۸۶۳

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 63. مژده
  دی ۱۳, ۱۳۹۴

  با سلام، اینجانب دارای مدرک کارشناسی ارشد شیمی کاربردی با معدل a میباشم و تازه فارغ التحصیل شدم علاقمند به کار در منطقه عسلویه و هرمزگان . لطفامرا راهنمایی کنید.
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 4

 64. با سلام
  بازرگانی محیا مفتخر است با دستگاه های جوشکاری اینورتر با کیفیت بالا را درخدمت صنعت کشورمان ایران باشد
  کیفیت بالا
  ضمانتنامه کتبی
  دارای. استانداردهای ISO _NEC_ROHS
  دارای دفترچه راهنمای فارسی
  دارای کابل و انبر و دستکش کار
  قابلیت جوشکاری عمودی
  ۰۹۱۲۱۳۲۷۰۹۱
  ۰۲۱۶۶۳۴۹۹۱۷
  ۰۲۱۶۶۳۴۹۹۱۸

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 2

 65. M.DIBAZAR
  دی ۱۰, ۱۳۹۴

  * با سلام دیبازر هستم *

  . سابقه حضور به عنوان کارشناس دفتر فنی نصب تجهیزات (مکانیکال)در ساخت پتروشیمی (عسلویه)
  . آشنایی با نرم افزار PDMS (طراحی پتروشیمی)
  . دارنده مدرک کارشناسی مکانیک سیالات

  شماره تماس : ۰۹۳۵۶۷۲۷۸۳۸

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 66. سجاد
  دی ۸, ۱۳۹۴

  باسلام
  سجاد قبادی هستم بامدرک لیسانس کامپیوتر.در فازهای ١٢و ١٧و١٨شرکت دریز با سابغه ی ۵سال در قسمت کیوسی و تست پکیج مشغول به کاربوده ام و در حال حاضر بیکارم .خواهشمندم از مسئولین محترم درخواست کار دارم
  شماره تماس
  ۰٩٣۶٧٧٧٢٨۶٣
  سال تولد ١٣۶۶

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 67. لاله صیدالی بختیاری
  آذر ۲۲, ۱۳۹۴

  با سلام
  لاله صیدالی هستم دارای کارشناسی روانشناسی صنعتی و کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی.مدرس دانشگاه و دارای ۶ سال سابقه مشاوره و ۲سال سابقه ممدکاری اجتماعی. آمادگی خود را جهتهمکاری در شرکتهای عسلویه اعلام میکنم
  تلفن تماس: ۰۹۱۳۷۹۱۲۲۴۶

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 68. سیدمنوچهرهاشمی
  آذر ۲۰, ۱۳۹۴

  باسلام.بنده سیدمنوچهرهاشمی هستم دارای بیش از۱۷سال سابقه کار در نقشه برداری.بیشتر سابقه کار بنده در مهندسین مشاور بوده وچندین سال نیز در عسلویه مشغول بکار بودم ولی بعلت اوضاع بداقتصاد مملکتی وتعطیلی بیشتر پروزه های پارس جنوبی الان مدتی است که بیکار میباشم فلذا از شرکتها محترم درصورت نیاز آماده همکاری میباشم
  تلفن تماس۰۹۱۱۳۳۴۹۹۴۰

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 69. طلوعى فرد--كارخانه دار
  آذر ۱۱, ۱۳۹۴

  باسلام
  ما دارنده بزرگترین کارخانه بتنى در خاور میانه امادگى تامین و اجراى کلیه اقلام بتنى،جداول بتنى،کف پوش بتنى،دیوار بتنى،بتن اماده و کف پوش هاى بتنى ترافیکى با گارانتى ١٠ ساله بصورت تهاتر و اقساط در ارقام بالا رو اعلام میداریم
  طلوعى فرد
  ٠٩١٠١٨٩٧٠٠۶

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 70. حسین
  آذر ۸, ۱۳۹۴

  ایسانس مهندسی شیمی . آماده همکاری .
  ۰۹۳۷۶۴۸۸۷۶۷

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 71. واسعي
  آذر ۲, ۱۳۹۴

  با عرض سلام و خسته نباشید اینجانب دارای مدرک لیسانس برق و الکترونیک و در حال حاضر تعمیر کننده کلیه دستکاههای جوش ایرانی و خارجی همراه با ضمانتنامه یکساله هستم و اماده همکاری با کلیه شرکتها در این ضمینه و همینطور استخدام هستم شماره تماس ۰۹۳۸۳۸۷۱۲۰۴

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 72. آرام بایزیدی
  آبان ۲۹, ۱۳۹۴

  اینجانب فارغ التحصیل کارشناسی ارشد برق-قدرت یوده و دارای پروانه پایه ۳ طراحی و نظارت تأسیسات الکتریکی ساختمان می باشم. در صورت نیاز به نیرو آمدگی کامل را دارم. (مجرد و دارای کارت پایان خدمت)
  [email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 73. مسلم حبیبی
  آبان ۲۶, ۱۳۹۴

  باسلام اینجانب دارای مدرک کارشناسی مکانیک سیالات با معدل ۱۷/۵۲ و دارای دو سال سابقه در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء گروه تخصصی نیرو گستر در زمینه خطوط انتقال گاز و آب می باشم و آماده همکاری با شرکت های نفتی و گازی در عسلویه می باشم با تشکر ۰۹۳۹۷۸۸۸۲۲۹

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 74. نصیر اقا جان تبار
  آبان ۲۲, ۱۳۹۴

  با سلام واحترام
  من کارشناسی ارشد برق کنترل هستم و متقاضی کار میباشم.
  شماره تماس ۰۹۳۵۳۶۶۷۵۳۶

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 75. اشکان
  آبان ۱۹, ۱۳۹۴

  بنده کارشناس مالی- اداری حسابدار و حسابرس هستم ودر حال حاضر در یکی از فاز های سایت مشغول به کار می باشم.اهل تهرانم و در صورت نیاز قادر به همکاری با موسسات کارفرما و پیمانکاران قوی می باشم.
  ۰۹۱۲۳۸۶۰۹۰۳

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 76. سیداشکان
  آبان ۱۱, ۱۳۹۴

  با سلام
  لیسانس عمران با معدل aمی باشم و مسلط بر زبان انگلیسی می باشم تمایل به فعالیت در شرکتهای مرتبط را دارم با تشکر۰۹۱۸۶۵۶۲۶۴۴:tell

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 77. سیداشکان
  آبان ۱۱, ۱۳۹۴

  با سلام
  لیسانس عمران با معدل aو مسلط بر زبان انگلیسی می باشم خوشحال می شوم با شرکت مرتبط فعالیت داشته باشم با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 78. مسعود رمضانی
  آبان ۶, ۱۳۹۴

  با سلام خدمت کلیه شرکتها واقع در منطقه پارس جنوبی

  ماشینهای اداری پارس عسلویه

  نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش دستگاه های کپی توشیبا .اسکنر های

  فوژان اکسوم . ریسو گراف و اچ پی را دارا میباشد .

  ۰۷۷۳۷۲۶۶۳۴۰
  ۰۹۱۷۶۴۳۴۲۹۶
  ۰۹۳۹۷۹۶۵۴۱۴

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 79. بهنام
  آبان ۴, ۱۳۹۴

  باسلام. من لیسانس برق دارم ومتاهل هستم شدیدا محتاج کارهستم.دارای کارت پایان خدمت هستم. به طور حرفه ای اشنایی کامل باهمه برنامه هایplcدارم به طور حرفه ای توانایی کار بامانیتورینگ وشبکه را دارم و توانایی کار با نرم افزارهایsimatic manager,dopsoft,wplsoft,wincc flexible step7رادارم وبه طور حرفه ای توانایی کار با اینورترهای صنعتی را دارا هستم وبه طور پیشرفته اشنا به برق صنعتی و تابلو برق هستم ومهارت کامل کار با کامپیوتر را داراهستم وبه طور پیشرفته مسلط به زبان انگلیسی هستم ونزدیک۳سال سابقه کاری درزمینه برق دارم. اماده همکاری با کلیه شرکت ها در کل کشور هستم.۰۹۱۵۰۲۸۰۷۷۶

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 80. بهنام
  آبان ۴, ۱۳۹۴

  باسلام.اینجانب مهندس برق والکترونیک هستم.برنامه نویس plcدرحدتخصصی هستم باهمه برنامه های plcدرحدعالی میتوانم کارکنم مهارت کار با مانیتورینگ وشبکه دارم وهمچنین توانایی کار با نرم افزارsimatic manager,wplsoft,dopsoftwincc flexible step7را دارم درحدحرفه ای توانایی کار با برق صنعتی وتابلو برق را دارم وهم چنین مهارت کار با اینورترهای صنعتی دارم وبه طور حرفه ای کار با کامپیوتر را مهارت دارم وبه طور پیشرفته به زبان انگلیسی مسلطم و کارت پایان خدمتم را گرفتم و۳سال سابقه کار دارم. اماده همکاری با کلیه شرکت ها در کل کشور هستم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 81. یاشار غلامی پور
  آبان ۴, ۱۳۹۴

  با عرض سلام
  بنده فروشنده لوازم و قطعات هیدرولیکی در تبریز میباشم(راهسازی و صنعتی).
  ۰۴۱۳۵۵۱۱۷۰۱-۲
  ۰۹۱۴۳۱۳۶۴۲۴

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 82. بهره برداران کهربا
  آبان ۳, ۱۳۹۴

  بهره برداران کهربا
  تامین کننده ملزومات الکتریکی وعامل فروش تجهیزات ضدانفجار
  تلفن : ۳۳۹۵۵۵۸۸-۰۲۱
  فکس : ۳۳۹۴۱۰۵۴-۰۲۱

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 83. مهدی میری
  آبان ۳, ۱۳۹۴

  سلام
  اینجانب لیسانس مکانیک تاسیسات حرارتی برودتی با معدل ۱۷
  آشنا با دستگاههای نیروگاهی///با برنامه ی کریر و سیستم های تهویه مطبوع و سیستم های سردخانه ایی کار کردم
  متقاضی کار در جنوب کشور و شرکت های صنعتی و پیمانکار هستم
  تشکر
  ۰۹۱۷۹۱۷۷۱۶۱
  ۰۹۱۷۴۳۹۷۷۳۶
  ۰۷۱۳۷۴۰۰۵۶۳
  [email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 84. مهدی میری
  آبان ۳, ۱۳۹۴

  سلام
  اینجانب مهدی میری لیسانس مکانیک تاسیسات گرایش حرارت و برودت
  آشنایی با سیستم نیروگاهی///بابرنامه کریر و سیستم های تهویه مطبوع وسیستم های سردخانه ایی کار کرده ام//سه سال بیمه دارم
  متقاضی کار در جنوب کشور و شرکت های صنعتی و پیمانکار
  تشکر
  ۰۹۱۷۹۱۷۷۱۶۱
  ۰۹۱۷۴۳۹۷۷۳۶
  ۰۷۱۳۷۴۰۰۵۶۳

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 85. سعید فاروقی
  آبان ۱, ۱۳۹۴

  با سلام اینجانب سعید فاروقی کارشناس عمران با ۱۶ سال سابقه مفید در زمینه های راه و ساختمان های صنعتی و … تمایل به کار در محدوده عسلویه دارم خواهشمندم در صورت نیاز به آدرسم ایمیل بفرماید [email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 86. کیومرث مرادی
  مهر ۲۵, ۱۳۹۴

  سلام من یک سنگ کار هستم درهمدان درصورت تمایل میتوانید باشماره های ۰۹۱۸۵۰۶۵۳۲۴تماس حاصل کنید

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 87. سلام- مهندس عمران هستم با ۴۰ سال سابقه کارآماده کار در زمینه برآورد و پیشنهاد و آنالیز قیمت و صورت وضعیت نویسی و تعدیل و محاسبه تاخیرات با نرم افزارهای تکسا وتدبیر صنعت وکنتل نقشه های اجرایی و برنامه ریزی و کنترل و مدیریت پروژه با نرم افزاهای MS PROJECT 2013 و PRIMAVERA P6 ,
  شماره وبایل : ۰۹۰۱۵۳۴۰۶۱۷ – ایمیل: [email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 88. سیلاب جنوب
  مهر ۲۱, ۱۳۹۴

  شرکت سیلاب جنوب پیمانکار بومی فاضلاب منطقه عسلویه در خصوص
  ۱- طراحی ساخت و راهبری تصفیه خانه های فاضلاب
  ۲- بزرگنرین دارنده تانکر های حمل و تخلیه فاضلاب در عسلویه
  آماده است به اشخاص، اصناف، رستوران ها، کمپ ها، محتمع های گازی و پتروشیمی خدمات ارائه نماید.
  تلفن: ۰۹۲۰۳۲۹۳۵۲۲ یا ۰۹۲۰fazelab را شماره گیری نمایید.( خدمات مشاوره و بازدید کاملا رایگان می باشد.)

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمدی
   اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۵

   سلام
   در صورت نیاز به لوله ، اتصالات و شیرآلت پلی اتیلن داشتید در خدمت هسم.
   تولیدات ما دارای تاییدیه شرکت ملی گاز و شرکت آب میباشد.
   ارادتمند-محمدی
   ۰۹۱۲۱۱۸۳۷۲۲
   [email protected]

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 89. محمد حميدي
  مهر ۱۳, ۱۳۹۴

  سلام خسته نباشید
  بنده پیمانکار نقشه برداری هستم در عمان و عراق هم پروژه کار کرده ام ،مجهز به تجهیزات کامل نقشه برداری ام ازجمله چندین توتال استیشن وGPS دو فرکانسه واکیپ کامل اجرایی ودفتری دوست دارم پروژه های سخت رو که دیگران از انجام دادنش عاجزند من انجام بدم با ۱۸ سال سابقه در کلیه امور نقشه برداری خوشحال میشم که همکاری داشته باشم[email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 90. رضا
  مهر ۱۱, ۱۳۹۴

  باسلام رضاجمشیدی هستم دیپلم برق صنعتی دارای۲سال سابقه کار در شرکت پتروشیمی جم هستم متولد۶۸هستم تقاضای کاردرشرکتها را دارم.باتشکر۰۹۳۹۰۷۴۲۸۷۶

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 91. با سلام تکنوجوش تهیه کننده انواع الکترودهای اصلی ایساب با شناسنامه و انوتع الکترود و فیلر های جوشکاری در ایران تماس با ما
  ۰۹۱۲۸۶۶۱۳۷۸
  ۰۲۶۳۳۳۲۴۱۲۱
  http://www.technojoosh.ir

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 92. سلام .
  شرکت افرا تولید کننده پالت های چوبی
  ۰۹۱۳۳۲۹۹۹۱۰
  ۰۹۳۹۱۱۳۲۳۷۳
  ۰۹۱۲۹۱۵۹۵۴۵

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 93. رضا
  شهریور ۳۰, ۱۳۹۴

  سلام

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 94. محمد جواد
  شهریور ۲۵, ۱۳۹۴

  سلام ووقتتون بخیر،اینجانب مهندس کامپیوتر دارای سه سال سابقه کار به عنوان سرپرست انبار(material&tools man)وانجام اموراداری یک شرکت خارجی واشنا به زبان انگلیسی،درخواست همکاری با شرکتهای عسلویه را دارم لذا در صورت تمایل همکاری با شماره های ۰۹۱۷۰۵۹۷۵۹۱یا۰۹۳۹۰۲۰۷۷۸۹تماس حاصل فرمائید.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 95. محمد جواد
  شهریور ۲۵, ۱۳۹۴

  سلام ووقتتون بخیر،اینجانب مهندس کامپیوتر دارای سه سال سابقه کار به عنوان سرپرست انبار(material&tools man)وانجام اموراداری یک شرکت خارجی واشنا به زبان انگلیسی،درخواست همکاری با شرکتهای عسلویه را دارم لذا در صورت تمایل همکاری با شماره های ۰۹۱۷۰۵۹۷۵۹۱و۰۹۳۹۰۲۰۷۷۸۹تماس حاصل فرمائید.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 96. HATAMI
  شهریور ۱۷, ۱۳۹۴

  متولد ۶۳ هستم.دارای مدرک لیسانس آمارو فوق لیسانس صنایع می باشم.با معدل ۱۷٫ ۳ سال مفید سابقه کار در زمینه برنامه ریزی تولید شرکت های OIL &GAS میباشم. مسلط به زبان انگلیسی می باشم.توانایی کار با نرم افزارهای MSP و OFFICE و… .
  آماده همکاری با شرکت های وابسته می باشم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 97. محسن ورپشتی
  شهریور ۱۵, ۱۳۹۴

  باسلام دارای کار گاه تراشکاری هستم با تجهیزات صنعتی شامل دستگاه تراش فرز صفحه تراش وجوش Dc وAc-Dc ومصلت به تعمیرات وبازسازی انواع گیربکس ودیفرانسیل می باشم وامادگی این کار گاه را جهت همکاری با این ارگان را علام میدارم آدرس کنگان روبرو پمپ بنزین خلیج فارس همراه ۰۹۱۳۱۸۴۲۳۱۱ ۰۹۳۳۸۳۵۰۱۵۱

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 98. مهدی ناقی
  شهریور ۱۱, ۱۳۹۴

  سلام.اینجانب مهدی ناقی تولید کننده انواع چرخهای صنعتی ثابت و گردان فلزی و پلاستیکی هستم.در زمینه ساخت و تولید قالبهای پلاستیکی و فلزی فعالیت میکنم.لذااینجانب امادگی خود برای انجام پروژه در زمینه های ذکر شده به حضور اعلام مینمایم ۰۹۱۲۱۷۲۰۱۴۳

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 99. زرگران
  مرداد ۲۸, ۱۳۹۴

  سلام علیکم اینجانب جلال زرگران بامدرک فوق لیسانس شیمی کاربردی از دانشگاه خوازمی تهران و۷ سال سابقهدر زمینه های مختلف شیمیایی از فبیل روغن موتور وبتن ولوله پلیمر وغیره به دنبال خدمت در مناطق صنعتی عسلویه می باشم لطفا در صورت امکان مساعدت فرمایید۰۹۳۹۹۲۷۹۴۲۶

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 100. مهندس علي علوي
  مرداد ۲۸, ۱۳۹۴

  با سلام وخسته نباشید
  مدیریت محترم
  اینجانب مهندس علوی
  دارای شرکت اکتشاف صنعت در زمینه تراشکاری وجکسازی وساخت قطعات هیدرولیک جهت همکاری با شرکت حضور خود را اعلام میدارم.
  باتشکر
  شماره های تماس شرکت
  ٠٩١۶٨٩٩٣۵۴۵
  ٠۶١٣۵۵۵٢۴٢۴
  ٠۶١٣۵۵۵٢٠۶٠
  شماره فکس
  ٠۶١٣۵۵۵۴۴٧٧

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 101. Ali
  مرداد ۲۸, ۱۳۹۴

  با سلام وخسته نباشید
  مدیریت محترم
  اینجانب مهندس علوی
  دارای شرکت اکتشاف صنعت در زمینه تراشکاری وجکسازی وساخت قطعات هیدرولیک جهت همکاری با شرکت حضور خود را اعلام میدارم.
  باتشکر

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 102. پویا هوشیار
  مرداد ۲۷, ۱۳۹۴

  انجانب پویا هوشیار مهندس پلیمر -صنایع رنگ با ۳ سال سابقه بعنوان مدیر کنترل کیفی در زمینه لوله های پلی اتیلن مایل به همکاری در زمینه بازرسی رنگ در مناطق جنوبی میباشم. ۰۹۱۱۲۲۰۲۲۸۱

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 103. جلیل جمدار
  مرداد ۲۷, ۱۳۹۴

  با سلام/بنده جوانی هستم ۲۷ ساله متاهل و دارای یک فرزند و به دنبال کار هستم و به دلیل مشکلات مالی تقاضای کار در عسلویه را دارم/برای کار کارگر ساده با مدرک دیپلم
  ۰۹۳۰۸۴۰۳۳۶۷

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 12 Thumb down 1

 104. یاشاررزاقی
  مرداد ۱۳, ۱۳۹۴

  من دارای تحصیلات لیسانس عمران ودارای ۸ سال سابقه نظارت در رشته عمران میباشم . والان فاقد کار میباششم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 105. مهندس امید رضا رحمانیان
  مرداد ۳, ۱۳۹۴

  نمایندگی انحصاری فروش خودروهای سنگین(بهمن دیزل و سیبا موتور)
  نمایندگی فروش خودروهای کار مانند کشنده و کمپرسی فاو و ایسوزو (۶ و ۸ و ۱۸ تن) و مینی بوس و خودرو های دوکابین ایسوزو و کاپرا در جنوب استان فارس شهرستان جهرم،آمادگی تامین ماشین آلات آن شرکت به صورت نقدی و اقساطی را داریم. تلفن دفتر: ۷-۵۴۴۴۵۷۲۶ -۰۷۱
  فکس: ۵۴۳۳۲۵۶۸ -۰۷۱
  همراه: ۰۹۱۷۱۹۱۱۲۶۱

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 106. حبیبی
  تیر ۲۹, ۱۳۹۴

  با سلام
  پارت لودر با تجربه ای سی و هفت ساله و با در اختیار داشتن امکانات بالقوه قادر به تامین لوازم یدکی اصلی کاترپیلار ،کماتسو ،ولو و … مربوط به ماشین آلات راهسازی ومعدنی و موتورهای دریایی و ژنراتور ها و … برای فروشگاه ها و شرکت ها می باشد.پارت لودر موفق به اخذ نمایندگی سوپاپ های ایتالیایی با مارک Queen شده است که از نظر کیفیت ویژه مصرف در بازارهای اروپا و آمریکا می باشد.هم چنین دارای نمایندگی لوازم جک NOK از کره جنوبی برای دستگاههای کوماتسو می باشد.
  ۰۹۳۹۱۱۱۹۶۵۷
  ۵۵۷۰۸۲۷۹-۵۵۷۰۳۵۷۰
  http://www.partloader.ir

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 107. امیرجعفری
  تیر ۱۸, ۱۳۹۴

  با سلام شرکت تکنوجوش در ضمینه تهیه وتوزیع ابزار الات صنعتی و انواع الکترود خارجی و انواع فیلرجوشکاری فعالیت دارد
  موبایل:۰۹۱۲۸۶۶۱۳۷۸
  تلفن:۰۲۶۳۳۳۲۴۱۲۱
  انواع لوازم کارگاهی

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 108. حجت الله محمودی
  تیر ۱۴, ۱۳۹۴

  با سلام ضمن عرض تبریک به مناسبت ماه مبارک رمضان از ریاست محترم شرکت تقاضای استخدام در شرکت های شما را دارم وبا توجه به نداشتن پشتوانه ، شرایط مالی، شغل مناسب هنوز موفق به کار نشده ام و الان بمدت ۵ ماه هست که خدمتم تمام شده است و سخت بدنبال کار بوده ام و بدلیل نداشتن آشنا هنوز موفق نشده ام کاری پیدا کنم و نیاز فوری به کار امید به توجه ریاست محترم دارم.اینجانب حجت الله محمودی دارای مدرک لیسانس مهندسی معماری هستم و با ۲ سال سابقه کار شماره تماس:۰۹۱۷۶۸۳۵۶۹۷——

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 109. مهدی
  تیر ۱۳, ۱۳۹۴

  با سلام
  اینجانب مهدی قاءدی دارای مدرک کارشناسی مهندسی شیمی با معدل ۱۵/۲۲ هستم ودارای ۳سال سابقه کار به عنوان مسول فنی در شرکت صنایع غذایی هستم وآشنایی کامل به نرم افزار aspen hysis وآشنایی کامل به مهارت های ICDL می باشم وآماده کار درعسلویه،بوشهر،استان هرمزگان واستان خوزستان می باشم.
  شماره تماس: ۰۹۳۶۶۶۸۷۹۸۰
  [email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 110. مهدی
  تیر ۱۳, ۱۳۹۴

  با سلام
  اینجانب دارای مدرک کارشناسی مهندسی شیمی با معدل ۱۵/۲۲ هستم ودارای ۳سال سابقه کار به عنوان مسول فنی در شرکت صنایع غذایی هستم وآشنایی کامل به نرم افزار aspen hysis وآشنایی کامل به مهارت های ICDL می باشم وآماده کار درعسلویه،بوشهر،استان هرمزگان واستان خوزستان می باشم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 111. حسین
  تیر ۱۲, ۱۳۹۴

  با سلام

  شرکت سیماتک یک شرکت مهندسین مشاور با سابقهٔ بیش از ۱۰ سال در کلیه زمینه‌های الکترونیک با مجربترین مهندسین و متخصصان از کشور سوئد آمادهٔ ارائه هر گونه خدمات با رضایت کامل شما میباشد. کادر مهندسین ما در سیماتک میتوانند شما را از اولین مراحل کار مثل پیش مطالعه، طراحی مدارهای الکترونیکی‌ (شماتیک و لی‌اوت)، تست، ارزشیابی، نمونه سازی و در نهایت تولید یاری کنند. همچین میتوانیم مهندسین شما را هم در محل و هم در سوئد با بهترین کیفیت تعلیم و پرورش دهیم. شرکت ما بهترین و کاملترین برنامه‌ها را برای تمامی مراحل تولید از شرکتهای بزرگ مورد استفاده قرار میدهد. مهمترین آنها:

  Caedens Orcad (طراحی‌ مادرهای الکترونیکی‌)
  Cadens Alegro (لی‌اوت)
  Mentor DesignView (طراحی‌ مادرهای الکترونیکی‌)
  Mentor DesignView (لی‌اوت)
  Multisim (طراحی‌ مادرهای الکترونیکی‌ و شبیه سازی)
  National Instruments Ultiboard (لی‌اوت)
  —————————————————————————————————————-
  SW- Programming (طراحی نرم افزار )

  Tools: (نرم افزار )
  Simulink, MS Visual Studio, MS Platform Builder, LabView, IAR Embedded Workbench, Photoshop, MS Visual C++, Atmel AVR Studio, MS Office, Maple, Femlab/Comsol Multiphysics, ProEngineer, Solid Works, ANSYS, LaTeX, Subversion.

  programming language: ( زبانهای برنامه ریزی )
  C, G (LabView), C++, Java, Python, Kunskaper, C#, HTML, XML, Assembler, VHDL.

  —————————————————————————————————————-
  Mechanic Design
  Vehicledesign, Machinedesign, Form & Design, Ergonom, Geometridesign,
  Interior och exterior, Test- and measurement, Mechatronik & Cablekonstruktion.

  Tools: (Narmafsar)
  Catia V5, Creo/ProE & NX/SE, DevPort.

  ضمنا مشاورین ما در جهت مشاوره تخصصی جهت ارتقاع بازدهی و عرضه بهتر کالای شما در سطوح علمی واقتصادی و تکنیک بازاریابی با متوده روز اروپا به منظورارتقاء بازدهی مطلوب کارائیه شرکت آماده ارائه هرگونه خدمات می باشد.
  در زمینهٔ تدریس شرکت سیماتک کلیهٔ کتب و جزوات لازم را تهیه و به شرکت کنندگان ارائه میدهد. هدف از تدریس و پرورش مهندسین شما به کار گیری تمامی دانش آنها و منطبق کردن این دانش در زمینهٔ تولید و بهره‌‌برداری صنعتی‌ است.

  شماره تماس:۰۹۱۲۳۳۰۲۹۸۹ ایمیل ادرس: [email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 112. هومن هاشمی زاد
  خرداد ۱۹, ۱۳۹۴

  با سلام.
  اینجانب هومن هاشمی زاد،لیسانس عمران و دارای ۴ سال سابقه فعالیت در زمینه پروژه های عمرانی می باشم.تخصص بنده طراحی و محاسبه سازه میباشد.همچنین ۲سال بعنوان مدیر فنی و مدیر کنترل کیفیت کارخانه تولید بتن آماده فعالیت داشتم.
  بنده مایل به کار در جنوب کشور(عسلویه-کیش-قشم-بندرعباس-بوشهر و …)میباشم.
  باتشکر
  تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۸۶۳۱۸۴
  ایمیل: [email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 113. محمد هوشیار
  خرداد ۱۸, ۱۳۹۴

  باسلام
  محمد هوشیار هستم دارای لیسانس مکانیک سیالات
  یکسال سابقه برق صنعتی دارم.
  ۵ماه هست که در بخش حفاظت کاتدی فعالیت دارم.
  کارشناسی ارشد خوردگی را می خواهم شرکت کنم.

  نیازمند راهنمایی مهندسان گرامی می باشم

  در خواست کار در عسلویه را دارم.

  با تشکر…
  شماره تماس:۰۹۱۲۵۵۲۲۰۰۳

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 114. محمد هوشیار
  خرداد ۱۸, ۱۳۹۴

  با سلام
  محمد هوشیار هستم دارای لیسانس مکانیک سیالات هستم
  یکسال سابقه کار دارم در زمینه برق صنعتی
  ۵ماه سابقه کار در بخش حفاظت کاتدی را دارم
  کارشناسی ارشد خوردگی را می خواهم بخوانم.

  دوره های خوردگی و حفاظت کاتدی۱٫۲٫۳ را در انجمن خوردگی گذرانده ام.

  در خواست کار در عسلویه را دارم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 115. حمید
  خرداد ۱۷, ۱۳۹۴

  سلام و خسته نباشید بنده با حدود ۵ سال سابقه فعالیت در زمینه ساختمانی و رشته مهندسی عمران متقاضی کار در جنوب کشور و با شرایط نسبتا خوب میباشم خواهشمند است در صورت نیاز شرکتهای عمرانی با شماره تماس ۰۹۳۰۷۳۵۵۶۱۳ تماس حاصل نمایند . با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 116. خالد طاهری
  خرداد ۱۰, ۱۳۹۴

  اینجانب خالد طاهری متولد ۱۳۶۵دارای مدرک کارشناسی در رشته مهندسی شیمی /صنایع پالایش پترو شیمی و گاز و همچنین دوره HSE رو گذروندم معدل کارشناسی ۱۴/۸۱می باشد.
  تلفن تماس۰۹۳۰۷۸۷۳۶۷۷
  ایمیل[email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 117. محسن
  خرداد ۱۰, ۱۳۹۴

  سلام محسن هستم لیساتس عمران با سه سال سابقه کار و بیمه ۸ سال واشنایی به زبان ومدیریت خواهان همکاری با شرکتهای محترم ۰۹۱۱۸۵۵۰۴۶۳

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 118. سعید
  خرداد ۱۰, ۱۳۹۴

  اینجانب لیسانس مکانیک فوق لیسانس مدیریت صنعتی و دارای تقریبا ۲ سال سابقه در شرکتهای صنعتی میباشم مایلم در شرکتهای نفت گاز پتروشیمی در هر جای ایران مشغول شوم توانایی ترجمه زبان انگلیسی و اشنا با وسایل و ادوات صنعت میباشم تلفن تماس ۰۹۱۲۲۳۱۹۲۶۲

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 119. بازنشسته
  اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۴

  خیلی متاسف شدم که طرف فوق لیسانس دنبال کاره وای ایران که از همه کشور ها در این جا کار می کردنند حالا مردم خود ایران افتاده اند به گدایی بخوانید متوجه میشوید چقدر دنبال کارند ای مسئولین بیدار شوید شما را به جان حسین کاری کنید این همه جوان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 12 Thumb down 1

 120. حسيني
  اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۴

  با سلام.بنده با لیسانس عمران هستم با ۱۲ سال سابقه کار مفید.مایلم در یکی از شرکتهای نفت یا گاز فغالیت کنم.
  [email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 121. رحمت شاهمرادی
  اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۴

  باسلام اینجانب ۲۲ سال سابقه تراشکاری دارم و چندسال در تراش فلنج در کلاسهای متفاوت فعالیت داشته ام.آمادگی همکاری خود را با تمامی شرکتها را اعلام می نمایم ضمنا در تهران ماشین آلات جهت تولید انواع فلنج تا قطر ۱۴۰۰mm را نیز دارم با تشکر شاهمرادی ۰۹۱۲۱۹۱۶۲۳۴

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 122. آیناز
  اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۴

  با سلام
  این جانب با مدرک لیسانس معماری و سابقه کار ۷ سال در پروژه های عمرانی ( اسکله رجایی ونفت ستاره خلیج فارس ، آلومینیوم المهدی، منطقه ویژه )تقاضای همکاری برای پروژه های عمرانی در بندرعباس و منطقه عسلویه و جزیره کیش یا قشم را دارم در صورت نیاز نیرو ممنون میشم درخواست همکاری اینجانب رو پذیرا باشید.با تشکر
  راه ارتباط :[email protected]
  شماره تماس:۰۹۳۹۵۸۱۲۲۷۹

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 6 Thumb down 0

  • یشم
   خرداد ۱۲, ۱۳۹۴

   سلام آیناز میشه تماس بگیرین که کجا مشغول هستین در حال حاضر

   رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

   • آیناز
    تیر ۲۱, ۱۳۹۴

    سلام ، درحال حاضر بیکار هستم

    رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 123. خدیجه
  اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۴

  با سلام
  این جانب با مدرک لیسانس معماری و سابقه کار ۷ سال در پروژه های عمرانی ( اسکله رجایی ونفت ستاره خلیج فارس ، آلومینیوم المهدی، منطقه ویژه )تقاضای همکاری برای پروژه های عمرانی در بندرعباس و منطقه عسلویه و جزیره کیش یا قشم را دارم در صورت نیاز نیرو ممنون میشم درخواست همکاری اینجانب رو پذیرا باشید.با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 124. فواد سالمی
  اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۴

  RESUME
  مشخصات فردی
  نام و نام خانوادگی : فواد سالمی
  تاریخ تولد : ۰۶/۱۱/۱۳۶۵
  ملیت : ایرانی
  شماره شناسنامه : ۵۳۶۳
  کد ملی : ۱۸۱۹۸۷۸۹۴۵
  شماره تلفن : ۰۹۱۶۹۱۷۸۲۲۰-۰۹۳۸۹۶۰۶۷۳۷
  آدرس ایمیل : [email protected]
  نشانی منزل : اهواز بلوار گلستان

  تحصیلات
  دانشجوی فوق لیسانس مکانیک – تبدیل انرژی
  مهندس مکانیک ( حرارت و سیالات )
  محل تحصیل : دانشگاه آزاداسلامی واحد اهواز

  مهارتهای عملی
  توانایی فعالیت در زمینه سازه های فلزی و آشنا به نقشه های مربوطه
  آشنایی با نقشه های سیویل و تجهیزات پالایشگاهی
  آشنایی با کلیه فعالیتهای دفتر فنی مانند MIV , TQ , NCR , RMA , MTO و بالانس متریال
  آشنایی با نقشه های مخازن ذخیره و فعالیتهای مربوطه مانند ، برآورد متریال ، تهیه Cutting Plan و …
  سوابق شغلی
  کارگاه ساخت اسراکچر و سوله های صنعتی
  شرکت رهگشا – اهواز
  سمت دفتر فنی و مدیر هماهنگی
  تاریخ : تیر ماه ۹۲ تاکنون

  پروژه ساخت مخازن ذخیره میعات گازی بندر عباس – پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس
  شرکت WINTECO
  سمت دفتر فنی مخازن ذخیره
  کارفرما شرکت استیم رادیرا
  تاریخ : تیرماه ۱۳۸۸ تا آذرماه ۱۳۸۸

  طرح توسعه میدان گازی پارس جنوبی – فاز ۹ و ۱۰
  شرکت رامشیر ( Area C)
  سمت دفتر فنی نصب تجهیزات و سازه های فلزی
  کارفرما شرکت OIEC
  تاریخ : خرداد ۱۳۸۷ تا آبان ۱۳۸۷

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 125. مسعود
  اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۴

  با سلامفوق دیپلم it با سابقه کار نسبتا بالا مسلط به نرم افزار آماده همکاری با شرکت های تابعه در عسلویه میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 126. حسین داودی
  اردیبهشت ۶, ۱۳۹۴

  باسلام و خسته نباشید اینجانب حسین داوودی متولد ۶۴ دارای مدرک مهندسی شیمی صنایع گاز ودارای سه سال سابقه کار درفاز ۱۳ رجب عسلویه درقسمت پایپینگ و دفتر فنی و دوسال درشرکت های انتقال لوله گاز اماده همکاری با شرکتهای پیمانکاری در عسلویه را دارم شماره تماس ۰۹۱۵۳۸۵۳۱۶۲ و ۰۹۳۵۶۵۰۲۷۲۸

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 127. مرادی
  اردیبهشت ۵, ۱۳۹۴

  لیسانس نقشه برداری
  فوق لیسانس GIS
  ۸سال و نیم سابقه کار

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

  • مهاجری
   دی ۳۰, ۱۳۹۴

   با سلام . برای رتبه بندی در مشاور نیار داریم .لطفا پیام یا تماس فرمایید.
   ۰۹۱۱۱۳۸۶۵۳۷ [email protected]

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 128. میلاد عباسی
  اردیبهشت ۵, ۱۳۹۴

  سلام میلاد هستم کارشناس جوش مسلط به بازرسیها ی جوش و انجام فرایند جوشکاری و پایپینگ
  ۰۹۳۸۷۹۸۰۳۶۸

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 129. میلاد عباسی
  اردیبهشت ۵, ۱۳۹۴

  سلام میلاد هستم کارشناس جوش مسلط به بازرسیها ی جوش و انجام فرایند جوشکاری و پایپینگ

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 130. شهریار
  اردیبهشت ۲, ۱۳۹۴

  عرض سلام ادب و ارادت خدمت شما اینجانب دارای مدرک مهندس فناوری اطلاعات و ارتباطات (ict)گرایش مخابرات هستم دارای کارت پایان خدمت ۲۵ سال سن اشنایی کامل با سیستم های کامپیوتری شبکه و… تمایل کار در عسلویه را دارم. شماره تماس اینجانب ۰۹۱۶۱۵۹۳۰۸۰

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 131. شهریار
  اردیبهشت ۲, ۱۳۹۴

  عرض سلام ادب و ارادت خدمت شما اینجانب دارای مدرک مهندس فناوری اطلاعات و ارتباطات (ict)گرایش مخابرات هستم دارای کارت پایان خدمت ۲۵ سال سن اشنایی کامل با سیستم های کامپیوتری شبکه و… تمایل کار در عسلویه را دارم.متشکرم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 132. صادق مسعودی فر
  اردیبهشت ۲, ۱۳۹۴

  باسلام
  شرکت سبک سازان طاها پوشش در زمینه های ساختمانی و تاسیساتی از جمله : دیوار پوششی و سقف کاذب knauf، اسکلت ساختمانی ، کفپوشهای صنعتی و ساختمانی ، ساندویچ پانلهای سقفی و دیواری ، کانالهای تهویه هوا و طراحی سه بعدی در عسلویه فعال میباشد.
  Construction Company mobile: 09118494249 phone:021-44572755 fax:021-44573543 Email : [email protected]
  دفتر مرکزی : تهران – تهرانسر غربی– بلوار یاس – خیابان شهید صدوقی – خیابان مرشدیان – پلاک ۸
  دفتر عسلویه و هرمزگان : مجتع تجاری پارسیان – طبقه همکف – واحد G54

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 133. sorkhi
  اردیبهشت ۱, ۱۳۹۴

  اینجانب محمدحسین سرخی مهندس عمران دارای حدود ۲۰سال سابقه کاری در زمینه آبیاری و زهکشی٬ ساختمان و… با شرکتهای مطرح مشاور وساختمانی و با سمتهای سرپرست کارگاه یا نظارت مشغول بکار بوده ام. و مایلم در منطقه عسلویه و یا سایر مناطق مشغول بکار شوم . شماره تماس من:۰۹۱۴۵۰۴۴۴۷۳

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 134. پیمانکاری همراه صنعت خراسان
  فروردین ۲۹, ۱۳۹۴

  اینجانب روح اله صادقیان مدیر شرکت همراه صنعت مجری وتامین کننده عایقکاری حرارتی وبرودتی

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 135. پیمانکاری همراه صنعت خراسان
  فروردین ۲۹, ۱۳۹۴

  مجری وتا مین کننده عایق های صنعتی

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

  • پیمانکاری همراه صنعت خراسان
   فروردین ۲۹, ۱۳۹۴

   پیمانکاری همراه صنعت با انجام ده ها بروژه بزرگ باسابقه بیست وپنج ساله در خصوص عایق کاری حرارتی وبرودتی
   شیروان خیابان پاسداران نبش پاسداران ۴طبقه دو
   ۰۹۱۵۱۸۴۳۵۵۲
   [email protected]

   رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 136. الکترومکتنیک (پخش کابل ایران سابق)
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۴

  باسلام – فروشگاه الکترومکانیک (پخش کابل ایران سابق) فروشنده و تعمییرکننده ملزومات برقی صنعتی ” روشنایی ” فشارمتوسط ۲۰kv و ساخت انواع تابلوسلول ایستاده و کمپکت ” نمایندگی فروش محصولات کابلهای فشارقوی و فشارضعیف
  آدرس ” تهران – خیابان لاله زارجنوبی – نبش کوچه شهیدشاهچراغی – پلاک یک – طبقه اول – کدپستی ۱۱۴۴۸۴۷۳۴۷
  تلفن ۰۲۱۳۳۹۲۲۱۶۵
  فکس ۰۲۱۳۳۹۲۲۶۸۳
  موبایل ۰۹۱۲۲۰۶۳۶۱۸ مهدی عبدالملکی

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 137. محمدباقر رستمی
  فروردین ۲۱, ۱۳۹۴

  با سلام و خدا قوت. من کارشناس میکروبیولوژی هستم، با یک سال سابقه کار در آزمایشگاه، و آماده همکاری با تمام آزمایشگاه های موجود در عسلویه و شهرهای جنوبی هستم. بیست و هفت سال سن دارم و خدمت کرده. ۰۹۱۹۴۶۶۷۲۴۵٫

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 138. عليرضا دهقان
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۴

  باسلام
  من مهندسی برق گرایش الکترونیک دارای مدرک icdl1,2ومدرک ابزار دقیق هم دارم با یک سال سابقه کار شدیدا به دنبال کار هستم.
  خواهش میکنم راهنماییم کنید یا اگه کسی این پیام رو میبینه بی جواب نزارتم
  مرسی
  [email protected]
  ۰۹۳۳۵۶۵۶۴۳۲

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 139. علی امیری
  فروردین ۱۷, ۱۳۹۴

  با عرض سلام و خسته نباشید
  اینجانب ۲۴ ساله
  فوق دیپلم الکتروتکنیک
  ۲سال سابقه کار
  دارای کارت پایان خدمت
  درخواست استخدامه اینجانب رو دارم
  [email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 140. رضا
  فروردین ۸, ۱۳۹۴

  با سلام
  اینجانب دارای مدرک مهندسی جوش خواستار کار در عسلویه هستم باتشکر ۰۹۱۱۹۱۴۱۷۵۹

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 141. رضا
  فروردین ۴, ۱۳۹۴

  باسلام اینجانب دارای مدرک کارشناسی مهندسی صنایع وسن۲۴سال واشنایی بانرم افزارهاودارای مدارکmsp-hse-iso9001-2008وکلیه مدارک کارباکامپوترهستم وعلاقمندبه کاردرمنطقه عسلویه.۰۹۳۵۲۹۸۸۱۹۱

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 142. سجاد
  اسفند ۹, ۱۳۹۳

  با سلام.اینجانب سجاد کریمان با دو سال سابقه کار در دفتر فنی قسمت نفت (طراح دکل های نفتی و پمپ های حفاری) در وزارت دفاع صنایع فجر فارس و با انجام پروژه های دفاعی و نفتی وبا مدرک مهندسی مکانیک ساخت و تولید جویای کار در پروژه های جنوب کشور میباشم و مشتاق همکاری میباشم.متشکر از همکاری شما و راهنماییتون.
  [email protected]
  اشنایی کامل با تمامی نرم افزارهای مکانیک با مدرک فنی.
  دوره بازرسی جوش با مدرک فنی.
  و…

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 143. غمامی
  اسفند ۵, ۱۳۹۳

  با سلام
  بهره برداران کهربا : تامین کالا وعامل فروش تجهیزات ضدانفجار nuovaasp&coelbo ایتالیا
  تلفن : ۳۳۹۵۵۵۸۸-۰۲۱
  فکس : ۳۳۹۴۱۰۵۴-۰۲۱

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 144. کاوه نوری
  اسفند ۵, ۱۳۹۳

  کاو نوری داری مدرک کارشناسی ارشد مهندسی شیمی پتروشیمی. بیکار . سابقه کار هم دارم خواهان کار در مناطق عسلویه هستم .۰۹۱۸۹۹۷۱۵۶۷

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 145. سلام
  برق و صنعت حمید
  تهیه و توزیع انواع لوازم برق صنعتی روشنایی سیم و کابل EX ضد انفجار …
  با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت
  ادرس:تهران خ لاله زار نو ک امین زاده تلفن:٣٣٩٨٨۵١۶-٠٢١ فکس:٣٣٩٨٧٨۶۵-٠٢١ http://www.hamidbs.com

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 146. حسين نيك پنجه
  بهمن ۱۴, ۱۳۹۳

  با سلام بورس انواع لوله های مانیسمان سبک و سنگین از ١/٢ اینچ تا ٢٠ اینچ شاخه و بندل رده دار همراه با شناسنامه seamless steel pipe تلفنهای تماس : ٠٩١٢١٩۵٧٧٠۶ ۶۶۶٧٢۴٧٢-۵

  رتبه دهید: Thumb up 5 Thumb down 2

 147. حمید نیسی
  بهمن ۲, ۱۳۹۳

  با سلام و احترام، اینجانب حمید نیسی کارشناس عمران – کارهای عمومی ساختمان دارای پانزده سال سابقه شغلی مرتبط با مدرک در زمینه آرماتوربندی، قالببندی، بتن ریزی، و کلیه عملیات اجرایی و عملیات بنائی و احداث سازه و ساختمان، تهیه صورت وضعیت، گزارش روزانه، تهیه لیستوفر، نقشه های همچون ساخت (ازبیلت) آمادگی خود را در راستای همکاری با آن شرکت اعلام مینمایم لذا خواهشمندم در صورت امکان با درخواست اینجانب موافقت و به واسطه آدرس الکترونیکی [email protected] یا با شماره همراه ۰۹۱۶۳۰۶۵۱۱۲ اعلام نظر فرمایید با تشکر.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 148. arman nabizadeh
  دی ۲۷, ۱۳۹۳

  با سلام
  احتراما به استحضار میرساند ، بازرگانی آرمان انرژی پارس با بیش از ۱۰ سال سابقه مفید و توان رقابتی بالا در زمینه واردات و تامین انواع : لوله : لوله های بدون درز ، درز جوش ، انواع تیوپ ، از جنس کربن استیل ، استینلس استیل ، الوی استیل ، در سایز ها و ضخامت های مختلف A106 .B , A53 , A333.6 , ST35.8 , SA179 , A312 , A213 , SCH 5 TO XXS شیر آلات : گیت ولو ، گلوب ولو ، بال ولو ، سفتی ولو ، نیدل ولو ، چک ولو ، باتر فلای ولو ، استراینر و … با عمل کرد دستی ، برقی و پنوماتیک ASTM : A216,A350,A351,A182,A105,A217 GRADE : WCB,WCC,WCA,LF2,LF1,F11,F22,F6,CR13,LCC,LCB,304,316,321,CF8, CF8M,STL,GGG
  اتصالات : لب جوش ، دنده ای، ساکت ، از قبیل زانو ،سه راه ، تبدیل ، کپ ، بوشن ، نیپل ، تردولت ، ولدولت ، ساکولت و … A105N – A182,F1,F5,F9,F11,F22,F44,304,304L,316,316L,321 A234 WPB – WPHY 42,52,60 – A420,WPL6,WPL9,P1,P9,P11 فلنج : گلودار ، اسلیپون ، کور ، تخت ، ساکت ، دنده ، عینکی ، در کلاس ها و رده های مختلف ASTM A105 , A181 , A182 Grade F1 , F2 , F5 , F9 , F11 , F12 , F22 , F304 , F304L , F316 ,F316L , F321 F347 , F348 , F310 , A 516 , A350 Grade LF1 , LF2 , CLASS 150 , 300 , 400 , 600 , 900 , 1500 , 2500
  تراپ : کوزه ای ، هفتیری ، صلیبی (فلوتری ، فلوتر ترموستات و ترمودینامیک) واشرهای آب بندی : تفلون ، گرافیت ، اسپیرال وند ، کلینگر ، لاستیکی ، فلت پیچ و مهره : استد بولت ، ماشین بولت ، یو بولت ، انکر بولت ، اکسپینشن بولت ، با آلیاژ های مختلف ابزار دقیق : انواع ترمو متر ، مانو متر ، فلو میتر ، ترانسمیتر ، ضخامت سنج ، رطوبت سنج ، فشار سنج ، منی فولد و … ……………………………………………………………………………………………………..
  تامین و تدارک انواع آهن آلات صنعتی و ساختمانی به شرح ذیل : تیرآهن ، میلگرد ، نبشی ، ناودانی ، پروفیل ، سپری ، رابیس ، صفحه ستون ، بولت انواع ورقهای فولادی ، استینلس استیل و آلیاژی ASTM A516 GR60.70 , 17MN4 , ST 52 , ST44 , A283.C , A285 , ST37 , A312 GR 304.316.321 با مشخصات فنی مختلف موجود در استانداردهای مورد استفاده در صنعت کشور ، آمادگی خود را جهت همکاری با شرکت های فعال در زمینه های صنایع نفت ، گاز، پتروشیمی ، آب ، تاسیسات ساختمانی و صنعتی ، نیرگاهها و کارخانجات صنعتی در زمینه های زیر اعلام می دارد
  ۱ ) تامین و تدارک کالا با توجه به شرایط درخواست در کمترین زمان و مناسبترین هزینه با کیفیت مطلوب و مشخصات فنی ۲ ) امکان سفارش ساخت و تدارک بر اساس نیازها و خواسته های کارفرما ۳ ) ارائه پیشنهادات ریالی و ارزی مختلف با توجه به مقبولیت سازندگان مختلف داخلی و خارجی نزد کارفرما ۴ ) امکان مشاوره و همکاری در خصوص برآورد مبلغ اولیه پیمان پروژهای در حال تعریف ۵ ) امکان مشارکت در پروژه های EPC به عنوان تامین کننده کالا ۶ ) مشاوره در مورد وجود یا عدم وجود کالای مورد نظر در بازار داخلی و ارائه بهترین پیشنهاد جایگزینی کالا ۷ ) امکان واردات کالا با داشتن اطلاعات وسیع و همکاری گسترده با بازار خارج کشور بازرگانی آرمان انرژی پارس با قرارگیری در Vendor List و آرشیو منابع خرید، با نهایت تلاش و استفاده از پتانسیل های موجود،آنچه را بایسته است شایسته به سرانجام خواهد رساند. چنانچه در هر مورد و زمینه ای نیاز به اطلاعات بیشتر مد نظر باشد از تماس با ما دریغ نورزید .
  ۰۲۱-۶۶۱۴۳۶۸۲ ۰۲۱-۶۶۱۴۱۷۸۴ ۰۹۱۲-۲۰۷۶۸۴۷

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 4

 149. میکاییل عالی نژاد
  دی ۱۷, ۱۳۹۳

  اینجانب میکاییل عالی نژاد دارای مدرک کارشناسی ارشد شیمی آلی میباشم.بنده دارای گواهی certificateهای مختلف از سمینارهای بین المللی و داخلی هستم و آشنایی کافی با زمینه نانو در شیمی دارم و خواهان کارکردن در عسلویه هستم.تلفن:۰۹۱۴۹۶۱۶۴۸۶

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 150. محسن
  دی ۱۵, ۱۳۹۳

  با سلام من۲۹ سالمه و مدرک مهندسی تکنولوژی برق شبکه های انتقال و توزیع دارم و بیکارم میخواستم بدونم میشه تو یه شرکت مفتبر تو عسلویه استخدام بشم بیکاری مثل بیماری خوره روح و جسم آدم را از بین میبرد.۰۹۳۷۴۰۴۲۰۸۵

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 151. احسان
  دی ۱۲, ۱۳۹۳

  سلام من فارغالتحصیل رشته مهندسی شیمی هستم و البته جویای کار
  متولد۶۷ هستم اگر کسی از دوستان کاری سراغ داره خبر بده مسعولین که شکر خدا قصد رسیدگی ندارن
  http://[email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 152. فروش لوازم و قطعات الکتروموتوروالکتروگیربکس
  واردات لوازم صنعتی انواع الکتروگیربکس الکتروموتور
  ساخت و کوپله کاری انواع پمپ و آب شیرین کن
  انواع وینچ ها و کشنده های صنعتی
  انواع ویبراتور
  وسیستم های فیلتراسیون۰۹۱۲۳۹۶۵۳۵۱
  http://Www.parsgearbox.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 153. سعید
  دی ۸, ۱۳۹۳

  باسلام
  با تلاش های فراوان استاندار لرستان و آژانس هواپیمایی افلاک پرواز خایدالو خرم آباد پرواز چارتر خرم آباد-عسلویه-خرم آباد راه اندازی شده و تا الان۶ هفته است که این پرواز روزهای سه شنبه هر هفته برقرار است.لطفا اطلاع رسانی کنید و جهت رزرو بلیط به سایت زیر مراجعه فرمائید:
  aflakparvaz24.ir
  tel:066-33336680-2

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 154. بارگاهی
  دی ۷, ۱۳۹۳

  سلام
  مهندسی مکانیک شاخه ساخت و تولید از دانشگاه یزد
  مسلط به نرم افزارهای طراحی و نقشه کشی صنعتی از جمله solidwork & catia & Auto cad
  دوره بازرسی جوش رو هم گذروندم
  ۱سال ونیم هم سابقه کار در این زمینه دارم
  ۲۵ساله از بوشهر،علاقمند به کار در پروژهای عسلویه هستم
  لطفا با من تماس بگیرید ۰۹۱۷۳۷۵۹۵۸۴

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 155. وحید
  دی ۶, ۱۳۹۳

  سلام و خسته نباشید.من مهندس تکنولوژی صنایع شیمیایی هستم و یه سال تو پالایشگاه تبریز به عنوان فورمن مشقول به کار بودم تمایل شدیدی دارم که در زمینه نفت و گاز خصوصا در مناطق جنوبی ( عسلویه و …… ) کار کنم.میشه منو راهنمایی کنید.با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 156. احسان
  دی ۵, ۱۳۹۳

  اینجانب دارای مدرک مهندسی مکانیک گرایش سیالات با معدل بالا از دانشگاه دولتی معتبر ودارای مدارک تخصصی ودوره های آموزشی فنی حرفه ای آشنا با پایپینگ و اتوکد وکامپیوتر می باشم.آماده به کار در هر زمینه وشغلی.۰۹۳۰۷۷۴۳۹۷۲

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 157. شعبان
  دی ۴, ۱۳۹۳

  با سلام
  بنده متقاضی کار در عسلویه هستم با مدرک کاردانی رشته مکانیک شاخه ساخت و تولید لطا مرا راهنمایی کنید۰۹۳۹۸۵۴۳۲۱۸

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 158. اینجانب دارای مدرک کارشناسی ارشد معماری با گرایش شهرسازی از ایتالیا با۱۵ سال سابقه کار تقاضای کار در عسلویه در رشته خودم و غیر چه شرکت ایتالیایی وچه ایراتی را دارم از هموطنان عزیزم شاغل در عسلویه خواهش مینکنم چنانچه میتوانند در این هدف مرا یاری دهند با شماره ۰۹۱۵۵۱۸۳۹۷۹ و یا میل [email protected] تماس حاصل نمایند.از قبل از شما سپاسگزارم.گنجی

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 159. بهزادعیوضی
  آذر ۱۸, ۱۳۹۳

  باسلام وخسته نباشید.بندعلاقه دارم دریکی ازشرکتهای که درعسلویه فعالیت دارندم مشغول بکارشوم!ضمناکارشناس نقشه برداری هستم و۵سال سابقه دارم.لطفابرایافتن کارراهنماییم کنید.ممنونم۰۹۱۴۹۰۰۶۱۰۷

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 6 Thumb down 0

 160. بهزادعیوضی
  آذر ۱۸, ۱۳۹۳

  باسلامسلاموخسته نباشید.بندعلاقه دارم دریکی ازشرکتهای که درعسلویه فعالیت دارندم مشغول بکارشوم!ضمناکارشناس نقشه برداری هستم و۵سال سابقه دارم.لطفابرایافتن کارراهنماییم کنید.ممنونم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 161. میثم نادری
  آذر ۱۶, ۱۳۹۳

  با سلام
  شرکت مهندسی تکنوتار اولین تولید کننده تلمبه ها و دیسپنسر های توزیع سوخت جایگاهی و جایگاه های سیار توزیع سوخت در خاورمیانه آمادگی خود را جهت برقراری ارتباط با پیمانکاران محترم اعلام میدارد.
  محصولات شرکت :
  1 – انواع تلمبه و دیسپنسر های توزیع سوخت جایگاهی
  2 – انواع جایگاه سیار توزیع سوخت
  2 -1 جایگاه سیار 18000 لیتری تک فرآورده( بنزین یا گازوئیل یا …)
  2 -2 جایگاه سیار 24000 لیتری تک فرآورده( بنزین یا گازوئیل یا …)
  2 -3 جایگاه سیار 24000 لیتری دو فرآورده(دو نوع سوخت به صورت همزمان)
  3 – جایگاه های سریع النصب
  4 – انجام پروژه های ساخت جایگاه های توزیع سوخت به صورت EPC
  لازم به ذکر است جاگاه های سیار فوق مجهز به مواد ضد انفجار میباشد
  تلفن تماس :
  09124502875

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 162. خانم محمدی
  آذر ۱۳, ۱۳۹۳

  کارشناسی ارشد شیمی آلی

  کارشناسی شیمی کاربردی

  دارای 5سال سابقه در آزمایشگاه های مختلف شیمی در دانشگاه آزاد

  تمایل به اشتغال در صنعت نفت و گازو… دارم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 163. علی رضا شاهرودی
  آذر ۱۱, ۱۳۹۳

  تلفن تماس 09124155265 و 09120432600 . 02166435859

  علیرضا شاهرودی

  مدیر اجرایی

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 164. علی رضا شاهرودی
  آذر ۱۱, ۱۳۹۳

  با سلام
  آماده تامین کانکس خانه های پیش ساخته و کمپ های بزرگ تجهیز کارگاه هستم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 165. کوروش رستمی
  آذر ۹, ۱۳۹۳

  باسلام وخسته نباشید.دارای مدرک مهندسی برق گرایش الکترونیک با3سال سابقه کار بیمه ایی آماده کار درمنطقه عسلویه هستم
  09188317717

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 166. شرکت سرو ولتاژ
  آذر ۶, ۱۳۹۳

  باسلام شرکت سروولتاژ مفتخر است آمادگی خود را جهت همکاری در اجرای پروژه های برق و اتوماسیون در مجموعه های بزرگ صنعتی اعلام نماید.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 167. راضیه کاوه
  آذر ۶, ۱۳۹۳

  با سلام
  کارشناس شیمی گرایش کاربردی هستم،
  دارای 4 سال سابقه کار در آزمایشگاه دانشگاه
  زبان انگلیسی : عالی
  مهارت کام÷یوتر : کاملا مسلط
  علاقمند به فعالیت در شرکتهای نفت ، گاز و ÷تروشیمی هستم.
  تلفن :09366044535

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 168. راضیه کاوه
  آذر ۶, ۱۳۹۳

  با سلام
  اکارشناس شیمی گرایش کاربردی هستم،
  دارای 4 سال سابقه کار در آزمایشگاه دانشگاه
  زبان انگلیسی : عالی
  مهارت کام÷یوتر : کاملا مسلط
  علاقمند به فعالیت در شرکتهای نفت ، گاز و ÷تروشیمی هستم.
  تلفن :09366044535

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 169. شركت مهندسي شهر انديشان
  توليد كننده انواع تجهيزات روشنايي و مبلمان شهري اعم از :
  توليد انواع برج نوري تلسكوپي و استاديومي ، پايه پرچم ، پايه چراغ هاي شهري ، پايه يرچم ، نيمكت ، سطل زباله ، ست بدنسازي پاركي ، لوازم بازي فلزي و پلي اتيلن ، ريسه و پرژكتور ، گلدان شهري و …

  جهت كسب اطلاعات بيشتر با كارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمائيد .
  02188998812-4
  آدرس : تهران ، بلوار كشاورز ، بعد از خيابان فلسطين ، خيابان شهيد كبكانيان ، پلاك 3 ، طبقه 3 ، واحد 12

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 170. به استحضار مي رسانم شركت سام پترو كالا فعال در زمينه توليد، تامين و واردات مورد استفاده در صنايع از قبيل لوله،اتصالات،شير الات، آهن آلات فلنچ و غيرهيباشد. تلفن:66313540-66318769-021 تلفكس:66317382-021

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 171. حسین
  آبان ۱۹, ۱۳۹۳

  با مدرک کارشناسی حقوق و سابقه حدوداً 12 ساله مدیریت بازرگانی آماده همکاری در هر استان از کشور و هر فعالبت اداری می باشم . باتشکر 09127075501 – 09353427277

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 172. علی
  آبان ۱۶, ۱۳۹۳

  با سلام. اینجانب مدیر شرکت کیفیت پژوهان جنوب (واقع در بوشهر)فعال در زمینه اندازه گیری و سنجش آلاینه های زیست محیطی و عوامل زیان آورمحیط کار ، شرکت معتمد اداره محیط زیست و معاونت بهداشتی، آمادگی خود را جهت انجام پایشهای خوداظهاری زیست محیطی و سنجش عوامل زیان آور محیط کار در راستای ممیزیهای IMS اعلام می دارد. شماره تماس: 09390520872 ارجمند

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 173. محسن رستم زاده
  آبان ۱۱, ۱۳۹۳

  سلام،مهندسی مکانیک گرایش طراحی جامدات هستم سابقه کاردرزمینه تعمیرات ماشین الات،پمپ وهمچنین تراشکاری فرزکاری وجوشکاری دارم آماده همکاری دریکی ارشرکت‌های معتبرعسلویه هستم.محسن رستم زاده

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 174. اسماعیلی
  آبان ۱۰, ۱۳۹۳

  سلام به همگی …خسته نباشید اسماعیلی هستم دارای مدرک کارشناسی مهندسی بهداشت حرفه ای در صورت نیاز مایل به همکاری با شما عزیزان در عسلویه میباشم.09148318865

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 175. Gas
  آبان ۷, ۱۳۹۳

  با سلام
  مهندسی شیمی صنایع گاز خوانده ام و آماده همکاری باشرکتی معتبردر مناطق جنوبی کشور می باشم..آشنا به زبان انگلیسی و کامپیوتر در سطح خوب
  دارای مدرک HSE
  شماره تماس:09367830193

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 176. رضا مقامی
  مهر ۲۵, ۱۳۹۳

  باسلام،شرکت حمل و نقل پیشتاز بندر با بیش از پنجاه سال سابقه کاری در زمینه حمل و نقل کالا به صورت خرده بار و عمده بار در همه ابعاد کالا ( شش متری و بیشتر ) آماده همکاری و ارائه خدمات به صورت همه روزه به کلیه شرکتهای فعال در منطقه صنعتی عسلویه می باشد.
  با تشکر رضا مقامی 09194825187 -09123385766 -02155303315

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 177. صابر کیاء
  مهر ۲۵, ۱۳۹۳

  باعرض سلام واحترام فرشگاه خزر فیتینگ با سابقه 15 ساله درصنایع نفت .گاز وپتروشیمی وارد کننده لوله.اتصالات وشیرآلات صنعتی

  تلفن:02133916483
  فکس:02133985794
  موبایل:09128128746
  باتشکر صابر کیاء

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 178. امین فلاحپور
  مهر ۱۶, ۱۳۹۳

  با عرض سلام و خسته نباشید . این جانب امین فلاحپور مدیریت روابط عمومی شرکت چاپ و تبلیغات فائم(عج) با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی و چاپ با بالاترین کیفیت در چاپ و سرعتعمل بالا در روند انجام کار اعلام آمادگی جهت همکاری می نایم.با تشکر. 77726682 – 77736816 – 09128501696

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 179. مجتبی ابراهیمی
  مهر ۱۵, ۱۳۹۳

  با سلام
  اینجانب دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک و دارای 7 سال سابقه کاری هستممسلط به زبان انگلیسی و نرم افزارهای auto cad,solid, catia می باشم دارای سابقه کاری به عنوان مدیر پروژه و مدیریت تولید و قسمت r&d می باشم
  آماده فعالیتدر پارس جنوبی هستم
  شماره :09123734739-09381011770

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

  • پژمان رحيمي منجزي
   آذر ۲۳, ۱۳۹۳

   با سلام
   اینجانب دارای مدرک مهندسی مکانیک می باشم.تکنسین برنامه ریزی تعمیرات در تعمیرات پترو شیمی و مسلط به تعمیرات شیرالات صنعت نفت(valve shop) و مکانیک واحد های پتروشیمی و پالایشگاهی میباشم.اماده همکاری در منطقه عسلویه می باشم .با تشکر پژمان رحیمی منجزی.۰۹۱۳۷۸۷۴۲۱۲

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 180. محمد میناییان
  مهر ۱۴, ۱۳۹۳

  سلام
  لیسانس الکترونیک هستم و کار با plc(زیمنس),شبکه‌های پروفی باس و اترنت و wincc هستم.
  تقاضای کار در شرکتهای عسلویه دارم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 181. مکی جنامی
  مهر ۱۲, ۱۳۹۳

  با عرض سلام و ادب و احترام
  بنده مکی جنامی با 24سال سن و داری مدرک لیسانس مهندسی نفت بهره برداری از منابع نفت هستم خواهان کار در مناطق جنوب یا هر منطقه دیگر می باشم.
  شماره تلفن:09359051939

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 182. هادی داودی فر
  شهریور ۳۱, ۱۳۹۳

  با عرض سلام و خسته نباشید
  اینجانب هادی داودی فر دارای مدرک فوق دیپلم نقشه کشی صنعتی و مسلط به Auto CAD , solid works , Catia و بدون سابقه می باشم و آماده همکاری در شرکت های عسلویه را دارا میباشم . شماره تماس 093582911847

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 183. ایرج صمد نژاد
  شهریور ۳۰, ۱۳۹۳

  باعرض سلام
  ماتولید کننده انواع لباس کار(مهندسی)وتامین کننده تمامی تجهیزات ایمنی از قبیل کلاه ایمنی .دستکش کار.انواع ماسک.کفش کار. کمر بند ایمنی.لباس های زمستانی .نگهبانی وهر انچه که شامل ایمنی یک فرد میباشد.سفارشات نیز پزیرفته میشود.09128957882
  02155429173

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 184. امیر امیدواری
  شهریور ۲۲, ۱۳۹۳

  سلام و وقتتون بخیر بنده مدیریت شرکت پیشروپرداز نوین در زمینه طراحی و ساخت و مونتاژ انواع تابلوهای برق صنعتی و روشنایی با داشتن کارگاه تجهیزشده به فن آوری روز جهت این کار آماده همکاری با تمامی شرکتهای فعال در هر زمینه ای هستم و با رزومه ای شامل ساخت تابلوهای بانکهای مختلف وساخت تابلوهای هتلها-کارخانه ها-نمایشگاهها – شرکتهای نفت و گازو… بهترین کار رو تحویل خواهم داد.
  تلفن:021-33944677 و 33980759:تلفکس
  همراه:09126083698

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 185. امیر امیدواری
  شهریور ۲۲, ۱۳۹۳

  سلام و وقتتون بخیر بنده مدیریت شرکت پیشروپرداز نوین در زمینه طراحی و ساخت و مونتاژ انواع تابلوهای برق صنعتی و روشنایی با داشتن کارگاه تجهیزشده به فن آوری روز جهت این کار آماده همکاری با تمامی شرکتهای فعال در هر زمینه ای هستم و با رزومه ای شامل ساخت تابلوهای بانکهای مختلف وساخت تابلوهای هتلها-کارخانه ها-نمایشگاهها – شرکتهای نفت و گازو… بهترین کار رو تحویل خواهم داد.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 186. جویای کار
  شهریور ۱۸, ۱۳۹۳

  باسلام و خسته نباشید

  اینجانب دارای مدرک کارشناسی ارشد شیمی آلی و تقاضای کار در تمام ارگانهارا دارم.
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 187. علي قره قاني
  شهریور ۸, ۱۳۹۳

  سلام
  علی قره قانی، ۲۵ساله،با مدرک مهندسی عمران-عمران ،تشنه ی کار تخصصی هستم،فوق العاده کاری ،هیچگونه دخانیات و مواد مخدر مصرف نکردم و انشا ا… از این به بعد هم نمیکنم وآماده فعالیت در تمامی نقاط ایران و جهان هستم.
  شماره تماس۰۹۱۳۲۲۰۱۲۸۵

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 188. علي قره قاني
  شهریور ۸, ۱۳۹۳

  سلام
  علی قره قانی، ۲۵ساله،با مدرک مهندسی عمران-عمران ،تشنه ی کار تخصصی هستم،سابقه كار تخصصي هم دارم ،فوق العاده کاری ،هیچگونه دخانیات و مواد مخدر مصرف نکردم و انشا ا… از این به بعد هم مصرف نمیکنم وآماده فعالیت در تمامی نقاط ایران و جهان هستم.
  شماره تماس۰۹۱۳۲۲۰۱۲۸۵

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 189. امید اسفندیاری
  شهریور ۵, ۱۳۹۳

  اینجانب امید اسفندیاری کاردان برق صنعتی ودارای 5سال سابقه کار مفید ومرتبط .اماده همکاری باشرکت های مختلف در سراسر ایران خارج از کشور میباشم.09175340262

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 190. احمد
  شهریور ۱, ۱۳۹۳

  باسلام من فارغ التحصیل رشته مهندسی نفت -مهندسی مخازن نفت هستم.وعلاقه مندبه فعالیت درشرکتهای منطقه عسلویه می باشم

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 191. مجید ویسی گشتاسب
  مرداد ۲۷, ۱۳۹۳

  مهندسی تکنولوژی جوش از شهر بوشهر بومی هستم الان دنبال کارم دارای مدرک VT-UT-MT-PT-WPS&PQR تسلط کامل بر تمام فرایند جوشکاری وهمچنین تفسیر گرافPWHTوفیلم رادیو گرافی حدود 9سال سابقه کاراگه کار سراغ دارید خبر کنید نگیدتخصص بومی نیست خیلی سراغ دارم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 192. یاسر
  مرداد ۳, ۱۳۹۳

  با سلام یاسر همتی هستم دارای مدرک لیسانس مسلط به طراحی داخلی و خارجی ,نقشه کشی ,نرم افزارهای auto cad 2D & 3D و 3D max+mental ray + vray
  و یک سال سابقه کار در دفتر طراحی و قسمت طراحی مهندسی نیروی دریایی میباشم!و خواهان کار در منطقه جنوب کشور هستم
  شماره تماس :09117042276

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 1

 193. امیر رحمانی
  مرداد ۲, ۱۳۹۳

  باعرض سلام و احترامات
  به استحضار میرسانیم صنایع نفت و گاز پارس با تجربه کاری وسابقه درخشان
  آماده ارائه ی قطعات و کالا های مورد استفاده درزمینه نفت و گاز به شرکت ها میباشد. شعار ما کیفیت کالا و قیمت مناسب است.09127005460

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 194. تماس با ما از طریق:
  [email protected]
  021 88614773

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 195. گروه صنعتی وزین با برخورداری از 3 شرکت زیر مجموعه فعال در زمینه های ساخت انواع تانکرهای حمل سوخت و با بهرهگیری از چندین نمایندگی معتبر ار کشورهای اروپایی در زمینه
  1. فیلتراسیون فراورده های نفت و گاز
  2. بازوها و سکوهای بار گیری
  3.انواع میتر و فلو کامپیوتر
  4.انواع کمپرسور و قطعات جانبی
  5.شیر آلات و پایپینگ………
  آماده خدمات رسانی به صنایع نفت و گاز می باشد.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 196. shahbaz
  تیر ۲۹, ۱۳۹۳

  تامین انواع نیروهای فنی
  تامین انوع جوشکار حرفه ای
  کنترل نیروهای در زمینه کاری
  پیمانکاری انواع آهنگری سبک و سنگین
  و…………….،09132812274

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 197. رضا قاسمی
  تیر ۲۹, ۱۳۹۳

  باسمه تعالی
  باسلام وعرض احترام
  شرکت ستاره صدرپاسارگاد به شماره ثبت51396 واقع درقطب سنگ ایران (شهرک صنعتی محموداباداصفهان)دارای سابقه
  تولیدانواع سنگهای ساختمانی درابعادگوناگون می باشد.لذادرصورت نیازبه خریدسنگ جهت مصارف ساختمانی اعم از :نما-
  کف وپله و…..ویامشاوره یاهمکاری تخصصی درزمینه سنگ به صورت (کوپ-اسلب-تایل وخریدماشین الات فرآوری سنگ )
  این امادگی را داریم تا با بهترین قیمت وکیفیت نیازهای شمارابرآورده کنیم وگامی جهت پیشبرداهداف تجاری خودمان ورفاه
  وکیفیت کارشما برداشته باشیم.
  توجه:ارسال نمونه سنگ جهت پروژه ها به تمام نقاط کشورومشاوره رایگان جهت انتخاب نوع سنگ
  آدرس:اصفهان شهرک صنعتی محمودآباد خیابان هشتم –شرکت ستاره صدرپاسارگاد
  تلفکس:33801633-031
  مدیریت فروش:09135353426مهندس قاسمی
  باتشکر
  http://ssp.blogfa.com
  [email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 198. حمید سلیمانی
  تیر ۲۷, ۱۳۹۳

  سلام به همگی من فوق دیپلم کامپیوتر دارای 5 سال سابقه کاری در حوزه نرم افزار، شبکه، و برنامه های کابردی با 26 سال سن و آماده به کار در منطقه پارس جنوبی هستم. با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 199. علیرضا یلالی
  تیر ۲۱, ۱۳۹۳

  با سلام
  تکنسین برق و سیستم های امنیتی از قبیل دوربین مداربسته-اعلام حریق -شبکه های کامپیوتری-دکل مخابراتی -طراحی سایت اینترنتی -برنامه نویسی-گرافیک – نقشه کشی – سخت افزار – نرم افزار -دارای سابقه کار در ارگانهای مختلف و علاقمند کاردر شرکتهای نفت و گاز عسلویه میباشم. 09367427304

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 200. ARYLLALI
  تیر ۲۱, ۱۳۹۳

  سلام و خسته نباشيد.كارداني نصب سيستم هاي اعلام حريق – دوربين مداربسته – دكل هاي مخابراتي – شبكه هاي كامپيوتر -برنامه نويس c#- گرافيك -بانكهاي اطلاعاتي و طراحي سايت اينترنتي .سخت افزار و نرم افزار داراي سايقه كاري در ارگانها و شركتهاي معتبر هستم علاقمند كار در يكي از شركتهاي نفت و گاز عسلويه هستم. لطفا ” راهنمايي فرماييد 09367427304

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 201. ابوالفضل کرمی
  تیر ۲۰, ۱۳۹۳

  سلام ابوالفضل کرمی
  کارشناس مهندسی شیمی صنایع پالایش اشنایی کامل با زبان انگلیسی و نرم افزار های مربوط به شیمی اماده همکاری 09194206326

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 202. علی خلفی
  تیر ۱۴, ۱۳۹۳

  با سلام اینجانب علی خلفی با مدرک فوق دیپلم برق قدرت در حال حاظر در عسلویه مشغول به کار هستم و خواستار کار در جم در قسمت کانکشن کار هستم .هر کس که میتواند به اینجانب کمک کند با شماره من تماس بگیرد 09381799209با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 203. ammar
  تیر ۱۲, ۱۳۹۳

  اینجانب دارای مدرک مهندسی تکنولوزی صنایع شیمیایی هستم علاقه دارم در یکی از شرکتهای فعال در زمینه نفت و گاز در عسلویه کار کنم09133969483 دوست محمدی

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 204. Mr.Rahmani
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۳

  با سلام.
  اینجانب دارای مدرک فوق دیپلم عمران ، 5 سال سابقه کار در شرکت توانیر بندرعباس و آشنا به امور ترخیص کالا،جویای کار در عسلویه
  می باشم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 205. محمدتقی
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۳

  با سلام وعرض ادب واحترام
  بنده محمدتقی محمدی کاردان رشته برق صنعتی آماده به همکاری با کلیه شرکت های پیمانکاری کنترل وابزار دقیق میباشم.
  09105697330

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 206. احمدی
  خرداد ۲۱, ۱۳۹۳

  سلام. شرکت جوان کار جم متخصص در کارهای خدماتی -تاسیساتی آمادگی همکاری و ارایه انواع خدمات می باشد.
  09179737990

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 207. رضا
  خرداد ۷, ۱۳۹۳

  مدرك كارشناسي شيمي
  10 سال سابقه در صنايع خودرو و قطعه سازي(رنگ كاري.آبكاري.كنترل كيفيت.انبار داري و …)
  آماده همكاري در هر زمينه در منطقه عسلويه
  09123071567

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 208. سعید
  اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۳

  با سلام
  اینجانب سعید بحرانی فرد 26 ساله دارای مدرک کارشناسی نرم افزار دارای چهارسال سابقه کار در زمینه نرم افزار و دارای مهارتهای برنامه نویسی وب و ویندوز و مسلط به پیاده سازی و راهبری دیتابیس های سنگین و شبکه و سرور و … می باشم. با توجه به اینکه مدتی است بیکار هستم تقاضای کار در یکی از شرکتهای فعال در منطقه عسلویه را دارم.
  با تشکر
  شماره تماس: 09373998429

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 209. حسن آقایی
  اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۳

  تامین متریال پارس
  وارد کننده و تامین کننده انواع تجهیزات صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی و کارخانجات صنعتی اعم از لوله،شیرآلات،اتصالات،فلنج و ابزار دقیق آمادگی خود را با تمامی شرکتها و کارخانجات نسبت به همکاری اعلام میدارد.
  تلفن : 66134728-021
  فکس : 66134792-021
  همراه : 8089315-0912
  [email protected]
  http://www.tmp-co.ir
  با تشکر/آقایی

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 210. منصور میر
  اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۳

  با سلام منصور هستم پیمانکار اسکلت بتون با ۱۲سال سابقه کار
  جویای کار هستم در عسلویه
  ۰۹۳۹۰۰۷۳۶۴۶

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 211. سسدکیانوش قاسمی
  اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۳

  با سلام
  اینجانب لیسانس مکانیک دارم 2سال در قرارگاه خاتم الانبیاه مشغول به کار بودم واکنون اماده کار در عسلویه یا هرجای ایران هستم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 212. مهدی
  اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۳

  با سلام اینجانب مهدی غنیمتی کارشناس ارشد شیمی نفت
  کارشناس رسمی و ارشد سازمان ملی استاندارد
  دارای سوابق عالیه تخصصی
  دارای مدرک عالی ایمنی در صنایع از دانشگاه صنعتی شریف
  دارای مدرک مدیریت استراتژیک از وزارت علوم و تحقیات
  دارای مدرک حفاظتی از سازمان مرکزی حراست کشور

  آماده همکاری و یا انتقال در صورت شرایط پیشنهادی خوب

  شماره تماس: 09361695078

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 213. سونا
  اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۳

  سلام.مرضیه بدخشان هستم مهندس صنایع از دانشگاه علم و صنعت ایران.با 2سال سابقه مدیر تولید کارخانه پلاستیک قدس.خیلی به کار در شرکتهای عسلویه علاقه دارم و آماده به همکاری میباشم.09332058907متشکرم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 10 Thumb down 1

 214. علی صالح بک
  اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۳

  اینجانب علی صالح بک مدرک کارشناسی و دانشجوی ارشد MBA و داری تجربه در پروژه نساجی ، کاشت گیاه کلزا و فعالیت در دفتر پیشخوان خدمات دولتی آماده همکاری می باشم . 09132102427

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 215. علی صالح بک
  اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۳

  اینجانب علی صالح بک دارای مدرک لیسانس و دانشجوی مدرک ارشد MBA و تجربه هایی در زمینه پروژه نساجی ، پروژه کاشت
  گیاه کلزا و دفتر پیشخوان خدمات دولتی آماده همکاری می باشم .
  09132102427

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 216. میثم
  اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۳

  با سلام اینجانب مهندس عمران-عمران فارغ التحصیل سال 91 هستم .
  آشنایی کام با برنامه های autocad- offic-safe- etabs -icdl رادارم.
  سن 25 ساله وآماده همکاری در جنوب کشوررا دارم. [email protected]
  0354510693

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 217. میثم
  اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۳

  با سلام اینجانب مهندس عمران-عمران فارغ التحصیل سال 91 هستم .
  آشنایی کام با برنامه های autocad- offic-safe- etabs -icdl رادارم.
  سن 25 ساله وآماده همکاری در جنوب کشوررا دارم. [email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 218. داود عبدی
  اردیبهشت ۹, ۱۳۹۳

  سلام داود عبدی هستم 24 ساله فارق التحصیل عمرانم از دانشگاه تبریز با معدل 17.09 دارای سابقه کار 1.5 ساله در اجرا و بخصوص دفتر فنی علاقه مند بعه فعالیت در عسلویه

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 219. مهدی افتخاری
  اردیبهشت ۳, ۱۳۹۳

  اینجانب مهدی افتخاری مهندس عمران می باشم.سابقه کار در دفتر فنی پروژه هلال احمر بیرجند و دفتر فنی طرح توسعه مسجد صفا را دارا می باشم.
  مسلط بر نرم افزارهای etabs , safe , autocad, ms project و office هستم.
  آماده کار در شرکت های فعال منطقه عسلویه می باشم.
  همراه:09371109904

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 220. مهراب
  فروردین ۳۰, ۱۳۹۳

  انجانب مهندس عمران با سابقه يسرپرستي كارگاه در چندين پروژه عمراني از جمله مجتمع تجاري-مسكوني اوپال در تهران(فرحزاد)و بيمارستان ارمانتهران(سئول) بسيار مشتاق و مسر همكاري در عسلويه هستم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 221. ک
  فروردین ۲۹, ۱۳۹۳

  مدرک کار دانی دارم -آماده به کار در عسلویه هستم- تخصص درکار های ساختمانی (سقف های کذب-کناف -شبکه ای-pvc-و…..)-محل های انجام شده کار—نیروگاه بوشهر-عسلویه فاز4-6-ایران خودرو-سایت هواوفضاسمنان-پروژهای دانشگاه های پیام نور09124794115

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 222. کار
  فروردین ۲۹, ۱۳۹۳

  اماده به کار در عسلویه هستم27ساله -شغل لازم دارم هر چی باشه به امید شاغل شدن تمام جوانان مملکت 09124794115

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 223. کامران
  فروردین ۲۹, ۱۳۹۳

  مدرک کاردانی دارم آماده به کار در عسلویه هستم هرگونه شغلی باشه -تخصص درکارهای صقف کاذب میباشم -سابقه کار در نیروگاه بوشهر-ایران خودرو-شرکت بهشهر-سایت هوا وفضا-پروژهای دانشگاه پیام نور09124794115

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 224. منصور
  فروردین ۲۸, ۱۳۹۳

  سلام کارشناس معماری دارای مدرک تست جوش وگواهی نامه های معتبر در زمینه معماری با 3 سال سابقه کاردر زمینه طراحی وامورات اجرایی پروژه در زمینه معماری

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 225. [جویای کار
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۳

  سلام

  اینجانب لیسانس زبان . به عنوان کارمند کالا , دارای 10 سال سابقه در پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی ( پالایشگاه گاز ولیعصر کنگان , پتروشیمی تبریز , گل گهر سیرجان و پارس جنوبی عسلویه ) هستم و آماده ی همکاری در یکی از شرکتهای فعال منطقه ی عسلویه میباشم . با تشکر

  09119510675

  09118124498

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 226. سعید رزمجویی
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۳

  با سلام سعید رزمجویی هستم کارشناس کنترل و ابزرا دقیق در منطقه جنوب تمایل به کار دارم 09375938578

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 227. مهدي جليليان
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۳

  باسلام
  ليسانس عمران-عمران هستم و سابقه كار ندارم و در زمينه اجرايي دوس دارم فعاليت كنم
  تلفن تماس:09189448452

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 228. مهدي زندي
  فروردین ۱۵, ۱۳۹۳

  با سلام
  مهدي زندي هستم كارشناس مهندسي عمران، داراي مدارك بازرسي جوش شامل CWI.PT.VT.MT.UT.RT.RTI.WPS,PQR و همچنين بيش از ٥ سال سابقه كار بالاخص در زمينه جوش در شركتهاي مشاور ژئوتكنيك و مكانيك خاك و انجام پروژه هاي بزرگ خصوصي و دولتي.
  تمايل به همكاري با شركتهاي مرتبط با تخصصم را در زمينه بازرسي هاي سازه اي و صنعتي و همچنين انجام NDT دارم.
  شماره تماس ٠٩١٨٧٣٨٧١٠٧

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 229. شهرام شمشیری شورباخورلو
  فروردین ۱۴, ۱۳۹۳

  باسلام- احتراما شهرام شمشیری شورباخورلو با لیسانس حسابداری هستم با 8 سال سابقه کار مفید در زمینه مالی اداری. متقاضی کار در عسلویه می باشم- چنانچه این امکان فراهم بود اطلاع رسانی نمائید

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

  • کاووسی
   اردیبهشت ۸, ۱۳۹۳

   شماره تلفن بگذارید

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 230. مهدی ارشدی
  فروردین ۱۲, ۱۳۹۳

  سلام.لیسانس کامپیوتر .طراح گرافیست حرفه ای.دارای 4 سال سابقه کار در شرکت های خصوصی در زمینه های فروش و عیب یابی قطعات کامپیوتری و مدیر فروش شرکت تبلیغاتی و طراح و گرافیست.
  خواستار کار در عسلویه 7477 774 0915

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

  • rahimfatemi
   اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۴

   lotfan tamas begirid
   paperook graphic
   roberoye bank melat nakhl e taghi
   ۰۹۱۷۹۲۹۲۹۹۴
   ۰۹۳۵۶۲۰۱۲۲۳

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 231. sajad
  اسفند ۲۷, ۱۳۹۲

  با سلام بنده کارشناسی عمران دارم-2 مدرک بین المللی مدیریت پروژه از DOSانگلستان و دانشگاه علم وصنعت ایران،مورد تایید استاندارد ایران-2 مدرک بین المللی کنترل پروژاز داس انگلستان و آلیانس آمریکا-تسلط کامل برMSPوPRIMAVERAوAUTOCADوLANDوOFFICEوتسلط کامل بر کامپیوتر دارم-7 سال سابقه کار دارم.تمایل به کار در عسلویه ،بندرعباس،کیش هستم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 232. داود
  اسفند ۲۵, ۱۳۹۲

  اینجانب دارای مدرک دانشگاهی مهندسی جوش هستم.
  دارای مدارک level II PT,MT,UT هستم.
  5 سال سابقه کار دارم.
  الانم مایلم در عسلویه مشغول به کار شوم.
  شماره تماس: 09142056480
  ایران نژاد

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 233. مهدی حاجی زاده
  اسفند ۱۷, ۱۳۹۲

  تِسلا الکتریک جنوب
  تامین کننده تجهیزات-خازن های صنعتی و توزیع(فشار ضعیف و متوسط)-انواع رگولاتور-بانک خازنی-کلید فیوز عمودی و افقی-فیوز فشار قوی-اتوماسیون صنعتی-تجهیزات تابلویی-کنتاکتور زیمنس , نمایندگی LOVATO ایتالیا- نمایندگی خازن های FRAKO آلمان
  کلید حرارتی -کلید یکطرفه -بی متال -کنتاکتور -تجهیزات کنترلی و سیگنالینگ -راه انداز الکترومکانیکی -کلید گردان -لیمیت سویچ – رله زمانی -کنتاکتور مدولار -رله کنترل سطح -رله حفاظتی -تجهیزات اندازه گیری – رله جریان نشتی -راه انداز نرم -کنترل دور موتور – برد کنترل برق شهر و ژنراتور – باتری شارژر -مینی PLC
  تلفن:07112337242 – فکس: 07112339602
  همراه:09171051477-09379816397-09176884495

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 234. شرکت آروین افزون صنعت
  اسفند ۱۱, ۱۳۹۲

  این شرکت با در اختیار داشتن کادر فنی مجرب و متعهد افتخار تولید و تامین مواد افزودنی بتن و اقلام ذیل را در دو دهه اخیر برای شرکتهای مختلف داشته و آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری با شرکتها و پیمانکاران محترم اعلام می دارد.
  1- انواع گروت معمولی و اپوکسی
  2- انواع روان کننده، فوق روان کننده و ابر روان کننده
  3- انواع کفپوشها( با دانه های معدنی – با دانه های فلزی – اپوکسی – سیمان رزین)
  4-ملات ترمیم کننده سطح بتن ( درشت دانه و ریز دانه)
  5-چسب کاشی خمیری، پودری ، اپوکسی دو جزئی
  6-مواد کیورینگ بتن( جلوگیری از تبخیر آب بتن) در دو نوع پایه آبی و پایه نفتی
  7-مواد هوازای بتن
  8-روغن قالب
  9-ژل پلیمری میکروسیلیس
  10-پلیمر مکمل بتن جهت جلوگیری از نفوذ پذیری بتن

  تلفن تماس: مهندس حسن زاده

  09131359047
  09375643992

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 235. امید
  بهمن ۲۷, ۱۳۹۲

  با سلام
  اینجانب امید زارع خورمیزی مهندس کامپیوتر گرایش نرم افزار جوایای کار در یکی از شرکت های عسلویه هستم
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 236. حسام ولي پور
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۲

  باسلام.اينجانب حسام ولي پور دانشجوي مهندسي كارشناسي جوشكاري هستم و بدليل تخصص در رشته ام انواع تست هاي NDT بلدم.و با دانستن مراحل بازرسي قبل و حين و بعد جوشكاري.كلا هرچي راجب جوش باشد درخدمتون هستم دوست دارم به شركتتون خدمت كنم و و فرد مفيدي براي جامعه باشم.09352767639 [email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 237. رضاجمشیدی
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۲

  سلام رضاجمشیدی23ساله دارای مدرک دیپلم برق صنعتی وجویای کاردرتمام شرکتهای مستقردرعسلویه میباشم09390742876

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 238. صادق حیدری
  بهمن ۲۴, ۱۳۹۲

  با سلام.صادق حیدری هستم .مهندسی مکانیک سیالات دارم.زبان انگلیسی در حد خوب .آشنا به نرم افزارهای مکانیک ومجموعه آفیس .24 سالمه.آماده همکاری در عسلویه 09361742611

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 239. علی سراج زاده
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۲

  با سلام
  دفتر مهندسی برین سپاهان تامین کننده انواع تجهیزات ابزار دقیق صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی و همچنین تامین کننده انواع بیرینگ های خاص و اسپشیال ، آمادگی خود را جهت همکاری با شرکت های معظم مستقر در منطقه ویژه پارس جنوبی اعلام می دارد.
  با تشکر
  علی سراج زاده
  09131132026
  03112648897

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 240. جمال خالقی
  بهمن ۱۹, ۱۳۹۲

  با سلام وعرض ارادت دیپلم ناقص هستم بیکار ومجرد توانایی کار در شرایط سخت عسلویه را دارم در صورت امکان به عنوان کارجوی ساده راهنمایی بفر مایید با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 241. معارف
  بهمن ۱۸, ۱۳۹۲

  با عرض سلام
  معارف هستم دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی. در زمینه بهینه سازی و یا کامپیوتر، تمایل به همکاری (تحقیقاتی یا اجرایی) با شرکت‌های مستقر در عسلوبه را دارم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 242. علی گمرکچی
  بهمن ۱۵, ۱۳۹۲

  اینجانب مهندس مدیریت پروژه با بیش از 15سال سابقه فعالیتهای عمرانی بالاخص سازه های بتنی و با تسلط کامل بر زبان های انگلیسی و فرانسه ودانستن آلمانی آمادگی خود را جهت همکاری در منطقه مزبور اعلام میدارم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 10 Thumb down 1

 243. صابر
  بهمن ۱۴, ۱۳۹۲

  با سلام
  صابر غلامی هستم لیسانس عمران-ساختمان 25ساله آماده به کار در شرکت های عمرانی در عسلویه
  باتشکر
  09113480204

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 244. خلیل افشاری
  بهمن ۱۲, ۱۳۹۲

  سلام
  افشاری هستم 17 سال سابقه کار سیمانی در زمینه آزمایشگاه وبهره برداری دارم و رشته تحصیلی ام ترجمه در زبان انگلیسی است

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 245. شركت پارس صنعت آمادگي همكاري در زمينه الكترو موتور پمپ دستگ هاي تصفيه آب صنعتي الكترو موتورهاي ضد جرقه را دارد
  http://Www.parsgearbox.com
  http://Www.farasaf.com
  تلفن تماس:٠٩١٢٣٩٦٥٣٥١

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 246. محمدرضادروکی
  بهمن ۷, ۱۳۹۲

  سلام:من محمدرضادروکی هستم لیسانس مهندسی نفت ودربازرسی جوش وبازرسی ازمایشات غیرمخرب جوش ut;rti;mt;pt;vtدرسطح level2مهارت دارم ومسلط به نرم افزارpiping;ceaser;pdmsومسلط به جوشکاری e3;e6;co2وزیرپودری مهارت دارم واشما خواهشمندم تقاضای همکاری این جانب را مقبول بفرمایید متشکرم

  همراه:09375813040
  amail:[email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 247. مهدی
  بهمن ۶, ۱۳۹۲

  salam mahdi hastam mohandese omran- omran ba 2 sal sabeghe kar . 09117285386

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 248. mohamad
  بهمن ۱, ۱۳۹۲

  salam
  lisanse omran-omran
  sabeghe 3 sal kar dar zamine tarahi
  alaghemand be faaliat dar project omran
  [email protected]
  sepasgozaram

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 249. mohamad
  بهمن ۱, ۱۳۹۲

  salam
  lisans omran-omran
  sabeghe 3 sal kar dar zamine tarahi
  alaghe mand be faaliat dar project omran
  sepasgozaram

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 250. محمودمحمدی
  بهمن ۱, ۱۳۹۲

  سدید صنعت پارس با مدیرت محمود محمدی فعال درزمینه واردات،تهیه و پخش کلیه ابزارهای صنعتی،تراشکاری،قالبسازی،اندازه گیری
  تلفن:02166723241 فکس:02166760897
  همراه:09121134158
  http://WWW.SADIDSANAT.COM email:[email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 251. محمودمحمدی
  بهمن ۱, ۱۳۹۲

  سدید صنعت پارس با مدیرت محمود محمدی فعال درزمینه واردات،تهیه و پخش کلیه ابزارهای صنعتی،تراشکاری،قالبسازی،اندازه گیری دقیق،قلاویز،مته کاربایدو hss،برقو،قلاویز کن اتومات و نیمه اتومات واینسرتهای براده برداری،کلتهای فشنگی،گیره های هیدرولیک و سینوسی،روبندقالب،فرزهای اینسرتخورکاربایدوhss وکفتراش،هلدر تراشکاری،گام زنی، برش،شیارو اینسرتهای مربوطه با گریدهای فولاد تراش،چدن تراش،استیل تراش،الومنیوم تراش و سوپرآلیاژاز معتبرترین برندهادنیاودیگر نیازشرکت های صنعتی برای پیشبرد صنعت سرزمین پارس امادگی خود رااعلام میدارد.
  تلفن:02166723241 فکس:02166760897
  همراه:09121134158
  http://WWW.SADIDSANAT.COM email:[email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 252. علي انصاري
  دی ۲۳, ۱۳۹۲

  با سلام و احترام
  اينجانب مهندس مكانيك و با 4 سال سابقه كار هيدروليك و پنوماتيك و كاليبراسيون و تعمير و نگه داري نيروگاه و تجهيزات دوار و داراي گواهينامه بازرسي جوش cwi مايل به كار در منطقه عسلويه هستم لطفا راهنمايي بفرماييد.با تشكر فراواوان
  09354855207
  [email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 253. زهرا
  دی ۲۳, ۱۳۹۲

  باسلام.من ليسانس مشاوره دارم با دوسال سابقه كار در شركت خصوصي زيرنظر مخابرات و كار در مشاوره هم يك سال سابقه كار دارم.آمادگي كار در جنوب كشور دارم09382065929

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 254. محمد
  دی ۲۲, ۱۳۹۲

  با سلام- امینی هستم با مدرک فوق دیپلم عمران و 10 سال سابقه کار و عضو انجمن بتن ایران.09353382522

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 255. سعید امیری
  دی ۸, ۱۳۹۲

  باسلام اینجانب سعیدامیری دارای مدرک فوق لیسانس متالوژی هستم ومدرک بین المللی بازرسی جوش هم دارم درصورت نیاز با من تماس بگیرید 09136367175

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 256. روح اله باقری
  آذر ۲۴, ۱۳۹۲

  باسلام این جانب روح اله باقری هستم فارغ التحصیل رشته مکانیک (حرارت وسیالات)باسه سال سابقه09149220217

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

  • بیتا براتی
   دی ۱, ۱۳۹۲

   با سلام
   احتراما به استحضار می رساند شرکت فنی و مهندسی گردش صنعت بال با سابقه کار اجرایی در مدیریت بخش های فنی و بازرگانی شر کت های دولتی و خصوصی در زمینه تامین تجهیزات- ملزومات و مواد اولیه در صنایع مختلف به عنوان وارد کننده و تامین کننده تجهیزات با دانش وفن آوری روز دنیا است .
   لازم به ذکر است این شرکت با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، آمادگی خود را جهت تامین تجهیزات و مایحتاج پروژه ها و کارخانجات صنعتی و نیروگاهی، شامل تجهیزات برقی و ابزار دقیق ، مکانیکی و صنعتی اعلام می دارد . همچنین این شرکت تامین کننده انواع بلبرینگ های صنعتی، ماشینی، کشاورزی و گریس نسوز و…… می باشد که به شرح ذیل اعلام می گردد.
   Manager Mob: 09121140137, 09127189401

   Sales Manager Mob: 09309005649

   Biffi,Tyco,Latechnical Valve, Peroni Pompe,SKF,FAG…

   & SIEMENS ,ABB, FANUC,HEIDENHAIN,EUCHNER, OMRON, …
   · Deep grove ball bearing

   بیتا براتی / مدیر بازرگانی
   تلفن: 09309005649 – 88356015

   رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 257. علی میرزایی
  آذر ۲۲, ۱۳۹۲

  با سلام
  دارای مدرک شبکه با 5 سال سابقه کار می باشم. دارای مدرک ccnp و ccna و هم چنین کارشناسی نرم افزار. خواستار همکاری با شما هستم.09168899880

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 258. ali
  آذر ۱۹, ۱۳۹۲

  سلام داری شرکت ساختمانی قادر به جذب نیرو ———در 4استان مشغول به کار میباشم وهم اکنون قادر به کار در عسلویه هستم 09371640604—09118229643

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 259. بي كار
  آذر ۱۶, ۱۳۹۲

  اينجانب داراي مدرك كارشناسي ارشد ابياري گياهان دريايي هستم و جوياي كار دور مال

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 260. فاطمه کشاورزپور
  آذر ۱۰, ۱۳۹۲

  سلام.روز و روزگار بر همگی خوش و خرم.بنده فاطمه کشاورپور نماینده کد 5159 شرکت بیمه کوثر هستم.بنده را سرافراز میفرمایید اگر افتخار حضور در مناقصات بیمه ای رانصیب اینجانب فرمایید.
  آدرس و شماره تلفن دفتر.شیراز.چهار راه هوابرد
  8391344-8391341-09177047242-09171175070

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 261. Mehran bakhshi
  آبان ۳۰, ۱۳۹۲

  با سلام به تمامی فعالان عرصه ی علم و صنعت
  اینجانب دارای مدرک مهندسی صنایع ,23ساله؛مجرد
  آشنایی با نرم افزار ms project
  مایل به فعالیت در شرکت های مستقر در عسلویه هستم
  با سپاس

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 262. محمدصادق شکوهی
  آبان ۲۰, ۱۳۹۲

  25 ساله هستم.

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 263. محمدصادق شکوهی
  آبان ۲۰, ۱۳۹۲

  با سلام
  محمدصادق شکوهی هستم دارای مدرک مهندسی عمران آماده کار در شرکت های عسلویه هستم.
  با تشکر
  09179309320

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 264. مجتبی دادگر
  آبان ۱۷, ۱۳۹۲

  salam,lisanse omran_omran daram,23 salame,dos daram dar projehaye omrani to jonob faaliyat dashte basham, az bikari khaste shudamo
  az nazare mali to vaziyate badi gharar daram

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 265. زرین صنعت ماندگار
  آبان ۱۵, ۱۳۹۲

  زرین صنعت ماندگار
  شرکت زرین صنعت ماندگار با سالها تجربه در زمینه صنایع نفت ،گاز و پتروشیمی فعالیت دارد از عمده فعالیت این شرکت می توان تهیه و تامین کلیه ملزومات پالایشگاهی نفت ،گاز، پتروشیمی ،آبرسانی و نیروگاهی صنایع دریایی و صنایع غذایی را نام برد.(لوله ، اتصالات و شیرآلات)
  شماره تماس :44836765-021
  شماره فکس :44836717-021
  شماره همراه:09123399793
  آدرس ایمیل : [email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 266. ارش
  آبان ۹, ۱۳۹۲

  سلام خسته نباشید.اینجانب کارشناسی ارشد عمران/زلزله از دانشگاه دولتی دارم و دارای 3 سال سابقه طراحی و اجرایی و سرپرستی در زمینه راه،پل،سازه های ساختمانی هستم و اماده کار در منطقه جنوب کشور هستم.
  با تشکر از شما 0938-1143849

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 267. لاله صیدالی
  آبان ۸, ۱۳۹۲

  با سلام و خسته نباشید.
  لاله صیدالی هستم لیسانس روانشناسی صنعتی و فوق لیسانس روانشناسی عمومی.با 2 سال سابقه کار و مسلط به امور دفتری و کامپیوتر. آماده همکاری در شرکتهای عسلویه می باشم.
  تلفن تماس: 09137912246
  ایمیل: [email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 268. روح اله
  آبان ۶, ۱۳۹۲

  سلام.بنده لیسانس عمران و فارغ التحصیل دانشگاه دولتی آماده کار در جنوب کشور میباشم.ساکن استان فارس.22 سال و مجرد.
  09360679108با تشکر.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 269. مهدی
  مهر ۲۷, ۱۳۹۲

  اینجانب به مدت 8 سال سابقه کار در شرکتهای تابلیه و پورنام در پرو ژهای پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس در بندر عباس و سد آغ چای در آذربایجان غربی مشغول به کار بوده در قسمت تدارکات و مسئول ترانسپورت ماشین آلات و سرویس نگهداری (مسئول نت ماشین آلات )آمادگی خود را برای کار در جنوب را اعلام میدارم با تشکر 09147900501-04912274576

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 8 Thumb down 1

 270. مجید حجازی
  مهر ۱۹, ۱۳۹۲

  با سلام اینجانب مجید حجازی دارای مدرک کارشناسی عمران و2 سال سابقه ی فعالیت به عنوان سرپرست اجرا در کارگاه راهسازی وپل میباشم وآمادگی خود را جهت کار در عسلویه اعلام میدارم سن 30سال.با تشکر 09119175328

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 271. احسان ونک فراهانی
  مهر ۶, ۱۳۹۲

  باسلام من دارای کارشناسی کنترل وابزاردقیق وکاردانی برق صنعتی هستم تمایل به کاردرعسلویه دارم باتشکر[email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 272. رضا
  مهر ۳, ۱۳۹۲

  اینجانب رضا بابارحیمی فارغ التحصیل رشته معماری از دانشکده یزد دارای 3 سال سابقه کار مفید در زمینه طراحی و امور دفتر فنی و سرپرست کارگاهی آماده فعالیت و همکاری با شرکت های عسلویه هستم[email protected]
  09361298518

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 273. معمار
  شهریور ۱۸, ۱۳۹۲

  اینجانب علی رضا معمار ولیسانس عمران بوده وبه دنبال کار هستم وودارای 4سال سانقه نظارت هستم واماده کار در پروژههای عمرانی در عسلویه هستم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 274. رضا روائی
  شهریور ۹, ۱۳۹۲

  اینجانب رضا روائی کارشناس ارشد مهندسی ساخت – عمران با 7 سال سابفه جهت فعالیت در حوزه عسلویه آمادگی خود را اعلام می دارم .09178414100

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 275. رضا روائی
  شهریور ۹, ۱۳۹۲

  اینجانب رضا روائی کارشناس ارشد مهندسی ساخت – عمران با 7 سال سابقه آمادگی خود را جهت فعالیت در حوزه عسلویه اعلام میدارم .

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 276. شرکت مهندسی سنجشگران میزان ابزار
  (سما)
  مرکز آزمون و کالیبراسیون

  شرکت مهندسی سما با بهره‌مندی از کارشناسان با تجربه در دانش اندازه‌شناسی( اندازه‌گیری، آزمون و کالیبراسیون)، آمادگی دارد خدمات کالیبراسیون تجهیزات اندازه‌ گیری را به صنعتگران محترم ارائه نماید. امیدواریم با ارائه خدمات درست و دقیق و رهنمودهای شما، سهمی در تولید کالا و خدمات با کیفیت داشته باشیم

  اطمینان از تجهیزات، کاهش هزینه‌، افزایش کیفیت و خرسندی مصرف‌کنندگان کالا
  با کالیبراسیون درست و اثربخش

  بخشی از خدماتی که می توانیم ارائه دهیم به شرح ذیل می باشد :
  – کالیبراسیون دستگاه­های آزمون و اندازه‌گیری مطابق استانداردهای ملی و بین‌المللی تحت اعتبار نظام تأیید صلاحیت ایران
  – مشاوره تعیین دوره کالیبراسیون تجهیزات براساس استانداردهای بین‌المللی RP-1، D-10
  – مشاوره و تهیه و تامین تجهیزات اندازه‌گیری
  – تدوین دستورالعمل‌های آزمون و کالیبراسیون براساس استانداردهای بین‌المللی
  – اعزام تیم کارشناسی کالیبراسیون در محل
  – برگزاری دوره‌های آموزش کالیبراسیون، برآورد عدم‌قطعیت، تضمین کیفیت و ایزو 17025
  ا
  آدرس: تهران – بزرگراه شهید ‌لشگری (جاده مخصوص کرج) – بلوار ایران خودرو جنوبی- شهرک 22 بهمن – خیابان بعثت – پلاک 61

  تلفکس: 44195703 – 44190767

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 277. کامران
  شهریور ۷, ۱۳۹۲

  با سلام من کامران غلام ویسی کارشناسی کنترل(ابزار دقیق)و کاردانیم رشته تعمیر ماشینهای الکتریکی از دانشگاه دولتی تمایل به کار در جنوب کشور دارم.
  09356953067

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 278. اميني
  شهریور ۶, ۱۳۹۲

  با سلام
  بنده كارشناس ارشد مهندسي مكانيك با 3 سال سابقه كار هستم و تمايل دارم در يكي از شركتهاي فعال در عسلويه مشغول به كار شوم. لطفا در صورت نياز به نيرو به بنده اطلاع دهيد. 09388935486 با تشكر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 279. ایمان زارعی
  مرداد ۲۹, ۱۳۹۲

  ایمان زار عی هستم تازه کارشناسی مکانیک سیالات گرفته ام تقاضای گرفتن امریه در عسلویه را دارم01712263328————-09388551913

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 280. سید مجید میرحسینی
  مرداد ۲۴, ۱۳۹۲

  اینجانب سید مجید میرحسینی با مجموعا 4 سال سابقه کار و 2 سال سابقه کار در پالایشگاه میعانات گازی بندر عباس آماده به کار در عسلویه
  09359502609

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 281. پیمان
  مرداد ۲۳, ۱۳۹۲

  کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه دولتی-گرایش طراحی کاربردی با دو سال سابقه کار در شرکت معتبر- مسلط به نرم افزارهای تخصصی مکانیک و آشنا با استانداردها و همچنین آشنا به طراحی مخازن تحت فشار با نرم افزار PVelite. در صورت نیاز میتونم رزومه را براتون بفرستم.

  09133697949

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 282. اکبر خاکپور
  مرداد ۲۱, ۱۳۹۲

  سلام من کاردانی برق با 12 سال سابقه کار در زمینه برقکاری صنعتی کابل کشی مفصل زنی کابلهای 20 کیلو ولت اشنایی کامل با خطوط انتقال وتوضیع 20 کیلو ولت برقکاری ساختمانی و صنعتی وسیمبانی احداث پست های زمینی .اماده پیمانکاری و اجرای کلیه پروژهای برقی را دار می باشم.09141839811.با احترام خاکپور

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 283. كامران شموشكي
  مرداد ۱۵, ۱۳۹۲

  باسلام كامران شموشكي داراي كارشناسي ارشد رشته شيمي كاربردي و داراي كارت پايان خدمت متولد 68 مايل به كار در يكي از شركت هاي عسلويه ميباشم.تلفن تماس 09358346085

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 284. میرشکاری
  تیر ۲۸, ۱۳۹۲

  اینجانب میثم میرشکاری فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک- طراحی جامدات از دانشگاه نی ریز استان فارس و ساکن شهرستان ارسنجان این استان میباشم. بنده دارای 2 سال سابقه کار در معادن و بخش ماشین آلات و کارخانه سیمان نیریز هستم.
  با توجه به اینکه نیازمند به کار هستم بنده آمادگی خود را به همکاری و استخدام به کار در آن مجتمع در صورت تمایل و نیاز مجتمع را اعلام مینمایم.
  پیشاپیش از همکاری شما کمال تشکر و قدردانی به عمل می آید.
  تلفن : 09171279018- 09173292949

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 285. احمدي
  تیر ۱۲, ۱۳۹۲

  كارشناسي ارشد شيمي آلي
  تخصص نانو كاتاليستها
  جوياي كار در عسلويه
  09389782426

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 286. احسان بیرانوند
  تیر ۷, ۱۳۹۲

  باسلام
  کاش همه شرکتای فوق الذکر باهمون تاب وتوان قبل هنوزم بودن بودن09128194899

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 6 Thumb down 2

 287. س
  تیر ۶, ۱۳۹۲

  اینجانب سعید اختر دارای مدرک مهندسی مکانیک با گرایش سیلات
  مجرد و علاقه مند جهت کار در جنوب هستم.
  09355755368

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 288. نعمت اله غرقی
  تیر ۵, ۱۳۹۲

  مدرک کارشناسی متالورژی از شیراز و فوق لیسانس مهندسی صنایع گرایش سیستم و بهره وری از آزاد قزوین
  – 2 سال سابقه کار در شرکت پارس سوئیچ (تولید کننده دیژنکتور های گازی و خلائ و روغنی )بعنوان کارشناس دفتر فنی

  -7 سال سابقه کار درآلومنیوم المهدی بندرعباس -مدیر فنی و سپس مدیر اجرائی طرح و توسعه سایت المهدی
  – 11 سابق کار در شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع لاستیک ( صبا تایر کورد ) بعنوان مدیر شیفت کارخانه -مدیر فنی-مدیر تولید و هم اکنون مدیر استراتژی و تعالی سازمانی
  علاقمند به کار در جنوب در پست های اجرائی هستم
  شماره تلفن همراه 09197506505
  منزل 4259703(0241)
  مدیریتهای فنی و تولیدی و

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 289. دانی
  خرداد ۳۰, ۱۳۹۲

  کارشناس کنترل پروژه . جویای کار در جنوب .09133654056

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 290. مهدی افتخاری
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۲

  با سلام
  اینجانب کارشناس مهندسی صنایع می باشم .مسلط به امور کنترل پروژه و کنترل کیفیت و کارخانجات تولیدی و صنعتی می باشم همچنین در زمینه سیستم های مدیریت کیفیت و تضمین کیفیت تجربه کافی داشتهو همچنین حدود 5 سال به عنوان مدیریت خطوط انتقال برق فعالیت داشتم و اموزشهای مختلفی همراه با گواهی نامه انها نیز موجود می باشد. که در صورت نیاز رزومه ارسال خواهد گردیید.جویای کار می باشم در عسلویه و مناطق جنوب کشور
  قبلا از زخمات شما سپاسگزارم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 291. مهدي حسين زاده
  خرداد ۵, ۱۳۹۲

  ليسانس عمران-عمران دارم با2سال سابقه كار تو زمينه آب.جوياي كار هستم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 292. رضا
  خرداد ۴, ۱۳۹۲

  لیسانس عمران – عمران از اصفهان دارای 2 سال سابقه کار میباشم .
  تمایل به کار در جنوب کشور را دارم.
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 293. فرهاد کاوه
  اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۲

  فرهاد کاوه لیسانس برق 3 سال سابقه کار
  سابقه در کارخانه لعابیران. اداره برق شیراز و تعمیرات نگهداری پالایشگاه جزیره ی سیری

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 294. سروش شيروانيان
  اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۲

  سروش شيروانيان مهندس عمران عمران داراي 15 سال سابقه كار آمادگي خود را جهت همكاري در شركت هاي عسلويه و كنگان اعلام مي دارم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 295. محمدیان
  اردیبهشت ۷, ۱۳۹۲

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 296. محمدیان
  اردیبهشت ۷, ۱۳۹۲

  دارای مدرک لیسانس عمران عمران از اصفهان و خواستار فعالیت در عسلویه را دارم با 2سال سابقه کار

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 297. محمد عباس زاده
  فروردین ۲۱, ۱۳۹۲

  لیسانس عمران – عمران و دارای 2 سال سابقه کار می باشم . تمایل به کار در جنوب کشور را دارم . ممنون

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 8 Thumb down 0

 298. امین
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۲

  لیسانس مهندسی جوش دارم. و دارای هفت مدرک بین المللی در زمینه بازرسی جوش هستم. مدارک VT_MT_PT_RT_RTi_CWI_Dissimila metal welding
  09378583338

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 1

 299. امین
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۲

  لیسانس مهندسی جوش دارم. و دارای هفت مدرک بین المللی در زمینه بازرسی جوش هستم. مدارک VT_MT_PT_RT_RTi_CWI_Dissimila metal welding

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 6 Thumb down 1

 300. حسین ذوالفقاری
  اسفند ۱۱, ۱۳۹۱

  حسین ذوالفقاری
  دوسال سابقه مفید در زمینه شاپ درایینگ xsteel(اسکلت فلز،سوله،پایپ پرک)
  تسلط کامل به نرم افزارهای tekla structures و autocad
  آماده کار
  09354018164

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 301. نمازی
  اسفند ۷, ۱۳۹۱

  با سلام اینجانب فوق دیپلم شیمی دارای 4 سال سابقه کار در ماهشهر در پتروشیمی هستم.اماده کار در عسلویه

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 302. رسول زارع 09171193400
  اسفند ۶, ۱۳۹۱

  مهندس برق با 7 سال سابقه کار در جنوب ایران

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 303. محمد هادی حقیقی
  بهمن ۲۱, ۱۳۹۱

  مکانیک جامدات با سابقه 22 ماه اماده کار در عسلویه
  VT&PT&RTI&UT levele I & II
  09188582885

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 304. محمد هادی حقیقی
  بهمن ۲۱, ۱۳۹۱

  با سلام اینجانب محمد هادی حقیقی دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته مکانیک جامدات و دارای تمامی مدارک بازرسی جوش و سابقه کار مکفی 22 ماه اماده کار در عسلویه می باشم . level I & II . VT & PT & RTI & UT

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 305. محمد مهدی زارع مهذبیه
  بهمن ۱۹, ۱۳۹۱

  اینجانب کارشناس عمران و آماده به کار در عسلویه هستم و سه سال سابقه کار اجرایی دارم [email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 306. reza
  بهمن ۱۸, ۱۳۹۱

  عرض سلام و ادب
  اینجانب رضا طاهری دارای مدرک کارشناسی مهندسی برق قدرت می باشم.
  مهارت وتخصص در برنامه نویسی PLC برند Delta و همچنین سیستم مانیتورینگ touch screen
  راه اندازی نصب و برنامه نویسی تحت شبکه اینورترها( Inverter) و همچنین کار این تجهیزات در پرتوکل ( RS485)
  سابقه کار اجرایی :
  3سال سابقه سمت مدیر تولیدی سیستم هوشمند در شرکت کاران گستر و برنامه نویس و مجری پروژه های هوشمند سازی وسیستم های خانه هوشمند از جمله :
  هنرستان فضیلی اصفهان
  دبستان حسین امین با تایید نهایی مهندس اداره نوسازی مدارس اصفهان ( مهندس جوی)
  هوشمند سازی ساختمان اداره اتباع یزد
  ساختمان مهمانسرای بنیاد مسکن شهرستان اصفهان (خیابان آذر)
  ساختمان بنیاد مسکن شهرستان لنجان
  ساختمان بنیاد مسکن شهرستان خوانسار
  ساختمان بنیاد مسکن شهرستان مبارکه
  ساختمان خانه سالمندان اصفهان (خیابان گلستان)
  ساختمان مجموعه ورزشی نگین شهرستان سیرجان
  اتوماسیون خط تولید کاشی نایین
  آبنمای موزیکال و متغیر در سطح پاشش آب (در مجموعه مرکز تحقیق ارتش)
  تغییر دبی خروجی آب چاه های عمیق کشاورزی اداره احرار استان یزد
  لازم به ذکر است که در این رزومه از ذکر پروژه های خصوصی صرف نظر شده است .
  دارای سابقه5 دوره تدریس و برگزاری دوره های اتوماسیون صنعتی در آموزشگاه پیشرو اصفهان (خیابان نظر غربی)
  09132887081 [email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 4

 307. علی
  بهمن ۱۱, ۱۳۹۱

  مدرک کارشناس حسابداری آشنا به برنامه های حسابداری ایده آل سیستم ( ناپال ) و شایگان سیستم و ACC و حامیم و سیستم یکپارچه حسابداری وزارت نفت دارای 4163 روز برابر 11 سال و 148 روز سابقه بیمه می باشم . ( تا تاریخ 90/03/30 )

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 308. reza
  دی ۲۹, ۱۳۹۱

  لیسانس برق قدرت با مهارت برنامه نویسی plc hmiو کار باinverterو داوطلب کار در هرنقطه با حقوق خوب
  3سال سابقه مدیر تولیدی هوشمند سازی(bms)

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 309. داوودد نادری هستم جوشکاره آرگون09375940809
  دی ۲۵, ۱۳۹۱

  جوشکاره ماهره آرگون هستم 09375940809

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 310. نعمت گودرزوند
  دی ۱۸, ۱۳۹۱

  باسلام وخسته نباشید دارای مدرک لیسانس برق قدرت می باشم و مدت 3سال سابقه کار دارم وتمام دوره های plcوپنوماتیک شرگت فستو را گذراندم و آماده همکاری باشرگت های جنوب رادارم
  تلفن تماس09111386285

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 311. محمد مهدی زارع مهذبیه
  دی ۱۴, ۱۳۹۱

  اینجانب فارغ التحصیل در رشته کارشناسی عمران دانشگاه استهبان هستم و سابقه سه سال سابقه کار در پروژه های دولتی دارم و سرپرست کارگاه می باشم و 29 سال سن دارم و آمادگی به خدمت در منطقه عسلویه هستم و ساکن شیراز هستم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 312. پرویز شاملو
  دی ۱۳, ۱۳۹۱

  با سلام اینجانب پرویز شاملو کارشناس عمران-عمران کارشناس ارشد عمران-راه اماده هر گونه همکاری در شرکت های فعال در منطقه عسلویه میباشم با تشکر 09198115713

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 313. جلال الدین غلامی
  دی ۱۲, ۱۳۹۱

  اینجانب جلال غلامی دارای فوق دیپلم تاسیسات و جویای کار می باشم.09357830966

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 314. امین اسحاقی
  دی ۱۲, ۱۳۹۱

  اینجانب امین اسحاقی دارای کارشناسی کامپیوتر و برنامه نویسی و دارای سابقه کار در بخش های سخت افزار و نرم افزار و.09133213307

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 315. جعفر نیک پور
  دی ۲, ۱۳۹۱

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 6

 316. نیما حیدریان
  دی ۲, ۱۳۹۱

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 5

 317. علی متینی
  آذر ۱۸, ۱۳۹۱

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 6

 318. رضوان مزارعی
  آذر ۱۴, ۱۳۹۱

  کارشناس ارشد شیمی تجزیه دارای سوابق کاری در دانشگاه ازاد وآزمایشگاه کنترل کیفیت مواد غذایی وساکن عسلویه متقاضی کار در یکی ازشرکتهای عسلویه می باشم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 319. رضایی
  آذر ۷, ۱۳۹۱

  مهندس عمران سابقه کار عمرانی در راه سازی و ساخت بیمارستان -فعالیت در دفتر فنی -آشنایی کامل با فهرست بها و نرم افزارهای ایکسل و وورد و تدبیر و تکسا

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 320. حسين
  آذر ۷, ۱۳۹۱

  اطلاع پيدا كردم كه از تاريخ هشتم آذر بمدت يك هفته سايت http://www.pazargad.org آگهي استخدام داره كساني كه تمايل به كار در عسلويه رو دارن مراجعه كنن وفرم استخدام رو پر كنن

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 321. بهرام جلاليان
  آذر ۲, ۱۳۹۱

  اينجانب بهرام جلاليان 10 سال سابقه بهرهبرداري پتروشيمي شيمي بافت مهندس صنايع شمياي

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 322. سید علیرضا ضیایی
  آبان ۲۵, ۱۳۹۱

  کارشناس ارشد جوشکاری/عضو هیئت رئیسه شرکت آذران جوش آریا/ یکسال همکاری با صنایع دفاع/فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی امیرکبیر/09154286725/

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 323. قاسم بهزادی
  آبان ۲۲, ۱۳۹۱

  کنترل پروژه 09133690837 6 سال سابقه کار در صنایع دفاع و مجتمع فولاد

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 324. قاسم بهزادی
  آبان ۲۲, ۱۳۹۱

  اینجانب قاسم بهزادی با 6 سال سابقه در صنایع دفاع ومجتمع فولاد اصفهان با قوی ترین نرم افزار های کنترل پروژه آماده همکاری با شرکتهای عسلویه هستم .ممنون

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

  • علی
   اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۴

   خالی بند…

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 325. mitra
  آبان ۱۸, ۱۳۹۱

  رزومه ام در سايت irantalent هست .

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 326. 09132706525
  آبان ۷, ۱۳۹۱

  همندس صنایع – کارشناس برنامه ریزی وکنترل پروژه بیش از 5 سال سابق مرتبط و آشنا به کشور امارات ( 4 سال اقامت )- آماده همکاری با شرکتها میباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 327. مریم
  مهر ۲۶, ۱۳۹۱

  اینجانب مریم غایبی کارشناس ارشد محیط زیست که از سال 90 تاکنون بعنوان کارشناس مسئول hse در بندر ماهشهر و بندر امام خمینی مشغول بوده ام.وآمادگی خود را در زمینه hse و تضمین کیفیت و آموزش و امور اداری اعلام میدارم. با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 2

 328. علیرضا حسینی
  مهر ۲۵, ۱۳۹۱

  با سلام .
  اینجانب دارای لیسانس عمران-عمران و آماده همکاری با شرکتها در عسلویه می باشم.
  09177217522
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 329. بهنام رستمی
  مهر ۱۸, ۱۳۹۱

  مهندس معمار و مسلط به نرم افزارهای لازمه با دوسال سابقه کار در شرکت ساختمانی.09139805620

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 330. ایمان چراغی
  شهریور ۳۰, ۱۳۹۱

  مهندسی مکانیک و مدارک بازرسی جوشmt-pt-vt-utاز asntآماده همکاری میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 331. شهرام بابائی مهر
  شهریور ۲۶, ۱۳۹۱

  با سلام: من مهندس عمران هستم و در صورت امکان دارای امادگی فعالیت در

  پروژهای عمرانی و اجرای در منطقه عسلویه میباشم.

  tel:09373856682

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 332. انوش حسنوند
  شهریور ۲۵, ۱۳۹۱

  ;کارشناس ارشد آموزش انگلیسی

  آمترجم شفاهی و کتبی (اسناد و مدارک – مکاتبات بازرگانی)

  ابا تشکر 09366041678

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 333. امیرمحمداتحاد
  شهریور ۲۰, ۱۳۹۱

  با سلام
  اینجانب امیرمحمد اتحاد لیسانس مکانیک گرایش حرارت و سیالات دارای مدرک بازرسی جوش و استاندارد ایزو هستم و در حال حاضر دانشجوی فوق لیسانس همین رشته و آماده هرگونه همکاری در منطقه عسلویه می باشم.
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 334. مجیدگودرزی
  شهریور ۲۰, ۱۳۹۱

  تهیه وپخش ابزار های تراش کاری صنعتی ایمنی جوش وبرش از همکاری با شما استقبال مینمایم.

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 335. مهندس سادات
  شهریور ۱۰, ۱۳۹۱

  شرکت دیده آرا سازان آماده ارائه کلیه خدمات در زمینه کانالهای هدایت آبهای سطحی و دکوراسیون و تعمیرات کلیه فضاهای اداری و مسکونی شما در عسلوئه می باشد….با تشکر مهندس سادات….09389795877…[email protected]

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 336. مهندس سادات
  شهریور ۱۰, ۱۳۹۱

  با سلام
  احتراما
  این شرکت(دیده آرا سازان) اقدام به تولید پک ویژه آشپزخانه برای فضاهای محدود به ویژه خانه های سازمانی،سوئیت هتلها،دکلهای نفتی با مشخصات طولی 1/20 متر ( دارای سینک ظرفشویی،اجاق گاز و یخچال) به عمق 60 سانتی متر و ارتفاع 1/10 متر در صورت درخواست این پک با اینجانت مکاتبه نمایید…
  با تشکر مهندس سادات

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

  • مهندس حسن زاده
   اسفند ۱۱, ۱۳۹۲

   لطفا قیمت و مکان تحویل پک مذکور را برای اینجانب ارسال فرمایید

   رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 337. مسعود امیری مقدم
  شهریور ۱۰, ۱۳۹۱

  مهندسی عمران-عمران

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 338. رامین صفایی
  مرداد ۲۵, ۱۳۹۱

  رامین صفایی
  1سال سابقه کار در فاز 15&16 عسلویه
  کارشناس مکانیک سیالات
  کارشناس پایپینگ
  اماده هرگونه فعالیت در عسلویه
  09131272246

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 339. محسن ناصرالاسلامی
  مرداد ۲۴, ۱۳۹۱

  کارشناس ارشدحقوق خصوصی و وکیل از دانشگاه شهید بهشتی آماده همکاری با شرکت های نیازمند هستم
  09196482998

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 340. وحید پرندین
  مرداد ۲۰, ۱۳۹۱

  کارشتاس کامپیوتر گرایش نرم افزار با 2.5 سال سابقه در شرکتهای عمرانیٍ،آشنایی کامل با امور کنترل پروژه(MSP , Primavera)و آشنایی کامل با متره و برآورد و صورت وضعیت نویسی و مسلط به گروه نرم افزاری Office شامل (Word-Excel-Power Point)و همچنین دارای تجربه در رشته تاسیسات آبی(لوله های پلی اتیلن و جوشکاری الکتروفیوژن) آماده همکاری با شرکتهای فنی و مهندسی در عسلویه و … می باشم.
  [email protected]
  09184270558

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 341. آیدیکو
  مرداد ۱۰, ۱۳۹۱

  sherkate ideco dar zamineye HSE faaliyat karde va ba sabeghe bish az 8 sal dar in zamine amadegi khod ra dar zamineye moshavere,ejraii,va …… elam midarad.omid ast be hamkari.shomare tamas : 021-66847216

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 342. عارف شفاعتی
  مرداد ۴, ۱۳۹۱

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 343. برق صنعت شیخ میری
  بورس توزیع لوازم برق صنعتی سیم کابل و روشنایی
  تلفن تماس: 2239729-0611
  2239730
  فاکس: 2239731
  همراه : 09166814073
  [email protected]
  آدرس: اهواز_طالقانی_خیابان مسلم بین طالقانی و عطارد پلاک 153

  ابزار سرای شیخ میری
  بورس توزیع ابزار آلات صنعتی و ساختمانی
  تلفن تماس: 2223151_0681
  تلفکس: 2221105
  همراه: 09161810368

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

 344. سجاد اصلان نژاد
  تیر ۳۱, ۱۳۹۱

  اینجانب سجاد اصلان نژاد کارشناس ساخت وتولیدمکانیک دارای سابقه کاردرزمینه طراحی قطعات صنعتی بانرم افزارcatia.
  بازرسی فنی جوش درجه 2 pt mt
  تعمیرکار وطراحی مدارات پنوماتیک
  برنامه نویسی plc
  ماشین کاری با دستگاه فرز واسپارک
  عضومرکز رشد وپارک علم وفن آوری
  ساخت دستگاه جعبه سازتمام اتوماتیک پنومات وشرکت درنمایشگاه عتم وفن آوری بیرجند در سال 90 و کسب رتبه غرفه برتر نمایشگاه
  آماده هر گونه فعالیت باشرکت های جنوب را دارم
  شماره تماس 09171196861 -07118231165
  با کمال تشکر

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 8 Thumb down 4

 345. فیروز اینانلو
  تیر ۳۱, ۱۳۹۱

  اینجانب لیسانس عمران با یک سال سابقه کار در جنوب (پروژه نفتی یاداوران)با عنوان مهندس اجرا و یک سال سابقه کار در ساختمان بتنی ،آماده همکاری با شرکتها میباشم.
  09148617144

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 346. سید علی سلامی
  تیر ۲۹, ۱۳۹۱

  مهندس مکانیک با 16 سال سابقه از جمله سابقه مدیریتی آماده همکاری به عنوان مدیر پروژه یا مدیر سایت یا مدیر مهندسی یا مدیر تدارکات میباشم تماس : 09124097225

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 1

 347. 09399240122
  تیر ۲۳, ۱۳۹۱

  کارشناس ارشد روانشناسی صنعتی و سازمانی و شاگرد ممتاز دانشگاه میباشم.و خواستار تدریس و پژوهش در شرکتهای عسلویه میباشم.و سابقه تدریس در شرکت نفت و گاز دارم.

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 5 Thumb down 7

 348. بقييت الله موسوي
  تیر ۲۲, ۱۳۹۱

  كارشناس ارشد اقتصاد محيط زيست دانشگاه علامه طباطبايي، آماده همكاري با شركت هاي جنوب شماره تماس 09136818841

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 349. حسن سلطانی
  تیر ۱۸, ۱۳۹۱

  کارشناس برق با سابقه کار درجنوب و همچینین سابقه کار با کشور ایرلند آماده همکاری با شرکتهای فنی و مهندسی در عسلویه و… هستم.شماره تماس: 09371573077 باتشکر

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 3

 350. وحید جعفری
  تیر ۱۷, ۱۳۹۱

  مدرک کارشناسی برق گرایش انتقال و توزیع آماده کار در شرایط سخت
  09188169833

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 10 Thumb down 2

 351. عاطفه رخشا
  تیر ۱۱, ۱۳۹۱

  سلام من عاطفه هستم ليسانس حسابداري آماده همكاري در پتروشيمي هستم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 7 Thumb down 2

 352. حميد دهمرده
  تیر ۶, ۱۳۹۱

  سلام.حميد دهمرده هستم.فارغ التحصيل رشته معماري مقطع كارشناسي.2سال سابقه كار در شهر گرگان و مسكن مهر گنبد دارم.آماده براي كاردر شرايط سخت را نيز دارم.09117002041

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 353. محمدرضا عابسی
  تیر ۵, ۱۳۹۱

  باسلام.اینجانب محمدرضا عابسی مهندس شیمی گرایش پتروشیمی میباشم.مدت سه ماه دوره کاراموزی را در پالایشگاه تهران در قسمت utility بوده ام.آماده همکاری در عسلویه میباشم.باتشکر 09126176823

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 354. ایمان کدخدایی
  تیر ۵, ۱۳۹۱

  اینجانب ایمان کدخدایی دارای مدرک کارشناسی عمران-عمران ب مدت 4 ماه کاراموز در مسکن مهر و دارای مدرک فنی حرفه ای طراحی 3بعدی سازهETABS اماده همکاری با شرکت های مرتبط میباشم. 09389434242 09171262643

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 355. دارای مدرک کارشناسی مکانیک سیالات و عمران-عمران(دو رشته ای)و ارشد عمران (رتبه کنکور 14 کشوری) از دانشگاه صنعتی شریف هم اکنون مشغول به فعالیت در شرکت شخصی و یک شرکت تراز اول سوئدی می باشم دارای تخصص وسابقه کاری درخشان /علاقه مند به همکاری در پروژه های عسلویه 09362151927

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 356. rafiee
  تیر ۴, ۱۳۹۱

  salam daray maharat fany bargh sanaty hastam ba 9 mah sabeghe .daray madrake karsshenase hoghugh hastam az daneshgah dolaty bamoadel14.66 amade khedmat da sherkathay asaluye ba tashskor.telefone baraye tamas zarure 09137030028

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 357. meysam khademi
  تیر ۳, ۱۳۹۱

  لیسانس عمران با سابقه دارای 30سال سن آماده همکاری در منطقه عسلویه
  09125045855

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 358. غلامرضا رستاد
  تیر ۳, ۱۳۹۱

  اینجانب غلامرضا رستاد بازنشسته مجتمع کارخانجات سیمان سپاهان اصفهان هستم. در زمینه کلیه امور بازرگانی ، امور قراردادها، مهندسی خرید،سفارشات ………. تجربه 30 ساله دارم آماده همکاری میباشم.09139346558(تماس تلفنی )

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 359. سید هادی صفوی نیا
  تیر ۳, ۱۳۹۱

  با سلام اینجانب دارای مدرک کارشناسی عمران-عمران با سه سال سابقه در زمینه اجرایی ودفتر فنی آماده همکاری را دارم.با تشکر 09125206953

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 360. فرشید مریدی
  تیر ۲, ۱۳۹۱

  اینجانب فرشید مریدی دارای مدرک کارشناسی کامپیوتر هستم و در زمینه شبکه و دوربین های مداربسته دارای تخصص میباشم و آماده همکاری با شرکتهای مناطق جنوب و عسلویه هستم تلفن تماس : 09352321295

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 361. محمد پرنیان
  تیر ۱, ۱۳۹۱

  با سلام احتراما اینجانب محمد پرنیان دارای مدرک مهندسی کامپیوتر(نرم افزار) با معدل 14/62 از دانشگاه آزاد اراک و دارای یکسال سابقه کاری آماده همکاری با شرکتهای واقع در جنوب می باشم-شماره تماس 09360120871

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 362. قاسم بهرامی
  خرداد ۳۱, ۱۳۹۱

  این جانب قاسم بهرامی درای مدرک مهندسی مکانیک گرایش طراحی جامدات

  وبادوسال سابقه کاری در طراحی مهندسی وادامه داردو مدرس دورهای بازرسی
  جوش شرکت ارین پارس اسپادنا ومسلط به نرم افزار هایautocad -autocad p&id
  piping-catia-ansys-وطراح ومحاسبه ومدیریت پروژه سیستم های تاسیساتی
  و…..اماده همکاری باشرکت های فعال در جنوب کشور میباشم (با 25سال سن)
  [email protected]-09372208051-09139806856

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 363. ابوالفضل بیات
  خرداد ۳۱, ۱۳۹۱

  باسلام
  بیات هستم 12سال تجربه کاری در زمینه تراشکار ی جوشکار وساخت قطعات صنعتی درارم اماده همکاری در عسلویه میباشم.09194439424

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 364. رضا بخشیان کلاریجانی
  خرداد ۳۰, ۱۳۹۱

  اینجانب رضا بخشیان کلاریجانی دارای مدرک کارشناسی عمران _ عمران آزاد وبا معدل 15.36 می باشم دارای 3 سال سابقه کار اجرایی همراه با بیمه بوده ام تمایل به همکاری در پروژه های جنوب _ عسلویه می باشم .
  تماس : 09362727919

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 365. علیرضا
  خرداد ۳۰, ۱۳۹۱

  با سلام خدمت شما سرور گرامی اینجانب علیرضا یوسفی ارشد مهندسی شیمی 2سال است که در سایت ثبت نام نموده ام ولی هنوز موفق به کار نشده ام .از شما خواهشمند است ترتیبی اتخاذ فرمایید تا این حقیر نیز بتوانم برای خود و مملکت خویش مفید باشم .09122733384
  باتشکر و سپاس فراوان

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 366. علی ساقی
  خرداد ۲۹, ۱۳۹۱

  با سلام.اینجانب علی ساقی لیسانس مهندسی نرم افزار با معدل 15.89و فوق لیسانس فیزیک ذرات بنیادی میباشم.مسلط به زبان انگلیسی و آشنا با برنامه نویسی کامپیوتر هستم!
  در صورت نیاز آماده همکاری همه جانبه هستم!
  با تشکر!
  09389739424

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 367. رضا
  خرداد ۲۹, ۱۳۹۱

  من مهندسی الکترونیک از آزاد کرمانشاه دارم با معافیت سربازی تمام ایمیل کنید

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 368. امیر حسین ایزی
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۱

  با سلام..احتراما.اینجانب امیر حسین ایزی مکانیک سیالات -لیسانس-میباشم.

  و اماده همکاری در مناطق جنوبی و عسلویه میباشم

  شماره:09397565987

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 369. امیر حسین ایزی
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۱

  با سلام..احتراما.اینجانب امیر حسین ایزی مکانیک سیالات -لیسانس-میباشم.

  و اماده همکاری در مناطق جنوبی و عسلویه میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 370. MASOUD
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱

  مسعود مهديقلي داراي مدرك مهندسي عمران از دانشگاه چمران اهواز داراي 5 سال سابقه كار اجرايي ودفتر فني ومسلط به محاسبه براورد نقشه نظارت واجرا ميباشم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 371. مرضیه زارع
  خرداد ۲۴, ۱۳۹۱

  اینجانب کارشناس ارشد روانشناسی با معدل 21/18می باشم با دو سال سابقه کار.و اشنایی کامل با کامپیوتر و دارای دیپلم زبان می باشم.و اماده همکاری می باشم.
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 372. بهنام
  خرداد ۲۱, ۱۳۹۱

  سلام علیکم
  با احترام اینجانب بهنام حیدری دارای مدرک مهندسی برق-قدرت که با معدل 10/16 در سال 1389 فارغ التحصیل شدم و اکنون خدمت مقدس سربازی را به پایان رسانده و جویای کار هستم.
  قابل ذکر است که اینجانب دوره کارآموزی مدرک لیسانس را که بمدت 300 ساعت بودهرا در مرداد ماه 1389 در پتروشیمی زاگرس گذرانده ام.
  با تشکر
  09173058419-07117302814

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 373. احد شکری
  خرداد ۲۰, ۱۳۹۱

  سلام من احد شکری دارای مدرک لیسانس برق الکترونیک می باشم تسلط به avr دارم و دوره ابزار ذقیق 1و2 را گذراندم آماده کار در پروژه های جنوب و عسلویه می باشم.باتشکر20/03/91_09361057884

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 374. محسن عزيزي
  خرداد ۲۰, ۱۳۹۱

  داراي مدرک کارشناسي برق قدرت و 8 سال سابقه کار مي باشم در عسلويه

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 375. کاوه رستمی
  خرداد ۱۹, ۱۳۹۱

  سلام کاوه رستمی مهندس برق (الکترونیک) اماده همکاری با شرکت های فعال در زمینه های صنعتی می باشم.
  09185660760

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 376. مهدی پرورش
  خرداد ۱۸, ۱۳۹۱

  با سلام ، اینجانب مهدی پرورش ، دارای مهندسی الکترونیک از دانشگاه سراسری شیراز، با 5 سال سابقه کار به همراه بیمه ، مسلط به برنامه نویسی میکرو کنترلر AVR و طراحی مدار چاپی به کمک Protel DXP، آماده همکاری در طرحهای شما هستم.
  0915043864
  021-44301837

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 377. مهدی پرورش
  خرداد ۱۸, ۱۳۹۱

  با سلام ، اینجانب مهدی پرورش ، دارای مهندسی الکترونیک از دانشگاه سراسرس شیراز، با 5 سال سابقه کار به همراه بیمه ، مسلط به برنامه نویسی میکرو کنترلر AVR و طراحی مدار چاپی به کمک Protel DXP، آماده همکاری در طرحهای شما هستم.
  0915043864
  021-44301837

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 378. مجتبی غیبی
  خرداد ۱۸, ۱۳۹۱

  با سلام .
  اینجانب مجتبی غیبی مهندس عمران با 17 ماه سابقه کار در شرکت ناجا هشتگرد واسکان آبیک هستم ودرقسمت سفت کاری فعالیت داشتم تمایل به فعالیت در منطقه عسلویه را دارم

  باتشکر 09360010946

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 379. امیرحسین بهزادی راد
  خرداد ۱۸, ۱۳۹۱

  سلام.
  اینجانب امیرحسین بهزادی دارای مدرک مهندسی برق-الکترونیک -معدل 18.29- اماده کار در عسلویه هستم.25 سال-کرج

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 380. محمد
  خرداد ۱۶, ۱۳۹۱

  با عزض سلام اینجانب دارای مدرک کارشناسی ارشد معدن هستم وآماده به کار در جنوب و عسلویه هستم.
  شماره تماس:09155867522-09380805490

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 381. جاوید شمشیری
  خرداد ۱۴, ۱۳۹۱

  با سلام مهندس عمران (سازه ) هستم…22سالمه…13ماه سابقه کار بیمه ای ذر سمت مسِءول دفتر فنی دارم….جویای کار عسلویه وحوالی هستم
  09171204401

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 382. وحید یعقوب زاده
  خرداد ۱۳, ۱۳۹۱

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 383. سروش قرتی
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۱

  با سلام سروش قرتی هستم دارای مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی و ارشد مدیریت بازرگانی جویای کار در منطقه عسلویه هستم09121218347

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 384. محمد حسن میرزایی
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۱

  با عرض سلام.بنده محمد حسن میرزایی دارای مدرک غواصی c.m.a.s و مربی سازمان امداد و نجات در تخصص سیلاب و لیسانس مهندسی منابع طبیعی آماده همکاری در غواصی می باشم. 09352833310

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 385. محمد حسن میرزایی
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۱

  با عرض سلام.بنده محمد حسن میرزایی دارای مدرک غواصی c.m.a.s و مربی سازمان امداد و نجات در تخصص سیلاب و لیسانس مهندسی منابع طبیعی آماده همکاری در غواصی می باشم. 09352833310

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 386. رسول کورده ای
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۱

  با سلام من کارشناس عمران هستم با سابقه 6 ما ناظر اجرایی در شهرداری و1سال اجرایی در شهر پارسیان اماده همکاری در زمینه های نقشه برداری وساختمانهای اسکلت بتنی و اسکلت فولادی وسرپرست کارگاه و انجام کارهای اتوکد و بارگذاری ساختمان و ایتبس تا حدودی و اجرایی میباشم .09173640753

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 387. رسول کورده ای
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۱

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 3

 388. مهرداد طالبی
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۱

  سلام اینجانب مهرداد طالبی لیسانس حسابداری هستم که دارای 10 سال سابقه کاری به صورت پیمانکاری و پروژه ای بوده که خواستار کار در عسلویه و مناطق جنوبی می باشم
  شماره تماس 09363217525

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 389. بلییل
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۱

  یلیسلل

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 390. محمود مسکرنژاد
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۱

  با سلام اینجانب محمود مسکرنژاد دارای مدرک مدیریت بازرگانی ساکن استان خوزستان شهرستان دزفول آمادگی خود را جهت همکاری اعلام می دارم .
  همراه : 09163458001

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 391. سعید عسگری
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۱

  با سلام
  اینجانب سعید عسگری دارای مدرک کارشناسی عمران از دانشگاه دولتی با 6 سال سابقه کار (که از این مدت 3 سال آن استراکچر و سیویل صنعتی می باشد)تمایل به فعالیت در منطقه عسلویه دارم
  با تشکر
  09190430942

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 392. مسعود رمضانزاده
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۱

  سلام
  مسعود رمضانزاده هستم ، ليسانس الکترونيک با سابقه کار در کارگاه ابزار دقيق پتروشيمي بجنورد، نصب ،تعمير و نگهداري آسانسور، نصب و نگهداري سيستم هاي حفاظتي ، امنيتي و ups.
  تمايل به فعاليت در منطقه عسلويه دارم.
  با تشکر
  شماره تلفن:09151884043
  05842249706

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 393. رسول خزائی
  خرداد ۶, ۱۳۹۱

  با سلام رسول خزائی هستم با مدرک مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حدود 14 سال سابقه کار در امور اجرای ابینه های بتنی و فلزی و هم چنین امور دفتر فنی و مدیریت امور قراردادها و پیمان رسیدگی فعالیت دارم . هم اکنون توانایی همکاری با شرکتهای منطقه عسلویه را دارم 09124946400

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 394. با سلام من سیدمحمدفرید حسینی لیسانس مهندسی برق-الکترونیک داای4سال سابقه کار واشنا بهavr=plc اماده کار درعسلویه هستم باتشکر:حسینی09190826441

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 0

 395. با سلام من سیدمحمدفرید حسینی لیسانس مهندسی برق-الکترونیک دارای4سال سابقه کار واشنا به تابلو برق وavr-plc اماده کار در منطقه عسلویه هستم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 396. محسن رحیمی
  خرداد ۵, ۱۳۹۱

  با سلام
  اینجانب محسن رحیمی دارای مدرک مهندسی عمران -عمران و با 9 ماه سابقه کار ، و آماده کار در مناطق جنوبی و عسلویه هستم.
  با تشکر
  شماره تماس 09373347363
  91/03/05

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 397. با سلام.
  فروشگاه و نمایشگاه تجهیزات شبکه خلیج پارس واقع منطقه پارس جنوبی اماده ارائه هر نوع همکاری در زمینه تجهیزات شبکه و محصولاتت مرتبط با IT را دارا می باشد.
  دارای انبار کالا در شهرستان کنگان. نمایندگی از معتبر ترین برندهای تجاری.
  شهرستان کنگان- بلوار ساحلی – بعد از خیابان آزادی – شبکه خلیج پارس
  09193244438 – 09175129787 میثم جوکار

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 398. اکبر بهدادفر
  اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۱

  با سلام مهندس مکانیک جامدات هستم با چهار سال سابقه کار در تعمیر ونگهداری پتروشیمی پارس عسلویه وطرح توسعه فاز سیزده کنگان(کارشناس نصب وتجهیزات) آماده همکاری می باشد.09141586350

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 399. پگاه فتحی رار
  اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۱

  salam,pegah fathiye rad,daraye madrake kardaniye sanayee shimiyai hastam.juyaye kar dar mantagheye asaluye.motshakeram

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 9 Thumb down 3

 400. سجاد راد سلیمانی
  اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۱

  با سلام احتراما” اینجانب سجاد راد سلیمانی دارای مدرک مهندسی عمران-عمران با سه سال سابقه کار در بندر عسلویه و چاههای نفت کنارتخته آماده همکاری در طرحهای شما هستم. با تشکر 27/02/91 شماره تماس 09176663138-09174810804

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 401. مریم
  اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۱

  با سلام و خسته نباشید اینجانب دارای لیسانس شیمی محض وفوق لیسانس شیمی فیزیک و آشنایی کامل با زبان انگلیسی آماده همکاری با شما هستم و از ناظرین سایت تقاضای ملاحظه نظرات را دارم.تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 402. مجتبی حیدری
  اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۱

  اینجانب مجتبی حیدری ساکن شهرستان برازجان دارای مدرک تحصیلی کادانی برق الکترونیک با معدل (15.81)و کارشناسی برق مخابرات با معدل (16.75) و دارای مدرکهای فنی حرفه ای: plc و برقکار صنعت نفت و تعمیرکار تلفن مباشم و در ضمن مسلط به نرم افز cisco (طراحی شبکه) و تعمیر وسایل الکترونیکی هستم و با اکثر نرم افزارهای کامپیوتری و اینترنتی اشنایی دارم و امادگی همکاری با کلیه شرکتها و پیمانکارها هستم.
  تلفن تماس: 07734241408 و 09176428630

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 403. محسن سرشار
  اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۱

  اینجانب محسن سرشار پور مهندس مکانیک سابقه 2 سال ناظر hse اماده همکاری در طرح های شما هستم 09354545479

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 404. دانیال طاهری
  اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۱

  با سلام.اینجانب دانیال طاهری فوق لیسانس عمران-سازه با 2 سال سابقه کار در شرکت های پیمانکاری و مهندسین مشاور،آماده با فعالیت در طرح های شما هستم.با تشکر
  09177429736

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 405. دانیال طاهری
  اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۱

  با سلام.اینجانب دانیال طاهری فوق لیسانس عمران-سازه با 2 سال سابقه کار در شرکت های پیمانکاری و مهندسیم مشاور آماده به فعالیت در طرح های شما هستم.با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 406. کریم آینه لو
  اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۱

  باسلام و خسته نباشید اینجانب کریم آینه لو دارای مدرک کارشناسی عمران آماده همکاری هستم باتشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 407. سیامک
  اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۱

  سیامک ناطقیان هستم لیسانس مهندسی صنایع آماده همکاری در طرح های شما هستم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 408. iman adlgostar
  اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۱

  iman adlgostar , mohandes omran -omran, daraye 3sal sabeghe kar : 1-nazer dar taavoni maskan niroye entezami fars 2-daftar fani sherkat mehvarsazan parseh 3-mohandes ejraie sherkat aj ,daraye kart payan khedmat va kar dar daftar fani niroye daryaie sepah . ashena ba narm afzar haye auto cad , word .exel va . . . amadeh hamkari mibasham . 0917-313-9963

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 409. علیرضا
  اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۱

  اینجانب علیرضا نقشوار دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی اماده همکاری در پروژه های شما میباشم .

  رتبه دهید: