تماس با ما

تلفن های تماس:(لطفا قبل از تماس دقت بفرمایید که این تلفن ها مربوط به وب سایت تکنولوژی صنعت نفت ایران بوده و ارتباطی با شرکت های پتروشیمی ندارد)

آدرس تلگرام ما: اینجا کلیک کنید

(۱۰ خط) ۸۸۶۸۸۰۶۱

بازاریابی: آقای رحیمی
۰۹۱۲۵۲۷۳۰۶۷

فکس:

۸۸۶۸۰۶۶۱

ایمیل:

info@iranpetrotech.com

ایمیل بخش بازاریابی
marketing@iranpetrotech.com

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

captcha
تصویر بالا را وارد کنید


.                     .

همکاری با ما
ارسال مطلب: حوزه کاری سایت ایران پتروتک، نفت – گاز و پتروشیمی می باشد. مقالات و مطالب در زمینه تکنولوژی های جدید، اطلاعات علمی جالب، اخبار از پروژه های مرتبط با صنعت نفت و گاز می باشد. شما می‌توانید در زمینه‌های بالا با شرایطی که در زیر اعلام شده برای سایت ایران پتروتک مطلب ارسال کنید. مطالب و مقالات خود را به آدرس ایمیل: info@iranpetrotech.com ارسال کنید.
نویسنده مهمان : سایت ایران پتروتک با هدف کمک به تبادل اطلاعات مربوط به تکنولوژی و توسعه بازار صنعت نفت، گاز و پتروشیمی داخلی راه اندازی شده است. ایجاد بستری مناسب جهت افزایش دانش عمومی در زمینه تکنولوژی صنعت نفت و گاز و پیوند میان علاقه مندان این حوزه و درگیر ساختن بخش های مختلف نفت، گاز و پتروشیمی در یک فضای مشترک و دریک قالب تخصصی از اهداف سایت می باشد.
شما می توانید در این راستا و در زمینه های ذکر شده مقالات مفید خود را برای ما ارسال کنید. مطلب شما مورد بررسی قرار می گیرد ، اگر مطلب شما مورد تایید مدیران سایت قرار گیرد به شما خبر داده می شود که مطلب شما در نوبت انتشار قرار گرفته است و لینک مطلب شما نیز پس از انتشار برای شما ارسال می شود.توجه داشته باشید که تمام نکات را همراه مقاله خود برای ما ارسال کنید به طور مثال : اگر مقاله مورد نظر در نشریات کاغذی با اینترنتی منتشر شده است نام نشریه یا سایت مذبور را برای ما بنویسد(نکات مرتبط در انتهای همین پاراگراف اضافه شده است).
سایت ایران پتروتک به صورت دوره ای جوایزی را به نویسندهای مهمانی که مقالات آنها مورد توجه کاربران قرار گرفته است اهدا می کند.توجه داشته باشید که سایت در قبول یا رد مقالات مختار است و ارسال مقالات توسط کاربران به منزله منتشر شدن آن به صورت حتمی نمی باشد.
رعایت نکات زیر هنگام ارسال مطلب الزامی است. :
نکته ۱: حتما مقالات خود را در قالب Microsoft office ارسال کنید.
نکته ۲: ‌اگر مقاله شما قبلا در جایی چاپ شده است نام سایت یا نشریه مربوطه را بنوسید.
نکته ۳:‌ مشخصات اولیه خود مانند نام و نام خانوادگی را در انتهای مقاله بنوسید.
نکته ۴: ‌اگر مقاله را ترجمه کرده اید نام منبع را بنوسسید.
نویسنده ثابت: اگر شخصی بخواهد نویسنده ثابت در سایت ایران پتروتک باشد باید حداقل چند پست به عنوان مهمان در سایت داشته باشد و بعد از آن شخص باید رزومه خود را برای ما ارسال کند تا پس از بررسی توسط مدیران سایت، جواب و شرایط برای ایشان ارسال شود.

توجه: کسانی که سابقه فعالیت در سایت ها یا نشریات معتبر را دارند از پیش نیاز چند پست مفید به عنوان مهمان معاف اند.