شركتهاي فعال در منطقه عسلويه

بدضعیفمتوسطخوبعالی (4.35 از 5)
Loading...Loading...

مصوبه ایجاد منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس(عسلويه)

منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس(عسلويه)در سال 1377 طبق مصوبه جلسه سي و نهم  شوراي عالي مناطق آزاد تجاري-صنعتي به منظور بهره برداري از منابع نفت و گاز حوزه پارس جنوبي و انجام فعاليت هاي اقتصادي در زمينه نفت و گاز و پتروشيمي در محدوده نوار ساحلي عسلويه و خليج نايبند به وسعت 30 هزار هکتار تاسيس شده است.
سازمان مسئول منطقه « شرکت مهندسی و توسعه نفت » است.
تسريع در تامين گاز مورد نياز کشور، صادرات گاز و ميعانات گازي، تامين خوراک کليه صنايع وابسته به نفت و گاز و پتروشيمي، تسهيل در اجراي پروژه هاي توسعه ميدان گازي پارس جنوبي و جذب سرمايه گزاري هاي خارجي و داخلي، ايجاد پالايشگاه گاز و ميعانات گازي، ايجاد صنايع پتروشيمي وابسته به گاز، جذب صنايع وابسته به نفت و گاز، ايجاد پايانه هاي صدور ميعانات گازي، نفت و سولفور و مشتقات وابسته، LNG انجام خدمات مورد نياز صنايع نفت و گاز و… از عمده ترين اهداف و فعاليت هاي مورد نظر از تاسيس اين منطقه مي باشد.
نزديکي به مخزن گازي مشترک پارس جنوبي به عنوان يکي از بزرگترين مخازن گازي دنيا و نيز امکان صدور توليدات با هزينه اندک، به علت قرار داشتن منطقه در کرانه هاي خليج فارس، فاصله اندک (60 کيلومتر) با پالايشگاه گاز وليعصر(عج) کنگان جهت تامين نياز داخلي و صدور گاز به کشورهاي اروپايي از مزيت هاي اصلي منطقه مي باشد.
درجه حرارت سالانه هوا به طور متوسط 6 درجه سانتيگراد  و متوسط بارندگي 180 ميليمتر است.
فاصله هوايي منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس جنوبي با جزيره کيش 170، چابهار 850 و بندر امام 621 کيلومتر است. فاصله اين منطقه تا بندر عباس 570 و تا تهران 1200 کيلومتر مي باشد.

منطقه‌ ويژه‌ اقتصادي‌ انرژي‌ پارس‌
مديرعامل‌: مهندس سوری
مدير روابط‌ عمومي: آقاي دزفولی نسب
دفتر مركزي: بوشهر ـ عسلويه ـ سازمان منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس
صندوق پستي: 154-75391
تلفن: 7376000 ـ0772
فکس: 6300 737 ـ 0772 ـ تأییدیه: 6200 737ـ 0772
پست الکترونیک:  Info@pseez.ir
سایت :  www.pseez.ir

عسلویه

عَسَلویه به عربی أَعسَلُوه روستایی و یک منطقه عظیم صنعتی از توابع استان بوشهر در جنوب ایران است. این روستا در دوازده کیلومتری شرقی روستای نخل تقی و در هفت کیلومتری روستای بیدخون و در کرانه خلیج فارس واقع شده‌است.

محدوده عسلویه
از شمال به روستای دهنو، از جنوب به خلیج فارس، از سوی مغرب به نخل تقی، و از جهت مشرق به پارک ملی نایبند محدود مى شود.

جمعیت
جمعیت بومی منطقه عسلویه حدود 300 نفر است که از اهل سنت و از پیروان امام محمد ادریس شافعی هستند. مردم این خطه از ایران به زبان عربی و فارسی سخن می گویند. این منطقه در بافت بومی خود دارای مسجد، دبستان، آب انبار (برکه) و برق و خانه بهداشت است.

پیشینه تاریخی
در دوران گذشته « أعسلوه » یکی از مناطق نفوذ ومهم قبیله « بنی خالد النصوریین » بوده واین قبیله بر منطقه شرق بوشهر حکمرانی می کردند. در این روستا بقایای ارگ بزرگی وجود دارد که مقر حاکم وقت بوده ‌است. همچنین تعدادی خانه قدیمی وتاریخی وجود دارد که سازه هایش سنگ و کاهگل و گچ و ساروج ‌است.
پیشه
تا پیش از استقرار منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس پیشه مردم روستا تجارت، سفر و ماهی گیری بود. همچنین کشاورزی و دامداری نیز در روستا رایج بود، که با ورود سیل کارکنان منطقه معیشت آنان نیز دستخوش تغییراتی شد.

منطقه صنعتی
این منطقه در شرق استان بوشهر در حاشیه خلیج فارس در 300 کیلومتری شرق بندر بوشهر و در 420 کیلومتری غرب شهرستان بندر لنگه و در 570 کیلومتری غرب بندر عباس واقع است(همجواری استان بوشهر با استان‌ها: از شمال به منطقه اسیر در فارس، از شرق به هرمزگان و از غرب به خوزستان کهگیلویه و بویراحمد) و حدود 105 کیلومتر باحوزه گاز پارس جنوبی که درمیان خلیج فارس واقع شده (دنباله حوزه گنبد شمالی قطر) فاصله دارد
موقعیت مورد نظر برای منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس مزایای قابل توجهی دارد، از جمله کمترین فاصله ممکن با میدان گاز پارس جنوبی، وجود فرودگاهی که درزمان ساخت وساز می تواند سرویس مناسبی به عنوان فرودگاه بین المللی استقرار یابد، دسترسی مستقیم به آب دریا، عمق مناسب سواحل ازنظر بندری، برخورداری از شبکه‌های تأسیسات زیرساختی شریانهای ارتباطی فرامنطقه‌ای، وجود نیروی کار بالقوه در شهرها وروستاهای اطراف ،طبیعت سرسبز وچشم اندازهای طبیعی زیبا وجود دارد.

محدوده و وسعت
محدوده منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس براساس مصوبه هیات وزیران وشورای عالی مناطق آزاد تجاری / صنعتی به این شرح تعیین گردیده‌است : ازغرب به روستای شیرینو، ازجنوب به خلیج فارس، ازشمال به دامنه ادامه سلسه جبال زاگرس و از شرق به روستای چاه مبارک. این محدوده طبق مصوبه هیئت محترم وزیران 10.000 هکتار بوده که براساس استانداردها تفکیک می شود.

توسعه منطقه ویژه
با توجه به پتانسیل های این منطقه، کمبود اراضی مناسب و لزوم توسعه صنایع بالادست نفت وگاز (با دسترسی مناسب به دریا) درمحدوده منطقه ویژه و همچنین قرار داشتن مکان فعلی روستاهای نخل تقی و عسلویه در محدوده‌ای با خطر سنجی بالا، عدم دسترسی مناسب به شریانهای پیرامون منطقه و نامناسب بودن مکان فرودگاه نظامی فعلی (خطر سنجی بالا در همجواری با صنایع بالا دست، عدم امکان استفاده بهینه اهالی منطقه از آن و…) درنظراست در آینده نزدیک نسبت به جابجایی فرودگاه وروستاهای نخل تقی وعسلویه سایت نیروهای نظامی به مکان های مناسب واستفاده از اراضی فوق به عنوا ن توسعه صنایع بالا دست اقدام شود.در ضمن با توجه به لزوم استقرار واحدهای مایع سازی گاز(DME,GTL,LNG) درمنطقه وعطف به مسائل ایمنی و حریم و فاصله لازم این واحدها از دیگر واحدهای صنعتی، زمینی ساحلی به وسعت تقریبی 2000 هکتار واقع در 20 کیلو متری غرب منطقه جهت استقرار واحدهای فوق پیش بینی شده‌است.

منطقه صنعتی
این منطقه دارای واحدهای عظیم و پرشمار پتروشیمی و پالایشی است. از این رو فرودگاه قدیم تعطیل شد و فرودگاه جدید با نام خلیج فارس در 35 کیلومتری شرق عسلویه احداث و مورد استفاده قرار گرفته است.

مجموع تولید مجتمع‌های پتروشیمی واقع در عسلویه از ابتدای امسال تا نیمه آبان به 9 میلیون و 810 هزار و 833 تن رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی(شانا)، در میان مجتمع‌های تولیدکننده محصولات پتروشیمی در عسلویه، پتروشیمی نوری (برزویه) موفق شد بیشترین میزان تولید را به خود اختصاص دهد. این مجتمع در مدت یاد شده 2 میلیون و 173 هزار و 125 تن محصول تولید کرده است.
پتروشیمی نوری یکی از شش مجتمع تولیدکننده بنزین در کشور، رکورد تولید روزانه 6 میلیون تن بنزین را در کارنامه خود ثبت کرده است. این مجتمع دارای 11 واحد تولیدکننده پارازایلین، ارتوزایلین، بنزن، رافینیت، آروماتیک سنگین، گاز مایع (ال.پی.جی)، هیدروکربن‌های سبک و سنگین و برش پنتان است و ظرفیت تولید سالانه 4 میلیون و ۵۰۰ هزار تن محصولات آروماتیک پتروشیمی را دارد.
پتروشیمی پارس که تا نیمه نخست شهریور ماه در جایگاه نخست قرار داشت، با تولید 2 میلیون و 51 هزار و 713 تن محصول تا نیمه آبان در جایگاه دوم قرار گرفت. این مجتمع از شرکت‌های فاز اول پتروشیمی منطقه ویژه انرژی پارس به شمار می‌رود و توان تولید حدود چهار میلیون و 500 هزار تن محصول پتروشیمی را در سال دارد که 50 درصد آن صادر و بقیه برای تامین خوراک پتروشیمی های آریاساسول و بخشی از خوراک پتروشیمی جم استفاده می‌شود.
عمده محصولات تولیدی این مجتمع شامل اتان، پروپان، بوتان، گازولین، اتیل بنزن و استایرن منومر است که واحد استایرن منومر آن بزرگ‌ترین واحد تولیدی این محصول در جهان است.
جایگاه سومین تولیدکننده محصولات پتروشیمی عسلویه با تولید یک میلیون و 944 هزار و 831 تن به پتروشیمی زاگرس اختصاص یافت.
این مجتمع به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده متانول جهان، ظرفیت تولید سالانه یک میلیون و 650 هزار تن از این محصول را دارد و هم اکنون متانول صادراتی ایران که بخش عمده ای از آن از سوی پتروشیمی زاگرس تامین می شود، به یکی از پرفروش ترین محصولات پتروشیمی کشور در بازارهای خارجی تبدیل شده است.
پتروشیمی جم که در جایگاه چهارم قرار دارد، موفق شد از ابتدای سال تا نیمه آبان ماه یک میلیون و 408 هزار و 734 تن محصول تولید کند. این مجتمع بزرگ‌ترین تولیدکننده الفین جهان شناخته می‌شود و در طرح ضربتی تولید بنزین نیز مشارکت کرد تا مانند شکست رکورد تولید اتیلن در خاورمیانه برگ افتخار دیگری برای خود رقم بزند. ظرفیت تولید این مجتمع سالانه یک میلیون و 321 هزار تن از انواع محصولات پلیمری است.
مجتمع‌های پردیس و آریاساسول نیز در این مدت به ترتیب با تولید یک میلیون و 159 هزار و 977 تن و 784 هزار و 569 تن در جایگاه‌های پنجم و ششم قرار گرفتند، ضمن این که تولید مجتمع های مهر و مروارید که تنها مجتمع های پتروشیمی بهره برداری شده در فاز دو عسلویه هستند نیز به ترتیب 149 هزار و 259 تن و 138 هزار و 625 تن بوده است.

در اين قسمت شما مي توانيد اسامي شركتهايي كه در منطقه عسلويه فعاليت دارند را ملاحظه فرماييد . در صورتي كه نام شركت شما در اين ليست نمي باشد خواهشمند است مشخصات خود را به آدرس ذيل ارسال فرماييد
info@iranpetrotech.com

Abej Construction Company
آدرس سايت http://www.abejco.com
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Agip Iran
آدرس سايت http://www.agip.com/countries/other/iran.html
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Alcatel
آدرس سايت http://www.alcatel.com
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Association of Petroleum Industry Engineers & Constructors
آدرس سايت http://
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

BAPCO
آدرس سايت http://www.bapco.com/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

BP Amoco
آدرس سايت http://www.bp.com/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Cinnasam South Pars Co
آدرس سايت http://www.cinnasam.com
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

CONSOLIDATED CONSTRUCTION COMPANY
آدرس سايت http://www.consolidated-const.com/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

CREOCEAN
آدرس سايت http://www.creocean.fr/anglais/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Daelim
آدرس سايت http://www.dmc.co.kr/eng/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Doris Engineering-Company
آدرس سايت http://www.doris-engineering.com
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

ENERSUL
آدرس سايت http://www.enersul.com.br/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Eni
آدرس سايت http://www.eni.it
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

EPC
آدرس سايت http://
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Gazprom
آدرس سايت http://www.gazprom.ru/eng/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Hindu
آدرس سايت http://
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

HYUNDAI ENGINEERING CO.,LTD
آدرس سايت http://www.hec.co.kr/homepage/eng/index.asp
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

IDRO
آدرس سايت http://www.idro.org
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

INECO
آدرس سايت http://www.ineco.es
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

IOEC
آدرس سايت http://www.ioec.com/en/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Iran Petrochemical Commercial Company (IPCC)
آدرس سايت http://www.petrochem-ir.net/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

ISOICO
آدرس سايت http://www.isoico.com/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Japan Drilling Co., Ltd.
آدرس سايت http://www.jdc.co.jp
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Japan Drilling Corporation (JDC)
آدرس سايت http://www.jdc.co.jp
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Japan’s National Oil Company (JNOC)
آدرس سايت http://www.jnoc.go.jp/english
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

JGC
آدرس سايت http://www.jgc.co.jp/en/index.html
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Karmsund Maritime Offshore Supply AS
آدرس سايت http://www.kamos.no
پست الكترونيك offshore@karmsund.no
منطقه فعالیت عسلویه

LG
آدرس سايت http://www.lgenc.com/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

LURGI AG
آدرس سايت http://www.lurgi.com
پست الكترونيك max-michael_weiss@lurgi.de
منطقه فعالیت عسلویه

METITO
آدرس سايت http://www.metito.com
پست الكترونيك info@assaluyeh.com
منطقه فعالیت عسلویه

naftegas
آدرس سايت http://www.neftegaz.ru/english/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

National Iranian Drilling Company
آدرس سايت http://www.nidc.ir/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

National Iranian Gas Company (NIGC)
آدرس سايت http://www.nigc.org/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

National Iranian Petrochemical Industries Company
آدرس سايت http://
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

National Iranian South Oil Company
آدرس سايت http://www.nisoc.com/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

National Iranian Tanker Company
آدرس سايت http://www.nitc.co.ir
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

National Petrochemical Company (NPC)
آدرس سايت http://www.nipc.net/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

NEYRPERSE Co.
آدرس سايت http://neyrperse.com/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

NIOC
آدرس سايت http://www.nioc.com
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

NTPC
آدرس سايت http://www.ntpc.co.in/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Offshore Installations Engineering Company(Oil Industries Engineering & Construction Co. (OIEC)
آدرس سايت http://
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Oil Industries Engineering & Construction Co (OIEC)
آدرس سايت http://www.oiecgroup.com/english/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

P.S.I. Co.
آدرس سايت http://www.psi-co.net
پست الكترونيك aghaderpanah@psi-co.net
منطقه فعالیت

Pars Oil and Gas Company(POGC )
آدرس سايت http://www.pogc.org/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

PEDEC
آدرس سايت http://www.pedec.ir
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Pegasus
آدرس سايت http://www.pegasus-international.com
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Petro Pars
آدرس سايت http://www.petropars.com
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

PetroIran Development Company (PEDCO)
آدرس سايت http://www.petroiran.com/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Petronas
آدرس سايت http://www.petronas.com.my
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Pipeline Engineering supply Kala
آدرس سايت http://www.pipelineengineering.co.uk
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

South Paras Corrosion Co. (SPCC)
آدرس سايت http://
پست الكترونيك SPCC@shiraz.ir
منطقه فعالیت عسلویه

Statoil
آدرس سايت http://www.statoil.com
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

technip
آدرس سايت http://www.technip.com/english/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

The Saudi Arabian Oil Company-Saudi Aramco
آدرس سايت http://www.saudiaramco.com/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

TotalFinaElf
آدرس سايت http://www.totalfinaelf.com
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Toyo Engineering Corporation
آدرس سايت http://www.toyo-eng.co.jp
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

TYUMEN OIL COMPANY (TNK)
آدرس سايت http://www.tnk.com
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

Unipetrol
آدرس سايت http://www.unipetrol.cz/
پست الكترونيك
منطقه فعالیت عسلویه

کلمات جستجو شده:

 • شرکت های فعال در عسلویه
 • شرکت های پیمانکاری عسلویه
 • شرکتهای فعال در عسلویه
 • شرکت های عسلویه
 • لیست شرکت های عسلویه
 • شرکت های بزرگ تراشکاری
 • شرکتهای عسلویه
 • پیمانکاران عسلویه
 • @pipelineengineering co uk
 • لیست شرکت های فعال در عسلویه

381 نظر برای شركتهاي فعال در منطقه عسلويه

 1. امیر امیدواری
  سپتامبر 13, 2014

  سلام و وقتتون بخیر بنده مدیریت شرکت پیشروپرداز نوین در زمینه طراحی و ساخت و مونتاژ انواع تابلوهای برق صنعتی و روشنایی با داشتن کارگاه تجهیزشده به فن آوری روز جهت این کار آماده همکاری با تمامی شرکتهای فعال در هر زمینه ای هستم و با رزومه ای شامل ساخت تابلوهای بانکهای مختلف وساخت تابلوهای هتلها-کارخانه ها-نمایشگاهها – شرکتهای نفت و گازو… بهترین کار رو تحویل خواهم داد.
  تلفن:021-33944677 و 33980759:تلفکس
  همراه:09126083698

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 2. امیر امیدواری
  سپتامبر 13, 2014

  سلام و وقتتون بخیر بنده مدیریت شرکت پیشروپرداز نوین در زمینه طراحی و ساخت و مونتاژ انواع تابلوهای برق صنعتی و روشنایی با داشتن کارگاه تجهیزشده به فن آوری روز جهت این کار آماده همکاری با تمامی شرکتهای فعال در هر زمینه ای هستم و با رزومه ای شامل ساخت تابلوهای بانکهای مختلف وساخت تابلوهای هتلها-کارخانه ها-نمایشگاهها – شرکتهای نفت و گازو… بهترین کار رو تحویل خواهم داد.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 3. جویای کار
  سپتامبر 9, 2014

  باسلام و خسته نباشید

  اینجانب دارای مدرک کارشناسی ارشد شیمی آلی و تقاضای کار در تمام ارگانهارا دارم.
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 4. علي قره قاني
  آگوست 30, 2014

  سلام
  علی قره قانی، ۲۵ساله،با مدرک مهندسی عمران-عمران ،تشنه ی کار تخصصی هستم،فوق العاده کاری ،هیچگونه دخانیات و مواد مخدر مصرف نکردم و انشا ا… از این به بعد هم نمیکنم وآماده فعالیت در تمامی نقاط ایران و جهان هستم.
  شماره تماس۰۹۱۳۲۲۰۱۲۸۵

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 5. علي قره قاني
  آگوست 30, 2014

  سلام
  علی قره قانی، ۲۵ساله،با مدرک مهندسی عمران-عمران ،تشنه ی کار تخصصی هستم،سابقه كار تخصصي هم دارم ،فوق العاده کاری ،هیچگونه دخانیات و مواد مخدر مصرف نکردم و انشا ا… از این به بعد هم مصرف نمیکنم وآماده فعالیت در تمامی نقاط ایران و جهان هستم.
  شماره تماس۰۹۱۳۲۲۰۱۲۸۵

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 6. امید اسفندیاری
  آگوست 27, 2014

  اینجانب امید اسفندیاری کاردان برق صنعتی ودارای 5سال سابقه کار مفید ومرتبط .اماده همکاری باشرکت های مختلف در سراسر ایران خارج از کشور میباشم.09175340262

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 7. احمد
  آگوست 23, 2014

  باسلام من فارغ التحصیل رشته مهندسی نفت -مهندسی مخازن نفت هستم.وعلاقه مندبه فعالیت درشرکتهای منطقه عسلویه می باشم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 8. مجید ویسی گشتاسب
  آگوست 18, 2014

  مهندسی تکنولوژی جوش از شهر بوشهر بومی هستم الان دنبال کارم دارای مدرک VT-UT-MT-PT-WPS&PQR تسلط کامل بر تمام فرایند جوشکاری وهمچنین تفسیر گرافPWHTوفیلم رادیو گرافی حدود 9سال سابقه کاراگه کار سراغ دارید خبر کنید نگیدتخصص بومی نیست خیلی سراغ دارم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 9. یاسر
  جولای 25, 2014

  با سلام یاسر همتی هستم دارای مدرک لیسانس مسلط به طراحی داخلی و خارجی ,نقشه کشی ,نرم افزارهای auto cad 2D & 3D و 3D max+mental ray + vray
  و یک سال سابقه کار در دفتر طراحی و قسمت طراحی مهندسی نیروی دریایی میباشم!و خواهان کار در منطقه جنوب کشور هستم
  شماره تماس :09117042276

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 0

 10. امیر رحمانی
  جولای 24, 2014

  باعرض سلام و احترامات
  به استحضار میرسانیم صنایع نفت و گاز پارس با تجربه کاری وسابقه درخشان
  آماده ارائه ی قطعات و کالا های مورد استفاده درزمینه نفت و گاز به شرکت ها میباشد. شعار ما کیفیت کالا و قیمت مناسب است.09127005460

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 11. تماس با ما از طریق:
  hosseini@vazintakvin.com
  021 88614773

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 12. گروه صنعتی وزین با برخورداری از 3 شرکت زیر مجموعه فعال در زمینه های ساخت انواع تانکرهای حمل سوخت و با بهرهگیری از چندین نمایندگی معتبر ار کشورهای اروپایی در زمینه
  1. فیلتراسیون فراورده های نفت و گاز
  2. بازوها و سکوهای بار گیری
  3.انواع میتر و فلو کامپیوتر
  4.انواع کمپرسور و قطعات جانبی
  5.شیر آلات و پایپینگ………
  آماده خدمات رسانی به صنایع نفت و گاز می باشد.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 13. shahbaz
  جولای 20, 2014

  تامین انواع نیروهای فنی
  تامین انوع جوشکار حرفه ای
  کنترل نیروهای در زمینه کاری
  پیمانکاری انواع آهنگری سبک و سنگین
  و…………….،09132812274

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 14. رضا قاسمی
  جولای 20, 2014

  باسمه تعالی
  باسلام وعرض احترام
  شرکت ستاره صدرپاسارگاد به شماره ثبت51396 واقع درقطب سنگ ایران (شهرک صنعتی محموداباداصفهان)دارای سابقه
  تولیدانواع سنگهای ساختمانی درابعادگوناگون می باشد.لذادرصورت نیازبه خریدسنگ جهت مصارف ساختمانی اعم از :نما-
  کف وپله و…..ویامشاوره یاهمکاری تخصصی درزمینه سنگ به صورت (کوپ-اسلب-تایل وخریدماشین الات فرآوری سنگ )
  این امادگی را داریم تا با بهترین قیمت وکیفیت نیازهای شمارابرآورده کنیم وگامی جهت پیشبرداهداف تجاری خودمان ورفاه
  وکیفیت کارشما برداشته باشیم.
  توجه:ارسال نمونه سنگ جهت پروژه ها به تمام نقاط کشورومشاوره رایگان جهت انتخاب نوع سنگ
  آدرس:اصفهان شهرک صنعتی محمودآباد خیابان هشتم –شرکت ستاره صدرپاسارگاد
  تلفکس:33801633-031
  مدیریت فروش:09135353426مهندس قاسمی
  باتشکر
  http://ssp.blogfa.com
  persian.star9999@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 15. حمید سلیمانی
  جولای 18, 2014

  سلام به همگی من فوق دیپلم کامپیوتر دارای 5 سال سابقه کاری در حوزه نرم افزار، شبکه، و برنامه های کابردی با 26 سال سن و آماده به کار در منطقه پارس جنوبی هستم. با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 16. علیرضا یلالی
  جولای 12, 2014

  با سلام
  تکنسین برق و سیستم های امنیتی از قبیل دوربین مداربسته-اعلام حریق -شبکه های کامپیوتری-دکل مخابراتی -طراحی سایت اینترنتی -برنامه نویسی-گرافیک – نقشه کشی – سخت افزار – نرم افزار -دارای سابقه کار در ارگانهای مختلف و علاقمند کاردر شرکتهای نفت و گاز عسلویه میباشم. 09367427304

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 17. ARYLLALI
  جولای 12, 2014

  سلام و خسته نباشيد.كارداني نصب سيستم هاي اعلام حريق – دوربين مداربسته – دكل هاي مخابراتي – شبكه هاي كامپيوتر -برنامه نويس c#- گرافيك -بانكهاي اطلاعاتي و طراحي سايت اينترنتي .سخت افزار و نرم افزار داراي سايقه كاري در ارگانها و شركتهاي معتبر هستم علاقمند كار در يكي از شركتهاي نفت و گاز عسلويه هستم. لطفا ” راهنمايي فرماييد 09367427304

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 18. ابوالفضل کرمی
  جولای 11, 2014

  سلام ابوالفضل کرمی
  کارشناس مهندسی شیمی صنایع پالایش اشنایی کامل با زبان انگلیسی و نرم افزار های مربوط به شیمی اماده همکاری 09194206326

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 19. علی خلفی
  جولای 5, 2014

  با سلام اینجانب علی خلفی با مدرک فوق دیپلم برق قدرت در حال حاظر در عسلویه مشغول به کار هستم و خواستار کار در جم در قسمت کانکشن کار هستم .هر کس که میتواند به اینجانب کمک کند با شماره من تماس بگیرد 09381799209با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 20. ammar
  جولای 3, 2014

  اینجانب دارای مدرک مهندسی تکنولوزی صنایع شیمیایی هستم علاقه دارم در یکی از شرکتهای فعال در زمینه نفت و گاز در عسلویه کار کنم09133969483 دوست محمدی

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Mr.Rahmani
  ژوئن 18, 2014

  با سلام.
  اینجانب دارای مدرک فوق دیپلم عمران ، 5 سال سابقه کار در شرکت توانیر بندرعباس و آشنا به امور ترخیص کالا،جویای کار در عسلویه
  می باشم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 22. محمدتقی
  ژوئن 13, 2014

  با سلام وعرض ادب واحترام
  بنده محمدتقی محمدی کاردان رشته برق صنعتی آماده به همکاری با کلیه شرکت های پیمانکاری کنترل وابزار دقیق میباشم.
  09105697330

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 23. احمدی
  ژوئن 11, 2014

  سلام. شرکت جوان کار جم متخصص در کارهای خدماتی -تاسیساتی آمادگی همکاری و ارایه انواع خدمات می باشد.
  09179737990

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 24. رضا
  می 28, 2014

  مدرك كارشناسي شيمي
  10 سال سابقه در صنايع خودرو و قطعه سازي(رنگ كاري.آبكاري.كنترل كيفيت.انبار داري و …)
  آماده همكاري در هر زمينه در منطقه عسلويه
  09123071567

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 25. سعید
  می 19, 2014

  با سلام
  اینجانب سعید بحرانی فرد 26 ساله دارای مدرک کارشناسی نرم افزار دارای چهارسال سابقه کار در زمینه نرم افزار و دارای مهارتهای برنامه نویسی وب و ویندوز و مسلط به پیاده سازی و راهبری دیتابیس های سنگین و شبکه و سرور و … می باشم. با توجه به اینکه مدتی است بیکار هستم تقاضای کار در یکی از شرکتهای فعال در منطقه عسلویه را دارم.
  با تشکر
  شماره تماس: 09373998429

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 26. تامین متریال پارس
  وارد کننده و تامین کننده انواع تجهیزات صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی و کارخانجات صنعتی اعم از لوله،شیرآلات،اتصالات،فلنج و ابزار دقیق آمادگی خود را با تمامی شرکتها و کارخانجات نسبت به همکاری اعلام میدارد.
  تلفن : 66134728-021
  فکس : 66134792-021
  همراه : 8089315-0912
  info@tmp-co.ir
  http://www.tmp-co.ir
  با تشکر/آقایی

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 27. منصور میر
  می 13, 2014

  با سلام منصور هستم پیمانکار اسکلت بتون با ۱۲سال سابقه کار
  جویای کار هستم در عسلویه
  ۰۹۳۹۰۰۷۳۶۴۶

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 28. سسدکیانوش قاسمی
  می 11, 2014

  با سلام
  اینجانب لیسانس مکانیک دارم 2سال در قرارگاه خاتم الانبیاه مشغول به کار بودم واکنون اماده کار در عسلویه یا هرجای ایران هستم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 29. مهدی
  می 10, 2014

  با سلام اینجانب مهدی غنیمتی کارشناس ارشد شیمی نفت
  کارشناس رسمی و ارشد سازمان ملی استاندارد
  دارای سوابق عالیه تخصصی
  دارای مدرک عالی ایمنی در صنایع از دانشگاه صنعتی شریف
  دارای مدرک مدیریت استراتژیک از وزارت علوم و تحقیات
  دارای مدرک حفاظتی از سازمان مرکزی حراست کشور

  آماده همکاری و یا انتقال در صورت شرایط پیشنهادی خوب

  شماره تماس: 09361695078

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 30. سونا
  می 10, 2014

  سلام.مرضیه بدخشان هستم مهندس صنایع از دانشگاه علم و صنعت ایران.با 2سال سابقه مدیر تولید کارخانه پلاستیک قدس.خیلی به کار در شرکتهای عسلویه علاقه دارم و آماده به همکاری میباشم.09332058907متشکرم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 0

 31. علی صالح بک
  می 8, 2014

  اینجانب علی صالح بک مدرک کارشناسی و دانشجوی ارشد MBA و داری تجربه در پروژه نساجی ، کاشت گیاه کلزا و فعالیت در دفتر پیشخوان خدمات دولتی آماده همکاری می باشم . 09132102427

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 32. اینجانب علی صالح بک دارای مدرک لیسانس و دانشجوی مدرک ارشد MBA و تجربه هایی در زمینه پروژه نساجی ، پروژه کاشت
  گیاه کلزا و دفتر پیشخوان خدمات دولتی آماده همکاری می باشم .
  09132102427

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 33. میثم
  می 1, 2014

  با سلام اینجانب مهندس عمران-عمران فارغ التحصیل سال 91 هستم .
  آشنایی کام با برنامه های autocad- offic-safe- etabs -icdl رادارم.
  سن 25 ساله وآماده همکاری در جنوب کشوررا دارم. m4510r@yahoo.com
  0354510693

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 34. میثم
  می 1, 2014

  با سلام اینجانب مهندس عمران-عمران فارغ التحصیل سال 91 هستم .
  آشنایی کام با برنامه های autocad- offic-safe- etabs -icdl رادارم.
  سن 25 ساله وآماده همکاری در جنوب کشوررا دارم. m4510r@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 35. داود عبدی
  آوریل 29, 2014

  سلام داود عبدی هستم 24 ساله فارق التحصیل عمرانم از دانشگاه تبریز با معدل 17.09 دارای سابقه کار 1.5 ساله در اجرا و بخصوص دفتر فنی علاقه مند بعه فعالیت در عسلویه

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 36. مهدی افتخاری
  آوریل 23, 2014

  اینجانب مهدی افتخاری مهندس عمران می باشم.سابقه کار در دفتر فنی پروژه هلال احمر بیرجند و دفتر فنی طرح توسعه مسجد صفا را دارا می باشم.
  مسلط بر نرم افزارهای etabs , safe , autocad, ms project و office هستم.
  آماده کار در شرکت های فعال منطقه عسلویه می باشم.
  همراه:09371109904

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 37. مهراب
  آوریل 19, 2014

  انجانب مهندس عمران با سابقه يسرپرستي كارگاه در چندين پروژه عمراني از جمله مجتمع تجاري-مسكوني اوپال در تهران(فرحزاد)و بيمارستان ارمانتهران(سئول) بسيار مشتاق و مسر همكاري در عسلويه هستم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 38. ک
  آوریل 18, 2014

  مدرک کار دانی دارم -آماده به کار در عسلویه هستم- تخصص درکار های ساختمانی (سقف های کذب-کناف -شبکه ای-pvc-و…..)-محل های انجام شده کار—نیروگاه بوشهر-عسلویه فاز4-6-ایران خودرو-سایت هواوفضاسمنان-پروژهای دانشگاه های پیام نور09124794115

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 39. کار
  آوریل 18, 2014

  اماده به کار در عسلویه هستم27ساله -شغل لازم دارم هر چی باشه به امید شاغل شدن تمام جوانان مملکت 09124794115

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 40. کامران
  آوریل 18, 2014

  مدرک کاردانی دارم آماده به کار در عسلویه هستم هرگونه شغلی باشه -تخصص درکارهای صقف کاذب میباشم -سابقه کار در نیروگاه بوشهر-ایران خودرو-شرکت بهشهر-سایت هوا وفضا-پروژهای دانشگاه پیام نور09124794115

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 41. منصور
  آوریل 17, 2014

  سلام کارشناس معماری دارای مدرک تست جوش وگواهی نامه های معتبر در زمینه معماری با 3 سال سابقه کاردر زمینه طراحی وامورات اجرایی پروژه در زمینه معماری

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 42. [جویای کار
  آوریل 15, 2014

  سلام

  اینجانب لیسانس زبان . به عنوان کارمند کالا , دارای 10 سال سابقه در پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی ( پالایشگاه گاز ولیعصر کنگان , پتروشیمی تبریز , گل گهر سیرجان و پارس جنوبی عسلویه ) هستم و آماده ی همکاری در یکی از شرکتهای فعال منطقه ی عسلویه میباشم . با تشکر

  09119510675

  09118124498

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 43. با سلام سعید رزمجویی هستم کارشناس کنترل و ابزرا دقیق در منطقه جنوب تمایل به کار دارم 09375938578

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 44. مهدي جليليان
  آوریل 8, 2014

  باسلام
  ليسانس عمران-عمران هستم و سابقه كار ندارم و در زمينه اجرايي دوس دارم فعاليت كنم
  تلفن تماس:09189448452

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 45. مهدي زندي
  آوریل 4, 2014

  با سلام
  مهدي زندي هستم كارشناس مهندسي عمران، داراي مدارك بازرسي جوش شامل CWI.PT.VT.MT.UT.RT.RTI.WPS,PQR و همچنين بيش از ٥ سال سابقه كار بالاخص در زمينه جوش در شركتهاي مشاور ژئوتكنيك و مكانيك خاك و انجام پروژه هاي بزرگ خصوصي و دولتي.
  تمايل به همكاري با شركتهاي مرتبط با تخصصم را در زمينه بازرسي هاي سازه اي و صنعتي و همچنين انجام NDT دارم.
  شماره تماس ٠٩١٨٧٣٨٧١٠٧

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 46. شهرام شمشیری شورباخورلو
  آوریل 3, 2014

  باسلام- احتراما شهرام شمشیری شورباخورلو با لیسانس حسابداری هستم با 8 سال سابقه کار مفید در زمینه مالی اداری. متقاضی کار در عسلویه می باشم- چنانچه این امکان فراهم بود اطلاع رسانی نمائید

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

  • کاووسی
   آوریل 28, 2014

   شماره تلفن بگذارید

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 47. مهدی ارشدی
  آوریل 1, 2014

  سلام.لیسانس کامپیوتر .طراح گرافیست حرفه ای.دارای 4 سال سابقه کار در شرکت های خصوصی در زمینه های فروش و عیب یابی قطعات کامپیوتری و مدیر فروش شرکت تبلیغاتی و طراح و گرافیست.
  خواستار کار در عسلویه 7477 774 0915

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 48. sajad
  مارس 18, 2014

  با سلام بنده کارشناسی عمران دارم-2 مدرک بین المللی مدیریت پروژه از DOSانگلستان و دانشگاه علم وصنعت ایران،مورد تایید استاندارد ایران-2 مدرک بین المللی کنترل پروژاز داس انگلستان و آلیانس آمریکا-تسلط کامل برMSPوPRIMAVERAوAUTOCADوLANDوOFFICEوتسلط کامل بر کامپیوتر دارم-7 سال سابقه کار دارم.تمایل به کار در عسلویه ،بندرعباس،کیش هستم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 49. داود
  مارس 16, 2014

  اینجانب دارای مدرک دانشگاهی مهندسی جوش هستم.
  دارای مدارک level II PT,MT,UT هستم.
  5 سال سابقه کار دارم.
  الانم مایلم در عسلویه مشغول به کار شوم.
  شماره تماس: 09142056480
  ایران نژاد

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 50. مهدی حاجی زاده
  مارس 8, 2014

  تِسلا الکتریک جنوب
  تامین کننده تجهیزات-خازن های صنعتی و توزیع(فشار ضعیف و متوسط)-انواع رگولاتور-بانک خازنی-کلید فیوز عمودی و افقی-فیوز فشار قوی-اتوماسیون صنعتی-تجهیزات تابلویی-کنتاکتور زیمنس , نمایندگی LOVATO ایتالیا- نمایندگی خازن های FRAKO آلمان
  کلید حرارتی -کلید یکطرفه -بی متال -کنتاکتور -تجهیزات کنترلی و سیگنالینگ -راه انداز الکترومکانیکی -کلید گردان -لیمیت سویچ – رله زمانی -کنتاکتور مدولار -رله کنترل سطح -رله حفاظتی -تجهیزات اندازه گیری – رله جریان نشتی -راه انداز نرم -کنترل دور موتور – برد کنترل برق شهر و ژنراتور – باتری شارژر -مینی PLC
  تلفن:07112337242 – فکس: 07112339602
  همراه:09171051477-09379816397-09176884495

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 51. شرکت آروین افزون صنعت
  مارس 2, 2014

  این شرکت با در اختیار داشتن کادر فنی مجرب و متعهد افتخار تولید و تامین مواد افزودنی بتن و اقلام ذیل را در دو دهه اخیر برای شرکتهای مختلف داشته و آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری با شرکتها و پیمانکاران محترم اعلام می دارد.
  1- انواع گروت معمولی و اپوکسی
  2- انواع روان کننده، فوق روان کننده و ابر روان کننده
  3- انواع کفپوشها( با دانه های معدنی – با دانه های فلزی – اپوکسی – سیمان رزین)
  4-ملات ترمیم کننده سطح بتن ( درشت دانه و ریز دانه)
  5-چسب کاشی خمیری، پودری ، اپوکسی دو جزئی
  6-مواد کیورینگ بتن( جلوگیری از تبخیر آب بتن) در دو نوع پایه آبی و پایه نفتی
  7-مواد هوازای بتن
  8-روغن قالب
  9-ژل پلیمری میکروسیلیس
  10-پلیمر مکمل بتن جهت جلوگیری از نفوذ پذیری بتن

  تلفن تماس: مهندس حسن زاده

  09131359047
  09375643992

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 52. امید
  فوریه 16, 2014

  با سلام
  اینجانب امید زارع خورمیزی مهندس کامپیوتر گرایش نرم افزار جوایای کار در یکی از شرکت های عسلویه هستم
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 53. باسلام.اينجانب حسام ولي پور دانشجوي مهندسي كارشناسي جوشكاري هستم و بدليل تخصص در رشته ام انواع تست هاي NDT بلدم.و با دانستن مراحل بازرسي قبل و حين و بعد جوشكاري.كلا هرچي راجب جوش باشد درخدمتون هستم دوست دارم به شركتتون خدمت كنم و و فرد مفيدي براي جامعه باشم.09352767639 hesam_valipor_71@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 54. رضاجمشیدی
  فوریه 15, 2014

  سلام رضاجمشیدی23ساله دارای مدرک دیپلم برق صنعتی وجویای کاردرتمام شرکتهای مستقردرعسلویه میباشم09390742876

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 55. صادق حیدری
  فوریه 13, 2014

  با سلام.صادق حیدری هستم .مهندسی مکانیک سیالات دارم.زبان انگلیسی در حد خوب .آشنا به نرم افزارهای مکانیک ومجموعه آفیس .24 سالمه.آماده همکاری در عسلویه 09361742611

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 56. علی سراج زاده
  فوریه 12, 2014

  با سلام
  دفتر مهندسی برین سپاهان تامین کننده انواع تجهیزات ابزار دقیق صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی و همچنین تامین کننده انواع بیرینگ های خاص و اسپشیال ، آمادگی خود را جهت همکاری با شرکت های معظم مستقر در منطقه ویژه پارس جنوبی اعلام می دارد.
  با تشکر
  علی سراج زاده
  09131132026
  03112648897

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 57. با سلام وعرض ارادت دیپلم ناقص هستم بیکار ومجرد توانایی کار در شرایط سخت عسلویه را دارم در صورت امکان به عنوان کارجوی ساده راهنمایی بفر مایید با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 58. معارف
  فوریه 7, 2014

  با عرض سلام
  معارف هستم دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی. در زمینه بهینه سازی و یا کامپیوتر، تمایل به همکاری (تحقیقاتی یا اجرایی) با شرکت‌های مستقر در عسلوبه را دارم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 59. اینجانب مهندس مدیریت پروژه با بیش از 15سال سابقه فعالیتهای عمرانی بالاخص سازه های بتنی و با تسلط کامل بر زبان های انگلیسی و فرانسه ودانستن آلمانی آمادگی خود را جهت همکاری در منطقه مزبور اعلام میدارم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 9 Thumb down 1

 60. صابر
  فوریه 3, 2014

  با سلام
  صابر غلامی هستم لیسانس عمران-ساختمان 25ساله آماده به کار در شرکت های عمرانی در عسلویه
  باتشکر
  09113480204

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 61. خلیل افشاری
  فوریه 1, 2014

  سلام
  افشاری هستم 17 سال سابقه کار سیمانی در زمینه آزمایشگاه وبهره برداری دارم و رشته تحصیلی ام ترجمه در زبان انگلیسی است

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 62. شركت پارس صنعت آمادگي همكاري در زمينه الكترو موتور پمپ دستگ هاي تصفيه آب صنعتي الكترو موتورهاي ضد جرقه را دارد
  http://Www.parsgearbox.com
  http://Www.farasaf.com
  تلفن تماس:٠٩١٢٣٩٦٥٣٥١

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 63. محمدرضادروکی
  ژانویه 27, 2014

  سلام:من محمدرضادروکی هستم لیسانس مهندسی نفت ودربازرسی جوش وبازرسی ازمایشات غیرمخرب جوش ut;rti;mt;pt;vtدرسطح level2مهارت دارم ومسلط به نرم افزارpiping;ceaser;pdmsومسلط به جوشکاری e3;e6;co2وزیرپودری مهارت دارم واشما خواهشمندم تقاضای همکاری این جانب را مقبول بفرمایید متشکرم

  همراه:09375813040
  amail:hesam2fm@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 64. مهدی
  ژانویه 26, 2014

  salam mahdi hastam mohandese omran- omran ba 2 sal sabeghe kar . 09117285386

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 65. mohamad
  ژانویه 21, 2014

  salam
  lisanse omran-omran
  sabeghe 3 sal kar dar zamine tarahi
  alaghemand be faaliat dar project omran
  mjf.falahatgar@gmail.com
  sepasgozaram

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 66. mohamad
  ژانویه 21, 2014

  salam
  lisans omran-omran
  sabeghe 3 sal kar dar zamine tarahi
  alaghe mand be faaliat dar project omran
  sepasgozaram

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 67. محمودمحمدی
  ژانویه 21, 2014

  سدید صنعت پارس با مدیرت محمود محمدی فعال درزمینه واردات،تهیه و پخش کلیه ابزارهای صنعتی،تراشکاری،قالبسازی،اندازه گیری
  تلفن:02166723241 فکس:02166760897
  همراه:09121134158
  http://WWW.SADIDSANAT.COM email:info@sadidsanat.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 68. محمودمحمدی
  ژانویه 21, 2014

  سدید صنعت پارس با مدیرت محمود محمدی فعال درزمینه واردات،تهیه و پخش کلیه ابزارهای صنعتی،تراشکاری،قالبسازی،اندازه گیری دقیق،قلاویز،مته کاربایدو hss،برقو،قلاویز کن اتومات و نیمه اتومات واینسرتهای براده برداری،کلتهای فشنگی،گیره های هیدرولیک و سینوسی،روبندقالب،فرزهای اینسرتخورکاربایدوhss وکفتراش،هلدر تراشکاری،گام زنی، برش،شیارو اینسرتهای مربوطه با گریدهای فولاد تراش،چدن تراش،استیل تراش،الومنیوم تراش و سوپرآلیاژاز معتبرترین برندهادنیاودیگر نیازشرکت های صنعتی برای پیشبرد صنعت سرزمین پارس امادگی خود رااعلام میدارد.
  تلفن:02166723241 فکس:02166760897
  همراه:09121134158
  http://WWW.SADIDSANAT.COM email:info@sadidsanat.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 69. علي انصاري
  ژانویه 13, 2014

  با سلام و احترام
  اينجانب مهندس مكانيك و با 4 سال سابقه كار هيدروليك و پنوماتيك و كاليبراسيون و تعمير و نگه داري نيروگاه و تجهيزات دوار و داراي گواهينامه بازرسي جوش cwi مايل به كار در منطقه عسلويه هستم لطفا راهنمايي بفرماييد.با تشكر فراواوان
  09354855207
  xa.ansari@chmail.ir

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 70. زهرا
  ژانویه 13, 2014

  باسلام.من ليسانس مشاوره دارم با دوسال سابقه كار در شركت خصوصي زيرنظر مخابرات و كار در مشاوره هم يك سال سابقه كار دارم.آمادگي كار در جنوب كشور دارم09382065929

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 71. محمد
  ژانویه 12, 2014

  با سلام- امینی هستم با مدرک فوق دیپلم عمران و 10 سال سابقه کار و عضو انجمن بتن ایران.09353382522

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 72. سعید امیری
  دسامبر 29, 2013

  باسلام اینجانب سعیدامیری دارای مدرک فوق لیسانس متالوژی هستم ومدرک بین المللی بازرسی جوش هم دارم درصورت نیاز با من تماس بگیرید 09136367175

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 73. روح اله باقری
  دسامبر 15, 2013

  باسلام این جانب روح اله باقری هستم فارغ التحصیل رشته مکانیک (حرارت وسیالات)باسه سال سابقه09149220217

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

  • بیتا براتی
   دسامبر 22, 2013

   با سلام
   احتراما به استحضار می رساند شرکت فنی و مهندسی گردش صنعت بال با سابقه کار اجرایی در مدیریت بخش های فنی و بازرگانی شر کت های دولتی و خصوصی در زمینه تامین تجهیزات- ملزومات و مواد اولیه در صنایع مختلف به عنوان وارد کننده و تامین کننده تجهیزات با دانش وفن آوری روز دنیا است .
   لازم به ذکر است این شرکت با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، آمادگی خود را جهت تامین تجهیزات و مایحتاج پروژه ها و کارخانجات صنعتی و نیروگاهی، شامل تجهیزات برقی و ابزار دقیق ، مکانیکی و صنعتی اعلام می دارد . همچنین این شرکت تامین کننده انواع بلبرینگ های صنعتی، ماشینی، کشاورزی و گریس نسوز و…… می باشد که به شرح ذیل اعلام می گردد.
   Manager Mob: 09121140137, 09127189401

   Sales Manager Mob: 09309005649

   Biffi,Tyco,Latechnical Valve, Peroni Pompe,SKF,FAG…

   & SIEMENS ,ABB, FANUC,HEIDENHAIN,EUCHNER, OMRON, …
   · Deep grove ball bearing

   بیتا براتی / مدیر بازرگانی
   تلفن: 09309005649 – 88356015

   رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 74. علی میرزایی
  دسامبر 13, 2013

  با سلام
  دارای مدرک شبکه با 5 سال سابقه کار می باشم. دارای مدرک ccnp و ccna و هم چنین کارشناسی نرم افزار. خواستار همکاری با شما هستم.09168899880

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 75. ali
  دسامبر 10, 2013

  سلام داری شرکت ساختمانی قادر به جذب نیرو ———در 4استان مشغول به کار میباشم وهم اکنون قادر به کار در عسلویه هستم 09371640604—09118229643

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 76. بي كار
  دسامبر 7, 2013

  اينجانب داراي مدرك كارشناسي ارشد ابياري گياهان دريايي هستم و جوياي كار دور مال

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 77. فاطمه کشاورزپور
  دسامبر 1, 2013

  سلام.روز و روزگار بر همگی خوش و خرم.بنده فاطمه کشاورپور نماینده کد 5159 شرکت بیمه کوثر هستم.بنده را سرافراز میفرمایید اگر افتخار حضور در مناقصات بیمه ای رانصیب اینجانب فرمایید.
  آدرس و شماره تلفن دفتر.شیراز.چهار راه هوابرد
  8391344-8391341-09177047242-09171175070

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 78. Mehran bakhshi
  نوامبر 21, 2013

  با سلام به تمامی فعالان عرصه ی علم و صنعت
  اینجانب دارای مدرک مهندسی صنایع ,23ساله؛مجرد
  آشنایی با نرم افزار ms project
  مایل به فعالیت در شرکت های مستقر در عسلویه هستم
  با سپاس

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 79. محمدصادق شکوهی
  نوامبر 11, 2013

  25 ساله هستم.

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 80. محمدصادق شکوهی
  نوامبر 11, 2013

  با سلام
  محمدصادق شکوهی هستم دارای مدرک مهندسی عمران آماده کار در شرکت های عسلویه هستم.
  با تشکر
  09179309320

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 81. مجتبی دادگر
  نوامبر 8, 2013

  salam,lisanse omran_omran daram,23 salame,dos daram dar projehaye omrani to jonob faaliyat dashte basham, az bikari khaste shudamo
  az nazare mali to vaziyate badi gharar daram

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 82. زرین صنعت ماندگار
  نوامبر 6, 2013

  زرین صنعت ماندگار
  شرکت زرین صنعت ماندگار با سالها تجربه در زمینه صنایع نفت ،گاز و پتروشیمی فعالیت دارد از عمده فعالیت این شرکت می توان تهیه و تامین کلیه ملزومات پالایشگاهی نفت ،گاز، پتروشیمی ،آبرسانی و نیروگاهی صنایع دریایی و صنایع غذایی را نام برد.(لوله ، اتصالات و شیرآلات)
  شماره تماس :44836765-021
  شماره فکس :44836717-021
  شماره همراه:09123399793
  آدرس ایمیل : info@zarinsm.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 83. ارش
  اکتبر 31, 2013

  سلام خسته نباشید.اینجانب کارشناسی ارشد عمران/زلزله از دانشگاه دولتی دارم و دارای 3 سال سابقه طراحی و اجرایی و سرپرستی در زمینه راه،پل،سازه های ساختمانی هستم و اماده کار در منطقه جنوب کشور هستم.
  با تشکر از شما 0938-1143849

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 84. لاله صیدالی
  اکتبر 30, 2013

  با سلام و خسته نباشید.
  لاله صیدالی هستم لیسانس روانشناسی صنعتی و فوق لیسانس روانشناسی عمومی.با 2 سال سابقه کار و مسلط به امور دفتری و کامپیوتر. آماده همکاری در شرکتهای عسلویه می باشم.
  تلفن تماس: 09137912246
  ایمیل: laleh_seydaliy@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 85. روح اله
  اکتبر 28, 2013

  سلام.بنده لیسانس عمران و فارغ التحصیل دانشگاه دولتی آماده کار در جنوب کشور میباشم.ساکن استان فارس.22 سال و مجرد.
  09360679108با تشکر.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 86. مهدی
  اکتبر 19, 2013

  اینجانب به مدت 8 سال سابقه کار در شرکتهای تابلیه و پورنام در پرو ژهای پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس در بندر عباس و سد آغ چای در آذربایجان غربی مشغول به کار بوده در قسمت تدارکات و مسئول ترانسپورت ماشین آلات و سرویس نگهداری (مسئول نت ماشین آلات )آمادگی خود را برای کار در جنوب را اعلام میدارم با تشکر 09147900501-04912274576

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 8 Thumb down 1

 87. مجید حجازی
  اکتبر 11, 2013

  با سلام اینجانب مجید حجازی دارای مدرک کارشناسی عمران و2 سال سابقه ی فعالیت به عنوان سرپرست اجرا در کارگاه راهسازی وپل میباشم وآمادگی خود را جهت کار در عسلویه اعلام میدارم سن 30سال.با تشکر 09119175328

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 88. احسان ونک فراهانی
  سپتامبر 28, 2013

  باسلام من دارای کارشناسی کنترل وابزاردقیق وکاردانی برق صنعتی هستم تمایل به کاردرعسلویه دارم باتشکرehsan4184@gmail.com

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 89. رضا
  سپتامبر 25, 2013

  اینجانب رضا بابارحیمی فارغ التحصیل رشته معماری از دانشکده یزد دارای 3 سال سابقه کار مفید در زمینه طراحی و امور دفتر فنی و سرپرست کارگاهی آماده فعالیت و همکاری با شرکت های عسلویه هستم.rezababarahimi@yahoo.com
  09361298518

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 90. معمار
  سپتامبر 9, 2013

  اینجانب علی رضا معمار ولیسانس عمران بوده وبه دنبال کار هستم وودارای 4سال سانقه نظارت هستم واماده کار در پروژههای عمرانی در عسلویه هستم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 91. رضا روائی
  آگوست 31, 2013

  اینجانب رضا روائی کارشناس ارشد مهندسی ساخت – عمران با 7 سال سابفه جهت فعالیت در حوزه عسلویه آمادگی خود را اعلام می دارم .09178414100

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 92. رضا روائی
  آگوست 31, 2013

  اینجانب رضا روائی کارشناس ارشد مهندسی ساخت – عمران با 7 سال سابقه آمادگی خود را جهت فعالیت در حوزه عسلویه اعلام میدارم .

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 93. شرکت مهندسی سنجشگران میزان ابزار
  (سما)
  مرکز آزمون و کالیبراسیون

  شرکت مهندسی سما با بهره‌مندی از کارشناسان با تجربه در دانش اندازه‌شناسی( اندازه‌گیری، آزمون و کالیبراسیون)، آمادگی دارد خدمات کالیبراسیون تجهیزات اندازه‌ گیری را به صنعتگران محترم ارائه نماید. امیدواریم با ارائه خدمات درست و دقیق و رهنمودهای شما، سهمی در تولید کالا و خدمات با کیفیت داشته باشیم

  اطمینان از تجهیزات، کاهش هزینه‌، افزایش کیفیت و خرسندی مصرف‌کنندگان کالا
  با کالیبراسیون درست و اثربخش

  بخشی از خدماتی که می توانیم ارائه دهیم به شرح ذیل می باشد :
  – کالیبراسیون دستگاه­های آزمون و اندازه‌گیری مطابق استانداردهای ملی و بین‌المللی تحت اعتبار نظام تأیید صلاحیت ایران
  – مشاوره تعیین دوره کالیبراسیون تجهیزات براساس استانداردهای بین‌المللی RP-1، D-10
  – مشاوره و تهیه و تامین تجهیزات اندازه‌گیری
  – تدوین دستورالعمل‌های آزمون و کالیبراسیون براساس استانداردهای بین‌المللی
  – اعزام تیم کارشناسی کالیبراسیون در محل
  – برگزاری دوره‌های آموزش کالیبراسیون، برآورد عدم‌قطعیت، تضمین کیفیت و ایزو 17025
  ا
  آدرس: تهران – بزرگراه شهید ‌لشگری (جاده مخصوص کرج) – بلوار ایران خودرو جنوبی- شهرک 22 بهمن – خیابان بعثت – پلاک 61

  تلفکس: 44195703 – 44190767

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 94. کامران
  آگوست 29, 2013

  با سلام من کامران غلام ویسی کارشناسی کنترل(ابزار دقیق)و کاردانیم رشته تعمیر ماشینهای الکتریکی از دانشگاه دولتی تمایل به کار در جنوب کشور دارم.
  09356953067

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 95. اميني
  آگوست 28, 2013

  با سلام
  بنده كارشناس ارشد مهندسي مكانيك با 3 سال سابقه كار هستم و تمايل دارم در يكي از شركتهاي فعال در عسلويه مشغول به كار شوم. لطفا در صورت نياز به نيرو به بنده اطلاع دهيد. 09388935486 با تشكر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 96. ایمان زارعی
  آگوست 20, 2013

  ایمان زار عی هستم تازه کارشناسی مکانیک سیالات گرفته ام تقاضای گرفتن امریه در عسلویه را دارم01712263328————-09388551913

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 97. سید مجید میرحسینی
  آگوست 15, 2013

  اینجانب سید مجید میرحسینی با مجموعا 4 سال سابقه کار و 2 سال سابقه کار در پالایشگاه میعانات گازی بندر عباس آماده به کار در عسلویه
  09359502609

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 98. پیمان
  آگوست 14, 2013

  کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه دولتی-گرایش طراحی کاربردی با دو سال سابقه کار در شرکت معتبر- مسلط به نرم افزارهای تخصصی مکانیک و آشنا با استانداردها و همچنین آشنا به طراحی مخازن تحت فشار با نرم افزار PVelite. در صورت نیاز میتونم رزومه را براتون بفرستم.

  09133697949

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 99. اکبر خاکپور
  آگوست 12, 2013

  سلام من کاردانی برق با 12 سال سابقه کار در زمینه برقکاری صنعتی کابل کشی مفصل زنی کابلهای 20 کیلو ولت اشنایی کامل با خطوط انتقال وتوضیع 20 کیلو ولت برقکاری ساختمانی و صنعتی وسیمبانی احداث پست های زمینی .اماده پیمانکاری و اجرای کلیه پروژهای برقی را دار می باشم.09141839811.با احترام خاکپور

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 100. كامران شموشكي
  آگوست 6, 2013

  باسلام كامران شموشكي داراي كارشناسي ارشد رشته شيمي كاربردي و داراي كارت پايان خدمت متولد 68 مايل به كار در يكي از شركت هاي عسلويه ميباشم.تلفن تماس 09358346085

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 101. میرشکاری
  جولای 19, 2013

  اینجانب میثم میرشکاری فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک- طراحی جامدات از دانشگاه نی ریز استان فارس و ساکن شهرستان ارسنجان این استان میباشم. بنده دارای 2 سال سابقه کار در معادن و بخش ماشین آلات و کارخانه سیمان نیریز هستم.
  با توجه به اینکه نیازمند به کار هستم بنده آمادگی خود را به همکاری و استخدام به کار در آن مجتمع در صورت تمایل و نیاز مجتمع را اعلام مینمایم.
  پیشاپیش از همکاری شما کمال تشکر و قدردانی به عمل می آید.
  تلفن : 09171279018- 09173292949

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 102. احمدي
  جولای 3, 2013

  كارشناسي ارشد شيمي آلي
  تخصص نانو كاتاليستها
  جوياي كار در عسلويه
  09389782426

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 103. احسان بیرانوند
  ژوئن 28, 2013

  باسلام
  کاش همه شرکتای فوق الذکر باهمون تاب وتوان قبل هنوزم بودن بودن09128194899

  رتبه دهید: Thumb up 5 Thumb down 2

 104. س
  ژوئن 27, 2013

  اینجانب سعید اختر دارای مدرک مهندسی مکانیک با گرایش سیلات
  مجرد و علاقه مند جهت کار در جنوب هستم.
  09355755368

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 105. نعمت اله غرقی
  ژوئن 26, 2013

  مدرک کارشناسی متالورژی از شیراز و فوق لیسانس مهندسی صنایع گرایش سیستم و بهره وری از آزاد قزوین
  – 2 سال سابقه کار در شرکت پارس سوئیچ (تولید کننده دیژنکتور های گازی و خلائ و روغنی )بعنوان کارشناس دفتر فنی

  -7 سال سابقه کار درآلومنیوم المهدی بندرعباس -مدیر فنی و سپس مدیر اجرائی طرح و توسعه سایت المهدی
  – 11 سابق کار در شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع لاستیک ( صبا تایر کورد ) بعنوان مدیر شیفت کارخانه -مدیر فنی-مدیر تولید و هم اکنون مدیر استراتژی و تعالی سازمانی
  علاقمند به کار در جنوب در پست های اجرائی هستم
  شماره تلفن همراه 09197506505
  منزل 4259703(0241)
  مدیریتهای فنی و تولیدی و

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 106. دانی
  ژوئن 20, 2013

  کارشناس کنترل پروژه . جویای کار در جنوب .09133654056

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 107. مهدی افتخاری
  ژوئن 16, 2013

  با سلام
  اینجانب کارشناس مهندسی صنایع می باشم .مسلط به امور کنترل پروژه و کنترل کیفیت و کارخانجات تولیدی و صنعتی می باشم همچنین در زمینه سیستم های مدیریت کیفیت و تضمین کیفیت تجربه کافی داشتهو همچنین حدود 5 سال به عنوان مدیریت خطوط انتقال برق فعالیت داشتم و اموزشهای مختلفی همراه با گواهی نامه انها نیز موجود می باشد. که در صورت نیاز رزومه ارسال خواهد گردیید.جویای کار می باشم در عسلویه و مناطق جنوب کشور
  قبلا از زخمات شما سپاسگزارم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 108. مهدي حسين زاده
  می 26, 2013

  ليسانس عمران-عمران دارم با2سال سابقه كار تو زمينه آب.جوياي كار هستم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 109. رضا
  می 25, 2013

  لیسانس عمران – عمران از اصفهان دارای 2 سال سابقه کار میباشم .
  تمایل به کار در جنوب کشور را دارم.
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 110. فرهاد کاوه
  می 3, 2013

  فرهاد کاوه لیسانس برق 3 سال سابقه کار
  سابقه در کارخانه لعابیران. اداره برق شیراز و تعمیرات نگهداری پالایشگاه جزیره ی سیری

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 111. سروش شيروانيان
  آوریل 30, 2013

  سروش شيروانيان مهندس عمران عمران داراي 15 سال سابقه كار آمادگي خود را جهت همكاري در شركت هاي عسلويه و كنگان اعلام مي دارم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 112. محمدیان
  آوریل 27, 2013

  سلام من دنبال آقای رضا نظری شیخ آباد میگردم گویا ایشان در عسلویه مشغول به کار است. ضمنا ایشان هر ساله از جنوب با پای پیاده عازم مشهدالرضا در حرکت میباشد ونیز جانباز است .لطفا اگر ایشان رامیشناسید به من ایمیل بزند

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 113. محمدیان
  آوریل 27, 2013

  دارای مدرک لیسانس عمران عمران از اصفهان و خواستار فعالیت در عسلویه را دارم با 2سال سابقه کار

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 114. لیسانس عمران – عمران و دارای 2 سال سابقه کار می باشم . تمایل به کار در جنوب کشور را دارم . ممنون

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 8 Thumb down 0

 115. امین
  آوریل 8, 2013

  لیسانس مهندسی جوش دارم. و دارای هفت مدرک بین المللی در زمینه بازرسی جوش هستم. مدارک VT_MT_PT_RT_RTi_CWI_Dissimila metal welding
  09378583338

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 1

 116. امین
  آوریل 8, 2013

  لیسانس مهندسی جوش دارم. و دارای هفت مدرک بین المللی در زمینه بازرسی جوش هستم. مدارک VT_MT_PT_RT_RTi_CWI_Dissimila metal welding

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 1

 117. حسین ذوالفقاری
  مارس 1, 2013

  حسین ذوالفقاری
  دوسال سابقه مفید در زمینه شاپ درایینگ xsteel(اسکلت فلز،سوله،پایپ پرک)
  تسلط کامل به نرم افزارهای tekla structures و autocad
  آماده کار
  09354018164

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 118. نمازی
  فوریه 25, 2013

  با سلام اینجانب فوق دیپلم شیمی دارای 4 سال سابقه کار در ماهشهر در پتروشیمی هستم.اماده کار در عسلویه

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 119. رسول زارع 09171193400
  فوریه 24, 2013

  مهندس برق با 7 سال سابقه کار در جنوب ایران

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 120. محمد هادی حقیقی
  فوریه 9, 2013

  مکانیک جامدات با سابقه 22 ماه اماده کار در عسلویه
  VT&PT&RTI&UT levele I & II
  09188582885

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 121. محمد هادی حقیقی
  فوریه 9, 2013

  با سلام اینجانب محمد هادی حقیقی دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته مکانیک جامدات و دارای تمامی مدارک بازرسی جوش و سابقه کار مکفی 22 ماه اماده کار در عسلویه می باشم . level I & II . VT & PT & RTI & UT

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 122. محمد مهدی زارع مهذبیه
  فوریه 7, 2013

  اینجانب کارشناس عمران و آماده به کار در عسلویه هستم و سه سال سابقه کار اجرایی دارم mehdi.z1586@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 123. reza
  فوریه 6, 2013

  عرض سلام و ادب
  اینجانب رضا طاهری دارای مدرک کارشناسی مهندسی برق قدرت می باشم.
  مهارت وتخصص در برنامه نویسی PLC برند Delta و همچنین سیستم مانیتورینگ touch screen
  راه اندازی نصب و برنامه نویسی تحت شبکه اینورترها( Inverter) و همچنین کار این تجهیزات در پرتوکل ( RS485)
  سابقه کار اجرایی :
  3سال سابقه سمت مدیر تولیدی سیستم هوشمند در شرکت کاران گستر و برنامه نویس و مجری پروژه های هوشمند سازی وسیستم های خانه هوشمند از جمله :
  هنرستان فضیلی اصفهان
  دبستان حسین امین با تایید نهایی مهندس اداره نوسازی مدارس اصفهان ( مهندس جوی)
  هوشمند سازی ساختمان اداره اتباع یزد
  ساختمان مهمانسرای بنیاد مسکن شهرستان اصفهان (خیابان آذر)
  ساختمان بنیاد مسکن شهرستان لنجان
  ساختمان بنیاد مسکن شهرستان خوانسار
  ساختمان بنیاد مسکن شهرستان مبارکه
  ساختمان خانه سالمندان اصفهان (خیابان گلستان)
  ساختمان مجموعه ورزشی نگین شهرستان سیرجان
  اتوماسیون خط تولید کاشی نایین
  آبنمای موزیکال و متغیر در سطح پاشش آب (در مجموعه مرکز تحقیق ارتش)
  تغییر دبی خروجی آب چاه های عمیق کشاورزی اداره احرار استان یزد
  لازم به ذکر است که در این رزومه از ذکر پروژه های خصوصی صرف نظر شده است .
  دارای سابقه5 دوره تدریس و برگزاری دوره های اتوماسیون صنعتی در آموزشگاه پیشرو اصفهان (خیابان نظر غربی)
  09132887081 reza2887081@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 4

 124. علی
  ژانویه 30, 2013

  مدرک کارشناس حسابداری آشنا به برنامه های حسابداری ایده آل سیستم ( ناپال ) و شایگان سیستم و ACC و حامیم و سیستم یکپارچه حسابداری وزارت نفت دارای 4163 روز برابر 11 سال و 148 روز سابقه بیمه می باشم . ( تا تاریخ 90/03/30 )

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 125. reza
  ژانویه 18, 2013

  لیسانس برق قدرت با مهارت برنامه نویسی plc hmiو کار باinverterو داوطلب کار در هرنقطه با حقوق خوب
  3سال سابقه مدیر تولیدی هوشمند سازی(bms)

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 126. داوودد نادری هستم جوشکاره آرگون09375940809
  ژانویه 14, 2013

  جوشکاره ماهره آرگون هستم 09375940809

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 127. نعمت گودرزوند
  ژانویه 7, 2013

  باسلام وخسته نباشید دارای مدرک لیسانس برق قدرت می باشم و مدت 3سال سابقه کار دارم وتمام دوره های plcوپنوماتیک شرگت فستو را گذراندم و آماده همکاری باشرگت های جنوب رادارم
  تلفن تماس09111386285

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 128. محمد مهدی زارع مهذبیه
  ژانویه 3, 2013

  اینجانب فارغ التحصیل در رشته کارشناسی عمران دانشگاه استهبان هستم و سابقه سه سال سابقه کار در پروژه های دولتی دارم و سرپرست کارگاه می باشم و 29 سال سن دارم و آمادگی به خدمت در منطقه عسلویه هستم و ساکن شیراز هستم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 129. پرویز شاملو
  ژانویه 2, 2013

  با سلام اینجانب پرویز شاملو کارشناس عمران-عمران کارشناس ارشد عمران-راه اماده هر گونه همکاری در شرکت های فعال در منطقه عسلویه میباشم با تشکر 09198115713

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 130. جلال الدین غلامی
  ژانویه 1, 2013

  اینجانب جلال غلامی دارای فوق دیپلم تاسیسات و جویای کار می باشم.09357830966

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 131. امین اسحاقی
  ژانویه 1, 2013

  اینجانب امین اسحاقی دارای کارشناسی کامپیوتر و برنامه نویسی و دارای سابقه کار در بخش های سخت افزار و نرم افزار و.09133213307

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 132. جعفر نیک پور
  دسامبر 22, 2012

  درخواست استخدام دارم

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 4

 133. نیما حیدریان
  دسامبر 22, 2012

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 5

 134. علی متینی
  دسامبر 8, 2012

  اینجانب علی متینی هر محصول نفتی شاکل حلال 402 و 410 و … و هیدروکربن را خریدارم لطفاً در صورت امکان فروش تماس بگیرید — 09123987003

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 4

 135. رضوان مزارعی
  دسامبر 4, 2012

  کارشناس ارشد شیمی تجزیه دارای سوابق کاری در دانشگاه ازاد وآزمایشگاه کنترل کیفیت مواد غذایی وساکن عسلویه متقاضی کار در یکی ازشرکتهای عسلویه می باشم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 136. رضایی
  نوامبر 27, 2012

  مهندس عمران سابقه کار عمرانی در راه سازی و ساخت بیمارستان -فعالیت در دفتر فنی -آشنایی کامل با فهرست بها و نرم افزارهای ایکسل و وورد و تدبیر و تکسا

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 137. حسين
  نوامبر 27, 2012

  اطلاع پيدا كردم كه از تاريخ هشتم آذر بمدت يك هفته سايت http://www.pazargad.org آگهي استخدام داره كساني كه تمايل به كار در عسلويه رو دارن مراجعه كنن وفرم استخدام رو پر كنن

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 138. بهرام جلاليان
  نوامبر 22, 2012

  اينجانب بهرام جلاليان 10 سال سابقه بهرهبرداري پتروشيمي شيمي بافت مهندس صنايع شمياي

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 139. سید علیرضا ضیایی
  نوامبر 15, 2012

  کارشناس ارشد جوشکاری/عضو هیئت رئیسه شرکت آذران جوش آریا/ یکسال همکاری با صنایع دفاع/فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی امیرکبیر/09154286725/

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 140. قاسم بهزادی
  نوامبر 12, 2012

  کنترل پروژه 09133690837 6 سال سابقه کار در صنایع دفاع و مجتمع فولاد

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 141. قاسم بهزادی
  نوامبر 12, 2012

  اینجانب قاسم بهزادی با 6 سال سابقه در صنایع دفاع ومجتمع فولاد اصفهان با قوی ترین نرم افزار های کنترل پروژه آماده همکاری با شرکتهای عسلویه هستم .ممنون

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 142. mitra
  نوامبر 8, 2012

  رزومه ام در سايت irantalent هست .

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 143. 09132706525
  اکتبر 28, 2012

  همندس صنایع – کارشناس برنامه ریزی وکنترل پروژه بیش از 5 سال سابق مرتبط و آشنا به کشور امارات ( 4 سال اقامت )- آماده همکاری با شرکتها میباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 144. مریم
  اکتبر 17, 2012

  اینجانب مریم غایبی کارشناس ارشد محیط زیست که از سال 90 تاکنون بعنوان کارشناس مسئول hse در بندر ماهشهر و بندر امام خمینی مشغول بوده ام.وآمادگی خود را در زمینه hse و تضمین کیفیت و آموزش و امور اداری اعلام میدارم. با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 145. علیرضا حسینی
  اکتبر 16, 2012

  با سلام .
  اینجانب دارای لیسانس عمران-عمران و آماده همکاری با شرکتها در عسلویه می باشم.
  09177217522
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 146. بهنام رستمی
  اکتبر 9, 2012

  مهندس معمار و مسلط به نرم افزارهای لازمه با دوسال سابقه کار در شرکت ساختمانی.09139805620

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 147. ایمان چراغی
  سپتامبر 20, 2012

  مهندسی مکانیک و مدارک بازرسی جوشmt-pt-vt-utاز asntآماده همکاری میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 148. شهرام بابائی مهر
  سپتامبر 16, 2012

  با سلام: من مهندس عمران هستم و در صورت امکان دارای امادگی فعالیت در

  پروژهای عمرانی و اجرای در منطقه عسلویه میباشم.

  tel:09373856682

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 149. انوش حسنوند
  سپتامبر 15, 2012

  ;کارشناس ارشد آموزش انگلیسی

  آمترجم شفاهی و کتبی (اسناد و مدارک – مکاتبات بازرگانی)

  ابا تشکر 09366041678

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 150. امیرمحمداتحاد
  سپتامبر 10, 2012

  با سلام
  اینجانب امیرمحمد اتحاد لیسانس مکانیک گرایش حرارت و سیالات دارای مدرک بازرسی جوش و استاندارد ایزو هستم و در حال حاضر دانشجوی فوق لیسانس همین رشته و آماده هرگونه همکاری در منطقه عسلویه می باشم.
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 151. مجیدگودرزی
  سپتامبر 10, 2012

  تهیه وپخش ابزار های تراش کاری صنعتی ایمنی جوش وبرش از همکاری با شما استقبال مینمایم.

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 152. مهندس سادات
  آگوست 31, 2012

  شرکت دیده آرا سازان آماده ارائه کلیه خدمات در زمینه کانالهای هدایت آبهای سطحی و دکوراسیون و تعمیرات کلیه فضاهای اداری و مسکونی شما در عسلوئه می باشد….با تشکر مهندس سادات….09389795877…DIDEHARA@GMAIL.COM

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 153. مهندس سادات
  آگوست 31, 2012

  با سلام
  احتراما
  این شرکت(دیده آرا سازان) اقدام به تولید پک ویژه آشپزخانه برای فضاهای محدود به ویژه خانه های سازمانی،سوئیت هتلها،دکلهای نفتی با مشخصات طولی 1/20 متر ( دارای سینک ظرفشویی،اجاق گاز و یخچال) به عمق 60 سانتی متر و ارتفاع 1/10 متر در صورت درخواست این پک با اینجانت مکاتبه نمایید…
  با تشکر مهندس سادات

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

  • مهندس حسن زاده
   مارس 2, 2014

   لطفا قیمت و مکان تحویل پک مذکور را برای اینجانب ارسال فرمایید

   رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 154. مسعود امیری مقدم
  آگوست 31, 2012

  مهندسی عمران-عمران

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 155. رامین صفایی
  آگوست 15, 2012

  رامین صفایی
  1سال سابقه کار در فاز 15&16 عسلویه
  کارشناس مکانیک سیالات
  کارشناس پایپینگ
  اماده هرگونه فعالیت در عسلویه
  09131272246

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 3

 156. محسن ناصرالاسلامی
  آگوست 14, 2012

  کارشناس ارشدحقوق خصوصی و وکیل از دانشگاه شهید بهشتی آماده همکاری با شرکت های نیازمند هستم
  09196482998

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 157. وحید پرندین
  آگوست 10, 2012

  کارشتاس کامپیوتر گرایش نرم افزار با 2.5 سال سابقه در شرکتهای عمرانیٍ،آشنایی کامل با امور کنترل پروژه(MSP , Primavera)و آشنایی کامل با متره و برآورد و صورت وضعیت نویسی و مسلط به گروه نرم افزاری Office شامل (Word-Excel-Power Point)و همچنین دارای تجربه در رشته تاسیسات آبی(لوله های پلی اتیلن و جوشکاری الکتروفیوژن) آماده همکاری با شرکتهای فنی و مهندسی در عسلویه و … می باشم.
  vahidparandin65@gmai.com
  09184270558

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 158. آیدیکو
  جولای 31, 2012

  sherkate ideco dar zamineye HSE faaliyat karde va ba sabeghe bish az 8 sal dar in zamine amadegi khod ra dar zamineye moshavere,ejraii,va …… elam midarad.omid ast be hamkari.shomare tamas : 021-66847216

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 159. عارف شفاعتی
  جولای 25, 2012

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 160. برق صنعت شیخ میری
  بورس توزیع لوازم برق صنعتی سیم کابل و روشنایی
  تلفن تماس: 2239729-0611
  2239730
  فاکس: 2239731
  همراه : 09166814073
  Sheikhmiri_ElectricIndustry@yahoo.com
  آدرس: اهواز_طالقانی_خیابان مسلم بین طالقانی و عطارد پلاک 153

  ابزار سرای شیخ میری
  بورس توزیع ابزار آلات صنعتی و ساختمانی
  تلفن تماس: 2223151_0681
  تلفکس: 2221105
  همراه: 09161810368

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

 161. سجاد اصلان نژاد
  جولای 21, 2012

  اینجانب سجاد اصلان نژاد کارشناس ساخت وتولیدمکانیک دارای سابقه کاردرزمینه طراحی قطعات صنعتی بانرم افزارcatia.
  بازرسی فنی جوش درجه 2 pt mt
  تعمیرکار وطراحی مدارات پنوماتیک
  برنامه نویسی plc
  ماشین کاری با دستگاه فرز واسپارک
  عضومرکز رشد وپارک علم وفن آوری
  ساخت دستگاه جعبه سازتمام اتوماتیک پنومات وشرکت درنمایشگاه عتم وفن آوری بیرجند در سال 90 و کسب رتبه غرفه برتر نمایشگاه
  آماده هر گونه فعالیت باشرکت های جنوب را دارم
  شماره تماس 09171196861 -07118231165
  با کمال تشکر

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 7 Thumb down 4

 162. فیروز اینانلو
  جولای 21, 2012

  اینجانب لیسانس عمران با یک سال سابقه کار در جنوب (پروژه نفتی یاداوران)با عنوان مهندس اجرا و یک سال سابقه کار در ساختمان بتنی ،آماده همکاری با شرکتها میباشم.
  09148617144

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 163. سید علی سلامی
  جولای 19, 2012

  مهندس مکانیک با 16 سال سابقه از جمله سابقه مدیریتی آماده همکاری به عنوان مدیر پروژه یا مدیر سایت یا مدیر مهندسی یا مدیر تدارکات میباشم تماس : 09124097225

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 164. 09399240122
  جولای 13, 2012

  کارشناس ارشد روانشناسی صنعتی و سازمانی و شاگرد ممتاز دانشگاه میباشم.و خواستار تدریس و پژوهش در شرکتهای عسلویه میباشم.و سابقه تدریس در شرکت نفت و گاز دارم.

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 5 Thumb down 5

 165. بقييت الله موسوي
  جولای 12, 2012

  كارشناس ارشد اقتصاد محيط زيست دانشگاه علامه طباطبايي، آماده همكاري با شركت هاي جنوب شماره تماس 09136818841

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 3

 166. حسن سلطانی
  جولای 8, 2012

  کارشناس برق با سابقه کار درجنوب و همچینین سابقه کار با کشور ایرلند آماده همکاری با شرکتهای فنی و مهندسی در عسلویه و… هستم.شماره تماس: 09371573077 باتشکر

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 3

 167. وحید جعفری
  جولای 7, 2012

  مدرک کارشناسی برق گرایش انتقال و توزیع آماده کار در شرایط سخت
  09188169833

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 10 Thumb down 2

 168. عاطفه رخشا
  جولای 1, 2012

  سلام من عاطفه هستم ليسانس حسابداري آماده همكاري در پتروشيمي هستم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 1

 169. حميد دهمرده
  ژوئن 26, 2012

  سلام.حميد دهمرده هستم.فارغ التحصيل رشته معماري مقطع كارشناسي.2سال سابقه كار در شهر گرگان و مسكن مهر گنبد دارم.آماده براي كاردر شرايط سخت را نيز دارم.09117002041

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 170. محمدرضا عابسی
  ژوئن 25, 2012

  باسلام.اینجانب محمدرضا عابسی مهندس شیمی گرایش پتروشیمی میباشم.مدت سه ماه دوره کاراموزی را در پالایشگاه تهران در قسمت utility بوده ام.آماده همکاری در عسلویه میباشم.باتشکر 09126176823

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 171. ایمان کدخدایی
  ژوئن 25, 2012

  اینجانب ایمان کدخدایی دارای مدرک کارشناسی عمران-عمران ب مدت 4 ماه کاراموز در مسکن مهر و دارای مدرک فنی حرفه ای طراحی 3بعدی سازهETABS اماده همکاری با شرکت های مرتبط میباشم. 09389434242 09171262643

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 172. دارای مدرک کارشناسی مکانیک سیالات و عمران-عمران(دو رشته ای)و ارشد عمران (رتبه کنکور 14 کشوری) از دانشگاه صنعتی شریف هم اکنون مشغول به فعالیت در شرکت شخصی و یک شرکت تراز اول سوئدی می باشم دارای تخصص وسابقه کاری درخشان /علاقه مند به همکاری در پروژه های عسلویه 09362151927

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 173. rafiee
  ژوئن 24, 2012

  salam daray maharat fany bargh sanaty hastam ba 9 mah sabeghe .daray madrake karsshenase hoghugh hastam az daneshgah dolaty bamoadel14.66 amade khedmat da sherkathay asaluye ba tashskor.telefone baraye tamas zarure 09137030028

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 174. meysam khademi
  ژوئن 23, 2012

  لیسانس عمران با سابقه دارای 30سال سن آماده همکاری در منطقه عسلویه
  09125045855

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 175. غلامرضا رستاد
  ژوئن 23, 2012

  اینجانب غلامرضا رستاد بازنشسته مجتمع کارخانجات سیمان سپاهان اصفهان هستم. در زمینه کلیه امور بازرگانی ، امور قراردادها، مهندسی خرید،سفارشات ………. تجربه 30 ساله دارم آماده همکاری میباشم.09139346558(تماس تلفنی )

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 176. سید هادی صفوی نیا
  ژوئن 23, 2012

  با سلام اینجانب دارای مدرک کارشناسی عمران-عمران با سه سال سابقه در زمینه اجرایی ودفتر فنی آماده همکاری را دارم.با تشکر 09125206953

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 177. فرشید مریدی
  ژوئن 22, 2012

  اینجانب فرشید مریدی دارای مدرک کارشناسی کامپیوتر هستم و در زمینه شبکه و دوربین های مداربسته دارای تخصص میباشم و آماده همکاری با شرکتهای مناطق جنوب و عسلویه هستم تلفن تماس : 09352321295

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 178. محمد پرنیان
  ژوئن 21, 2012

  با سلام احتراما اینجانب محمد پرنیان دارای مدرک مهندسی کامپیوتر(نرم افزار) با معدل 14/62 از دانشگاه آزاد اراک و دارای یکسال سابقه کاری آماده همکاری با شرکتهای واقع در جنوب می باشم-شماره تماس 09360120871

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 179. قاسم بهرامی
  ژوئن 20, 2012

  این جانب قاسم بهرامی درای مدرک مهندسی مکانیک گرایش طراحی جامدات

  وبادوسال سابقه کاری در طراحی مهندسی وادامه داردو مدرس دورهای بازرسی
  جوش شرکت ارین پارس اسپادنا ومسلط به نرم افزار هایautocad -autocad p&id
  piping-catia-ansys-وطراح ومحاسبه ومدیریت پروژه سیستم های تاسیساتی
  و…..اماده همکاری باشرکت های فعال در جنوب کشور میباشم (با 25سال سن)
  ghasemgbf@yahoo.com-09372208051-09139806856

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 180. ابوالفضل بیات
  ژوئن 20, 2012

  باسلام
  بیات هستم 12سال تجربه کاری در زمینه تراشکار ی جوشکار وساخت قطعات صنعتی درارم اماده همکاری در عسلویه میباشم.09194439424

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 181. رضا بخشیان کلاریجانی
  ژوئن 19, 2012

  اینجانب رضا بخشیان کلاریجانی دارای مدرک کارشناسی عمران _ عمران آزاد وبا معدل 15.36 می باشم دارای 3 سال سابقه کار اجرایی همراه با بیمه بوده ام تمایل به همکاری در پروژه های جنوب _ عسلویه می باشم .
  تماس : 09362727919

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 182. علیرضا
  ژوئن 19, 2012

  با سلام خدمت شما سرور گرامی اینجانب علیرضا یوسفی ارشد مهندسی شیمی 2سال است که در سایت ثبت نام نموده ام ولی هنوز موفق به کار نشده ام .از شما خواهشمند است ترتیبی اتخاذ فرمایید تا این حقیر نیز بتوانم برای خود و مملکت خویش مفید باشم .09122733384
  باتشکر و سپاس فراوان

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 183. علی ساقی
  ژوئن 18, 2012

  با سلام.اینجانب علی ساقی لیسانس مهندسی نرم افزار با معدل 15.89و فوق لیسانس فیزیک ذرات بنیادی میباشم.مسلط به زبان انگلیسی و آشنا با برنامه نویسی کامپیوتر هستم!
  در صورت نیاز آماده همکاری همه جانبه هستم!
  با تشکر!
  09389739424

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 184. رضا
  ژوئن 18, 2012

  من مهندسی الکترونیک از آزاد کرمانشاه دارم با معافیت سربازی تمام ایمیل کنید

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 185. امیر حسین ایزی
  ژوئن 17, 2012

  با سلام..احتراما.اینجانب امیر حسین ایزی مکانیک سیالات -لیسانس-میباشم.

  و اماده همکاری در مناطق جنوبی و عسلویه میباشم

  شماره:09397565987

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 186. امیر حسین ایزی
  ژوئن 17, 2012

  با سلام..احتراما.اینجانب امیر حسین ایزی مکانیک سیالات -لیسانس-میباشم.

  و اماده همکاری در مناطق جنوبی و عسلویه میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 187. MASOUD
  ژوئن 16, 2012

  مسعود مهديقلي داراي مدرك مهندسي عمران از دانشگاه چمران اهواز داراي 5 سال سابقه كار اجرايي ودفتر فني ومسلط به محاسبه براورد نقشه نظارت واجرا ميباشم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 188. مرضیه زارع
  ژوئن 13, 2012

  اینجانب کارشناس ارشد روانشناسی با معدل 21/18می باشم با دو سال سابقه کار.و اشنایی کامل با کامپیوتر و دارای دیپلم زبان می باشم.و اماده همکاری می باشم.
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 189. بهنام
  ژوئن 10, 2012

  سلام علیکم
  با احترام اینجانب بهنام حیدری دارای مدرک مهندسی برق-قدرت که با معدل 10/16 در سال 1389 فارغ التحصیل شدم و اکنون خدمت مقدس سربازی را به پایان رسانده و جویای کار هستم.
  قابل ذکر است که اینجانب دوره کارآموزی مدرک لیسانس را که بمدت 300 ساعت بودهرا در مرداد ماه 1389 در پتروشیمی زاگرس گذرانده ام.
  با تشکر
  09173058419-07117302814

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 190. احد شکری
  ژوئن 9, 2012

  سلام من احد شکری دارای مدرک لیسانس برق الکترونیک می باشم تسلط به avr دارم و دوره ابزار ذقیق 1و2 را گذراندم آماده کار در پروژه های جنوب و عسلویه می باشم.باتشکر20/03/91_09361057884

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 191. داراي مدرک کارشناسي برق قدرت و 8 سال سابقه کار مي باشم در عسلويه

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 192. کاوه رستمی
  ژوئن 8, 2012

  سلام کاوه رستمی مهندس برق (الکترونیک) اماده همکاری با شرکت های فعال در زمینه های صنعتی می باشم.
  09185660760

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 193. مهدی پرورش
  ژوئن 7, 2012

  با سلام ، اینجانب مهدی پرورش ، دارای مهندسی الکترونیک از دانشگاه سراسری شیراز، با 5 سال سابقه کار به همراه بیمه ، مسلط به برنامه نویسی میکرو کنترلر AVR و طراحی مدار چاپی به کمک Protel DXP، آماده همکاری در طرحهای شما هستم.
  0915043864
  021-44301837

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 194. مهدی پرورش
  ژوئن 7, 2012

  با سلام ، اینجانب مهدی پرورش ، دارای مهندسی الکترونیک از دانشگاه سراسرس شیراز، با 5 سال سابقه کار به همراه بیمه ، مسلط به برنامه نویسی میکرو کنترلر AVR و طراحی مدار چاپی به کمک Protel DXP، آماده همکاری در طرحهای شما هستم.
  0915043864
  021-44301837

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 195. مجتبی غیبی
  ژوئن 7, 2012

  با سلام .
  اینجانب مجتبی غیبی مهندس عمران با 17 ماه سابقه کار در شرکت ناجا هشتگرد واسکان آبیک هستم ودرقسمت سفت کاری فعالیت داشتم تمایل به فعالیت در منطقه عسلویه را دارم

  باتشکر 09360010946

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 196. امیرحسین بهزادی راد
  ژوئن 7, 2012

  سلام.
  اینجانب امیرحسین بهزادی دارای مدرک مهندسی برق-الکترونیک -معدل 18.29- اماده کار در عسلویه هستم.25 سال-کرج

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 197. محمد
  ژوئن 5, 2012

  با عزض سلام اینجانب دارای مدرک کارشناسی ارشد معدن هستم وآماده به کار در جنوب و عسلویه هستم.
  شماره تماس:09155867522-09380805490

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 198. با سلام مهندس عمران (سازه ) هستم…22سالمه…13ماه سابقه کار بیمه ای ذر سمت مسِءول دفتر فنی دارم….جویای کار عسلویه وحوالی هستم
  09171204401

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 199. وحید یعقوب زاده
  ژوئن 2, 2012

  با سلام
  وحید یعقوب زاده هستم دارای مدرک لیسانس مهندسی برق_الکترونیک از دانشگاه صنعتی شاهرود ، آماده همکاری در طرح ها و پروژه های شما می باشم. با کمال تشکر 91/03/12 تلفن تماس : 09369744273

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 200. سروش قرتی
  می 31, 2012

  با سلام سروش قرتی هستم دارای مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی و ارشد مدیریت بازرگانی جویای کار در منطقه عسلویه هستم09121218347

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 201. محمد حسن میرزایی
  می 31, 2012

  با عرض سلام.بنده محمد حسن میرزایی دارای مدرک غواصی c.m.a.s و مربی سازمان امداد و نجات در تخصص سیلاب و لیسانس مهندسی منابع طبیعی آماده همکاری در غواصی می باشم. 09352833310

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 202. محمد حسن میرزایی
  می 31, 2012

  با عرض سلام.بنده محمد حسن میرزایی دارای مدرک غواصی c.m.a.s و مربی سازمان امداد و نجات در تخصص سیلاب و لیسانس مهندسی منابع طبیعی آماده همکاری در غواصی می باشم. 09352833310

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 203. رسول کورده ای
  می 31, 2012

  با سلام من کارشناس عمران هستم با سابقه 6 ما ناظر اجرایی در شهرداری و1سال اجرایی در شهر پارسیان اماده همکاری در زمینه های نقشه برداری وساختمانهای اسکلت بتنی و اسکلت فولادی وسرپرست کارگاه و انجام کارهای اتوکد و بارگذاری ساختمان و ایتبس تا حدودی و اجرایی میباشم .09173640753

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 204. رسول کورده ای
  می 31, 2012

  با سلام من کارشناس عمران هستم با سابقه 6 ما ناظر اجرایی در شهرداری دو 1سال اجرایی در شهر پارسیان اماده همکاری در زمینه های نقشه برداری وساختمانهای اسکلت بتنی و اسکلت فولادی وسرپرست کارگاه و انجام کارهای اتوکد و بارگذاری ساختمان و ایتبس تا حدودی و اجرایی میباشم از شهرستان پارسیان.09173640753

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 205. مهرداد طالبی
  می 31, 2012

  سلام اینجانب مهرداد طالبی لیسانس حسابداری هستم که دارای 10 سال سابقه کاری به صورت پیمانکاری و پروژه ای بوده که خواستار کار در عسلویه و مناطق جنوبی می باشم
  شماره تماس 09363217525

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 206. بلییل
  می 31, 2012

  یلیسلل

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 207. محمود مسکرنژاد
  می 31, 2012

  با سلام اینجانب محمود مسکرنژاد دارای مدرک مدیریت بازرگانی ساکن استان خوزستان شهرستان دزفول آمادگی خود را جهت همکاری اعلام می دارم .
  همراه : 09163458001

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 208. سعید عسگری
  می 31, 2012

  با سلام
  اینجانب سعید عسگری دارای مدرک کارشناسی عمران از دانشگاه دولتی با 6 سال سابقه کار (که از این مدت 3 سال آن استراکچر و سیویل صنعتی می باشد)تمایل به فعالیت در منطقه عسلویه دارم
  با تشکر
  09190430942

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 209. مسعود رمضانزاده
  می 31, 2012

  سلام
  مسعود رمضانزاده هستم ، ليسانس الکترونيک با سابقه کار در کارگاه ابزار دقيق پتروشيمي بجنورد، نصب ،تعمير و نگهداري آسانسور، نصب و نگهداري سيستم هاي حفاظتي ، امنيتي و ups.
  تمايل به فعاليت در منطقه عسلويه دارم.
  با تشکر
  شماره تلفن:09151884043
  05842249706

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 210. رسول خزائی
  می 26, 2012

  با سلام رسول خزائی هستم با مدرک مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حدود 14 سال سابقه کار در امور اجرای ابینه های بتنی و فلزی و هم چنین امور دفتر فنی و مدیریت امور قراردادها و پیمان رسیدگی فعالیت دارم . هم اکنون توانایی همکاری با شرکتهای منطقه عسلویه را دارم 09124946400

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 211. با سلام من سیدمحمدفرید حسینی لیسانس مهندسی برق-الکترونیک داای4سال سابقه کار واشنا بهavr=plc اماده کار درعسلویه هستم باتشکر:حسینی09190826441

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 0

 212. با سلام من سیدمحمدفرید حسینی لیسانس مهندسی برق-الکترونیک دارای4سال سابقه کار واشنا به تابلو برق وavr-plc اماده کار در منطقه عسلویه هستم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 213. محسن رحیمی
  می 25, 2012

  با سلام
  اینجانب محسن رحیمی دارای مدرک مهندسی عمران -عمران و با 9 ماه سابقه کار ، و آماده کار در مناطق جنوبی و عسلویه هستم.
  با تشکر
  شماره تماس 09373347363
  91/03/05

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 214. با سلام.
  فروشگاه و نمایشگاه تجهیزات شبکه خلیج پارس واقع منطقه پارس جنوبی اماده ارائه هر نوع همکاری در زمینه تجهیزات شبکه و محصولاتت مرتبط با IT را دارا می باشد.
  دارای انبار کالا در شهرستان کنگان. نمایندگی از معتبر ترین برندهای تجاری.
  شهرستان کنگان- بلوار ساحلی – بعد از خیابان آزادی – شبکه خلیج پارس
  09193244438 – 09175129787 میثم جوکار

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 215. اکبر بهدادفر
  می 20, 2012

  با سلام مهندس مکانیک جامدات هستم با چهار سال سابقه کار در تعمیر ونگهداری پتروشیمی پارس عسلویه وطرح توسعه فاز سیزده کنگان(کارشناس نصب وتجهیزات) آماده همکاری می باشد.09141586350

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 216. پگاه فتحی رار
  می 19, 2012

  salam,pegah fathiye rad,daraye madrake kardaniye sanayee shimiyai hastam.juyaye kar dar mantagheye asaluye.motshakeram

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 8 Thumb down 3

 217. با سلام احتراما” اینجانب سجاد راد سلیمانی دارای مدرک مهندسی عمران-عمران با سه سال سابقه کار در بندر عسلویه و چاههای نفت کنارتخته آماده همکاری در طرحهای شما هستم. با تشکر 27/02/91 شماره تماس 09176663138-09174810804

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 218. مریم
  می 15, 2012

  با سلام و خسته نباشید اینجانب دارای لیسانس شیمی محض وفوق لیسانس شیمی فیزیک و آشنایی کامل با زبان انگلیسی آماده همکاری با شما هستم و از ناظرین سایت تقاضای ملاحظه نظرات را دارم.تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 219. مجتبی حیدری
  می 15, 2012

  اینجانب مجتبی حیدری ساکن شهرستان برازجان دارای مدرک تحصیلی کادانی برق الکترونیک با معدل (15.81)و کارشناسی برق مخابرات با معدل (16.75) و دارای مدرکهای فنی حرفه ای: plc و برقکار صنعت نفت و تعمیرکار تلفن مباشم و در ضمن مسلط به نرم افز cisco (طراحی شبکه) و تعمیر وسایل الکترونیکی هستم و با اکثر نرم افزارهای کامپیوتری و اینترنتی اشنایی دارم و امادگی همکاری با کلیه شرکتها و پیمانکارها هستم.
  تلفن تماس: 07734241408 و 09176428630

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 220. محسن سرشار
  می 13, 2012

  اینجانب محسن سرشار پور مهندس مکانیک سابقه 2 سال ناظر hse اماده همکاری در طرح های شما هستم 09354545479

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 221. دانیال طاهری
  می 9, 2012

  با سلام.اینجانب دانیال طاهری فوق لیسانس عمران-سازه با 2 سال سابقه کار در شرکت های پیمانکاری و مهندسین مشاور،آماده با فعالیت در طرح های شما هستم.با تشکر
  09177429736

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 222. دانیال طاهری
  می 9, 2012

  با سلام.اینجانب دانیال طاهری فوق لیسانس عمران-سازه با 2 سال سابقه کار در شرکت های پیمانکاری و مهندسیم مشاور آماده به فعالیت در طرح های شما هستم.با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 223. کریم آینه لو
  می 8, 2012

  باسلام و خسته نباشید اینجانب کریم آینه لو دارای مدرک کارشناسی عمران آماده همکاری هستم باتشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 224. سیامک
  می 8, 2012

  سیامک ناطقیان هستم لیسانس مهندسی صنایع آماده همکاری در طرح های شما هستم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 225. iman adlgostar
  می 8, 2012

  iman adlgostar , mohandes omran -omran, daraye 3sal sabeghe kar : 1-nazer dar taavoni maskan niroye entezami fars 2-daftar fani sherkat mehvarsazan parseh 3-mohandes ejraie sherkat aj ,daraye kart payan khedmat va kar dar daftar fani niroye daryaie sepah . ashena ba narm afzar haye auto cad , word .exel va . . . amadeh hamkari mibasham . 0917-313-9963

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 226. علیرضا
  می 5, 2012

  اینجانب علیرضا نقشوار دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی اماده همکاری در پروژه های شما میباشم .

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 227. امین
  می 4, 2012

  اینجانب امین شهاوند مهندس عمران عمران دارای 4سال سابقه کاری مستمر بعنوان سربرست کارگاه و یک سال بعنوان مدی حفاری تونل می باشم .داای مدرک از سازمان فنی حرفه ای نرم افزار ایتبس و اتوکت لذا علاقمند کار در شرکت های فعال در عسلویه در صورت تمایل به صورت تمام وقت می باشم.تلفن09373233512

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 228. صمد
  می 2, 2012

  سلام
  اینجانب کارشناس کنترل پروژه -دارای 5 سال سابقه در پروژه های نفت وگاز آمادگی همکاری دراین حرفه را دارم-لازم به ذکراست که در 2 سال گذشته با سمت مسئولیت واحد کنترل پروژه و برنامه ریزی در قرارگاه خاتم الانبیا همکاری داشته ام وهنوز هم مشغول بکارم-اما تمایل دارم (بدلیل نزدیکی به دانشگاهم) در پارس جنوبی یا هرمزگان کارکنم
  09368277416
  09174543496

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 229. پرویز شاملو
  می 1, 2012

  سلام اینجانب پرویز شاملو متولد 65 هستم دانشجوی عسلویه در رشته ی کارشناسی ارشد عمران و دارای لیسانس عمران امادگی دارم با قیمت توافقی در عسلویه به صورت تمام وقت کار کنم 09198115713

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 230. علی چوپانی
  می 1, 2012

  اینجانب علی چوپانی متولد 1371مشغول به تحصیل در رشته ی ژئوماتیک ودارای 2سال سابقه ی همکاری بامهندسین مجرب وکارکشته هستم وشدیدا خواهان همکاری با هر نهادی می باشم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 231. محمدسلیمانی
  می 1, 2012

  اینجانب محمد سلیمانی متولد70 مشغول به تحصیل درترم 1نقشه برداری ،مایل به همکاری با تمامی شرکت هاونهادهابا حقوق بالای 1.5 میلیون می باشم .

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 232. اقای مرادی
  می 1, 2012

  با سلام
  اینجانب متولد 1367 دارای مدرک مهندسی کنترل ابزاردقیق هستم و تمایل به همکاری با شما هستم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

  • اقاجری
   می 5, 2012

   دانشجوی ترم 4 رشته محیط زیست از دانشگاه صنعتی بهبهان هستم شاگرد اول دانشگاه ونخیه تمایل به همکاری با شما را دارم

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

  • تنمتاناه
   می 5, 2012

   تنبت نتد گک سلبس ذد دهخعسدکحجخد نتنیح کت

   رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 233. مینا امیری
  آوریل 30, 2012

  اینجانب مینا امیری متولد66دارای مدرک لیسانس شیمی کاربردی اماده همکاری با شما میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 234. عبدالرحمن توکلی
  آوریل 30, 2012

  باسلام
  این جانب عبدالرحمن توکلی لیسانس مدیریت بازرگانی با معدل 17ساکن وحدتیه از توابع استان بوشهر و دارای سابقه کار یک ساله در فرودگاه بوشهرآماده همکاری با هرشرایط کار در خور توانای خود با شما می باشم . ضمنا در حال حاضر مشغول به کار نمی باشم .تلفن 09173222516
  باتشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 235. مجتبی مریدی کمال اباد
  آوریل 30, 2012

  با سلام اینجانب مجتبی مریدی لیسانس برق قدرت ساکن یزد و شاغل در کارخانه فولاد یزد تقاضای همکاری با شما را دارم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 236. علیرضا الماسی
  آوریل 29, 2012

  سلام من علیرضا الماسی متولد1367 دارای لیسانس قدرت بامعدل17.52هستم واماده همکاری بادر پروه های شما میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 237. محمد زعفرانیه
  آوریل 29, 2012

  خوب

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 238. محمد زعفرانیه
  آوریل 29, 2012

  این جاتب محمدزعفرانیه راننده گریدر با6سال سابقه کار در شرکتهای بزرگ راهسازی دارای گواهی نامه ویژه جویای کار واماده همکاری هستم تلفن تماس:09158029832

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 239. ساسان کمالی
  آوریل 29, 2012

  اینجانب ساسان کمالی لیسانس شیمی گرایش کاربردی آماده همکاری در طرح های شما هستم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

  • ساسان کمالی
   آوریل 29, 2012

   ساسان کملی هستم لیسانش شیمی گرایش کاربردی آماده همکاری در طرح های شما هستم .09166226113
   09166024360

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 240. سیدآیت کاوسی مقدم
  آوریل 29, 2012

  اینجانب سید آیت کاوسی مقدم دارای لیسانس بهره برداری از منابع نفت آماده همکاری هستم.09171409757

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 241. رضا اميري
  آوریل 28, 2012

  اينجانب رضا اميري ليسانس صنايع_تكنولوژي صنعتي با معدل 14/84 ميباشم و دوره هاي نرم افزارهاي كنترل پروژه(msp,p6) و ICDL را گذرانده ام.آماده همكاري با تمام شركتها ميباشم.
  همراه:09366408474و09173229031
  Email:ramiri64@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 242. علی رفیعی پور
  آوریل 28, 2012

  دارای فوق دیپلم نقشه برداری با 4 سال سابقه کار با دوربین های نقشه برداری و ترازیابی در بنیاد مسکن خوزستان و سازمان نقشه برداری آماده همکاری با شما 09363807224

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 243. مهدی محمودی
  آوریل 27, 2012

  اینجانب مهدی محمودی متولد 1367 لیسانس مهندسی صنایع تولید صنعتی متقاضی کار در عسلویه میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 244. سید محسن موسوی شمامی
  آوریل 27, 2012

  سلام
  اینجانب سید محسن موسوی مهندسی مکانیک دارای مدارک بازرسی جوش
  (asnt level ii ) (vt.ut.rti.pt.mt)
  و مدارک فنی و حرفه ای (ut.pt.mt)
  و دوره اموزشی (tpm)از(brs)
  و مدرک نقشه خوانی صنعتی
  و نرم افزار catia (فنی و حرفه ای )
  می باشم و در خواست همکاری با شما را دارم 09364010113

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 245. هادی مجاب
  آوریل 26, 2012

  احتراما اینجانب هادی مجاب دارای مدرک لیسانس مدیریت آموزشی با معدل 16 از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر عباس با 6 سال سابقه کار در زمینه امور اداری و بایگانی،نیاز سنجی آموزشی، طراحی و تدوین دوره های آموزشی، آماده همکاری در پروژه های شما میباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 246. فرامرز جلالی
  آوریل 25, 2012

  سلام من دارای مدرک کارشناس عمران -عمران هستم ودارای 5 سال سابقه کار هستم که مسولیت سرپرست کارگاه وآشنا به متر برآورد وصورت وضعیت میباشم در کارهای ساختمانی واجرای مشکلی ندارم ومی توانم با آبهای عسلویه کار کنم وآماده همکاری با شرکت شما می باشم .تلفن همراه 09144200445 با تشگر جلالی

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 247. امیر صدریان جیران
  آوریل 25, 2012

  دارای مدرک مهندسی عمران با سابقه 5 سال سابقه فعالیت در قسمت اجرا و دفتر فنی و آشنا با شرایط اقلیمی منطقه آماده فعالیت با شرکتهای پیمانکاری
  09124306620

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 248. طیبه مفاخری
  آوریل 24, 2012

  سلام من دارای مدرک تیسانس رشته ایمنی صنعتی و محیطکار میباشم و آماده همکاری در عسلویه میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 249. احسان
  آوریل 24, 2012

  اینجانب احسان شمسی دارای کارشناسی حسابداری با معدل 17.68 می باشم و آماده همکاری در طرحهای شما هستم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 250. مصطفی دهقانی
  آوریل 23, 2012

  با سلام وآرزوی موفقیت
  مهندس شیمی آشنا به نرم افزار HYSYS و Piping ساکن شیراز آماده همکاری با تمامی شرکت های وابسته به صنایع شیمیایی هستم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 251. رضا رستمی
  آوریل 22, 2012

  با سلام
  مهندسی مکانیک سیالات از دانشگاه آزاد مشهد
  2 سال سابقه کار در زمینه تاسیسات
  مسلط به اتوکد و آفیس و آشنا به کریر و کتیا و ای پنت
  مجرد
  متقاضی کار در عسلویه
  09158815076

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 252. مهران احمدی مطلق
  آوریل 22, 2012

  اینجانب مهران احمدی مطلق ساکن اهواز مدرک فوق دیبلم دارای 10سال سابقه کاردرشرکت لوله سازی اهواز بعنوان بازرس NDTوبازرس جوش ورنگ وپوشش ،مدت 2سال باشرکت بازرسی فنی ایرانیان همکاری داشته بعنوان بازرس رنگ ،پوشش همچنین مدتی تکنسین کالیبراسیون بوده ودراین رابطه دارای مدارک مختلف بوده وآماده همکاری می باشم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 253. رضا
  آوریل 22, 2012

  اینجانب رضا حسنی کارشناس عمران با 14 سال تجربه کاری در شرکتهای مهندسی مشاور در راه سازی و سابقه کاری در پروژه های ساختمانی به عنوان ناظر عالی و مهندس کارگاه آماده همکاری میباشم .

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 254. رضا
  آوریل 22, 2012

  اینجانب رضا حسنی با 14 سال تجربه کاری در شرکتهای مهندسی مشاور در راه سازی و سابقه کاری در پروژه های ساختمانی به عنوان ناظر عالی و مهندس کارگاه آماده همکاری میباشم .

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 255. mousavi_adel
  آوریل 22, 2012

  اینجانب عادل موسوی ساکن استان بوشهر دارای لیسانس برق با معدل 16.09 آماده همکاری در پروژه های شما می باشم
  تماس:09171758945

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 256. R.jafari
  آوریل 20, 2012

  خدمات هوایی/صنعتی دریایی ایران

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 257. R.jafari
  آوریل 20, 2012

  مرکز خدمات هوایی ایران
  اجاره انواع هلیکوپتر و هواپیما/بالن/کایت/ایرشیپ/پاراموتور…
  تصویربرداری و عکاسی هوایی/صنعتی/تبلیغاتی/تیزر
  عکاسی 360 درجه
  09196028059 جعفری
  88603699

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 258. سعید
  آوریل 20, 2012

  با سلام
  سعید هستم مهندس عمران با دو سال سابقه کار در بخشهای سد و شبکه آبرسانی و نظارت.آماده همکاری با شما هستم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 259. ايوب نوري
  آوریل 18, 2012

  باسلام، ايوب نوري متولد63و فارغ التحصيل مهندسي بهره برداري نفت ميباشم،امادگي خودرا جهت همكاري باشما عزيزان اعلام ميدارم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 260. مجید حسین پور
  آوریل 17, 2012

  اینجانب دارای مدرک مهندسی برق قدرت آماده همکاری در طرح های شما را دارم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 261. محسن کرد
  آوریل 16, 2012

  سلام.اینجانب محسن کرد دارای مدرک لیسانس برق اماده همکاری در طرح های شما هستم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 262. آرش كاظمي ساعي
  آوریل 16, 2012

  اينجانب آرش كاظمي ساعي داراي مدرك ليسانس مكانيك گرايش سيالات و مدرك piping از موسسه نوين پارسيان تهران ميباشم آماده به همكاري در پروژه هاي شما هستم.09148878549

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 263. حسن اسدیان
  آوریل 14, 2012

  مهندس عمران با 6 سال سابقه کار در پروژه های عسلویه و شرکت های پیمانکاری ومشاوره ای و اشنا با نرم افزار های مهندسی عمران وئ تنظیم وبررسی صورت وضعیت و شرایط پیمان و عمور فنی و اجراایی پرو ژها تلفن تماس 09173316786 -07327222298

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 264. کامران اخوت
  آوریل 14, 2012

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 265. اسماعیل
  آوریل 11, 2012

  اینجانب دارای مدرک لیسانس برق الکترونیک و آشنا به کنترل کننده های صنعتی
  plc آماده همکاری با تمام شرکت هامی باشم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 266. محسن قدسی
  آوریل 10, 2012

  احتراما اینجانب محسن قدسی دارای مدرک مهندسی عمران-عمران با 6سال سابقه کار آماده همکاری در پروزه های شما میباشم.تلفن تماس:09133116110

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 267. سید محمد باقر
  آوریل 9, 2012

  اینجانب سید محمدباقر فاطمی اهل بندردیلم دارای لیسانس برق مخابرات اماده همکاری در طرحهای شما هستم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 268. ali
  آوریل 8, 2012

  با عرض سلام
  مهندس عمران -دارای 17 سال سابقه کاری-کارشناس ارشد مدیریت پروژه-ساکن مشهد-مایل به همکاری در منطقه عسلویه یا تهران -در دفتر فنی-در صورت پرداخت مناسبfreetrafalgar@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 269. مازیار فتاحی
  آوریل 8, 2012

  با سلام، اینجانب مازیار فتاحی، مهندس عمران.۴سال سابقه پیمانکاری پروژه های شهرداری و مسلط به تمام برنامه های معماری و عمران
  با تشکر
  09111280391

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 270. کریم حقانی
  آوریل 8, 2012

  اینجانب مهندس عمران، مسلط به نرم افزارهای معماری و عمران و متره با ۳ سال سابقه اجرایی.
  09119266695

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 271. امیر عباس اخجو
  آوریل 8, 2012

  اینجانب اپراتور تاور کرین و دارای ۵ سال سابقه کار، مشتاق فعالیت در پروژه های عسلویه میباشم
  09354886286

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

  • امید روحی بخش
   آوریل 8, 2012

   اینجانب کارشناس ارشد عمران، مسلط به نرم افزار های معماری و عمران و متره
   دارای ۳ سال سابقه سرپرست کارگاهی.

   09111260498

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 272. امیرعباس اخجو
  آوریل 8, 2012

  با عرض سلام و خسته نباشید
  اینجانب امیرعباس اخجو، اپراتور تاور کرین و دارای ۵ سال سابقه کار،مشتاق کار در عسلویه میباشم
  با تشکر …
  09354886286

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 273. امیرعباس اخجو
  آوریل 8, 2012

  با عرض سلام و خسته نباشید
  اینجانب امیرعباس اخجو، اپراتور تاور کرین و دارای ۵ سال سابقه کار،مشتاق کار در عسلویه میباشم
  با تشکر …

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 274. قاسم صمدانی
  آوریل 7, 2012

  کارشناس عمران با تجربه سرپرستی کارگاه مسکن مهر
  09138099690

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 275. مجيد مدد الهي
  آوریل 7, 2012

  اين جانب مجيد مدد الهي مهندس عمران آماده همكاري با شركت هاي عمراني در عسلويه هستم. 09122889825
  09360751727

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 276. ایمان حسین نژاد
  آوریل 7, 2012

  اینجانب ایمان حسین نژاد فارغ التحسیل رشته مهندسی عمران اماده همکاری با کمترین حقوق در شرکتهای عمرانی هستم. (مسلط بر نرم افزارهای اتوکد- ایتبس – سپ و … هستم )

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 277. عرفان محمدی
  آوریل 7, 2012

  اینجانب عرفان محمدی مهندس عمران اماده همکاری با شرکت های عمرانی در عسلویه هستم.
  09132034929

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 278. علیرضا محکم فرد
  آوریل 6, 2012

  اینجانب علیرضا محکم فرد دارای مدرک کارشناسی صنایع شیمیایی از دانشگاه آزاد ماهشهر اشنا به نرمافزارهای تخصصی رشته شیمی آماده همکاری با شرکت های منطقه عسلویه می باشم. 09177002452

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 279. علیرضا
  آوریل 6, 2012

  اینجانب علیرضا محکم فرد دارای مدرک کارشناسی صنایع شیمیایی و اشنا به نرم افزار های تخصصی رشته شیمی اماده همکاری با شرکت های عسلویه هستم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 280. رضا رستمی
  آوریل 4, 2012

  اینجانب رضا رستمی مهندس مکانیک – سیالات ، دارای 2 سال سابقه کار در زمینه پروژه های گاز و تاسیسات ساختمانی و مسلط به مسئولیت های کارگاهی و نرم افزارهای autocad , office, carrier و آشنایی متوسط با نرم افزار های catia و epanet و آماده همکاری با شرکت های مشاور و پیمانکار در عسلویه می باشم .
  تلفن تماس : 09158815076

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 281. بلال كريم بور
  آوریل 4, 2012

  سلام اينجانب فارغ التحصيل رشته مهندسي صنايع از دانشكاه علم و صنعت هستم حدود 7 سال سابقه كار در زمينه برنامه ريزي توليد و بروزه هستم آشنايي كامل به نرم افزارهاي آفيس و مايكروسافت بروزه و بريماورا و اتوكد دارم علاقه مندم به كسب درامد بيشتر هستم و در حال حاضر در تبريز مشغول به كار هستم. متشكرم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 282. محمدنوری
  آوریل 4, 2012

  اینجانب محمد نوری،دارای لیسانس معماری،مسلط به نرم افزارهای:اتوکد،تری دی مکس،فتوشاب.آماده همکاری باشرکت های ساختمانی عسلویه.
  09376472134

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 283. بابك
  آوریل 4, 2012

  اينجانب بابك بذرافشان فوق ديپلم صنايع شيميايي از آموزشكده فني شهيد رجايي شيراز هستم، كه داراي 2 سال سابقه كار در ضمينه توليد مواد آزمايشگاهي، 3 سال سابقه در ضمينه نرم افزاري و در حال حاضر در ضمينه پارچه فيلترهاي صنعتي، آماده همكاري با شركت هاي عسلويه هستم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 284. مهدی کاشی
  آوریل 4, 2012

  با سلام و تبریک سال نو
  اینجانب فوق دیپلم معماری دارای سابقه سرپرست کارگاه سوله سازی گمرک در شهر مرزی در حال حاضر بیکار می باشم و خیلی مشتاق هستم که در عسلویه کارهای ساختمانی انجام دهم با شرایط آب و هوایی سخت مشکل ندارم و برایم کار مهم است در صورت نیاز با شماره 09373068678 تماس بگیرید با تشکر فراوان از شما و امید به همکاریتان

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 285. عباسی
  آوریل 4, 2012

  اینجانب دارای مدارک ذیل-ساکن تهران مایل به کار کردن با یکی از شرکت های فعال در عسلویه هستم.
  -مدرک نقشه کشی دست درجه یک 900 ساعت
  -مدرک نقشه کشی دست درجه دو 900 ساعت
  -مدرک کارور auto cad
  آشنا با نرم افزار های مهندسی مکانیک
  -CATIA
  -Solid Works

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 286. حمیدرضا جعفری
  آوریل 4, 2012

  اینجانب حمیدرضا جعفری فوق لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه تربیت مدرس تهران و آشنا به کلیه مدارک فرایندی و ایمنی صنایع پتروشیمی و نفت و گاز آماده همکاری با شرکت های فعال هستم. 09144038209

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 287. رضا جلالی
  آوریل 3, 2012

  اینجانب لیسانس معماری اماده همکاری با شرکتهای معتبر هستم.
  09149575548

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 288. یونس رادگودرزی
  آوریل 2, 2012

  اینجانب یونس رادگودرزی متولد 1366 با مدرک کارشناسی عمران-عمران با سابقه در دفتر فنی CIVILحاضر به همکار به همکاری میباشم.09366252021 -09124687994

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 289. صابر
  آوریل 2, 2012

  عضو جامعه مهندسين كشور انگلستان- فارغ التحصيل از انگليس و سابقه كار خوب علاقمند به همكاري در ضمينه پروژه هاي اتوماسيون صنعتي

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 290. خلیل پرندآور
  مارس 31, 2012

  اینجانب خلیل پرندآور 22سال تخصص در زمینه ی پایپینگ و فعالیتم در عسلویه به عنوان سوپر وایزر در فاز های 2و3و4و5و6و7و8 بوده است به عنوان سرپرست کارگاه در پالایشگاه اصفهان فعالیت داشتم وبا شرکت های متعدد زیادی کار کردم و آماده همکاری در هر کجای ایران و خارج از کشور می باشم به عنوان ناظر سوپر وایزر و سرپرست کارگاه.
  شماره تماس 09371941825
  09369260838

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 291. سینا کیانی
  مارس 29, 2012

  با سلام من مهندس شیمی گرایش پالایش هستم و امادگی کامل خود را با شرکتهای معتبر اعلام میدارم 09123267939

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 292. ژیلا روستا
  مارس 28, 2012

  با سلام
  من ژیلا روستا دارای مدرک کارشناسی الکترونیک ومدرک plcمیباشم ومتقاضی کار در امور دفتری و مهندسی در عسلویه میباشم.
  باتشکر
  09173875878

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 1

 293. حبيب حيدري
  مارس 25, 2012

  باسلام من مهندس برق هستم آشنايي كامل با plc و اتوماسيون صنعتي دارم و دوره هاي فني و حرفه اي برق صنعتي درجه يك و پي ال سي رفتم جوياي كار در عسلويه هستم 09383440323

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 294. سید احمد سجادی
  مارس 22, 2012

  اینجانب سید احمد سجادی دارای مدرک کارشناسی ارشد شیمی آلی هستم و آشنا به قسمتهای مختلف NGL هستم و آشنا به کارهای آزمایشگاهی و دارای سابقه کار در واحد HSE هستم.آماده همکاری با شرکتهای عسلویه و توابع هستم
  0917723570

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 295. اینجانب مسعود همتی دارای لیسانس مهندسی عمران-عمران با 2سال تجربه کاری و آماده همکاری در پروزه های عمرانی در جنوب کشور هستم 09149022906

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 296. مسعود همتی
  مارس 19, 2012

  اینجانب مسعود همتی دارای لیسانس مهندسی عمران-عمران هستم و آماده همکاری در پروزه های عمرانی در جنوب کشور هستم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 297. سید محمد بنی هاشمی
  مارس 13, 2012

  اینجانب سید محمد بنی هاشمی مهندس برق قدرت آشنا به نرم افزارهای طراحی ومهندسی قدرت آماده همکاری با شرکتهای فعال در عسلویه میباشم.
  09132696076-09376877575

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 298. مهدی حجت فرسنگی
  مارس 12, 2012

  اینجانب مهدی حجت فرسنگی دارای مدرک مهندسی مخازن نفت و ناظر HSE شامل مدارک HSE و ohsas 18001 و نیز قادر به شبیه سازی مخازن نفت و گاز با نرم افزار eclipse و نیز اشنا به زبان انگلیسی میباشم.امادگی خود را جهت همکاری با پیمانکاران محترم و … فعال در عسلویه و … اعلام می نمایم.
  tel : 09176077710

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 299. مهدی حجت فرسنگی
  مارس 12, 2012

  اینجانب مهدی حجت فرسنگی دارای مدرک مهندسی مخازن نفت و ناظر HSE شامل مدارک HSE و ohsas 18001 و نیز قادر به شبیه سازی مخازن نفت و گاز با نرم افزار eclipse و نیز اشنا به زبان انگلیسی میباشم.امادگی خود را جهت همکاری با پیمانکاران محترم و … فعال در عسلویه و … اعلام می نمایم.
  tel : 09176077710_0

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 300. ابوالفضل صفری
  مارس 11, 2012

  اینجانب ابوالفضل صفری مهندس مواد گرایش متالورزی صنعتی از دانشگاه صنعتی فولاد اصفهان دارای مدرک levell II VT مطابق با استاندارد ASNT و آشنا به بازرسی چشمی جوش آماده همکاری در شرکت های فعال منطقه عسلویه می باشم.09357342912

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 301. باسلام به تمامی فعالان عرصه علم وصنعت
  آموزشگاه آزاد علوم وفنون ایمنی وبهداشت با مجوز رسمی از وزارت کارواموراجتماعی ،جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی وبا بهره گیری از اساتید مجرب آماده ارائه خدمات آموزشی ایمنی ،بهداشت کار ،آتش نشان صنعتی ،فرماندهی حریق ،امداد ونجات شهری وصنعتی با گواهینامه بین المللی میباشد.www.apjcom.com 09163533253

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 302. مجتبی ابراهیمی
  مارس 5, 2012

  اینجانب مجتبی ابراهیمی دارای مدرک مهندسی برق قدرت وآشنابه PLCوETAP که آماده همکاری باشرکتهای فعال درعسلویه می باشم. 09139703304

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 303. محسن جلالی
  مارس 3, 2012

  اینجانب محسن جلالی مهندس برق الکترونیک دارای سابقه 13 ماه میباشم وآشنا به سیستم های اتوماسیون صنعتی و مانیتورینگ وکار با میکروکنترلر های avr وتعمیرات ونگهداری خطوط تولید ونرم افزار های برق والکترونیک میباشم.
  09125555733

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 304. محسن جلالی
  مارس 3, 2012

  اینجانب محسن جلالی مهندس برق الکترونیک دارای سابقه 13 ماه میباشم وآشنا به سیستم های اتوماسیون صنعتی و مانیتورینگ وکار با میکروکنترلر های avr وتعمیرات ونگهداری خطوط تولید ونرم افزار های برق والکترونیک میباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 305. سید علی حسینی
  مارس 2, 2012

  اینجانب سید علی حسینی دارای مدرک مهندسی مکانیک جامدات و اشنا به piping و catiav5 و بازرسی فنی جوش هستم
  و با محیط کارگاهی و فرایند های ساخت قطعات اشنایی دارم
  متقاضی اشتغال در عسلویه می باشم

  09163184603

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

  • احمد مشایخ
   مارس 5, 2012

   اینجانب احمد مشایخ دیپلم کامپیوتر دارم از اصفهان با پراید سواری 131SX آماده همکاری در ضمینه رانندگی یا راه اندازی سیستمهای کامپیوتری در عسلویه میباشم.09383319918-09397045967

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 306. سید علی حسینی
  مارس 2, 2012

  اینجانب سید علی حسینی دارای مدرک مهندسی مکانیک جامدات و آشنا با piping ….catiav5 و بازرسی فنی جوش هستم و با محیط کارگاهی و فرایند های ماشین کاری و ساخت اشنا هستم
  متقاضی اشتغال در عسلویه می باشم
  09163184603

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 307. امیر کریم زاده
  فوریه 29, 2012

  لیسانس معماری مسلط به نرم افزارهای معماری ونظارت پروژه ساختمانی

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 308. علی اصغر علویان
  فوریه 29, 2012

  اینجانب علویان نقشه بردار 10 سال سابقه هستم و آماده همکاری با شرکتهای نیازمند به نقشه بردار میباشم.09168749260

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 309. علی اصغر علویان
  فوریه 29, 2012

  اینجانب علویان نقشه بردار 10 سال سابقه و آماده همکاری با شرکتهای نیازمند به نقشه بردار فنی میباشم.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 310. علی جسین عرابی
  فوریه 29, 2012

  با سلام مهندس عمران با سابقه کار نسبتا بالا مسلط به نرم افزار های رشته معماری و عمران آماده همکاری با شرکت های تابعه در عسلویه می باشم
  09167303087

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 311. علی جسین عرابی
  فوریه 29, 2012

  با سلام مهندس عمران با سابقه کار نسبتا بالا مسلط به نرم افزار های رشته معماری و عمران آماده همکاری با شرکت های تابعه در عسلویه می باشم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 312. سید هاشم هاشمی
  فوریه 25, 2012

  اینجانب جویای کار در عسلویه با مدرک مهندسی مکانیک سیالات آشنا به catia,working model3d auto cad , ansis pipe expect شماره تماس09380086019

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 0

 313. سید هاشم هاشمی
  فوریه 25, 2012

  اینجانب دارای مدرک مهندسی مکانیک سیالات مسلط به catia working model3d ,autocad ,piipe expert,ansis با دو سال سابقه کار جویای کار در عسلویه هستم

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 314. اسماعیل وفایی
  فوریه 22, 2012

  09366982614

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 315. پوراسکندری
  فوریه 22, 2012

  اینجانب فرزادپوراسکندری مهندس ساختو تولیدهستم. درزمینه طراحی وساخت قالبهای پلاستیک وسنبه ماتریس تجربه ومهارت دارم.ومسلط به نرم افزارهای طراحی سه بعدی(catia&solid works)هستم.مهارت کامل در زمینه ماشین کاری دارم. دارای پایان خدمت و سن25 .
  آماده همکاری با یکی از شرکتهای منطقه عسلویه هستم.
  09196375690

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

  • اسماعیل وفایی
   فوریه 22, 2012

   مهندس مکانیک سیالات هستم آشنا به piping ,pdms,autocad,وبازرسی جوش آماده همکاری با شرکتهای عسلویه هیتم

   رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

  • اسماعیل وفایی
   فوریه 22, 2012

   مهندس مکانیک سیالات هستم آشنا به piping ,pdms,autocad,وبازرسی جوش آماده همکاری با شرکتهای عسلویه هستم09366982614

   رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 316. کرامت جوکار
  فوریه 19, 2012

  اینجانب کرامت جوکار کارشناس زمین شناسی و کارشناسی ارشد هیدروژئولوژی از دانشگاه شهید چمران اهواز می باشم. آماده همکاری با شرکت های فعال در عسلویه می باشم. 09175864352

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 317. سید میثم حسینی
  فوریه 1, 2012

  اینجانب میثم حسینی مهندس مکانیک جامدات تولید کننده و مجری 3d panel و توری مش میباشم.اماده همکاری با شرکت های ساختمانی در عسلویه میباشم.09124376539-09352229131

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 318. سجاد
  ژانویه 29, 2012

  با عرض سلام
  اینجانب متقاضی کار در عسلویه می باشم دارای مهندسی کامپیوتر با معدل 17/01 می باشم و دارای یک سال سابقه کار نبز هستم.
  لطفا اینجانب را راهنمایی فرمایید. با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 319. رسول
  ژانویه 26, 2012

  سلام این جانب رسول خانی کارشناس کنترل ابزار دقیق دارای کارت پایان خدمت دارای 3سال سابق کار در زمینه برق و کنترل آماده همکاری در زمینه برق و کنترل با شرکتهای فعال می یباشم
  09137091866

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 320. زینل
  ژانویه 19, 2012

  سلام
  جویای کار
  دارای مدرکUT I&II-VT I&IIوکاردان مهندسی شیمی

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 321. داداشی
  ژانویه 18, 2012

  بنده جعفر داداشی مهندس عمران -عمران دارای کارت پایان خدمت و همچنین سهسال گواهی فعالیت با شهرداری و گذراندن امریه سربازی در اداره کل راه و ترابری استان گیلان بعنوان مهندس ناظر پروژه ها و همچنین آشنایی به اتوکد وetabs وsafe ودارای مدرک نقشه برداری درجه (3)و (2) و(1) وپیشرفته می باشم و خواهان همکاری با صنعت نفت و گاز می باشم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 322. ابوالفضل
  ژانویه 17, 2012

  باسلام اينجانب داراي مدرك كارشناسي مكانيك ساخت وتوليد 27 ساله وساكن استان فارس وداراي مداركvt level II وبازرسي جوش سطح 1و2 ازانجمن جوشكاري وازمايشهاي غير مخرب ايران ومدرك كليد فولادازكانون توسعه فناوري ومكانيك ايران ومدرك تراشكاري وفلزكاري ازفني وحرفه اي وتوانايي كارباsolid works ,office و اشنا با جوشكاري ميگ ومگ هستم .تمايل دارم بايكي ازشركت هاي فعال درمنطقه عسلويه همكاري كنم.با تشكر.sadyeshiraz714@gmail.com

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 323. سعید
  ژانویه 15, 2012

  سلام اینجانب دارای مدرک کاردانی صنایع شیمیایی هستم
  خدمت هم کردم
  کار ندارم!!!!!!!
  نیازمند کمک
  09187560337

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 324. رحیم زاده هستم
  ژانویه 12, 2012

  اینجانب دارای مدرک مهندسی متالورژی هستم و دارای مدرک بازرسی جوش VT , PT & MT LEVEL 1/2 و شناخت تجهیزات صنایع نفت و گاز و آشنا با شرکتهای مشاور نفت و گاز .دارای سابقه بازرسی جوش در سازه فلزی از شرکت طوبی تاک . 09190291868

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 0

 325. رحیم زاده هستم
  ژانویه 12, 2012

  اینجانب دارای مدرک مهندسی متالورژی هستم و دارای مدرک بازرسی جوش VT , PT & MT LEVEL 1/2 و شناخت تجهیزات صنایع نفت و گاز و آشنا با شرکتهای مشاور نفت و گاز .دارای سابقه بازرسی جوش در سازه فلزی از شرکت طوبی تاک .

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 1

 326. رضارضازاده
  ژانویه 10, 2012

  لیسانس صنایع غذایی هستم و درخواست شغل در منطقه عسولیه دارم و متاهل می باشم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 327. جوادی
  ژانویه 9, 2012

   با سلام فروشگاه بهران فتینگ تامین کننده تجهیزات مکانیکال اعم از لوله اتصالات شیرآلات فلنچ گاسکت با سابقه چندین سال موفقیت در تامین کالا با کیفیت خوب و اورچین اروپایی با قیمت مناسب در کمترین زمان ممکن دارای سابقه همکاری با فازهای 9و 10 پارس جنوبی را دارد لذا در صورت تمایل همکاری با شماره های تماس حاصل فرمایید تلفن 02133946363 فاکس 02133907328

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 328. زهره
  ژانویه 4, 2012

  سلام، سیاهش تابلو هست که بندپ میخواد، اگه کسی روپیداکردی منم هستم
  زهره

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

  • مهدي جليليان
   آوریل 8, 2014

   منم قبولت دارم

   رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 329. اميركياني
  دسامبر 21, 2011

  سلام .اينجانب داراي مدرك كارشناسي پليمر گرايش علوم رنگ هستم و مدت عديدي است كه بيكار ميباشم با توجه به اينكه در منطقه ويژه ماهشهر سكونت دارم شرايط كار برايم فراهم نشده و علاقه مندم در رشته تخصصي خود در زمينه پتروشيمي مشغول به كار بشم.ممنون

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 0

 330. توانا گستر امواج -09123382367
  دسامبر 20, 2011

  این شرکت با در اختیار داشتن کادری مجرب و کار ازموده در راستای توسعه کشور آماده همکاری با تمامی شرکتهای مخابراتی و ارتباطی و پیمانکاران محترم بخش خصوصی میباشد/

  تلفکس 77061935-021 3382367-0912

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 331. توانا گستر امواج -09123382367
  دسامبر 20, 2011

  کلیه لوازم مخابراتی اعم از لوازم نصب زیمنس و nec
  کلیه لوازم شبکه – شبکه مخابراتی و شبکه کامپیوتری
  کلیه کانکتورهای مخابراتی و سیم و کابلهای مخابراتی و کامپیوتری و فیبر نوری
  کلیه مفصلهای حرارتی فیبر و TA
  انواع جعبه پستهای مخابراتی به همراه ترمینالهای مخصوص

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 332. سعید
  دسامبر 13, 2011

  با سلام و آرزوی موفقییت برای شما

  من مهندس طراحی مکانیک هستم حتی با کار انبار داری هم موافق هستم خواهش میکنم یه نظر به ما بندازید دیگه خسته شدم از بیکاری چون بیکارم زن بهم نمیدن 32 سالمه تو این مدت همش دنبا درس بودم مدرک اتوماسیون مالی هم دارم مدرک catia هم دارم ولی من امیدم به خدا رو از دست نمیدم
  به امید موفقیت برای همه جوان ها.
  09380070938

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 7 Thumb down 0

 333. شركت حمل و نقل سالار بيدخون
  دسامبر 13, 2011

  قبول حمل از مبدا عسلويه به تمام نقاط كشور ، ترخيص كالا از گمركات كشور با كادر مجرب ،‌ داراي انبار اختصاصي براي ترخيص كالا ،‌ فعال در حمل و بارگيري كانتينر و همكاري با شركت هاي معتبر ،‌ حمل مواد پتروشيمي پلي اتيلن به تمام نقاط كشور
  تلفن تماس : 09176333763

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 334. Vara Design Engineering CO.
  شرکت مهندس مشاور ورا ء ترسیم ایده

  با بهره گیری از افراد متخصص و مجرب سعی درارائه خدمات در زمینه طراحی،محاسبه و بخصوص تهیه وتولید نقشه های کارگاهی برای سازه های اسکلت فلزی (جوشی و پیچ و مهره)و تجهیزات نفت و گاز و پتروشیمی شامل سازه های Aircooler,PipeRack,Reformer و سازه های نیروگاههای سیکل ترکیبی و صنعت سیمان و…دارد.

  با توجه به سوابق کاری و تجربیات متخصصان این شرکت در پروژه های مختلف از جمله صنایع نفت و گاز ،پتروشیمی ،سیمان و نیز انواع پروژه های صنعتی وشهری با هدف ارتقاء سطح کیفی ساخت و نصب سازه های فلزی بخصوص در پروژه های مسکونی و تجاری و سوق دادن سازندگان به ساخت سازه های پیچ و مهره با توجه به مزیتهای مختلف این سازه ها و استاندارد بودن این نوع سازه قدم به این عرصه گذارده است و توانایی تهیه نقشه های کارگاهی به ظرفیت 2000 تن در ماه دارا ست وبا افتخار آماده همکاری با شما می باشد.لازم بذکر است در صورت نیاز رزومه کاری ارسال می گردد.

  WW.VARATARSIM.COM
  INFO@VARATARSIM.COM

  TEL : 0711-8385216
  CELL:0917 998 5355
  Add: No.208, Sanat Tower, Amirkabir Blv., Shiraz-IRAN

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 335. matin
  دسامبر 7, 2011

  باعرض سلام وتسلیت به مناسبت فرارسیدن محرم
  می خواستم آینده کاری م شیمی خوب است یانه؟
  باتشکر

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 336. حبيب
  دسامبر 1, 2011

  سلام مهندس الكترونيك هستم آشنايي كامل با plc طراحي تابلو برق رو بلدم دنبال كار ميگردم09383440323

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 337. حبيب
  دسامبر 1, 2011

  سلام من مهندس الكترونيك آشنايي كامل باplc هاي رو دارم دوره فني و حرفه اي در زمينه ي plc و برق صنعتي رفتم دنبال كار م خواهشمندم كمكم كنيد ممنون ميشم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 338. علیرضا
  نوامبر 27, 2011

  کارشناس ارشد فرآیند پلیمریزاسیون از دانشگاه امیر کبیر
  ali1985reza@gmail.com

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 339. همایون
  نوامبر 26, 2011

  سلام
  من لیسانس مکانیک شاخه ساخت و تولید _ دارای مدرک asdl _ودارای مدرک جوشکاری و تراشکاری از فنی حرفهای به صورت جداگانه_ بچه اهواز _24سال سن دارم _به اتوکد و کتیا تثلط دارم _پیش پدرم در کارگاه تراشکاری کار میکنم _
  همیشه به دنبال یادگیری هستم _ با کار کردن با سیستمهای کامپیوتری استعداد فراوانی دارم _ و مجرد هستم _ برای یاد گیری بیشتر دوست دارم در یکی از شرکتهای بزرگ عسلویه مشغول به کار بشم.
  09163689220 با تشکر پاکسرشت

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 340. علي
  نوامبر 22, 2011

  مهندسي شيمي جوياي كار-ت:09171670851-ali.hesar@yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 341. حسنی
  نوامبر 10, 2011

  اجاره بیل مکانیکی در مناطق جنوب در 3 شیفت کاری

  ونیازمند راننده بیل مکانیکی با گواهینامه و تجربه و ضامن معتبر

  09359210722

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 342. احمد کیوانی
  نوامبر 4, 2011

  شرکت فنی مهندسی اران اروین امادگی خود را جهت انجام پروزهای مکانیکال شامل پایپینگ و اجرای مخازن اعلام میدارد شماره تماس09133815385و 03822575958

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 343. مطهری
  نوامبر 4, 2011

  با عرض سلام و خسته نباشید.اینجانب مهندس برق-الکترونیک و علاقمند به فعالیت در شرکتهای نفت ، گاز و پتروشیمی می باشم.جهت فعالیت در این مکان (حتی بصورت کارآموز برای مدتی) اینجانب را راهنمایی بفرمایید. با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 344. شركت بيمه سينا
  اکتبر 30, 2011

  صدوربيمه نامه

  خودرو
  1.ثالث
  2.بدنه
  آتش سوزي
  باربري
  مسئوليت
  1.پزشكان
  2.پيراپزشكان
  3.مدني
  4.كارفرما
  5.ساير
  موتورسيكلت
  حوادث بيمه سينا نمايندگي قشقايي جم
  جم مجتمع تجاري خليج فارس تلفن 07727622807 -09179369245

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 345. info@pkntrade.com

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 346. stockists & suppliers of piping materials in tehran
  valves,pipes,fittings
  size 1/2”up 36 inches
  class 150# up 2500#
  02188245182-4

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 347. مهدی
  اکتبر 10, 2011

  سلام .من لیسانس عمران دارای کارت پایان خدمت.آشنا به کارهای عمرانی-متره برآوره-Etabs-Safe-Auto cad ودارای مدرک مهارت جوشکاری خواستار کار در جنوب هستم با تشکر 09144264467

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 348. سامان براتی
  اکتبر 1, 2011

  با سلام .اینجانب دارای مدرک لیسانس مهندسی شیمی تمایل به کار درز صنعت نفت و گاز را دارم

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 349. هادی راد
  اکتبر 1, 2011

  spb_rad@yahoo.com
  http://www.conexbanagar.com
  09123458121
  02188995523

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 350. هادی راد
  اکتبر 1, 2011

  با اهدا سلام
  احتراما بدینوسیله فعالیت شرکت خود را در قالب توضیح متنی به شرح ذیل تقدیم بینندگان عزیز میدارم02188995525
  طراحی و تولید انواع کانکس واتاقهای پیش ساخته ,کانکس های تولیدی شرکت سازه های پیش ساخته بناگر در دو نوع ثابت و سیار و در ابعاد و اندازه های مختلف و بنا به سفارشات مشتریان گرامی با کیفیت بالا و مطابق با استاندارد تحت نظارت واحد کنترل کیفیت ، برای مصارف ذیل تولید میگردد .

  • کیوسک های نگهبانی .
  • کانکس کارگاهی و تجاری .
  • کانکس های تفریحی و سیاحتی.
  • کاروان واحد های اداری و مسکونی.
  • کانکس های ایمنی و اورژانس .
  •کانکس درمانگاه و کلینیک های صحرایی .
  • کانکس سالن های غذا خوری و آشپز خانه.
  • کانکس خوابگاه دانشجوئی ، مهندسی و کارگری .
  • کانکس سرویس های بهداشتی شامل :توالت ایرانی و فرنگی و حمام.

  شایان توجه اینکه کلیه کانکس های تولیدی این شرکت با توجه به نوع طراحی و متریال مصرفی ؛
  قابلیت های ضد رطوبتی ، ضد خورندگی ، ضد زلزله و مقاومت در برابر تغییرات جوی را دارا میباشد.
  پیشاپیش از بذل توجه آن مدیریت محترم کمال تشکر و امتنان را داریم.
  مدیر یت عامل 09123458121

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

  • شرکت صدراگسترفارس
   اکتبر 28, 2011

   با اهداء سلام احتراماً بدینوسیله به اطلاع آن مدیریت محترم میرساند که این شرکت با یک دهه فعالیت در امور بازاریابی-عمرانی-بازرگانی جهت هر گونه همکاری با آن شرکت محترم درخصوص واگذاری تولیدات آن شرکت در سطح استان فارس – منطقه جنوب کشور اعلام آمادگی می نماید .لذا چنانچه تمایل به همکاری با این شرکت را داشته باشید میتوانید با شماره تلفن 2304090-0711 – همراه 09173064295 تماس حاصل فرمائید تا دراین خصوص بیشتر مذاکره گردد .با آرزوی سلامتی وشادکامی .مدیرعامل – محمد مهدی بقاءپور

   رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 351. هادی راد
  اکتبر 1, 2011

  با سلام
  اولین طراح و سازنده دارای دفترچه محاسباتی از نظام مهندسی کشور و تایید یه مربوط به سازه های پیش ساخته و کانکس و کاروان

  احتراماً ؛ مفتخریم با نام ” بناگر” به عنوان یکی از شرکت های برخوردار از دانش فنی و استاندارد تولید تحت نظر واحد کنترل کیفیت (Q.C) و مهندسین مجرب و کار آمد در زمینه طراحی و تولید انواع کانکس واتاقهای پیش ساخته خود را معرفی نماییم .
  امید است بتوانیم با اثبات توانمندیهای خود شایسته همکاری و تامین رضایت خاطر شما عزیزان گردیم .

  کانکس های تولیدی شرکت سازه های پیش ساخته بناگر در دو نوع ثابت و سیار و در ابعاد و اندازه های مختلف و بنا به سفارشات مشتریان گرامی با کیفیت بالا و مطابق با استاندارد تحت نظارت واحد کنترل کیفیت ، برای مصارف ذیل تولید میگردد .

  • کیوسک های نگهبانی .
  • کانکس کارگاهی و تجاری .
  • کانکس های تفریحی و سیاحتی.
  • کاروان واحد های اداری و مسکونی.
  • کانکس های ایمنی و اورژانس .
  •کانکس درمانگاه و کلینیک های صحرایی .
  • کانکس سالن های غذا خوری و آشپز خانه.
  • کانکس خوابگاه دانشجوئی ، مهندسی و کارگری .
  • کانکس سرویس های بهداشتی شامل :توالت ایرانی و فرنگی و حمام.

  شایان توجه اینکه کلیه کانکس های تولیدی این شرکت با توجه به نوع طراحی و متریال مصرفی ؛
  قابلیت های ضد رطوبتی ، ضد خورندگی ، ضد زلزله و مقاومت در برابر تغییرات جوی را دارا میباشد.

  پیشاپیش از بذل توجه آن مدیریت محترم کمال تشکر و امتنان را داریم.
  http://www.conexbanagar.com
  09123458121 88995523-5 هادی راد

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 352. علی
  سپتامبر 24, 2011

  با سلام
  من مهندس مکانیک گرایش طراحی جامدات هستم و سابقه کار در قسمت طراحی یک شرکت در زمینه تجهیزات درون چاهی و بیرون چاهی را دارم که با شرکت های P.O.G.C و ENIایتالیا، N.I.S.O.C و Petro Pars در زمینه طراحی کار شده است.
  haren2006@gmail.com

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 353. مهدی محلوجی
  سپتامبر 21, 2011

  با سلام ور عرض ادب

  شرکت پرنیان لاستیک مفتخر است اعلام کند با سرمایه گذاری در صنعت بازیافت لاستیک توانسته پودر لاستیک . گرانول ( تایر تریلی و کامیون) از تایر فرسوده با بالاترین کیفیت تولید نماید پودر لاستیک تولید شده در این شرکت برای مصارف
  تولید انواع قطعات لاستیکی ، کفپوش ایزوگام آسفالت لاستیکی و.. به کار میرود

  **************
  همچنین این شرکت یکی از مجهز ترین خصوط تولید کفپوش گرانولی مقاوم در برابر عوامل محیطی (آب ، آفتاب ،و.. ) را در طرح های متنوع دارد.

  این شرکت آماده همکاری با شهرداری عسلویه ،مهد کودکها واقع در عسلویه
  شرکتهای خصوصی در زمینه خدمات شهری در عسلویه میباشد

  ضمنا این شرکت آمادگی دارد تا کلیه اماکن ، پیستهای ورزشی ، چمن مصنوعی با همه تجهیزات آن واقع در عسلویه اسرع وقت با بهترین کیفیت آماده نماید

  شماره تماس: 09122725178
  66901828_021
  مهدی محلوجی

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 354. امیر حسینی
  سپتامبر 19, 2011

  سلام،
  من فوق لیسانس مهندسی بزق-کنترل از دانشگاه خواجه نصیر،
  زبان: تافل، GRE
  برنامه نویسی: C#، Autocad .Net API, Sap .Net API
  آشنائی با ابزار دقیق، PLC، …
  تلفن: 09131292497

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 6 Thumb down 4

 355. علی
  سپتامبر 10, 2011

  Hi dear employeer
  im chemical engineer and i gratuated from university and finished my militry service i am readyjoint work or effort
  best regard

  tell:09358954329

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 3

  • ناشناس
   ژانویه 27, 2012

   Hello
   While your English is not good enough, it’s better to write your request in your mother language, rather than a sceond one.
   Cheers

   رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

 356. حسین مطلق
  سپتامبر 10, 2011

  باعرض سلام اینجانب حسین مطلق استادیار دانشکده فنی 28ساله ودارای کاردانی ساخت وتولید و آشایی کامل بانرمافزار catia ودارای سابقه 10ساله در زمینه ماشین سازی وطراحی ماشین ودستگاههای تراش و فرز به طور کاملا مسلط میباشم و آماده همکاری با شرکتهای واقع در عسلویه میباشم. 09193323207

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 357. مسعود گودرزي
  سپتامبر 9, 2011

  با عرض سلام و خسته نباشيد من داراي مدرك مهندسي عمران- آب و فاضلاب و كارداني عمران-ساختمان ميباشم داراي سابقه 5ساله و علاقه مند به همكاري در پروژه هاي عمراني ميباشم با تشكر

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 358. رضا عباسی
  سپتامبر 5, 2011

  اینجانب رضا عباسی کاردانی مکانیک رشته ساخت و تولید دارای بیش از 8 سال سابقه کار در زمینه ماشین سازی آماده همکاری با شرکتهای مستقر در عسلویه میباشم 09141870288

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 359. با سلام
  مهندسی شیمی صنایع گاز خوانده ام و آماده همکاری با هرشرکتی در مناطق جنوبی کشور می باشم.
  09177019336

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 2

 360. زهرا اردانه
  آگوست 8, 2011

  سلام
  اینجانب لیسانس زبان انگلیسی و مجرد هستم و مایلم در یکی از شرکتهای فعال در زمینه نفت و گاز کار کنم.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 9 Thumb down 3

 361. مجید ابراهیمی
  آگوست 5, 2011

  تلفن تماس : 09132664491
  فاکس : 03117752436

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 2

 362. مجید ابراهیمی
  آگوست 5, 2011

  با سلام
  گروه فنی و مهندسی شاپ استیل بهسازان با بهره گیری از نیرو های مجرب و متخصص در زمینه شاپ دراوینگ ( تهیه نقشه های کارگاهی) و با رزومه بسیار عالی در تهیه نقشه های کارگاهی شرکت های صنعتی پترو شیمی ، فولاد ، سیمان ، ساختمانی و… آماده همکاری با شرکت ها و کلیه واحد های وابسته می باشد.

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 363. نیما
  آگوست 1, 2011

  سلام من خودم برق خوندم
  و
  همه چی آشنا می خواد .
  الان دارم تو یه کار آزاد زندگیمو می چرخونم .
  کاش یکی بود منو کمک می کرد
  09126628560
  نیما
  22 سااله از کرج

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 0

 364. علیرضا زندی
  جولای 29, 2011

  با سلام شرکت فنی مهندسی کارنوتک با رزومه
  اتوماسیون صنعتی
  کار با میکروکنتولرها
  ونامی اشنا در زمینه رباتیک در ایران و دنیا0(میکروموس .اتش نشان .مین یاب .جنگ جو .رباتهای تحقیقاتی و….)
  عضو باشگاه پزوهش گران جوان
  عضو سازمان ملی نخبگان
  دارنده دو بار مقام اولی در جشنواره خوارزمی
  اماده همکاری با کلیه واحدهای وابسته به شرکت مینماید.
  ازما بخواهید
  09183516243
  08524244911

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 365. مصطفي رضائي
  جولای 22, 2011

  با سلام شركت حمل ونقل اتحاد شيراز اماده همكاري با شركتهاي مستقر در عسلويه جهت حمل كالا از تهران به عسلويه ميباشد خرده بار تحويل در سايت 09122122731و09122122732با تشكر رضائي

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 366. یوسف شرفی خواه
  جولای 3, 2011

  باسلام ،اینجانب دارای مدرک لیسانس برق ومتاهل ومحتاجا نیازمند کار می باشم لطفا میشه برای یافتن کار مرا را راهنمایی کنید.ممنون

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 6 Thumb down 0

 367. سیاوش
  فوریه 2, 2011

  سلام و خسته نباشید . ببخشید من مهندس برق و دو سال سابقه کار دارم و علاقه دارم توی یکی از شرکتهای فعال در زمینه نفت و گاز در عسلویه کار کنم . آیا باید اونجا آشنا داشته باشم ( بند پ ) یا باید مراجعه کنم به جای خاصی و یا اصلا استخدام به این صورت که من میگم امکان پذیر نیست . اگه میشه من رو راهنمایی کنید . ممنون

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 13 Thumb down 5

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>