شركتهاي فعال در منطقه عسلويه

بدضعیفمتوسطخوبعالی (4.28 از 5)
Loading...Loading...

مصوبه ایجاد منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس(عسلويه)

منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس(عسلويه)در سال 1377 طبق مصوبه جلسه سي و نهم  شوراي عالي مناطق آزاد تجاري-صنعتي به منظور بهره برداري از منابع نفت و گاز حوزه پارس جنوبي و انجام فعاليت هاي اقتصادي در زمينه نفت و گاز و پتروشيمي در محدوده نوار ساحلي عسلويه و خليج نايبند به وسعت 30 هزار هکتار تاسيس شده است.
سازمان مسئول منطقه « شرکت مهندسی و توسعه نفت » است.
تسريع در تامين گاز مورد نياز کشور، صادرات گاز و ميعانات گازي، تامين خوراک کليه صنايع وابسته به نفت و گاز و پتروشيمي، تسهيل در اجراي پروژه هاي توسعه ميدان گازي پارس جنوبي و جذب سرمايه گزاري هاي خارجي و داخلي، ايجاد پالايشگاه گاز و ميعانات گازي، ايجاد صنايع پتروشيمي وابسته به گاز، جذب صنايع وابسته به نفت و گاز، ايجاد پايانه هاي صدور ميعانات گازي، نفت و سولفور و مشتقات وابسته، LNG انجام خدمات مورد نياز صنايع نفت و گاز و… از عمده ترين اهداف و فعاليت هاي مورد نظر از تاسيس اين منطقه مي باشد.
نزديکي به مخزن گازي مشترک پارس جنوبي به عنوان يکي از بزرگترين مخازن گازي دنيا و نيز امکان صدور توليدات با هزينه اندک، به علت قرار داشتن منطقه در کرانه هاي خليج فارس، فاصله اندک (60 کيلومتر) با پالايشگاه گاز وليعصر(عج) کنگان جهت تامين نياز داخلي و صدور گاز به کشورهاي اروپايي از مزيت هاي اصلي منطقه مي باشد.
درجه حرارت سالانه هوا به طور متوسط 6 درجه سانتيگراد  و متوسط بارندگي 180 ميليمتر است.
فاصله هوايي منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس جنوبي با جزيره کيش 170، چابهار 850 و بندر امام 621 کيلومتر است. فاصله اين منطقه تا بندر عباس 570 و تا تهران 1200 کيلومتر مي باشد.

منطقه‌ ويژه‌ اقتصادي‌ انرژي‌ پارس‌
مديرعامل‌: مهندس سوری
مدير روابط‌ عمومي: آقاي دزفولی نسب
دفتر مركزي: بوشهر ـ عسلويه ـ سازمان منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس
صندوق پستي: 154-75391
تلفن: 7376000 ـ0772
فکس: 6300 737 ـ 0772 ـ تأییدیه: 6200 737ـ 0772
پست الکترونیک:  Info@pseez.ir
سایت :  www.pseez.ir

عسلویه

عَسَلویه به عربی أَعسَلُوه روستایی و یک منطقه عظیم صنعتی از توابع استان بوشهر در جنوب ایران است. این روستا در دوازده کیلومتری شرقی روستای نخل تقی و در هفت کیلومتری روستای بیدخون و در کرانه خلیج فارس واقع شده‌است.

محدوده عسلویه
از شمال به روستای دهنو، از جنوب به خلیج فارس، از سوی مغرب به نخل تقی، و از جهت مشرق به پارک ملی نایبند محدود مى شود.

جمعیت
جمعیت بومی منطقه عسلویه حدود 300 نفر است که از اهل سنت و از پیروان امام محمد ادریس شافعی هستند. مردم این خطه از ایران به زبان عربی و فارسی سخن می گویند. این منطقه در بافت بومی خود دارای مسجد، دبستان، آب انبار (برکه) و برق و خانه بهداشت است.

پیشینه تاریخی
در دوران گذشته « أعسلوه » یکی از مناطق نفوذ ومهم قبیله « بنی خالد النصوریین » بوده واین قبیله بر منطقه شرق بوشهر حکمرانی می کردند. در این روستا بقایای ارگ بزرگی وجود دارد که مقر حاکم وقت بوده ‌است. همچنین تعدادی خانه قدیمی وتاریخی وجود دارد که سازه هایش سنگ و کاهگل و گچ و ساروج ‌است.
پیشه
تا پیش از استقرار منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس پیشه مردم روستا تجارت، سفر و ماهی گیری بود. همچنین کشاورزی و دامداری نیز در روستا رایج بود، که با ورود سیل کارکنان منطقه معیشت آنان نیز دستخوش تغییراتی شد.

منطقه صنعتی
این منطقه در شرق استان بوشهر در حاشیه خلیج فارس در 300 کیلومتری شرق بندر بوشهر و در 420 کیلومتری غرب شهرستان بندر لنگه و در 570 کیلومتری غرب بندر عباس واقع است(همجواری استان بوشهر با استان‌ها: از شمال به منطقه اسیر در فارس، از شرق به هرمزگان و از غرب به خوزستان کهگیلویه و بویراحمد) و حدود 105 کیلومتر باحوزه گاز پارس جنوبی که درمیان خلیج فارس واقع شده (دنباله حوزه گنبد شمالی قطر) فاصله دارد
موقعیت مورد نظر برای منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس مزایای قابل توجهی دارد، از جمله کمترین فاصله ممکن با میدان گاز پارس جنوبی، وجود فرودگاهی که درزمان ساخت وساز می تواند سرویس مناسبی به عنوان فرودگاه بین المللی استقرار یابد، دسترسی مستقیم به آب دریا، عمق مناسب سواحل ازنظر بندری، برخورداری از شبکه‌های تأسیسات زیرساختی شریانهای ارتباطی فرامنطقه‌ای، وجود نیروی کار بالقوه در شهرها وروستاهای اطراف ،طبیعت سرسبز وچشم اندازهای طبیعی زیبا وجود دارد.

محدوده و وسعت
محدوده منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس براساس مصوبه هیات وزیران وشورای عالی مناطق آزاد تجاری / صنعتی به این شرح تعیین گردیده‌است : ازغرب به روستای شیرینو، ازجنوب به خلیج فارس، ازشمال به دامنه ادامه سلسه جبال زاگرس و از شرق به روستای چاه مبارک. این محدوده طبق مصوبه هیئت محترم وزیران 10.000 هکتار بوده که براساس استانداردها تفکیک می شود.

توسعه منطقه ویژه
با توجه به پتانسیل های این منطقه، کمبود اراضی مناسب و لزوم توسعه صنایع بالادست نفت وگاز (با دسترسی مناسب به دریا) درمحدوده منطقه ویژه و همچنین قرار داشتن مکان فعلی روستاهای نخل تقی و عسلویه در محدوده‌ای با خطر سنجی بالا، عدم دسترسی مناسب به شریانهای پیرامون منطقه و نامناسب بودن مکان فرودگاه نظامی فعلی (خطر سنجی بالا در همجواری با صنایع بالا دست، عدم امکان استفاده بهینه اهالی منطقه از آن و…) درنظراست در آینده نزدیک نسبت به جابجایی فرودگاه وروستاهای نخل تقی وعسلویه سایت نیروهای نظامی به مکان های مناسب واستفاده از اراضی فوق به عنوا ن توسعه صنایع بالا دست اقدام شود.در ضمن با توجه به لزوم استقرار واحدهای مایع سازی گاز(DME,GTL,LNG) درمنطقه وعطف به مسائل ایمنی و حریم و فاصله لازم این واحدها از دیگر واحدهای صنعتی، زمینی ساحلی به وسعت تقریبی 2000 هکتار واقع در 20 کیلو متری غرب منطقه جهت استقرار واحدهای فوق پیش بینی شده‌است.

منطقه صنعتی
این منطقه دارای واحدهای عظیم و پرشمار پتروشیمی و پالایشی است. از این رو فرودگاه قدیم تعطیل شد و فرودگاه جدید با نام خلیج فارس در 35 کیلومتری شرق عسلویه احداث و مورد استفاده قرار گرفته است.

مجموع تولید مجتمع‌های پتروشیمی واقع در عسلویه از ابتدای امسال تا نیمه آبان به 9 میلیون و 810 هزار و 833 تن رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی(شانا)، در میان مجتمع‌های تولیدکننده محصولات پتروشیمی در عسلویه، پتروشیمی نوری (برزویه) موفق شد بیشترین میزان تولید را به خود اختصاص دهد. این مجتمع در مدت یاد شده 2 میلیون و 173 هزار و 125 تن محصول تولید کرده است.
پتروشیمی نوری یکی از شش مجتمع تولیدکننده بنزین در کشور، رکورد تولید روزانه 6 میلیون تن بنزین را در کارنامه خود ثبت کرده است. این مجتمع دارای 11 واحد تولیدکننده پارازایلین، ارتوزایلین، بنزن، رافینیت، آروماتیک سنگین، گاز مایع (ال.پی.جی)، هیدروکربن‌های سبک و سنگین و برش پنتان است و ظرفیت تولید سالانه 4 میلیون و ۵۰۰ هزار تن محصولات آروماتیک پتروشیمی را دارد.
پتروشیمی پارس که تا نیمه نخست شهریور ماه در جایگاه نخست قرار داشت، با تولید 2 میلیون و 51 هزار و 713 تن محصول تا نیمه آبان در جایگاه دوم قرار گرفت. این مجتمع از شرکت‌های فاز اول پتروشیمی منطقه ویژه انرژی پارس به شمار می‌رود و توان تولید حدود چهار میلیون و 500 هزار تن محصول پتروشیمی را در سال دارد که 50 درصد آن صادر و بقیه برای تامین خوراک پتروشیمی های آریاساسول و بخشی از خوراک پتروشیمی جم استفاده می‌شود.
عمده محصولات تولیدی این مجتمع شامل اتان، پروپان، بوتان، گازولین، اتیل بنزن و استایرن منومر است که واحد استایرن منومر آن بزرگ‌ترین واحد تولیدی این محصول در جهان است.
جایگاه سومین تولیدکننده محصولات پتروشیمی عسلویه با تولید یک میلیون و 944 هزار و 831 تن به پتروشیمی زاگرس اختصاص یافت.
این مجتمع به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده متانول جهان، ظرفیت تولید سالانه یک میلیون و 650 هزار تن از این محصول را دارد و هم اکنون متانول صادراتی ایران که بخش عمده ای از آن از سوی پتروشیمی زاگرس تامین می شود، به یکی از پرفروش ترین محصولات پتروشیمی کشور در بازارهای خارجی تبدیل شده است.
پتروشیمی جم که در جایگاه چهارم قرار دارد، موفق شد از ابتدای سال تا نیمه آبان ماه یک میلیون و 408 هزار و 734 تن محصول تولید کند. این مجتمع بزرگ‌ترین تولیدکننده الفین جهان شناخته می‌شود و در طرح ضربتی تولید بنزین نیز مشارکت کرد تا مانند شکست رکورد تولید اتیلن در خاورمیانه برگ افتخار دیگری برای خود رقم بزند. ظرفیت تولید این مجتمع سالانه یک میلیون و 321 هزار تن از انواع محصولات پلیمری است.
مجتمع‌های پردیس و آریاساسول نیز در این مدت به ترتیب با تولید یک میلیون و 159 هزار و 977 تن و 784 هزار و 569 تن در جایگاه‌های پنجم و ششم قرار گرفتند، ضمن این که تولید مجتمع های مهر و مروارید که تنها مجتمع های پتروشیمی بهره برداری شده در فاز دو عسلویه هستند نیز به ترتیب 149 هزار و 259 تن و 138 هزار و 625 تن بوده است.

در اين قسمت شما مي توانيد اسامي شركتهايي كه در منطقه عسلويه فعاليت دارند را ملاحظه فرماييد . در صورتي كه نام شركت شما در اين ليست نمي باشد خواهشمند است مشخصات خود را به آدرس ذيل ارسال فرماييد
info@iranpetrotech.com

Abej Construction Company
آدرس سايت http://www.abejco.com
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Agip Iran
آدرس سايت http://www.agip.com/countries/other/iran.html
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Alcatel
آدرس سايت http://www.alcatel.com
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Association of Petroleum Industry Engineers & Constructors
آدرس سايت http://
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

BAPCO
آدرس سايت http://www.bapco.com/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

BP Amoco
آدرس سايت http://www.bp.com/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Cinnasam South Pars Co
آدرس سايت http://www.cinnasam.com
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

CONSOLIDATED CONSTRUCTION COMPANY
آدرس سايت http://www.consolidated-const.com/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

CREOCEAN
آدرس سايت http://www.creocean.fr/anglais/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Daelim
آدرس سايت http://www.dmc.co.kr/eng/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Doris Engineering-Company
آدرس سايت http://www.doris-engineering.com
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

ENERSUL
آدرس سايت http://www.enersul.com.br/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Eni
آدرس سايت http://www.eni.it
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

EPC
آدرس سايت http://
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Gazprom
آدرس سايت http://www.gazprom.ru/eng/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Hindu
آدرس سايت http://
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

HYUNDAI ENGINEERING CO.,LTD
آدرس سايت http://www.hec.co.kr/homepage/eng/index.asp
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

IDRO
آدرس سايت http://www.idro.org
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

INECO
آدرس سايت http://www.ineco.es
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

IOEC
آدرس سايت http://www.ioec.com/en/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Iran Petrochemical Commercial Company (IPCC)
آدرس سايت http://www.petrochem-ir.net/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

ISOICO
آدرس سايت http://www.isoico.com/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Japan Drilling Co., Ltd.
آدرس سايت http://www.jdc.co.jp
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Japan Drilling Corporation (JDC)
آدرس سايت http://www.jdc.co.jp
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Japan’s National Oil Company (JNOC)
آدرس سايت http://www.jnoc.go.jp/english
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

JGC
آدرس سايت http://www.jgc.co.jp/en/index.html
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Karmsund Maritime Offshore Supply AS
آدرس سايت http://www.kamos.no
پست الكترونيك offshore@karmsund.no
منطقه فعالیت عسلویه

LG
آدرس سايت http://www.lgenc.com/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

LURGI AG
آدرس سايت http://www.lurgi.com
پست الكترونيك max-michael_weiss@lurgi.de
منطقه فعالیت عسلویه

METITO
آدرس سايت http://www.metito.com
پست الكترونيك info@assaluyeh.com
منطقه فعالیت عسلویه

naftegas
آدرس سايت http://www.neftegaz.ru/english/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

National Iranian Drilling Company
آدرس سايت http://www.nidc.ir/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

National Iranian Gas Company (NIGC)
آدرس سايت http://www.nigc.org/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

National Iranian Petrochemical Industries Company
آدرس سايت http://
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

National Iranian South Oil Company
آدرس سايت http://www.nisoc.com/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

National Iranian Tanker Company
آدرس سايت http://www.nitc.co.ir
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

National Petrochemical Company (NPC)
آدرس سايت http://www.nipc.net/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

NEYRPERSE Co.
آدرس سايت http://neyrperse.com/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

NIOC
آدرس سايت http://www.nioc.com
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

NTPC
آدرس سايت http://www.ntpc.co.in/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Offshore Installations Engineering Company(Oil Industries Engineering & Construction Co. (OIEC)
آدرس سايت http://
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Oil Industries Engineering & Construction Co (OIEC)
آدرس سايت http://www.oiecgroup.com/english/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

P.S.I. Co.
آدرس سايت http://www.psi-co.net
پست الكترونيك aghaderpanah@psi-co.net
منطقه فعالیت

Pars Oil and Gas Company(POGC )
آدرس سايت http://www.pogc.org/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

PEDEC
آدرس سايت http://www.pedec.ir
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Pegasus
آدرس سايت http://www.pegasus-international.com
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Petro Pars
آدرس سايت http://www.petropars.com
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

PetroIran Development Company (PEDCO)
آدرس سايت http://www.petroiran.com/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Petronas
آدرس سايت http://www.petronas.com.my
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Pipeline Engineering supply Kala
آدرس سايت http://www.pipelineengineering.co.uk
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

South Paras Corrosion Co. (SPCC)
آدرس سايت http://
پست الكترونيك SPCC@shiraz.ir
منطقه فعالیت عسلویه

Statoil
آدرس سايت http://www.statoil.com
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

technip
آدرس سايت http://www.technip.com/english/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

The Saudi Arabian Oil Company-Saudi Aramco
آدرس سايت http://www.saudiaramco.com/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

TotalFinaElf
آدرس سايت http://www.totalfinaelf.com
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Toyo Engineering Corporation
آدرس سايت http://www.toyo-eng.co.jp
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

TYUMEN OIL COMPANY (TNK)
آدرس سايت http://www.tnk.com
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Unipetrol
آدرس سايت http://www.unipetrol.cz/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

کلمات جستجو شده: شرکت های فعال در عسلویه, شرکت های پیمانکاری عسلویه, شرکتهای فعال در عسلویه, شرکت های عسلویه, لیست شرکت های عسلویه, شرکت های بزرگ تراشکاری, شرکتهای عسلویه, پیمانکاران عسلویه, لیست شرکت های فعال در عسلویه, لیست شرکتهای عسلویه, @pipelineengineering co uk, @mehvarsazan com, شرکت های موجود در عسلویه, لیست شرکتهای پیمانکاری عسلویه, نام و ادرس شرکت های عسلویه

نوشته های مرتبط

425 نظر برای شركتهاي فعال در منطقه عسلويه

 1. سجاد
  اسفند ۹, ۱۳۹۳

  با سلام.اینجانب سجاد کریمان با دو سال سابقه کار در دفتر فنی قسمت نفت (طراح دکل های نفتی و پمپ های حفاری) در وزارت دفاع صنایع فجر فارس و با انجام پروژه های دفاعی و نفتی وبا مدرک مهندسی مکانیک ساخت و تولید جویای کار در پروژه های جنوب کشور میباشم و مشتاق همکاری میباشم.متشکر از همکاری شما و راهنماییتون.
  Sajad.kmi13660@gmail.com
  اشنایی کامل با تمامی نرم افزارهای مکانیک با مدرک فنی.
  دوره بازرسی جوش با مدرک فنی.
  و…

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 2. غمامی
  اسفند ۵, ۱۳۹۳

  با سلام
  بهره برداران کهربا : تامین کالا وعامل فروش تجهیزات ضدانفجار nuovaasp&coelbo ایتالیا
  تلفن : ۳۳۹۵۵۵۸۸-۰۲۱
  فکس : ۳۳۹۴۱۰۵۴-۰۲۱

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 3. کاوه نوری
  اسفند ۵, ۱۳۹۳

  کاو نوری داری مدرک کارشناسی ارشد مهندسی شیمی پتروشیمی. بیکار . سابقه کار هم دارم خواهان کار در مناطق عسلویه هستم .۰۹۱۸۹۹۷۱۵۶۷

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 4. سلام
  برق و صنعت حمید
  تهیه و توزیع انواع لوازم برق صنعتی روشنایی سیم و کابل EX ضد انفجار …
  با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت
  ادرس:تهران خ لاله زار نو ک امین زاده تلفن:٣٣٩٨٨۵١۶-٠٢١ فکس:٣٣٩٨٧٨۶۵-٠٢١ http://www.hamidbs.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 5. حسين نيك پنجه
  بهمن ۱۴, ۱۳۹۳

  با سلام بورس انواع لوله های مانیسمان سبک و سنگین از ١/٢ اینچ تا ٢٠ اینچ شاخه و بندل رده دار همراه با شناسنامه seamless steel pipe تلفنهای تماس : ٠٩١٢١٩۵٧٧٠۶ ۶۶۶٧٢۴٧٢-۵

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 6. حمید نیسی
  بهمن ۲, ۱۳۹۳

  با سلام و احترام، اینجانب حمید نیسی کارشناس عمران – کارهای عمومی ساختمان دارای پانزده سال سابقه شغلی مرتبط با مدرک در زمینه آرماتوربندی، قالببندی، بتن ریزی، و کلیه عملیات اجرایی و عملیات بنائی و احداث سازه و ساختمان، تهیه صورت وضعیت، گزارش روزانه، تهیه لیستوفر، نقشه های همچون ساخت (ازبیلت) آمادگی خود را در راستای همکاری با آن شرکت اعلام مینمایم لذا خواهشمندم در صورت امکان با درخواست اینجانب موافقت و به واسطه آدرس الکترونیکی hneyc24@gmail.com یا با شماره همراه ۰۹۱۶۳۰۶۵۱۱۲ اعلام نظر فرمایید با تشکر.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 7. arman nabizadeh
  دی ۲۷, ۱۳۹۳

  با سلام
  احتراما به استحضار میرساند ، بازرگانی آرمان انرژی پارس با بیش از ۱۰ سال سابقه مفید و توان رقابتی بالا در زمینه واردات و تامین انواع : لوله : لوله های بدون درز ، درز جوش ، انواع تیوپ ، از جنس کربن استیل ، استینلس استیل ، الوی استیل ، در سایز ها و ضخامت های مختلف A106 .B , A53 , A333.6 , ST35.8 , SA179 , A312 , A213 , SCH 5 TO XXS شیر آلات : گیت ولو ، گلوب ولو ، بال ولو ، سفتی ولو ، نیدل ولو ، چک ولو ، باتر فلای ولو ، استراینر و … با عمل کرد دستی ، برقی و پنوماتیک ASTM : A216,A350,A351,A182,A105,A217 GRADE : WCB,WCC,WCA,LF2,LF1,F11,F22,F6,CR13,LCC,LCB,304,316,321,CF8, CF8M,STL,GGG
  اتصالات : لب جوش ، دنده ای، ساکت ، از قبیل زانو ،سه راه ، تبدیل ، کپ ، بوشن ، نیپل ، تردولت ، ولدولت ، ساکولت و … A105N – A182,F1,F5,F9,F11,F22,F44,304,304L,316,316L,321 A234 WPB – WPHY 42,52,60 – A420,WPL6,WPL9,P1,P9,P11 فلنج : گلودار ، اسلیپون ، کور ، تخت ، ساکت ، دنده ، عینکی ، در کلاس ها و رده های مختلف ASTM A105 , A181 , A182 Grade F1 , F2 , F5 , F9 , F11 , F12 , F22 , F304 , F304L , F316 ,F316L , F321 F347 , F348 , F310 , A 516 , A350 Grade LF1 , LF2 , CLASS 150 , 300 , 400 , 600 , 900 , 1500 , 2500
  تراپ : کوزه ای ، هفتیری ، صلیبی (فلوتری ، فلوتر ترموستات و ترمودینامیک) واشرهای آب بندی : تفلون ، گرافیت ، اسپیرال وند ، کلینگر ، لاستیکی ، فلت پیچ و مهره : استد بولت ، ماشین بولت ، یو بولت ، انکر بولت ، اکسپینشن بولت ، با آلیاژ های مختلف ابزار دقیق : انواع ترمو متر ، مانو متر ، فلو میتر ، ترانسمیتر ، ضخامت سنج ، رطوبت سنج ، فشار سنج ، منی فولد و … ……………………………………………………………………………………………………..
  تامین و تدارک انواع آهن آلات صنعتی و ساختمانی به شرح ذیل : تیرآهن ، میلگرد ، نبشی ، ناودانی ، پروفیل ، سپری ، رابیس ، صفحه ستون ، بولت انواع ورقهای فولادی ، استینلس استیل و آلیاژی ASTM A516 GR60.70 , 17MN4 , ST 52 , ST44 , A283.C , A285 , ST37 , A312 GR 304.316.321 با مشخصات فنی مختلف موجود در استانداردهای مورد استفاده در صنعت کشور ، آمادگی خود را جهت همکاری با شرکت های فعال در زمینه های صنایع نفت ، گاز، پتروشیمی ، آب ، تاسیسات ساختمانی و صنعتی ، نیرگاهها و کارخانجات صنعتی در زمینه های زیر اعلام می دارد
  ۱ ) تامین و تدارک کالا با توجه به شرایط درخواست در کمترین زمان و مناسبترین هزینه با کیفیت مطلوب و مشخصات فنی ۲ ) امکان سفارش ساخت و تدارک بر اساس نیازها و خواسته های کارفرما ۳ ) ارائه پیشنهادات ریالی و ارزی مختلف با توجه به مقبولیت سازندگان مختلف داخلی و خارجی نزد کارفرما ۴ ) امکان مشاوره و همکاری در خصوص برآورد مبلغ اولیه پیمان پروژهای در حال تعریف ۵ ) امکان مشارکت در پروژه های EPC به عنوان تامین کننده کالا ۶ ) مشاوره در مورد وجود یا عدم وجود کالای مورد نظر در بازار داخلی و ارائه بهترین پیشنهاد جایگزینی کالا ۷ ) امکان واردات کالا با داشتن اطلاعات وسیع و همکاری گسترده با بازار خارج کشور بازرگانی آرمان انرژی پارس با قرارگیری در Vendor List و آرشیو منابع خرید، با نهایت تلاش و استفاده از پتانسیل های موجود،آنچه را بایسته است شایسته به سرانجام خواهد رساند. چنانچه در هر مورد و زمینه ای نیاز به اطلاعات بیشتر مد نظر باشد از تماس با ما دریغ نورزید .
  ۰۲۱-۶۶۱۴۳۶۸۲ ۰۲۱-۶۶۱۴۱۷۸۴ ۰۹۱۲-۲۰۷۶۸۴۷

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 8. میکاییل عالی نژاد
  دی ۱۷, ۱۳۹۳

  اینجانب میکاییل عالی نژاد دارای مدرک کارشناسی ارشد شیمی آلی میباشم.بنده دارای گواهی certificateهای مختلف از سمینارهای بین المللی و داخلی هستم و آشنایی کافی با زمینه نانو در شیمی دارم و خواهان کارکردن در عسلویه هستم.تلفن:۰۹۱۴۹۶۱۶۴۸۶

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 9. محسن
  دی ۱۵, ۱۳۹۳

  با سلام من۲۹ سالمه و مدرک مهندسی تکنولوژی برق شبکه های انتقال و توزیع دارم و بیکارم میخواستم بدونم میشه تو یه شرکت مفتبر تو عسلویه استخدام بشم بیکاری مثل بیماری خوره روح و جسم آدم را از بین میبرد.۰۹۳۷۴۰۴۲۰۸۵

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 10. احسان
  دی ۱۲, ۱۳۹۳

  سلام من فارغالتحصیل رشته مهندسی شیمی هستم و البته جویای کار
  متولد۶۷ هستم اگر کسی از دوستان کاری سراغ داره خبر بده مسعولین که شکر خدا قصد رسیدگی ندارن
  http://Www.ehsanakbarisdeek@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 11. فروش لوازم و قطعات الکتروموتوروالکتروگیربکس
  واردات لوازم صنعتی انواع الکتروگیربکس الکتروموتور
  ساخت و کوپله کاری انواع پمپ و آب شیرین کن
  انواع وینچ ها و کشنده های صنعتی
  انواع ویبراتور
  وسیستم های فیلتراسیون۰۹۱۲۳۹۶۵۳۵۱
  http://Www.parsgearbox.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 12. سعید
  دی ۸, ۱۳۹۳

  باسلام
  با تلاش های فراوان استاندار لرستان و آژانس هواپیمایی افلاک پرواز خایدالو خرم آباد پرواز چارتر خرم آباد-عسلویه-خرم آباد راه اندازی شده و تا الان۶ هفته است که این پرواز روزهای سه شنبه هر هفته برقرار است.لطفا اطلاع رسانی کنید و جهت رزرو بلیط به سایت زیر مراجعه فرمائید:
  aflakparvaz24.ir
  tel:066-33336680-2

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 13. بارگاهی
  دی ۷, ۱۳۹۳

  سلام
  مهندسی مکانیک شاخه ساخت و تولید از دانشگاه یزد
  مسلط به نرم افزارهای طراحی و نقشه کشی صنعتی از جمله solidwork & catia & Auto cad
  دوره بازرسی جوش رو هم گذروندم
  ۱سال ونیم هم سابقه کار در این زمینه دارم
  ۲۵ساله از بوشهر،علاقمند به کار در پروژهای عسلویه هستم
  لطفا با من تماس بگیرید ۰۹۱۷۳۷۵۹۵۸۴

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 14. وحید
  دی ۶, ۱۳۹۳

  سلام و خسته نباشید.من مهندس تکنولوژی صنایع شیمیایی هستم و یه سال تو پالایشگاه تبریز به عنوان فورمن مشقول به کار بودم تمایل شدیدی دارم که در زمینه نفت و گاز خصوصا در مناطق جنوبی ( عسلویه و …… ) کار کنم.میشه منو راهنمایی کنید.با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 15. احسان
  دی ۵, ۱۳۹۳

  اینجانب دارای مدرک مهندسی مکانیک گرایش سیالات با معدل بالا از دانشگاه دولتی معتبر ودارای مدارک تخصصی ودوره های آموزشی فنی حرفه ای آشنا با پایپینگ و اتوکد وکامپیوتر می باشم.آماده به کار در هر زمینه وشغلی.۰۹۳۰۷۷۴۳۹۷۲

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 16. شعبان
  دی ۴, ۱۳۹۳

  با سلام
  بنده متقاضی کار در عسلویه هستم با مدرک کاردانی رشته مکانیک شاخه ساخت و تولید لطا مرا راهنمایی کنید۰۹۳۹۸۵۴۳۲۱۸

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 17. اینجانب دارای مدرک کارشناسی ارشد معماری با گرایش شهرسازی از ایتالیا با۱۵ سال سابقه کار تقاضای کار در عسلویه در رشته خودم و غیر چه شرکت ایتالیایی وچه ایراتی را دارم از هموطنان عزیزم شاغل در عسلویه خواهش مینکنم چنانچه میتوانند در این هدف مرا یاری دهند با شماره ۰۹۱۵۵۱۸۳۹۷۹ و یا میل m.ganji@hotmail.it تماس حاصل نمایند.از قبل از شما سپاسگزارم.گنجی

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 18. بهزادعیوضی
  آذر ۱۸, ۱۳۹۳

  باسلام وخسته نباشید.بندعلاقه دارم دریکی ازشرکتهای که درعسلویه فعالیت دارندم مشغول بکارشوم!ضمناکارشناس نقشه برداری هستم و۵سال سابقه دارم.لطفابرایافتن کارراهنماییم کنید.ممنونم۰۹۱۴۹۰۰۶۱۰۷

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 0

 19. بهزادعیوضی
  آذر ۱۸, ۱۳۹۳

  باسلامسلاموخسته نباشید.بندعلاقه دارم دریکی ازشرکتهای که درعسلویه فعالیت دارندم مشغول بکارشوم!ضمناکارشناس نقشه برداری هستم و۵سال سابقه دارم.لطفابرایافتن کارراهنماییم کنید.ممنونم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 20. میثم نادری
  آذر ۱۶, ۱۳۹۳

  با سلام
  شرکت مهندسی تکنوتار اولین تولید کننده تلمبه ها و دیسپنسر های توزیع سوخت جایگاهی و جایگاه های سیار توزیع سوخت در خاورمیانه آمادگی خود را جهت برقراری ارتباط با پیمانکاران محترم اعلام میدارد.
  محصولات شرکت :
  1 – انواع تلمبه و دیسپنسر های توزیع سوخت جایگاهی
  2 – انواع جایگاه سیار توزیع سوخت
  2 -1 جایگاه سیار 18000 لیتری تک فرآورده( بنزین یا گازوئیل یا …)
  2 -2 جایگاه سیار 24000 لیتری تک فرآورده( بنزین یا گازوئیل یا …)
  2 -3 جایگاه سیار 24000 لیتری دو فرآورده(دو نوع سوخت به صورت همزمان)
  3 – جایگاه های سریع النصب
  4 – انجام پروژه های ساخت جایگاه های توزیع سوخت به صورت EPC
  لازم به ذکر است جاگاه های سیار فوق مجهز به مواد ضد انفجار میباشد
  تلفن تماس :
  09124502875

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 21. خانم محمدی
  آذر ۱۳, ۱۳۹۳

  کارشناسی ارشد شیمی آلی

  کارشناسی شیمی کاربردی

  دارای 5سال سابقه در آزمایشگاه های مختلف شیمی در دانشگاه آزاد

  تمایل به اشتغال در صنعت نفت و گازو… دارم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 22. علی رضا شاهرودی
  آذر ۱۱, ۱۳۹۳

  تلفن تماس 09124155265 و 09120432600 . 02166435859

  علیرضا شاهرودی

  مدیر اجرایی

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 23. علی رضا شاهرودی
  آذر ۱۱, ۱۳۹۳

  با سلام
  آماده تامین کانکس خانه های پیش ساخته و کمپ های بزرگ تجهیز کارگاه هستم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 24. کوروش رستمی
  آذر ۹, ۱۳۹۳

  باسلام وخسته نباشید.دارای مدرک مهندسی برق گرایش الکترونیک با3سال سابقه کار بیمه ایی آماده کار درمنطقه عسلویه هستم
  09188317717

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 25. شرکت سرو ولتاژ
  آذر ۶, ۱۳۹۳

  باسلام شرکت سروولتاژ مفتخر است آمادگی خود را جهت همکاری در اجرای پروژه های برق و اتوماسیون در مجموعه های بزرگ صنعتی اعلام نماید.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 26. راضیه کاوه
  آذر ۶, ۱۳۹۳

  با سلام
  کارشناس شیمی گرایش کاربردی هستم،
  دارای 4 سال سابقه کار در آزمایشگاه دانشگاه
  زبان انگلیسی : عالی
  مهارت کام÷یوتر : کاملا مسلط
  علاقمند به فعالیت در شرکتهای نفت ، گاز و ÷تروشیمی هستم.
  تلفن :09366044535

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 27. راضیه کاوه
  آذر ۶, ۱۳۹۳

  با سلام
  اکارشناس شیمی گرایش کاربردی هستم،
  دارای 4 سال سابقه کار در آزمایشگاه دانشگاه
  زبان انگلیسی : عالی
  مهارت کام÷یوتر : کاملا مسلط
  علاقمند به فعالیت در شرکتهای نفت ، گاز و ÷تروشیمی هستم.
  تلفن :09366044535

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 28. شركت مهندسي شهر انديشان
  توليد كننده انواع تجهيزات روشنايي و مبلمان شهري اعم از :
  توليد انواع برج نوري تلسكوپي و استاديومي ، پايه پرچم ، پايه چراغ هاي شهري ، پايه يرچم ، نيمكت ، سطل زباله ، ست بدنسازي پاركي ، لوازم بازي فلزي و پلي اتيلن ، ريسه و پرژكتور ، گلدان شهري و …

  جهت كسب اطلاعات بيشتر با كارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمائيد .
  02188998812-4
  آدرس : تهران ، بلوار كشاورز ، بعد از خيابان فلسطين ، خيابان شهيد كبكانيان ، پلاك 3 ، طبقه 3 ، واحد 12

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 29. به استحضار مي رسانم شركت سام پترو كالا فعال در زمينه توليد، تامين و واردات مورد استفاده در صنايع از قبيل لوله،اتصالات،شير الات، آهن آلات فلنچ و غيرهيباشد. تلفن:66313540-66318769-021 تلفكس:66317382-021

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 30. حسین
  آبان ۱۹, ۱۳۹۳

  با مدرک کارشناسی حقوق و سابقه حدوداً 12 ساله مدیریت بازرگانی آماده همکاری در هر استان از کشور و هر فعالبت اداری می باشم . باتشکر 09127075501 – 09353427277

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 31. علی
  آبان ۱۶, ۱۳۹۳

  با سلام. اینجانب مدیر شرکت کیفیت پژوهان جنوب (واقع در بوشهر)فعال در زمینه اندازه گیری و سنجش آلاینه های زیست محیطی و عوامل زیان آورمحیط کار ، شرکت معتمد اداره محیط زیست و معاونت بهداشتی، آمادگی خود را جهت انجام پایشهای خوداظهاری زیست محیطی و سنجش عوامل زیان آور محیط کار در راستای ممیزیهای IMS اعلام می دارد. شماره تماس: 09390520872 ارجمند

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 32. محسن رستم زاده
  آبان ۱۱, ۱۳۹۳

  سلام،مهندسی مکانیک گرایش طراحی جامدات هستم سابقه کاردرزمینه تعمیرات ماشین الات،پمپ وهمچنین تراشکاری فرزکاری وجوشکاری دارم آماده همکاری دریکی ارشرکت‌های معتبرعسلویه هستم.محسن رستم زاده

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 33. اسماعیلی
  آبان ۱۰, ۱۳۹۳

  سلام به همگی …خسته نباشید اسماعیلی هستم دارای مدرک کارشناسی مهندسی بهداشت حرفه ای در صورت نیاز مایل به همکاری با شما عزیزان در عسلویه میباشم.09148318865

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 34. Gas
  آبان ۷, ۱۳۹۳

  با سلام
  مهندسی شیمی صنایع گاز خوانده ام و آماده همکاری باشرکتی معتبردر مناطق جنوبی کشور می باشم..آشنا به زبان انگلیسی و کامپیوتر در سطح خوب
  دارای مدرک HSE
  شماره تماس:09367830193

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 35. رضا مقامی
  مهر ۲۵, ۱۳۹۳

  باسلام،شرکت حمل و نقل پیشتاز بندر با بیش از پنجاه سال سابقه کاری در زمینه حمل و نقل کالا به صورت خرده بار و عمده بار در همه ابعاد کالا ( شش متری و بیشتر ) آماده همکاری و ارائه خدمات به صورت همه روزه به کلیه شرکتهای فعال در منطقه صنعتی عسلویه می باشد.
  با تشکر رضا مقامی 09194825187 -09123385766 -02155303315

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 36. صابر کیاء
  مهر ۲۵, ۱۳۹۳

  باعرض سلام واحترام فرشگاه خزر فیتینگ با سابقه 15 ساله درصنایع نفت .گاز وپتروشیمی وارد کننده لوله.اتصالات وشیرآلات صنعتی

  تلفن:02133916483
  فکس:02133985794
  موبایل:09128128746
  باتشکر صابر کیاء

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 37. امین فلاحپور
  مهر ۱۶, ۱۳۹۳

  با عرض سلام و خسته نباشید . این جانب امین فلاحپور مدیریت روابط عمومی شرکت چاپ و تبلیغات فائم(عج) با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی و چاپ با بالاترین کیفیت در چاپ و سرعتعمل بالا در روند انجام کار اعلام آمادگی جهت همکاری می نایم.با تشکر. 77726682 – 77736816 – 09128501696

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 38. مجتبی ابراهیمی
  مهر ۱۵, ۱۳۹۳

  با سلام
  اینجانب دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک و دارای 7 سال سابقه کاری هستممسلط به زبان انگلیسی و نرم افزارهای auto cad,solid, catia می باشم دارای سابقه کاری به عنوان مدیر پروژه و مدیریت تولید و قسمت r&d می باشم
  آماده فعالیتدر پارس جنوبی هستم
  شماره :09123734739-09381011770

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

  • پژمان رحيمي منجزي
   آذر ۲۳, ۱۳۹۳

   با سلام
   اینجانب دارای مدرک مهندسی مکانیک می باشم.تکنسین برنامه ریزی تعمیرات در تعمیرات پترو شیمی و مسلط به تعمیرات شیرالات صنعت نفت(valve shop) و مکانیک واحد های پتروشیمی و پالایشگاهی میباشم.اماده همکاری در منطقه عسلویه می باشم .با تشکر پژمان رحیمی منجزی.۰۹۱۳۷۸۷۴۲۱۲

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 39. محمد میناییان
  مهر ۱۴, ۱۳۹۳

  سلام
  لیسانس الکترونیک هستم و کار با plc(زیمنس),شبکه‌های پروفی باس و اترنت و wincc هستم.
  تقاضای کار در شرکتهای عسلویه دارم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 40. مکی جنامی
  مهر ۱۲, ۱۳۹۳

  با عرض سلام و ادب و احترام
  بنده مکی جنامی با 24سال سن و داری مدرک لیسانس مهندسی نفت بهره برداری از منابع نفت هستم خواهان کار در مناطق جنوب یا هر منطقه دیگر می باشم.
  شماره تلفن:09359051939

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 41. هادی داودی فر
  شهریور ۳۱, ۱۳۹۳

  با عرض سلام و خسته نباشید
  اینجانب هادی داودی فر دارای مدرک فوق دیپلم نقشه کشی صنعتی و مسلط به Auto CAD , solid works , Catia و بدون سابقه می باشم و آماده همکاری در شرکت های عسلویه را دارا میباشم . شماره تماس 093582911847

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 42. ایرج صمد نژاد
  شهریور ۳۰, ۱۳۹۳

  باعرض سلام
  ماتولید کننده انواع لباس کار(مهندسی)وتامین کننده تمامی تجهیزات ایمنی از قبیل کلاه ایمنی .دستکش کار.انواع ماسک.کفش کار. کمر بند ایمنی.لباس های زمستانی .نگهبانی وهر انچه که شامل ایمنی یک فرد میباشد.سفارشات نیز پزیرفته میشود.09128957882
  02155429173

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 43. امیر امیدواری
  شهریور ۲۲, ۱۳۹۳

  سلام و وقتتون بخیر بنده مدیریت شرکت پیشروپرداز نوین در زمینه طراحی و ساخت و مونتاژ انواع تابلوهای برق صنعتی و روشنایی با داشتن کارگاه تجهیزشده به فن آوری روز جهت این کار آماده همکاری با تمامی شرکتهای فعال در هر زمینه ای هستم و با رزومه ای شامل ساخت تابلوهای بانکهای مختلف وساخت تابلوهای هتلها-کارخانه ها-نمایشگاهها – شرکتهای نفت و گازو… بهترین کار رو تحویل خواهم داد.
  تلفن:021-33944677 و 33980759:تلفکس
  همراه:09126083698

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 44. امیر امیدواری
  شهریور ۲۲, ۱۳۹۳

  سلام و وقتتون بخیر بنده مدیریت شرکت پیشروپرداز نوین در زمینه طراحی و ساخت و مونتاژ انواع تابلوهای برق صنعتی و روشنایی با داشتن کارگاه تجهیزشده به فن آوری روز جهت این کار آماده همکاری با تمامی شرکتهای فعال در هر زمینه ای هستم و با رزومه ای شامل ساخت تابلوهای بانکهای مختلف وساخت تابلوهای هتلها-کارخانه ها-نمایشگاهها – شرکتهای نفت و گازو… بهترین کار رو تحویل خواهم داد.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 45. جویای کار
  شهریور ۱۸, ۱۳۹۳

  باسلام و خسته نباشید

  اینجانب دارای مدرک کارشناسی ارشد شیمی آلی و تقاضای کار در تمام ارگانهارا دارم.
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 46. علي قره قاني
  شهریور ۸, ۱۳۹۳

  سلام
  علی قره قانی، ۲۵ساله،با مدرک مهندسی عمران-عمران ،تشنه ی کار تخصصی هستم،فوق العاده کاری ،هیچگونه دخانیات و مواد مخدر مصرف نکردم و انشا ا… از این به بعد هم نمیکنم وآماده فعالیت در تمامی نقاط ایران و جهان هستم.
  شماره تماس۰۹۱۳۲۲۰۱۲۸۵

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 47. علي قره قاني
  شهریور ۸, ۱۳۹۳

  سلام
  علی قره قانی، ۲۵ساله،با مدرک مهندسی عمران-عمران ،تشنه ی کار تخصصی هستم،سابقه كار تخصصي هم دارم ،فوق العاده کاری ،هیچگونه دخانیات و مواد مخدر مصرف نکردم و انشا ا… از این به بعد هم مصرف نمیکنم وآماده فعالیت در تمامی نقاط ایران و جهان هستم.
  شماره تماس۰۹۱۳۲۲۰۱۲۸۵

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 48. امید اسفندیاری
  شهریور ۵, ۱۳۹۳

  اینجانب امید اسفندیاری کاردان برق صنعتی ودارای 5سال سابقه کار مفید ومرتبط .اماده همکاری باشرکت های مختلف در سراسر ایران خارج از کشور میباشم.09175340262

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 49. احمد
  شهریور ۱, ۱۳۹۳

  باسلام من فارغ التحصیل رشته مهندسی نفت -مهندسی مخازن نفت هستم.وعلاقه مندبه فعالیت درشرکتهای منطقه عسلویه می باشم

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 50. مجید ویسی گشتاسب
  مرداد ۲۷, ۱۳۹۳

  مهندسی تکنولوژی جوش از شهر بوشهر بومی هستم الان دنبال کارم دارای مدرک VT-UT-MT-PT-WPS&PQR تسلط کامل بر تمام فرایند جوشکاری وهمچنین تفسیر گرافPWHTوفیلم رادیو گرافی حدود 9سال سابقه کاراگه کار سراغ دارید خبر کنید نگیدتخصص بومی نیست خیلی سراغ دارم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 51. یاسر
  مرداد ۳, ۱۳۹۳

  با سلام یاسر همتی هستم دارای مدرک لیسانس مسلط به طراحی داخلی و خارجی ,نقشه کشی ,نرم افزارهای auto cad 2D & 3D و 3D max+mental ray + vray
  و یک سال سابقه کار در دفتر طراحی و قسمت طراحی مهندسی نیروی دریایی میباشم!و خواهان کار در منطقه جنوب کشور هستم
  شماره تماس :09117042276

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 0

 52. امیر رحمانی
  مرداد ۲, ۱۳۹۳

  باعرض سلام و احترامات
  به استحضار میرسانیم صنایع نفت و گاز پارس با تجربه کاری وسابقه درخشان
  آماده ارائه ی قطعات و کالا های مورد استفاده درزمینه نفت و گاز به شرکت ها میباشد. شعار ما کیفیت کالا و قیمت مناسب است.09127005460

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 53. تماس با ما از طریق:
  hosseini@vazintakvin.com
  021 88614773

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 54. گروه صنعتی وزین با برخورداری از 3 شرکت زیر مجموعه فعال در زمینه های ساخت انواع تانکرهای حمل سوخت و با بهرهگیری از چندین نمایندگی معتبر ار کشورهای اروپایی در زمینه
  1. فیلتراسیون فراورده های نفت و گاز
  2. بازوها و سکوهای بار گیری
  3.انواع میتر و فلو کامپیوتر
  4.انواع کمپرسور و قطعات جانبی
  5.شیر آلات و پایپینگ………
  آماده خدمات رسانی به صنایع نفت و گاز می باشد.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 55. shahbaz
  تیر ۲۹, ۱۳۹۳

  تامین انواع نیروهای فنی
  تامین انوع جوشکار حرفه ای
  کنترل نیروهای در زمینه کاری
  پیمانکاری انواع آهنگری سبک و سنگین
  و…………….،09132812274

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 56. رضا قاسمی
  تیر ۲۹, ۱۳۹۳

  باسمه تعالی
  باسلام وعرض احترام
  شرکت ستاره صدرپاسارگاد به شماره ثبت51396 واقع درقطب سنگ ایران (شهرک صنعتی محموداباداصفهان)دارای سابقه
  تولیدانواع سنگهای ساختمانی درابعادگوناگون می باشد.لذادرصورت نیازبه خریدسنگ جهت مصارف ساختمانی اعم از :نما-
  کف وپله و…..ویامشاوره یاهمکاری تخصصی درزمینه سنگ به صورت (کوپ-اسلب-تایل وخریدماشین الات فرآوری سنگ )
  این امادگی را داریم تا با بهترین قیمت وکیفیت نیازهای شمارابرآورده کنیم وگامی جهت پیشبرداهداف تجاری خودمان ورفاه
  وکیفیت کارشما برداشته باشیم.
  توجه:ارسال نمونه سنگ جهت پروژه ها به تمام نقاط کشورومشاوره رایگان جهت انتخاب نوع سنگ
  آدرس:اصفهان شهرک صنعتی محمودآباد خیابان هشتم –شرکت ستاره صدرپاسارگاد
  تلفکس:33801633-031
  مدیریت فروش:09135353426مهندس قاسمی
  باتشکر
  http://ssp.blogfa.com
  persian.star9999@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 57. حمید سلیمانی
  تیر ۲۷, ۱۳۹۳

  سلام به همگی من فوق دیپلم کامپیوتر دارای 5 سال سابقه کاری در حوزه نرم افزار، شبکه، و برنامه های کابردی با 26 سال سن و آماده به کار در منطقه پارس جنوبی هستم. با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 58. علیرضا یلالی
  تیر ۲۱, ۱۳۹۳

  با سلام
  تکنسین برق و سیستم های امنیتی از قبیل دوربین مداربسته-اعلام حریق -شبکه های کامپیوتری-دکل مخابراتی -طراحی سایت اینترنتی -برنامه نویسی-گرافیک – نقشه کشی – سخت افزار – نرم افزار -دارای سابقه کار در ارگانهای مختلف و علاقمند کاردر شرکتهای نفت و گاز عسلویه میباشم. 09367427304

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 59. ARYLLALI
  تیر ۲۱, ۱۳۹۳

  سلام و خسته نباشيد.كارداني نصب سيستم هاي اعلام حريق – دوربين مداربسته – دكل هاي مخابراتي – شبكه هاي كامپيوتر -برنامه نويس c#- گرافيك -بانكهاي اطلاعاتي و طراحي سايت اينترنتي .سخت افزار و نرم افزار داراي سايقه كاري در ارگانها و شركتهاي معتبر هستم علاقمند كار در يكي از شركتهاي نفت و گاز عسلويه هستم. لطفا ” راهنمايي فرماييد 09367427304

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 60. ابوالفضل کرمی
  تیر ۲۰, ۱۳۹۳

  سلام ابوالفضل کرمی
  کارشناس مهندسی شیمی صنایع پالایش اشنایی کامل با زبان انگلیسی و نرم افزار های مربوط به شیمی اماده همکاری 09194206326

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 61. علی خلفی
  تیر ۱۴, ۱۳۹۳

  با سلام اینجانب علی خلفی با مدرک فوق دیپلم برق قدرت در حال حاظر در عسلویه مشغول به کار هستم و خواستار کار در جم در قسمت کانکشن کار هستم .هر کس که میتواند به اینجانب کمک کند با شماره من تماس بگیرد 09381799209با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 62. ammar
  تیر ۱۲, ۱۳۹۳

  اینجانب دارای مدرک مهندسی تکنولوزی صنایع شیمیایی هستم علاقه دارم در یکی از شرکتهای فعال در زمینه نفت و گاز در عسلویه کار کنم09133969483 دوست محمدی

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 63. Mr.Rahmani
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۳

  با سلام.
  اینجانب دارای مدرک فوق دیپلم عمران ، 5 سال سابقه کار در شرکت توانیر بندرعباس و آشنا به امور ترخیص کالا،جویای کار در عسلویه
  می باشم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 64. محمدتقی
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۳

  با سلام وعرض ادب واحترام
  بنده محمدتقی محمدی کاردان رشته برق صنعتی آماده به همکاری با کلیه شرکت های پیمانکاری کنترل وابزار دقیق میباشم.
  09105697330

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 65. احمدی
  خرداد ۲۱, ۱۳۹۳

  سلام. شرکت جوان کار جم متخصص در کارهای خدماتی -تاسیساتی آمادگی همکاری و ارایه انواع خدمات می باشد.
  09179737990

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 66. رضا
  خرداد ۷, ۱۳۹۳

  مدرك كارشناسي شيمي
  10 سال سابقه در صنايع خودرو و قطعه سازي(رنگ كاري.آبكاري.كنترل كيفيت.انبار داري و …)
  آماده همكاري در هر زمينه در منطقه عسلويه
  09123071567

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 67. سعید
  اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۳

  با سلام
  اینجانب سعید بحرانی فرد 26 ساله دارای مدرک کارشناسی نرم افزار دارای چهارسال سابقه کار در زمینه نرم افزار و دارای مهارتهای برنامه نویسی وب و ویندوز و مسلط به پیاده سازی و راهبری دیتابیس های سنگین و شبکه و سرور و … می باشم. با توجه به اینکه مدتی است بیکار هستم تقاضای کار در یکی از شرکتهای فعال در منطقه عسلویه را دارم.
  با تشکر
  شماره تماس: 09373998429

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 68. حسن آقایی
  اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۳

  تامین متریال پارس
  وارد کننده و تامین کننده انواع تجهیزات صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی و کارخانجات صنعتی اعم از لوله،شیرآلات،اتصالات،فلنج و ابزار دقیق آمادگی خود را با تمامی شرکتها و کارخانجات نسبت به همکاری اعلام میدارد.
  تلفن : 66134728-021
  فکس : 66134792-021
  همراه : 8089315-0912
  info@tmp-co.ir
  http://www.tmp-co.ir
  با تشکر/آقایی

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 69. منصور میر
  اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۳

  با سلام منصور هستم پیمانکار اسکلت بتون با ۱۲سال سابقه کار
  جویای کار هستم در عسلویه
  ۰۹۳۹۰۰۷۳۶۴۶

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 70. سسدکیانوش قاسمی
  اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۳

  با سلام
  اینجانب لیسانس مکانیک دارم 2سال در قرارگاه خاتم الانبیاه مشغول به کار بودم واکنون اماده کار در عسلویه یا هرجای ایران هستم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 71. مهدی
  اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۳

  با سلام اینجانب مهدی غنیمتی کارشناس ارشد شیمی نفت
  کارشناس رسمی و ارشد سازمان ملی استاندارد
  دارای سوابق عالیه تخصصی
  دارای مدرک عالی ایمنی در صنایع از دانشگاه صنعتی شریف
  دارای مدرک مدیریت استراتژیک از وزارت علوم و تحقیات
  دارای مدرک حفاظتی از سازمان مرکزی حراست کشور

  آماده همکاری و یا انتقال در صورت شرایط پیشنهادی خوب

  شماره تماس: 09361695078

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 72. سونا
  اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۳

  سلام.مرضیه بدخشان هستم مهندس صنایع از دانشگاه علم و صنعت ایران.با 2سال سابقه مدیر تولید کارخانه پلاستیک قدس.خیلی به کار در شرکتهای عسلویه علاقه دارم و آماده به همکاری میباشم.09332058907متشکرم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 7 Thumb down 0

 73. علی صالح بک
  اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۳

  اینجانب علی صالح بک مدرک کارشناسی و دانشجوی ارشد MBA و داری تجربه در پروژه نساجی ، کاشت گیاه کلزا و فعالیت در دفتر پیشخوان خدمات دولتی آماده همکاری می باشم . 09132102427

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 74. علی صالح بک
  اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۳

  اینجانب علی صالح بک دارای مدرک لیسانس و دانشجوی مدرک ارشد MBA و تجربه هایی در زمینه پروژه نساجی ، پروژه کاشت
  گیاه کلزا و دفتر پیشخوان خدمات دولتی آماده همکاری می باشم .
  09132102427

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 75. میثم
  اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۳

  با سلام اینجانب مهندس عمران-عمران فارغ التحصیل سال 91 هستم .
  آشنایی کام با برنامه های autocad- offic-safe- etabs -icdl رادارم.
  سن 25 ساله وآماده همکاری در جنوب کشوررا دارم. m4510r@yahoo.com
  0354510693

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 76. میثم
  اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۳

  با سلام اینجانب مهندس عمران-عمران فارغ التحصیل سال 91 هستم .
  آشنایی کام با برنامه های autocad- offic-safe- etabs -icdl رادارم.
  سن 25 ساله وآماده همکاری در جنوب کشوررا دارم. m4510r@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 77. داود عبدی
  اردیبهشت ۹, ۱۳۹۳

  سلام داود عبدی هستم 24 ساله فارق التحصیل عمرانم از دانشگاه تبریز با معدل 17.09 دارای سابقه کار 1.5 ساله در اجرا و بخصوص دفتر فنی علاقه مند بعه فعالیت در عسلویه

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 78. مهدی افتخاری
  اردیبهشت ۳, ۱۳۹۳

  اینجانب مهدی افتخاری مهندس عمران می باشم.سابقه کار در دفتر فنی پروژه هلال احمر بیرجند و دفتر فنی طرح توسعه مسجد صفا را دارا می باشم.
  مسلط بر نرم افزارهای etabs , safe , autocad, ms project و office هستم.
  آماده کار در شرکت های فعال منطقه عسلویه می باشم.
  همراه:09371109904

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 79. مهراب
  فروردین ۳۰, ۱۳۹۳

  انجانب مهندس عمران با سابقه يسرپرستي كارگاه در چندين پروژه عمراني از جمله مجتمع تجاري-مسكوني اوپال در تهران(فرحزاد)و بيمارستان ارمانتهران(سئول) بسيار مشتاق و مسر همكاري در عسلويه هستم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 80. ک
  فروردین ۲۹, ۱۳۹۳

  مدرک کار دانی دارم -آماده به کار در عسلویه هستم- تخصص درکار های ساختمانی (سقف های کذب-کناف -شبکه ای-pvc-و…..)-محل های انجام شده کار—نیروگاه بوشهر-عسلویه فاز4-6-ایران خودرو-سایت هواوفضاسمنان-پروژهای دانشگاه های پیام نور09124794115

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 81. کار
  فروردین ۲۹, ۱۳۹۳

  اماده به کار در عسلویه هستم27ساله -شغل لازم دارم هر چی باشه به امید شاغل شدن تمام جوانان مملکت 09124794115

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 82. کامران
  فروردین ۲۹, ۱۳۹۳

  مدرک کاردانی دارم آماده به کار در عسلویه هستم هرگونه شغلی باشه -تخصص درکارهای صقف کاذب میباشم -سابقه کار در نیروگاه بوشهر-ایران خودرو-شرکت بهشهر-سایت هوا وفضا-پروژهای دانشگاه پیام نور09124794115

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 83. منصور
  فروردین ۲۸, ۱۳۹۳

  سلام کارشناس معماری دارای مدرک تست جوش وگواهی نامه های معتبر در زمینه معماری با 3 سال سابقه کاردر زمینه طراحی وامورات اجرایی پروژه در زمینه معماری

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 84. [جویای کار
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۳

  سلام

  اینجانب لیسانس زبان . به عنوان کارمند کالا , دارای 10 سال سابقه در پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی ( پالایشگاه گاز ولیعصر کنگان , پتروشیمی تبریز , گل گهر سیرجان و پارس جنوبی عسلویه ) هستم و آماده ی همکاری در یکی از شرکتهای فعال منطقه ی عسلویه میباشم . با تشکر

  09119510675

  09118124498

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 85. سعید رزمجویی
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۳

  با سلام سعید رزمجویی هستم کارشناس کنترل و ابزرا دقیق در منطقه جنوب تمایل به کار دارم 09375938578

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 86. مهدي جليليان
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۳

  باسلام
  ليسانس عمران-عمران هستم و سابقه كار ندارم و در زمينه اجرايي دوس دارم فعاليت كنم
  تلفن تماس:09189448452

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 87. مهدي زندي
  فروردین ۱۵, ۱۳۹۳

  با سلام
  مهدي زندي هستم كارشناس مهندسي عمران، داراي مدارك بازرسي جوش شامل CWI.PT.VT.MT.UT.RT.RTI.WPS,PQR و همچنين بيش از ٥ سال سابقه كار بالاخص در زمينه جوش در شركتهاي مشاور ژئوتكنيك و مكانيك خاك و انجام پروژه هاي بزرگ خصوصي و دولتي.
  تمايل به همكاري با شركتهاي مرتبط با تخصصم را در زمينه بازرسي هاي سازه اي و صنعتي و همچنين انجام NDT دارم.
  شماره تماس ٠٩١٨٧٣٨٧١٠٧

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 88. شهرام شمشیری شورباخورلو
  فروردین ۱۴, ۱۳۹۳

  باسلام- احتراما شهرام شمشیری شورباخورلو با لیسانس حسابداری هستم با 8 سال سابقه کار مفید در زمینه مالی اداری. متقاضی کار در عسلویه می باشم- چنانچه این امکان فراهم بود اطلاع رسانی نمائید

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

  • کاووسی
   اردیبهشت ۸, ۱۳۹۳

   شماره تلفن بگذارید

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 89. مهدی ارشدی
  فروردین ۱۲, ۱۳۹۳

  سلام.لیسانس کامپیوتر .طراح گرافیست حرفه ای.دارای 4 سال سابقه کار در شرکت های خصوصی در زمینه های فروش و عیب یابی قطعات کامپیوتری و مدیر فروش شرکت تبلیغاتی و طراح و گرافیست.
  خواستار کار در عسلویه 7477 774 0915

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 90. sajad
  اسفند ۲۷, ۱۳۹۲

  با سلام بنده کارشناسی عمران دارم-2 مدرک بین المللی مدیریت پروژه از DOSانگلستان و دانشگاه علم وصنعت ایران،مورد تایید استاندارد ایران-2 مدرک بین المللی کنترل پروژاز داس انگلستان و آلیانس آمریکا-تسلط کامل برMSPوPRIMAVERAوAUTOCADوLANDوOFFICEوتسلط کامل بر کامپیوتر دارم-7 سال سابقه کار دارم.تمایل به کار در عسلویه ،بندرعباس،کیش هستم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 91. داود
  اسفند ۲۵, ۱۳۹۲

  اینجانب دارای مدرک دانشگاهی مهندسی جوش هستم.
  دارای مدارک level II PT,MT,UT هستم.
  5 سال سابقه کار دارم.
  الانم مایلم در عسلویه مشغول به کار شوم.
  شماره تماس: 09142056480
  ایران نژاد

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 92. مهدی حاجی زاده
  اسفند ۱۷, ۱۳۹۲

  تِسلا الکتریک جنوب
  تامین کننده تجهیزات-خازن های صنعتی و توزیع(فشار ضعیف و متوسط)-انواع رگولاتور-بانک خازنی-کلید فیوز عمودی و افقی-فیوز فشار قوی-اتوماسیون صنعتی-تجهیزات تابلویی-کنتاکتور زیمنس , نمایندگی LOVATO ایتالیا- نمایندگی خازن های FRAKO آلمان
  کلید حرارتی -کلید یکطرفه -بی متال -کنتاکتور -تجهیزات کنترلی و سیگنالینگ -راه انداز الکترومکانیکی -کلید گردان -لیمیت سویچ – رله زمانی -کنتاکتور مدولار -رله کنترل سطح -رله حفاظتی -تجهیزات اندازه گیری – رله جریان نشتی -راه انداز نرم -کنترل دور موتور – برد کنترل برق شهر و ژنراتور – باتری شارژر -مینی PLC
  تلفن:07112337242 – فکس: 07112339602
  همراه:09171051477-09379816397-09176884495

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 93. شرکت آروین افزون صنعت
  اسفند ۱۱, ۱۳۹۲

  این شرکت با در اختیار داشتن کادر فنی مجرب و متعهد افتخار تولید و تامین مواد افزودنی بتن و اقلام ذیل را در دو دهه اخیر برای شرکتهای مختلف داشته و آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری با شرکتها و پیمانکاران محترم اعلام می دارد.
  1- انواع گروت معمولی و اپوکسی
  2- انواع روان کننده، فوق روان کننده و ابر روان کننده
  3- انواع کفپوشها( با دانه های معدنی – با دانه های فلزی – اپوکسی – سیمان رزین)
  4-ملات ترمیم کننده سطح بتن ( درشت دانه و ریز دانه)
  5-چسب کاشی خمیری، پودری ، اپوکسی دو جزئی
  6-مواد کیورینگ بتن( جلوگیری از تبخیر آب بتن) در دو نوع پایه آبی و پایه نفتی
  7-مواد هوازای بتن
  8-روغن قالب
  9-ژل پلیمری میکروسیلیس
  10-پلیمر مکمل بتن جهت جلوگیری از نفوذ پذیری بتن

  تلفن تماس: مهندس حسن زاده

  09131359047
  09375643992

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 94. امید
  بهمن ۲۷, ۱۳۹۲

  با سلام
  اینجانب امید زارع خورمیزی مهندس کامپیوتر گرایش نرم افزار جوایای کار در یکی از شرکت های عسلویه هستم
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 95. حسام ولي پور
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۲

  باسلام.اينجانب حسام ولي پور دانشجوي مهندسي كارشناسي جوشكاري هستم و بدليل تخصص در رشته ام انواع تست هاي NDT بلدم.و با دانستن مراحل بازرسي قبل و حين و بعد جوشكاري.كلا هرچي راجب جوش باشد درخدمتون هستم دوست دارم به شركتتون خدمت كنم و و فرد مفيدي براي جامعه باشم.09352767639 hesam_valipor_71@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 96. رضاجمشیدی
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۲

  سلام رضاجمشیدی23ساله دارای مدرک دیپلم برق صنعتی وجویای کاردرتمام شرکتهای مستقردرعسلویه میباشم09390742876

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 97. صادق حیدری
  بهمن ۲۴, ۱۳۹۲

  با سلام.صادق حیدری هستم .مهندسی مکانیک سیالات دارم.زبان انگلیسی در حد خوب .آشنا به نرم افزارهای مکانیک ومجموعه آفیس .24 سالمه.آماده همکاری در عسلویه 09361742611

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 98. علی سراج زاده
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۲

  با سلام
  دفتر مهندسی برین سپاهان تامین کننده انواع تجهیزات ابزار دقیق صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی و همچنین تامین کننده انواع بیرینگ های خاص و اسپشیال ، آمادگی خود را جهت همکاری با شرکت های معظم مستقر در منطقه ویژه پارس جنوبی اعلام می دارد.
  با تشکر
  علی سراج زاده
  09131132026
  03112648897

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 99. جمال خالقی
  بهمن ۱۹, ۱۳۹۲

  با سلام وعرض ارادت دیپلم ناقص هستم بیکار ومجرد توانایی کار در شرایط سخت عسلویه را دارم در صورت امکان به عنوان کارجوی ساده راهنمایی بفر مایید با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 100. معارف
  بهمن ۱۸, ۱۳۹۲

  با عرض سلام
  معارف هستم دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی. در زمینه بهینه سازی و یا کامپیوتر، تمایل به همکاری (تحقیقاتی یا اجرایی) با شرکت‌های مستقر در عسلوبه را دارم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 101. علی گمرکچی
  بهمن ۱۵, ۱۳۹۲

  اینجانب مهندس مدیریت پروژه با بیش از 15سال سابقه فعالیتهای عمرانی بالاخص سازه های بتنی و با تسلط کامل بر زبان های انگلیسی و فرانسه ودانستن آلمانی آمادگی خود را جهت همکاری در منطقه مزبور اعلام میدارم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 9 Thumb down 1

 102. صابر
  بهمن ۱۴, ۱۳۹۲

  با سلام
  صابر غلامی هستم لیسانس عمران-ساختمان 25ساله آماده به کار در شرکت های عمرانی در عسلویه
  باتشکر
  09113480204

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 103. خلیل افشاری
  بهمن ۱۲, ۱۳۹۲

  سلام
  افشاری هستم 17 سال سابقه کار سیمانی در زمینه آزمایشگاه وبهره برداری دارم و رشته تحصیلی ام ترجمه در زبان انگلیسی است

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 104. شركت پارس صنعت آمادگي همكاري در زمينه الكترو موتور پمپ دستگ هاي تصفيه آب صنعتي الكترو موتورهاي ضد جرقه را دارد
  http://Www.parsgearbox.com
  http://Www.farasaf.com
  تلفن تماس:٠٩١٢٣٩٦٥٣٥١

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 105. محمدرضادروکی
  بهمن ۷, ۱۳۹۲

  سلام:من محمدرضادروکی هستم لیسانس مهندسی نفت ودربازرسی جوش وبازرسی ازمایشات غیرمخرب جوش ut;rti;mt;pt;vtدرسطح level2مهارت دارم ومسلط به نرم افزارpiping;ceaser;pdmsومسلط به جوشکاری e3;e6;co2وزیرپودری مهارت دارم واشما خواهشمندم تقاضای همکاری این جانب را مقبول بفرمایید متشکرم

  همراه:09375813040
  amail:hesam2fm@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 106. مهدی
  بهمن ۶, ۱۳۹۲

  salam mahdi hastam mohandese omran- omran ba 2 sal sabeghe kar . 09117285386

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 107. mohamad
  بهمن ۱, ۱۳۹۲

  salam
  lisanse omran-omran
  sabeghe 3 sal kar dar zamine tarahi
  alaghemand be faaliat dar project omran
  mjf.falahatgar@gmail.com
  sepasgozaram

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 108. mohamad
  بهمن ۱, ۱۳۹۲

  salam
  lisans omran-omran
  sabeghe 3 sal kar dar zamine tarahi
  alaghe mand be faaliat dar project omran
  sepasgozaram

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 109. محمودمحمدی
  بهمن ۱, ۱۳۹۲

  سدید صنعت پارس با مدیرت محمود محمدی فعال درزمینه واردات،تهیه و پخش کلیه ابزارهای صنعتی،تراشکاری،قالبسازی،اندازه گیری
  تلفن:02166723241 فکس:02166760897
  همراه:09121134158
  http://WWW.SADIDSANAT.COM email:info@sadidsanat.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 110. محمودمحمدی
  بهمن ۱, ۱۳۹۲

  سدید صنعت پارس با مدیرت محمود محمدی فعال درزمینه واردات،تهیه و پخش کلیه ابزارهای صنعتی،تراشکاری،قالبسازی،اندازه گیری دقیق،قلاویز،مته کاربایدو hss،برقو،قلاویز کن اتومات و نیمه اتومات واینسرتهای براده برداری،کلتهای فشنگی،گیره های هیدرولیک و سینوسی،روبندقالب،فرزهای اینسرتخورکاربایدوhss وکفتراش،هلدر تراشکاری،گام زنی، برش،شیارو اینسرتهای مربوطه با گریدهای فولاد تراش،چدن تراش،استیل تراش،الومنیوم تراش و سوپرآلیاژاز معتبرترین برندهادنیاودیگر نیازشرکت های صنعتی برای پیشبرد صنعت سرزمین پارس امادگی خود رااعلام میدارد.
  تلفن:02166723241 فکس:02166760897
  همراه:09121134158
  http://WWW.SADIDSANAT.COM email:info@sadidsanat.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 111. علي انصاري
  دی ۲۳, ۱۳۹۲

  با سلام و احترام
  اينجانب مهندس مكانيك و با 4 سال سابقه كار هيدروليك و پنوماتيك و كاليبراسيون و تعمير و نگه داري نيروگاه و تجهيزات دوار و داراي گواهينامه بازرسي جوش cwi مايل به كار در منطقه عسلويه هستم لطفا راهنمايي بفرماييد.با تشكر فراواوان
  09354855207
  xa.ansari@chmail.ir

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 112. زهرا
  دی ۲۳, ۱۳۹۲

  باسلام.من ليسانس مشاوره دارم با دوسال سابقه كار در شركت خصوصي زيرنظر مخابرات و كار در مشاوره هم يك سال سابقه كار دارم.آمادگي كار در جنوب كشور دارم09382065929

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 113. محمد
  دی ۲۲, ۱۳۹۲

  با سلام- امینی هستم با مدرک فوق دیپلم عمران و 10 سال سابقه کار و عضو انجمن بتن ایران.09353382522

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 114. سعید امیری
  دی ۸, ۱۳۹۲

  باسلام اینجانب سعیدامیری دارای مدرک فوق لیسانس متالوژی هستم ومدرک بین المللی بازرسی جوش هم دارم درصورت نیاز با من تماس بگیرید 09136367175

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 115. روح اله باقری
  آذر ۲۴, ۱۳۹۲

  باسلام این جانب روح اله باقری هستم فارغ التحصیل رشته مکانیک (حرارت وسیالات)باسه سال سابقه09149220217

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

  • بیتا براتی
   دی ۱, ۱۳۹۲

   با سلام
   احتراما به استحضار می رساند شرکت فنی و مهندسی گردش صنعت بال با سابقه کار اجرایی در مدیریت بخش های فنی و بازرگانی شر کت های دولتی و خصوصی در زمینه تامین تجهیزات- ملزومات و مواد اولیه در صنایع مختلف به عنوان وارد کننده و تامین کننده تجهیزات با دانش وفن آوری روز دنیا است .
   لازم به ذکر است این شرکت با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، آمادگی خود را جهت تامین تجهیزات و مایحتاج پروژه ها و کارخانجات صنعتی و نیروگاهی، شامل تجهیزات برقی و ابزار دقیق ، مکانیکی و صنعتی اعلام می دارد . همچنین این شرکت تامین کننده انواع بلبرینگ های صنعتی، ماشینی، کشاورزی و گریس نسوز و…… می باشد که به شرح ذیل اعلام می گردد.
   Manager Mob: 09121140137, 09127189401

   Sales Manager Mob: 09309005649

   Biffi,Tyco,Latechnical Valve, Peroni Pompe,SKF,FAG…

   & SIEMENS ,ABB, FANUC,HEIDENHAIN,EUCHNER, OMRON, …
   · Deep grove ball bearing

   بیتا براتی / مدیر بازرگانی
   تلفن: 09309005649 – 88356015

   رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 116. علی میرزایی
  آذر ۲۲, ۱۳۹۲

  با سلام
  دارای مدرک شبکه با 5 سال سابقه کار می باشم. دارای مدرک ccnp و ccna و هم چنین کارشناسی نرم افزار. خواستار همکاری با شما هستم.09168899880

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 117. ali
  آذر ۱۹, ۱۳۹۲

  سلام داری شرکت ساختمانی قادر به جذب نیرو ———در 4استان مشغول به کار میباشم وهم اکنون قادر به کار در عسلویه هستم 09371640604—09118229643

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 118. بي كار
  آذر ۱۶, ۱۳۹۲

  اينجانب داراي مدرك كارشناسي ارشد ابياري گياهان دريايي هستم و جوياي كار دور مال

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 119. فاطمه کشاورزپور
  آذر ۱۰, ۱۳۹۲

  سلام.روز و روزگار بر همگی خوش و خرم.بنده فاطمه کشاورپور نماینده کد 5159 شرکت بیمه کوثر هستم.بنده را سرافراز میفرمایید اگر افتخار حضور در مناقصات بیمه ای رانصیب اینجانب فرمایید.
  آدرس و شماره تلفن دفتر.شیراز.چهار راه هوابرد
  8391344-8391341-09177047242-09171175070

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 120. Mehran bakhshi
  آبان ۳۰, ۱۳۹۲

  با سلام به تمامی فعالان عرصه ی علم و صنعت
  اینجانب دارای مدرک مهندسی صنایع ,23ساله؛مجرد
  آشنایی با نرم افزار ms project
  مایل به فعالیت در شرکت های مستقر در عسلویه هستم
  با سپاس

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 121. محمدصادق شکوهی
  آبان ۲۰, ۱۳۹۲

  25 ساله هستم.

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 122. محمدصادق شکوهی
  آبان ۲۰, ۱۳۹۲

  با سلام
  محمدصادق شکوهی هستم دارای مدرک مهندسی عمران آماده کار در شرکت های عسلویه هستم.
  با تشکر
  09179309320

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 123. مجتبی دادگر
  آبان ۱۷, ۱۳۹۲

  salam,lisanse omran_omran daram,23 salame,dos daram dar projehaye omrani to jonob faaliyat dashte basham, az bikari khaste shudamo
  az nazare mali to vaziyate badi gharar daram

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 124. زرین صنعت ماندگار
  آبان ۱۵, ۱۳۹۲

  زرین صنعت ماندگار
  شرکت زرین صنعت ماندگار با سالها تجربه در زمینه صنایع نفت ،گاز و پتروشیمی فعالیت دارد از عمده فعالیت این شرکت می توان تهیه و تامین کلیه ملزومات پالایشگاهی نفت ،گاز، پتروشیمی ،آبرسانی و نیروگاهی صنایع دریایی و صنایع غذایی را نام برد.(لوله ، اتصالات و شیرآلات)
  شماره تماس :44836765-021
  شماره فکس :44836717-021
  شماره همراه:09123399793
  آدرس ایمیل : info@zarinsm.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 125. ارش
  آبان ۹, ۱۳۹۲

  سلام خسته نباشید.اینجانب کارشناسی ارشد عمران/زلزله از دانشگاه دولتی دارم و دارای 3 سال سابقه طراحی و اجرایی و سرپرستی در زمینه راه،پل،سازه های ساختمانی هستم و اماده کار در منطقه جنوب کشور هستم.
  با تشکر از شما 0938-1143849

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 126. لاله صیدالی
  آبان ۸, ۱۳۹۲

  با سلام و خسته نباشید.
  لاله صیدالی هستم لیسانس روانشناسی صنعتی و فوق لیسانس روانشناسی عمومی.با 2 سال سابقه کار و مسلط به امور دفتری و کامپیوتر. آماده همکاری در شرکتهای عسلویه می باشم.
  تلفن تماس: 09137912246
  ایمیل: laleh_seydaliy@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 127. روح اله
  آبان ۶, ۱۳۹۲

  سلام.بنده لیسانس عمران و فارغ التحصیل دانشگاه دولتی آماده کار در جنوب کشور میباشم.ساکن استان فارس.22 سال و مجرد.
  09360679108با تشکر.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 128. مهدی
  مهر ۲۷, ۱۳۹۲

  اینجانب به مدت 8 سال سابقه کار در شرکتهای تابلیه و پورنام در پرو ژهای پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس در بندر عباس و سد آغ چای در آذربایجان غربی مشغول به کار بوده در قسمت تدارکات و مسئول ترانسپورت ماشین آلات و سرویس نگهداری (مسئول نت ماشین آلات )آمادگی خود را برای کار در جنوب را اعلام میدارم با تشکر 09147900501-04912274576

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 8 Thumb down 1

 129. مجید حجازی
  مهر ۱۹, ۱۳۹۲

  با سلام اینجانب مجید حجازی دارای مدرک کارشناسی عمران و2 سال سابقه ی فعالیت به عنوان سرپرست اجرا در کارگاه راهسازی وپل میباشم وآمادگی خود را جهت کار در عسلویه اعلام میدارم سن 30سال.با تشکر 09119175328

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 130. احسان ونک فراهانی
  مهر ۶, ۱۳۹۲

  باسلام من دارای کارشناسی کنترل وابزاردقیق وکاردانی برق صنعتی هستم تمایل به کاردرعسلویه دارم باتشکرehsan4184@gmail.com

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 131. رضا
  مهر ۳, ۱۳۹۲

  اینجانب رضا بابارحیمی فارغ التحصیل رشته معماری از دانشکده یزد دارای 3 سال سابقه کار مفید در زمینه طراحی و امور دفتر فنی و سرپرست کارگاهی آماده فعالیت و همکاری با شرکت های عسلویه هستم.rezababarahimi@yahoo.com
  09361298518

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 132. معمار
  شهریور ۱۸, ۱۳۹۲

  اینجانب علی رضا معمار ولیسانس عمران بوده وبه دنبال کار هستم وودارای 4سال سانقه نظارت هستم واماده کار در پروژههای عمرانی در عسلویه هستم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 133. رضا روائی
  شهریور ۹, ۱۳۹۲

  اینجانب رضا روائی کارشناس ارشد مهندسی ساخت – عمران با 7 سال سابفه جهت فعالیت در حوزه عسلویه آمادگی خود را اعلام می دارم .09178414100

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 134. رضا روائی
  شهریور ۹, ۱۳۹۲

  اینجانب رضا روائی کارشناس ارشد مهندسی ساخت – عمران با 7 سال سابقه آمادگی خود را جهت فعالیت در حوزه عسلویه اعلام میدارم .

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 135. شرکت مهندسی سنجشگران میزان ابزار
  (سما)
  مرکز آزمون و کالیبراسیون

  شرکت مهندسی سما با بهره‌مندی از کارشناسان با تجربه در دانش اندازه‌شناسی( اندازه‌گیری، آزمون و کالیبراسیون)، آمادگی دارد خدمات کالیبراسیون تجهیزات اندازه‌ گیری را به صنعتگران محترم ارائه نماید. امیدواریم با ارائه خدمات درست و دقیق و رهنمودهای شما، سهمی در تولید کالا و خدمات با کیفیت داشته باشیم

  اطمینان از تجهیزات، کاهش هزینه‌، افزایش کیفیت و خرسندی مصرف‌کنندگان کالا
  با کالیبراسیون درست و اثربخش

  بخشی از خدماتی که می توانیم ارائه دهیم به شرح ذیل می باشد :
  – کالیبراسیون دستگاه­های آزمون و اندازه‌گیری مطابق استانداردهای ملی و بین‌المللی تحت اعتبار نظام تأیید صلاحیت ایران
  – مشاوره تعیین دوره کالیبراسیون تجهیزات براساس استانداردهای بین‌المللی RP-1، D-10
  – مشاوره و تهیه و تامین تجهیزات اندازه‌گیری
  – تدوین دستورالعمل‌های آزمون و کالیبراسیون براساس استانداردهای بین‌المللی
  – اعزام تیم کارشناسی کالیبراسیون در محل
  – برگزاری دوره‌های آموزش کالیبراسیون، برآورد عدم‌قطعیت، تضمین کیفیت و ایزو 17025
  ا
  آدرس: تهران – بزرگراه شهید ‌لشگری (جاده مخصوص کرج) – بلوار ایران خودرو جنوبی- شهرک 22 بهمن – خیابان بعثت – پلاک 61

  تلفکس: 44195703 – 44190767

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 136. کامران
  شهریور ۷, ۱۳۹۲

  با سلام من کامران غلام ویسی کارشناسی کنترل(ابزار دقیق)و کاردانیم رشته تعمیر ماشینهای الکتریکی از دانشگاه دولتی تمایل به کار در جنوب کشور دارم.
  09356953067

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 137. اميني
  شهریور ۶, ۱۳۹۲

  با سلام
  بنده كارشناس ارشد مهندسي مكانيك با 3 سال سابقه كار هستم و تمايل دارم در يكي از شركتهاي فعال در عسلويه مشغول به كار شوم. لطفا در صورت نياز به نيرو به بنده اطلاع دهيد. 09388935486 با تشكر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 138. ایمان زارعی
  مرداد ۲۹, ۱۳۹۲

  ایمان زار عی هستم تازه کارشناسی مکانیک سیالات گرفته ام تقاضای گرفتن امریه در عسلویه را دارم01712263328————-09388551913

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 139. سید مجید میرحسینی
  مرداد ۲۴, ۱۳۹۲

  اینجانب سید مجید میرحسینی با مجموعا 4 سال سابقه کار و 2 سال سابقه کار در پالایشگاه میعانات گازی بندر عباس آماده به کار در عسلویه
  09359502609

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 140. پیمان
  مرداد ۲۳, ۱۳۹۲

  کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه دولتی-گرایش طراحی کاربردی با دو سال سابقه کار در شرکت معتبر- مسلط به نرم افزارهای تخصصی مکانیک و آشنا با استانداردها و همچنین آشنا به طراحی مخازن تحت فشار با نرم افزار PVelite. در صورت نیاز میتونم رزومه را براتون بفرستم.

  09133697949

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 141. اکبر خاکپور
  مرداد ۲۱, ۱۳۹۲

  سلام من کاردانی برق با 12 سال سابقه کار در زمینه برقکاری صنعتی کابل کشی مفصل زنی کابلهای 20 کیلو ولت اشنایی کامل با خطوط انتقال وتوضیع 20 کیلو ولت برقکاری ساختمانی و صنعتی وسیمبانی احداث پست های زمینی .اماده پیمانکاری و اجرای کلیه پروژهای برقی را دار می باشم.09141839811.با احترام خاکپور

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 142. كامران شموشكي
  مرداد ۱۵, ۱۳۹۲

  باسلام كامران شموشكي داراي كارشناسي ارشد رشته شيمي كاربردي و داراي كارت پايان خدمت متولد 68 مايل به كار در يكي از شركت هاي عسلويه ميباشم.تلفن تماس 09358346085

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 143. میرشکاری
  تیر ۲۸, ۱۳۹۲

  اینجانب میثم میرشکاری فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک- طراحی جامدات از دانشگاه نی ریز استان فارس و ساکن شهرستان ارسنجان این استان میباشم. بنده دارای 2 سال سابقه کار در معادن و بخش ماشین آلات و کارخانه سیمان نیریز هستم.
  با توجه به اینکه نیازمند به کار هستم بنده آمادگی خود را به همکاری و استخدام به کار در آن مجتمع در صورت تمایل و نیاز مجتمع را اعلام مینمایم.
  پیشاپیش از همکاری شما کمال تشکر و قدردانی به عمل می آید.
  تلفن : 09171279018- 09173292949

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 144. احمدي
  تیر ۱۲, ۱۳۹۲

  كارشناسي ارشد شيمي آلي
  تخصص نانو كاتاليستها
  جوياي كار در عسلويه
  09389782426

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 145. احسان بیرانوند
  تیر ۷, ۱۳۹۲

  باسلام
  کاش همه شرکتای فوق الذکر باهمون تاب وتوان قبل هنوزم بودن بودن09128194899

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 6 Thumb down 2

 146. س
  تیر ۶, ۱۳۹۲

  اینجانب سعید اختر دارای مدرک مهندسی مکانیک با گرایش سیلات
  مجرد و علاقه مند جهت کار در جنوب هستم.
  09355755368

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 147. نعمت اله غرقی
  تیر ۵, ۱۳۹۲

  مدرک کارشناسی متالورژی از شیراز و فوق لیسانس مهندسی صنایع گرایش سیستم و بهره وری از آزاد قزوین
  – 2 سال سابقه کار در شرکت پارس سوئیچ (تولید کننده دیژنکتور های گازی و خلائ و روغنی )بعنوان کارشناس دفتر فنی

  -7 سال سابقه کار درآلومنیوم المهدی بندرعباس -مدیر فنی و سپس مدیر اجرائی طرح و توسعه سایت المهدی
  – 11 سابق کار در شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع لاستیک ( صبا تایر کورد ) بعنوان مدیر شیفت کارخانه -مدیر فنی-مدیر تولید و هم اکنون مدیر استراتژی و تعالی سازمانی
  علاقمند به کار در جنوب در پست های اجرائی هستم
  شماره تلفن همراه 09197506505
  منزل 4259703(0241)
  مدیریتهای فنی و تولیدی و

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 148. دانی
  خرداد ۳۰, ۱۳۹۲

  کارشناس کنترل پروژه . جویای کار در جنوب .09133654056

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 149. مهدی افتخاری
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۲

  با سلام
  اینجانب کارشناس مهندسی صنایع می باشم .مسلط به امور کنترل پروژه و کنترل کیفیت و کارخانجات تولیدی و صنعتی می باشم همچنین در زمینه سیستم های مدیریت کیفیت و تضمین کیفیت تجربه کافی داشتهو همچنین حدود 5 سال به عنوان مدیریت خطوط انتقال برق فعالیت داشتم و اموزشهای مختلفی همراه با گواهی نامه انها نیز موجود می باشد. که در صورت نیاز رزومه ارسال خواهد گردیید.جویای کار می باشم در عسلویه و مناطق جنوب کشور
  قبلا از زخمات شما سپاسگزارم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 150. مهدي حسين زاده
  خرداد ۵, ۱۳۹۲

  ليسانس عمران-عمران دارم با2سال سابقه كار تو زمينه آب.جوياي كار هستم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 151. رضا
  خرداد ۴, ۱۳۹۲

  لیسانس عمران – عمران از اصفهان دارای 2 سال سابقه کار میباشم .
  تمایل به کار در جنوب کشور را دارم.
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 152. فرهاد کاوه
  اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۲

  فرهاد کاوه لیسانس برق 3 سال سابقه کار
  سابقه در کارخانه لعابیران. اداره برق شیراز و تعمیرات نگهداری پالایشگاه جزیره ی سیری

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 153. سروش شيروانيان
  اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۲

  سروش شيروانيان مهندس عمران عمران داراي 15 سال سابقه كار آمادگي خود را جهت همكاري در شركت هاي عسلويه و كنگان اعلام مي دارم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 154. محمدیان
  اردیبهشت ۷, ۱۳۹۲

  سلام من دنبال آقای رضا نظری شیخ آباد میگردم گویا ایشان در عسلویه مشغول به کار است. ضمنا ایشان هر ساله از جنوب با پای پیاده عازم مشهدالرضا در حرکت میباشد ونیز جانباز است .لطفا اگر ایشان رامیشناسید به من ایمیل بزند

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 155. محمدیان
  اردیبهشت ۷, ۱۳۹۲

  دارای مدرک لیسانس عمران عمران از اصفهان و خواستار فعالیت در عسلویه را دارم با 2سال سابقه کار

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 156. محمد عباس زاده
  فروردین ۲۱, ۱۳۹۲

  لیسانس عمران – عمران و دارای 2 سال سابقه کار می باشم . تمایل به کار در جنوب کشور را دارم . ممنون

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 8 Thumb down 0

 157. امین
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۲

  لیسانس مهندسی جوش دارم. و دارای هفت مدرک بین المللی در زمینه بازرسی جوش هستم. مدارک VT_MT_PT_RT_RTi_CWI_Dissimila metal welding
  09378583338

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 1

 158. امین
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۲

  لیسانس مهندسی جوش دارم. و دارای هفت مدرک بین المللی در زمینه بازرسی جوش هستم. مدارک VT_MT_PT_RT_RTi_CWI_Dissimila metal welding

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 1

 159. حسین ذوالفقاری
  اسفند ۱۱, ۱۳۹۱

  حسین ذوالفقاری
  دوسال سابقه مفید در زمینه شاپ درایینگ xsteel(اسکلت فلز،سوله،پایپ پرک)
  تسلط کامل به نرم افزارهای tekla structures و autocad
  آماده کار
  09354018164

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 160. نمازی
  اسفند ۷, ۱۳۹۱

  با سلام اینجانب فوق دیپلم شیمی دارای 4 سال سابقه کار در ماهشهر در پتروشیمی هستم.اماده کار در عسلویه

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 161. رسول زارع 09171193400
  اسفند ۶, ۱۳۹۱

  مهندس برق با 7 سال سابقه کار در جنوب ایران

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 162. محمد هادی حقیقی
  بهمن ۲۱, ۱۳۹۱

  مکانیک جامدات با سابقه 22 ماه اماده کار در عسلویه
  VT&PT&RTI&UT levele I & II
  09188582885

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 163. محمد هادی حقیقی
  بهمن ۲۱, ۱۳۹۱

  با سلام اینجانب محمد هادی حقیقی دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته مکانیک جامدات و دارای تمامی مدارک بازرسی جوش و سابقه کار مکفی 22 ماه اماده کار در عسلویه می باشم . level I & II . VT & PT & RTI & UT

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 164. محمد مهدی زارع مهذبیه
  بهمن ۱۹, ۱۳۹۱

  اینجانب کارشناس عمران و آماده به کار در عسلویه هستم و سه سال سابقه کار اجرایی دارم mehdi.z1586@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 165. reza
  بهمن ۱۸, ۱۳۹۱

  عرض سلام و ادب
  اینجانب رضا طاهری دارای مدرک کارشناسی مهندسی برق قدرت می باشم.
  مهارت وتخصص در برنامه نویسی PLC برند Delta و همچنین سیستم مانیتورینگ touch screen
  راه اندازی نصب و برنامه نویسی تحت شبکه اینورترها( Inverter) و همچنین کار این تجهیزات در پرتوکل ( RS485)
  سابقه کار اجرایی :
  3سال سابقه سمت مدیر تولیدی سیستم هوشمند در شرکت کاران گستر و برنامه نویس و مجری پروژه های هوشمند سازی وسیستم های خانه هوشمند از جمله :
  هنرستان فضیلی اصفهان
  دبستان حسین امین با تایید نهایی مهندس اداره نوسازی مدارس اصفهان ( مهندس جوی)
  هوشمند سازی ساختمان اداره اتباع یزد
  ساختمان مهمانسرای بنیاد مسکن شهرستان اصفهان (خیابان آذر)
  ساختمان بنیاد مسکن شهرستان لنجان
  ساختمان بنیاد مسکن شهرستان خوانسار
  ساختمان بنیاد مسکن شهرستان مبارکه
  ساختمان خانه سالمندان اصفهان (خیابان گلستان)
  ساختمان مجموعه ورزشی نگین شهرستان سیرجان
  اتوماسیون خط تولید کاشی نایین
  آبنمای موزیکال و متغیر در سطح پاشش آب (در مجموعه مرکز تحقیق ارتش)
  تغییر دبی خروجی آب چاه های عمیق کشاورزی اداره احرار استان یزد
  لازم به ذکر است که در این رزومه از ذکر پروژه های خصوصی صرف نظر شده است .
  دارای سابقه5 دوره تدریس و برگزاری دوره های اتوماسیون صنعتی در آموزشگاه پیشرو اصفهان (خیابان نظر غربی)
  09132887081 reza2887081@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 4

 166. علی
  بهمن ۱۱, ۱۳۹۱

  مدرک کارشناس حسابداری آشنا به برنامه های حسابداری ایده آل سیستم ( ناپال ) و شایگان سیستم و ACC و حامیم و سیستم یکپارچه حسابداری وزارت نفت دارای 4163 روز برابر 11 سال و 148 روز سابقه بیمه می باشم . ( تا تاریخ 90/03/30 )

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 167. reza
  دی ۲۹, ۱۳۹۱

  لیسانس برق قدرت با مهارت برنامه نویسی plc hmiو کار باinverterو داوطلب کار در هرنقطه با حقوق خوب
  3سال سابقه مدیر تولیدی هوشمند سازی(bms)

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 168. داوودد نادری هستم جوشکاره آرگون09375940809
  دی ۲۵, ۱۳۹۱

  جوشکاره ماهره آرگون هستم 09375940809

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 169. نعمت گودرزوند
  دی ۱۸, ۱۳۹۱

  باسلام وخسته نباشید دارای مدرک لیسانس برق قدرت می باشم و مدت 3سال سابقه کار دارم وتمام دوره های plcوپنوماتیک شرگت فستو را گذراندم و آماده همکاری باشرگت های جنوب رادارم
  تلفن تماس09111386285

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 170. محمد مهدی زارع مهذبیه
  دی ۱۴, ۱۳۹۱

  اینجانب فارغ التحصیل در رشته کارشناسی عمران دانشگاه استهبان هستم و سابقه سه سال سابقه کار در پروژه های دولتی دارم و سرپرست کارگاه می باشم و 29 سال سن دارم و آمادگی به خدمت در منطقه عسلویه هستم و ساکن شیراز هستم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 171. پرویز شاملو
  دی ۱۳, ۱۳۹۱

  با سلام اینجانب پرویز شاملو کارشناس عمران-عمران کارشناس ارشد عمران-راه اماده هر گونه همکاری در شرکت های فعال در منطقه عسلویه میباشم با تشکر 09198115713

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 172. جلال الدین غلامی
  دی ۱۲, ۱۳۹۱

  اینجانب جلال غلامی دارای فوق دیپلم تاسیسات و جویای کار می باشم.09357830966

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 173. امین اسحاقی
  دی ۱۲, ۱۳۹۱

  اینجانب امین اسحاقی دارای کارشناسی کامپیوتر و برنامه نویسی و دارای سابقه کار در بخش های سخت افزار و نرم افزار و.09133213307

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 174. جعفر نیک پور
  دی ۲, ۱۳۹۱

  درخواست استخدام دارم

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 3 Thumb down 5

 175. نیما حیدریان
  دی ۲, ۱۳۹۱

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 5

 176. علی متینی
  آذر ۱۸, ۱۳۹۱

  اینجانب علی متینی هر محصول نفتی شاکل حلال 402 و 410 و … و هیدروکربن را خریدارم لطفاً در صورت امکان فروش تماس بگیرید — 09123987003

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 3 Thumb down 5

 177. رضوان مزارعی
  آذر ۱۴, ۱۳۹۱

  کارشناس ارشد شیمی تجزیه دارای سوابق کاری در دانشگاه ازاد وآزمایشگاه کنترل کیفیت مواد غذایی وساکن عسلویه متقاضی کار در یکی ازشرکتهای عسلویه می باشم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 178. رضایی
  آذر ۷, ۱۳۹۱

  مهندس عمران سابقه کار عمرانی در راه سازی و ساخت بیمارستان -فعالیت در دفتر فنی -آشنایی کامل با فهرست بها و نرم افزارهای ایکسل و وورد و تدبیر و تکسا

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 179. حسين
  آذر ۷, ۱۳۹۱

  اطلاع پيدا كردم كه از تاريخ هشتم آذر بمدت يك هفته سايت http://www.pazargad.org آگهي استخدام داره كساني كه تمايل به كار در عسلويه رو دارن مراجعه كنن وفرم استخدام رو پر كنن

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 180. بهرام جلاليان
  آذر ۲, ۱۳۹۱

  اينجانب بهرام جلاليان 10 سال سابقه بهرهبرداري پتروشيمي شيمي بافت مهندس صنايع شمياي

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 181. سید علیرضا ضیایی
  آبان ۲۵, ۱۳۹۱

  کارشناس ارشد جوشکاری/عضو هیئت رئیسه شرکت آذران جوش آریا/ یکسال همکاری با صنایع دفاع/فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی امیرکبیر/09154286725/

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 182. قاسم بهزادی
  آبان ۲۲, ۱۳۹۱

  کنترل پروژه 09133690837 6 سال سابقه کار در صنایع دفاع و مجتمع فولاد

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 183. قاسم بهزادی
  آبان ۲۲, ۱۳۹۱

  اینجانب قاسم بهزادی با 6 سال سابقه در صنایع دفاع ومجتمع فولاد اصفهان با قوی ترین نرم افزار های کنترل پروژه آماده همکاری با شرکتهای عسلویه هستم .ممنون

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 184. mitra
  آبان ۱۸, ۱۳۹۱

  رزومه ام در سايت irantalent هست .

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 185. 09132706525
  آبان ۷, ۱۳۹۱

  همندس صنایع – کارشناس برنامه ریزی وکنترل پروژه بیش از 5 سال سابق مرتبط و آشنا به کشور امارات ( 4 سال اقامت )- آماده همکاری با شرکتها میباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 186. مریم
  مهر ۲۶, ۱۳۹۱

  اینجانب مریم غایبی کارشناس ارشد محیط زیست که از سال 90 تاکنون بعنوان کارشناس مسئول hse در بندر ماهشهر و بندر امام خمینی مشغول بوده ام.وآمادگی خود را در زمینه hse و تضمین کیفیت و آموزش و امور اداری اعلام میدارم. با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 187. علیرضا حسینی
  مهر ۲۵, ۱۳۹۱

  با سلام .
  اینجانب دارای لیسانس عمران-عمران و آماده همکاری با شرکتها در عسلویه می باشم.
  09177217522
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 188. بهنام رستمی
  مهر ۱۸, ۱۳۹۱

  مهندس معمار و مسلط به نرم افزارهای لازمه با دوسال سابقه کار در شرکت ساختمانی.09139805620

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 189. ایمان چراغی
  شهریور ۳۰, ۱۳۹۱

  مهندسی مکانیک و مدارک بازرسی جوشmt-pt-vt-utاز asntآماده همکاری میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 190. شهرام بابائی مهر
  شهریور ۲۶, ۱۳۹۱

  با سلام: من مهندس عمران هستم و در صورت امکان دارای امادگی فعالیت در

  پروژهای عمرانی و اجرای در منطقه عسلویه میباشم.

  tel:09373856682

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 191. انوش حسنوند
  شهریور ۲۵, ۱۳۹۱

  ;کارشناس ارشد آموزش انگلیسی

  آمترجم شفاهی و کتبی (اسناد و مدارک – مکاتبات بازرگانی)

  ابا تشکر 09366041678

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 192. امیرمحمداتحاد
  شهریور ۲۰, ۱۳۹۱

  با سلام
  اینجانب امیرمحمد اتحاد لیسانس مکانیک گرایش حرارت و سیالات دارای مدرک بازرسی جوش و استاندارد ایزو هستم و در حال حاضر دانشجوی فوق لیسانس همین رشته و آماده هرگونه همکاری در منطقه عسلویه می باشم.
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 193. مجیدگودرزی
  شهریور ۲۰, ۱۳۹۱

  تهیه وپخش ابزار های تراش کاری صنعتی ایمنی جوش وبرش از همکاری با شما استقبال مینمایم.

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 194. مهندس سادات
  شهریور ۱۰, ۱۳۹۱

  شرکت دیده آرا سازان آماده ارائه کلیه خدمات در زمینه کانالهای هدایت آبهای سطحی و دکوراسیون و تعمیرات کلیه فضاهای اداری و مسکونی شما در عسلوئه می باشد….با تشکر مهندس سادات….09389795877…DIDEHARA@GMAIL.COM

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 195. مهندس سادات
  شهریور ۱۰, ۱۳۹۱

  با سلام
  احتراما
  این شرکت(دیده آرا سازان) اقدام به تولید پک ویژه آشپزخانه برای فضاهای محدود به ویژه خانه های سازمانی،سوئیت هتلها،دکلهای نفتی با مشخصات طولی 1/20 متر ( دارای سینک ظرفشویی،اجاق گاز و یخچال) به عمق 60 سانتی متر و ارتفاع 1/10 متر در صورت درخواست این پک با اینجانت مکاتبه نمایید…
  با تشکر مهندس سادات

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

  • مهندس حسن زاده
   اسفند ۱۱, ۱۳۹۲

   لطفا قیمت و مکان تحویل پک مذکور را برای اینجانب ارسال فرمایید

   رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 196. مسعود امیری مقدم
  شهریور ۱۰, ۱۳۹۱

  مهندسی عمران-عمران

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 197. رامین صفایی
  مرداد ۲۵, ۱۳۹۱

  رامین صفایی
  1سال سابقه کار در فاز 15&16 عسلویه
  کارشناس مکانیک سیالات
  کارشناس پایپینگ
  اماده هرگونه فعالیت در عسلویه
  09131272246

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 198. محسن ناصرالاسلامی
  مرداد ۲۴, ۱۳۹۱

  کارشناس ارشدحقوق خصوصی و وکیل از دانشگاه شهید بهشتی آماده همکاری با شرکت های نیازمند هستم
  09196482998

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 199. وحید پرندین
  مرداد ۲۰, ۱۳۹۱

  کارشتاس کامپیوتر گرایش نرم افزار با 2.5 سال سابقه در شرکتهای عمرانیٍ،آشنایی کامل با امور کنترل پروژه(MSP , Primavera)و آشنایی کامل با متره و برآورد و صورت وضعیت نویسی و مسلط به گروه نرم افزاری Office شامل (Word-Excel-Power Point)و همچنین دارای تجربه در رشته تاسیسات آبی(لوله های پلی اتیلن و جوشکاری الکتروفیوژن) آماده همکاری با شرکتهای فنی و مهندسی در عسلویه و … می باشم.
  vahidparandin65@gmai.com
  09184270558

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 200. آیدیکو
  مرداد ۱۰, ۱۳۹۱

  sherkate ideco dar zamineye HSE faaliyat karde va ba sabeghe bish az 8 sal dar in zamine amadegi khod ra dar zamineye moshavere,ejraii,va …… elam midarad.omid ast be hamkari.shomare tamas : 021-66847216

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 201. عارف شفاعتی
  مرداد ۴, ۱۳۹۱

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 202. برق صنعت شیخ میری
  بورس توزیع لوازم برق صنعتی سیم کابل و روشنایی
  تلفن تماس: 2239729-0611
  2239730
  فاکس: 2239731
  همراه : 09166814073
  Sheikhmiri_ElectricIndustry@yahoo.com
  آدرس: اهواز_طالقانی_خیابان مسلم بین طالقانی و عطارد پلاک 153

  ابزار سرای شیخ میری
  بورس توزیع ابزار آلات صنعتی و ساختمانی
  تلفن تماس: 2223151_0681
  تلفکس: 2221105
  همراه: 09161810368

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

 203. سجاد اصلان نژاد
  تیر ۳۱, ۱۳۹۱

  اینجانب سجاد اصلان نژاد کارشناس ساخت وتولیدمکانیک دارای سابقه کاردرزمینه طراحی قطعات صنعتی بانرم افزارcatia.
  بازرسی فنی جوش درجه 2 pt mt
  تعمیرکار وطراحی مدارات پنوماتیک
  برنامه نویسی plc
  ماشین کاری با دستگاه فرز واسپارک
  عضومرکز رشد وپارک علم وفن آوری
  ساخت دستگاه جعبه سازتمام اتوماتیک پنومات وشرکت درنمایشگاه عتم وفن آوری بیرجند در سال 90 و کسب رتبه غرفه برتر نمایشگاه
  آماده هر گونه فعالیت باشرکت های جنوب را دارم
  شماره تماس 09171196861 -07118231165
  با کمال تشکر

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 8 Thumb down 4

 204. فیروز اینانلو
  تیر ۳۱, ۱۳۹۱

  اینجانب لیسانس عمران با یک سال سابقه کار در جنوب (پروژه نفتی یاداوران)با عنوان مهندس اجرا و یک سال سابقه کار در ساختمان بتنی ،آماده همکاری با شرکتها میباشم.
  09148617144

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 205. سید علی سلامی
  تیر ۲۹, ۱۳۹۱

  مهندس مکانیک با 16 سال سابقه از جمله سابقه مدیریتی آماده همکاری به عنوان مدیر پروژه یا مدیر سایت یا مدیر مهندسی یا مدیر تدارکات میباشم تماس : 09124097225

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 206. 09399240122
  تیر ۲۳, ۱۳۹۱

  کارشناس ارشد روانشناسی صنعتی و سازمانی و شاگرد ممتاز دانشگاه میباشم.و خواستار تدریس و پژوهش در شرکتهای عسلویه میباشم.و سابقه تدریس در شرکت نفت و گاز دارم.

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 5 Thumb down 6

 207. بقييت الله موسوي
  تیر ۲۲, ۱۳۹۱

  كارشناس ارشد اقتصاد محيط زيست دانشگاه علامه طباطبايي، آماده همكاري با شركت هاي جنوب شماره تماس 09136818841

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 208. حسن سلطانی
  تیر ۱۸, ۱۳۹۱

  کارشناس برق با سابقه کار درجنوب و همچینین سابقه کار با کشور ایرلند آماده همکاری با شرکتهای فنی و مهندسی در عسلویه و… هستم.شماره تماس: 09371573077 باتشکر

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 3

 209. وحید جعفری
  تیر ۱۷, ۱۳۹۱

  مدرک کارشناسی برق گرایش انتقال و توزیع آماده کار در شرایط سخت
  09188169833

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 10 Thumb down 2

 210. عاطفه رخشا
  تیر ۱۱, ۱۳۹۱

  سلام من عاطفه هستم ليسانس حسابداري آماده همكاري در پتروشيمي هستم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 1

 211. حميد دهمرده
  تیر ۶, ۱۳۹۱

  سلام.حميد دهمرده هستم.فارغ التحصيل رشته معماري مقطع كارشناسي.2سال سابقه كار در شهر گرگان و مسكن مهر گنبد دارم.آماده براي كاردر شرايط سخت را نيز دارم.09117002041

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 212. محمدرضا عابسی
  تیر ۵, ۱۳۹۱

  باسلام.اینجانب محمدرضا عابسی مهندس شیمی گرایش پتروشیمی میباشم.مدت سه ماه دوره کاراموزی را در پالایشگاه تهران در قسمت utility بوده ام.آماده همکاری در عسلویه میباشم.باتشکر 09126176823

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 213. ایمان کدخدایی
  تیر ۵, ۱۳۹۱

  اینجانب ایمان کدخدایی دارای مدرک کارشناسی عمران-عمران ب مدت 4 ماه کاراموز در مسکن مهر و دارای مدرک فنی حرفه ای طراحی 3بعدی سازهETABS اماده همکاری با شرکت های مرتبط میباشم. 09389434242 09171262643

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 214. دارای مدرک کارشناسی مکانیک سیالات و عمران-عمران(دو رشته ای)و ارشد عمران (رتبه کنکور 14 کشوری) از دانشگاه صنعتی شریف هم اکنون مشغول به فعالیت در شرکت شخصی و یک شرکت تراز اول سوئدی می باشم دارای تخصص وسابقه کاری درخشان /علاقه مند به همکاری در پروژه های عسلویه 09362151927

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 215. rafiee
  تیر ۴, ۱۳۹۱

  salam daray maharat fany bargh sanaty hastam ba 9 mah sabeghe .daray madrake karsshenase hoghugh hastam az daneshgah dolaty bamoadel14.66 amade khedmat da sherkathay asaluye ba tashskor.telefone baraye tamas zarure 09137030028

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 216. meysam khademi
  تیر ۳, ۱۳۹۱

  لیسانس عمران با سابقه دارای 30سال سن آماده همکاری در منطقه عسلویه
  09125045855

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 217. غلامرضا رستاد
  تیر ۳, ۱۳۹۱

  اینجانب غلامرضا رستاد بازنشسته مجتمع کارخانجات سیمان سپاهان اصفهان هستم. در زمینه کلیه امور بازرگانی ، امور قراردادها، مهندسی خرید،سفارشات ………. تجربه 30 ساله دارم آماده همکاری میباشم.09139346558(تماس تلفنی )

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 218. سید هادی صفوی نیا
  تیر ۳, ۱۳۹۱

  با سلام اینجانب دارای مدرک کارشناسی عمران-عمران با سه سال سابقه در زمینه اجرایی ودفتر فنی آماده همکاری را دارم.با تشکر 09125206953

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 219. فرشید مریدی
  تیر ۲, ۱۳۹۱

  اینجانب فرشید مریدی دارای مدرک کارشناسی کامپیوتر هستم و در زمینه شبکه و دوربین های مداربسته دارای تخصص میباشم و آماده همکاری با شرکتهای مناطق جنوب و عسلویه هستم تلفن تماس : 09352321295

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 220. محمد پرنیان
  تیر ۱, ۱۳۹۱

  با سلام احتراما اینجانب محمد پرنیان دارای مدرک مهندسی کامپیوتر(نرم افزار) با معدل 14/62 از دانشگاه آزاد اراک و دارای یکسال سابقه کاری آماده همکاری با شرکتهای واقع در جنوب می باشم-شماره تماس 09360120871

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 221. قاسم بهرامی
  خرداد ۳۱, ۱۳۹۱

  این جانب قاسم بهرامی درای مدرک مهندسی مکانیک گرایش طراحی جامدات

  وبادوسال سابقه کاری در طراحی مهندسی وادامه داردو مدرس دورهای بازرسی
  جوش شرکت ارین پارس اسپادنا ومسلط به نرم افزار هایautocad -autocad p&id
  piping-catia-ansys-وطراح ومحاسبه ومدیریت پروژه سیستم های تاسیساتی
  و…..اماده همکاری باشرکت های فعال در جنوب کشور میباشم (با 25سال سن)
  ghasemgbf@yahoo.com-09372208051-09139806856

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 222. ابوالفضل بیات
  خرداد ۳۱, ۱۳۹۱

  باسلام
  بیات هستم 12سال تجربه کاری در زمینه تراشکار ی جوشکار وساخت قطعات صنعتی درارم اماده همکاری در عسلویه میباشم.09194439424

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 223. رضا بخشیان کلاریجانی
  خرداد ۳۰, ۱۳۹۱

  اینجانب رضا بخشیان کلاریجانی دارای مدرک کارشناسی عمران _ عمران آزاد وبا معدل 15.36 می باشم دارای 3 سال سابقه کار اجرایی همراه با بیمه بوده ام تمایل به همکاری در پروژه های جنوب _ عسلویه می باشم .
  تماس : 09362727919

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 224. علیرضا
  خرداد ۳۰, ۱۳۹۱

  با سلام خدمت شما سرور گرامی اینجانب علیرضا یوسفی ارشد مهندسی شیمی 2سال است که در سایت ثبت نام نموده ام ولی هنوز موفق به کار نشده ام .از شما خواهشمند است ترتیبی اتخاذ فرمایید تا این حقیر نیز بتوانم برای خود و مملکت خویش مفید باشم .09122733384
  باتشکر و سپاس فراوان

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 225. علی ساقی
  خرداد ۲۹, ۱۳۹۱

  با سلام.اینجانب علی ساقی لیسانس مهندسی نرم افزار با معدل 15.89و فوق لیسانس فیزیک ذرات بنیادی میباشم.مسلط به زبان انگلیسی و آشنا با برنامه نویسی کامپیوتر هستم!
  در صورت نیاز آماده همکاری همه جانبه هستم!
  با تشکر!
  09389739424

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 226. رضا
  خرداد ۲۹, ۱۳۹۱

  من مهندسی الکترونیک از آزاد کرمانشاه دارم با معافیت سربازی تمام ایمیل کنید

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 227. امیر حسین ایزی
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۱

  با سلام..احتراما.اینجانب امیر حسین ایزی مکانیک سیالات -لیسانس-میباشم.

  و اماده همکاری در مناطق جنوبی و عسلویه میباشم

  شماره:09397565987

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 228. امیر حسین ایزی
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۱

  با سلام..احتراما.اینجانب امیر حسین ایزی مکانیک سیالات -لیسانس-میباشم.

  و اماده همکاری در مناطق جنوبی و عسلویه میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 229. MASOUD
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱

  مسعود مهديقلي داراي مدرك مهندسي عمران از دانشگاه چمران اهواز داراي 5 سال سابقه كار اجرايي ودفتر فني ومسلط به محاسبه براورد نقشه نظارت واجرا ميباشم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 230. مرضیه زارع
  خرداد ۲۴, ۱۳۹۱

  اینجانب کارشناس ارشد روانشناسی با معدل 21/18می باشم با دو سال سابقه کار.و اشنایی کامل با کامپیوتر و دارای دیپلم زبان می باشم.و اماده همکاری می باشم.
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 231. بهنام
  خرداد ۲۱, ۱۳۹۱

  سلام علیکم
  با احترام اینجانب بهنام حیدری دارای مدرک مهندسی برق-قدرت که با معدل 10/16 در سال 1389 فارغ التحصیل شدم و اکنون خدمت مقدس سربازی را به پایان رسانده و جویای کار هستم.
  قابل ذکر است که اینجانب دوره کارآموزی مدرک لیسانس را که بمدت 300 ساعت بودهرا در مرداد ماه 1389 در پتروشیمی زاگرس گذرانده ام.
  با تشکر
  09173058419-07117302814

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 232. احد شکری
  خرداد ۲۰, ۱۳۹۱

  سلام من احد شکری دارای مدرک لیسانس برق الکترونیک می باشم تسلط به avr دارم و دوره ابزار ذقیق 1و2 را گذراندم آماده کار در پروژه های جنوب و عسلویه می باشم.باتشکر20/03/91_09361057884

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 233. محسن عزيزي
  خرداد ۲۰, ۱۳۹۱

  داراي مدرک کارشناسي برق قدرت و 8 سال سابقه کار مي باشم در عسلويه

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 234. کاوه رستمی
  خرداد ۱۹, ۱۳۹۱

  سلام کاوه رستمی مهندس برق (الکترونیک) اماده همکاری با شرکت های فعال در زمینه های صنعتی می باشم.
  09185660760

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 235. مهدی پرورش
  خرداد ۱۸, ۱۳۹۱

  با سلام ، اینجانب مهدی پرورش ، دارای مهندسی الکترونیک از دانشگاه سراسری شیراز، با 5 سال سابقه کار به همراه بیمه ، مسلط به برنامه نویسی میکرو کنترلر AVR و طراحی مدار چاپی به کمک Protel DXP، آماده همکاری در طرحهای شما هستم.
  0915043864
  021-44301837

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 236. مهدی پرورش
  خرداد ۱۸, ۱۳۹۱

  با سلام ، اینجانب مهدی پرورش ، دارای مهندسی الکترونیک از دانشگاه سراسرس شیراز، با 5 سال سابقه کار به همراه بیمه ، مسلط به برنامه نویسی میکرو کنترلر AVR و طراحی مدار چاپی به کمک Protel DXP، آماده همکاری در طرحهای شما هستم.
  0915043864
  021-44301837

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 237. مجتبی غیبی
  خرداد ۱۸, ۱۳۹۱

  با سلام .
  اینجانب مجتبی غیبی مهندس عمران با 17 ماه سابقه کار در شرکت ناجا هشتگرد واسکان آبیک هستم ودرقسمت سفت کاری فعالیت داشتم تمایل به فعالیت در منطقه عسلویه را دارم

  باتشکر 09360010946

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 238. امیرحسین بهزادی راد
  خرداد ۱۸, ۱۳۹۱

  سلام.
  اینجانب امیرحسین بهزادی دارای مدرک مهندسی برق-الکترونیک -معدل 18.29- اماده کار در عسلویه هستم.25 سال-کرج

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 239. محمد
  خرداد ۱۶, ۱۳۹۱

  با عزض سلام اینجانب دارای مدرک کارشناسی ارشد معدن هستم وآماده به کار در جنوب و عسلویه هستم.
  شماره تماس:09155867522-09380805490

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 240. جاوید شمشیری
  خرداد ۱۴, ۱۳۹۱

  با سلام مهندس عمران (سازه ) هستم…22سالمه…13ماه سابقه کار بیمه ای ذر سمت مسِءول دفتر فنی دارم….جویای کار عسلویه وحوالی هستم
  09171204401

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 241. وحید یعقوب زاده
  خرداد ۱۳, ۱۳۹۱

  با سلام
  وحید یعقوب زاده هستم دارای مدرک لیسانس مهندسی برق_الکترونیک از دانشگاه صنعتی شاهرود ، آماده همکاری در طرح ها و پروژه های شما می باشم. با کمال تشکر 91/03/12 تلفن تماس : 09369744273

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 242. سروش قرتی
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۱

  با سلام سروش قرتی هستم دارای مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی و ارشد مدیریت بازرگانی جویای کار در منطقه عسلویه هستم09121218347

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 243. محمد حسن میرزایی
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۱

  با عرض سلام.بنده محمد حسن میرزایی دارای مدرک غواصی c.m.a.s و مربی سازمان امداد و نجات در تخصص سیلاب و لیسانس مهندسی منابع طبیعی آماده همکاری در غواصی می باشم. 09352833310

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 244. محمد حسن میرزایی
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۱

  با عرض سلام.بنده محمد حسن میرزایی دارای مدرک غواصی c.m.a.s و مربی سازمان امداد و نجات در تخصص سیلاب و لیسانس مهندسی منابع طبیعی آماده همکاری در غواصی می باشم. 09352833310

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 245. رسول کورده ای
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۱

  با سلام من کارشناس عمران هستم با سابقه 6 ما ناظر اجرایی در شهرداری و1سال اجرایی در شهر پارسیان اماده همکاری در زمینه های نقشه برداری وساختمانهای اسکلت بتنی و اسکلت فولادی وسرپرست کارگاه و انجام کارهای اتوکد و بارگذاری ساختمان و ایتبس تا حدودی و اجرایی میباشم .09173640753

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 246. رسول کورده ای
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۱

  با سلام من کارشناس عمران هستم با سابقه 6 ما ناظر اجرایی در شهرداری دو 1سال اجرایی در شهر پارسیان اماده همکاری در زمینه های نقشه برداری وساختمانهای اسکلت بتنی و اسکلت فولادی وسرپرست کارگاه و انجام کارهای اتوکد و بارگذاری ساختمان و ایتبس تا حدودی و اجرایی میباشم از شهرستان پارسیان.09173640753

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 247. مهرداد طالبی
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۱

  سلام اینجانب مهرداد طالبی لیسانس حسابداری هستم که دارای 10 سال سابقه کاری به صورت پیمانکاری و پروژه ای بوده که خواستار کار در عسلویه و مناطق جنوبی می باشم
  شماره تماس 09363217525

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 248. بلییل
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۱

  یلیسلل

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 249. محمود مسکرنژاد
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۱

  با سلام اینجانب محمود مسکرنژاد دارای مدرک مدیریت بازرگانی ساکن استان خوزستان شهرستان دزفول آمادگی خود را جهت همکاری اعلام می دارم .
  همراه : 09163458001

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 250. سعید عسگری
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۱

  با سلام
  اینجانب سعید عسگری دارای مدرک کارشناسی عمران از دانشگاه دولتی با 6 سال سابقه کار (که از این مدت 3 سال آن استراکچر و سیویل صنعتی می باشد)تمایل به فعالیت در منطقه عسلویه دارم
  با تشکر
  09190430942

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 251. مسعود رمضانزاده
  خرداد ۱۱, ۱۳۹۱

  سلام
  مسعود رمضانزاده هستم ، ليسانس الکترونيک با سابقه کار در کارگاه ابزار دقيق پتروشيمي بجنورد، نصب ،تعمير و نگهداري آسانسور، نصب و نگهداري سيستم هاي حفاظتي ، امنيتي و ups.
  تمايل به فعاليت در منطقه عسلويه دارم.
  با تشکر
  شماره تلفن:09151884043
  05842249706

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 252. رسول خزائی
  خرداد ۶, ۱۳۹۱

  با سلام رسول خزائی هستم با مدرک مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حدود 14 سال سابقه کار در امور اجرای ابینه های بتنی و فلزی و هم چنین امور دفتر فنی و مدیریت امور قراردادها و پیمان رسیدگی فعالیت دارم . هم اکنون توانایی همکاری با شرکتهای منطقه عسلویه را دارم 09124946400

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 253. با سلام من سیدمحمدفرید حسینی لیسانس مهندسی برق-الکترونیک داای4سال سابقه کار واشنا بهavr=plc اماده کار درعسلویه هستم باتشکر:حسینی09190826441

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 0

 254. با سلام من سیدمحمدفرید حسینی لیسانس مهندسی برق-الکترونیک دارای4سال سابقه کار واشنا به تابلو برق وavr-plc اماده کار در منطقه عسلویه هستم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 255. محسن رحیمی
  خرداد ۵, ۱۳۹۱

  با سلام
  اینجانب محسن رحیمی دارای مدرک مهندسی عمران -عمران و با 9 ماه سابقه کار ، و آماده کار در مناطق جنوبی و عسلویه هستم.
  با تشکر
  شماره تماس 09373347363
  91/03/05

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 256. با سلام.
  فروشگاه و نمایشگاه تجهیزات شبکه خلیج پارس واقع منطقه پارس جنوبی اماده ارائه هر نوع همکاری در زمینه تجهیزات شبکه و محصولاتت مرتبط با IT را دارا می باشد.
  دارای انبار کالا در شهرستان کنگان. نمایندگی از معتبر ترین برندهای تجاری.
  شهرستان کنگان- بلوار ساحلی – بعد از خیابان آزادی – شبکه خلیج پارس
  09193244438 – 09175129787 میثم جوکار

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 257. اکبر بهدادفر
  اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۱

  با سلام مهندس مکانیک جامدات هستم با چهار سال سابقه کار در تعمیر ونگهداری پتروشیمی پارس عسلویه وطرح توسعه فاز سیزده کنگان(کارشناس نصب وتجهیزات) آماده همکاری می باشد.09141586350

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 258. پگاه فتحی رار
  اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۱

  salam,pegah fathiye rad,daraye madrake kardaniye sanayee shimiyai hastam.juyaye kar dar mantagheye asaluye.motshakeram

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 9 Thumb down 3

 259. سجاد راد سلیمانی
  اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۱

  با سلام احتراما” اینجانب سجاد راد سلیمانی دارای مدرک مهندسی عمران-عمران با سه سال سابقه کار در بندر عسلویه و چاههای نفت کنارتخته آماده همکاری در طرحهای شما هستم. با تشکر 27/02/91 شماره تماس 09176663138-09174810804

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 260. مریم
  اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۱

  با سلام و خسته نباشید اینجانب دارای لیسانس شیمی محض وفوق لیسانس شیمی فیزیک و آشنایی کامل با زبان انگلیسی آماده همکاری با شما هستم و از ناظرین سایت تقاضای ملاحظه نظرات را دارم.تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 261. مجتبی حیدری
  اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۱

  اینجانب مجتبی حیدری ساکن شهرستان برازجان دارای مدرک تحصیلی کادانی برق الکترونیک با معدل (15.81)و کارشناسی برق مخابرات با معدل (16.75) و دارای مدرکهای فنی حرفه ای: plc و برقکار صنعت نفت و تعمیرکار تلفن مباشم و در ضمن مسلط به نرم افز cisco (طراحی شبکه) و تعمیر وسایل الکترونیکی هستم و با اکثر نرم افزارهای کامپیوتری و اینترنتی اشنایی دارم و امادگی همکاری با کلیه شرکتها و پیمانکارها هستم.
  تلفن تماس: 07734241408 و 09176428630

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 262. محسن سرشار
  اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۱

  اینجانب محسن سرشار پور مهندس مکانیک سابقه 2 سال ناظر hse اماده همکاری در طرح های شما هستم 09354545479

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 263. دانیال طاهری
  اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۱

  با سلام.اینجانب دانیال طاهری فوق لیسانس عمران-سازه با 2 سال سابقه کار در شرکت های پیمانکاری و مهندسین مشاور،آماده با فعالیت در طرح های شما هستم.با تشکر
  09177429736

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 264. دانیال طاهری
  اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۱

  با سلام.اینجانب دانیال طاهری فوق لیسانس عمران-سازه با 2 سال سابقه کار در شرکت های پیمانکاری و مهندسیم مشاور آماده به فعالیت در طرح های شما هستم.با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 265. کریم آینه لو
  اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۱

  باسلام و خسته نباشید اینجانب کریم آینه لو دارای مدرک کارشناسی عمران آماده همکاری هستم باتشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 266. سیامک
  اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۱

  سیامک ناطقیان هستم لیسانس مهندسی صنایع آماده همکاری در طرح های شما هستم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 267. iman adlgostar
  اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۱

  iman adlgostar , mohandes omran -omran, daraye 3sal sabeghe kar : 1-nazer dar taavoni maskan niroye entezami fars 2-daftar fani sherkat mehvarsazan parseh 3-mohandes ejraie sherkat aj ,daraye kart payan khedmat va kar dar daftar fani niroye daryaie sepah . ashena ba narm afzar haye auto cad , word .exel va . . . amadeh hamkari mibasham . 0917-313-9963

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 268. علیرضا
  اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۱

  اینجانب علیرضا نقشوار دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی اماده همکاری در پروژه های شما میباشم .

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 269. امین
  اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۱

  اینجانب امین شهاوند مهندس عمران عمران دارای 4سال سابقه کاری مستمر بعنوان سربرست کارگاه و یک سال بعنوان مدی حفاری تونل می باشم .داای مدرک از سازمان فنی حرفه ای نرم افزار ایتبس و اتوکت لذا علاقمند کار در شرکت های فعال در عسلویه در صورت تمایل به صورت تمام وقت می باشم.تلفن09373233512

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 270. صمد
  اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۱

  سلام
  اینجانب کارشناس کنترل پروژه -دارای 5 سال سابقه در پروژه های نفت وگاز آمادگی همکاری دراین حرفه را دارم-لازم به ذکراست که در 2 سال گذشته با سمت مسئولیت واحد کنترل پروژه و برنامه ریزی در قرارگاه خاتم الانبیا همکاری داشته ام وهنوز هم مشغول بکارم-اما تمایل دارم (بدلیل نزدیکی به دانشگاهم) در پارس جنوبی یا هرمزگان کارکنم
  09368277416
  09174543496

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 271. پرویز شاملو
  اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۱

  سلام اینجانب پرویز شاملو متولد 65 هستم دانشجوی عسلویه در رشته ی کارشناسی ارشد عمران و دارای لیسانس عمران امادگی دارم با قیمت توافقی در عسلویه به صورت تمام وقت کار کنم 09198115713

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 272. علی چوپانی
  اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۱

  اینجانب علی چوپانی متولد 1371مشغول به تحصیل در رشته ی ژئوماتیک ودارای 2سال سابقه ی همکاری بامهندسین مجرب وکارکشته هستم وشدیدا خواهان همکاری با هر نهادی می باشم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 273. محمدسلیمانی
  اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۱

  اینجانب محمد سلیمانی متولد70 مشغول به تحصیل درترم 1نقشه برداری ،مایل به همکاری با تمامی شرکت هاونهادهابا حقوق بالای 1.5 میلیون می باشم .

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 274. اقای مرادی
  اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۱

  با سلام
  اینجانب متولد 1367 دارای مدرک مهندسی کنترل ابزاردقیق هستم و تمایل به همکاری با شما هستم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

  • اقاجری
   اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۱

   دانشجوی ترم 4 رشته محیط زیست از دانشگاه صنعتی بهبهان هستم شاگرد اول دانشگاه ونخیه تمایل به همکاری با شما را دارم

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

  • تنمتاناه
   اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۱

   تنبت نتد گک سلبس ذد دهخعسدکحجخد نتنیح کت

   رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 275. مینا امیری
  اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۱

  اینجانب مینا امیری متولد66دارای مدرک لیسانس شیمی کاربردی اماده همکاری با شما میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 276. عبدالرحمن توکلی
  اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۱

  باسلام
  این جانب عبدالرحمن توکلی لیسانس مدیریت بازرگانی با معدل 17ساکن وحدتیه از توابع استان بوشهر و دارای سابقه کار یک ساله در فرودگاه بوشهرآماده همکاری با هرشرایط کار در خور توانای خود با شما می باشم . ضمنا در حال حاضر مشغول به کار نمی باشم .تلفن 09173222516
  باتشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 277. مجتبی مریدی کمال اباد
  اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۱

  با سلام اینجانب مجتبی مریدی لیسانس برق قدرت ساکن یزد و شاغل در کارخانه فولاد یزد تقاضای همکاری با شما را دارم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 278. علیرضا الماسی
  اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۱

  سلام من علیرضا الماسی متولد1367 دارای لیسانس قدرت بامعدل17.52هستم واماده همکاری بادر پروه های شما میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 279. محمد زعفرانیه
  اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۱

  خوب

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 280. محمد زعفرانیه
  اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۱

  این جاتب محمدزعفرانیه راننده گریدر با6سال سابقه کار در شرکتهای بزرگ راهسازی دارای گواهی نامه ویژه جویای کار واماده همکاری هستم تلفن تماس:09158029832

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 281. ساسان کمالی
  اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۱

  اینجانب ساسان کمالی لیسانس شیمی گرایش کاربردی آماده همکاری در طرح های شما هستم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

  • ساسان کمالی
   اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۱

   ساسان کملی هستم لیسانش شیمی گرایش کاربردی آماده همکاری در طرح های شما هستم .09166226113
   09166024360

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 282. سیدآیت کاوسی مقدم
  اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۱

  اینجانب سید آیت کاوسی مقدم دارای لیسانس بهره برداری از منابع نفت آماده همکاری هستم.09171409757

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 283. رضا اميري
  اردیبهشت ۹, ۱۳۹۱

  اينجانب رضا اميري ليسانس صنايع_تكنولوژي صنعتي با معدل 14/84 ميباشم و دوره هاي نرم افزارهاي كنترل پروژه(msp,p6) و ICDL را گذرانده ام.آماده همكاري با تمام شركتها ميباشم.
  همراه:09366408474و09173229031
  Email:ramiri64@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 284. علی رفیعی پور
  اردیبهشت ۹, ۱۳۹۱

  دارای فوق دیپلم نقشه برداری با 4 سال سابقه کار با دوربین های نقشه برداری و ترازیابی در بنیاد مسکن خوزستان و سازمان نقشه برداری آماده همکاری با شما 09363807224

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 285. مهدی محمودی
  اردیبهشت ۸, ۱۳۹۱

  اینجانب مهدی محمودی متولد 1367 لیسانس مهندسی صنایع تولید صنعتی متقاضی کار در عسلویه میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 286. سید محسن موسوی شمامی
  اردیبهشت ۸, ۱۳۹۱

  سلام
  اینجانب سید محسن موسوی مهندسی مکانیک دارای مدارک بازرسی جوش
  (asnt level ii ) (vt.ut.rti.pt.mt)
  و مدارک فنی و حرفه ای (ut.pt.mt)
  و دوره اموزشی (tpm)از(brs)
  و مدرک نقشه خوانی صنعتی
  و نرم افزار catia (فنی و حرفه ای )
  می باشم و در خواست همکاری با شما را دارم 09364010113

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 287. هادی مجاب
  اردیبهشت ۷, ۱۳۹۱

  احتراما اینجانب هادی مجاب دارای مدرک لیسانس مدیریت آموزشی با معدل 16 از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر عباس با 6 سال سابقه کار در زمینه امور اداری و بایگانی،نیاز سنجی آموزشی، طراحی و تدوین دوره های آموزشی، آماده همکاری در پروژه های شما میباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 288. فرامرز جلالی
  اردیبهشت ۶, ۱۳۹۱

  سلام من دارای مدرک کارشناس عمران -عمران هستم ودارای 5 سال سابقه کار هستم که مسولیت سرپرست کارگاه وآشنا به متر برآورد وصورت وضعیت میباشم در کارهای ساختمانی واجرای مشکلی ندارم ومی توانم با آبهای عسلویه کار کنم وآماده همکاری با شرکت شما می باشم .تلفن همراه 09144200445 با تشگر جلالی

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 289. امیر صدریان جیران
  اردیبهشت ۶, ۱۳۹۱

  دارای مدرک مهندسی عمران با سابقه 5 سال سابقه فعالیت در قسمت اجرا و دفتر فنی و آشنا با شرایط اقلیمی منطقه آماده فعالیت با شرکتهای پیمانکاری
  09124306620

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 290. طیبه مفاخری
  اردیبهشت ۵, ۱۳۹۱

  سلام من دارای مدرک تیسانس رشته ایمنی صنعتی و محیطکار میباشم و آماده همکاری در عسلویه میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 291. احسان
  اردیبهشت ۵, ۱۳۹۱

  اینجانب احسان شمسی دارای کارشناسی حسابداری با معدل 17.68 می باشم و آماده همکاری در طرحهای شما هستم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 292. مصطفی دهقانی
  اردیبهشت ۴, ۱۳۹۱

  با سلام وآرزوی موفقیت
  مهندس شیمی آشنا به نرم افزار HYSYS و Piping ساکن شیراز آماده همکاری با تمامی شرکت های وابسته به صنایع شیمیایی هستم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 293. رضا رستمی
  اردیبهشت ۳, ۱۳۹۱

  با سلام
  مهندسی مکانیک سیالات از دانشگاه آزاد مشهد
  2 سال سابقه کار در زمینه تاسیسات
  مسلط به اتوکد و آفیس و آشنا به کریر و کتیا و ای پنت
  مجرد
  متقاضی کار در عسلویه
  09158815076

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 294. مهران احمدی مطلق
  اردیبهشت ۳, ۱۳۹۱

  اینجانب مهران احمدی مطلق ساکن اهواز مدرک فوق دیبلم دارای 10سال سابقه کاردرشرکت لوله سازی اهواز بعنوان بازرس NDTوبازرس جوش ورنگ وپوشش ،مدت 2سال باشرکت بازرسی فنی ایرانیان همکاری داشته بعنوان بازرس رنگ ،پوشش همچنین مدتی تکنسین کالیبراسیون بوده ودراین رابطه دارای مدارک مختلف بوده وآماده همکاری می باشم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 295. رضا
  اردیبهشت ۳, ۱۳۹۱

  اینجانب رضا حسنی کارشناس عمران با 14 سال تجربه کاری در شرکتهای مهندسی مشاور در راه سازی و سابقه کاری در پروژه های ساختمانی به عنوان ناظر عالی و مهندس کارگاه آماده همکاری میباشم .

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 296. رضا
  اردیبهشت ۳, ۱۳۹۱

  اینجانب رضا حسنی با 14 سال تجربه کاری در شرکتهای مهندسی مشاور در راه سازی و سابقه کاری در پروژه های ساختمانی به عنوان ناظر عالی و مهندس کارگاه آماده همکاری میباشم .

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 297. mousavi_adel
  اردیبهشت ۳, ۱۳۹۱

  اینجانب عادل موسوی ساکن استان بوشهر دارای لیسانس برق با معدل 16.09 آماده همکاری در پروژه های شما می باشم
  تماس:09171758945

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 298. R.jafari
  اردیبهشت ۱, ۱۳۹۱

  خدمات هوایی/صنعتی دریایی ایران

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 299. R.jafari
  اردیبهشت ۱, ۱۳۹۱

  مرکز خدمات هوایی ایران
  اجاره انواع هلیکوپتر و هواپیما/بالن/کایت/ایرشیپ/پاراموتور…
  تصویربرداری و عکاسی هوایی/صنعتی/تبلیغاتی/تیزر
  عکاسی 360 درجه
  09196028059 جعفری
  88603699

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 300. سعید
  اردیبهشت ۱, ۱۳۹۱

  با سلام
  سعید هستم مهندس عمران با دو سال سابقه کار در بخشهای سد و شبکه آبرسانی و نظارت.آماده همکاری با شما هستم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 301. ايوب نوري
  فروردین ۳۰, ۱۳۹۱

  باسلام، ايوب نوري متولد63و فارغ التحصيل مهندسي بهره برداري نفت ميباشم،امادگي خودرا جهت همكاري باشما عزيزان اعلام ميدارم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 302. مجید حسین پور
  فروردین ۲۹, ۱۳۹۱

  اینجانب دارای مدرک مهندسی برق قدرت آماده همکاری در طرح های شما را دارم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 303. محسن کرد
  فروردین ۲۸, ۱۳۹۱

  سلام.اینجانب محسن کرد دارای مدرک لیسانس برق اماده همکاری در طرح های شما هستم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 304. آرش كاظمي ساعي
  فروردین ۲۸, ۱۳۹۱

  اينجانب آرش كاظمي ساعي داراي مدرك ليسانس مكانيك گرايش سيالات و مدرك piping از موسسه نوين پارسيان تهران ميباشم آماده به همكاري در پروژه هاي شما هستم.09148878549

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 305. حسن اسدیان
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۱

  مهندس عمران با 6 سال سابقه کار در پروژه های عسلویه و شرکت های پیمانکاری ومشاوره ای و اشنا با نرم افزار های مهندسی عمران وئ تنظیم وبررسی صورت وضعیت و شرایط پیمان و عمور فنی و اجراایی پرو ژها تلفن تماس 09173316786 -07327222298

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 306. کامران اخوت
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۱

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 307. اسماعیل
  فروردین ۲۳, ۱۳۹۱

  اینجانب دارای مدرک لیسانس برق الکترونیک و آشنا به کنترل کننده های صنعتی
  plc آماده همکاری با تمام شرکت هامی باشم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 308. محسن قدسی
  فروردین ۲۲, ۱۳۹۱

  احتراما اینجانب محسن قدسی دارای مدرک مهندسی عمران-عمران با 6سال سابقه کار آماده همکاری در پروزه های شما میباشم.تلفن تماس:09133116110

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 309. سید محمد باقر
  فروردین ۲۱, ۱۳۹۱

  اینجانب سید محمدباقر فاطمی اهل بندردیلم دارای لیسانس برق مخابرات اماده همکاری در طرحهای شما هستم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 310. ali
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۱

  با عرض سلام
  مهندس عمران -دارای 17 سال سابقه کاری-کارشناس ارشد مدیریت پروژه-ساکن مشهد-مایل به همکاری در منطقه عسلویه یا تهران -در دفتر فنی-در صورت پرداخت مناسبfreetrafalgar@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 311. مازیار فتاحی
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۱

  با سلام، اینجانب مازیار فتاحی، مهندس عمران.۴سال سابقه پیمانکاری پروژه های شهرداری و مسلط به تمام برنامه های معماری و عمران
  با تشکر
  09111280391

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 312. کریم حقانی
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۱

  اینجانب مهندس عمران، مسلط به نرم افزارهای معماری و عمران و متره با ۳ سال سابقه اجرایی.
  09119266695

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 313. امیر عباس اخجو
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۱

  اینجانب اپراتور تاور کرین و دارای ۵ سال سابقه کار، مشتاق فعالیت در پروژه های عسلویه میباشم
  09354886286

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

  • امید روحی بخش
   فروردین ۲۰, ۱۳۹۱

   اینجانب کارشناس ارشد عمران، مسلط به نرم افزار های معماری و عمران و متره
   دارای ۳ سال سابقه سرپرست کارگاهی.

   09111260498

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 314. امیرعباس اخجو
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۱

  با عرض سلام و خسته نباشید
  اینجانب امیرعباس اخجو، اپراتور تاور کرین و دارای ۵ سال سابقه کار،مشتاق کار در عسلویه میباشم
  با تشکر …
  09354886286

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 315. امیرعباس اخجو
  فروردین ۲۰, ۱۳۹۱

  با عرض سلام و خسته نباشید
  اینجانب امیرعباس اخجو، اپراتور تاور کرین و دارای ۵ سال سابقه کار،مشتاق کار در عسلویه میباشم
  با تشکر …

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 316. قاسم صمدانی
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۱

  کارشناس عمران با تجربه سرپرستی کارگاه مسکن مهر
  09138099690

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 317. مجيد مدد الهي
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۱

  اين جانب مجيد مدد الهي مهندس عمران آماده همكاري با شركت هاي عمراني در عسلويه هستم. 09122889825
  09360751727

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 318. ایمان حسین نژاد
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۱

  اینجانب ایمان حسین نژاد فارغ التحسیل رشته مهندسی عمران اماده همکاری با کمترین حقوق در شرکتهای عمرانی هستم. (مسلط بر نرم افزارهای اتوکد- ایتبس – سپ و … هستم )

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 319. عرفان محمدی
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۱

  اینجانب عرفان محمدی مهندس عمران اماده همکاری با شرکت های عمرانی در عسلویه هستم.
  09132034929

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 320. علیرضا محکم فرد
  فروردین ۱۸, ۱۳۹۱

  اینجانب علیرضا محکم فرد دارای مدرک کارشناسی صنایع شیمیایی از دانشگاه آزاد ماهشهر اشنا به نرمافزارهای تخصصی رشته شیمی آماده همکاری با شرکت های منطقه عسلویه می باشم. 09177002452

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 321. علیرضا
  فروردین ۱۸, ۱۳۹۱

  اینجانب علیرضا محکم فرد دارای مدرک کارشناسی صنایع شیمیایی و اشنا به نرم افزار های تخصصی رشته شیمی اماده همکاری با شرکت های عسلویه هستم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 322. رضا رستمی
  فروردین ۱۶, ۱۳۹۱

  اینجانب رضا رستمی مهندس مکانیک – سیالات ، دارای 2 سال سابقه کار در زمینه پروژه های گاز و تاسیسات ساختمانی و مسلط به مسئولیت های کارگاهی و نرم افزارهای autocad , office, carrier و آشنایی متوسط با نرم افزار های catia و epanet و آماده همکاری با شرکت های مشاور و پیمانکار در عسلویه می باشم .
  تلفن تماس : 09158815076

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 323. بلال كريم بور
  فروردین ۱۶, ۱۳۹۱

  سلام اينجانب فارغ التحصيل رشته مهندسي صنايع از دانشكاه علم و صنعت هستم حدود 7 سال سابقه كار در زمينه برنامه ريزي توليد و بروزه هستم آشنايي كامل به نرم افزارهاي آفيس و مايكروسافت بروزه و بريماورا و اتوكد دارم علاقه مندم به كسب درامد بيشتر هستم و در حال حاضر در تبريز مشغول به كار هستم. متشكرم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 324. محمدنوری
  فروردین ۱۶, ۱۳۹۱

  اینجانب محمد نوری،دارای لیسانس معماری،مسلط به نرم افزارهای:اتوکد،تری دی مکس،فتوشاب.آماده همکاری باشرکت های ساختمانی عسلویه.
  09376472134

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

  • محمدنوری
   فروردین ۱۹, ۱۳۹۱

   ok

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 325. بابك
  فروردین ۱۶, ۱۳۹۱

  اينجانب بابك بذرافشان فوق ديپلم صنايع شيميايي از آموزشكده فني شهيد رجايي شيراز هستم، كه داراي 2 سال سابقه كار در ضمينه توليد مواد آزمايشگاهي، 3 سال سابقه در ضمينه نرم افزاري و در حال حاضر در ضمينه پارچه فيلترهاي صنعتي، آماده همكاري با شركت هاي عسلويه هستم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 326. مهدی کاشی
  فروردین ۱۶, ۱۳۹۱

  با سلام و تبریک سال نو
  اینجانب فوق دیپلم معماری دارای سابقه سرپرست کارگاه سوله سازی گمرک در شهر مرزی در حال حاضر بیکار می باشم و خیلی مشتاق هستم که در عسلویه کارهای ساختمانی انجام دهم با شرایط آب و هوایی سخت مشکل ندارم و برایم کار مهم است در صورت نیاز با شماره 09373068678 تماس بگیرید با تشکر فراوان از شما و امید به همکاریتان

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 327. عباسی
  فروردین ۱۶, ۱۳۹۱

  اینجانب دارای مدارک ذیل-ساکن تهران مایل به کار کردن با یکی از شرکت های فعال در عسلویه هستم.
  -مدرک نقشه کشی دست درجه یک 900 ساعت
  -مدرک نقشه کشی دست درجه دو 900 ساعت
  -مدرک کارور auto cad
  آشنا با نرم افزار های مهندسی مکانیک
  -CATIA
  -Solid Works

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 328. حمیدرضا جعفری
  فروردین ۱۶, ۱۳۹۱

  اینجانب حمیدرضا جعفری فوق لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه تربیت مدرس تهران و آشنا به کلیه مدارک فرایندی و ایمنی صنایع پتروشیمی و نفت و گاز آماده همکاری با شرکت های فعال هستم. 09144038209

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 329. رضا جلالی
  فروردین ۱۵, ۱۳۹۱

  اینجانب لیسانس معماری اماده همکاری با شرکتهای معتبر هستم.
  09149575548

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 330. یونس رادگودرزی
  فروردین ۱۴, ۱۳۹۱

  اینجانب یونس رادگودرزی متولد 1366 با مدرک کارشناسی عمران-عمران با سابقه در دفتر فنی CIVILحاضر به همکار به همکاری میباشم.09366252021 -09124687994

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 331. صابر
  فروردین ۱۴, ۱۳۹۱

  عضو جامعه مهندسين كشور انگلستان- فارغ التحصيل از انگليس و سابقه كار خوب علاقمند به همكاري در ضمينه پروژه هاي اتوماسيون صنعتي

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 332. خلیل پرندآور
  فروردین ۱۲, ۱۳۹۱

  اینجانب خلیل پرندآور 22سال تخصص در زمینه ی پایپینگ و فعالیتم در عسلویه به عنوان سوپر وایزر در فاز های 2و3و4و5و6و7و8 بوده است به عنوان سرپرست کارگاه در پالایشگاه اصفهان فعالیت داشتم وبا شرکت های متعدد زیادی کار کردم و آماده همکاری در هر کجای ایران و خارج از کشور می باشم به عنوان ناظر سوپر وایزر و سرپرست کارگاه.
  شماره تماس 09371941825
  09369260838

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 333. سینا کیانی
  فروردین ۱۰, ۱۳۹۱

  با سلام من مهندس شیمی گرایش پالایش هستم و امادگی کامل خود را با شرکتهای معتبر اعلام میدارم 09123267939

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 334. ژیلا روستا
  فروردین ۹, ۱۳۹۱

  با سلام
  من ژیلا روستا دارای مدرک کارشناسی الکترونیک ومدرک plcمیباشم ومتقاضی کار در امور دفتری و مهندسی در عسلویه میباشم.
  باتشکر
  09173875878

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 335. حبيب حيدري
  فروردین ۶, ۱۳۹۱

  باسلام من مهندس برق هستم آشنايي كامل با plc و اتوماسيون صنعتي دارم و دوره هاي فني و حرفه اي برق صنعتي درجه يك و پي ال سي رفتم جوياي كار در عسلويه هستم 09383440323

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 336. سید احمد سجادی
  فروردین ۳, ۱۳۹۱

  اینجانب سید احمد سجادی دارای مدرک کارشناسی ارشد شیمی آلی هستم و آشنا به قسمتهای مختلف NGL هستم و آشنا به کارهای آزمایشگاهی و دارای سابقه کار در واحد HSE هستم.آماده همکاری با شرکتهای عسلویه و توابع هستم
  0917723570

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 337. مسعود همتی
  اسفند ۲۹, ۱۳۹۰

  اینجانب مسعود همتی دارای لیسانس مهندسی عمران-عمران با 2سال تجربه کاری و آماده همکاری در پروزه های عمرانی در جنوب کشور هستم 09149022906

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 338. مسعود همتی
  اسفند ۲۹, ۱۳۹۰

  اینجانب مسعود همتی دارای لیسانس مهندسی عمران-عمران هستم و آماده همکاری در پروزه های عمرانی در جنوب کشور هستم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 339. سید محمد بنی هاشمی
  اسفند ۲۳, ۱۳۹۰

  اینجانب سید محمد بنی هاشمی مهندس برق قدرت آشنا به نرم افزارهای طراحی ومهندسی قدرت آماده همکاری با شرکتهای فعال در عسلویه میباشم.
  09132696076-09376877575

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 340. مهدی حجت فرسنگی
  اسفند ۲۲, ۱۳۹۰

  اینجانب مهدی حجت فرسنگی دارای مدرک مهندسی مخازن نفت و ناظر HSE شامل مدارک HSE و ohsas 18001 و نیز قادر به شبیه سازی مخازن نفت و گاز با نرم افزار eclipse و نیز اشنا به زبان انگلیسی میباشم.امادگی خود را جهت همکاری با پیمانکاران محترم و … فعال در عسلویه و … اعلام می نمایم.
  tel : 09176077710

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 341. مهدی حجت فرسنگی
  اسفند ۲۲, ۱۳۹۰

  اینجانب مهدی حجت فرسنگی دارای مدرک مهندسی مخازن نفت و ناظر HSE شامل مدارک HSE و ohsas 18001 و نیز قادر به شبیه سازی مخازن نفت و گاز با نرم افزار eclipse و نیز اشنا به زبان انگلیسی میباشم.امادگی خود را جهت همکاری با پیمانکاران محترم و … فعال در عسلویه و … اعلام می نمایم.
  tel : 09176077710_0

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 342. ابوالفضل صفری
  اسفند ۲۱, ۱۳۹۰

  اینجانب ابوالفضل صفری مهندس مواد گرایش متالورزی صنعتی از دانشگاه صنعتی فولاد اصفهان دارای مدرک levell II VT مطابق با استاندارد ASNT و آشنا به بازرسی چشمی جوش آماده همکاری در شرکت های فعال منطقه عسلویه می باشم.09357342912

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 343. باسلام به تمامی فعالان عرصه علم وصنعت
  آموزشگاه آزاد علوم وفنون ایمنی وبهداشت با مجوز رسمی از وزارت کارواموراجتماعی ،جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی وبا بهره گیری از اساتید مجرب آماده ارائه خدمات آموزشی ایمنی ،بهداشت کار ،آتش نشان صنعتی ،فرماندهی حریق ،امداد ونجات شهری وصنعتی با گواهینامه بین المللی میباشد.www.apjcom.com 09163533253

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 344. مجتبی ابراهیمی
  اسفند ۱۵, ۱۳۹۰

  اینجانب مجتبی ابراهیمی دارای مدرک مهندسی برق قدرت وآشنابه PLCوETAP که آماده همکاری باشرکتهای فعال درعسلویه می باشم. 09139703304

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 345. محسن جلالی
  اسفند ۱۳, ۱۳۹۰

  اینجانب محسن جلالی مهندس برق الکترونیک دارای سابقه 13 ماه میباشم وآشنا به سیستم های اتوماسیون صنعتی و مانیتورینگ وکار با میکروکنترلر های avr وتعمیرات ونگهداری خطوط تولید ونرم افزار های برق والکترونیک میباشم.
  09125555733

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 346. محسن جلالی
  اسفند ۱۳, ۱۳۹۰

  اینجانب محسن جلالی مهندس برق الکترونیک دارای سابقه 13 ماه میباشم وآشنا به سیستم های اتوماسیون صنعتی و مانیتورینگ وکار با میکروکنترلر های avr وتعمیرات ونگهداری خطوط تولید ونرم افزار های برق والکترونیک میباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 347. سید علی حسینی
  اسفند ۱۲, ۱۳۹۰

  اینجانب سید علی حسینی دارای مدرک مهندسی مکانیک جامدات و اشنا به piping و catiav5 و بازرسی فنی جوش هستم
  و با محیط کارگاهی و فرایند های ساخت قطعات اشنایی دارم
  متقاضی اشتغال در عسلویه می باشم

  09163184603

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

  • احمد مشایخ
   اسفند ۱۵, ۱۳۹۰

   اینجانب احمد مشایخ دیپلم کامپیوتر دارم از اصفهان با پراید سواری 131SX آماده همکاری در ضمینه رانندگی یا راه اندازی سیستمهای کامپیوتری در عسلویه میباشم.09383319918-09397045967

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 348. سید علی حسینی
  اسفند ۱۲, ۱۳۹۰

  اینجانب سید علی حسینی دارای مدرک مهندسی مکانیک جامدات و آشنا با piping ….catiav5 و بازرسی فنی جوش هستم و با محیط کارگاهی و فرایند های ماشین کاری و ساخت اشنا هستم
  متقاضی اشتغال در عسلویه می باشم
  09163184603

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 349. امیر کریم زاده
  اسفند ۱۰, ۱۳۹۰

  لیسانس معماری مسلط به نرم افزارهای معماری ونظارت پروژه ساختمانی

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 350. علی اصغر علویان
  اسفند ۱۰, ۱۳۹۰

  اینجانب علویان نقشه بردار 10 سال سابقه هستم و آماده همکاری با شرکتهای نیازمند به نقشه بردار میباشم.09168749260

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 351. علی اصغر علویان
  اسفند ۱۰, ۱۳۹۰

  اینجانب علویان نقشه بردار 10 سال سابقه و آماده همکاری با شرکتهای نیازمند به نقشه بردار فنی میباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 352. علی جسین عرابی
  اسفند ۱۰, ۱۳۹۰

  با سلام مهندس عمران با سابقه کار نسبتا بالا مسلط به نرم افزار های رشته معماری و عمران آماده همکاری با شرکت های تابعه در عسلویه می باشم
  09167303087

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 353. علی جسین عرابی
  اسفند ۱۰, ۱۳۹۰

  با سلام مهندس عمران با سابقه کار نسبتا بالا مسلط به نرم افزار های رشته معماری و عمران آماده همکاری با شرکت های تابعه در عسلویه می باشم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 354. سید هاشم هاشمی
  اسفند ۶, ۱۳۹۰

  اینجانب جویای کار در عسلویه با مدرک مهندسی مکانیک سیالات آشنا به catia,working model3d auto cad , ansis pipe expect شماره تماس09380086019

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 0

 355. سید هاشم هاشمی
  اسفند ۶, ۱۳۹۰

  اینجانب دارای مدرک مهندسی مکانیک سیالات مسلط به catia working model3d ,autocad ,piipe expert,ansis با دو سال سابقه کار جویای کار در عسلویه هستم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 356. اسماعیل وفایی
  اسفند ۳, ۱۳۹۰

  09366982614

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 357. پوراسکندری
  اسفند ۳, ۱۳۹۰

  اینجانب فرزادپوراسکندری مهندس ساختو تولیدهستم. درزمینه طراحی وساخت قالبهای پلاستیک وسنبه ماتریس تجربه ومهارت دارم.ومسلط به نرم افزارهای طراحی سه بعدی(catia&solid works)هستم.مهارت کامل در زمینه ماشین کاری دارم. دارای پایان خدمت و سن25 .
  آماده همکاری با یکی از شرکتهای منطقه عسلویه هستم.
  09196375690

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

  • اسماعیل وفایی
   اسفند ۳, ۱۳۹۰

   مهندس مکانیک سیالات هستم آشنا به piping ,pdms,autocad,وبازرسی جوش آماده همکاری با شرکتهای عسلویه هیتم

   رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

  • اسماعیل وفایی
   اسفند ۳, ۱۳۹۰

   مهندس مکانیک سیالات هستم آشنا به piping ,pdms,autocad,وبازرسی جوش آماده همکاری با شرکتهای عسلویه هستم09366982614

   رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 358. کرامت جوکار
  بهمن ۳۰, ۱۳۹۰

  اینجانب کرامت جوکار کارشناس زمین شناسی و کارشناسی ارشد هیدروژئولوژی از دانشگاه شهید چمران اهواز می باشم. آماده همکاری با شرکت های فعال در عسلویه می باشم. 09175864352

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 359. سید میثم حسینی
  بهمن ۱۲, ۱۳۹۰

  اینجانب میثم حسینی مهندس مکانیک جامدات تولید کننده و مجری 3d panel و توری مش میباشم.اماده همکاری با شرکت های ساختمانی در عسلویه میباشم.09124376539-09352229131

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 360. سجاد
  بهمن ۹, ۱۳۹۰

  با عرض سلام
  اینجانب متقاضی کار در عسلویه می باشم دارای مهندسی کامپیوتر با معدل 17/01 می باشم و دارای یک سال سابقه کار نبز هستم.
  لطفا اینجانب را راهنمایی فرمایید. با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 361. رسول
  بهمن ۶, ۱۳۹۰

  سلام این جانب رسول خانی کارشناس کنترل ابزار دقیق دارای کارت پایان خدمت دارای 3سال سابق کار در زمینه برق و کنترل آماده همکاری در زمینه برق و کنترل با شرکتهای فعال می یباشم
  09137091866

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 362. زینل
  دی ۲۹, ۱۳۹۰

  سلام
  جویای کار
  دارای مدرکUT I&II-VT I&IIوکاردان مهندسی شیمی

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 363. داداشی
  دی ۲۸, ۱۳۹۰

  بنده جعفر داداشی مهندس عمران -عمران دارای کارت پایان خدمت و همچنین سهسال گواهی فعالیت با شهرداری و گذراندن امریه سربازی در اداره کل راه و ترابری استان گیلان بعنوان مهندس ناظر پروژه ها و همچنین آشنایی به اتوکد وetabs وsafe ودارای مدرک نقشه برداری درجه (3)و (2) و(1) وپیشرفته می باشم و خواهان همکاری با صنعت نفت و گاز می باشم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 364. ابوالفضل
  دی ۲۷, ۱۳۹۰

  باسلام اينجانب داراي مدرك كارشناسي مكانيك ساخت وتوليد 27 ساله وساكن استان فارس وداراي مداركvt level II وبازرسي جوش سطح 1و2 ازانجمن جوشكاري وازمايشهاي غير مخرب ايران ومدرك كليد فولادازكانون توسعه فناوري ومكانيك ايران ومدرك تراشكاري وفلزكاري ازفني وحرفه اي وتوانايي كارباsolid works ,office و اشنا با جوشكاري ميگ ومگ هستم .تمايل دارم بايكي ازشركت هاي فعال درمنطقه عسلويه همكاري كنم.با تشكر.sadyeshiraz714@gmail.com

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 365. سعید
  دی ۲۵, ۱۳۹۰

  سلام اینجانب دارای مدرک کاردانی صنایع شیمیایی هستم
  خدمت هم کردم
  کار ندارم!!!!!!!
  نیازمند کمک
  09187560337

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 366. رحیم زاده هستم
  دی ۲۲, ۱۳۹۰

  اینجانب دارای مدرک مهندسی متالورژی هستم و دارای مدرک بازرسی جوش VT , PT & MT LEVEL 1/2 و شناخت تجهیزات صنایع نفت و گاز و آشنا با شرکتهای مشاور نفت و گاز .دارای سابقه بازرسی جوش در سازه فلزی از شرکت طوبی تاک . 09190291868

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 0

 367. رحیم زاده هستم
  دی ۲۲, ۱۳۹۰

  اینجانب دارای مدرک مهندسی متالورژی هستم و دارای مدرک بازرسی جوش VT , PT & MT LEVEL 1/2 و شناخت تجهیزات صنایع نفت و گاز و آشنا با شرکتهای مشاور نفت و گاز .دارای سابقه بازرسی جوش در سازه فلزی از شرکت طوبی تاک .

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 368. رضارضازاده
  دی ۲۰, ۱۳۹۰

  لیسانس صنایع غذایی هستم و درخواست شغل در منطقه عسولیه دارم و متاهل می باشم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 369. جوادی
  دی ۱۹, ۱۳۹۰

   با سلام فروشگاه بهران فتینگ تامین کننده تجهیزات مکانیکال اعم از لوله اتصالات شیرآلات فلنچ گاسکت با سابقه چندین سال موفقیت در تامین کالا با کیفیت خوب و اورچین اروپایی با قیمت مناسب در کمترین زمان ممکن دارای سابقه همکاری با فازهای 9و 10 پارس جنوبی را دارد لذا در صورت تمایل همکاری با شماره های تماس حاصل فرمایید تلفن 02133946363 فاکس 02133907328

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 370. زهره
  دی ۱۴, ۱۳۹۰

  سلام، سیاهش تابلو هست که بندپ میخواد، اگه کسی روپیداکردی منم هستم
  زهره

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

  • مهدي جليليان
   فروردین ۱۹, ۱۳۹۳

   منم قبولت دارم

   رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 371. اميركياني
  آذر ۳۰, ۱۳۹۰

  سلام .اينجانب داراي مدرك كارشناسي پليمر گرايش علوم رنگ هستم و مدت عديدي است كه بيكار ميباشم با توجه به اينكه در منطقه ويژه ماهشهر سكونت دارم شرايط كار برايم فراهم نشده و علاقه مندم در رشته تخصصي خود در زمينه پتروشيمي مشغول به كار بشم.ممنون

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 0

 372. توانا گستر امواج -09123382367
  آذر ۲۹, ۱۳۹۰

  این شرکت با در اختیار داشتن کادری مجرب و کار ازموده در راستای توسعه کشور آماده همکاری با تمامی شرکتهای مخابراتی و ارتباطی و پیمانکاران محترم بخش خصوصی میباشد/

  تلفکس 77061935-021 3382367-0912

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 373. توانا گستر امواج -09123382367
  آذر ۲۹, ۱۳۹۰

  کلیه لوازم مخابراتی اعم از لوازم نصب زیمنس و nec
  کلیه لوازم شبکه – شبکه مخابراتی و شبکه کامپیوتری
  کلیه کانکتورهای مخابراتی و سیم و کابلهای مخابراتی و کامپیوتری و فیبر نوری
  کلیه مفصلهای حرارتی فیبر و TA
  انواع جعبه پستهای مخابراتی به همراه ترمینالهای مخصوص

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 374. سعید
  آذر ۲۲, ۱۳۹۰

  با سلام و آرزوی موفقییت برای شما

  من مهندس طراحی مکانیک هستم حتی با کار انبار داری هم موافق هستم خواهش میکنم یه نظر به ما بندازید دیگه خسته شدم از بیکاری چون بیکارم زن بهم نمیدن 32 سالمه تو این مدت همش دنبا درس بودم مدرک اتوماسیون مالی هم دارم مدرک catia هم دارم ولی من امیدم به خدا رو از دست نمیدم
  به امید موفقیت برای همه جوان ها.
  09380070938

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 7 Thumb down 0

 375. شركت حمل و نقل سالار بيدخون
  آذر ۲۲, ۱۳۹۰

  قبول حمل از مبدا عسلويه به تمام نقاط كشور ، ترخيص كالا از گمركات كشور با كادر مجرب ،‌ داراي انبار اختصاصي براي ترخيص كالا ،‌ فعال در حمل و بارگيري كانتينر و همكاري با شركت هاي معتبر ،‌ حمل مواد پتروشيمي پلي اتيلن به تمام نقاط كشور
  تلفن تماس : 09176333763

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 376. Vara Design Engineering CO.
  شرکت مهندس مشاور ورا ء ترسیم ایده

  با بهره گیری از افراد متخصص و مجرب سعی درارائه خدمات در زمینه طراحی،محاسبه و بخصوص تهیه وتولید نقشه های کارگاهی برای سازه های اسکلت فلزی (جوشی و پیچ و مهره)و تجهیزات نفت و گاز و پتروشیمی شامل سازه های Aircooler,PipeRack,Reformer و سازه های نیروگاههای سیکل ترکیبی و صنعت سیمان و…دارد.

  با توجه به سوابق کاری و تجربیات متخصصان این شرکت در پروژه های مختلف از جمله صنایع نفت و گاز ،پتروشیمی ،سیمان و نیز انواع پروژه های صنعتی وشهری با هدف ارتقاء سطح کیفی ساخت و نصب سازه های فلزی بخصوص در پروژه های مسکونی و تجاری و سوق دادن سازندگان به ساخت سازه های پیچ و مهره با توجه به مزیتهای مختلف این سازه ها و استاندارد بودن این نوع سازه قدم به این عرصه گذارده است و توانایی تهیه نقشه های کارگاهی به ظرفیت 2000 تن در ماه دارا ست وبا افتخار آماده همکاری با شما می باشد.لازم بذکر است در صورت نیاز رزومه کاری ارسال می گردد.

  WW.VARATARSIM.COM
  INFO@VARATARSIM.COM

  TEL : 0711-8385216
  CELL:0917 998 5355
  Add: No.208, Sanat Tower, Amirkabir Blv., Shiraz-IRAN

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 377. matin
  آذر ۱۶, ۱۳۹۰

  باعرض سلام وتسلیت به مناسبت فرارسیدن محرم
  می خواستم آینده کاری م شیمی خوب است یانه؟
  باتشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 378. حبيب
  آذر ۱۰, ۱۳۹۰

  سلام مهندس الكترونيك هستم آشنايي كامل با plc طراحي تابلو برق رو بلدم دنبال كار ميگردم09383440323

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 379. حبيب
  آذر ۱۰, ۱۳۹۰

  سلام من مهندس الكترونيك آشنايي كامل باplc هاي رو دارم دوره فني و حرفه اي در زمينه ي plc و برق صنعتي رفتم دنبال كار م خواهشمندم كمكم كنيد ممنون ميشم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 380. علیرضا
  آذر ۶, ۱۳۹۰

  کارشناس ارشد فرآیند پلیمریزاسیون از دانشگاه امیر کبیر
  ali1985reza@gmail.com

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 381. همایون
  آذر ۵, ۱۳۹۰

  سلام
  من لیسانس مکانیک شاخه ساخت و تولید _ دارای مدرک asdl _ودارای مدرک جوشکاری و تراشکاری از فنی حرفهای به صورت جداگانه_ بچه اهواز _24سال سن دارم _به اتوکد و کتیا تثلط دارم _پیش پدرم در کارگاه تراشکاری کار میکنم _
  همیشه به دنبال یادگیری هستم _ با کار کردن با سیستمهای کامپیوتری استعداد فراوانی دارم _ و مجرد هستم _ برای یاد گیری بیشتر دوست دارم در یکی از شرکتهای بزرگ عسلویه مشغول به کار بشم.
  09163689220 با تشکر پاکسرشت

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 382. علي
  آذر ۱, ۱۳۹۰

  مهندسي شيمي جوياي كار-ت:09171670851-ali.hesar@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 383. حسنی
  آبان ۱۹, ۱۳۹۰

  اجاره بیل مکانیکی در مناطق جنوب در 3 شیفت کاری

  ونیازمند راننده بیل مکانیکی با گواهینامه و تجربه و ضامن معتبر

  09359210722

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 384. احمد کیوانی
  آبان ۱۳, ۱۳۹۰

  شرکت فنی مهندسی اران اروین امادگی خود را جهت انجام پروزهای مکانیکال شامل پایپینگ و اجرای مخازن اعلام میدارد شماره تماس09133815385و 03822575958

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 385. مطهری
  آبان ۱۳, ۱۳۹۰

  با عرض سلام و خسته نباشید.اینجانب مهندس برق-الکترونیک و علاقمند به فعالیت در شرکتهای نفت ، گاز و پتروشیمی می باشم.جهت فعالیت در این مکان (حتی بصورت کارآموز برای مدتی) اینجانب را راهنمایی بفرمایید. با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 386. شركت بيمه سينا
  آبان ۸, ۱۳۹۰

  صدوربيمه نامه

  خودرو
  1.ثالث
  2.بدنه
  آتش سوزي
  باربري
  مسئوليت
  1.پزشكان
  2.پيراپزشكان
  3.مدني
  4.كارفرما
  5.ساير
  موتورسيكلت
  حوادث بيمه سينا نمايندگي قشقايي جم
  جم مجتمع تجاري خليج فارس تلفن 07727622807 -09179369245

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 387. info@pkntrade.com

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 388. stockists & suppliers of piping materials in tehran
  valves,pipes,fittings
  size 1/2”up 36 inches
  class 150# up 2500#
  02188245182-4

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 389. مهدی
  مهر ۱۸, ۱۳۹۰

  سلام .من لیسانس عمران دارای کارت پایان خدمت.آشنا به کارهای عمرانی-متره برآوره-Etabs-Safe-Auto cad ودارای مدرک مهارت جوشکاری خواستار کار در جنوب هستم با تشکر 09144264467

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 390. سامان براتی
  مهر ۹, ۱۳۹۰

  با سلام .اینجانب دارای مدرک لیسانس مهندسی شیمی تمایل به کار درز صنعت نفت و گاز را دارم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 391. هادی راد
  مهر ۹, ۱۳۹۰

  spb_rad@yahoo.com
  http://www.conexbanagar.com
  09123458121
  02188995523

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 392. هادی راد
  مهر ۹, ۱۳۹۰

  با اهدا سلام
  احتراما بدینوسیله فعالیت شرکت خود را در قالب توضیح متنی به شرح ذیل تقدیم بینندگان عزیز میدارم02188995525
  طراحی و تولید انواع کانکس واتاقهای پیش ساخته ,کانکس های تولیدی شرکت سازه های پیش ساخته بناگر در دو نوع ثابت و سیار و در ابعاد و اندازه های مختلف و بنا به سفارشات مشتریان گرامی با کیفیت بالا و مطابق با استاندارد تحت نظارت واحد کنترل کیفیت ، برای مصارف ذیل تولید میگردد .

  • کیوسک های نگهبانی .
  • کانکس کارگاهی و تجاری .
  • کانکس های تفریحی و سیاحتی.
  • کاروان واحد های اداری و مسکونی.
  • کانکس های ایمنی و اورژانس .
  •کانکس درمانگاه و کلینیک های صحرایی .
  • کانکس سالن های غذا خوری و آشپز خانه.
  • کانکس خوابگاه دانشجوئی ، مهندسی و کارگری .
  • کانکس سرویس های بهداشتی شامل :توالت ایرانی و فرنگی و حمام.

  شایان توجه اینکه کلیه کانکس های تولیدی این شرکت با توجه به نوع طراحی و متریال مصرفی ؛
  قابلیت های ضد رطوبتی ، ضد خورندگی ، ضد زلزله و مقاومت در برابر تغییرات جوی را دارا میباشد.
  پیشاپیش از بذل توجه آن مدیریت محترم کمال تشکر و امتنان را داریم.
  مدیر یت عامل 09123458121

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

  • شرکت صدراگسترفارس
   آبان ۶, ۱۳۹۰

   با اهداء سلام احتراماً بدینوسیله به اطلاع آن مدیریت محترم میرساند که این شرکت با یک دهه فعالیت در امور بازاریابی-عمرانی-بازرگانی جهت هر گونه همکاری با آن شرکت محترم درخصوص واگذاری تولیدات آن شرکت در سطح استان فارس – منطقه جنوب کشور اعلام آمادگی می نماید .لذا چنانچه تمایل به همکاری با این شرکت را داشته باشید میتوانید با شماره تلفن 2304090-0711 – همراه 09173064295 تماس حاصل فرمائید تا دراین خصوص بیشتر مذاکره گردد .با آرزوی سلامتی وشادکامی .مدیرعامل – محمد مهدی بقاءپور

   رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 393. هادی راد
  مهر ۹, ۱۳۹۰

  با سلام
  اولین طراح و سازنده دارای دفترچه محاسباتی از نظام مهندسی کشور و تایید یه مربوط به سازه های پیش ساخته و کانکس و کاروان

  احتراماً ؛ مفتخریم با نام ” بناگر” به عنوان یکی از شرکت های برخوردار از دانش فنی و استاندارد تولید تحت نظر واحد کنترل کیفیت (Q.C) و مهندسین مجرب و کار آمد در زمینه طراحی و تولید انواع کانکس واتاقهای پیش ساخته خود را معرفی نماییم .
  امید است بتوانیم با اثبات توانمندیهای خود شایسته همکاری و تامین رضایت خاطر شما عزیزان گردیم .

  کانکس های تولیدی شرکت سازه های پیش ساخته بناگر در دو نوع ثابت و سیار و در ابعاد و اندازه های مختلف و بنا به سفارشات مشتریان گرامی با کیفیت بالا و مطابق با استاندارد تحت نظارت واحد کنترل کیفیت ، برای مصارف ذیل تولید میگردد .

  • کیوسک های نگهبانی .
  • کانکس کارگاهی و تجاری .
  • کانکس های تفریحی و سیاحتی.
  • کاروان واحد های اداری و مسکونی.
  • کانکس های ایمنی و اورژانس .
  •کانکس درمانگاه و کلینیک های صحرایی .
  • کانکس سالن های غذا خوری و آشپز خانه.
  • کانکس خوابگاه دانشجوئی ، مهندسی و کارگری .
  • کانکس سرویس های بهداشتی شامل :توالت ایرانی و فرنگی و حمام.

  شایان توجه اینکه کلیه کانکس های تولیدی این شرکت با توجه به نوع طراحی و متریال مصرفی ؛
  قابلیت های ضد رطوبتی ، ضد خورندگی ، ضد زلزله و مقاومت در برابر تغییرات جوی را دارا میباشد.

  پیشاپیش از بذل توجه آن مدیریت محترم کمال تشکر و امتنان را داریم.
  http://www.conexbanagar.com
  09123458121 88995523-5 هادی راد

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 394. علی
  مهر ۲, ۱۳۹۰

  با سلام
  من مهندس مکانیک گرایش طراحی جامدات هستم و سابقه کار در قسمت طراحی یک شرکت در زمینه تجهیزات درون چاهی و بیرون چاهی را دارم که با شرکت های P.O.G.C و ENIایتالیا، N.I.S.O.C و Petro Pars در زمینه طراحی کار شده است.
  haren2006@gmail.com

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 395. مهدی محلوجی
  شهریور ۳۰, ۱۳۹۰

  با سلام ور عرض ادب

  شرکت پرنیان لاستیک مفتخر است اعلام کند با سرمایه گذاری در صنعت بازیافت لاستیک توانسته پودر لاستیک . گرانول ( تایر تریلی و کامیون) از تایر فرسوده با بالاترین کیفیت تولید نماید پودر لاستیک تولید شده در این شرکت برای مصارف
  تولید انواع قطعات لاستیکی ، کفپوش ایزوگام آسفالت لاستیکی و.. به کار میرود

  **************
  همچنین این شرکت یکی از مجهز ترین خصوط تولید کفپوش گرانولی مقاوم در برابر عوامل محیطی (آب ، آفتاب ،و.. ) را در طرح های متنوع دارد.

  این شرکت آماده همکاری با شهرداری عسلویه ،مهد کودکها واقع در عسلویه
  شرکتهای خصوصی در زمینه خدمات شهری در عسلویه میباشد

  ضمنا این شرکت آمادگی دارد تا کلیه اماکن ، پیستهای ورزشی ، چمن مصنوعی با همه تجهیزات آن واقع در عسلویه اسرع وقت با بهترین کیفیت آماده نماید

  شماره تماس: 09122725178
  66901828_021
  مهدی محلوجی

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 396. امیر حسینی
  شهریور ۲۸, ۱۳۹۰

  سلام،
  من فوق لیسانس مهندسی بزق-کنترل از دانشگاه خواجه نصیر،
  زبان: تافل، GRE
  برنامه نویسی: C#، Autocad .Net API, Sap .Net API
  آشنائی با ابزار دقیق، PLC، …
  تلفن: 09131292497

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 6 Thumb down 4

 397. علی
  شهریور ۱۹, ۱۳۹۰

  Hi dear employeer
  im chemical engineer and i gratuated from university and finished my militry service i am readyjoint work or effort
  best regard

  tell:09358954329

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 4

  • ناشناس
   بهمن ۷, ۱۳۹۰

   Hello
   While your English is not good enough, it’s better to write your request in your mother language, rather than a sceond one.
   Cheers

   رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 398. حسین مطلق
  شهریور ۱۹, ۱۳۹۰

  باعرض سلام اینجانب حسین مطلق استادیار دانشکده فنی 28ساله ودارای کاردانی ساخت وتولید و آشایی کامل بانرمافزار catia ودارای سابقه 10ساله در زمینه ماشین سازی وطراحی ماشین ودستگاههای تراش و فرز به طور کاملا مسلط میباشم و آماده همکاری با شرکتهای واقع در عسلویه میباشم. 09193323207

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 399. مسعود گودرزي
  شهریور ۱۸, ۱۳۹۰

  با عرض سلام و خسته نباشيد من داراي مدرك مهندسي عمران- آب و فاضلاب و كارداني عمران-ساختمان ميباشم داراي سابقه 5ساله و علاقه مند به همكاري در پروژه هاي عمراني ميباشم با تشكر

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 400. رضا عباسی
  شهریور ۱