در حال مشاهده اطلاعات شرکت :
پاکزی
جستجو در شرکت ها :

پاکزی

شرکت پاکزی در سال ۱۳۵۴ با هدف ارائه خدمات در زمینه تهویه صنعتی به صنایع تأسیس شد و برای مدت ۱۸ سال در زمینه تهیه انواع فیلتر هوای صنعتی فعال بود.

شرکت از سال ۱۳۷۲ اقدام به راه‌اندازی کارخانه برای تولید انواع فیلتر هوای صنعتی و سیستم فیلتراسیون صنعتی نمود. از سال ۱۳۷۵ دستگاه‌های غبار گیر و از سال ۱۳۸۶ دستگاه‌های دودگیر صنعتی نیز به محصولات شرکت اضافه گردید.

شرکت پاکزی مفتخر است، که در طول عمر خود در خدمت مشتریان زیادی بوده است. از جمله:

شرکتهای تابعه شرکت ملی نفت، شرکتهای تابعه شرکت ملی گاز، شرکتهای تابعه شرکت ملی پتروشیمی، پالایشگاههای نفت، نیروگاههای برق، خودورو سازیها و صنایع وابسته، صنایع تولید آهن و فولاد، صنایع تولید مس، دارو سازیها، بیمارستانها، صنایع غذایی، صنایع دفاع و هوا فضا، صنایع گچ و سیمان، صنایع مخابرات و الکترونیک و کامپیوتر، راه‌آهن درون شهری، تولید کننده‌های هواساز و…

شرکت در حال حاضر با داشتن کارخانه‌ای در شهرک صنعتی نصیرآباد به زیربنای ۲۶۵۰ مترمربع، در زمینی به مساحت ۳۵۰۰ مترمربع، با کارکنانی مجرب و سابقه‌ای درخشان و اعتباری بالا نزد مشتریان گرامی، که باعث افتخار ماست، توانایی تهیه و تولید انواع فیلتر هوای صنعتی و دستگاه‌های غبارگیر صنعتی را داراست.

شرکت پاکزی دارای گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ میباشد.

جهت پیوستن به کانال تگرام ما اینجا کلیک کنید.

+ ثبت اطلاعات شرکت شما

شرکت های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *