صفحه اصلی » بانک شرکت ها » شرکت های ایرانی » الف تا ی » منطقه هشت عمليات انتقال گاز
در حال مشاهده اطلاعات شرکت :
منطقه هشت عمليات انتقال گاز
جستجو در شرکت ها :

منطقه هشت عمليات انتقال گاز

آدرس:
تبريز،‌جاده تبريز-آذرشهر، بعد از سه راه پالايشگاه، نرسيده به شهرك شهيد رجائي، روبروي پمپ CNG
صندوق پستي: 367-51745
تلفن: 4284000، 50-4201445-0411
فاكس: 4444291-0411
وب سايت: www.nigc-dist8.ir

آشنایی با منطقه 8 عمليات انتقال گاز
منطقه هشت عملیات انتقال گاز یكی از زیر مجموعه های مدیریت انتقال گاز بوده كه درسال 1369جهت انتقال گاز به 4 استان گیلان،اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربیوبخشهايي از استانهای زنجان و كردستانبه منظور تامین گاز صنایع، مصارفخانگی و صدور گاز به خارج از كشور ایجاد گردید. این منطقه دارای 9 تاسيسات تقویت فشاردرحال بهره برداری شامل تاسيسات چلوند، اردبیل ، سراب ، تبريز، مرگنلر، مرند، هشترود، تكاب و ایده لو می باشد. مراکز بهره برداری و تعمیرات خطوط لوله این منطقه شامل 6 یارد اردبیل، تبریز، قره‌ضیاء‌الدین، ارومیه، بوكان و میانه(دردست احداث) می باشد. تاسيسات اندازه‌گیری گاز بازرگان جهت سنجش كیفیت و میزان گاز صادراتی به كشور تركیه در حال بهره برداری است. تاسيسات اندازه گيري گاز جلفا جهت صادرات گاز به جمهوري خودمختار نخجوان در حال بهره برداري است و تاسيسات اندازه گيري گاز آستارا جهت واردات گاز از جمهوري آذربايجان فعال بوده و همچنين خط انتقال گاز ايران به ارمنستان در اسفند ماه سال 1385 توسط رياست محترم جمهور افتتاح گرديد كه در حال حاضر صادرات گاز از طريق تاسيسات اندازه گيري گاز نوردوز به جمهوري ارمنستان انجام و به اين ترتيب قرارداد تهاتر گاز و برق ايران وارمنستان اجرا مي شود

خط مشي سيستم هاي يكپارچه مديريتي

منطقه هشت عمليات انتقال گاز يكي از زير مجموعه هاي شركت انتقال گاز ميباشد كه با برخورداري از تاسيسات تقويت فشار گاز، مراكز بهره برداري خطوط لوله، مراكز مخابراتي، ايستگاههاي شير بين راهي و ايستگاههاي حفاظت كاتدي ، مسئوليت خدمات انتقال گاز را بصورت مستمر، مطمئن و مطلوب در محدوده عملياتي خود (شامل استانهاي آذربايجان شرقي وغربي ، اردبيل ، گيلان ، زنجان و شمال كردستان) و همچنين صادرات گاز به كشورهاي تركيه، جمهوري آذربايجان ، ارمنستان و اروپا را مطابق با استانداردها و مقررات شركت ملي گاز ايران بعهده دارد.
ايـن منطقـــه عمليــاتي ، براي نيــل بـه اهــداف خــود بـا انتخــاب استانداردهـــاي
, ISO 14001:2004 , ISO 9001: 2008, OHSAS 18001:2007
استقرار نظام مديريت يكپارچه (IMS) را بر مبناي الزامات استانداردهاي فوق الذكر اعلام نموده و آن را براي بهبود مستمر و اثر بخشي كليه فرآيندهاي موجود خود، ضروري مي داند. فلذا انجام اقدامات زير را در اين راستا سرلوحه كار خويش قرار داده است:
1- درك نياز و تلاش درجهت جلب و ارتقاء رضايت مشتري و ساير طرفهاي ذينفع
2- حركت در جهت استفاده از فن آوري اطلاعات، ارتباطات و ارتقاء مكانيزاسيون سيستمهاي منطقه
3- شناسايي، ارزيابي وكنترل عوامل موثر بر محيط زيست، ايمني و بهداشت حرفه اي
4- شناسايي، جمع آوري و تبعيت از الزامات قانوني مرتبط با انتقال گاز ، HSE و00000
5-آموزش فراگير ومستمر كاركنان

اين مديريت با اعتقاد براينكه توسعه پايدار درگرو كيفيت برتر ، استفاده بهينه از منابع و محيط زيست سالم مي باشد، تعهد مي نمايد كه وظيفه خود را با پشتوانه مشاركت ، تلاش و همكاري كليه كاركنان منطقه، انجام داده و در مسير حركت به سمت تعالي سازماني(EFQM) گامهاي اساسي را بردارد.

يداله بايبوردي

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز

منشور اخلاقي
ما كاركنان منطقه 8 عمليات انتقال گاز ايران به عنوان خدمتگزاران جامعه با هدف ارائه خدمات، تكريم انسانها، همكاري و تلاش براي جلب رضايت ارباب رجوع كه همانا رضايت خالق يكتاست، بر اصول اعتقادي زير هم پيمان و استوار خواهيم بود تا در جهت سرافرازي صنعت و اعتلاي كشور گام نهيم :

خدا محوري

ما معتقديم عبوديت، تهذيب نفس و تربيت انساني محور اصلي توسعه و رشد بشريت بوده و رستگاري و سعادت را در قرب الي الله مي دانيم. در اين راستا حفظ شئونات الهي و آراستگي ظاهري و باطني را مقدم مي شماريم.

صرفه جويي

ما در راستاي ترويج فرهنگ استفاده بهينه از منابع، از طريق پرهيز از اسراف و اختيار الگوي بهينه مصرف در زنجيره ارزش از توليد تا مصرف نه تنها همواره در برابر همه نعمتها و خوبي ها شكرگزار خداوند بوده و در حفظ آنها كوشا هستيم بلكه سهم خود را در ارتقاي بهره وري منابع كشور و حفظ آن براي نسل هاي آينده ادا مي نمائيم تا از اين راه زندگي همراه با سلامت، صلح و شادماني ادامه يابد.

خدمت به مردم و پاسخگويي
ما خدمت به جامعه و پاسخگويي به آنان را تكليف الهي و وظيفه قانوني و انساني خود مي دانيم تا از اين راه گامي هر چند كوچك در مسير آسايش و شادكامي آنان برداريم. خدمات ما مزين به اصل مشتري مداري، دقت، سرعت، صداقت، نظم، رافت اسلامي و آينده نگري مي باشد.

كارگروهي براي سعادت همگاني
ما از مسئوليت خطير خود در برابر اعتلاي جامعه خويش و همه هم ميهنانمان آگاهيم و بدون وقفه و با هشياري براي ارتقاء و رشد نسل حاضر و نسل هاي آينده كوشش مي نماييم. ما حفظ وحدت و تمسك به خرد جمعي و مشاركت همگاني در فضايي سرشار از اعتماد را منشاء پيروزمندي و توفيق سازماني مي دانيم.

امانت داري
ما معتقديم تبعيض سايه شومي است كه ياس و نااميدي را حاكم مي گرداند و امانت و انصاف در همه برخوردها موجب مباهات بوده و شايسته سالاري بر مبناي عدالت هميشه سرلوحه كار ماست.

دانش مداري
همواره جهت افزايش آموخته ها، بهبود نگرش و پرورش مهارت هاي خويش مي كوشيم و در همه زمينه ها خلاقيت و نوآوري را سرلوحه انديشه خود قرار مي دهيم.

كوشش خستگي ناپذير
براي بهتر كردن عملكرد شخصي و سازماني به منظور تحقق بخشيدن به رسالت سازمان، جامعه و دست يابي به توسعه ملي، تلاش پيوسته داريم و به هيچ چيز كمتر از بهترين بودن در انجام هر كار رضايت نخواهيم داد.

تعهد كاري
همواره مي كوشيم احساس مسئوليت و تعهد كاري را در انجام وظايف خود نسبت به اهداف و خط مشي هاي صنعت نفت، همكاران و اربابان رجوع حفظ نموده و جهت ارتقاء آن تلاش نماييم.

احترام و فروتني
تلاش مي كنيم در برابر ديگران علي الخصوص همكاران و اربابان رجوع، صميمي و فروتن بوده، حقوق و نيازهاي آنان را محترم شماريم.

قانون مداري
ما پيروي از قانون و سازگار ساختن انديشه و عمل با اوضاع در حال تحول و دگرگوني جهان، همچنين بهبود مستمر و ارتقاي بهره وري و صرفه جويي را سرلوحه ذهن خود قرارداده تا از اين راه در همه كوشش ها پيشرفت و كاميابي تدريجي ولي پيوسته پديد آيد.

آرزومنديم تلاش ما به ثمر رسد تا ايران اسلامي همچون هميشه، سرافراز و الگويي برتر براي جهانيان باشد.

ولي اله ديني
مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز ايران

جهت پیوستن به کانال تگرام ما اینجا کلیک کنید.

+ ثبت اطلاعات شرکت شما

شرکت های مرتبط

یک نظر برای منطقه هشت عمليات انتقال گاز

 1. محمد هوشیار
  خرداد ۱۸, ۱۳۹۴

  باسلام
  محمد هوشیار هستم دارای لیسانس مکانیک سیالات
  یکسال سابقه برق صنعتی دارم.
  ۵ماه هست که در بخش حفاظت کاتدی فعالیت دارم.
  کارشناسی ارشد خوردگی را می خواهم شرکت کنم.

  نیازمند راهنمایی مهندسان گرامی می باشم

  در خواست کار در عسلویه را دارم.

  با تشکر…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *