شرکتهای فعال در منطقه عسلویه

بدضعیفمتوسطخوبعالی (4.35 از 5)
Loading...Loading...

مصوبه ایجاد منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس(عسلویه)

منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس(عسلویه)در سال ۱۳۷۷ طبق مصوبه جلسه سی و نهم  شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی به منظور بهره برداری از منابع نفت و گاز حوزه پارس جنوبی و انجام فعالیت های اقتصادی در زمینه نفت و گاز و پتروشیمی در محدوده نوار ساحلی عسلویه و خلیج نایبند به وسعت ۳۰ هزار هکتار تاسیس شده است.
سازمان مسئول منطقه « شرکت مهندسی و توسعه نفت » است.
تسریع در تامین گاز مورد نیاز کشور، صادرات گاز و میعانات گازی، تامین خوراک کلیه صنایع وابسته به نفت و گاز و پتروشیمی، تسهیل در اجرای پروژه های توسعه میدان گازی پارس جنوبی و جذب سرمایه گزاری های خارجی و داخلی، ایجاد پالایشگاه گاز و میعانات گازی، ایجاد صنایع پتروشیمی وابسته به گاز، جذب صنایع وابسته به نفت و گاز، ایجاد پایانه های صدور میعانات گازی، نفت و سولفور و مشتقات وابسته، LNG انجام خدمات مورد نیاز صنایع نفت و گاز و… از عمده ترین اهداف و فعالیت های مورد نظر از تاسیس این منطقه می باشد.
نزدیکی به مخزن گازی مشترک پارس جنوبی به عنوان یکی از بزرگترین مخازن گازی دنیا و نیز امکان صدور تولیدات با هزینه اندک، به علت قرار داشتن منطقه در کرانه های خلیج فارس، فاصله اندک (۶۰ کیلومتر) با پالایشگاه گاز ولیعصر(عج) کنگان جهت تامین نیاز داخلی و صدور گاز به کشورهای اروپایی از مزیت های اصلی منطقه می باشد.
درجه حرارت سالانه هوا به طور متوسط ۶ درجه سانتیگراد  و متوسط بارندگی ۱۸۰ میلیمتر است.
فاصله هوایی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی با جزیره کیش ۱۷۰، چابهار ۸۵۰ و بندر امام ۶۲۱ کیلومتر است. فاصله این منطقه تا بندر عباس ۵۷۰ و تا تهران ۱۲۰۰ کیلومتر می باشد.

منطقه‌ ویژه‌ اقتصادی‌ انرژی‌ پارس‌
مدیرعامل‌: مهندس سوری
مدیر روابط‌ عمومی: آقای دزفولی نسب
دفتر مرکزی: بوشهر ـ عسلویه ـ سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس
صندوق پستی: ۱۵۴-۷۵۳۹۱
تلفن: ۷۳۷۶۰۰۰ ـ۰۷۷۲
فکس: ۶۳۰۰ ۷۳۷ ـ ۰۷۷۲ ـ تأییدیه: ۶۲۰۰ ۷۳۷ـ ۰۷۷۲
پست الکترونیک:  Info@pseez.ir
سایت :  www.pseez.ir

عسلویه

عَسَلویه به عربی أَعسَلُوه روستایی و یک منطقه عظیم صنعتی از توابع استان بوشهر در جنوب ایران است. این روستا در دوازده کیلومتری شرقی روستای نخل تقی و در هفت کیلومتری روستای بیدخون و در کرانه خلیج فارس واقع شده‌است.

محدوده عسلویه
از شمال به روستای دهنو، از جنوب به خلیج فارس، از سوی مغرب به نخل تقی، و از جهت مشرق به پارک ملی نایبند محدود مى شود.

جمعیت
جمعیت بومی منطقه عسلویه حدود ۳۰۰ نفر است که از اهل سنت و از پیروان امام محمد ادریس شافعی هستند. مردم این خطه از ایران به زبان عربی و فارسی سخن می گویند. این منطقه در بافت بومی خود دارای مسجد، دبستان، آب انبار (برکه) و برق و خانه بهداشت است.

پیشینه تاریخی
در دوران گذشته « أعسلوه » یکی از مناطق نفوذ ومهم قبیله « بنی خالد النصوریین » بوده واین قبیله بر منطقه شرق بوشهر حکمرانی می کردند. در این روستا بقایای ارگ بزرگی وجود دارد که مقر حاکم وقت بوده ‌است. همچنین تعدادی خانه قدیمی وتاریخی وجود دارد که سازه هایش سنگ و کاهگل و گچ و ساروج ‌است.
پیشه
تا پیش از استقرار منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس پیشه مردم روستا تجارت، سفر و ماهی گیری بود. همچنین کشاورزی و دامداری نیز در روستا رایج بود، که با ورود سیل کارکنان منطقه معیشت آنان نیز دستخوش تغییراتی شد.

منطقه صنعتی
این منطقه در شرق استان بوشهر در حاشیه خلیج فارس در ۳۰۰ کیلومتری شرق بندر بوشهر و در ۴۲۰ کیلومتری غرب شهرستان بندر لنگه و در ۵۷۰ کیلومتری غرب بندر عباس واقع است(همجواری استان بوشهر با استان‌ها: از شمال به منطقه اسیر در فارس، از شرق به هرمزگان و از غرب به خوزستان کهگیلویه و بویراحمد) و حدود ۱۰۵ کیلومتر باحوزه گاز پارس جنوبی که درمیان خلیج فارس واقع شده (دنباله حوزه گنبد شمالی قطر) فاصله دارد
موقعیت مورد نظر برای منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس مزایای قابل توجهی دارد، از جمله کمترین فاصله ممکن با میدان گاز پارس جنوبی، وجود فرودگاهی که درزمان ساخت وساز می تواند سرویس مناسبی به عنوان فرودگاه بین المللی استقرار یابد، دسترسی مستقیم به آب دریا، عمق مناسب سواحل ازنظر بندری، برخورداری از شبکه‌های تأسیسات زیرساختی شریانهای ارتباطی فرامنطقه‌ای، وجود نیروی کار بالقوه در شهرها وروستاهای اطراف ،طبیعت سرسبز وچشم اندازهای طبیعی زیبا وجود دارد.

محدوده و وسعت
محدوده منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس براساس مصوبه هیات وزیران وشورای عالی مناطق آزاد تجاری / صنعتی به این شرح تعیین گردیده‌است : ازغرب به روستای شیرینو، ازجنوب به خلیج فارس، ازشمال به دامنه ادامه سلسه جبال زاگرس و از شرق به روستای چاه مبارک. این محدوده طبق مصوبه هیئت محترم وزیران ۱۰٫۰۰۰ هکتار بوده که براساس استانداردها تفکیک می شود.

توسعه منطقه ویژه
با توجه به پتانسیل های این منطقه، کمبود اراضی مناسب و لزوم توسعه صنایع بالادست نفت وگاز (با دسترسی مناسب به دریا) درمحدوده منطقه ویژه و همچنین قرار داشتن مکان فعلی روستاهای نخل تقی و عسلویه در محدوده‌ای با خطر سنجی بالا، عدم دسترسی مناسب به شریانهای پیرامون منطقه و نامناسب بودن مکان فرودگاه نظامی فعلی (خطر سنجی بالا در همجواری با صنایع بالا دست، عدم امکان استفاده بهینه اهالی منطقه از آن و…) درنظراست در آینده نزدیک نسبت به جابجایی فرودگاه وروستاهای نخل تقی وعسلویه سایت نیروهای نظامی به مکان های مناسب واستفاده از اراضی فوق به عنوا ن توسعه صنایع بالا دست اقدام شود.در ضمن با توجه به لزوم استقرار واحدهای مایع سازی گاز(DME,GTL,LNG) درمنطقه وعطف به مسائل ایمنی و حریم و فاصله لازم این واحدها از دیگر واحدهای صنعتی، زمینی ساحلی به وسعت تقریبی ۲۰۰۰ هکتار واقع در ۲۰ کیلو متری غرب منطقه جهت استقرار واحدهای فوق پیش بینی شده‌است.

منطقه صنعتی
این منطقه دارای واحدهای عظیم و پرشمار پتروشیمی و پالایشی است. از این رو فرودگاه قدیم تعطیل شد و فرودگاه جدید با نام خلیج فارس در ۳۵ کیلومتری شرق عسلویه احداث و مورد استفاده قرار گرفته است.

مجموع تولید مجتمع‌های پتروشیمی واقع در عسلویه از ابتدای امسال تا نیمه آبان به ۹ میلیون و ۸۱۰ هزار و ۸۳۳ تن رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی(شانا)، در میان مجتمع‌های تولیدکننده محصولات پتروشیمی در عسلویه، پتروشیمی نوری (برزویه) موفق شد بیشترین میزان تولید را به خود اختصاص دهد. این مجتمع در مدت یاد شده ۲ میلیون و ۱۷۳ هزار و ۱۲۵ تن محصول تولید کرده است.
پتروشیمی نوری یکی از شش مجتمع تولیدکننده بنزین در کشور، رکورد تولید روزانه ۶ میلیون تن بنزین را در کارنامه خود ثبت کرده است. این مجتمع دارای ۱۱ واحد تولیدکننده پارازایلین، ارتوزایلین، بنزن، رافینیت، آروماتیک سنگین، گاز مایع (ال.پی.جی)، هیدروکربن‌های سبک و سنگین و برش پنتان است و ظرفیت تولید سالانه ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تن محصولات آروماتیک پتروشیمی را دارد.
پتروشیمی پارس که تا نیمه نخست شهریور ماه در جایگاه نخست قرار داشت، با تولید ۲ میلیون و ۵۱ هزار و ۷۱۳ تن محصول تا نیمه آبان در جایگاه دوم قرار گرفت. این مجتمع از شرکت‌های فاز اول پتروشیمی منطقه ویژه انرژی پارس به شمار می‌رود و توان تولید حدود چهار میلیون و ۵۰۰ هزار تن محصول پتروشیمی را در سال دارد که ۵۰ درصد آن صادر و بقیه برای تامین خوراک پتروشیمی های آریاساسول و بخشی از خوراک پتروشیمی جم استفاده می‌شود.
عمده محصولات تولیدی این مجتمع شامل اتان، پروپان، بوتان، گازولین، اتیل بنزن و استایرن منومر است که واحد استایرن منومر آن بزرگ‌ترین واحد تولیدی این محصول در جهان است.
جایگاه سومین تولیدکننده محصولات پتروشیمی عسلویه با تولید یک میلیون و ۹۴۴ هزار و ۸۳۱ تن به پتروشیمی زاگرس اختصاص یافت.
این مجتمع به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده متانول جهان، ظرفیت تولید سالانه یک میلیون و ۶۵۰ هزار تن از این محصول را دارد و هم اکنون متانول صادراتی ایران که بخش عمده ای از آن از سوی پتروشیمی زاگرس تامین می شود، به یکی از پرفروش ترین محصولات پتروشیمی کشور در بازارهای خارجی تبدیل شده است.
پتروشیمی جم که در جایگاه چهارم قرار دارد، موفق شد از ابتدای سال تا نیمه آبان ماه یک میلیون و ۴۰۸ هزار و ۷۳۴ تن محصول تولید کند. این مجتمع بزرگ‌ترین تولیدکننده الفین جهان شناخته می‌شود و در طرح ضربتی تولید بنزین نیز مشارکت کرد تا مانند شکست رکورد تولید اتیلن در خاورمیانه برگ افتخار دیگری برای خود رقم بزند. ظرفیت تولید این مجتمع سالانه یک میلیون و ۳۲۱ هزار تن از انواع محصولات پلیمری است.
مجتمع‌های پردیس و آریاساسول نیز در این مدت به ترتیب با تولید یک میلیون و ۱۵۹ هزار و ۹۷۷ تن و ۷۸۴ هزار و ۵۶۹ تن در جایگاه‌های پنجم و ششم قرار گرفتند، ضمن این که تولید مجتمع های مهر و مروارید که تنها مجتمع های پتروشیمی بهره برداری شده در فاز دو عسلویه هستند نیز به ترتیب ۱۴۹ هزار و ۲۵۹ تن و ۱۳۸ هزار و ۶۲۵ تن بوده است.

در این قسمت شما می توانید اسامی شرکتهایی که در منطقه عسلویه فعالیت دارند را ملاحظه فرمایید . در صورتی که نام شرکت شما در این لیست نمی باشد خواهشمند است مشخصات خود را به آدرس ذیل ارسال فرمایید
info@iranpetrotech.com

Abej Construction Company
آدرس سایت http://www.abejco.com
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

Agip Iran
آدرس سایت http://www.agip.com/countries/other/iran.html
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

Alcatel
آدرس سایت http://www.alcatel.com
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

Association of Petroleum Industry Engineers & Constructors
آدرس سایت http://
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

BAPCO
آدرس سایت http://www.bapco.com/
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

BP Amoco
آدرس سایت http://www.bp.com/
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

Cinnasam South Pars Co
آدرس سایت http://www.cinnasam.com
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

CONSOLIDATED CONSTRUCTION COMPANY
آدرس سایت http://www.consolidated-const.com/
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

CREOCEAN
آدرس سایت http://www.creocean.fr/anglais/
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

Daelim
آدرس سایت http://www.dmc.co.kr/eng/
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

Doris Engineering-Company
آدرس سایت http://www.doris-engineering.com
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

ENERSUL
آدرس سایت http://www.enersul.com.br/
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

Eni
آدرس سایت http://www.eni.it
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

EPC
آدرس سایت http://
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

Gazprom
آدرس سایت http://www.gazprom.ru/eng/
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

Hindu
آدرس سایت http://
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

HYUNDAI ENGINEERING CO.,LTD
آدرس سایت http://www.hec.co.kr/homepage/eng/index.asp
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

IDRO
آدرس سایت http://www.idro.org
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

INECO
آدرس سایت http://www.ineco.es
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

IOEC
آدرس سایت http://www.ioec.com/en/
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

Iran Petrochemical Commercial Company (IPCC)
آدرس سایت http://www.petrochem-ir.net/
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

ISOICO
آدرس سایت http://www.isoico.com/
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

Japan Drilling Co., Ltd.
آدرس سایت http://www.jdc.co.jp
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

Japan Drilling Corporation (JDC)
آدرس سایت http://www.jdc.co.jp
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

Japan’s National Oil Company (JNOC)
آدرس سایت http://www.jnoc.go.jp/english
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

JGC
آدرس سایت http://www.jgc.co.jp/en/index.html
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

Karmsund Maritime Offshore Supply AS
آدرس سایت http://www.kamos.no
پست الکترونیک offshore@karmsund.no
منطقه فعالیت عسلویه

LG
آدرس سایت http://www.lgenc.com/
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

LURGI AG
آدرس سایت http://www.lurgi.com
پست الکترونیک max-michael_weiss@lurgi.de
منطقه فعالیت عسلویه

METITO
آدرس سایت http://www.metito.com
پست الکترونیک info@assaluyeh.com
منطقه فعالیت عسلویه

naftegas
آدرس سایت http://www.neftegaz.ru/english/
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

National Iranian Drilling Company
آدرس سایت http://www.nidc.ir/
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

National Iranian Gas Company (NIGC)
آدرس سایت http://www.nigc.org/
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

National Iranian Petrochemical Industries Company
آدرس سایت http://
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

National Iranian South Oil Company
آدرس سایت http://www.nisoc.com/
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

National Iranian Tanker Company
آدرس سایت http://www.nitc.co.ir
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

National Petrochemical Company (NPC)
آدرس سایت http://www.nipc.net/
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

NEYRPERSE Co.
آدرس سایت http://neyrperse.com/
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

NIOC
آدرس سایت http://www.nioc.com
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

NTPC
آدرس سایت http://www.ntpc.co.in/
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

Offshore Installations Engineering Company(Oil Industries Engineering & Construction Co. (OIEC)
آدرس سایت http://
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

Oil Industries Engineering & Construction Co (OIEC)
آدرس سایت http://www.oiecgroup.com/english/
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

P.S.I. Co.
آدرس سایت http://www.psi-co.net
پست الکترونیک aghaderpanah@psi-co.net
منطقه فعالیت

Pars Oil and Gas Company(POGC )
آدرس سایت http://www.pogc.org/
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

PEDEC
آدرس سایت http://www.pedec.ir
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

Pegasus
آدرس سایت http://www.pegasus-international.com
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

Petro Pars
آدرس سایت http://www.petropars.com
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

PetroIran Development Company (PEDCO)
آدرس سایت http://www.petroiran.com/
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

Petronas
آدرس سایت http://www.petronas.com.my
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

Pipeline Engineering supply Kala
آدرس سایت http://www.pipelineengineering.co.uk
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

South Paras Corrosion Co. (SPCC)
آدرس سایت http://
پست الکترونیک SPCC@shiraz.ir
منطقه فعالیت عسلویه

Statoil
آدرس سایت http://www.statoil.com
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

technip
آدرس سایت http://www.technip.com/english/
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

The Saudi Arabian Oil Company-Saudi Aramco
آدرس سایت http://www.saudiaramco.com/
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

TotalFinaElf
آدرس سایت http://www.totalfinaelf.com
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

Toyo Engineering Corporation
آدرس سایت http://www.toyo-eng.co.jp
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

TYUMEN OIL COMPANY (TNK)
آدرس سایت http://www.tnk.com
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

Unipetrol
آدرس سایت http://www.unipetrol.cz/
پست الکترونیک
منطقه فعالیت عسلویه

کلمات جستجو شده:

 • شرکت های فعال در عسلویه
 • شرکت های پیمانکاری عسلویه
 • شرکتهای فعال در عسلویه
 • شرکت های عسلویه
 • لیست شرکت های عسلویه
 • شرکت های بزرگ تراشکاری
 • شرکتهای عسلویه
 • پیمانکاران عسلویه
 • لیست شرکت های فعال در عسلویه
 • @pipelineengineering co uk

394 نظر برای شرکتهای فعال در منطقه عسلویه

 1. حسین
  آبان ۱۹, ۱۳۹۳

  با مدرک کارشناسی حقوق و سابقه حدوداً ۱۲ ساله مدیریت بازرگانی آماده همکاری در هر استان از کشور و هر فعالبت اداری می باشم . باتشکر ۰۹۱۲۷۰۷۵۵۰۱ – ۰۹۳۵۳۴۲۷۲۷۷

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 2. علی
  آبان ۱۶, ۱۳۹۳

  با سلام. اینجانب مدیر شرکت کیفیت پژوهان جنوب (واقع در بوشهر)فعال در زمینه اندازه گیری و سنجش آلاینه های زیست محیطی و عوامل زیان آورمحیط کار ، شرکت معتمد اداره محیط زیست و معاونت بهداشتی، آمادگی خود را جهت انجام پایشهای خوداظهاری زیست محیطی و سنجش عوامل زیان آور محیط کار در راستای ممیزیهای IMS اعلام می دارد. شماره تماس: ۰۹۳۹۰۵۲۰۸۷۲ ارجمند

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 3. محسن رستم زاده
  آبان ۱۱, ۱۳۹۳

  سلام،مهندسی مکانیک گرایش طراحی جامدات هستم سابقه کاردرزمینه تعمیرات ماشین الات،پمپ وهمچنین تراشکاری فرزکاری وجوشکاری دارم آماده همکاری دریکی ارشرکت‌های معتبرعسلویه هستم.محسن رستم زاده

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 4. اسماعیلی
  آبان ۱۰, ۱۳۹۳

  سلام به همگی …خسته نباشید اسماعیلی هستم دارای مدرک کارشناسی مهندسی بهداشت حرفه ای در صورت نیاز مایل به همکاری با شما عزیزان در عسلویه میباشم.۰۹۱۴۸۳۱۸۸۶۵

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Gas
  آبان ۷, ۱۳۹۳

  با سلام
  مهندسی شیمی صنایع گاز خوانده ام و آماده همکاری باشرکتی معتبردر مناطق جنوبی کشور می باشم..آشنا به زبان انگلیسی و کامپیوتر در سطح خوب
  دارای مدرک HSE
  شماره تماس:۰۹۳۶۷۸۳۰۱۹۳

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 6. رضا مقامی
  مهر ۲۵, ۱۳۹۳

  باسلام،شرکت حمل و نقل پیشتاز بندر با بیش از پنجاه سال سابقه کاری در زمینه حمل و نقل کالا به صورت خرده بار و عمده بار در همه ابعاد کالا ( شش متری و بیشتر ) آماده همکاری و ارائه خدمات به صورت همه روزه به کلیه شرکتهای فعال در منطقه صنعتی عسلویه می باشد.
  با تشکر رضا مقامی ۰۹۱۹۴۸۲۵۱۸۷ -۰۹۱۲۳۳۸۵۷۶۶ -۰۲۱۵۵۳۰۳۳۱۵

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 7. صابر کیاء
  مهر ۲۵, ۱۳۹۳

  باعرض سلام واحترام فرشگاه خزر فیتینگ با سابقه ۱۵ ساله درصنایع نفت .گاز وپتروشیمی وارد کننده لوله.اتصالات وشیرآلات صنعتی

  تلفن:۰۲۱۳۳۹۱۶۴۸۳
  فکس:۰۲۱۳۳۹۸۵۷۹۴
  موبایل:۰۹۱۲۸۱۲۸۷۴۶
  باتشکر صابر کیاء

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 8. امین فلاحپور
  مهر ۱۶, ۱۳۹۳

  با عرض سلام و خسته نباشید . این جانب امین فلاحپور مدیریت روابط عمومی شرکت چاپ و تبلیغات فائم(عج) با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه طراحی و چاپ با بالاترین کیفیت در چاپ و سرعتعمل بالا در روند انجام کار اعلام آمادگی جهت همکاری می نایم.با تشکر. ۷۷۷۲۶۶۸۲ – ۷۷۷۳۶۸۱۶ – ۰۹۱۲۸۵۰۱۶۹۶

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 9. مجتبی ابراهیمی
  مهر ۱۵, ۱۳۹۳

  با سلام
  اینجانب دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک و دارای ۷ سال سابقه کاری هستممسلط به زبان انگلیسی و نرم افزارهای auto cad,solid, catia می باشم دارای سابقه کاری به عنوان مدیر پروژه و مدیریت تولید و قسمت r&d می باشم
  آماده فعالیتدر پارس جنوبی هستم
  شماره :۰۹۱۲۳۷۳۴۷۳۹-۰۹۳۸۱۰۱۱۷۷۰

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 10. محمد میناییان
  مهر ۱۴, ۱۳۹۳

  سلام
  لیسانس الکترونیک هستم و کار با plc(زیمنس),شبکه‌های پروفی باس و اترنت و wincc هستم.
  تقاضای کار در شرکتهای عسلویه دارم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 11. مکی جنامی
  مهر ۱۲, ۱۳۹۳

  با عرض سلام و ادب و احترام
  بنده مکی جنامی با ۲۴سال سن و داری مدرک لیسانس مهندسی نفت بهره برداری از منابع نفت هستم خواهان کار در مناطق جنوب یا هر منطقه دیگر می باشم.
  شماره تلفن:۰۹۳۵۹۰۵۱۹۳۹

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 12. هادی داودی فر
  شهریور ۳۱, ۱۳۹۳

  با عرض سلام و خسته نباشید
  اینجانب هادی داودی فر دارای مدرک فوق دیپلم نقشه کشی صنعتی و مسلط به Auto CAD , solid works , Catia و بدون سابقه می باشم و آماده همکاری در شرکت های عسلویه را دارا میباشم . شماره تماس ۰۹۳۵۸۲۹۱۱۸۴۷

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 13. ایرج صمد نژاد
  شهریور ۳۰, ۱۳۹۳

  باعرض سلام
  ماتولید کننده انواع لباس کار(مهندسی)وتامین کننده تمامی تجهیزات ایمنی از قبیل کلاه ایمنی .دستکش کار.انواع ماسک.کفش کار. کمر بند ایمنی.لباس های زمستانی .نگهبانی وهر انچه که شامل ایمنی یک فرد میباشد.سفارشات نیز پزیرفته میشود.۰۹۱۲۸۹۵۷۸۸۲
  ۰۲۱۵۵۴۲۹۱۷۳

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 14. امیر امیدواری
  شهریور ۲۲, ۱۳۹۳

  سلام و وقتتون بخیر بنده مدیریت شرکت پیشروپرداز نوین در زمینه طراحی و ساخت و مونتاژ انواع تابلوهای برق صنعتی و روشنایی با داشتن کارگاه تجهیزشده به فن آوری روز جهت این کار آماده همکاری با تمامی شرکتهای فعال در هر زمینه ای هستم و با رزومه ای شامل ساخت تابلوهای بانکهای مختلف وساخت تابلوهای هتلها-کارخانه ها-نمایشگاهها – شرکتهای نفت و گازو… بهترین کار رو تحویل خواهم داد.
  تلفن:۰۲۱-۳۳۹۴۴۶۷۷ و ۳۳۹۸۰۷۵۹:تلفکس
  همراه:۰۹۱۲۶۰۸۳۶۹۸

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 15. امیر امیدواری
  شهریور ۲۲, ۱۳۹۳

  سلام و وقتتون بخیر بنده مدیریت شرکت پیشروپرداز نوین در زمینه طراحی و ساخت و مونتاژ انواع تابلوهای برق صنعتی و روشنایی با داشتن کارگاه تجهیزشده به فن آوری روز جهت این کار آماده همکاری با تمامی شرکتهای فعال در هر زمینه ای هستم و با رزومه ای شامل ساخت تابلوهای بانکهای مختلف وساخت تابلوهای هتلها-کارخانه ها-نمایشگاهها – شرکتهای نفت و گازو… بهترین کار رو تحویل خواهم داد.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 16. جویای کار
  شهریور ۱۸, ۱۳۹۳

  باسلام و خسته نباشید

  اینجانب دارای مدرک کارشناسی ارشد شیمی آلی و تقاضای کار در تمام ارگانهارا دارم.
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 17. علي قره قاني
  شهریور ۸, ۱۳۹۳

  سلام
  علی قره قانی، ۲۵ساله،با مدرک مهندسی عمران-عمران ،تشنه ی کار تخصصی هستم،فوق العاده کاری ،هیچگونه دخانیات و مواد مخدر مصرف نکردم و انشا ا… از این به بعد هم نمیکنم وآماده فعالیت در تمامی نقاط ایران و جهان هستم.
  شماره تماس۰۹۱۳۲۲۰۱۲۸۵

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 18. علي قره قاني
  شهریور ۸, ۱۳۹۳

  سلام
  علی قره قانی، ۲۵ساله،با مدرک مهندسی عمران-عمران ،تشنه ی کار تخصصی هستم،سابقه کار تخصصی هم دارم ،فوق العاده کاری ،هیچگونه دخانیات و مواد مخدر مصرف نکردم و انشا ا… از این به بعد هم مصرف نمیکنم وآماده فعالیت در تمامی نقاط ایران و جهان هستم.
  شماره تماس۰۹۱۳۲۲۰۱۲۸۵

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 19. امید اسفندیاری
  شهریور ۵, ۱۳۹۳

  اینجانب امید اسفندیاری کاردان برق صنعتی ودارای ۵سال سابقه کار مفید ومرتبط .اماده همکاری باشرکت های مختلف در سراسر ایران خارج از کشور میباشم.۰۹۱۷۵۳۴۰۲۶۲

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 20. احمد
  شهریور ۱, ۱۳۹۳

  باسلام من فارغ التحصیل رشته مهندسی نفت -مهندسی مخازن نفت هستم.وعلاقه مندبه فعالیت درشرکتهای منطقه عسلویه می باشم

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 21. مجید ویسی گشتاسب
  مرداد ۲۷, ۱۳۹۳

  مهندسی تکنولوژی جوش از شهر بوشهر بومی هستم الان دنبال کارم دارای مدرک VT-UT-MT-PT-WPS&PQR تسلط کامل بر تمام فرایند جوشکاری وهمچنین تفسیر گرافPWHTوفیلم رادیو گرافی حدود ۹سال سابقه کاراگه کار سراغ دارید خبر کنید نگیدتخصص بومی نیست خیلی سراغ دارم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 22. یاسر
  مرداد ۳, ۱۳۹۳

  با سلام یاسر همتی هستم دارای مدرک لیسانس مسلط به طراحی داخلی و خارجی ,نقشه کشی ,نرم افزارهای auto cad 2D & 3D و ۳D max+mental ray + vray
  و یک سال سابقه کار در دفتر طراحی و قسمت طراحی مهندسی نیروی دریایی میباشم!و خواهان کار در منطقه جنوب کشور هستم
  شماره تماس :۰۹۱۱۷۰۴۲۲۷۶

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 0

 23. امیر رحمانی
  مرداد ۲, ۱۳۹۳

  باعرض سلام و احترامات
  به استحضار میرسانیم صنایع نفت و گاز پارس با تجربه کاری وسابقه درخشان
  آماده ارائه ی قطعات و کالا های مورد استفاده درزمینه نفت و گاز به شرکت ها میباشد. شعار ما کیفیت کالا و قیمت مناسب است.۰۹۱۲۷۰۰۵۴۶۰

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 24. تماس با ما از طریق:
  hosseini@vazintakvin.com
  ۰۲۱ ۸۸۶۱۴۷۷۳

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 25. گروه صنعتی وزین با برخورداری از ۳ شرکت زیر مجموعه فعال در زمینه های ساخت انواع تانکرهای حمل سوخت و با بهرهگیری از چندین نمایندگی معتبر ار کشورهای اروپایی در زمینه
  ۱٫ فیلتراسیون فراورده های نفت و گاز
  ۲٫ بازوها و سکوهای بار گیری
  ۳٫انواع میتر و فلو کامپیوتر
  ۴٫انواع کمپرسور و قطعات جانبی
  ۵٫شیر آلات و پایپینگ………
  آماده خدمات رسانی به صنایع نفت و گاز می باشد.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 26. shahbaz
  تیر ۲۹, ۱۳۹۳

  تامین انواع نیروهای فنی
  تامین انوع جوشکار حرفه ای
  کنترل نیروهای در زمینه کاری
  پیمانکاری انواع آهنگری سبک و سنگین
  و…………….،۰۹۱۳۲۸۱۲۲۷۴

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 27. رضا قاسمی
  تیر ۲۹, ۱۳۹۳

  باسمه تعالی
  باسلام وعرض احترام
  شرکت ستاره صدرپاسارگاد به شماره ثبت۵۱۳۹۶ واقع درقطب سنگ ایران (شهرک صنعتی محموداباداصفهان)دارای سابقه
  تولیدانواع سنگهای ساختمانی درابعادگوناگون می باشد.لذادرصورت نیازبه خریدسنگ جهت مصارف ساختمانی اعم از :نما-
  کف وپله و…..ویامشاوره یاهمکاری تخصصی درزمینه سنگ به صورت (کوپ-اسلب-تایل وخریدماشین الات فرآوری سنگ )
  این امادگی را داریم تا با بهترین قیمت وکیفیت نیازهای شمارابرآورده کنیم وگامی جهت پیشبرداهداف تجاری خودمان ورفاه
  وکیفیت کارشما برداشته باشیم.
  توجه:ارسال نمونه سنگ جهت پروژه ها به تمام نقاط کشورومشاوره رایگان جهت انتخاب نوع سنگ
  آدرس:اصفهان شهرک صنعتی محمودآباد خیابان هشتم –شرکت ستاره صدرپاسارگاد
  تلفکس:۳۳۸۰۱۶۳۳-۰۳۱
  مدیریت فروش:۰۹۱۳۵۳۵۳۴۲۶مهندس قاسمی
  باتشکر
  http://ssp.blogfa.com
  persian.star9999@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 28. حمید سلیمانی
  تیر ۲۷, ۱۳۹۳

  سلام به همگی من فوق دیپلم کامپیوتر دارای ۵ سال سابقه کاری در حوزه نرم افزار، شبکه، و برنامه های کابردی با ۲۶ سال سن و آماده به کار در منطقه پارس جنوبی هستم. با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 29. علیرضا یلالی
  تیر ۲۱, ۱۳۹۳

  با سلام
  تکنسین برق و سیستم های امنیتی از قبیل دوربین مداربسته-اعلام حریق -شبکه های کامپیوتری-دکل مخابراتی -طراحی سایت اینترنتی -برنامه نویسی-گرافیک – نقشه کشی – سخت افزار – نرم افزار -دارای سابقه کار در ارگانهای مختلف و علاقمند کاردر شرکتهای نفت و گاز عسلویه میباشم. ۰۹۳۶۷۴۲۷۳۰۴

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 30. ARYLLALI
  تیر ۲۱, ۱۳۹۳

  سلام و خسته نباشید.کاردانی نصب سیستم های اعلام حریق – دوربین مداربسته – دکل های مخابراتی – شبکه های کامپیوتر -برنامه نویس c#- گرافیک -بانکهای اطلاعاتی و طراحی سایت اینترنتی .سخت افزار و نرم افزار دارای سایقه کاری در ارگانها و شرکتهای معتبر هستم علاقمند کار در یکی از شرکتهای نفت و گاز عسلویه هستم. لطفا ” راهنمایی فرمایید ۰۹۳۶۷۴۲۷۳۰۴

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 31. ابوالفضل کرمی
  تیر ۲۰, ۱۳۹۳

  سلام ابوالفضل کرمی
  کارشناس مهندسی شیمی صنایع پالایش اشنایی کامل با زبان انگلیسی و نرم افزار های مربوط به شیمی اماده همکاری ۰۹۱۹۴۲۰۶۳۲۶

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 32. علی خلفی
  تیر ۱۴, ۱۳۹۳

  با سلام اینجانب علی خلفی با مدرک فوق دیپلم برق قدرت در حال حاظر در عسلویه مشغول به کار هستم و خواستار کار در جم در قسمت کانکشن کار هستم .هر کس که میتواند به اینجانب کمک کند با شماره من تماس بگیرد ۰۹۳۸۱۷۹۹۲۰۹با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 33. ammar
  تیر ۱۲, ۱۳۹۳

  اینجانب دارای مدرک مهندسی تکنولوزی صنایع شیمیایی هستم علاقه دارم در یکی از شرکتهای فعال در زمینه نفت و گاز در عسلویه کار کنم۰۹۱۳۳۹۶۹۴۸۳ دوست محمدی

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 34. Mr.Rahmani
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۳

  با سلام.
  اینجانب دارای مدرک فوق دیپلم عمران ، ۵ سال سابقه کار در شرکت توانیر بندرعباس و آشنا به امور ترخیص کالا،جویای کار در عسلویه
  می باشم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 35. محمدتقی
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۳

  با سلام وعرض ادب واحترام
  بنده محمدتقی محمدی کاردان رشته برق صنعتی آماده به همکاری با کلیه شرکت های پیمانکاری کنترل وابزار دقیق میباشم.
  ۰۹۱۰۵۶۹۷۳۳۰

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 36. احمدی
  خرداد ۲۱, ۱۳۹۳

  سلام. شرکت جوان کار جم متخصص در کارهای خدماتی -تاسیساتی آمادگی همکاری و ارایه انواع خدمات می باشد.
  ۰۹۱۷۹۷۳۷۹۹۰

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 37. رضا
  خرداد ۷, ۱۳۹۳

  مدرک کارشناسی شیمی
  ۱۰ سال سابقه در صنایع خودرو و قطعه سازی(رنگ کاری.آبکاری.کنترل کیفیت.انبار داری و …)
  آماده همکاری در هر زمینه در منطقه عسلویه
  ۰۹۱۲۳۰۷۱۵۶۷

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 38. سعید
  اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۳

  با سلام
  اینجانب سعید بحرانی فرد ۲۶ ساله دارای مدرک کارشناسی نرم افزار دارای چهارسال سابقه کار در زمینه نرم افزار و دارای مهارتهای برنامه نویسی وب و ویندوز و مسلط به پیاده سازی و راهبری دیتابیس های سنگین و شبکه و سرور و … می باشم. با توجه به اینکه مدتی است بیکار هستم تقاضای کار در یکی از شرکتهای فعال در منطقه عسلویه را دارم.
  با تشکر
  شماره تماس: ۰۹۳۷۳۹۹۸۴۲۹

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 39. حسن آقایی
  اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۳

  تامین متریال پارس
  وارد کننده و تامین کننده انواع تجهیزات صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی و کارخانجات صنعتی اعم از لوله،شیرآلات،اتصالات،فلنج و ابزار دقیق آمادگی خود را با تمامی شرکتها و کارخانجات نسبت به همکاری اعلام میدارد.
  تلفن : ۶۶۱۳۴۷۲۸-۰۲۱
  فکس : ۶۶۱۳۴۷۹۲-۰۲۱
  همراه : ۸۰۸۹۳۱۵-۰۹۱۲
  info@tmp-co.ir
  http://www.tmp-co.ir
  با تشکر/آقایی

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 40. منصور میر
  اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۳

  با سلام منصور هستم پیمانکار اسکلت بتون با ۱۲سال سابقه کار
  جویای کار هستم در عسلویه
  ۰۹۳۹۰۰۷۳۶۴۶

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 41. سسدکیانوش قاسمی
  اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۳

  با سلام
  اینجانب لیسانس مکانیک دارم ۲سال در قرارگاه خاتم الانبیاه مشغول به کار بودم واکنون اماده کار در عسلویه یا هرجای ایران هستم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 42. مهدی
  اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۳

  با سلام اینجانب مهدی غنیمتی کارشناس ارشد شیمی نفت
  کارشناس رسمی و ارشد سازمان ملی استاندارد
  دارای سوابق عالیه تخصصی
  دارای مدرک عالی ایمنی در صنایع از دانشگاه صنعتی شریف
  دارای مدرک مدیریت استراتژیک از وزارت علوم و تحقیات
  دارای مدرک حفاظتی از سازمان مرکزی حراست کشور

  آماده همکاری و یا انتقال در صورت شرایط پیشنهادی خوب

  شماره تماس: ۰۹۳۶۱۶۹۵۰۷۸

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 43. سونا
  اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۳

  سلام.مرضیه بدخشان هستم مهندس صنایع از دانشگاه علم و صنعت ایران.با ۲سال سابقه مدیر تولید کارخانه پلاستیک قدس.خیلی به کار در شرکتهای عسلویه علاقه دارم و آماده به همکاری میباشم.۰۹۳۳۲۰۵۸۹۰۷متشکرم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 0

 44. علی صالح بک
  اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۳

  اینجانب علی صالح بک مدرک کارشناسی و دانشجوی ارشد MBA و داری تجربه در پروژه نساجی ، کاشت گیاه کلزا و فعالیت در دفتر پیشخوان خدمات دولتی آماده همکاری می باشم . ۰۹۱۳۲۱۰۲۴۲۷

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 45. علی صالح بک
  اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۳

  اینجانب علی صالح بک دارای مدرک لیسانس و دانشجوی مدرک ارشد MBA و تجربه هایی در زمینه پروژه نساجی ، پروژه کاشت
  گیاه کلزا و دفتر پیشخوان خدمات دولتی آماده همکاری می باشم .
  ۰۹۱۳۲۱۰۲۴۲۷

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 46. میثم
  اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۳

  با سلام اینجانب مهندس عمران-عمران فارغ التحصیل سال ۹۱ هستم .
  آشنایی کام با برنامه های autocad- offic-safe- etabs -icdl رادارم.
  سن ۲۵ ساله وآماده همکاری در جنوب کشوررا دارم. m4510r@yahoo.com
  ۰۳۵۴۵۱۰۶۹۳

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 47. میثم
  اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۳

  با سلام اینجانب مهندس عمران-عمران فارغ التحصیل سال ۹۱ هستم .
  آشنایی کام با برنامه های autocad- offic-safe- etabs -icdl رادارم.
  سن ۲۵ ساله وآماده همکاری در جنوب کشوررا دارم. m4510r@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 48. داود عبدی
  اردیبهشت ۹, ۱۳۹۳

  سلام داود عبدی هستم ۲۴ ساله فارق التحصیل عمرانم از دانشگاه تبریز با معدل ۱۷٫۰۹ دارای سابقه کار ۱٫۵ ساله در اجرا و بخصوص دفتر فنی علاقه مند بعه فعالیت در عسلویه

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 49. مهدی افتخاری
  اردیبهشت ۳, ۱۳۹۳

  اینجانب مهدی افتخاری مهندس عمران می باشم.سابقه کار در دفتر فنی پروژه هلال احمر بیرجند و دفتر فنی طرح توسعه مسجد صفا را دارا می باشم.
  مسلط بر نرم افزارهای etabs , safe , autocad, ms project و office هستم.
  آماده کار در شرکت های فعال منطقه عسلویه می باشم.
  همراه:۰۹۳۷۱۱۰۹۹۰۴

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 50. مهراب
  فروردین ۳۰, ۱۳۹۳

  انجانب مهندس عمران با سابقه یسرپرستی کارگاه در چندین پروژه عمرانی از جمله مجتمع تجاری-مسکونی اوپال در تهران(فرحزاد)و بیمارستان ارمانتهران(سئول) بسیار مشتاق و مسر همکاری در عسلویه هستم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 51. ک
  فروردین ۲۹, ۱۳۹۳

  مدرک کار دانی دارم -آماده به کار در عسلویه هستم- تخصص درکار های ساختمانی (سقف های کذب-کناف -شبکه ای-pvc-و…..)-محل های انجام شده کار—نیروگاه بوشهر-عسلویه فاز۴-۶-ایران خودرو-سایت هواوفضاسمنان-پروژهای دانشگاه های پیام نور۰۹۱۲۴۷۹۴۱۱۵

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 52. کار
  فروردین ۲۹, ۱۳۹۳

  اماده به کار در عسلویه هستم۲۷ساله -شغل لازم دارم هر چی باشه به امید شاغل شدن تمام جوانان مملکت ۰۹۱۲۴۷۹۴۱۱۵

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 53. کامران
  فروردین ۲۹, ۱۳۹۳

  مدرک کاردانی دارم آماده به کار در عسلویه هستم هرگونه شغلی باشه -تخصص درکارهای صقف کاذب میباشم -سابقه کار در نیروگاه بوشهر-ایران خودرو-شرکت بهشهر-سایت هوا وفضا-پروژهای دانشگاه پیام نور۰۹۱۲۴۷۹۴۱۱۵

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 54. منصور
  فروردین ۲۸, ۱۳۹۳

  سلام کارشناس معماری دارای مدرک تست جوش وگواهی نامه های معتبر در زمینه معماری با ۳ سال سابقه کاردر زمینه طراحی وامورات اجرایی پروژه در زمینه معماری

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 55. [جویای کار
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۳

  سلام

  اینجانب لیسانس زبان . به عنوان کارمند کالا , دارای ۱۰ سال سابقه در پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی ( پالایشگاه گاز ولیعصر کنگان , پتروشیمی تبریز , گل گهر سیرجان و پارس جنوبی عسلویه ) هستم و آماده ی همکاری در یکی از شرکتهای فعال منطقه ی عسلویه میباشم . با تشکر

  ۰۹۱۱۹۵۱۰۶۷۵

  ۰۹۱۱۸۱۲۴۴۹۸

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 56. سعید رزمجویی
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۳

  با سلام سعید رزمجویی هستم کارشناس کنترل و ابزرا دقیق در منطقه جنوب تمایل به کار دارم ۰۹۳۷۵۹۳۸۵۷۸

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 57. مهدي جليليان
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۳

  باسلام
  لیسانس عمران-عمران هستم و سابقه کار ندارم و در زمینه اجرایی دوس دارم فعالیت کنم
  تلفن تماس:۰۹۱۸۹۴۴۸۴۵۲

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 58. مهدي زندي
  فروردین ۱۵, ۱۳۹۳

  با سلام
  مهدی زندی هستم کارشناس مهندسی عمران، دارای مدارک بازرسی جوش شامل CWI.PT.VT.MT.UT.RT.RTI.WPS,PQR و همچنین بیش از ۵ سال سابقه کار بالاخص در زمینه جوش در شرکتهای مشاور ژئوتکنیک و مکانیک خاک و انجام پروژه های بزرگ خصوصی و دولتی.
  تمایل به همکاری با شرکتهای مرتبط با تخصصم را در زمینه بازرسی های سازه ای و صنعتی و همچنین انجام NDT دارم.
  شماره تماس ٠٩١٨٧٣٨٧١٠٧

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 59. شهرام شمشیری شورباخورلو
  فروردین ۱۴, ۱۳۹۳

  باسلام- احتراما شهرام شمشیری شورباخورلو با لیسانس حسابداری هستم با ۸ سال سابقه کار مفید در زمینه مالی اداری. متقاضی کار در عسلویه می باشم- چنانچه این امکان فراهم بود اطلاع رسانی نمائید

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

  • کاووسی
   اردیبهشت ۸, ۱۳۹۳

   شماره تلفن بگذارید

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 60. مهدی ارشدی
  فروردین ۱۲, ۱۳۹۳

  سلام.لیسانس کامپیوتر .طراح گرافیست حرفه ای.دارای ۴ سال سابقه کار در شرکت های خصوصی در زمینه های فروش و عیب یابی قطعات کامپیوتری و مدیر فروش شرکت تبلیغاتی و طراح و گرافیست.
  خواستار کار در عسلویه ۷۴۷۷ ۷۷۴ ۰۹۱۵

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 61. sajad
  اسفند ۲۷, ۱۳۹۲

  با سلام بنده کارشناسی عمران دارم-۲ مدرک بین المللی مدیریت پروژه از DOSانگلستان و دانشگاه علم وصنعت ایران،مورد تایید استاندارد ایران-۲ مدرک بین المللی کنترل پروژاز داس انگلستان و آلیانس آمریکا-تسلط کامل برMSPوPRIMAVERAوAUTOCADوLANDوOFFICEوتسلط کامل بر کامپیوتر دارم-۷ سال سابقه کار دارم.تمایل به کار در عسلویه ،بندرعباس،کیش هستم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 62. داود
  اسفند ۲۵, ۱۳۹۲

  اینجانب دارای مدرک دانشگاهی مهندسی جوش هستم.
  دارای مدارک level II PT,MT,UT هستم.
  ۵ سال سابقه کار دارم.
  الانم مایلم در عسلویه مشغول به کار شوم.
  شماره تماس: ۰۹۱۴۲۰۵۶۴۸۰
  ایران نژاد

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 63. مهدی حاجی زاده
  اسفند ۱۷, ۱۳۹۲

  تِسلا الکتریک جنوب
  تامین کننده تجهیزات-خازن های صنعتی و توزیع(فشار ضعیف و متوسط)-انواع رگولاتور-بانک خازنی-کلید فیوز عمودی و افقی-فیوز فشار قوی-اتوماسیون صنعتی-تجهیزات تابلویی-کنتاکتور زیمنس , نمایندگی LOVATO ایتالیا- نمایندگی خازن های FRAKO آلمان
  کلید حرارتی -کلید یکطرفه -بی متال -کنتاکتور -تجهیزات کنترلی و سیگنالینگ -راه انداز الکترومکانیکی -کلید گردان -لیمیت سویچ – رله زمانی -کنتاکتور مدولار -رله کنترل سطح -رله حفاظتی -تجهیزات اندازه گیری – رله جریان نشتی -راه انداز نرم -کنترل دور موتور – برد کنترل برق شهر و ژنراتور – باتری شارژر -مینی PLC
  تلفن:۰۷۱۱۲۳۳۷۲۴۲ – فکس: ۰۷۱۱۲۳۳۹۶۰۲
  همراه:۰۹۱۷۱۰۵۱۴۷۷-۰۹۳۷۹۸۱۶۳۹۷-۰۹۱۷۶۸۸۴۴۹۵

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 64. شرکت آروین افزون صنعت
  اسفند ۱۱, ۱۳۹۲

  این شرکت با در اختیار داشتن کادر فنی مجرب و متعهد افتخار تولید و تامین مواد افزودنی بتن و اقلام ذیل را در دو دهه اخیر برای شرکتهای مختلف داشته و آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری با شرکتها و پیمانکاران محترم اعلام می دارد.
  ۱- انواع گروت معمولی و اپوکسی
  ۲- انواع روان کننده، فوق روان کننده و ابر روان کننده
  ۳- انواع کفپوشها( با دانه های معدنی – با دانه های فلزی – اپوکسی – سیمان رزین)
  ۴-ملات ترمیم کننده سطح بتن ( درشت دانه و ریز دانه)
  ۵-چسب کاشی خمیری، پودری ، اپوکسی دو جزئی
  ۶-مواد کیورینگ بتن( جلوگیری از تبخیر آب بتن) در دو نوع پایه آبی و پایه نفتی
  ۷-مواد هوازای بتن
  ۸-روغن قالب
  ۹-ژل پلیمری میکروسیلیس
  ۱۰-پلیمر مکمل بتن جهت جلوگیری از نفوذ پذیری بتن

  تلفن تماس: مهندس حسن زاده

  ۰۹۱۳۱۳۵۹۰۴۷
  ۰۹۳۷۵۶۴۳۹۹۲

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 65. امید
  بهمن ۲۷, ۱۳۹۲

  با سلام
  اینجانب امید زارع خورمیزی مهندس کامپیوتر گرایش نرم افزار جوایای کار در یکی از شرکت های عسلویه هستم
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 66. حسام ولي پور
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۲

  باسلام.اینجانب حسام ولی پور دانشجوی مهندسی کارشناسی جوشکاری هستم و بدلیل تخصص در رشته ام انواع تست های NDT بلدم.و با دانستن مراحل بازرسی قبل و حین و بعد جوشکاری.کلا هرچی راجب جوش باشد درخدمتون هستم دوست دارم به شرکتتون خدمت کنم و و فرد مفیدی برای جامعه باشم.۰۹۳۵۲۷۶۷۶۳۹ hesam_valipor_71@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 67. رضاجمشیدی
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۲

  سلام رضاجمشیدی۲۳ساله دارای مدرک دیپلم برق صنعتی وجویای کاردرتمام شرکتهای مستقردرعسلویه میباشم۰۹۳۹۰۷۴۲۸۷۶

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 68. صادق حیدری
  بهمن ۲۴, ۱۳۹۲

  با سلام.صادق حیدری هستم .مهندسی مکانیک سیالات دارم.زبان انگلیسی در حد خوب .آشنا به نرم افزارهای مکانیک ومجموعه آفیس .۲۴ سالمه.آماده همکاری در عسلویه ۰۹۳۶۱۷۴۲۶۱۱

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 69. علی سراج زاده
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۲

  با سلام
  دفتر مهندسی برین سپاهان تامین کننده انواع تجهیزات ابزار دقیق صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی و همچنین تامین کننده انواع بیرینگ های خاص و اسپشیال ، آمادگی خود را جهت همکاری با شرکت های معظم مستقر در منطقه ویژه پارس جنوبی اعلام می دارد.
  با تشکر
  علی سراج زاده
  ۰۹۱۳۱۱۳۲۰۲۶
  ۰۳۱۱۲۶۴۸۸۹۷

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 70. جمال خالقی
  بهمن ۱۹, ۱۳۹۲

  با سلام وعرض ارادت دیپلم ناقص هستم بیکار ومجرد توانایی کار در شرایط سخت عسلویه را دارم در صورت امکان به عنوان کارجوی ساده راهنمایی بفر مایید با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 71. معارف
  بهمن ۱۸, ۱۳۹۲

  با عرض سلام
  معارف هستم دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی. در زمینه بهینه سازی و یا کامپیوتر، تمایل به همکاری (تحقیقاتی یا اجرایی) با شرکت‌های مستقر در عسلوبه را دارم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 72. علی گمرکچی
  بهمن ۱۵, ۱۳۹۲

  اینجانب مهندس مدیریت پروژه با بیش از ۱۵سال سابقه فعالیتهای عمرانی بالاخص سازه های بتنی و با تسلط کامل بر زبان های انگلیسی و فرانسه ودانستن آلمانی آمادگی خود را جهت همکاری در منطقه مزبور اعلام میدارم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 9 Thumb down 1

 73. صابر
  بهمن ۱۴, ۱۳۹۲

  با سلام
  صابر غلامی هستم لیسانس عمران-ساختمان ۲۵ساله آماده به کار در شرکت های عمرانی در عسلویه
  باتشکر
  ۰۹۱۱۳۴۸۰۲۰۴

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 74. خلیل افشاری
  بهمن ۱۲, ۱۳۹۲

  سلام
  افشاری هستم ۱۷ سال سابقه کار سیمانی در زمینه آزمایشگاه وبهره برداری دارم و رشته تحصیلی ام ترجمه در زبان انگلیسی است

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 75. شرکت پارس صنعت آمادگی همکاری در زمینه الکترو موتور پمپ دستگ های تصفیه آب صنعتی الکترو موتورهای ضد جرقه را دارد
  http://Www.parsgearbox.com
  http://Www.farasaf.com
  تلفن تماس:٠٩١٢٣٩۶۵٣۵١

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 76. محمدرضادروکی
  بهمن ۷, ۱۳۹۲

  سلام:من محمدرضادروکی هستم لیسانس مهندسی نفت ودربازرسی جوش وبازرسی ازمایشات غیرمخرب جوش ut;rti;mt;pt;vtدرسطح level2مهارت دارم ومسلط به نرم افزارpiping;ceaser;pdmsومسلط به جوشکاری e3;e6;co2وزیرپودری مهارت دارم واشما خواهشمندم تقاضای همکاری این جانب را مقبول بفرمایید متشکرم

  همراه:۰۹۳۷۵۸۱۳۰۴۰
  amail:hesam2fm@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 77. مهدی
  بهمن ۶, ۱۳۹۲

  salam mahdi hastam mohandese omran- omran ba 2 sal sabeghe kar . 09117285386

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 78. mohamad
  بهمن ۱, ۱۳۹۲

  salam
  lisanse omran-omran
  sabeghe 3 sal kar dar zamine tarahi
  alaghemand be faaliat dar project omran
  mjf.falahatgar@gmail.com
  sepasgozaram

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 79. mohamad
  بهمن ۱, ۱۳۹۲

  salam
  lisans omran-omran
  sabeghe 3 sal kar dar zamine tarahi
  alaghe mand be faaliat dar project omran
  sepasgozaram

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 80. محمودمحمدی
  بهمن ۱, ۱۳۹۲

  سدید صنعت پارس با مدیرت محمود محمدی فعال درزمینه واردات،تهیه و پخش کلیه ابزارهای صنعتی،تراشکاری،قالبسازی،اندازه گیری
  تلفن:۰۲۱۶۶۷۲۳۲۴۱ فکس:۰۲۱۶۶۷۶۰۸۹۷
  همراه:۰۹۱۲۱۱۳۴۱۵۸
  http://WWW.SADIDSANAT.COM email:info@sadidsanat.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 81. محمودمحمدی
  بهمن ۱, ۱۳۹۲

  سدید صنعت پارس با مدیرت محمود محمدی فعال درزمینه واردات،تهیه و پخش کلیه ابزارهای صنعتی،تراشکاری،قالبسازی،اندازه گیری دقیق،قلاویز،مته کاربایدو hss،برقو،قلاویز کن اتومات و نیمه اتومات واینسرتهای براده برداری،کلتهای فشنگی،گیره های هیدرولیک و سینوسی،روبندقالب،فرزهای اینسرتخورکاربایدوhss وکفتراش،هلدر تراشکاری،گام زنی، برش،شیارو اینسرتهای مربوطه با گریدهای فولاد تراش،چدن تراش،استیل تراش،الومنیوم تراش و سوپرآلیاژاز معتبرترین برندهادنیاودیگر نیازشرکت های صنعتی برای پیشبرد صنعت سرزمین پارس امادگی خود رااعلام میدارد.
  تلفن:۰۲۱۶۶۷۲۳۲۴۱ فکس:۰۲۱۶۶۷۶۰۸۹۷
  همراه:۰۹۱۲۱۱۳۴۱۵۸
  http://WWW.SADIDSANAT.COM email:info@sadidsanat.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 82. علي انصاري
  دی ۲۳, ۱۳۹۲

  با سلام و احترام
  اینجانب مهندس مکانیک و با ۴ سال سابقه کار هیدرولیک و پنوماتیک و کالیبراسیون و تعمیر و نگه داری نیروگاه و تجهیزات دوار و دارای گواهینامه بازرسی جوش cwi مایل به کار در منطقه عسلویه هستم لطفا راهنمایی بفرمایید.با تشکر فراواوان
  ۰۹۳۵۴۸۵۵۲۰۷
  xa.ansari@chmail.ir

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 83. زهرا
  دی ۲۳, ۱۳۹۲

  باسلام.من لیسانس مشاوره دارم با دوسال سابقه کار در شرکت خصوصی زیرنظر مخابرات و کار در مشاوره هم یک سال سابقه کار دارم.آمادگی کار در جنوب کشور دارم۰۹۳۸۲۰۶۵۹۲۹

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 84. محمد
  دی ۲۲, ۱۳۹۲

  با سلام- امینی هستم با مدرک فوق دیپلم عمران و ۱۰ سال سابقه کار و عضو انجمن بتن ایران.۰۹۳۵۳۳۸۲۵۲۲

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 85. سعید امیری
  دی ۸, ۱۳۹۲

  باسلام اینجانب سعیدامیری دارای مدرک فوق لیسانس متالوژی هستم ومدرک بین المللی بازرسی جوش هم دارم درصورت نیاز با من تماس بگیرید ۰۹۱۳۶۳۶۷۱۷۵

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 86. روح اله باقری
  آذر ۲۴, ۱۳۹۲

  باسلام این جانب روح اله باقری هستم فارغ التحصیل رشته مکانیک (حرارت وسیالات)باسه سال سابقه۰۹۱۴۹۲۲۰۲۱۷

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

  • بیتا براتی
   دی ۱, ۱۳۹۲

   با سلام
   احتراما به استحضار می رساند شرکت فنی و مهندسی گردش صنعت بال با سابقه کار اجرایی در مدیریت بخش های فنی و بازرگانی شر کت های دولتی و خصوصی در زمینه تامین تجهیزات- ملزومات و مواد اولیه در صنایع مختلف به عنوان وارد کننده و تامین کننده تجهیزات با دانش وفن آوری روز دنیا است .
   لازم به ذکر است این شرکت با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، آمادگی خود را جهت تامین تجهیزات و مایحتاج پروژه ها و کارخانجات صنعتی و نیروگاهی، شامل تجهیزات برقی و ابزار دقیق ، مکانیکی و صنعتی اعلام می دارد . همچنین این شرکت تامین کننده انواع بلبرینگ های صنعتی، ماشینی، کشاورزی و گریس نسوز و…… می باشد که به شرح ذیل اعلام می گردد.
   Manager Mob: 09121140137, 09127189401

   Sales Manager Mob: 09309005649

   Biffi,Tyco,Latechnical Valve, Peroni Pompe,SKF,FAG…

   & SIEMENS ,ABB, FANUC,HEIDENHAIN,EUCHNER, OMRON, …
   · Deep grove ball bearing

   بیتا براتی / مدیر بازرگانی
   تلفن: ۰۹۳۰۹۰۰۵۶۴۹ – ۸۸۳۵۶۰۱۵

   رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 87. علی میرزایی
  آذر ۲۲, ۱۳۹۲

  با سلام
  دارای مدرک شبکه با ۵ سال سابقه کار می باشم. دارای مدرک ccnp و ccna و هم چنین کارشناسی نرم افزار. خواستار همکاری با شما هستم.۰۹۱۶۸۸۹۹۸۸۰

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 88. ali
  آذر ۱۹, ۱۳۹۲

  سلام داری شرکت ساختمانی قادر به جذب نیرو ———در ۴استان مشغول به کار میباشم وهم اکنون قادر به کار در عسلویه هستم ۰۹۳۷۱۶۴۰۶۰۴—۰۹۱۱۸۲۲۹۶۴۳

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 89. بي كار
  آذر ۱۶, ۱۳۹۲

  اینجانب دارای مدرک کارشناسی ارشد ابیاری گیاهان دریایی هستم و جویای کار دور مال

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 90. فاطمه کشاورزپور
  آذر ۱۰, ۱۳۹۲

  سلام.روز و روزگار بر همگی خوش و خرم.بنده فاطمه کشاورپور نماینده کد ۵۱۵۹ شرکت بیمه کوثر هستم.بنده را سرافراز میفرمایید اگر افتخار حضور در مناقصات بیمه ای رانصیب اینجانب فرمایید.
  آدرس و شماره تلفن دفتر.شیراز.چهار راه هوابرد
  ۸۳۹۱۳۴۴-۸۳۹۱۳۴۱-۰۹۱۷۷۰۴۷۲۴۲-۰۹۱۷۱۱۷۵۰۷۰

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 91. Mehran bakhshi
  آبان ۳۰, ۱۳۹۲

  با سلام به تمامی فعالان عرصه ی علم و صنعت
  اینجانب دارای مدرک مهندسی صنایع ,۲۳ساله؛مجرد
  آشنایی با نرم افزار ms project
  مایل به فعالیت در شرکت های مستقر در عسلویه هستم
  با سپاس

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 92. محمدصادق شکوهی
  آبان ۲۰, ۱۳۹۲

  ۲۵ ساله هستم.

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 93. محمدصادق شکوهی
  آبان ۲۰, ۱۳۹۲

  با سلام
  محمدصادق شکوهی هستم دارای مدرک مهندسی عمران آماده کار در شرکت های عسلویه هستم.
  با تشکر
  ۰۹۱۷۹۳۰۹۳۲۰

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 94. مجتبی دادگر
  آبان ۱۷, ۱۳۹۲

  salam,lisanse omran_omran daram,23 salame,dos daram dar projehaye omrani to jonob faaliyat dashte basham, az bikari khaste shudamo
  az nazare mali to vaziyate badi gharar daram

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 95. زرین صنعت ماندگار
  آبان ۱۵, ۱۳۹۲

  زرین صنعت ماندگار
  شرکت زرین صنعت ماندگار با سالها تجربه در زمینه صنایع نفت ،گاز و پتروشیمی فعالیت دارد از عمده فعالیت این شرکت می توان تهیه و تامین کلیه ملزومات پالایشگاهی نفت ،گاز، پتروشیمی ،آبرسانی و نیروگاهی صنایع دریایی و صنایع غذایی را نام برد.(لوله ، اتصالات و شیرآلات)
  شماره تماس :۴۴۸۳۶۷۶۵-۰۲۱
  شماره فکس :۴۴۸۳۶۷۱۷-۰۲۱
  شماره همراه:۰۹۱۲۳۳۹۹۷۹۳
  آدرس ایمیل : info@zarinsm.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 96. ارش
  آبان ۹, ۱۳۹۲

  سلام خسته نباشید.اینجانب کارشناسی ارشد عمران/زلزله از دانشگاه دولتی دارم و دارای ۳ سال سابقه طراحی و اجرایی و سرپرستی در زمینه راه،پل،سازه های ساختمانی هستم و اماده کار در منطقه جنوب کشور هستم.
  با تشکر از شما ۰۹۳۸-۱۱۴۳۸۴۹

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 97. لاله صیدالی
  آبان ۸, ۱۳۹۲

  با سلام و خسته نباشید.
  لاله صیدالی هستم لیسانس روانشناسی صنعتی و فوق لیسانس روانشناسی عمومی.با ۲ سال سابقه کار و مسلط به امور دفتری و کامپیوتر. آماده همکاری در شرکتهای عسلویه می باشم.
  تلفن تماس: ۰۹۱۳۷۹۱۲۲۴۶
  ایمیل: laleh_seydaliy@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 98. روح اله
  آبان ۶, ۱۳۹۲

  سلام.بنده لیسانس عمران و فارغ التحصیل دانشگاه دولتی آماده کار در جنوب کشور میباشم.ساکن استان فارس.۲۲ سال و مجرد.
  ۰۹۳۶۰۶۷۹۱۰۸با تشکر.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 99. مهدی
  مهر ۲۷, ۱۳۹۲

  اینجانب به مدت ۸ سال سابقه کار در شرکتهای تابلیه و پورنام در پرو ژهای پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس در بندر عباس و سد آغ چای در آذربایجان غربی مشغول به کار بوده در قسمت تدارکات و مسئول ترانسپورت ماشین آلات و سرویس نگهداری (مسئول نت ماشین آلات )آمادگی خود را برای کار در جنوب را اعلام میدارم با تشکر ۰۹۱۴۷۹۰۰۵۰۱-۰۴۹۱۲۲۷۴۵۷۶

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 8 Thumb down 1

 100. مجید حجازی
  مهر ۱۹, ۱۳۹۲

  با سلام اینجانب مجید حجازی دارای مدرک کارشناسی عمران و۲ سال سابقه ی فعالیت به عنوان سرپرست اجرا در کارگاه راهسازی وپل میباشم وآمادگی خود را جهت کار در عسلویه اعلام میدارم سن ۳۰سال.با تشکر ۰۹۱۱۹۱۷۵۳۲۸

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 101. احسان ونک فراهانی
  مهر ۶, ۱۳۹۲

  باسلام من دارای کارشناسی کنترل وابزاردقیق وکاردانی برق صنعتی هستم تمایل به کاردرعسلویه دارم باتشکرehsan4184@gmail.com

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 102. رضا
  مهر ۳, ۱۳۹۲

  اینجانب رضا بابارحیمی فارغ التحصیل رشته معماری از دانشکده یزد دارای ۳ سال سابقه کار مفید در زمینه طراحی و امور دفتر فنی و سرپرست کارگاهی آماده فعالیت و همکاری با شرکت های عسلویه هستم.rezababarahimi@yahoo.com
  ۰۹۳۶۱۲۹۸۵۱۸

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 103. معمار
  شهریور ۱۸, ۱۳۹۲

  اینجانب علی رضا معمار ولیسانس عمران بوده وبه دنبال کار هستم وودارای ۴سال سانقه نظارت هستم واماده کار در پروژههای عمرانی در عسلویه هستم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 104. رضا روائی
  شهریور ۹, ۱۳۹۲

  اینجانب رضا روائی کارشناس ارشد مهندسی ساخت – عمران با ۷ سال سابفه جهت فعالیت در حوزه عسلویه آمادگی خود را اعلام می دارم .۰۹۱۷۸۴۱۴۱۰۰

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 105. رضا روائی
  شهریور ۹, ۱۳۹۲

  اینجانب رضا روائی کارشناس ارشد مهندسی ساخت – عمران با ۷ سال سابقه آمادگی خود را جهت فعالیت در حوزه عسلویه اعلام میدارم .

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 106. شرکت مهندسی سنجشگران میزان ابزار
  (سما)
  مرکز آزمون و کالیبراسیون

  شرکت مهندسی سما با بهره‌مندی از کارشناسان با تجربه در دانش اندازه‌شناسی( اندازه‌گیری، آزمون و کالیبراسیون)، آمادگی دارد خدمات کالیبراسیون تجهیزات اندازه‌ گیری را به صنعتگران محترم ارائه نماید. امیدواریم با ارائه خدمات درست و دقیق و رهنمودهای شما، سهمی در تولید کالا و خدمات با کیفیت داشته باشیم

  اطمینان از تجهیزات، کاهش هزینه‌، افزایش کیفیت و خرسندی مصرف‌کنندگان کالا
  با کالیبراسیون درست و اثربخش

  بخشی از خدماتی که می توانیم ارائه دهیم به شرح ذیل می باشد :
  – کالیبراسیون دستگاه­های آزمون و اندازه‌گیری مطابق استانداردهای ملی و بین‌المللی تحت اعتبار نظام تأیید صلاحیت ایران
  – مشاوره تعیین دوره کالیبراسیون تجهیزات براساس استانداردهای بین‌المللی RP-1، D-10
  – مشاوره و تهیه و تامین تجهیزات اندازه‌گیری
  – تدوین دستورالعمل‌های آزمون و کالیبراسیون براساس استانداردهای بین‌المللی
  – اعزام تیم کارشناسی کالیبراسیون در محل
  – برگزاری دوره‌های آموزش کالیبراسیون، برآورد عدم‌قطعیت، تضمین کیفیت و ایزو ۱۷۰۲۵
  ا
  آدرس: تهران – بزرگراه شهید ‌لشگری (جاده مخصوص کرج) – بلوار ایران خودرو جنوبی- شهرک ۲۲ بهمن – خیابان بعثت – پلاک ۶۱

  تلفکس: ۴۴۱۹۵۷۰۳ – ۴۴۱۹۰۷۶۷

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 107. کامران
  شهریور ۷, ۱۳۹۲

  با سلام من کامران غلام ویسی کارشناسی کنترل(ابزار دقیق)و کاردانیم رشته تعمیر ماشینهای الکتریکی از دانشگاه دولتی تمایل به کار در جنوب کشور دارم.
  ۰۹۳۵۶۹۵۳۰۶۷

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 108. اميني
  شهریور ۶, ۱۳۹۲

  با سلام
  بنده کارشناس ارشد مهندسی مکانیک با ۳ سال سابقه کار هستم و تمایل دارم در یکی از شرکتهای فعال در عسلویه مشغول به کار شوم. لطفا در صورت نیاز به نیرو به بنده اطلاع دهید. ۰۹۳۸۸۹۳۵۴۸۶ با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 109. ایمان زارعی
  مرداد ۲۹, ۱۳۹۲

  ایمان زار عی هستم تازه کارشناسی مکانیک سیالات گرفته ام تقاضای گرفتن امریه در عسلویه را دارم۰۱۷۱۲۲۶۳۳۲۸————-۰۹۳۸۸۵۵۱۹۱۳

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 110. سید مجید میرحسینی
  مرداد ۲۴, ۱۳۹۲

  اینجانب سید مجید میرحسینی با مجموعا ۴ سال سابقه کار و ۲ سال سابقه کار در پالایشگاه میعانات گازی بندر عباس آماده به کار در عسلویه
  ۰۹۳۵۹۵۰۲۶۰۹

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 111. پیمان
  مرداد ۲۳, ۱۳۹۲

  کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه دولتی-گرایش طراحی کاربردی با دو سال سابقه کار در شرکت معتبر- مسلط به نرم افزارهای تخصصی مکانیک و آشنا با استانداردها و همچنین آشنا به طراحی مخازن تحت فشار با نرم افزار PVelite. در صورت نیاز میتونم رزومه را براتون بفرستم.

  ۰۹۱۳۳۶۹۷۹۴۹

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 112. اکبر خاکپور
  مرداد ۲۱, ۱۳۹۲

  سلام من کاردانی برق با ۱۲ سال سابقه کار در زمینه برقکاری صنعتی کابل کشی مفصل زنی کابلهای ۲۰ کیلو ولت اشنایی کامل با خطوط انتقال وتوضیع ۲۰ کیلو ولت برقکاری ساختمانی و صنعتی وسیمبانی احداث پست های زمینی .اماده پیمانکاری و اجرای کلیه پروژهای برقی را دار می باشم.۰۹۱۴۱۸۳۹۸۱۱٫با احترام خاکپور

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 113. كامران شموشكي
  مرداد ۱۵, ۱۳۹۲

  باسلام کامران شموشکی دارای کارشناسی ارشد رشته شیمی کاربردی و دارای کارت پایان خدمت متولد ۶۸ مایل به کار در یکی از شرکت های عسلویه میباشم.تلفن تماس ۰۹۳۵۸۳۴۶۰۸۵

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 114. میرشکاری
  تیر ۲۸, ۱۳۹۲

  اینجانب میثم میرشکاری فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک- طراحی جامدات از دانشگاه نی ریز استان فارس و ساکن شهرستان ارسنجان این استان میباشم. بنده دارای ۲ سال سابقه کار در معادن و بخش ماشین آلات و کارخانه سیمان نیریز هستم.
  با توجه به اینکه نیازمند به کار هستم بنده آمادگی خود را به همکاری و استخدام به کار در آن مجتمع در صورت تمایل و نیاز مجتمع را اعلام مینمایم.
  پیشاپیش از همکاری شما کمال تشکر و قدردانی به عمل می آید.
  تلفن : ۰۹۱۷۱۲۷۹۰۱۸- ۰۹۱۷۳۲۹۲۹۴۹

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 115. احمدي
  تیر ۱۲, ۱۳۹۲

  کارشناسی ارشد شیمی آلی
  تخصص نانو کاتالیستها
  جویای کار در عسلویه
  ۰۹۳۸۹۷۸۲۴۲۶

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 116. احسان بیرانوند
  تیر ۷, ۱۳۹۲

  باسلام
  کاش همه شرکتای فوق الذکر باهمون تاب وتوان قبل هنوزم بودن بودن۰۹۱۲۸۱۹۴۸۹۹

  رتبه دهید: Thumb up 5 Thumb down 2

 117. س
  تیر ۶, ۱۳۹۲

  اینجانب سعید اختر دارای مدرک مهندسی مکانیک با گرایش سیلات
  مجرد و علاقه مند جهت کار در جنوب هستم.
  ۰۹۳۵۵۷۵۵۳۶۸

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 118. نعمت اله غرقی
  تیر ۵, ۱۳۹۲

  مدرک کارشناسی متالورژی از شیراز و فوق لیسانس مهندسی صنایع گرایش سیستم و بهره وری از آزاد قزوین
  – ۲ سال سابقه کار در شرکت پارس سوئیچ (تولید کننده دیژنکتور های گازی و خلائ و روغنی )بعنوان کارشناس دفتر فنی

  -۷ سال سابقه کار درآلومنیوم المهدی بندرعباس -مدیر فنی و سپس مدیر اجرائی طرح و توسعه سایت المهدی
  – ۱۱ سابق کار در شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع لاستیک ( صبا تایر کورد ) بعنوان مدیر شیفت کارخانه -مدیر فنی-مدیر تولید و هم اکنون مدیر استراتژی و تعالی سازمانی
  علاقمند به کار در جنوب در پست های اجرائی هستم
  شماره تلفن همراه ۰۹۱۹۷۵۰۶۵۰۵
  منزل ۴۲۵۹۷۰۳(۰۲۴۱)
  مدیریتهای فنی و تولیدی و

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 119. دانی
  خرداد ۳۰, ۱۳۹۲

  کارشناس کنترل پروژه . جویای کار در جنوب .۰۹۱۳۳۶۵۴۰۵۶

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 120. مهدی افتخاری
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۲

  با سلام
  اینجانب کارشناس مهندسی صنایع می باشم .مسلط به امور کنترل پروژه و کنترل کیفیت و کارخانجات تولیدی و صنعتی می باشم همچنین در زمینه سیستم های مدیریت کیفیت و تضمین کیفیت تجربه کافی داشتهو همچنین حدود ۵ سال به عنوان مدیریت خطوط انتقال برق فعالیت داشتم و اموزشهای مختلفی همراه با گواهی نامه انها نیز موجود می باشد. که در صورت نیاز رزومه ارسال خواهد گردیید.جویای کار می باشم در عسلویه و مناطق جنوب کشور
  قبلا از زخمات شما سپاسگزارم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 121. مهدي حسين زاده
  خرداد ۵, ۱۳۹۲

  لیسانس عمران-عمران دارم با۲سال سابقه کار تو زمینه آب.جویای کار هستم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 122. رضا
  خرداد ۴, ۱۳۹۲

  لیسانس عمران – عمران از اصفهان دارای ۲ سال سابقه کار میباشم .
  تمایل به کار در جنوب کشور را دارم.
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 123. فرهاد کاوه
  اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۲

  فرهاد کاوه لیسانس برق ۳ سال سابقه کار
  سابقه در کارخانه لعابیران. اداره برق شیراز و تعمیرات نگهداری پالایشگاه جزیره ی سیری

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 124. سروش شيروانيان
  اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۲

  سروش شیروانیان مهندس عمران عمران دارای ۱۵ سال سابقه کار آمادگی خود را جهت همکاری در شرکت های عسلویه و کنگان اعلام می دارم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 125. محمدیان
  اردیبهشت ۷, ۱۳۹۲

  سلام من دنبال آقای رضا نظری شیخ آباد میگردم گویا ایشان در عسلویه مشغول به کار است. ضمنا ایشان هر ساله از جنوب با پای پیاده عازم مشهدالرضا در حرکت میباشد ونیز جانباز است .لطفا اگر ایشان رامیشناسید به من ایمیل بزند

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 126. محمدیان
  اردیبهشت ۷, ۱۳۹۲

  دارای مدرک لیسانس عمران عمران از اصفهان و خواستار فعالیت در عسلویه را دارم با ۲سال سابقه کار

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 127. محمد عباس زاده
  فروردین ۲۱, ۱۳۹۲

  لیسانس عمران – عمران و دارای ۲ سال سابقه کار می باشم . تمایل به کار در جنوب کشور را دارم . ممنون

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 8 Thumb down 0

 128. امین
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۲

  لیسانس مهندسی جوش دارم. و دارای هفت مدرک بین المللی در زمینه بازرسی جوش هستم. مدارک VT_MT_PT_RT_RTi_CWI_Dissimila metal welding
  ۰۹۳۷۸۵۸۳۳۳۸

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 1

 129. امین
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۲

  لیسانس مهندسی جوش دارم. و دارای هفت مدرک بین المللی در زمینه بازرسی جوش هستم. مدارک VT_MT_PT_RT_RTi_CWI_Dissimila metal welding

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 1

 130. حسین ذوالفقاری
  اسفند ۱۱, ۱۳۹۱

  حسین ذوالفقاری
  دوسال سابقه مفید در زمینه شاپ درایینگ xsteel(اسکلت فلز،سوله،پایپ پرک)
  تسلط کامل به نرم افزارهای tekla structures و autocad
  آماده کار
  ۰۹۳۵۴۰۱۸۱۶۴

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 131. نمازی
  اسفند ۷, ۱۳۹۱

  با سلام اینجانب فوق دیپلم شیمی دارای ۴ سال سابقه کار در ماهشهر در پتروشیمی هستم.اماده کار در عسلویه

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 132. رسول زارع 09171193400
  اسفند ۶, ۱۳۹۱

  مهندس برق با ۷ سال سابقه کار در جنوب ایران

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 133. محمد هادی حقیقی
  بهمن ۲۱, ۱۳۹۱

  مکانیک جامدات با سابقه ۲۲ ماه اماده کار در عسلویه
  VT&PT&RTI&UT levele I & II
  ۰۹۱۸۸۵۸۲۸۸۵

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 134. محمد هادی حقیقی
  بهمن ۲۱, ۱۳۹۱

  با سلام اینجانب محمد هادی حقیقی دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته مکانیک جامدات و دارای تمامی مدارک بازرسی جوش و سابقه کار مکفی ۲۲ ماه اماده کار در عسلویه می باشم . level I & II . VT & PT & RTI & UT

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 135. محمد مهدی زارع مهذبیه
  بهمن ۱۹, ۱۳۹۱

  اینجانب کارشناس عمران و آماده به کار در عسلویه هستم و سه سال سابقه کار اجرایی دارم mehdi.z1586@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 136. reza
  بهمن ۱۸, ۱۳۹۱

  عرض سلام و ادب
  اینجانب رضا طاهری دارای مدرک کارشناسی مهندسی برق قدرت می باشم.
  مهارت وتخصص در برنامه نویسی PLC برند Delta و همچنین سیستم مانیتورینگ touch screen
  راه اندازی نصب و برنامه نویسی تحت شبکه اینورترها( Inverter) و همچنین کار این تجهیزات در پرتوکل ( RS485)
  سابقه کار اجرایی :
  ۳سال سابقه سمت مدیر تولیدی سیستم هوشمند در شرکت کاران گستر و برنامه نویس و مجری پروژه های هوشمند سازی وسیستم های خانه هوشمند از جمله :
  هنرستان فضیلی اصفهان
  دبستان حسین امین با تایید نهایی مهندس اداره نوسازی مدارس اصفهان ( مهندس جوی)
  هوشمند سازی ساختمان اداره اتباع یزد
  ساختمان مهمانسرای بنیاد مسکن شهرستان اصفهان (خیابان آذر)
  ساختمان بنیاد مسکن شهرستان لنجان
  ساختمان بنیاد مسکن شهرستان خوانسار
  ساختمان بنیاد مسکن شهرستان مبارکه
  ساختمان خانه سالمندان اصفهان (خیابان گلستان)
  ساختمان مجموعه ورزشی نگین شهرستان سیرجان
  اتوماسیون خط تولید کاشی نایین
  آبنمای موزیکال و متغیر در سطح پاشش آب (در مجموعه مرکز تحقیق ارتش)
  تغییر دبی خروجی آب چاه های عمیق کشاورزی اداره احرار استان یزد
  لازم به ذکر است که در این رزومه از ذکر پروژه های خصوصی صرف نظر شده است .
  دارای سابقه۵ دوره تدریس و برگزاری دوره های اتوماسیون صنعتی در آموزشگاه پیشرو اصفهان (خیابان نظر غربی)
  ۰۹۱۳۲۸۸۷۰۸۱ reza2887081@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 4

 137. علی
  بهمن ۱۱, ۱۳۹۱

  مدرک کارشناس حسابداری آشنا به برنامه های حسابداری ایده آل سیستم ( ناپال ) و شایگان سیستم و ACC و حامیم و سیستم یکپارچه حسابداری وزارت نفت دارای ۴۱۶۳ روز برابر ۱۱ سال و ۱۴۸ روز سابقه بیمه می باشم . ( تا تاریخ ۹۰/۰۳/۳۰ )

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 138. reza
  دی ۲۹, ۱۳۹۱

  لیسانس برق قدرت با مهارت برنامه نویسی plc hmiو کار باinverterو داوطلب کار در هرنقطه با حقوق خوب
  ۳سال سابقه مدیر تولیدی هوشمند سازی(bms)

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 139. داوودد نادری هستم جوشکاره آرگون09375940809
  دی ۲۵, ۱۳۹۱

  جوشکاره ماهره آرگون هستم ۰۹۳۷۵۹۴۰۸۰۹

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 140. نعمت گودرزوند
  دی ۱۸, ۱۳۹۱

  باسلام وخسته نباشید دارای مدرک لیسانس برق قدرت می باشم و مدت ۳سال سابقه کار دارم وتمام دوره های plcوپنوماتیک شرگت فستو را گذراندم و آماده همکاری باشرگت های جنوب رادارم
  تلفن تماس۰۹۱۱۱۳۸۶۲۸۵

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 141. محمد مهدی زارع مهذبیه
  دی ۱۴, ۱۳۹۱

  اینجانب فارغ التحصیل در رشته کارشناسی عمران دانشگاه استهبان هستم و سابقه سه سال سابقه کار در پروژه های دولتی دارم و سرپرست کارگاه می باشم و ۲۹ سال سن دارم و آمادگی به خدمت در منطقه عسلویه هستم و ساکن شیراز هستم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 142. پرویز شاملو
  دی ۱۳, ۱۳۹۱

  با سلام اینجانب پرویز شاملو کارشناس عمران-عمران کارشناس ارشد عمران-راه اماده هر گونه همکاری در شرکت های فعال در منطقه عسلویه میباشم با تشکر ۰۹۱۹۸۱۱۵۷۱۳

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 143. جلال الدین غلامی
  دی ۱۲, ۱۳۹۱

  اینجانب جلال غلامی دارای فوق دیپلم تاسیسات و جویای کار می باشم.۰۹۳۵۷۸۳۰۹۶۶

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 144. امین اسحاقی
  دی ۱۲, ۱۳۹۱

  اینجانب امین اسحاقی دارای کارشناسی کامپیوتر و برنامه نویسی و دارای سابقه کار در بخش های سخت افزار و نرم افزار و.۰۹۱۳۳۲۱۳۳۰۷

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 145. جعفر نیک پور
  دی ۲, ۱۳۹۱

  درخواست استخدام دارم

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 3 Thumb down 5

 146. نیما حیدریان
  دی ۲, ۱۳۹۱

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 5

 147. علی متینی
  آذر ۱۸, ۱۳۹۱

  اینجانب علی متینی هر محصول نفتی شاکل حلال ۴۰۲ و ۴۱۰ و … و هیدروکربن را خریدارم لطفاً در صورت امکان فروش تماس بگیرید — ۰۹۱۲۳۹۸۷۰۰۳

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 3 Thumb down 5

 148. رضوان مزارعی
  آذر ۱۴, ۱۳۹۱

  کارشناس ارشد شیمی تجزیه دارای سوابق کاری در دانشگاه ازاد وآزمایشگاه کنترل کیفیت مواد غذایی وساکن عسلویه متقاضی کار در یکی ازشرکتهای عسلویه می باشم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 149. رضایی
  آذر ۷, ۱۳۹۱

  مهندس عمران سابقه کار عمرانی در راه سازی و ساخت بیمارستان -فعالیت در دفتر فنی -آشنایی کامل با فهرست بها و نرم افزارهای ایکسل و وورد و تدبیر و تکسا

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 150. حسين
  آذر ۷, ۱۳۹۱

  اطلاع پیدا کردم که از تاریخ هشتم آذر بمدت یک هفته سایت http://www.pazargad.org آگهی استخدام داره کسانی که تمایل به کار در عسلویه رو دارن مراجعه کنن وفرم استخدام رو پر کنن

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 151. بهرام جلاليان
  آذر ۲, ۱۳۹۱

  اینجانب بهرام جلالیان ۱۰ سال سابقه بهرهبرداری پتروشیمی شیمی بافت مهندس صنایع شمیای

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 152. سید علیرضا ضیایی
  آبان ۲۵, ۱۳۹۱

  کارشناس ارشد جوشکاری/عضو هیئت رئیسه شرکت آذران جوش آریا/ یکسال همکاری با صنایع دفاع/فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی امیرکبیر/۰۹۱۵۴۲۸۶۷۲۵/

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 153. قاسم بهزادی
  آبان ۲۲, ۱۳۹۱

  کنترل پروژه ۰۹۱۳۳۶۹۰۸۳۷ ۶ سال سابقه کار در صنایع دفاع و مجتمع فولاد

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 154. قاسم بهزادی
  آبان ۲۲, ۱۳۹۱

  اینجانب قاسم بهزادی با ۶ سال سابقه در صنایع دفاع ومجتمع فولاد اصفهان با قوی ترین نرم افزار های کنترل پروژه آماده همکاری با شرکتهای عسلویه هستم .ممنون

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 155. mitra
  آبان ۱۸, ۱۳۹۱

  رزومه ام در سایت irantalent هست .

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 156. 09132706525
  آبان ۷, ۱۳۹۱

  همندس صنایع – کارشناس برنامه ریزی وکنترل پروژه بیش از ۵ سال سابق مرتبط و آشنا به کشور امارات ( ۴ سال اقامت )- آماده همکاری با شرکتها میباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 157. مریم
  مهر ۲۶, ۱۳۹۱

  اینجانب مریم غایبی کارشناس ارشد محیط زیست که از سال ۹۰ تاکنون بعنوان کارشناس مسئول hse در بندر ماهشهر و بندر امام خمینی مشغول بوده ام.وآمادگی خود را در زمینه hse و تضمین کیفیت و آموزش و امور اداری اعلام میدارم. با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 158. علیرضا حسینی
  مهر ۲۵, ۱۳۹۱

  با سلام .
  اینجانب دارای لیسانس عمران-عمران و آماده همکاری با شرکتها در عسلویه می باشم.
  ۰۹۱۷۷۲۱۷۵۲۲
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 159. بهنام رستمی
  مهر ۱۸, ۱۳۹۱

  مهندس معمار و مسلط به نرم افزارهای لازمه با دوسال سابقه کار در شرکت ساختمانی.۰۹۱۳۹۸۰۵۶۲۰

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 160. ایمان چراغی
  شهریور ۳۰, ۱۳۹۱

  مهندسی مکانیک و مدارک بازرسی جوشmt-pt-vt-utاز asntآماده همکاری میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 161. شهرام بابائی مهر
  شهریور ۲۶, ۱۳۹۱

  با سلام: من مهندس عمران هستم و در صورت امکان دارای امادگی فعالیت در

  پروژهای عمرانی و اجرای در منطقه عسلویه میباشم.

  tel:09373856682

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 162. انوش حسنوند
  شهریور ۲۵, ۱۳۹۱

  ;کارشناس ارشد آموزش انگلیسی

  آمترجم شفاهی و کتبی (اسناد و مدارک – مکاتبات بازرگانی)

  ابا تشکر ۰۹۳۶۶۰۴۱۶۷۸

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 163. امیرمحمداتحاد
  شهریور ۲۰, ۱۳۹۱

  با سلام
  اینجانب امیرمحمد اتحاد لیسانس مکانیک گرایش حرارت و سیالات دارای مدرک بازرسی جوش و استاندارد ایزو هستم و در حال حاضر دانشجوی فوق لیسانس همین رشته و آماده هرگونه همکاری در منطقه عسلویه می باشم.
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 164. مجیدگودرزی
  شهریور ۲۰, ۱۳۹۱

  تهیه وپخش ابزار های تراش کاری صنعتی ایمنی جوش وبرش از همکاری با شما استقبال مینمایم.

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 165. مهندس سادات
  شهریور ۱۰, ۱۳۹۱

  شرکت دیده آرا سازان آماده ارائه کلیه خدمات در زمینه کانالهای هدایت آبهای سطحی و دکوراسیون و تعمیرات کلیه فضاهای اداری و مسکونی شما در عسلوئه می باشد….با تشکر مهندس سادات….۰۹۳۸۹۷۹۵۸۷۷…DIDEHARA@GMAIL.COM

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 166. مهندس سادات
  شهریور ۱۰, ۱۳۹۱

  با سلام
  احتراما
  این شرکت(دیده آرا سازان) اقدام به تولید پک ویژه آشپزخانه برای فضاهای محدود به ویژه خانه های سازمانی،سوئیت هتلها،دکلهای نفتی با مشخصات طولی ۱/۲۰ متر ( دارای سینک ظرفشویی،اجاق گاز و یخچال) به عمق ۶۰ سانتی متر و ارتفاع ۱/۱۰ متر در صورت درخواست این پک با اینجانت مکاتبه نمایید…
  با تشکر مهندس سادات

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

  • مهندس حسن زاده
   اسفند ۱۱, ۱۳۹۲

   لطفا قیمت و مکان تحویل پک مذکور را برای اینجانب ارسال فرمایید

   رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 167. مسعود امیری مقدم
  شهریور ۱۰, ۱۳۹۱

  مهندسی عمران-عمران

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 168. رامین صفایی
  مرداد ۲۵, ۱۳۹۱

  رامین صفایی
  ۱سال سابقه کار در فاز ۱۵&16 عسلویه
  کارشناس مکانیک سیالات
  کارشناس پایپینگ
  اماده هرگونه فعالیت در عسلویه
  ۰۹۱۳۱۲۷۲۲۴۶

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 169. محسن ناصرالاسلامی
  مرداد ۲۴, ۱۳۹۱

  کارشناس ارشدحقوق خصوصی و وکیل از دانشگاه شهید بهشتی آماده همکاری با شرکت های نیازمند هستم
  ۰۹۱۹۶۴۸۲۹۹۸

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 170. وحید پرندین
  مرداد ۲۰, ۱۳۹۱

  کارشتاس کامپیوتر گرایش نرم افزار با ۲٫۵ سال سابقه در شرکتهای عمرانیٍ،آشنایی کامل با امور کنترل پروژه(MSP , Primavera)و آشنایی کامل با متره و برآورد و صورت وضعیت نویسی و مسلط به گروه نرم افزاری Office شامل (Word-Excel-Power Point)و همچنین دارای تجربه در رشته تاسیسات آبی(لوله های پلی اتیلن و جوشکاری الکتروفیوژن) آماده همکاری با شرکتهای فنی و مهندسی در عسلویه و … می باشم.
  vahidparandin65@gmai.com
  ۰۹۱۸۴۲۷۰۵۵۸

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 171. آیدیکو
  مرداد ۱۰, ۱۳۹۱

  sherkate ideco dar zamineye HSE faaliyat karde va ba sabeghe bish az 8 sal dar in zamine amadegi khod ra dar zamineye moshavere,ejraii,va …… elam midarad.omid ast be hamkari.shomare tamas : 021-66847216

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 172. عارف شفاعتی
  مرداد ۴, ۱۳۹۱

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 173. برق صنعت شیخ میری
  بورس توزیع لوازم برق صنعتی سیم کابل و روشنایی
  تلفن تماس: ۲۲۳۹۷۲۹-۰۶۱۱
  ۲۲۳۹۷۳۰
  فاکس: ۲۲۳۹۷۳۱
  همراه : ۰۹۱۶۶۸۱۴۰۷۳
  Sheikhmiri_ElectricIndustry@yahoo.com
  آدرس: اهواز_طالقانی_خیابان مسلم بین طالقانی و عطارد پلاک ۱۵۳

  ابزار سرای شیخ میری
  بورس توزیع ابزار آلات صنعتی و ساختمانی
  تلفن تماس: ۲۲۲۳۱۵۱_۰۶۸۱
  تلفکس: ۲۲۲۱۱۰۵
  همراه: ۰۹۱۶۱۸۱۰۳۶۸

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

 174. سجاد اصلان نژاد
  تیر ۳۱, ۱۳۹۱

  اینجانب سجاد اصلان نژاد کارشناس ساخت وتولیدمکانیک دارای سابقه کاردرزمینه طراحی قطعات صنعتی بانرم افزارcatia.
  بازرسی فنی جوش درجه ۲ pt mt
  تعمیرکار وطراحی مدارات پنوماتیک
  برنامه نویسی plc
  ماشین کاری با دستگاه فرز واسپارک
  عضومرکز رشد وپارک علم وفن آوری
  ساخت دستگاه جعبه سازتمام اتوماتیک پنومات وشرکت درنمایشگاه عتم وفن آوری بیرجند در سال ۹۰ و کسب رتبه غرفه برتر نمایشگاه
  آماده هر گونه فعالیت باشرکت های جنوب را دارم
  شماره تماس ۰۹۱۷۱۱۹۶۸۶۱ -۰۷۱۱۸۲۳۱۱۶۵
  با کمال تشکر

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 7 Thumb down 4

 175. فیروز اینانلو
  تیر ۳۱, ۱۳۹۱

  اینجانب لیسانس عمران با یک سال سابقه کار در جنوب (پروژه نفتی یاداوران)با عنوان مهندس اجرا و یک سال سابقه کار در ساختمان بتنی ،آماده همکاری با شرکتها میباشم.
  ۰۹۱۴۸۶۱۷۱۴۴

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 176. سید علی سلامی
  تیر ۲۹, ۱۳۹۱

  مهندس مکانیک با ۱۶ سال سابقه از جمله سابقه مدیریتی آماده همکاری به عنوان مدیر پروژه یا مدیر سایت یا مدیر مهندسی یا مدیر تدارکات میباشم تماس : ۰۹۱۲۴۰۹۷۲۲۵

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 177. 09399240122
  تیر ۲۳, ۱۳۹۱

  کارشناس ارشد روانشناسی صنعتی و سازمانی و شاگرد ممتاز دانشگاه میباشم.و خواستار تدریس و پژوهش در شرکتهای عسلویه میباشم.و سابقه تدریس در شرکت نفت و گاز دارم.

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 5 Thumb down 6

 178. بقييت الله موسوي
  تیر ۲۲, ۱۳۹۱

  کارشناس ارشد اقتصاد محیط زیست دانشگاه علامه طباطبایی، آماده همکاری با شرکت های جنوب شماره تماس ۰۹۱۳۶۸۱۸۸۴۱

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 179. حسن سلطانی
  تیر ۱۸, ۱۳۹۱

  کارشناس برق با سابقه کار درجنوب و همچینین سابقه کار با کشور ایرلند آماده همکاری با شرکتهای فنی و مهندسی در عسلویه و… هستم.شماره تماس: ۰۹۳۷۱۵۷۳۰۷۷ باتشکر

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 3

 180. وحید جعفری
  تیر ۱۷, ۱۳۹۱

  مدرک کارشناسی برق گرایش انتقال و توزیع آماده کار در شرایط سخت
  ۰۹۱۸۸۱۶۹۸۳۳

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 10 Thumb down 2

 181. عاطفه رخشا
  تیر ۱۱, ۱۳۹۱

  سلام من عاطفه هستم لیسانس حسابداری آماده همکاری در پتروشیمی هستم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 1

 182. حميد دهمرده
  تیر ۶, ۱۳۹۱

  سلام.حمید دهمرده هستم.فارغ التحصیل رشته معماری مقطع کارشناسی.۲سال سابقه کار در شهر گرگان و مسکن مهر گنبد دارم.آماده برای کاردر شرایط سخت را نیز دارم.۰۹۱۱۷۰۰۲۰۴۱

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 183. محمدرضا عابسی
  تیر ۵, ۱۳۹۱

  باسلام.اینجانب محمدرضا عابسی مهندس شیمی گرایش پتروشیمی میباشم.مدت سه ماه دوره کاراموزی را در پالایشگاه تهران در قسمت utility بوده ام.آماده همکاری در عسلویه میباشم.باتشکر ۰۹۱۲۶۱۷۶۸۲۳

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 184. ایمان کدخدایی
  تیر ۵, ۱۳۹۱

  اینجانب ایمان کدخدایی دارای مدرک کارشناسی عمران-عمران ب مدت ۴ ماه کاراموز در مسکن مهر و دارای مدرک فنی حرفه ای طراحی ۳بعدی سازهETABS اماده همکاری با شرکت های مرتبط میباشم. ۰۹۳۸۹۴۳۴۲۴۲ ۰۹۱۷۱۲۶۲۶۴۳

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 185. دارای مدرک کارشناسی مکانیک سیالات و عمران-عمران(دو رشته ای)و ارشد عمران (رتبه کنکور ۱۴ کشوری) از دانشگاه صنعتی شریف هم اکنون مشغول به فعالیت در شرکت شخصی و یک شرکت تراز اول سوئدی می باشم دارای تخصص وسابقه کاری درخشان /علاقه مند به همکاری در پروژه های عسلویه ۰۹۳۶۲۱۵۱۹۲۷

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 186. rafiee
  تیر ۴, ۱۳۹۱

  salam daray maharat fany bargh sanaty hastam ba 9 mah sabeghe .daray madrake karsshenase hoghugh hastam az daneshgah dolaty bamoadel14.66 amade khedmat da sherkathay asaluye ba tashskor.telefone baraye tamas zarure 09137030028

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 187. meysam khademi
  تیر ۳, ۱۳۹۱

  لیسانس عمران با سابقه دارای ۳۰سال سن آماده همکاری در منطقه عسلویه
  ۰۹۱۲۵۰۴۵۸۵۵

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 188. غلامرضا رستاد
  تیر ۳, ۱۳۹۱

  اینجانب غلامرضا رستاد بازنشسته مجتمع کارخانجات سیمان سپاهان اصفهان هستم. در زمینه کلیه امور بازرگانی ، امور قراردادها، مهندسی خرید،سفارشات ………. تجربه ۳۰ ساله دارم آماده همکاری میباشم.۰۹۱۳۹۳۴۶۵۵۸(تماس تلفنی )

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 189. سید هادی صفوی نیا
  تیر ۳, ۱۳۹۱

  با سلام اینجانب دارای مدرک کارشناسی عمران-عمران با سه سال سابقه در زمینه اجرایی ودفتر فنی آماده همکاری را دارم.با تشکر ۰۹۱۲۵۲۰۶۹۵۳

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 190. فرشید مریدی
  تیر ۲, ۱۳۹۱

  اینجانب فرشید مریدی دارای مدرک کارشناسی کامپیوتر هستم و در زمینه شبکه و دوربین های مداربسته دارای تخصص میباشم و آماده همکاری با شرکتهای مناطق جنوب و عسلویه هستم تلفن تماس : ۰۹۳۵۲۳۲۱۲۹۵

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 191. محمد پرنیان
  تیر ۱, ۱۳۹۱

  با سلام احتراما اینجانب محمد پرنیان دارای مدرک مهندسی کامپیوتر(نرم افزار) با معدل ۱۴/۶۲ از دانشگاه آزاد اراک و دارای یکسال سابقه کاری آماده همکاری با شرکتهای واقع در جنوب می باشم-شماره تماس ۰۹۳۶۰۱۲۰۸۷۱

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 192. قاسم بهرامی
  خرداد ۳۱, ۱۳۹۱

  این جانب قاسم بهرامی درای مدرک مهندسی مکانیک گرایش طراحی جامدات

  وبادوسال سابقه کاری در طراحی مهندسی وادامه داردو مدرس دورهای بازرسی
  جوش شرکت ارین پارس اسپادنا ومسلط به نرم افزار هایautocad -autocad p&id
  piping-catia-ansys-وطراح ومحاسبه ومدیریت پروژه سیستم های تاسیساتی
  و…..اماده همکاری باشرکت های فعال در جنوب کشور میباشم (با ۲۵سال سن)
  ghasemgbf@yahoo.com-09372208051-09139806856

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 193. ابوالفضل بیات
  خرداد ۳۱, ۱۳۹۱

  باسلام
  بیات هستم ۱۲سال تجربه کاری در زمینه تراشکار ی جوشکار وساخت قطعات صنعتی درارم اماده همکاری در عسلویه میباشم.۰۹۱۹۴۴۳۹۴۲۴

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 194. رضا بخشیان کلاریجانی
  خرداد ۳۰, ۱۳۹۱

  اینجانب رضا بخشیان کلاریجانی دارای مدرک کارشناسی عمران _ عمران آزاد وبا معدل ۱۵٫۳۶ می باشم دارای ۳ سال سابقه کار اجرایی همراه با بیمه بوده ام تمایل به همکاری در پروژه های جنوب _ عسلویه می باشم .
  تماس : ۰۹۳۶۲۷۲۷۹۱۹

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 195. علیرضا
  خرداد ۳۰, ۱۳۹۱

  با سلام خدمت شما سرور گرامی اینجانب علیرضا یوسفی ارشد مهندسی شیمی ۲سال است که در سایت ثبت نام نموده ام ولی هنوز موفق به کار نشده ام .از شما خواهشمند است ترتیبی اتخاذ فرمایید تا این حقیر نیز بتوانم برای خود و مملکت خویش مفید باشم .۰۹۱۲۲۷۳۳۳۸۴
  باتشکر و سپاس فراوان

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 196. علی ساقی
  خرداد ۲۹, ۱۳۹۱

  با سلام.اینجانب علی ساقی لیسانس مهندسی نرم افزار با معدل ۱۵٫۸۹و فوق لیسانس فیزیک ذرات بنیادی میباشم.مسلط به زبان انگلیسی و آشنا با برنامه نویسی کامپیوتر هستم!
  در صورت نیاز آماده همکاری همه جانبه هستم!
  با تشکر!
  ۰۹۳۸۹۷۳۹۴۲۴

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 197. رضا
  خرداد ۲۹, ۱۳۹۱

  من مهندسی الکترونیک از آزاد کرمانشاه دارم با معافیت سربازی تمام ایمیل کنید

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 198. امیر حسین ایزی
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۱

  با سلام..احتراما.اینجانب امیر حسین ایزی مکانیک سیالات -لیسانس-میباشم.

  و اماده همکاری در مناطق جنوبی و عسلویه میباشم

  شماره:۰۹۳۹۷۵۶۵۹۸۷

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 199. امیر حسین ایزی
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۱

  با سلام..احتراما.اینجانب امیر حسین ایزی مکانیک سیالات -لیسانس-میباشم.

  و اماده همکاری در مناطق جنوبی و عسلویه میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 200. MASOUD
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱

  مسعود مهدیقلی دارای مدرک مهندسی عمران از دانشگاه چمران اهواز دارای ۵ سال سابقه کار اجرایی ودفتر فنی ومسلط به محاسبه براورد نقشه نظارت واجرا میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 201. مرضیه زارع
  خرداد ۲۴, ۱۳۹۱

  اینجانب کارشناس ارشد روانشناسی با معدل ۲۱/۱۸می باشم با دو سال سابقه کار.و اشنایی کامل با کامپیوتر و دارای دیپلم زبان می باشم.و اماده همکاری می باشم.
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 202. بهنام
  خرداد ۲۱, ۱۳۹۱

  سلام علیکم
  با احترام اینجانب بهنام حیدری دارای مدرک مهندسی برق-قدرت که با معدل ۱۰/۱۶ در سال ۱۳۸۹ فارغ التحصیل شدم و اکنون خدمت مقدس سربازی را به پایان رسانده و جویای کار هستم.
  قابل ذکر است که اینجانب دوره کارآموزی مدرک لیسانس را که بمدت ۳۰۰ ساعت بودهرا در مرداد ماه ۱۳۸۹ در پتروشیمی زاگرس گذرانده ام.
  با تشکر
  ۰۹۱۷۳۰۵۸۴۱۹-۰۷۱۱۷۳۰۲۸۱۴

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 203. احد شکری
  خرداد ۲۰, ۱۳۹۱

  سلام من احد شکری دارای مدرک لیسانس برق الکترونیک می باشم تسلط به avr دارم و دوره ابزار ذقیق ۱و۲ را گذراندم آماده کار در پروژه های جنوب و عسلویه می باشم.باتشکر۲۰/۰۳/۹۱_۰۹۳۶۱۰۵۷۸۸۴

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 204. محسن عزيزي
  خرداد ۲۰, ۱۳۹۱

  دارای مدرک کارشناسی برق قدرت و ۸ سال سابقه کار می باشم در عسلویه

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 205. کاوه رستمی
  خرداد ۱۹, ۱۳۹۱

  سلام کاوه رستمی مهندس برق (الکترونیک) اماده همکاری با شرکت های فعال در زمینه های صنعتی می باشم.
  ۰۹۱۸۵۶۶۰۷۶۰

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 206. مهدی پرورش
  خرداد ۱۸, ۱۳۹۱

  با سلام ، اینجانب مهدی پرورش ، دارای مهندسی الکترونیک از دانشگاه سراسری شیراز، با ۵ سال سابقه کار به همراه بیمه ، مسلط به برنامه نویسی میکرو کنترلر AVR و طراحی مدار چاپی به کمک Protel DXP، آماده همکاری در طرحهای شما هستم.
  ۰۹۱۵۰۴۳۸۶۴
  ۰۲۱-۴۴۳۰۱۸۳۷

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 207. مهدی پرورش
  خرداد ۱۸, ۱۳۹۱

  با سلام ، اینجانب مهدی پرورش ، دارای مهندسی الکترونیک از دانشگاه سراسرس شیراز، با ۵ سال سابقه کار به همراه بیمه ، مسلط به برنامه نویسی میکرو کنترلر AVR و طراحی مدار چاپی به کمک Protel DXP، آماده همکاری در طرحهای شما هستم.
  ۰۹۱۵۰۴۳۸۶۴
  ۰۲۱-۴۴۳۰۱۸۳۷

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 208. مجتبی غیبی
  خرداد ۱۸, ۱۳۹۱

  با سلام .
  اینجانب مجتبی غیبی مهندس عمران با ۱۷ ماه سابقه کار در شرکت ناجا هشتگرد واسکان آبیک هستم ودرقسمت سفت کاری فعالیت داشتم تمایل به فعالیت در منطقه عسلویه را دارم

  باتشکر ۰۹۳۶۰۰۱۰۹۴۶

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 209. امیرحسین بهزادی راد
  خرداد ۱۸, ۱۳۹۱

  سلام.
  اینجانب امیرحسین بهزادی دارای مدرک مهندسی برق-الکترونیک -معدل ۱۸٫۲۹- اماده کار در عسلویه هستم.۲۵ سال-کرج

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 210. محمد
  خرداد ۱۶, ۱۳۹۱

  با عزض سلام اینجانب دارای مدرک کارشناسی ارشد معدن هستم وآماده به کار در جنوب و عسلویه هستم.
  شماره تماس:۰۹۱۵۵۸۶۷۵۲۲-۰۹۳۸۰۸۰۵۴۹۰

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 211. جاوید شمشیری
  خرداد ۱۴, ۱۳۹۱

  با سلام مهندس عمران (سازه ) هستم…۲۲سالمه…۱۳ماه سابقه کار بیمه ای ذر سمت مسِءول دفتر فنی دارم….جویای کار عسلویه وحوالی هستم
  ۰۹۱۷۱۲۰۴۴۰۱

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 212. وحید یعقوب زاده
  خرداد ۱۳, ۱۳۹۱

  با سلام
  وحید یعقوب زاده هستم دارای مدرک لیسانس مهندسی برق_الکترونیک از دانشگاه صنعتی شاهرود ، آماده همکاری در طرح ها و پروژه های شما می باشم. با کمال تشکر ۹۱/۰۳/۱۲ تلفن تماس : ۰۹۳۶۹۷۴۴۲۷۳

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 213. سروش قرتی
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۱

  با سلام سروش قرتی هستم دارای مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی و ارشد مدیریت بازرگانی جویای کار در منطقه عسلویه هستم۰۹۱۲۱۲۱۸۳۴۷

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 214. محمد حسن میرزایی
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۱

  با عرض سلام.بنده محمد حسن میرزایی دارای مدرک غواصی c.m.a.s و مربی سازمان امداد و نجات در تخصص سیلاب و لیسانس مهندسی منابع طبیعی آماده همکاری در غواصی می باشم. ۰۹۳۵۲۸۳۳۳۱۰

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 215. محمد حسن میرزایی
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۱

  با عرض سلام.بنده محمد حسن میرزایی دارای مدرک غواصی c.m.a.s و مربی سازمان امداد و نجات در تخصص سیلاب و لیسانس مهندسی منابع طبیعی آماده همکاری در غواصی می باشم. ۰۹۳۵۲۸۳۳۳۱۰

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 216. رسول کورده ای
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۱

  با سلام من کارشناس عمران هستم با سابقه ۶ ما ناظر اجرایی در شهرداری و۱سال اجرایی در شهر پارسیان اماده همکاری در زمینه های نقشه برداری وساختمانهای اسکلت بتنی و اسکلت فولادی وسرپرست کارگاه و انجام کارهای اتوکد و بارگذاری ساختمان و ایتبس تا حدودی و اجرایی میباشم .۰۹۱۷۳۶۴۰۷۵۳

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 217. رسول کورده ای
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۱

  با سلام من کارشناس عمران هستم با سابقه ۶ ما ناظر اجرایی در شهرداری دو ۱سال اجرایی در شهر پارسیان اماده همکاری در زمینه های نقشه برداری وساختمانهای اسکلت بتنی و اسکلت فولادی وسرپرست کارگاه و انجام کارهای اتوکد و بارگذاری ساختمان و ایتبس تا حدودی و اجرایی میباشم از شهرستان پارسیان.۰۹۱۷۳۶۴۰۷۵۳

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 218. مهرداد طالبی
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۱

  سلام اینجانب مهرداد طالبی لیسانس حسابداری هستم که دارای ۱۰ سال سابقه کاری به صورت پیمانکاری و پروژه ای بوده که خواستار کار در عسلویه و مناطق جنوبی می باشم
  شماره تماس ۰۹۳۶۳۲۱۷۵۲۵

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 219. بلییل
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۱

  یلیسلل

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 220. محمود مسکرنژاد
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۱

  با سلام اینجانب محمود مسکرنژاد دارای مدرک مدیریت بازرگانی ساکن استان خوزستان شهرستان دزفول آمادگی خود را جهت همکاری اعلام می دارم .
  همراه : ۰۹۱۶۳۴۵۸۰۰۱

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 221. سعید عسگری
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۱

  با سلام
  اینجانب سعید عسگری دارای مدرک کارشناسی عمران از دانشگاه دولتی با ۶ سال سابقه کار (که از این مدت ۳ سال آن استراکچر و سیویل صنعتی می باشد)تمایل به فعالیت در منطقه عسلویه دارم
  با تشکر
  ۰۹۱۹۰۴۳۰۹۴۲

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 222. مسعود رمضانزاده
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۱

  سلام
  مسعود رمضانزاده هستم ، لیسانس الکترونیک با سابقه کار در کارگاه ابزار دقیق پتروشیمی بجنورد، نصب ،تعمیر و نگهداری آسانسور، نصب و نگهداری سیستم های حفاظتی ، امنیتی و ups.
  تمایل به فعالیت در منطقه عسلویه دارم.
  با تشکر
  شماره تلفن:۰۹۱۵۱۸۸۴۰۴۳
  ۰۵۸۴۲۲۴۹۷۰۶

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 223. رسول خزائی
  خرداد ۶, ۱۳۹۱

  با سلام رسول خزائی هستم با مدرک مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حدود ۱۴ سال سابقه کار در امور اجرای ابینه های بتنی و فلزی و هم چنین امور دفتر فنی و مدیریت امور قراردادها و پیمان رسیدگی فعالیت دارم . هم اکنون توانایی همکاری با شرکتهای منطقه عسلویه را دارم ۰۹۱۲۴۹۴۶۴۰۰

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 224. با سلام من سیدمحمدفرید حسینی لیسانس مهندسی برق-الکترونیک داای۴سال سابقه کار واشنا بهavr=plc اماده کار درعسلویه هستم باتشکر:حسینی۰۹۱۹۰۸۲۶۴۴۱

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 0

 225. با سلام من سیدمحمدفرید حسینی لیسانس مهندسی برق-الکترونیک دارای۴سال سابقه کار واشنا به تابلو برق وavr-plc اماده کار در منطقه عسلویه هستم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 226. محسن رحیمی
  خرداد ۵, ۱۳۹۱

  با سلام
  اینجانب محسن رحیمی دارای مدرک مهندسی عمران -عمران و با ۹ ماه سابقه کار ، و آماده کار در مناطق جنوبی و عسلویه هستم.
  با تشکر
  شماره تماس ۰۹۳۷۳۳۴۷۳۶۳
  ۹۱/۰۳/۰۵

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 227. با سلام.
  فروشگاه و نمایشگاه تجهیزات شبکه خلیج پارس واقع منطقه پارس جنوبی اماده ارائه هر نوع همکاری در زمینه تجهیزات شبکه و محصولاتت مرتبط با IT را دارا می باشد.
  دارای انبار کالا در شهرستان کنگان. نمایندگی از معتبر ترین برندهای تجاری.
  شهرستان کنگان- بلوار ساحلی – بعد از خیابان آزادی – شبکه خلیج پارس
  ۰۹۱۹۳۲۴۴۴۳۸ – ۰۹۱۷۵۱۲۹۷۸۷ میثم جوکار

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 228. اکبر بهدادفر
  اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۱

  با سلام مهندس مکانیک جامدات هستم با چهار سال سابقه کار در تعمیر ونگهداری پتروشیمی پارس عسلویه وطرح توسعه فاز سیزده کنگان(کارشناس نصب وتجهیزات) آماده همکاری می باشد.۰۹۱۴۱۵۸۶۳۵۰

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 229. پگاه فتحی رار
  اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۱

  salam,pegah fathiye rad,daraye madrake kardaniye sanayee shimiyai hastam.juyaye kar dar mantagheye asaluye.motshakeram

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 8 Thumb down 3

 230. سجاد راد سلیمانی
  اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۱

  با سلام احتراما” اینجانب سجاد راد سلیمانی دارای مدرک مهندسی عمران-عمران با سه سال سابقه کار در بندر عسلویه و چاههای نفت کنارتخته آماده همکاری در طرحهای شما هستم. با تشکر ۲۷/۰۲/۹۱ شماره تماس ۰۹۱۷۶۶۶۳۱۳۸-۰۹۱۷۴۸۱۰۸۰۴

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 231. مریم
  اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۱

  با سلام و خسته نباشید اینجانب دارای لیسانس شیمی محض وفوق لیسانس شیمی فیزیک و آشنایی کامل با زبان انگلیسی آماده همکاری با شما هستم و از ناظرین سایت تقاضای ملاحظه نظرات را دارم.تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 232. مجتبی حیدری
  اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۱

  اینجانب مجتبی حیدری ساکن شهرستان برازجان دارای مدرک تحصیلی کادانی برق الکترونیک با معدل (۱۵٫۸۱)و کارشناسی برق مخابرات با معدل (۱۶٫۷۵) و دارای مدرکهای فنی حرفه ای: plc و برقکار صنعت نفت و تعمیرکار تلفن مباشم و در ضمن مسلط به نرم افز cisco (طراحی شبکه) و تعمیر وسایل الکترونیکی هستم و با اکثر نرم افزارهای کامپیوتری و اینترنتی اشنایی دارم و امادگی همکاری با کلیه شرکتها و پیمانکارها هستم.
  تلفن تماس: ۰۷۷۳۴۲۴۱۴۰۸ و ۰۹۱۷۶۴۲۸۶۳۰

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 233. محسن سرشار
  اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۱

  اینجانب محسن سرشار پور مهندس مکانیک سابقه ۲ سال ناظر hse اماده همکاری در طرح های شما هستم ۰۹۳۵۴۵۴۵۴۷۹

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 234. دانیال طاهری
  اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۱

  با سلام.اینجانب دانیال طاهری فوق لیسانس عمران-سازه با ۲ سال سابقه کار در شرکت های پیمانکاری و مهندسین مشاور،آماده با فعالیت در طرح های شما هستم.با تشکر
  ۰۹۱۷۷۴۲۹۷۳۶

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 235. دانیال طاهری
  اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۱

  با سلام.اینجانب دانیال طاهری فوق لیسانس عمران-سازه با ۲ سال سابقه کار در شرکت های پیمانکاری و مهندسیم مشاور آماده به فعالیت در طرح های شما هستم.با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 236. کریم آینه لو
  اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۱

  باسلام و خسته نباشید اینجانب کریم آینه لو دارای مدرک کارشناسی عمران آماده همکاری هستم باتشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 237. سیامک
  اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۱

  سیامک ناطقیان هستم لیسانس مهندسی صنایع آماده همکاری در طرح های شما هستم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 238. iman adlgostar
  اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۱

  iman adlgostar , mohandes omran -omran, daraye 3sal sabeghe kar : 1-nazer dar taavoni maskan niroye entezami fars 2-daftar fani sherkat mehvarsazan parseh 3-mohandes ejraie sherkat aj ,daraye kart payan khedmat va kar dar daftar fani niroye daryaie sepah . ashena ba narm afzar haye auto cad , word .exel va . . . amadeh hamkari mibasham . 0917-313-9963

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 239. علیرضا
  اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۱

  اینجانب علیرضا نقشوار دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی اماده همکاری در پروژه های شما میباشم .

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 240. امین
  اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۱

  اینجانب امین شهاوند مهندس عمران عمران دارای ۴سال سابقه کاری مستمر بعنوان سربرست کارگاه و یک سال بعنوان مدی حفاری تونل می باشم .داای مدرک از سازمان فنی حرفه ای نرم افزار ایتبس و اتوکت لذا علاقمند کار در شرکت های فعال در عسلویه در صورت تمایل به صورت تمام وقت می باشم.تلفن۰۹۳۷۳۲۳۳۵۱۲

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 241. صمد
  اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۱

  سلام
  اینجانب کارشناس کنترل پروژه -دارای ۵ سال سابقه در پروژه های نفت وگاز آمادگی همکاری دراین حرفه را دارم-لازم به ذکراست که در ۲ سال گذشته با سمت مسئولیت واحد کنترل پروژه و برنامه ریزی در قرارگاه خاتم الانبیا همکاری داشته ام وهنوز هم مشغول بکارم-اما تمایل دارم (بدلیل نزدیکی به دانشگاهم) در پارس جنوبی یا هرمزگان کارکنم
  ۰۹۳۶۸۲۷۷۴۱۶
  ۰۹۱۷۴۵۴۳۴۹۶

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 242. پرویز شاملو
  اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۱

  سلام اینجانب پرویز شاملو متولد ۶۵ هستم دانشجوی عسلویه در رشته ی کارشناسی ارشد عمران و دارای لیسانس عمران امادگی دارم با قیمت توافقی در عسلویه به صورت تمام وقت کار کنم ۰۹۱۹۸۱۱۵۷۱۳

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 243. علی چوپانی
  اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۱

  اینجانب علی چوپانی متولد ۱۳۷۱مشغول به تحصیل در رشته ی ژئوماتیک ودارای ۲سال سابقه ی همکاری بامهندسین مجرب وکارکشته هستم وشدیدا خواهان همکاری با هر نهادی می باشم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 244. محمدسلیمانی
  اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۱

  اینجانب محمد سلیمانی متولد۷۰ مشغول به تحصیل درترم ۱نقشه برداری ،مایل به همکاری با تمامی شرکت هاونهادهابا حقوق بالای ۱٫۵ میلیون می باشم .

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 245. اقای مرادی
  اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۱

  با سلام
  اینجانب متولد ۱۳۶۷ دارای مدرک مهندسی کنترل ابزاردقیق هستم و تمایل به همکاری با شما هستم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

  • اقاجری
   اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۱

   دانشجوی ترم ۴ رشته محیط زیست از دانشگاه صنعتی بهبهان هستم شاگرد اول دانشگاه ونخیه تمایل به همکاری با شما را دارم

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

  • تنمتاناه
   اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۱

   تنبت نتد گک سلبس ذد دهخعسدکحجخد نتنیح کت

   رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 246. مینا امیری
  اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۱

  اینجانب مینا امیری متولد۶۶دارای مدرک لیسانس شیمی کاربردی اماده همکاری با شما میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 247. عبدالرحمن توکلی
  اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۱

  باسلام
  این جانب عبدالرحمن توکلی لیسانس مدیریت بازرگانی با معدل ۱۷ساکن وحدتیه از توابع استان بوشهر و دارای سابقه کار یک ساله در فرودگاه بوشهرآماده همکاری با هرشرایط کار در خور توانای خود با شما می باشم . ضمنا در حال حاضر مشغول به کار نمی باشم .تلفن ۰۹۱۷۳۲۲۲۵۱۶
  باتشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 248. مجتبی مریدی کمال اباد
  اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۱

  با سلام اینجانب مجتبی مریدی لیسانس برق قدرت ساکن یزد و شاغل در کارخانه فولاد یزد تقاضای همکاری با شما را دارم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 249. علیرضا الماسی
  اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۱

  سلام من علیرضا الماسی متولد۱۳۶۷ دارای لیسانس قدرت بامعدل۱۷٫۵۲هستم واماده همکاری بادر پروه های شما میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 250. محمد زعفرانیه
  اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۱

  خوب

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 251. محمد زعفرانیه
  اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۱

  این جاتب محمدزعفرانیه راننده گریدر با۶سال سابقه کار در شرکتهای بزرگ راهسازی دارای گواهی نامه ویژه جویای کار واماده همکاری هستم تلفن تماس:۰۹۱۵۸۰۲۹۸۳۲

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 252. ساسان کمالی
  اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۱

  اینجانب ساسان کمالی لیسانس شیمی گرایش کاربردی آماده همکاری در طرح های شما هستم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

  • ساسان کمالی
   اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۱

   ساسان کملی هستم لیسانش شیمی گرایش کاربردی آماده همکاری در طرح های شما هستم .۰۹۱۶۶۲۲۶۱۱۳
   ۰۹۱۶۶۰۲۴۳۶۰

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 253. سیدآیت کاوسی مقدم
  اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۱

  اینجانب سید آیت کاوسی مقدم دارای لیسانس بهره برداری از منابع نفت آماده همکاری هستم.۰۹۱۷۱۴۰۹۷۵۷

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 254. رضا اميري
  اردیبهشت ۹, ۱۳۹۱

  اینجانب رضا امیری لیسانس صنایع_تکنولوژی صنعتی با معدل ۱۴/۸۴ میباشم و دوره های نرم افزارهای کنترل پروژه(msp,p6) و ICDL را گذرانده ام.آماده همکاری با تمام شرکتها میباشم.
  همراه:۰۹۳۶۶۴۰۸۴۷۴و۰۹۱۷۳۲۲۹۰۳۱
  Email:ramiri64@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 255. علی رفیعی پور
  اردیبهشت ۹, ۱۳۹۱

  دارای فوق دیپلم نقشه برداری با ۴ سال سابقه کار با دوربین های نقشه برداری و ترازیابی در بنیاد مسکن خوزستان و سازمان نقشه برداری آماده همکاری با شما ۰۹۳۶۳۸۰۷۲۲۴

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 256. مهدی محمودی
  اردیبهشت ۸, ۱۳۹۱

  اینجانب مهدی محمودی متولد ۱۳۶۷ لیسانس مهندسی صنایع تولید صنعتی متقاضی کار در عسلویه میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 257. سید محسن موسوی شمامی
  اردیبهشت ۸, ۱۳۹۱

  سلام
  اینجانب سید محسن موسوی مهندسی مکانیک دارای مدارک بازرسی جوش
  (asnt level ii ) (vt.ut.rti.pt.mt)
  و مدارک فنی و حرفه ای (ut.pt.mt)
  و دوره اموزشی (tpm)از(brs)
  و مدرک نقشه خوانی صنعتی
  و نرم افزار catia (فنی و حرفه ای )
  می باشم و در خواست همکاری با شما را دارم ۰۹۳۶۴۰۱۰۱۱۳

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 258. هادی مجاب
  اردیبهشت ۷, ۱۳۹۱

  احتراما اینجانب هادی مجاب دارای مدرک لیسانس مدیریت آموزشی با معدل ۱۶ از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر عباس با ۶ سال سابقه کار در زمینه امور اداری و بایگانی،نیاز سنجی آموزشی، طراحی و تدوین دوره های آموزشی، آماده همکاری در پروژه های شما میباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 259. فرامرز جلالی
  اردیبهشت ۶, ۱۳۹۱

  سلام من دارای مدرک کارشناس عمران -عمران هستم ودارای ۵ سال سابقه کار هستم که مسولیت سرپرست کارگاه وآشنا به متر برآورد وصورت وضعیت میباشم در کارهای ساختمانی واجرای مشکلی ندارم ومی توانم با آبهای عسلویه کار کنم وآماده همکاری با شرکت شما می باشم .تلفن همراه ۰۹۱۴۴۲۰۰۴۴۵ با تشگر جلالی

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 260. امیر صدریان جیران
  اردیبهشت ۶, ۱۳۹۱

  دارای مدرک مهندسی عمران با سابقه ۵ سال سابقه فعالیت در قسمت اجرا و دفتر فنی و آشنا با شرایط اقلیمی منطقه آماده فعالیت با شرکتهای پیمانکاری
  ۰۹۱۲۴۳۰۶۶۲۰

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 261. طیبه مفاخری
  اردیبهشت ۵, ۱۳۹۱

  سلام من دارای مدرک تیسانس رشته ایمنی صنعتی و محیطکار میباشم و آماده همکاری در عسلویه میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 262. احسان
  اردیبهشت ۵, ۱۳۹۱

  اینجانب احسان شمسی دارای کارشناسی حسابداری با معدل ۱۷٫۶۸ می باشم و آماده همکاری در طرحهای شما هستم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 263. مصطفی دهقانی
  اردیبهشت ۴, ۱۳۹۱

  با سلام وآرزوی موفقیت
  مهندس شیمی آشنا به نرم افزار HYSYS و Piping ساکن شیراز آماده همکاری با تمامی شرکت های وابسته به صنایع شیمیایی هستم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 264. رضا رستمی
  اردیبهشت ۳, ۱۳۹۱

  با سلام
  مهندسی مکانیک سیالات از دانشگاه آزاد مشهد
  ۲ سال سابقه کار در زمینه تاسیسات
  مسلط به اتوکد و آفیس و آشنا به کریر و کتیا و ای پنت
  مجرد
  متقاضی کار در عسلویه
  ۰۹۱۵۸۸۱۵۰۷۶

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 265. مهران احمدی مطلق
  اردیبهشت ۳, ۱۳۹۱

  اینجانب مهران احمدی مطلق ساکن اهواز مدرک فوق دیبلم دارای ۱۰سال سابقه کاردرشرکت لوله سازی اهواز بعنوان بازرس NDTوبازرس جوش ورنگ وپوشش ،مدت ۲سال باشرکت بازرسی فنی ایرانیان همکاری داشته بعنوان بازرس رنگ ،پوشش همچنین مدتی تکنسین کالیبراسیون بوده ودراین رابطه دارای مدارک مختلف بوده وآماده همکاری می باشم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 266. رضا
  اردیبهشت ۳, ۱۳۹۱

  اینجانب رضا حسنی کارشناس عمران با ۱۴ سال تجربه کاری در شرکتهای مهندسی مشاور در راه سازی و سابقه کاری در پروژه های ساختمانی به عنوان ناظر عالی و مهندس کارگاه آماده همکاری میباشم .

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 267. رضا
  اردیبهشت ۳, ۱۳۹۱

  اینجانب رضا حسنی با ۱۴ سال تجربه کاری در شرکتهای مهندسی مشاور در راه سازی و سابقه کاری در پروژه های ساختمانی به عنوان ناظر عالی و مهندس کارگاه آماده همکاری میباشم .

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 268. mousavi_adel
  اردیبهشت ۳, ۱۳۹۱

  اینجانب عادل موسوی ساکن استان بوشهر دارای لیسانس برق با معدل ۱۶٫۰۹ آماده همکاری در پروژه های شما می باشم
  تماس:۰۹۱۷۱۷۵۸۹۴۵

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 269. R.jafari
  اردیبهشت ۱, ۱۳۹۱

  خدمات هوایی/صنعتی دریایی ایران

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 270. R.jafari
  اردیبهشت ۱, ۱۳۹۱

  مرکز خدمات هوایی ایران
  اجاره انواع هلیکوپتر و هواپیما/بالن/کایت/ایرشیپ/پاراموتور…
  تصویربرداری و عکاسی هوایی/صنعتی/تبلیغاتی/تیزر
  عکاسی ۳۶۰ درجه
  ۰۹۱۹۶۰۲۸۰۵۹ جعفری
  ۸۸۶۰۳۶۹۹

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 271. سعید
  اردیبهشت ۱, ۱۳۹۱

  با سلام
  سعید هستم مهندس عمران با دو سال سابقه کار در بخشهای سد و شبکه آبرسانی و نظارت.آماده همکاری با شما هستم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 272. ايوب نوري
  فروردین ۳۰, ۱۳۹۱

  باسلام، ایوب نوری متولد۶۳و فارغ التحصیل مهندسی بهره برداری نفت میباشم،امادگی خودرا جهت همکاری باشما عزیزان اعلام میدارم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 273. مجید حسین پور
  فروردین ۲۹, ۱۳۹۱

  اینجانب دارای مدرک مهندسی برق قدرت آماده همکاری در طرح های شما را دارم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 274. محسن کرد
  فروردین ۲۸, ۱۳۹۱

  سلام.اینجانب محسن کرد دارای مدرک لیسانس برق اماده همکاری در طرح های شما هستم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 275. آرش كاظمي ساعي
  فروردین ۲۸, ۱۳۹۱

  اینجانب آرش کاظمی ساعی دارای مدرک لیسانس مکانیک گرایش سیالات و مدرک piping از موسسه نوین پارسیان تهران میباشم آماده به همکاری در پروژه های شما هستم.۰۹۱۴۸۸۷۸۵۴۹

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 276. حسن اسدیان
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۱

  مهندس عمران با ۶ سال سابقه کار در پروژه های عسلویه و شرکت های پیمانکاری ومشاوره ای و اشنا با نرم افزار های مهندسی عمران وئ تنظیم وبررسی صورت وضعیت و شرایط پیمان و عمور فنی و اجراایی پرو ژها تلفن تماس ۰۹۱۷۳۳۱۶۷۸۶ -۰۷۳۲۷۲۲۲۲۹۸

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 277. کامران اخوت
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۱

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 278. اسماعیل
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۱

  اینجانب دارای مدرک لیسانس برق الکترونیک و آشنا به کنترل کننده های صنعتی
  plc آماده همکاری با تمام شرکت هامی باشم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 279. محسن قدسی
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۱

  احتراما اینجانب محسن قدسی دارای مدرک مهندسی عمران-عمران با ۶سال سابقه کار آماده همکاری در پروزه های شما میباشم.تلفن تماس:۰۹۱۳۳۱۱۶۱۱۰

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 280. سید محمد باقر
  فروردین ۲۱, ۱۳۹۱

  اینجانب سید محمدباقر فاطمی اهل بندردیلم دارای لیسانس برق مخابرات اماده همکاری در طرحهای شما هستم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 281. ali
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۱

  با عرض سلام
  مهندس عمران -دارای ۱۷ سال سابقه کاری-کارشناس ارشد مدیریت پروژه-ساکن مشهد-مایل به همکاری در منطقه عسلویه یا تهران -در دفتر فنی-در صورت پرداخت مناسبfreetrafalgar@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 282. مازیار فتاحی
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۱

  با سلام، اینجانب مازیار فتاحی، مهندس عمران.۴سال سابقه پیمانکاری پروژه های شهرداری و مسلط به تمام برنامه های معماری و عمران
  با تشکر
  ۰۹۱۱۱۲۸۰۳۹۱

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 283. کریم حقانی
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۱

  اینجانب مهندس عمران، مسلط به نرم افزارهای معماری و عمران و متره با ۳ سال سابقه اجرایی.
  ۰۹۱۱۹۲۶۶۶۹۵

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 284. امیر عباس اخجو
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۱

  اینجانب اپراتور تاور کرین و دارای ۵ سال سابقه کار، مشتاق فعالیت در پروژه های عسلویه میباشم
  ۰۹۳۵۴۸۸۶۲۸۶

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

  • امید روحی بخش
   فروردین ۲۰, ۱۳۹۱

   اینجانب کارشناس ارشد عمران، مسلط به نرم افزار های معماری و عمران و متره
   دارای ۳ سال سابقه سرپرست کارگاهی.

   ۰۹۱۱۱۲۶۰۴۹۸

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 285. امیرعباس اخجو
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۱

  با عرض سلام و خسته نباشید
  اینجانب امیرعباس اخجو، اپراتور تاور کرین و دارای ۵ سال سابقه کار،مشتاق کار در عسلویه میباشم
  با تشکر …
  ۰۹۳۵۴۸۸۶۲۸۶

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 286. امیرعباس اخجو
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۱

  با عرض سلام و خسته نباشید
  اینجانب امیرعباس اخجو، اپراتور تاور کرین و دارای ۵ سال سابقه کار،مشتاق کار در عسلویه میباشم
  با تشکر …

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 287. قاسم صمدانی
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۱

  کارشناس عمران با تجربه سرپرستی کارگاه مسکن مهر
  ۰۹۱۳۸۰۹۹۶۹۰

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 288. مجيد مدد الهي
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۱

  این جانب مجید مدد الهی مهندس عمران آماده همکاری با شرکت های عمرانی در عسلویه هستم. ۰۹۱۲۲۸۸۹۸۲۵
  ۰۹۳۶۰۷۵۱۷۲۷

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 289. ایمان حسین نژاد
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۱

  اینجانب ایمان حسین نژاد فارغ التحسیل رشته مهندسی عمران اماده همکاری با کمترین حقوق در شرکتهای عمرانی هستم. (مسلط بر نرم افزارهای اتوکد- ایتبس – سپ و … هستم )

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 290. عرفان محمدی
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۱

  اینجانب عرفان محمدی مهندس عمران اماده همکاری با شرکت های عمرانی در عسلویه هستم.
  ۰۹۱۳۲۰۳۴۹۲۹

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 291. علیرضا محکم فرد
  فروردین ۱۸, ۱۳۹۱

  اینجانب علیرضا محکم فرد دارای مدرک کارشناسی صنایع شیمیایی از دانشگاه آزاد ماهشهر اشنا به نرمافزارهای تخصصی رشته شیمی آماده همکاری با شرکت های منطقه عسلویه می باشم. ۰۹۱۷۷۰۰۲۴۵۲

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 292. علیرضا
  فروردین ۱۸, ۱۳۹۱

  اینجانب علیرضا محکم فرد دارای مدرک کارشناسی صنایع شیمیایی و اشنا به نرم افزار های تخصصی رشته شیمی اماده همکاری با شرکت های عسلویه هستم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 293. رضا رستمی
  فروردین ۱۶, ۱۳۹۱

  اینجانب رضا رستمی مهندس مکانیک – سیالات ، دارای ۲ سال سابقه کار در زمینه پروژه های گاز و تاسیسات ساختمانی و مسلط به مسئولیت های کارگاهی و نرم افزارهای autocad , office, carrier و آشنایی متوسط با نرم افزار های catia و epanet و آماده همکاری با شرکت های مشاور و پیمانکار در عسلویه می باشم .
  تلفن تماس : ۰۹۱۵۸۸۱۵۰۷۶

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 294. بلال كريم بور
  فروردین ۱۶, ۱۳۹۱

  سلام اینجانب فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع از دانشکاه علم و صنعت هستم حدود ۷ سال سابقه کار در زمینه برنامه ریزی تولید و بروزه هستم آشنایی کامل به نرم افزارهای آفیس و مایکروسافت بروزه و بریماورا و اتوکد دارم علاقه مندم به کسب درامد بیشتر هستم و در حال حاضر در تبریز مشغول به کار هستم. متشکرم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 295. محمدنوری
  فروردین ۱۶, ۱۳۹۱

  اینجانب محمد نوری،دارای لیسانس معماری،مسلط به نرم افزارهای:اتوکد،تری دی مکس،فتوشاب.آماده همکاری باشرکت های ساختمانی عسلویه.
  ۰۹۳۷۶۴۷۲۱۳۴

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

  • محمدنوری
   فروردین ۱۹, ۱۳۹۱

   ok

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 296. بابك
  فروردین ۱۶, ۱۳۹۱

  اینجانب بابک بذرافشان فوق دیپلم صنایع شیمیایی از آموزشکده فنی شهید رجایی شیراز هستم، که دارای ۲ سال سابقه کار در ضمینه تولید مواد آزمایشگاهی، ۳ سال سابقه در ضمینه نرم افزاری و در حال حاضر در ضمینه پارچه فیلترهای صنعتی، آماده همکاری با شرکت های عسلویه هستم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 297. مهدی کاشی
  فروردین ۱۶, ۱۳۹۱

  با سلام و تبریک سال نو
  اینجانب فوق دیپلم معماری دارای سابقه سرپرست کارگاه سوله سازی گمرک در شهر مرزی در حال حاضر بیکار می باشم و خیلی مشتاق هستم که در عسلویه کارهای ساختمانی انجام دهم با شرایط آب و هوایی سخت مشکل ندارم و برایم کار مهم است در صورت نیاز با شماره ۰۹۳۷۳۰۶۸۶۷۸ تماس بگیرید با تشکر فراوان از شما و امید به همکاریتان

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 298. عباسی
  فروردین ۱۶, ۱۳۹۱

  اینجانب دارای مدارک ذیل-ساکن تهران مایل به کار کردن با یکی از شرکت های فعال در عسلویه هستم.
  -مدرک نقشه کشی دست درجه یک ۹۰۰ ساعت
  -مدرک نقشه کشی دست درجه دو ۹۰۰ ساعت
  -مدرک کارور auto cad
  آشنا با نرم افزار های مهندسی مکانیک
  -CATIA
  -Solid Works

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 299. حمیدرضا جعفری
  فروردین ۱۶, ۱۳۹۱

  اینجانب حمیدرضا جعفری فوق لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه تربیت مدرس تهران و آشنا به کلیه مدارک فرایندی و ایمنی صنایع پتروشیمی و نفت و گاز آماده همکاری با شرکت های فعال هستم. ۰۹۱۴۴۰۳۸۲۰۹

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 300. رضا جلالی
  فروردین ۱۵, ۱۳۹۱

  اینجانب لیسانس معماری اماده همکاری با شرکتهای معتبر هستم.
  ۰۹۱۴۹۵۷۵۵۴۸

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 301. یونس رادگودرزی
  فروردین ۱۴, ۱۳۹۱

  اینجانب یونس رادگودرزی متولد ۱۳۶۶ با مدرک کارشناسی عمران-عمران با سابقه در دفتر فنی CIVILحاضر به همکار به همکاری میباشم.۰۹۳۶۶۲۵۲۰۲۱ -۰۹۱۲۴۶۸۷۹۹۴

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 302. صابر
  فروردین ۱۴, ۱۳۹۱

  عضو جامعه مهندسین کشور انگلستان- فارغ التحصیل از انگلیس و سابقه کار خوب علاقمند به همکاری در ضمینه پروژه های اتوماسیون صنعتی

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 303. خلیل پرندآور
  فروردین ۱۲, ۱۳۹۱

  اینجانب خلیل پرندآور ۲۲سال تخصص در زمینه ی پایپینگ و فعالیتم در عسلویه به عنوان سوپر وایزر در فاز های ۲و۳و۴و۵و۶و۷و۸ بوده است به عنوان سرپرست کارگاه در پالایشگاه اصفهان فعالیت داشتم وبا شرکت های متعدد زیادی کار کردم و آماده همکاری در هر کجای ایران و خارج از کشور می باشم به عنوان ناظر سوپر وایزر و سرپرست کارگاه.
  شماره تماس ۰۹۳۷۱۹۴۱۸۲۵
  ۰۹۳۶۹۲۶۰۸۳۸

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 304. سینا کیانی
  فروردین ۱۰, ۱۳۹۱

  با سلام من مهندس شیمی گرایش پالایش هستم و امادگی کامل خود را با شرکتهای معتبر اعلام میدارم ۰۹۱۲۳۲۶۷۹۳۹

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 305. ژیلا روستا
  فروردین ۹, ۱۳۹۱

  با سلام
  من ژیلا روستا دارای مدرک کارشناسی الکترونیک ومدرک plcمیباشم ومتقاضی کار در امور دفتری و مهندسی در عسلویه میباشم.
  باتشکر
  ۰۹۱۷۳۸۷۵۸۷۸

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 306. حبيب حيدري
  فروردین ۶, ۱۳۹۱

  باسلام من مهندس برق هستم آشنایی کامل با plc و اتوماسیون صنعتی دارم و دوره های فنی و حرفه ای برق صنعتی درجه یک و پی ال سی رفتم جویای کار در عسلویه هستم ۰۹۳۸۳۴۴۰۳۲۳

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 307. سید احمد سجادی
  فروردین ۳, ۱۳۹۱

  اینجانب سید احمد سجادی دارای مدرک کارشناسی ارشد شیمی آلی هستم و آشنا به قسمتهای مختلف NGL هستم و آشنا به کارهای آزمایشگاهی و دارای سابقه کار در واحد HSE هستم.آماده همکاری با شرکتهای عسلویه و توابع هستم
  ۰۹۱۷۷۲۳۵۷۰

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 308. مسعود همتی
  اسفند ۲۹, ۱۳۹۰

  اینجانب مسعود همتی دارای لیسانس مهندسی عمران-عمران با ۲سال تجربه کاری و آماده همکاری در پروزه های عمرانی در جنوب کشور هستم ۰۹۱۴۹۰۲۲۹۰۶

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 309. مسعود همتی
  اسفند ۲۹, ۱۳۹۰

  اینجانب مسعود همتی دارای لیسانس مهندسی عمران-عمران هستم و آماده همکاری در پروزه های عمرانی در جنوب کشور هستم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 310. سید محمد بنی هاشمی
  اسفند ۲۳, ۱۳۹۰

  اینجانب سید محمد بنی هاشمی مهندس برق قدرت آشنا به نرم افزارهای طراحی ومهندسی قدرت آماده همکاری با شرکتهای فعال در عسلویه میباشم.
  ۰۹۱۳۲۶۹۶۰۷۶-۰۹۳۷۶۸۷۷۵۷۵

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 311. مهدی حجت فرسنگی
  اسفند ۲۲, ۱۳۹۰

  اینجانب مهدی حجت فرسنگی دارای مدرک مهندسی مخازن نفت و ناظر HSE شامل مدارک HSE و ohsas 18001 و نیز قادر به شبیه سازی مخازن نفت و گاز با نرم افزار eclipse و نیز اشنا به زبان انگلیسی میباشم.امادگی خود را جهت همکاری با پیمانکاران محترم و … فعال در عسلویه و … اعلام می نمایم.
  tel : 09176077710

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 312. مهدی حجت فرسنگی
  اسفند ۲۲, ۱۳۹۰

  اینجانب مهدی حجت فرسنگی دارای مدرک مهندسی مخازن نفت و ناظر HSE شامل مدارک HSE و ohsas 18001 و نیز قادر به شبیه سازی مخازن نفت و گاز با نرم افزار eclipse و نیز اشنا به زبان انگلیسی میباشم.امادگی خود را جهت همکاری با پیمانکاران محترم و … فعال در عسلویه و … اعلام می نمایم.
  tel : 09176077710_0

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 313. ابوالفضل صفری
  اسفند ۲۱, ۱۳۹۰

  اینجانب ابوالفضل صفری مهندس مواد گرایش متالورزی صنعتی از دانشگاه صنعتی فولاد اصفهان دارای مدرک levell II VT مطابق با استاندارد ASNT و آشنا به بازرسی چشمی جوش آماده همکاری در شرکت های فعال منطقه عسلویه می باشم.۰۹۳۵۷۳۴۲۹۱۲

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 314. باسلام به تمامی فعالان عرصه علم وصنعت
  آموزشگاه آزاد علوم وفنون ایمنی وبهداشت با مجوز رسمی از وزارت کارواموراجتماعی ،جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی وبا بهره گیری از اساتید مجرب آماده ارائه خدمات آموزشی ایمنی ،بهداشت کار ،آتش نشان صنعتی ،فرماندهی حریق ،امداد ونجات شهری وصنعتی با گواهینامه بین المللی میباشد.www.apjcom.com 09163533253

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 315. مجتبی ابراهیمی
  اسفند ۱۵, ۱۳۹۰

  اینجانب مجتبی ابراهیمی دارای مدرک مهندسی برق قدرت وآشنابه PLCوETAP که آماده همکاری باشرکتهای فعال درعسلویه می باشم. ۰۹۱۳۹۷۰۳۳۰۴

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 316. محسن جلالی
  اسفند ۱۳, ۱۳۹۰

  اینجانب محسن جلالی مهندس برق الکترونیک دارای سابقه ۱۳ ماه میباشم وآشنا به سیستم های اتوماسیون صنعتی و مانیتورینگ وکار با میکروکنترلر های avr وتعمیرات ونگهداری خطوط تولید ونرم افزار های برق والکترونیک میباشم.
  ۰۹۱۲۵۵۵۵۷۳۳

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 317. محسن جلالی
  اسفند ۱۳, ۱۳۹۰

  اینجانب محسن جلالی مهندس برق الکترونیک دارای سابقه ۱۳ ماه میباشم وآشنا به سیستم های اتوماسیون صنعتی و مانیتورینگ وکار با میکروکنترلر های avr وتعمیرات ونگهداری خطوط تولید ونرم افزار های برق والکترونیک میباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 318. سید علی حسینی
  اسفند ۱۲, ۱۳۹۰

  اینجانب سید علی حسینی دارای مدرک مهندسی مکانیک جامدات و اشنا به piping و catiav5 و بازرسی فنی جوش هستم
  و با محیط کارگاهی و فرایند های ساخت قطعات اشنایی دارم
  متقاضی اشتغال در عسلویه می باشم

  ۰۹۱۶۳۱۸۴۶۰۳

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

  • احمد مشایخ
   اسفند ۱۵, ۱۳۹۰

   اینجانب احمد مشایخ دیپلم کامپیوتر دارم از اصفهان با پراید سواری ۱۳۱SX آماده همکاری در ضمینه رانندگی یا راه اندازی سیستمهای کامپیوتری در عسلویه میباشم.۰۹۳۸۳۳۱۹۹۱۸-۰۹۳۹۷۰۴۵۹۶۷

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 319. سید علی حسینی
  اسفند ۱۲, ۱۳۹۰

  اینجانب سید علی حسینی دارای مدرک مهندسی مکانیک جامدات و آشنا با piping ….catiav5 و بازرسی فنی جوش هستم و با محیط کارگاهی و فرایند های ماشین کاری و ساخت اشنا هستم
  متقاضی اشتغال در عسلویه می باشم
  ۰۹۱۶۳۱۸۴۶۰۳

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 320. امیر کریم زاده
  اسفند ۱۰, ۱۳۹۰

  لیسانس معماری مسلط به نرم افزارهای معماری ونظارت پروژه ساختمانی

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 321. علی اصغر علویان
  اسفند ۱۰, ۱۳۹۰

  اینجانب علویان نقشه بردار ۱۰ سال سابقه هستم و آماده همکاری با شرکتهای نیازمند به نقشه بردار میباشم.۰۹۱۶۸۷۴۹۲۶۰

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 322. علی اصغر علویان
  اسفند ۱۰, ۱۳۹۰

  اینجانب علویان نقشه بردار ۱۰ سال سابقه و آماده همکاری با شرکتهای نیازمند به نقشه بردار فنی میباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 323. علی جسین عرابی
  اسفند ۱۰, ۱۳۹۰

  با سلام مهندس عمران با سابقه کار نسبتا بالا مسلط به نرم افزار های رشته معماری و عمران آماده همکاری با شرکت های تابعه در عسلویه می باشم
  ۰۹۱۶۷۳۰۳۰۸۷

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 324. علی جسین عرابی
  اسفند ۱۰, ۱۳۹۰

  با سلام مهندس عمران با سابقه کار نسبتا بالا مسلط به نرم افزار های رشته معماری و عمران آماده همکاری با شرکت های تابعه در عسلویه می باشم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 325. سید هاشم هاشمی
  اسفند ۶, ۱۳۹۰

  اینجانب جویای کار در عسلویه با مدرک مهندسی مکانیک سیالات آشنا به catia,working model3d auto cad , ansis pipe expect شماره تماس۰۹۳۸۰۰۸۶۰۱۹

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 0

 326. سید هاشم هاشمی
  اسفند ۶, ۱۳۹۰

  اینجانب دارای مدرک مهندسی مکانیک سیالات مسلط به catia working model3d ,autocad ,piipe expert,ansis با دو سال سابقه کار جویای کار در عسلویه هستم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 327. اسماعیل وفایی
  اسفند ۳, ۱۳۹۰

  ۰۹۳۶۶۹۸۲۶۱۴

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 328. پوراسکندری
  اسفند ۳, ۱۳۹۰

  اینجانب فرزادپوراسکندری مهندس ساختو تولیدهستم. درزمینه طراحی وساخت قالبهای پلاستیک وسنبه ماتریس تجربه ومهارت دارم.ومسلط به نرم افزارهای طراحی سه بعدی(catia&solid works)هستم.مهارت کامل در زمینه ماشین کاری دارم. دارای پایان خدمت و سن۲۵ .
  آماده همکاری با یکی از شرکتهای منطقه عسلویه هستم.
  ۰۹۱۹۶۳۷۵۶۹۰

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

  • اسماعیل وفایی
   اسفند ۳, ۱۳۹۰

   مهندس مکانیک سیالات هستم آشنا به piping ,pdms,autocad,وبازرسی جوش آماده همکاری با شرکتهای عسلویه هیتم

   رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

  • اسماعیل وفایی
   اسفند ۳, ۱۳۹۰

   مهندس مکانیک سیالات هستم آشنا به piping ,pdms,autocad,وبازرسی جوش آماده همکاری با شرکتهای عسلویه هستم۰۹۳۶۶۹۸۲۶۱۴

   رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 329. کرامت جوکار
  بهمن ۳۰, ۱۳۹۰

  اینجانب کرامت جوکار کارشناس زمین شناسی و کارشناسی ارشد هیدروژئولوژی از دانشگاه شهید چمران اهواز می باشم. آماده همکاری با شرکت های فعال در عسلویه می باشم. ۰۹۱۷۵۸۶۴۳۵۲

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 330. سید میثم حسینی
  بهمن ۱۲, ۱۳۹۰

  اینجانب میثم حسینی مهندس مکانیک جامدات تولید کننده و مجری ۳d panel و توری مش میباشم.اماده همکاری با شرکت های ساختمانی در عسلویه میباشم.۰۹۱۲۴۳۷۶۵۳۹-۰۹۳۵۲۲۲۹۱۳۱

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 331. سجاد
  بهمن ۹, ۱۳۹۰

  با عرض سلام
  اینجانب متقاضی کار در عسلویه می باشم دارای مهندسی کامپیوتر با معدل ۱۷/۰۱ می باشم و دارای یک سال سابقه کار نبز هستم.
  لطفا اینجانب را راهنمایی فرمایید. با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 332. رسول
  بهمن ۶, ۱۳۹۰

  سلام این جانب رسول خانی کارشناس کنترل ابزار دقیق دارای کارت پایان خدمت دارای ۳سال سابق کار در زمینه برق و کنترل آماده همکاری در زمینه برق و کنترل با شرکتهای فعال می یباشم
  ۰۹۱۳۷۰۹۱۸۶۶

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 333. زینل
  دی ۲۹, ۱۳۹۰

  سلام
  جویای کار
  دارای مدرکUT I&II-VT I&IIوکاردان مهندسی شیمی

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 334. داداشی
  دی ۲۸, ۱۳۹۰

  بنده جعفر داداشی مهندس عمران -عمران دارای کارت پایان خدمت و همچنین سهسال گواهی فعالیت با شهرداری و گذراندن امریه سربازی در اداره کل راه و ترابری استان گیلان بعنوان مهندس ناظر پروژه ها و همچنین آشنایی به اتوکد وetabs وsafe ودارای مدرک نقشه برداری درجه (۳)و (۲) و(۱) وپیشرفته می باشم و خواهان همکاری با صنعت نفت و گاز می باشم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 335. ابوالفضل
  دی ۲۷, ۱۳۹۰

  باسلام اینجانب دارای مدرک کارشناسی مکانیک ساخت وتولید ۲۷ ساله وساکن استان فارس ودارای مدارکvt level II وبازرسی جوش سطح ۱و۲ ازانجمن جوشکاری وازمایشهای غیر مخرب ایران ومدرک کلید فولادازکانون توسعه فناوری ومکانیک ایران ومدرک تراشکاری وفلزکاری ازفنی وحرفه ای وتوانایی کارباsolid works ,office و اشنا با جوشکاری میگ ومگ هستم .تمایل دارم بایکی ازشرکت های فعال درمنطقه عسلویه همکاری کنم.با تشکر.sadyeshiraz714@gmail.com

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 336. سعید
  دی ۲۵, ۱۳۹۰

  سلام اینجانب دارای مدرک کاردانی صنایع شیمیایی هستم
  خدمت هم کردم
  کار ندارم!!!!!!!
  نیازمند کمک
  ۰۹۱۸۷۵۶۰۳۳۷

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 337. رحیم زاده هستم
  دی ۲۲, ۱۳۹۰

  اینجانب دارای مدرک مهندسی متالورژی هستم و دارای مدرک بازرسی جوش VT , PT & MT LEVEL 1/2 و شناخت تجهیزات صنایع نفت و گاز و آشنا با شرکتهای مشاور نفت و گاز .دارای سابقه بازرسی جوش در سازه فلزی از شرکت طوبی تاک . ۰۹۱۹۰۲۹۱۸۶۸

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 0

 338. رحیم زاده هستم
  دی ۲۲, ۱۳۹۰

  اینجانب دارای مدرک مهندسی متالورژی هستم و دارای مدرک بازرسی جوش VT , PT & MT LEVEL 1/2 و شناخت تجهیزات صنایع نفت و گاز و آشنا با شرکتهای مشاور نفت و گاز .دارای سابقه بازرسی جوش در سازه فلزی از شرکت طوبی تاک .

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 339. رضارضازاده
  دی ۲۰, ۱۳۹۰

  لیسانس صنایع غذایی هستم و درخواست شغل در منطقه عسولیه دارم و متاهل می باشم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 340. جوادی
  دی ۱۹, ۱۳۹۰

   با سلام فروشگاه بهران فتینگ تامین کننده تجهیزات مکانیکال اعم از لوله اتصالات شیرآلات فلنچ گاسکت با سابقه چندین سال موفقیت در تامین کالا با کیفیت خوب و اورچین اروپایی با قیمت مناسب در کمترین زمان ممکن دارای سابقه همکاری با فازهای ۹و ۱۰ پارس جنوبی را دارد لذا در صورت تمایل همکاری با شماره های تماس حاصل فرمایید تلفن ۰۲۱۳۳۹۴۶۳۶۳ فاکس ۰۲۱۳۳۹۰۷۳۲۸

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 341. زهره
  دی ۱۴, ۱۳۹۰

  سلام، سیاهش تابلو هست که بندپ میخواد، اگه کسی روپیداکردی منم هستم
  زهره

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

  • مهدي جليليان
   فروردین ۱۹, ۱۳۹۳

   منم قبولت دارم

   رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 342. اميركياني
  آذر ۳۰, ۱۳۹۰

  سلام .اینجانب دارای مدرک کارشناسی پلیمر گرایش علوم رنگ هستم و مدت عدیدی است که بیکار میباشم با توجه به اینکه در منطقه ویژه ماهشهر سکونت دارم شرایط کار برایم فراهم نشده و علاقه مندم در رشته تخصصی خود در زمینه پتروشیمی مشغول به کار بشم.ممنون

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 0

 343. توانا گستر امواج -09123382367
  آذر ۲۹, ۱۳۹۰

  این شرکت با در اختیار داشتن کادری مجرب و کار ازموده در راستای توسعه کشور آماده همکاری با تمامی شرکتهای مخابراتی و ارتباطی و پیمانکاران محترم بخش خصوصی میباشد/

  تلفکس ۷۷۰۶۱۹۳۵-۰۲۱ ۳۳۸۲۳۶۷-۰۹۱۲

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 344. توانا گستر امواج -09123382367
  آذر ۲۹, ۱۳۹۰

  کلیه لوازم مخابراتی اعم از لوازم نصب زیمنس و nec
  کلیه لوازم شبکه – شبکه مخابراتی و شبکه کامپیوتری
  کلیه کانکتورهای مخابراتی و سیم و کابلهای مخابراتی و کامپیوتری و فیبر نوری
  کلیه مفصلهای حرارتی فیبر و TA
  انواع جعبه پستهای مخابراتی به همراه ترمینالهای مخصوص

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 345. سعید
  آذر ۲۲, ۱۳۹۰

  با سلام و آرزوی موفقییت برای شما

  من مهندس طراحی مکانیک هستم حتی با کار انبار داری هم موافق هستم خواهش میکنم یه نظر به ما بندازید دیگه خسته شدم از بیکاری چون بیکارم زن بهم نمیدن ۳۲ سالمه تو این مدت همش دنبا درس بودم مدرک اتوماسیون مالی هم دارم مدرک catia هم دارم ولی من امیدم به خدا رو از دست نمیدم
  به امید موفقیت برای همه جوان ها.
  ۰۹۳۸۰۰۷۰۹۳۸

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 7 Thumb down 0

 346. شركت حمل و نقل سالار بيدخون
  آذر ۲۲, ۱۳۹۰

  قبول حمل از مبدا عسلویه به تمام نقاط کشور ، ترخیص کالا از گمرکات کشور با کادر مجرب ،‌ دارای انبار اختصاصی برای ترخیص کالا ،‌ فعال در حمل و بارگیری کانتینر و همکاری با شرکت های معتبر ،‌ حمل مواد پتروشیمی پلی اتیلن به تمام نقاط کشور
  تلفن تماس : ۰۹۱۷۶۳۳۳۷۶۳

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 347. Vara Design Engineering CO.
  شرکت مهندس مشاور ورا ء ترسیم ایده

  با بهره گیری از افراد متخصص و مجرب سعی درارائه خدمات در زمینه طراحی،محاسبه و بخصوص تهیه وتولید نقشه های کارگاهی برای سازه های اسکلت فلزی (جوشی و پیچ و مهره)و تجهیزات نفت و گاز و پتروشیمی شامل سازه های Aircooler,PipeRack,Reformer و سازه های نیروگاههای سیکل ترکیبی و صنعت سیمان و…دارد.

  با توجه به سوابق کاری و تجربیات متخصصان این شرکت در پروژه های مختلف از جمله صنایع نفت و گاز ،پتروشیمی ،سیمان و نیز انواع پروژه های صنعتی وشهری با هدف ارتقاء سطح کیفی ساخت و نصب سازه های فلزی بخصوص در پروژه های مسکونی و تجاری و سوق دادن سازندگان به ساخت سازه های پیچ و مهره با توجه به مزیتهای مختلف این سازه ها و استاندارد بودن این نوع سازه قدم به این عرصه گذارده است و توانایی تهیه نقشه های کارگاهی به ظرفیت ۲۰۰۰ تن در ماه دارا ست وبا افتخار آماده همکاری با شما می باشد.لازم بذکر است در صورت نیاز رزومه کاری ارسال می گردد.

  WW.VARATARSIM.COM
  INFO@VARATARSIM.COM

  TEL : 0711-8385216
  CELL:0917 998 5355
  Add: No.208, Sanat Tower, Amirkabir Blv., Shiraz-IRAN

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 348. matin
  آذر ۱۶, ۱۳۹۰

  باعرض سلام وتسلیت به مناسبت فرارسیدن محرم
  می خواستم آینده کاری م شیمی خوب است یانه؟
  باتشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 349. حبيب
  آذر ۱۰, ۱۳۹۰

  سلام مهندس الکترونیک هستم آشنایی کامل با plc طراحی تابلو برق رو بلدم دنبال کار میگردم۰۹۳۸۳۴۴۰۳۲۳

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 350. حبيب
  آذر ۱۰, ۱۳۹۰

  سلام من مهندس الکترونیک آشنایی کامل باplc های رو دارم دوره فنی و حرفه ای در زمینه ی plc و برق صنعتی رفتم دنبال کار م خواهشمندم کمکم کنید ممنون میشم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 351. علیرضا
  آذر ۶, ۱۳۹۰

  کارشناس ارشد فرآیند پلیمریزاسیون از دانشگاه امیر کبیر
  ali1985reza@gmail.com

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 352. همایون
  آذر ۵, ۱۳۹۰

  سلام
  من لیسانس مکانیک شاخه ساخت و تولید _ دارای مدرک asdl _ودارای مدرک جوشکاری و تراشکاری از فنی حرفهای به صورت جداگانه_ بچه اهواز _۲۴سال سن دارم _به اتوکد و کتیا تثلط دارم _پیش پدرم در کارگاه تراشکاری کار میکنم _
  همیشه به دنبال یادگیری هستم _ با کار کردن با سیستمهای کامپیوتری استعداد فراوانی دارم _ و مجرد هستم _ برای یاد گیری بیشتر دوست دارم در یکی از شرکتهای بزرگ عسلویه مشغول به کار بشم.
  ۰۹۱۶۳۶۸۹۲۲۰ با تشکر پاکسرشت

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 353. علي
  آذر ۱, ۱۳۹۰

  مهندسی شیمی جویای کار-ت:۰۹۱۷۱۶۷۰۸۵۱-ali.hesar@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 354. حسنی
  آبان ۱۹, ۱۳۹۰

  اجاره بیل مکانیکی در مناطق جنوب در ۳ شیفت کاری

  ونیازمند راننده بیل مکانیکی با گواهینامه و تجربه و ضامن معتبر

  ۰۹۳۵۹۲۱۰۷۲۲

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 355. احمد کیوانی
  آبان ۱۳, ۱۳۹۰

  شرکت فنی مهندسی اران اروین امادگی خود را جهت انجام پروزهای مکانیکال شامل پایپینگ و اجرای مخازن اعلام میدارد شماره تماس۰۹۱۳۳۸۱۵۳۸۵و ۰۳۸۲۲۵۷۵۹۵۸

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 356. مطهری
  آبان ۱۳, ۱۳۹۰

  با عرض سلام و خسته نباشید.اینجانب مهندس برق-الکترونیک و علاقمند به فعالیت در شرکتهای نفت ، گاز و پتروشیمی می باشم.جهت فعالیت در این مکان (حتی بصورت کارآموز برای مدتی) اینجانب را راهنمایی بفرمایید. با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 357. شركت بيمه سينا
  آبان ۸, ۱۳۹۰

  صدوربیمه نامه

  خودرو
  ۱٫ثالث
  ۲٫بدنه
  آتش سوزی
  باربری
  مسئولیت
  ۱٫پزشکان
  ۲٫پیراپزشکان
  ۳٫مدنی
  ۴٫کارفرما
  ۵٫سایر
  موتورسیکلت
  حوادث بیمه سینا نمایندگی قشقایی جم
  جم مجتمع تجاری خلیج فارس تلفن ۰۷۷۲۷۶۲۲۸۰۷ -۰۹۱۷۹۳۶۹۲۴۵

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 358. info@pkntrade.com

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 359. stockists & suppliers of piping materials in tehran
  valves,pipes,fittings
  size 1/2”up 36 inches
  class 150# up 2500#
  ۰۲۱۸۸۲۴۵۱۸۲-۴

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 360. مهدی
  مهر ۱۸, ۱۳۹۰

  سلام .من لیسانس عمران دارای کارت پایان خدمت.آشنا به کارهای عمرانی-متره برآوره-Etabs-Safe-Auto cad ودارای مدرک مهارت جوشکاری خواستار کار در جنوب هستم با تشکر ۰۹۱۴۴۲۶۴۴۶۷

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 361. سامان براتی
  مهر ۹, ۱۳۹۰

  با سلام .اینجانب دارای مدرک لیسانس مهندسی شیمی تمایل به کار درز صنعت نفت و گاز را دارم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 362. هادی راد
  مهر ۹, ۱۳۹۰

  spb_rad@yahoo.com
  http://www.conexbanagar.com
  ۰۹۱۲۳۴۵۸۱۲۱
  ۰۲۱۸۸۹۹۵۵۲۳

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 363. هادی راد
  مهر ۹, ۱۳۹۰

  با اهدا سلام
  احتراما بدینوسیله فعالیت شرکت خود را در قالب توضیح متنی به شرح ذیل تقدیم بینندگان عزیز میدارم۰۲۱۸۸۹۹۵۵۲۵
  طراحی و تولید انواع کانکس واتاقهای پیش ساخته ,کانکس های تولیدی شرکت سازه های پیش ساخته بناگر در دو نوع ثابت و سیار و در ابعاد و اندازه های مختلف و بنا به سفارشات مشتریان گرامی با کیفیت بالا و مطابق با استاندارد تحت نظارت واحد کنترل کیفیت ، برای مصارف ذیل تولید میگردد .

  • کیوسک های نگهبانی .
  • کانکس کارگاهی و تجاری .
  • کانکس های تفریحی و سیاحتی.
  • کاروان واحد های اداری و مسکونی.
  • کانکس های ایمنی و اورژانس .
  •کانکس درمانگاه و کلینیک های صحرایی .
  • کانکس سالن های غذا خوری و آشپز خانه.
  • کانکس خوابگاه دانشجوئی ، مهندسی و کارگری .
  • کانکس سرویس های بهداشتی شامل :توالت ایرانی و فرنگی و حمام.

  شایان توجه اینکه کلیه کانکس های تولیدی این شرکت با توجه به نوع طراحی و متریال مصرفی ؛
  قابلیت های ضد رطوبتی ، ضد خورندگی ، ضد زلزله و مقاومت در برابر تغییرات جوی را دارا میباشد.
  پیشاپیش از بذل توجه آن مدیریت محترم کمال تشکر و امتنان را داریم.
  مدیر یت عامل ۰۹۱۲۳۴۵۸۱۲۱

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

  • شرکت صدراگسترفارس
   آبان ۶, ۱۳۹۰

   با اهداء سلام احتراماً بدینوسیله به اطلاع آن مدیریت محترم میرساند که این شرکت با یک دهه فعالیت در امور بازاریابی-عمرانی-بازرگانی جهت هر گونه همکاری با آن شرکت محترم درخصوص واگذاری تولیدات آن شرکت در سطح استان فارس – منطقه جنوب کشور اعلام آمادگی می نماید .لذا چنانچه تمایل به همکاری با این شرکت را داشته باشید میتوانید با شماره تلفن ۲۳۰۴۰۹۰-۰۷۱۱ – همراه ۰۹۱۷۳۰۶۴۲۹۵ تماس حاصل فرمائید تا دراین خصوص بیشتر مذاکره گردد .با آرزوی سلامتی وشادکامی .مدیرعامل – محمد مهدی بقاءپور

   رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 364. هادی راد
  مهر ۹, ۱۳۹۰

  با سلام
  اولین طراح و سازنده دارای دفترچه محاسباتی از نظام مهندسی کشور و تایید یه مربوط به سازه های پیش ساخته و کانکس و کاروان

  احتراماً ؛ مفتخریم با نام ” بناگر” به عنوان یکی از شرکت های برخوردار از دانش فنی و استاندارد تولید تحت نظر واحد کنترل کیفیت (Q.C) و مهندسین مجرب و کار آمد در زمینه طراحی و تولید انواع کانکس واتاقهای پیش ساخته خود را معرفی نماییم .
  امید است بتوانیم با اثبات توانمندیهای خود شایسته همکاری و تامین رضایت خاطر شما عزیزان گردیم .

  کانکس های تولیدی شرکت سازه های پیش ساخته بناگر در دو نوع ثابت و سیار و در ابعاد و اندازه های مختلف و بنا به سفارشات مشتریان گرامی با کیفیت بالا و مطابق با استاندارد تحت نظارت واحد کنترل کیفیت ، برای مصارف ذیل تولید میگردد .

  • کیوسک های نگهبانی .
  • کانکس کارگاهی و تجاری .
  • کانکس های تفریحی و سیاحتی.
  • کاروان واحد های اداری و مسکونی.
  • کانکس های ایمنی و اورژانس .
  •کانکس درمانگاه و کلینیک های صحرایی .
  • کانکس سالن های غذا خوری و آشپز خانه.
  • کانکس خوابگاه دانشجوئی ، مهندسی و کارگری .
  • کانکس سرویس های بهداشتی شامل :توالت ایرانی و فرنگی و حمام.

  شایان توجه اینکه کلیه کانکس های تولیدی این شرکت با توجه به نوع طراحی و متریال مصرفی ؛
  قابلیت های ضد رطوبتی ، ضد خورندگی ، ضد زلزله و مقاومت در برابر تغییرات جوی را دارا میباشد.

  پیشاپیش از بذل توجه آن مدیریت محترم کمال تشکر و امتنان را داریم.
  http://www.conexbanagar.com
  ۰۹۱۲۳۴۵۸۱۲۱ ۸۸۹۹۵۵۲۳-۵ هادی راد

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 365. علی
  مهر ۲, ۱۳۹۰

  با سلام
  من مهندس مکانیک گرایش طراحی جامدات هستم و سابقه کار در قسمت طراحی یک شرکت در زمینه تجهیزات درون چاهی و بیرون چاهی را دارم که با شرکت های P.O.G.C و ENIایتالیا، N.I.S.O.C و Petro Pars در زمینه طراحی کار شده است.
  haren2006@gmail.com

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 366. مهدی محلوجی
  شهریور ۳۰, ۱۳۹۰

  با سلام ور عرض ادب

  شرکت پرنیان لاستیک مفتخر است اعلام کند با سرمایه گذاری در صنعت بازیافت لاستیک توانسته پودر لاستیک . گرانول ( تایر تریلی و کامیون) از تایر فرسوده با بالاترین کیفیت تولید نماید پودر لاستیک تولید شده در این شرکت برای مصارف
  تولید انواع قطعات لاستیکی ، کفپوش ایزوگام آسفالت لاستیکی و.. به کار میرود

  **************
  همچنین این شرکت یکی از مجهز ترین خصوط تولید کفپوش گرانولی مقاوم در برابر عوامل محیطی (آب ، آفتاب ،و.. ) را در طرح های متنوع دارد.

  این شرکت آماده همکاری با شهرداری عسلویه ،مهد کودکها واقع در عسلویه
  شرکتهای خصوصی در زمینه خدمات شهری در عسلویه میباشد

  ضمنا این شرکت آمادگی دارد تا کلیه اماکن ، پیستهای ورزشی ، چمن مصنوعی با همه تجهیزات آن واقع در عسلویه اسرع وقت با بهترین کیفیت آماده نماید

  شماره تماس: ۰۹۱۲۲۷۲۵۱۷۸
  ۶۶۹۰۱۸۲۸_۰۲۱
  مهدی محلوجی

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 367. امیر حسینی
  شهریور ۲۸, ۱۳۹۰

  سلام،
  من فوق لیسانس مهندسی بزق-کنترل از دانشگاه خواجه نصیر،
  زبان: تافل، GRE
  برنامه نویسی: C#، Autocad .Net API, Sap .Net API
  آشنائی با ابزار دقیق، PLC، …
  تلفن: ۰۹۱۳۱۲۹۲۴۹۷

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 6 Thumb down 4

 368. علی
  شهریور ۱۹, ۱۳۹۰

  Hi dear employeer
  im chemical engineer and i gratuated from university and finished my militry service i am readyjoint work or effort
  best regard

  tell:09358954329

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

  • ناشناس
   بهمن ۷, ۱۳۹۰

   Hello
   While your English is not good enough, it’s better to write your request in your mother language, rather than a sceond one.
   Cheers

   رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 369. حسین مطلق
  شهریور ۱۹, ۱۳۹۰

  باعرض سلام اینجانب حسین مطلق استادیار دانشکده فنی ۲۸ساله ودارای کاردانی ساخت وتولید و آشایی کامل بانرمافزار catia ودارای سابقه ۱۰ساله در زمینه ماشین سازی وطراحی ماشین ودستگاههای تراش و فرز به طور کاملا مسلط میباشم و آماده همکاری با شرکتهای واقع در عسلویه میباشم. ۰۹۱۹۳۳۲۳۲۰۷

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 370. مسعود گودرزي
  شهریور ۱۸, ۱۳۹۰

  با عرض سلام و خسته نباشید من دارای مدرک مهندسی عمران- آب و فاضلاب و کاردانی عمران-ساختمان میباشم دارای سابقه ۵ساله و علاقه مند به همکاری در پروژه های عمرانی میباشم با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 371. رضا عباسی
  شهریور ۱۴, ۱۳۹۰

  اینجانب رضا عباسی کاردانی مکانیک رشته ساخت و تولید دارای بیش از ۸ سال سابقه کار در زمینه ماشین سازی آماده همکاری با شرکتهای مستقر در عسلویه میباشم ۰۹۱۴۱۸۷۰۲۸۸

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 372. حسام ستاری
  مرداد ۱۸, ۱۳۹۰

  با سلام
  مهندسی شیمی صنایع گاز خوانده ام و آماده همکاری با هرشرکتی در مناطق جنوبی کشور می باشم.
  ۰۹۱۷۷۰۱۹۳۳۶

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 2

 373. زهرا اردانه
  مرداد ۱۷, ۱۳۹۰

  سلام
  اینجانب لیسانس زبان انگلیسی و مجرد هستم و مایلم در یکی از شرکتهای فعال در زمینه نفت و گاز کار کنم.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 9 Thumb down 4

 374. مجید ابراهیمی
  مرداد ۱۴, ۱۳۹۰

  تلفن تماس : ۰۹۱۳۲۶۶۴۴۹۱
  فاکس : ۰۳۱۱۷۷۵۲۴۳۶

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 375. مجید ابراهیمی
  مرداد ۱۴, ۱۳۹۰

  با سلام
  گروه فنی و مهندسی شاپ استیل بهسازان با بهره گیری از نیرو های مجرب و متخصص در زمینه شاپ دراوینگ ( تهیه نقشه های کارگاهی) و با رزومه بسیار عالی در تهیه نقشه های کارگاهی شرکت های صنعتی پترو شیمی ، فولاد ، سیمان ، ساختمانی و… آماده همکاری با شرکت ها و کلیه واحد های وابسته می باشد.

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 376. نیما
  مرداد ۱۰, ۱۳۹۰

  سلام من خودم برق خوندم
  و
  همه چی آشنا می خواد .
  الان دارم تو یه کار آزاد زندگیمو می چرخونم .
  کاش یکی بود منو کمک می کرد
  ۰۹۱۲۶۶۲۸۵۶۰
  نیما
  ۲۲ سااله از کرج

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 0

 377. علیرضا زندی
  مرداد ۷, ۱۳۹۰

  با سلام شرکت فنی مهندسی کارنوتک با رزومه
  اتوماسیون صنعتی
  کار با میکروکنتولرها
  ونامی اشنا در زمینه رباتیک در ایران و دنیا۰(میکروموس .اتش نشان .مین یاب .جنگ جو .رباتهای تحقیقاتی و….)
  عضو باشگاه پزوهش گران جوان
  عضو سازمان ملی نخبگان
  دارنده دو بار مقام اولی در جشنواره خوارزمی
  اماده همکاری با کلیه واحدهای وابسته به شرکت مینماید.
  ازما بخواهید
  ۰۹۱۸۳۵۱۶۲۴۳
  ۰۸۵۲۴۲۴۴۹۱۱

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 378. مصطفي رضائي
  تیر ۳۱, ۱۳۹۰

  با سلام شرکت حمل ونقل اتحاد شیراز اماده همکاری با شرکتهای مستقر در عسلویه جهت حمل کالا از تهران به عسلویه میباشد خرده بار تحویل در سایت ۰۹۱۲۲۱۲۲۷۳۱و۰۹۱۲۲۱۲۲۷۳۲با تشکر رضائی

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 0

 379. یوسف شرفی خواه
  تیر ۱۲, ۱۳۹۰

  باسلام ،اینجانب دارای مدرک لیسانس برق ومتاهل ومحتاجا نیازمند کار می باشم لطفا میشه برای یافتن کار مرا را راهنمایی کنید.ممنون

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 7 Thumb down 0

 380. سیاوش
  بهمن ۱۳, ۱۳۸۹

  سلام و خسته نباشید . ببخشید من مهندس برق و دو سال سابقه کار دارم و علاقه دارم توی یکی از شرکتهای فعال در زمینه نفت و گاز در عسلویه کار کنم . آیا باید اونجا آشنا داشته باشم ( بند پ ) یا باید مراجعه کنم به جای خاصی و یا اصلا استخدام به این صورت که من میگم امکان پذیر نیست . اگه میشه من رو راهنمایی کنید . ممنون

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 16 Thumb down 5

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>