همکاری در تهیه مطلب

ورود شما را به این بخش، خوش آمد می گوییم.

بدون شک یکی از عواملی که سبب شده است تا شما از این قسمت از سایت دیدن نمایید، بها دادن به انتشار و اشتراك اطلاعات در جهت اعتلای صنعت نفت و گاز كشورمان می باشد.

با توجه به رشد روز افزون صنایع و به طبع آن بخش های زیر مجموعه، افراد جامعه و خصوصا صاحبان مشاغل باید خود را به فن آوری های روز مسلح نموده تا بتوانند در رقابت بین هم صنفان خود از رقبا پیشی بگیرند و گوی سبقت را از سایرین بربایند. بر همین مبنا و در راستای تجهیز خود به ابزارهای روز دنیا، نیاز داریم تا از متخصصین مربوطه کمک بگیریم.

سایت ایران پتروتک با هدف کمک به تبادل اطلاعات مربوط به تکنولوژی و توسعه بازار صنعت نفت، گاز و پتروشیمی داخلی راه اندازی شده است. ایجاد بستری مناسب جهت افزایش دانش عمومی در زمینه تکنولوژی صنعت نفت و گاز و پیوند میان علاقه مندان این حوزه و درگیر ساختن بخش های مختلف نفت، گاز و پتروشیمی در یک فضای مشترک و دریک قالب تخصصی از اهداف سایت می باشد.

بسیاری از دانشجویان، اساتید و یا افراد متخصص با صرف زمان زیاد مطالب خود را در فضای اینترنتی منتشر میكنند. سایت های شخصی بسیاری در اینترنت وجود دارد كه صاحبان آنها، با اینكه درابتدا با هدف آگاه سازی دیگران از دانسته هایشان دست به ایجاد سایت اینترنتی زده بوده اند، مطالب خود را نیمه كاره رها كرده اند. دلیل این بی میلی در ادامه كار تنها بدین خاطر است كه اكثر این تلاش ها در مسیر درست و مناسب و با مدیریت كارآمدی همراه نبوده، بدون بازدید مانده و بیشتر افراد از ادامه فعالیت ناامید شده اند.

به همین منظور متخصصین مجرب ما بر پایه تحقیقات خود، و با ایجاد بستری مناسب برای فعالیت متخصصان، دانشجویان و علاقه مندان به این صنعت بزرگ، همچنین ایجاد بزرگترین پایگاه دسترسی به اطلاعات علمی و آموزشی در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی و تخصص های مرتبط و با صرف 100 ها ساعت كار شبانه روزی و برنامه ریزی بلند مدت به شكلی كه نیاز طیف های مختلف در این رابطه مد نظر قرار گرفته باشد، این سایت را ایجاد كرده كه توسط تیم آی تی بسیار قدرتمندی پشتیبانی می شود. بدون شك مطالب شما هم كه در داخل سایت قرار می گیرد و با نام خودتان منتشر خواهد شد، توسط موتورهای جستجوی اینترنتی، سرچ شده و از بازدید قابل توجهی برخوردار خواهد بود.

بی شك راهنمایی ها و پیشنهادات شما در جهت ارتقای این سیستم راه گشای ما خواهد بود.


ثبت نام در سایت ایران پتروتک

از همین لحظه همکاری خود را با ما شروع کنید:

ثبت نام


به امید سرافرازی كشورمان در تمامی عرصه های علمی

مدیر بخش فنی

روحی

کلمات جستجو شده: همکاری, عکس تعاون