صفحه اصلی » بانک شرکت ها » شرکت های ایرانی » الف تا ی » پویا صنعت مشاور اسپادان
در حال مشاهده اطلاعات شرکت :
پویا صنعت مشاور اسپادان
جستجو در شرکت ها :

پویا صنعت مشاور اسپادان

شرکت فنی مهندسی صنعت مشاور اسپادان(سهامی خاص) پس از گذراندن یک تجربه موفق ۶ ساله، هم اکنون با تشکیل تیم مدیریتی و اجرایی جدید و با هدف ارتقاء سطح علمی صنعتگران و افزایش کیفیت محصولات تولیدی واحد های صنعتی همگام با توسعه و تقویت ارتباط میان صنعت و دانشگاه به فعالیت خود ادامه داده است. همچنین این مجموعه با هدف ارائه خدمات تخصصی در زمینه آموزش، اجرای پروژه و تامین تجهیزات و مواد مصرفی در حوزه بازرسی فنی و آزمون های غیر مخرب به واحدهای صنعتی اقدام به تشکیل کارگروهی متشکل از مشاوران صنعتی در کنار متخصصان سطح ۳ در این زمینه با عنوان “جامعه مشاوران صنعت” نمود و هم اکنون مفتخر است با بهره گیری از کادری مجرب در صنایع مختلف امکان ارائه مشاوره های فنی تخصصی به اغلب واحدهای صنعتی را دارا می باشد. در این راستا شرکت فنی مهندسی صنعت مشاور متناسب با درخواست هر واحد صنعتی اقدام به تشکیل کارگروه تخصصی مرتبط نموده و با برگزاری جلسات با حضور کارشناسان طرفین در جهت رفع مشکلات و مسائل آن مجموعه تمامی همت، دانش و تجربه خود را به کار خواهد گرفت.
این شرکت همچنین مفتخر است در کنار فعالیت های صنعتی خود اقدام به برقراری تعامل و همکاری با شرکت ها و موسسات معتبر بین المللی نموده و عضویت انجمن های علمی نظیر انجمن ASNT و نمایندگی رسمی شرکت های شناخته شده و فعال در اتحادیه اروپا نظیر STARMANS Electronics ، NDT ITALIANA و موسسه آموزشی-تحقیقاتی SIMULA را اخذ نموده است.
این شرکت خط مشی کیفی مجموعه خود را بر سه اصل ۱-بهبود مستمر کیفی و کمی ۲- رضایت مندی مشتری و ۳-افزایش دانش و توان فنی اعضای خود استوار نموده است. امیدواریم علی رغم تمامی موانع و دشواری های موجود بتوانیم با تلاش مجدانه و مستمر این راه را با موفقیت بپیماییم

جهت پیوستن به کانال تگرام ما اینجا کلیک کنید.

+ ثبت اطلاعات شرکت شما

شرکت های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *