صفحه اصلی » بانک شرکت ها » شرکت های ایرانی » الف تا ی » شرکت پتروشیمی خوزستان
در حال مشاهده اطلاعات شرکت :
شرکت پتروشیمی خوزستان
جستجو در شرکت ها :

شرکت پتروشیمی خوزستان

آدرس:
بندر ماهشهر،منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی سایت ۴، مجتمع پتروشیمی خوزستان
تلفن: ۸  و ۵۰۰۱۷-۰۶۵۲۲۶
فاکس: ۳ و ۵۰۰۰۲-۰۶۵۲۲۶
ایمیل: info@kzpc.ir
وب سایت: www.kzpc.ir

درباره شرکت
.
پلیمرهای مهندسی، دسته ای از پلیمرهای سنتزی با ویژگی های خاص هستند که آنها را از دیگر پلیمرها متمایز می سازد . این گروه از پلیمرها دارای قابلیت کاربردی بالایی در عرصه های مختلف بوده و ویژگی برجسته آنها تلفیق دو خصوصیت « استحکام بالا» و « وزن کم » می باشد که اجازه می دهد تا این مواد با ارزش و تخصصی در بسیاری از کاربردهای خاص ، جایگزین فلزات مرسوم و متداول شوند .

از دیگر خواص بارز این پلیمرهای ویژه ، داشتن مقاومت بالای حرارتی ، شیمیایی و خوردگی به همراه خواص الکتریکی قابل قبول و انعطاف پذیری در طراحی و شکل دهی است. این چنین خصوصیات ممتاز و با ارزشی سبب شده تا پلیمرهای مهندسی برای کاربردهای گوناگون در صنایع پیشرفته هواـ فضا، اتومبیل سازی ، الکترونیک و ساختمان و تولیـد محصـولات و لـوازم طبـی ، خـانـگی ، صنعتـی و بـازرگــانی منــاسب بـاشند . « پلی کربنات » و « رزین اپوکسی » دو نمونه گرما نرم و گرما سخت از این نوع پلیمرها هستند که به علت داشتن کاربردهای بسیار متنوع ، در مقیاس جهانی با حجم بسیار بالایی تولید و مصرف می شوند . به عنوان مثال پوشش های تخصصی و پر مصرف ، صنایع الکترونیک ، چسب ها ، کفپوش ها ، کامپـوزیت ها و صنـایع اتومبیل سازی ، قطعه سازی ، ساخت اسباب و لوازم طبی ، تجهیزات اداری ، بهـداشتی و ورزشی از عمـده زمینه های مصرف این دو نوع پلیمر مهندسی ارزشمند به شمار می رود .

پتروشیمی خوزستان به عنوان نخستین مجتمع تـولیدکننده دو نمـونه بـرجسته از پلیمـرهای مهندسی یعنی « پلی کربنات » و « رزین اپو کسی » در خاورمیانه می باشد .

از آنجا که تولیدات این مجتمع می تواند علاوه بر رونق صنعت و اقتصاد داخلی و جلوگیری از واردات محصولات و کالاهای مرتبط با ارزش افزوده بالا، مانع از خروج میزان قابل توجهی ارز از کشور شود ، از این رو پس از ارائه گزارشات مقدماتی فنی و اقتصادی اجرای مراحل بعدی طرح به تصویب هیأت مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی رسید . پس از انجام مطالعات مقدماتی فنی ـ مهندسی و بررسی های لازم اقتصادی ، قراردادهای خرید لیسانس و مهندسی پایه و تفصیلی و خرید تجهیزات طرح منعقد گردید.

شرکت پتروشیمی خوزستان در تاریخ بیست و ششم اسفند ماه سال ۱۳۷۶ تأسیس و عهده دار اجرای طرح تولید پلیمرهای مهندسی در محدوده منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) شد .

این مجتمع دارای هشت واحد فرآیندی شامل واحد تولید گاز منو اکسید کربن ، واحد جداسازی منواکسید کربن ، واحد تولید گاز فسـژن، واحد تولید بیس فنـل ـ آ (BPA) ، واحد اپوکسی رزین ، واحد پلی کربنات ، واحد تصفیه کلر و واحد آب ژاول می باشد. مجتمع دارای واحدهای جانبی متعددی می باشد. تهیه لیسانس و مهندسی پایه برعهده شرکت « سالزگیتر » بوده است و مهندسی تفصیلی و تدارک تجهیزات و تأسیسات جانبـی توسط شـرکت «ناموران » با مشارکت دو شرکت Noyvallesina و Energy Deployment انجام شـده است .

متخصصین متعهد ، مخلص ، مؤمن و تلاشگر صنعت پتروشیمی ایران ، در کنار مدیران پرتجربه این صنعت با راه اندازی این طرح در تیرماه ۱۳۸۳ به دست ریاست محترم جمهوری، دیگر بار دانش ، توانمندی ، اعتماد به نفس ، خود اتکایی و لیاقت خود را در اجرای پروژه ای دیگر از پروژه های ملی کشور به اثبات رسانیده و برگ زرین دیگری بر کارنامه افتخارات خویش افزودند .

بدون تردید راه اندازی « نگین پلیمری خاورمیانه » را می توان آغازگـر فصـل نوینی در تحول بنیادی صنعت پتـروشیمی کشور دانست . تحولی که بی هیچ اغـراق ، سرمنشـاء آن را باید پس از عنایت خاصه حضـرت حق تعالی ، در عنایت و توجه خاص تلاشگران و جهادگران سنگر صنعت به اهداف بنیادی « تلاش ، آفرینش و بالندگی » جستجو کرد .

موقعیت جغرافیایی:

شرکت پتروشیمی خوزستان در سایت چهار منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی ( ره ) ،دراستان خوزستان واقع شده است.

واحدهای فرآیندی مجتمع و میزان تولیدات آن:

مجتمع پتروشیمی خوزستان جهت تولید سالیانه ۰۰۰/۲۵ تن پلی کربنات و ۰۰۰/۱۰ تن اپوکسی رزین به عنوان محصولات نهایی و ۰۰۰/۱۲ تن گاز فسژن و ۰۰۰/۳۰ تن بیس فنل ـ آ به عنوان محصولات میانی ( که در تولید محصولات نهایی به کار گرفته می شوند ) طراحی شده است .

این مجتمع از واحدهائی به شرح زیر تشکیل شده است :

۱- واحد تولید گاز منو اکسید کربن

۲- واحد جداسازی گاز منو اکسید کربن

۳- واحد فسژن

۴- واحد تصفیه کلــروواحد آب ژاول

۵- واحد بیس فنل ـ آ

۶- واحد پلی کربنات

۷- واحد اپو کسی رزین

۸- واحد مخازن و سرویس های جانبی

شرح فرآیند واحدهای مختلف مجتمع :

خلاصه فرآیند کلی طرح جهت تولید « پلی کربنات » و « اپوکسی رزین » مشتمل بر هشت واحد فرآیندی مستقل اصلی و تأسیسات جانبی به شرح ذیل می باشد :

۱- واحد تولید گاز منو اکسید کربن (۱۰):

در این بخش گاز طبیعی (NG ) طی یک فرآیند ریفورمینگ کاتالیستی تبدیل به گاز منو اکسید کربن به همراه هیدروژن ، دی اکسید کربن ، آب و متان می شود که پس از جذب دی اکسید کربن در سیستم منو اتـانـول آمین (MEA) به عنوان جاذب دی اکسید کربن ، محصول نهایی ( منو اکسید کربن و هیدروژن) به همراه مقادیر کمی گاز دی اکسید کربن ، متان و آب جهت تخلیص به واحد ۲۰ ارسال می گردد .

۲- واحد جدا سازی گاز منو اکسید کربن ( واحد ۲۰) :

گاز خوراک ورودی به این واحد پس از جداسازی دی اکسید کربن و آبگیری وارد سیستم COLD BOX شده و هیدروژن و متان از گاز منو اکسید کربن جدا می شود و نهایتاً گاز منو اکسید کربن جدا شده توسط کمپرسور تحت فشار قرار گرفته با درجه خلوص لازم از این واحد خارج می گردد .

۳- واحد تولید گاز فسژن ( واحد ۳۰):

در این بخش منو اکسید کربن و گاز کلر به مقدار و نسبت لازم وارد مخلوط کننده ای استاتیک شده و از آنجا به داخل راکتور تولید گاز فسژن هدایت می شود . پس از تکمیل واکنش در این راکتور ، گاز فسژن حاصل سرد شده و با کیفیت مورد نظر، به سمت واحد پلی کربنات ارسال می گردد .

بخشهای مختلف

واحد ۳۰

قسمت ۳۱ : سیستم آبگیری کلـر

قسمت ۳۲ : سیستم Chlorine Compression

قسمت ۳۳ : تولید گاز فســژن و تخلیص

قسمت ۳۴ : سیستم جذب ایمنی

قسمت ۳۵ : سیستم جذب گازهای خروجی و خنثی سازی دوریزها

واحدهای Off Gas و  Purge Air نیز در مجاورت واحد فسژن احداث شده است .

۴- واحد های کلــر و آب ژاول (واحد ۳۸ ):

کلـر با غلظت ۹۴ درصد وزنی از مجتمع پتروشیمی بندر امام وارد پتروشیمی خوزستان می گردد و در واحد خالص سازی کلــر عملیات تغلیظ آن صورت می گیرد . بدین ترتیب که گاز کلر ۹۴ درصد ابتدا وارد یک برج جذب شده و با استفاده از اسید سولفوریک ۹۸ درصد آبگیری می شود . آنگاه از یک کمپرسور گذشته و ضمن فشرده شدن وارد یک برج شستشو می گـردد و ناخـالصی های آن اعم از Br2, NCL3 و N.V.M جـداسـازی می شود . گاز کلر خارج شده از این برج پس از عبور از یک مبدل مایع شده و با عبور از یک جداکننده و پس از آن یک برج مایع ساز به صورت کلر مایع ۹۸ درصد در می آید. پس از این مرحله ، یک تبخیر کننده ، کلر مایع را به صورت گاز درآورده و جهت استفاده در واحد ۳۰ آماده می سازد . از دیگر سو Vent خروجی از درام Waste ( درام نگهداری مواد فرار و سنگین جدا شده از کلر ) ، گازهای خروجی از مخزن مایع ساز و کلر تبخیر شده از درام ذخیره سازی کلر ، به واحد ” آب ژاول ” ارسال شده و در این واحد از طریق محلول سود ۱۷ درصد وزنی و در یک برج Packed ، خنثی و به محلول هیپوکلریت سدیم تبدیل می شود.

خوراک ومواد اولیه:

خوراک

مقدار مورد نیاز(تن در سال)

منبع تامین

کاستیک سودا۵۰%

۴۴۶۰۷

شرکت پتروشیمی بندر امام

اسید کلردریک

۳۸۹۷

شرکت پتروشیمی بندر امام

تولوئن

۱۸۰

شرکت پتروشیمی اصفهان

استن

۸۳۰۰

واردات

فنل

۲۶۱۰۰

واردات

اپی کلرو هایدرین

۵۲۵۰

واردات

کلر

۱۱۰۰۰

شرکت پتروشیمی بندر امام

گاز طبیعی

۱۰ میلیون متر مکعب

شبکه گاز سراسری

محصولات وخدمات

واحد تولید بیس فنل ـ آ (واحد ۴۰ ) BISPHENOLE A  UNIT

فرآیند تولید بیس فنل ـ آ طی دو مرحله انجام می گیرد : در مرحله اول استن و فنل با نسبت مشخص وارد یک مجموعه راکتور شده و در حضور یک رزین تبادل کاتیونی با ساختمانی مانند ژل و با خلل و خرج بسیار ریز ، واکنش تراکمی تا مرحله ای مشخص پیشرفت می کند و جهت تکمیل به راکتورهای مرحله دوم هدایت می شود . سپس مخلوط حاصل از این بخش به قسمت تبلور وارد شده تا بلورها متبلور شود. برای بالا بردن درجه خلوص بلورها و تشکیل بلورهای بزرگتر ، یک مرحله تبلور مجدد برای بلورهای جداسازی شده در نظر گرفته شده است و در نهایت محصول در سیلوهایی انبار می شود . دراین فرآیند واحدهای باز یافت فنل و استن جهت استفاده مجدد از این دو ماده اولیه نیزدر نظر گرفته شده است .

بخشهای مختلف

واحد بیس فنل-آ

قسمت ۴۱ : سنتز بیس فنل – آ و BPA- Modification

قسمت ۴۲ : کریستالیزاسیون

قسمت ۴۳ : کریستالیزاسیون مجدد

قسمت ۴۴ : جداسازی بیس فنل – آ

قسمت ۴۵ : آبگیری از فنل و بازیافت استن

قسمت ۴۶ : بازیافت فنل

قسمت ۴۷ : جذب فنل

قسمت ۴۸ : مخازن میانی محصول بیس فنل – آ

واحد تولید پلی کربنات POLYCARBONATE UNIT

در این فرآیند محلول بیس فنل ـ آ در هیدروکسید سدیم درون حلال های آلی متیلن کلـراید و کلرو بنزن پخش می گردد . آنگاه محلول حاصل با مقدار مشخصی فسژن ترکیب شده و پس از افزایش مقدار کمی تری اتیل آمین ( به عنوان کاتالیست ) به درون راکتور هدایت می شود . نهایتاً واکنش پلیمریزاسیون تراکمی انجام شده و فاز آلی حاوی پلیمر در مراحل بعدی جدا می شود . در این فرآیند نیز علاوه بر قسمت های خالص سازی و جداسازی پلیمر، واحد های بازیافت حلال های متیلن کلراید و کلرو بنزن پیش بینی شده است  .

در این مجتمع همچنین در ادامه واحد ۵۰ و در جایی که پلی کربنات بسته بندی می شود ، یک واحد تحت عنوان واحد Blending و Compounding پلی کربنات در نظر گرفته شده است . این واحد وظیفه مهم و قابل توجه ساخت آلیاژهای ویژه ای از پلی کربنات (PC) و نیز پلی کربنات تقویت شده را بر عهده دارد . این عملیات توسط سه خط مجزا شامل مجموعه ای از دستگاه های خاص ـ که مهمترین آنها سه دستگاه اکستــرودر است ـ انجام می گیرد . از آنجا که معروفترین آلیاژ پلیمری پلی کربنات ، آلیاژ پلی کربنات ـ آکریلو نیتریل ، بوتاداین ، استایـرن (PC – ABS) است ، تجهیزات ساخت این آلیاژ پلیمری برجسته نیز در این قسمت تعبیه شده است . این آلیاژ ارزشمند از جمله پلیمرهای پر مصرف جهان محسوب می گردد و از آن  استفاده های بی شماری از جمله در خودرو سازی ، حمل و نقل ، بسته بندی ، کامپیوتر ، وسایل استحفاظی ، ایمنی ، بهداشتی و پزشکی به عمل می آید . خط دوم این واحد ، تولید پلیمری با خواص تقویت شده ـ از طریق افزودن Fiber glass به پلی کربنات ـ و خط سوم تولید پلی کربنات رنگین جهت مصارف خاص  را دنبال می کند .

بخشهای مختلف

واحد پلی کربنات

قسمت ۵۱ : سنتز پلی کربنات

قسمت ۵۲ : شستشوی محلول پلی کربنات

قسمت ۵۳ : بازیافت حلال

قسمت ۵۴ : تبخیر و گرانول سازی

قسمت ۵۵ : تصفیه اولیه گازهای خروجی

قسمت ۵۶ : ایستگاه دمنده ها و مخازن میانی محصول پلی کربنات

قسمت ۵۷ : بسته بندی و انبار محصول پلی کربنات

قسمت ۵۸ : قسمت آلیاژسازی پلی کربنات و بسته بندی و انبار محصول آلیاژ شده


گرید های مختلف پلی کربنات تولیدی شرکت پتروشیمی خوزستان

ردیف گرید
۱ PGPC 0104
۲ PGPC 0712
۳ PGPC 1822
۴ PGPC 3038
۵ PGPC 5970
۶ PGPC 0407
۷ PGPC 1218
۸ PGPC 2230
۹ PGPC 3859


کاربردپلی کربنات

در صنایع اتومبیل جهت تزئینات داخلی خودرو ، ساخت داشبورد و متعلقات آن ، ساخت

سپر و پانلهای داخلی و شیشه های چراغ اتومبیلهای مدرن ، در صنایع بهداشتی و پزشکی جهت ساخت بطری های شفاف برای بسته بندی مواد غذایی و داروئی، ساخت انواع عینکهای طبی و صنعتی و همچنین تهیه لنزهای چشمی در رنگهای مختلف ، لوازم دیالیز، آندوسکوپی و انتقال خون و ساخت آمپول بدون سوزن، در صنایع برق و کامپیوتر جهت ساخت کانکتورهای الکتریکی ، لوازم الکتروتکنیک ، ساخت دیسکهای فشـرده (CD) ، DVD ها ، تزئینات و پوشش کامپیوترها ، و در صنایع ایمنی جهت ساخت کلاه ایمنی ، عینک های ایمنی ، ماسکهای گاز و پوشش های محافظ و همچنین در صنایع نظامی جهت ساخت شیشه های مقاوم جلوی هواپیماهای شکاری و ساخت شیشه های ضدگلوله کاربرد دارد.

واحد تولید اپوکسی رزین EPOXY RESINS  UNIT

فرآیند تولید اپوکسی رزین شامل خطوط تولید اپوکسی رزین مایع و جامد است . برای تهیه هر دو نوع اپوکسی فوق ، از ترکیب مشخصی از بیس فنل ـ آ و اپی کلروهایدرین استفاده می شود که مقدار مشخصی کاستیک سودا به عنوان  کاتالیست به همراه مخلوط های آب ـ ایزوپروپانول و تولوئن ـ متیل اتیل کتون به عنوان حلال نیز به این ترکیبات افزوده می شود . واکنش فوق در دو راکتور سری تکمیل شده و سپس فاز آبی و آلی از یکدیگر جدا می شود . در نهایت فاز آلی جهت تصفیه بیشتر وارد تبخیر کننده هایی می شود و محصول نهایی (تحت عنوان اپیران ۶) به صورت مایع بدست می آید .

محصول دیگر این واحد اپوکسی رزین جامد موسوم به اپیران ۱  است که برای تولید آن از مواد مشابه مصرفی درتولید اپیران ۶ ، با مقادیر متفاوت استفاده می شود . در انتهای آخرین تبخیر کننده این بخش از یک دستگاه پریلینگ جهت دانه بندی یا ساخت گرانول اپوکسی رزین جامد ۱ استفاده می شود . همچنین جهت ساخت محصول سوم این واحد یعنی اپیران ۱۰ ، اپیران ۱ را به همـراه مقادیر مشخصی بیس فنـل ـ آ و کاتـالیست تری فنیل فسفین با یکدیگر ترکیب می کنند . در انتهای تجهیزات این اپیران نیز یک دستگاه پریلینگ جهت ساخت گرانول اپیران ۱۰ در نظر گرفته شده است .

بخشهای مختلف

واحد اپوکسی رزین

قسمت ۶۱ : سنتز رزین مایع Epiran-6

قسمت ۶۲ : جداسازی رزین جامد Epiran-10

قسمت ۶۳ : سنتز Epiran-1

قسمت ۶۴ : جداسازی رزین سخت و سنتز رزین مذاب

قسمت ۶۵ : بازیافت حلال


گریدهای اپوکسی رزین تولیدی شرکت پتروشیمی خوزستان

MSDS

نام گرید

ردیف

Msds

Epiran 01

۱

Msds

Epiran 01X75

۲

Msds

Epiran 04

۳

Msds

Epiran 05

۴

Msds

Epiran 05S

۵

Msds

Epiran 06

۶

Msds

Epiran 06Excl

۷

Msds

Epiran 06Spl

۸

Msds

Epiran 10

۹

Msds

Epiran 11

۱۰

Msds

Epiran 12

۱۱


کاربردها

در زمینه پوشش لولـه ها در صنایع نفت و گاز برای پیشگیری از خوردگی و در زمینه ساخت رنگها ، چسب ها ،  کفپوشها ، پوشش های محافظ و ظروف تقویت شده با الیاف شیشه و همچنین بتونهای پلیمری از جایگاه ویژه در صنایع و ساختمان و پل سازی  برخوردار است

کلمات جستجو شده:

 • پتروشیمی خوزستان
 • شرکت پتروشیمی خوزستان
 • پتروشیمی خوزستان
 • تولید متیلن کلراید
 • قیمت اپوکسی پتروشیمی خوزستان
 • قیمت پلی کربنات خوزستان
 • مامور خرید شرکت ها در خوزستان
 • مشخصات رزین اپوکسی epiran 10
 • مشخصات رزین اپوکسی پتروشیمی خوزستان
 • مواد تولیدی پتروشیمل خوزستانpgpc 0712

14 نظر برای شرکت پتروشیمی خوزستان

 1. رضا خلقتی
  فروردین ۱۲, ۱۳۹۳

  ایا در محصولات پلی کربنات , گرید مناسب id card نیز وجود دارد؟ در حال حاضر نمونه خارجی ان به صورت ورق برای تولید کارت در تناژ بالا وارد می شود.

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 2. یوسف
  بهمن ۱۷, ۱۳۹۲

  با سلام
  مدتی هست که در فکر بیزینس در زمینه مشتقات نفتی هستم
  سی ساله هستم و پر انرژی و آماده همکاری با شرکت ها و ارگانها در داخل و خارج از ایران هستم.
  لطفا در این زمینه مرا راهنمایی کنید
  با تشکر
  ۰۹۱۳۱۰۴۹۴۷۶
  Yousefjavanmardy@Yahoo.com

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 3. محمد فرهاد کریمی
  بهمن ۱۶, ۱۳۹۲

  سلام و خسته نباشید
  اینجانب یک شرکت احداث نمودم به شماره ثبت ۶۴۹۳
  خواهشن حهت تهیه رزین پلی استر شفاف اینجانب را راهنمایی کنید
  و من از چه راهی میتوانم خرید رزین پلی استر شفاف داشته باشم
  که حدودا در ماه بالای ۵۰۰ کیلو مصرف داشته
  دومین گذینه اپوکسی شفاف را چگونه خرید نمایم
  به مراتب خرید در تیراژ پایین نمیتوان از پالایشگاه خریداری نمود
  لطفا عاملان قروش پلی استر شفاف و اپوکسی شفا را به اینجانب معرفی نمایید
  از اینکه اینجانب را راهنمایی کنید سپاسگزارم
  با تشکر کریمی

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

  • رحمانی
   اسفند ۱۱, ۱۳۹۲

   شرکت ما رزین پلی استر شفاف تولید میکند۰۹۱۳۳۰۲۳۶۸۰

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

  • همت ابادی
   اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۳

   با سلام ،شرکت ما در زمینه کاتالیستهای شرکت تی ای بی المان فعالیت میکند.شما با استفاده از این کاتالیستها به محصول مورد نظر خواهید رسید .لطفا از طریق تلفن زیر با ما تماس بگیرید.
   tel:22059033-EXT:106
   با تشکر
   همت ابادی

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 4. محمد آرمند
  آذر ۳۰, ۱۳۹۲

  باسلام ودعای خیر بنده عامل فروش فراورده های نفتی و پتروشیمی به خارج فعالیت میکنم درحال حاضر ۱۰۰۰تن هیدرواکسید سدیم با بسته بندی کیسای سلفن دار به عراق نیاز دارم خواهشمند است چنانچه این مواد ویا موادهای دیگر قابلیت صادرات را دارند به سایت ویا ایمیل شرکت خودم ارسال فرمایید متشکرم محمد آرمند

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 5. رضایی
  آذر ۲۱, ۱۳۹۲

  با سلام وخسته نباشید.
  قیمت مواد زیر را در کمترین مقدار میخواستم.
  ۱)۲-نفتل
  ۲)بیس فنل ب
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 6. الیاس البوغبیش
  آذر ۱۵, ۱۳۹۲

  کارشناس ایمنی(HSE)با۲ سال سابقه شغل مرتبط هستم.(متولد ماهشهر)درصورت نیاز اطلاع دهید۰۹۳۶۱۱۷۵۹۵۳

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 7. حسین
  آبان ۱۱, ۱۳۹۲

  سلام:
  من کاردانی صنایع شیمیایی هستم و بیکارم.

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 8. امین مهدوی آرا
  شهریور ۴, ۱۳۹۲

  باسلام دارای مدرک کاردان فنی عملیات پتروشیمی هستم وتقاضای کاردارم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 9. محسن
  تیر ۱۹, ۱۳۹۲

  لطفا دیتا شیت گرید های مختلف پلی کربنات رو در سایت قرار بدید این لینک های که گذاشتید همه خراب هستند!
  ممنون

  رتبه دهید: Thumb up 5 Thumb down 2

 10. hadi
  تیر ۱۰, ۱۳۹۲

  شرکتی که یک مهندس گاگول بنام ارزانی رییس مجتمع آن است عاقبت آن مشخص است به درد خر چروندن هم نمی خوره

  بالاترین رتبه. شما هم رتبه بدهید: Thumb up 8 Thumb down 6

 11. mary
  اردیبهشت ۹, ۱۳۹۲

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  رتبه پایین. رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 4

 12. علیرضافتحی
  بهمن ۷, ۱۳۹۱

  باسلام
  دارای مدرک کارشناسی پتروشیمی هستم ومایل به کاردراین شرکت هستم درصورت نیاز باشماره ۰۹۳۸۳۴۶۹۹۲۷ لطفاتماس حاصل فرمایید

  رتبه دهید: Thumb up 3 Thumb down 4

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>