صفحه اصلی » بانک شرکت ها » شرکت های ایرانی » الف تا ی » شرکت صنایع آرادمهر شیراز
در حال مشاهده اطلاعات شرکت :
شرکت صنایع آرادمهر شیراز
جستجو در شرکت ها :

شرکت صنایع آرادمهر شیراز

فیلد اصلی فعالیت شرکت صنایع آرادمهر شیراز مدیریت پروژه های صنعتی به صورت کلید تحویل turnkey یا EPC ست . که شامل مراحل طراحی ،اجرا ، نصب و راه اندازی پروژه های صنعتی ست.
این شرکت به عنوان تنها و اولین واردکننده رسمی و مجری ماشین آلات کامپکتور در ایران شناخته میشود.
کامپکتور بروز ترین تکنولوژی روز دنیا در زمینه تولید و گرانول کردن کودهای شیمیایی و ارگانیک میباشد. و ما به عنوان نماینده انحصاری یکی از معتبرترین سازندگان بین المللی ماشین آلات کامپکتور FUYI میباشیم.

در تولید بهینه کودهای گرانوله ارگانیک و شیمیایی از تکنولوژی Dry Compactor بهره ببرید. چرا که در این تکنولوژی شما میتوانید در فاز خشک و سرد بدون دادن حرارت و رطوبت مواد مورد نظر را گرانول کنید . در نتیجه نه نیاز به خشک کن دارید و نه نیاز به مشعل برای حرارت دادن
که این امر باعث میشود که مواد مغذی کود حفظ شود و در اثر گرما و حرارت تحلیل نرود و در نهایت گرانول هایی در سایز دلخواه تولید کنید که از فشردگی و انسجام و خلوص بالایی برخورداراست.
برای خط کامپکتور هیچ گونه محدودیتی برای ظرفیت نهایی (حداقل تا حداکثر) وجود ندارد و نیز شما میتوانید بیش از ۸۰ نوع مواد را با این خط تولید گرانول نمود.

از دیگر فعالیت های شرکت نصب و راه اندازی خط تولید پودر گوگرد میکرونیزه بصورت مدار باز :
روشی که برای اولین بار در جهان صورت گرفته است و بر اساس ثبت اختراع اختصاصی شرکت میباشد.
بدین صورته که بر خلاف آن روش قبلی که مدار بسته ست شما میتونید براحتی با این خط تولید ،گوگرد را در مجاورت اکسیژن و هوا ی آزاد بدون اینکه هیچ گونه انفجاری رخ بدهد آسیاب کنید. در حال حاضر نمونه اولیه ی این طرح در یکی از کارخانه های شیراز به مدت پنج سال است که دارد به خوبی به کارش ادامه میدهد.
چنانچه نیازی به بهینه سازی خطوط تولید و یا طراحی و ساخت واحد های تولید گرانول انواع کودهای شیمیایی و غیر شیمیایی باشید میتوانید با ما در تماس باشید.

با تشکر-شمسایی مدیر بازرگانی شرکت صنایع آرادمهر شیراز

کلمات جستجو شده: دفتر شرکت ارادمهر شیراز, شماره تلفن همراه چند پیمانکادر شیراز

جهت پیوستن به کانال تگرام ما اینجا کلیک کنید.

+ ثبت اطلاعات شرکت شما

شرکت های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *