برگزاری کارگاه های آموزشی شناخت و عملکرد انواع پمپها، انتخاب آنها و نیز ممیزی و کاهش مصرف انرژی در سیستمهای پمپاژ

بدضعیفمتوسطخوبعالی (4٫75 از 5)
Loading...

مهندسان و کارشناسان گرامی

با سلام،

احتراماً، به اطلاع می رساند مرکز آموزشهای فنی ايران پتروتك با همكاري مشاورین تجهیزات دوار چرخ پارسی (www.rotary-equipment.com) كارگاه های آموزشی تخصصی در خصوص شناخت و عملکرد تجهیزات دوار، انتخاب آنها و نیز ممیزی و کاهش مصرف انرژی برگزار می نماید.
لذا خواهشمند است ضمن مطالعه شرح دوره ها ، جهت ثبت نام از طريق فرم زير اقدام، و يا با واحد آموزش، تلفن  88688061- 021 تماس حاصل فرمائید.

در پی برگزاری موفق کارگاه های آموزشی مرتبط با سیستم های پمپاژ و مدیریت مصرف انرژی در آنها و استقبال شرکت کنندگان محترم، این دو کارگاه در روزهای 3، 4 و 5 خرداد ماه ۹1 نیز به صورت عمومی و در محل شرکت مشاورین تجهیزات دوار چرخ پارسی برگزار می شوند.

۱آشنایی با پمپ ها و سیستم های پمپاژ (سطح پایه- 2 روز)
۲راهکارهای کاهش مصرف انرژی در سیستم های پمپاژ (سطح پیشرفته1- روز)

کارگاه آموزشی آشنایی با پمپ ها و سیستم های پمپاژ، دو روزه (16 ساعت) بوده و مبلغ ثبت نام برای هر نفر 270 هزار تومان بوده و کارگاه آموزشی راهکارهای کاهش مصرف انرژی در سیستم های پمپاژ یک روزه (۸ ساعت) بوده و مبلغ ثبت نام برای هر نفر یکصد و پنجاه هزار تومان می باشد که شامل هزینه های برگزاری کارگاه، پذیرایی، جزوات آموزشی و صدور گواهینامه خواهد بود.


این کارگاه های آموزشی تاکنون برای دومین کنفرانس اصلاح الگوی مصرف انرژی الکتریکی (دانشگاه شهید چمران اهواز، ۱۳۸۹)، شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان، مجتمع عالی آموزشی آب و برق استان خوزستان، شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان و شرکت کنندگانی از شرکت های پیشران کنترل، بنیان صنعت یکتا و چگالش برگزار شده است.

جهت ثبت نام فرم زیر را تکمیل فرمایید.

و یا اطلاعات زیر را از طریق ایمیل [email protected]  یا فکس 88688061 به این شرکت ارسال نمایید.

نام و نام خانوادگی
مدرک تحصیلی
سال تولد
شرکت محل کار و پست سازمانی
میزان سابقه کار مرتبط با پمپ ها
شماره تماس
Email

پس از ثبت نام اولیه و در صورت رسیدن تعداد نفرات به حد نصاب، مراحل بعدی ثبت نام شامل پرداخت مبلغ شهریه انجام خواهد شد.

سرفصل دوره ها در صورت درخواست برای شما ارسال خواهد شد.

همچنین جهت بهتر برگزار شدن کارگاه، می توانید شرحی از وظایف کاری خود و انتظارات از محتوای کارگاه آموزشی را نیز حداقل یک ماه قبل از برگزاری کارگاه به این شرکت ارسال نمایید تا در صورت امکان به محتوای دوره افزوده گردد.

 

نام و نام خانوادگی

مدرک تحصیلی

سال تولد

شرکت محل کار

پست سازمانی

میزان سابقه کار مرتبط با پمپ ها

شماره تماس

E-mail

انتخاب کارگاه (های) مورد نظر
آشنایی با پمپ ها و سیستم های پمپاژ(3 و 4 خرداد)راهکارهای کاهش مصرف انرژی در سیستم های پمپاژ(5 خرداد)

 

پمپ

انتخاب پمپهاي نا مناسب و بزرگتر از حد نياز مي تواند علاوه بر بهاي انرژي هزينه هاي نگهداري را نيز افزايش دهند . آيا شما تمام اقدامات لازم را در جهت بازدهي كامل تاسيسات خود انجام مي دهيد ؟

بسياري از پمپها ممكن است به خوبي پاسخگوي نياز سيستم ها و فرآيندهاي تاسيسات باشند ولي لزوماً بهينه ترين پمپ براي كار مورد نظر نباشند.

فشارهاي مداوم جهت كاهش هزينه هاي نگهداري گردش كار تاسيسات و زمان توقف دستگاه ها ايجاب مي كند كه مفيد ترين و مطمئن ترين راه ممكن را انتخاب كنيم . مطالعات اخير نشان داده اند كه سيستم هاي پمپاژ حدوداً 20% از انرژي الكتريكي جهان را مصرف مي كنند . دربرخي تاسيسات انرژي الكتريكي كه سيستم هاي پمپاژ مصرف مي كنند حدوداً برابر با 25% تا 50% كل انرژي الكتريسيته مصرفي آن تاسيسات است . انتخاب طرح ها و اندازه هاي متناسب پمپها و نظارت بر سلامت آنها مي تواند ضمانت كار آنها را افزايش داده و با به كارگيري مواد مناسب هزينه هاي انرژي را كاهش دهد .

اقداماتي نظير انتخاب پمپ مناسب سايز كردن آن به نسبت بار موجود و  نظارت بر سلامت پمپها مي توانند تداوم كار پمپ را تضمين نمـــوده و ميزان مصرف انرژي را در آنهــا كاهش دهند .بهاي چرخه عمـر را چه در نصب اوليه تعمير  و يــــا جايگزيني بايد مد نظر قرار داد .

بيشتر محاسبات بهاي چرخــــــه عمر نشان مي دهند كه بخش عمده اي از هزينه هاي يك پمپ  در طول عمر كاري آن مربوط به انــرژي مصرفي و نگهداري از آن هستند به طور كلي انرژي و نگهداري تقريباً 75% از هزينه چرخه عمر را تشكيل مي دهند …

شرکتهای متقاضی، در صورت معرفی بیش از 2 نفر شرکت کننده، و دانشجویان محترم در صورت شرکت در هر دو دوره از 10 درصد تخفیف برخوردار خواهند بود.

به امید دیدار شما در دوره های فنی – مهندسی ايران پتروتك

برچسب ها: , , , , , , , ,

نوشته های مرتبط

یک نظر برای برگزاری کارگاه های آموزشی شناخت و عملکرد انواع پمپها، انتخاب آنها و نیز ممیزی و کاهش مصرف انرژی در سیستمهای پمپاژ

  1. sara
    فروردین ۸, ۱۳۹۱

    سلام شما نیرو میخواید؟

    رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *