دوره های زبان انگلیسی کوتاه مدت و بلند مدت

بدضعیفمتوسطخوبعالی (5٫00 از 5)
Loading...

پیمودن هر راهی چه سخت چه آسان، کوتاه یا طولانی، به دلخواه یا به اجبار،به طور حتم با همراه شیرین تر است. راهین مفتخر است تا با ارایه خدمات مشاوره در زمینه ی اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه ها و کالج های معتبر به کلیه متقاضیان و علاقه مندان به ادامه تحصیل در خارج از کشور، همراه کسانی باشد که در جستجوی تعالی، از بلند پروازی هراسی ندارند، و دریا را نه به خاطر منظره اش از دور دست، بلکه به موج هایش دوست دارند.
گستردگی خدمات ما به متقاضیان جهت ادامه تحصیلات آکادمی از مشاوره فرد به فرد تا نگارش تخصصی مدارک را در بر می گیرد. یکی از دغدغه های مهم علاقه مندان ادامه تحصیل در خارج از کشور، تفاوت های موجود بین سیستم آموزشی ایران و کشور های مقصد است. آشنایی کامل با سیستم های آموزشی و فرآیند اخذ پذیرش به تفکیک کشورهای مختلف از جمله وجوه متمایز کننده راهین است. با تکیه بر این دانش و براساس شرایط فردی، تحصیلی و مالی هر فرد، راهین می تواند به عنوان مشاور شما را در انتخاب بهترین گزینه های پیش رو یاری کند.
هم چنین از دیگر خدمات منحصر به فرد راهین ارائه بسته های آموزشی کوتاه مدت منطبق با نیاز گروه های مختلف مشاغل، حرفه ها و تخصص های بازار کسب و کار است. این گروه از دوره های تخصصی دارای مخاطبین خاص هستند که با برنامه ریزی و برگزاری دوره های پیش نیاز توسط راهین به کالج ها و دانشگاه های مقصد اعزام می شوند.
راهین متشکل از گروه همکاران با تجربه ای است که هر یک در حیطه ی تخصصی خویش ما را در ارتقاء کیفیت خدمات رسانی به متقاضیان یاری می دهند.

فهرست خدمات مشاوره ای و تحصیلی راهین به شرح زیر می باشد:

 1. مشاوره تحصیلی
 2. اخذ پذیرش از کلیه دانشگاه ها و کالج های معتبر
 3. تهیه CV, SOP, Research Interest, Proposal, Portfolio…
 4. خدمات مشاوره ویزا
 5. خدمات انتقال فرودگاهی
 6. خدمات اسکان دانشجویی
 7. بیمه مسافرتی
 8. انجام امور اداری دانشجویان
 9. اعزام اساتید دانشگاه ها و مدیران صنایع و گرو های پژوهشی جهت شرکت در دوره های کوتاه مدت تخصصی (مراکز دولتی و خصوصی)

دوره های زبان انگلیسی کوتاه مدت و بلند مدت (از 2 هفته تا 52 هفته درانگلستان)

 1. انگلیسی برای تجارت
 2. انگلیسی در صنعت نفت
 3. انگلیسی در ساخت و ساز
 4. انگلیسی در داروسازی
 5. مطالعات رسانه ای
 6. مدیریت هتل
 7. انگلیسی حقوقی
 8. انگلیسی در محیط اداری
 9. مهارت های مذاکره، تلفن و نامه نگاری اداری به زبان انگلیسی
 10. اصطلاحات صنعت اتومبیل

دوره های مذکور تنها نمونه ای از مجموعه دوره های خاص زبان انگلیسی هستند. به علاوه شما می توانید به دلخواه خود چندین دوره را در قالب یک دوره ترکیب کنید و تجربه ی جدیدی از آموختن زبان را در محیط داشته باشید.

(تعیین وقت مشاوره تحصیلی رایگان با تماس قبلی)

تلفن: ٢٢٠٣٧٠٣٦-٠٢١

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، خیابان ناهید غربی، پلاک ٣٩، طبقه دوم

 

شرایط تحصیل MBA در دانشگاه های خارج از کشور

همه ساله تعداد بی شماری به متقاضیان ادامه تحصیل در رشته MBA افزوده می شود. فارغ از فرآیند پذیرش این رشته در داخل کشور، دانشگاه های خارج از ایران برای اخذ دانشجو در این رشته، شرایط مخصوص به خود را دارند. کشور انگلستان با توجه به پیشینه درخشان طولانی مدت در زمینه صنعت و تجارت، گزینه خوبی برای تحصیل MBA می باشد. به نقل از مجله گاردین، دانشگاه های Oxford, Warwick, City به ترتیب دارنده رتبه های اول تا سوم برترین دانشگاه های انگلستان در زمینه تجارت و مدیریت هستند. بر این اساس شرایط ورود به رشتهMBA در این دانشگاه ها را مورد بررسی قرار می دهیم. قابل ذکر است موارد ذیل، حداقل شرایط اولیه اقدام برای این رشته هستند و متقاضیان می بایست از نظر تحصیلی در مقایسه با شروط اولیه در سطح قابل ملاحظه ای از دانش باشند تا بتوانند در این رقابت، موفق به اخذ پذیرش از برترین دانشگاه ها شوند .

Oxford University

 • مدرک کارشناسی با نمره عالی و یا معادل آن معدل کل مدرک کارشناسی اخذ شده می بایست معادل 3.5 از 4 و بالاتر از آن باشد. مدارکی که این شرایط را ندارند، تنها در صورتی قابل بررسی خواهند بود که مدارکی دال بر سابقه کاری درخشان با سمت مدیریتی و شرح وظائف شامل تصمیمات مدیریتی کلان و ارشد، ارائه شود.
 • نمره GMAT کلیه داوطلبان می بایست دارای نمره آزمون GMAT باشند. میانگین نمره دانشجویان رشتهMBA در این دانشگاه در حدود 685 است. برای داوطلبین با نمرات بالاتر از این حد نصاب، امتیازی برای دریافت پذیرش تحصیلی وجود نخواهد داشت. بدیهی است پذیرفتن درخواست های تحصیلی با نمرات کسب شده کمتر از نمره میانگین میسر نمی باشد. نمرات GMAT می بایست بصورت مستقیم توسط مراکز برگزار کننده این آزمون برای این دانشگاه ارسال شود. قابل ذکر است تاریخ اعتبار این نمرات باید تنها 5 سال قبل از تاریخ آزمون باشد.
 • آزمون IELTS و TOEFL اگر زبان اول شما انگلیسی نیست، شما می بایست نمره ی مورد نظر در یکی از این آزمون بین المللی را جهت ارزیابی سطح زبان کسب کنید.

 • سوابق حرفه ای مرتبط: دانشجویان Oxford دارای حداقل 6 سال سابقه کار مفید و مرتبط هستند. بررسی تجربیات کاری دانشجویان در دوره تحصیل، نقش مهمی در کارایی و موفقیت این رشته دارد. اگر چه اکثر دانشجویان MBA این دانشگاه دارای سوابق کاری بالای 3 سال هستند، اما درخواست های اخذ پذیرش با کمتر از این مقدار سابقه کاری نیز قابل بررسی است در صورتی که داوطلب بتواند مدارکی دال بر توانایی رهبری و قدرت تصمیم گیری بالا را در قالبی آمیخته با هم، ارائه دهد.
 • دو نسخه معرفی نامه معرفی نامه ( تحصیلی/ شغلی) تنها به صورت آنلاین پذیرفته است.
 • دو مقاله بر اساس دو موضوعی که در فرم درخواست پذیرش قید شده است. خواهشمند است پیش از تایید درخواست نامه خود، از تکمیل آن اطمینان حاصل بفرمایید. دفتر پذیرش تنها به درخواست هایی که مدارک کامل دارند ترتیب اثر می دهند. هم چنین به منظور ارزیابی صحت اعتبار کلیه مدارک، معرفی نامه های شغلی و تحصیلی استعلام صورت می گیرد. قابل ذکر است در هر مرحله از بررسی درخواست نامه های تحصیلی، امکان درخواست رائه مدارک مضاف بر مدارک پیشین وجود دارد.

Warwick University

 • مدرک کارشناسی با معدل تحصیلی عالی
 • کسب حداقل نمره 620 در آزمون GMAT برای کلیه داوطلبین الزامی است.
 • داشتن حداقل 3 سال سابقه کاری مرتبط با مدیریت

دانشجویان MBA این دانشگاه به طور میانگین دارای 8-9 سال سابقه کاری مرتبط با مدیریت به همراه اختیارات تصمیم گیری هستند. بدیهی است برای ورود به این رشته می بایست حداقل سابقه کاری مورد نظر احراز شده باشد. سوابق کاری و تجربیات پیشین کلیه دانشجویان و آراستن آن به مهارت های مدیریت نوین، رمز موفقیت دوره هایMBA در این دانشگاه است. بر این اساس به منظور ایجاد کلاس درس همتراز، از پذیرفتن متقاضیانی که سوابق کاری خواسته شده را دارا نباشند، معذورند.

 • مدرک ارزیابی دانش زبان انگلیسی

چنانچه زبان اول متقاضیان ورود به این دانشگاه انگلیسی نباشد، نمره یکی از آزمون های بین المللی سنجش سطح زبان انگلیسی برای اخذ پذیرش الزامی است:

چنانچه متقاضی حداقل شرایط ورود به این رشته را نداشته باشد، به درخواست پذیرش تحصیلی او رسیدگی خواهد شد تا شاید شرایطی خاص برای ورود وی وجود داشته باشد.
این دانشگاه اهمیت ویژه ای برای به اشتراک گذاشتن تجربیات کاری در رشته MBA قائل است. در نتیجه چنانچه متقاضی حداقل سوابق کاری الزامی را دارا نباشد می بایست برای گرایش های دیگر رشته مدیریت به جز MBA اقدام نماید.

City University

 • مدرک تحصیلی کارشناسی مرتبط یا معادل آن.
 • حداقل 3 سال سابقه کاری در زمینه مدیریت بعد از زمان فارغ التحصیلی (تمام وقت)
 • داشتن حداقل نمره 600 در آزمون GMAT.

قابل ذکر است میانگین نمره اخذ شده دانشجویان City در آزمون GMAT حدود 650 است.

 • Personal Statement

چرا قصد ادامه تحصیل در این رشته را دارید؟ تجربیات شما چطور می تواند به پویایی این رشته کمک کنند باشد؟ (حداکثر 1000 کلمه)

 • چنانچه زبان اول شما انگلیسی نباشد، درخواست نامه شما باید ارائه کننده یکی از دور آزمون بین المللی زبان انگلیسی باشد:

 • دو نسخه معرفی نامه

معرفی نامه ها می توانند تحصیلی یا کاری باشند.

——————————————————————————————————————————————————————

تلفن: ٢٢٠٣٧٠٣٦-٠٢١

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، خیابان ناهید غربی، پلاک ٣٩، طبقه دوم

————————————————————————————————————————————————————————————————–

The OIL & GAS MBA

For talented people with management career aspirations in the oil and gas industry, in partnership with IBC Global Academy, offers the Oil & Gas MBA for part time study by distance learning.

How is the Oil & Gas MBA studied?

Commencing in October, the Oil & Gas MBA is delivered 100% by online distance learning over 24 months and is available globally. The course is carefully designed and delivered so that you can accelerate your professional development without having to pause your career, take long periods out from your work or travel to a distant classroom. There are no lectures or seminars to physically attend – as long as you can access the internet, the  University online learning portal provides access to written, audio and video content. It also manages group interactions, peer networking and tutorial support using a variety of e-learning tools.

Who is the Oil & Gas MBA for?

Perhaps you want to become more effective in your current management role, or engage at a higher level. Maybe you wish to broaden your managerial skill set or explore new areas of specialisation. Possibly you are one of the many professionals, such as geologists, engineers, analysts etc, looking to formalise years of technical industry knowledge and experience, and develop your management knowledge and competence.
Whatever your motivation, the rigorous academic approach, experienced faculty, internationally engaged student peers and proven online learning environment of the Oil & Gas MBA will help you realise your leadership potential and fast-track your career.
Who will you be studying with? Fellow students on the Oil & Gas MBA will include professionals from a diverse range of countries and roles, creating a rich network of knowledge to enhance your learning. Imagine the benefits of learning alongside peers such as:
• Executives from governmental and non-governmental energy companies
•Industry professionals and managers from upstream to downstream
• Professionals from international organisations
•Technical specialists moving to a general management position
•Professionals from international financial institutions (researchers, analysts) or government organisations (petroleum directorates, ministries of energy, geological surveys, trade bodies)

 

The Oil and Gas MBA can significantly advance your career by giving you:

•Strong international management competencies
•Enhanced capabilities to lead, think and act more strategically in an international arena
•The confidence to operate across all areas of the industry
•Advanced business and management skills on top of existing practitioner skills
•An understanding of the challenges in other areas of the industry
•Awareness of personal strengths and opportunities for improvement
•The ability to apply knowledge as you learn it in real time and the real world
•A demonstrable ability to meet the challenges of a senior management role
•The academic skills and intellectual habits to continue developing after completing the MBA
•International networking and support opportunities through lifelong alumni membership

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره مفید آموزشی که برای مدیران اجرایی و مدیران ارشد در صنعت نفت و گاز ارائه میگردد با ما تماس بگیرید:

تلفن: ٢٢٠٣٧٠٣٦-٠٢١

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، خیابان ناهید غربی، پلاک ٣٩، طبقه دوم

نوشته های مرتبط

6 نظر برای دوره های زبان انگلیسی کوتاه مدت و بلند مدت

 1. سلما
  اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۱

  بچه ها، من از نزدیک این دوره ها رو دیدم. اصلا تو فکر این نباشید که با انگلیسی ها تو یک کلاسید. کلاسها با چینی هندی و افغانی، پاکستانیو فیلیپینیو … پر میشه و همون هفته اول دپرس میشین. ولی حسنش اینه که ویزای انگلیس دارین و میتونین همه جاش رو ببینین. باید هزینه هاش هم مشخص بشه چون معمولا خیلی گرون در میاد. در کل باید حواستون جمع باشه. اولش یک رقم قیمت میگن و بعدش هزار تا مورد هزینه بر میتراشن. از ما گفتن….

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 1

 2. ابراهيم
  اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۱

  ايا اين تضمين هست كه با مدركش جايي مشغول به كار بشم؟ لطفا راهنمايي كنين

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

  • راهین
   اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۱

   دوست عزیز،
   این که دقیقا چه دوره ای مد نظر شماست در سوال شما مبهم است! بصورت کلی، کلیه دوره های آموزشی دانشگاهی در دانشگاه های بین المللی مطابق با استاندارد های بین المللی و علاوه بر ارزش جهانی مدارک تحصیلی، مورد قبول وزارت علوم ایران نیز می باشد.
   در صورت نیاز به اطلاعات جزئی تر و پاسخ روشن تر، خواهشمند است سوالات خود را واضح تر بیان فرمایید تا بتوانیم بهخوبی پاسخ گو باشیم.

   با سپاس

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 3. karimi
  اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۱

  این دوره تو ایران برگزار میشه؟ لطفا هزینشم بگین.

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 0

 4. ساناز
  اردیبهشت ۸, ۱۳۹۱

  سلام . میخواستم بدونم آیا تنها مدیران اجرایی و مدیران ارشد میتونن در این دوره شرکت کنند؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 1

  • راهین
   اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۱

   دوست عزیز،
   این دوره برای کلیه علاقه مندان و فعالین حوزه نفت و گاز طراحی شده است و می توانیم با داشتن اطلاعات تحصیلی و سوابق شما، واجدالشرایط بودن شما را بررسی کنیم. همچنین رشته های بی شماری مرتبط با مدیریت و نفت و گاز وجوددارد که هرکدام به خودی خود قابل ملاحظه هستند.

   رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *