مهندسین مشاور آفتاب ایمن پرتو

بدضعیفمتوسطخوبعالی (5٫00 از 5)
Loading...

نام مدیر عامل:
وحید هاشمی

تلفن:
88871531 88871547 88871527 88871504

فکس:
88871531 88871547 88871527 88871504

آدرس:
تهران – خیابان دستگردی (ظفر) – بین بزرگراه مدرس و آفریقا – پلاک 290 – واحد 3

وب سایت:
www.aipceco.com

ایمیل:
[email protected]

مشاوره ایمنی در حوزه های نفت، گاز، پتروشیمی، پالایشگاه ها، صنایع شیمیایی، دارویی، ساختمان، فولاد و …
شناسایی و تجزیه و تحلیل مخاطرات با استفاده از روشهای HAZOP، HAZID، FMEA، FTA، ETA، JSA
ارزیابی کمی ریسک
مدلسازی پیامد حوادث با استفاده از نرم افزار PHAST
سیستم مدیریت HSE
مهندسی ایمنی
طراحی سیستم اعلام و اطفای حریق
تأمین تجهیزات ایمنی
برگزاری دوره‏های آموزشی تخصصی

نوشته های مرتبط

یک نظر برای مهندسین مشاور آفتاب ایمن پرتو

 1. در باره شرکت میران نورگستر
  مدیریت شرکت مهندسی و بازرگانی میران نور گستر با بیش از 14 سال تجربه مفید وسابقه درخشان از شرکتهای فعال تامین اقلام چراغهای ضد انفجار پروژه های مختلف نفت گاز و پتروشیمی با در اختیار داشتن نمایندگی شرکتهای مختلف و بزرگ بین المللی و داخلی می باشد.

  علاوه بر تأمین تجهیزات روشنایی و تجهیزات ضد انفجار مورد نیاز پروژه ها، این شرکت در زمینه های طراحی، مهندسی و درصنایع نفت، گازو پتروشیمی تأمین تجهیزات بویژه در صنعت برق شامل (صنعتی و تجاری)، فعالیت موثری را دارد و اعضای مدیریت شرکت دارای تخصص و تجربیات فراوانی در روابط تجاری با تولید کنندگان بین المللی تولید کننده محصولات مرتبط رادارا میباشند.
  عملکرد شرکت میران فقط در تامین خواسته های مشتری درزمـینه قیـــمت و مشخصات فنی خلاصه نمیگردد بلكه مدیران پروژه ها و شرکتها ملاك اصلی خود را برای انتخاب این شركت تجربه گران قیمت آن در همراهی در حل مشكلات بیشماری كه در حین اجــرای پـروژه اجتناب ناپذیر است، قرار داده اند. ایـن ویژگی باعـث گردیده شركـت میران همـواره برای دشوارتـــرین و حسـاس ترین پروژه های ملی در صنایع مختلف مورد انتخاب كارفرمایان قرارگرفته و با وجود مشكلات عدیده در اینگونه پروژه ها همیشه سربلند و موفق آن را بـه پایان برسـانـد.
  در این راسـتا شركـت بـا ایـجـاد مشـاركـت های متـعدد با شـركـت های پیـشرو در این صنـعت در جهـان همیـشه از انجـام پروژه هـای خاص و پیـچیده استـقبال نمـوده و با همـكاری علـمی فنـی و تولیدی آن بخش از تكنولوژی را كه در ایران به دلایل اقتصادی وجود نداشته اند از طریق مشاركت با شركت های خارجی تامین و محصول نهایی را با بالاترین فن آوری روز ارائه نموده است.
  شركت میران نورگستر با استفاده از كلیه پناسیل های فوق هـمـراهی مـطمـئن برای بزرگتـرین پروژه ها در فازهـای 1الی 24وغیره محسوب میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *