صفحه اصلی » بانک شرکت ها » شرکت های ایرانی » الف تا ی » شرکت رنگسازی مکث
در حال مشاهده اطلاعات شرکت :
شرکت رنگسازی مکث
جستجو در شرکت ها :

شرکت رنگسازی مکث

شرکت رنگسازی مکث تولیدکننده و مجری انواع رنگها و پوششهای صنعتی(تخصصی و ضدخوردگی)، اتومبیلی، دریائی، ترافیک و انواع تینر می باشد. در راستای مدیریت فنی موفق به اخذ تأییدیه استاندارد ملی ایران و کارخانجات معتبر و در جهت مدیریت کیفیت موفق به اخذ مدرک ISO 9001:2008 & IS0/TS29001:2010&ISO10002:2004 از UKAS انگلستان ،CE و پژوهشکده صنعت نفت، مناطق نفتخیز جنوب، فلات قاره و موسسه دانشگاه صنعتی امیر کبیر(مترا) شده است. این شرکت با ارائه سیکلهای مناسب جهت پـروژه های مختلف سیستم های اپوکـسی (پلی آمیدو پلی آمین)، آنتی باکتریال(بهداشتی مخصوص بیمارستان)، عایق حرارتی و رطوبتی، اکریلیک، کلروکائوچو، پلی استر، پلی اورتان، سیلیکونی نسوز۲۵۰الی۶۵۰ درجه سانتیگراد، وینیلی، آلکیدی هواخشک، کوره ای، شب تاب، سافت تاچ، انواع بتونه و آسترسلولزی چوب و اتومبیل بتونه سنگی و تینر را پیشنهاد می نماید.

تمامی محصولات رنگسازی، طبق استانداردهای جهانی ASTM,BS,SSPC,IPS واستاندارد ملی ایران تولید می گردد و در تحقق این امر واحد مهندسی فروش از ابتدای پروژه با کادری مجرب در کنار شما و پاسخگو خواهد بود.

این شرکت تاکنون افتخار مشاوره ، تولید و تأمین پوششهای مصرفی صنایع نظامی ، نیروگاههای سیکل ترکیبی حــرارتی و اتمی، پالایشگاههای نفت، گاز و پتروشیمی، آب و فاضلاب، شــرکت نفــت، شرکت های مهندسین مشاور، اداره بنادر وکشتیرانی، تجهیزات هیدرومکانیک، کارخانجات سیمان، کارخانجات ماشین سازی و سایر واحدهای صنعتی را دارد.

توان تولیدی این شرکت ، روزانه به میزان ۲۵ تن رنگ در دو شیفت کاری می باشد. کارخانه رنگسازی مکث (تیراژه سابق) در سال ۱۳۶۴ در گلشهر تهران با دریافت مجوز از صنایع استان تهران شروع و سال ۱۳۷۴ جهت گسترش کارخانه درشهرک صنعتی شهید مهدی پرندک واحدی جدیدی را احداث نمود.

جهت پیوستن به کانال تگرام ما اینجا کلیک کنید.

+ ثبت اطلاعات شرکت شما

شرکت های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *