صفحه اصلی » بانک شرکت ها » شرکت های ایرانی » الف تا ی » شركت پتروشیمی خوزستان
در حال مشاهده اطلاعات شرکت :
شركت پتروشیمی خوزستان
جستجو در شرکت ها :

شركت پتروشیمی خوزستان

آدرس:
بندر ماهشهر،منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی سایت 4، مجتمع پتروشیمی خوزستان
تلفن: 8  و 50017-065226
فاكس: 3 و 50002-065226
ايميل: [email protected]
وب سايت: www.kzpc.ir

درباره شرکت
.
پليمرهاي مهندسي، دسته اي از پليمرهاي سنتزي با ويژگي هاي خاص هستند كه آنها را از ديگر پليمرها متمايز مي سازد . اين گروه از پليمرها داراي قابليت كاربردي بالايي در عرصه هاي مختلف بوده و ويژگي برجستة آنها تلفيق دو خصوصيت « استحكام بالا» و « وزن كم » مي باشد كه اجازه مي دهد تا اين مواد با ارزش و تخصصي در بسياري از كاربردهاي خاص ، جايگزين فلزات مرسوم و متداول شوند .

از ديگر خواص بارز اين پليمرهاي ويژه ، داشتن مقاومت بالاي حرارتي ، شيميايي و خوردگي به همراه خواص الكتريكي قابل قبول و انعطاف پذيري در طراحي و شكل دهي است. اين چنين خصوصيات ممتاز و با ارزشي سبب شده تا پليمرهاي مهندسي براي كاربردهاي گوناگون در صنايع پيشرفته هواـ فضا، اتومبيل سازي ، الكترونيك و ساختمان و توليـد محصـولات و لـوازم طبـي ، خـانـگي ، صنعتـي و بـازرگــاني منــاسب بـاشند . « پلي كربنات » و « رزين اپوكسي » دو نمونة گرما نرم و گرما سخت از اين نوع پليمرها هستند كه به علت داشتن كاربردهاي بسيار متنوع ، در مقياس جهاني با حجم بسيار بالايي توليد و مصرف مي شوند . به عنوان مثال پوشش هاي تخصصي و پر مصرف ، صنايع الكترونيك ، چسب ها ، كفپوش ها ، كامپـوزيت ها و صنـايع اتومبيل سازي ، قطعه سازي ، ساخت اسباب و لوازم طبي ، تجهيزات اداري ، بهـداشتي و ورزشي از عمـده زمينه هاي مصرف اين دو نوع پليمر مهندسي ارزشمند به شمار مي رود .

پتروشيمي خوزستان به عنوان نخستين مجتمع تـوليدكنندة دو نمـونة بـرجسته از پليمـرهاي مهندسي يعني « پلي كربنات » و « رزين اپو كسي » در خاورميانه مي باشد .

از آنجا كه توليدات اين مجتمع مي تواند علاوه بر رونق صنعت و اقتصاد داخلي و جلوگيري از واردات محصولات و كالاهاي مرتبط با ارزش افزوده بالا، مانع از خروج ميزان قابل توجهي ارز از كشور شود ، از اين رو پس از ارائه گزارشات مقدماتي فني و اقتصادي اجراي مراحل بعدي طرح به تصويب هيأت مديرة شركت ملي صنايع پتروشيمي رسيد . پس از انجام مطالعات مقدماتي فني ـ مهندسي و بررسي هاي لازم اقتصادي ، قراردادهاي خريد ليسانس و مهندسي پاية و تفصيلي و خريد تجهيزات طرح منعقد گرديد.

شركت پتروشيمي خوزستان در تاريخ بيست و ششم اسفند ماه سال 1376 تأسيس و عهده دار اجراي طرح توليد پليمرهاي مهندسي در محدودة منطقة ويژة اقتصادي بندر امام خميني (ره) شد .

اين مجتمع داراي هشت واحد فرآيندي شامل واحد توليد گاز منو اكسيد كربن ، واحد جداسازي منواكسيد كربن ، واحد توليد گاز فسـژن، واحد توليد بيس فنـل ـ آ (BPA) ، واحد اپوكسي رزين ، واحد پلي كربنات ، واحد تصفيه كلر و واحد آب ژاول مي باشد. مجتمع داراي واحدهاي جانبي متعددي مي باشد. تهيه ليسانس و مهندسي پايه برعهده شركت « سالزگيتر » بوده است و مهندسي تفصيلي و تدارك تجهيزات و تأسيسات جانبـي توسط شـركت «ناموران » با مشاركت دو شركت Noyvallesina و Energy Deployment انجام شـده است .

متخصصين متعهد ، مخلص ، مؤمن و تلاشگر صنعت پتروشيمي ايران ، در كنار مديران پرتجربه اين صنعت با راه اندازي اين طرح در تيرماه 1383 به دست رياست محترم جمهوري، ديگر بار دانش ، توانمندي ، اعتماد به نفس ، خود اتكايي و لياقت خود را در اجراي پروژه اي ديگر از پروژه هاي ملي كشور به اثبات رسانيده و برگ زرين ديگري بر كارنامه افتخارات خويش افزودند .

بدون ترديد راه اندازي « نگين پليمري خاورميانه » را مي توان آغازگـر فصـل نويني در تحول بنيادي صنعت پتـروشيمي كشور دانست . تحولي كه بي هيچ اغـراق ، سرمنشـاء آن را بايد پس از عنايت خاصة حضـرت حق تعالي ، در عنايت و توجه خاص تلاشگران و جهادگران سنگر صنعت به اهداف بنيادي « تلاش ، آفرينش و بالندگي » جستجو كرد .

موقعيت جغرافيايي:

شركت پتروشيمي خوزستان در سايت چهار منطقه ويژه اقتصادي بندر امام خميني ( ره ) ،دراستان خوزستان واقع شده است.

واحدهاي فرآيندي مجتمع و ميزان توليدات آن:

مجتمع پتروشيمي خوزستان جهت توليد ساليانه 000/25 تن پلي كربنات و 000/10 تن اپوكسي رزين به عنوان محصولات نهايي و 000/12 تن گاز فسژن و 000/30 تن بيس فنل ـ آ به عنوان محصولات مياني ( كه در توليد محصولات نهايي به كار گرفته مي شوند ) طراحي شده است .

اين مجتمع از واحدهائي به شرح زير تشكيل شده است :

1- واحد توليد گاز منو اكسيد كربن

2- واحد جداسازي گاز منو اكسيد كربن

3- واحد فسژن

4- واحد تصفيه كلــروواحد آب ژاول

5- واحد بيس فنل ـ آ

6- واحد پلي كربنات

7- واحد اپو كسي رزين

8- واحد مخازن و سرويس هاي جانبي

شرح فرآيند واحدهاي مختلف مجتمع :

خلاصة فرآيند كلي طرح جهت توليد « پلي كربنات » و « اپوكسي رزين » مشتمل بر هشت واحد فرآيندي مستقل اصلي و تأسيسات جانبي به شرح ذيل مي باشد :

1- واحد توليد گاز منو اكسيد كربن (10):

در اين بخش گاز طبيعي (NG ) طي يك فرآيند ريفورمينگ كاتاليستي تبديل به گاز منو اكسيد كربن به همراه هيدروژن ، دي اكسيد كربن ، آب و متان مي شود كه پس از جذب دي اكسيد كربن در سيستم منو اتـانـول آمين (MEA) به عنوان جاذب دي اكسيد كربن ، محصول نهايي ( منو اكسيد كربن و هيدروژن) به همراه مقادير كمي گاز دي اكسيد كربن ، متان و آب جهت تخليص به واحد 20 ارسال مي گردد .

2- واحد جدا سازي گاز منو اكسيد كربن ( واحد 20) :

گاز خوراك ورودي به اين واحد پس از جداسازي دي اكسيد كربن و آبگيري وارد سيستم COLD BOX شده و هيدروژن و متان از گاز منو اكسيد كربن جدا مي شود و نهايتاً گاز منو اكسيد كربن جدا شده توسط كمپرسور تحت فشار قرار گرفته با درجة خلوص لازم از اين واحد خارج مي گردد .

3- واحد توليد گاز فسژن ( واحد 30):

در اين بخش منو اكسيد كربن و گاز كلر به مقدار و نسبت لازم وارد مخلوط كننده اي استاتيك شده و از آنجا به داخل راكتور توليد گاز فسژن هدايت مي شود . پس از تكميل واكنش در اين راكتور ، گاز فسژن حاصل سرد شده و با كيفيت مورد نظر، به سمت واحد پلي كربنات ارسال مي گردد .

بخشهاي مختلف

واحد 30

قسمت 31 : سيستم آبگيري كلـر

قسمت 32 : سيستم Chlorine Compression

قسمت 33 : توليد گاز فســژن و تخليص

قسمت 34 : سيستم جذب ايمني

قسمت 35 : سيستم جذب گازهاي خروجي و خنثي سازي دوريزها

واحدهاي Off Gas و  Purge Air نيز در مجاورت واحد فسژن احداث شده است .

4- واحد هاي كلــر و آب ژاول (واحد 38 ):

كلـر با غلظت 94 درصد وزني از مجتمع پتروشيمي بندر امام وارد پتروشيمي خوزستان مي گردد و در واحد خالص سازي كلــر عمليات تغليظ آن صورت مي گيرد . بدين ترتيب كه گاز كلر 94 درصد ابتدا وارد يك برج جذب شده و با استفاده از اسيد سولفوريك 98 درصد آبگيري مي شود . آنگاه از يك كمپرسور گذشته و ضمن فشرده شدن وارد يك برج شستشو مي گـردد و ناخـالصي هاي آن اعم از Br2, NCL3 و N.V.M جـداسـازي مي شود . گاز كلر خارج شده از اين برج پس از عبور از يك مبدل مايع شده و با عبور از يك جداكننده و پس از آن يك برج مايع ساز به صورت كلر مايع 98 درصد در مي آيد. پس از اين مرحله ، يك تبخير كننده ، كلر مايع را به صورت گاز درآورده و جهت استفاده در واحد 30 آماده مي سازد . از ديگر سو Vent خروجي از درام Waste ( درام نگهداري مواد فرار و سنگين جدا شده از كلر ) ، گازهاي خروجي از مخزن مايع ساز و كلر تبخير شده از درام ذخيره سازي كلر ، به واحد ” آب ژاول ” ارسال شده و در اين واحد از طريق محلول سود 17 درصد وزني و در يك برج Packed ، خنثي و به محلول هيپوكلريت سديم تبديل مي شود.

خوراك ومواد اوليه:

خوراك

مقدار مورد نياز(تن در سال)

منبع تامين

كاستيك سودا50%

44607

شركت پتروشيمي بندر امام

اسيد كلردريك

3897

شركت پتروشيمي بندر امام

تولوئن

180

شركت پتروشيمي اصفهان

استن

8300

واردات

فنل

26100

واردات

اپي كلرو هايدرين

5250

واردات

كلر

11000

شركت پتروشيمي بندر امام

گاز طبيعي

10 ميليون متر مكعب

شبكه گاز سراسري

محصولات وخدمات

واحد توليد بيس فنل ـ آ (واحد 40 ) BISPHENOLE A  UNIT

فرآيند توليد بيس فنل ـ آ طي دو مرحله انجام مي گيرد : در مرحله اول استن و فنل با نسبت مشخص وارد يك مجموعه راكتور شده و در حضور يك رزين تبادل كاتيوني با ساختماني مانند ژل و با خلل و خرج بسيار ريز ، واكنش تراكمي تا مرحله اي مشخص پيشرفت مي كند و جهت تكميل به راكتورهاي مرحله دوم هدايت مي شود . سپس مخلوط حاصل از اين بخش به قسمت تبلور وارد شده تا بلورها متبلور شود. براي بالا بردن درجه خلوص بلورها و تشكيل بلورهاي بزرگتر ، يك مرحله تبلور مجدد براي بلورهاي جداسازي شده در نظر گرفته شده است و در نهايت محصول در سيلوهايي انبار مي شود . دراين فرآيند واحدهاي باز يافت فنل و استن جهت استفاده مجدد از اين دو ماده اوليه نيزدر نظر گرفته شده است .

بخشهاي مختلف

واحد بيس فنل-آ

قسمت 41 : سنتز بيس فنل – آ و BPA- Modification

قسمت 42 : كريستاليزاسيون

قسمت 43 : كريستاليزاسيون مجدد

قسمت 44 : جداسازي بيس فنل – آ

قسمت 45 : آبگيري از فنل و بازيافت استن

قسمت 46 : بازيافت فنل

قسمت 47 : جذب فنل

قسمت 48 : مخازن مياني محصول بيس فنل – آ

واحد توليد پلي كربنات POLYCARBONATE UNIT

در اين فرآيند محلول بيس فنل ـ آ در هيدروكسيد سديم درون حلال هاي آلي متيلن كلـرايد و كلرو بنزن پخش مي گردد . آنگاه محلول حاصل با مقدار مشخصي فسژن تركيب شده و پس از افزايش مقدار كمي تري اتيل آمين ( به عنوان كاتاليست ) به درون راكتور هدايت مي شود . نهايتاً واكنش پليمريزاسيون تراكمي انجام شده و فاز آلي حاوي پليمر در مراحل بعدي جدا مي شود . در اين فرآيند نيز علاوه بر قسمت هاي خالص سازي و جداسازي پليمر، واحد هاي بازيافت حلال هاي متيلن كلرايد و كلرو بنزن پيش بيني شده است  .

در اين مجتمع همچنين در ادامة واحد 50 و در جايي كه پلي كربنات بسته بندي مي شود ، يك واحد تحت عنوان واحد Blending و Compounding پلي كربنات در نظر گرفته شده است . اين واحد وظيفة مهم و قابل توجه ساخت آلياژهاي ويژه اي از پلي كربنات (PC) و نيز پلي كربنات تقويت شده را بر عهده دارد . اين عمليات توسط سه خط مجزا شامل مجموعه اي از دستگاه هاي خاص ـ كه مهمترين آنها سه دستگاه اكستــرودر است ـ انجام مي گيرد . از آنجا كه معروفترين آلياژ پليمري پلي كربنات ، آلياژ پلي كربنات ـ آكريلو نيتريل ، بوتاداين ، استايـرن (PC – ABS) است ، تجهيزات ساخت اين آلياژ پليمري برجسته نيز در اين قسمت تعبيه شده است . اين آلياژ ارزشمند از جمله پليمرهاي پر مصرف جهان محسوب مي گردد و از آن  استفاده هاي بي شماري از جمله در خودرو سازي ، حمل و نقل ، بسته بندي ، كامپيوتر ، وسايل استحفاظي ، ايمني ، بهداشتي و پزشكي به عمل مي آيد . خط دوم اين واحد ، توليد پليمري با خواص تقويت شده ـ از طريق افزودن Fiber glass به پلي كربنات ـ و خط سوم توليد پلي كربنات رنگين جهت مصارف خاص  را دنبال مي كند .

بخشهاي مختلف

واحد پلي كربنات

قسمت 51 : سنتز پلي كربنات

قسمت 52 : شستشوي محلول پلي كربنات

قسمت 53 : بازيافت حلال

قسمت 54 : تبخير و گرانول سازي

قسمت 55 : تصفيه اوليه گازهاي خروجي

قسمت 56 : ايستگاه دمنده ها و مخازن مياني محصول پلي كربنات

قسمت 57 : بسته بندي و انبار محصول پلي كربنات

قسمت 58 : قسمت آلياژسازي پلي كربنات و بسته بندي و انبار محصول آلياژ شده


گريد هاي مختلف پلي كربنات توليدي شركت پتروشيمي خوزستان

رديف گريد
1 PGPC 0104
2 PGPC 0712
3 PGPC 1822
4 PGPC 3038
5 PGPC 5970
6 PGPC 0407
7 PGPC 1218
8 PGPC 2230
9 PGPC 3859


كاربردپلي كربنات

در صنايع اتومبيل جهت تزئينات داخلي خودرو ، ساخت داشبورد و متعلقات آن ، ساخت

سپر و پانلهاي داخلي و شيشه هاي چراغ اتومبيلهاي مدرن ، در صنايع بهداشتي و پزشكي جهت ساخت بطري هاي شفاف براي بسته بندي مواد غذايي و داروئي، ساخت انواع عينكهاي طبي و صنعتي و همچنين تهيه لنزهاي چشمي در رنگهاي مختلف ، لوازم دياليز، آندوسكوپي و انتقال خون و ساخت آمپول بدون سوزن، در صنايع برق و كامپيوتر جهت ساخت كانكتورهاي الكتريكي ، لوازم الكتروتكنيك ، ساخت ديسكهاي فشـرده (CD) ، DVD ها ، تزئينات و پوشش كامپيوترها ، و در صنايع ايمني جهت ساخت كلاه ايمني ، عينك هاي ايمني ، ماسكهاي گاز و پوشش هاي محافظ و همچنين در صنايع نظامي جهت ساخت شيشه هاي مقاوم جلوي هواپيماهاي شكاري و ساخت شيشه هاي ضدگلوله كاربرد دارد.

واحد توليد اپوكسي رزين EPOXY RESINS  UNIT

فرآيند توليد اپوكسي رزين شامل خطوط توليد اپوكسي رزين مايع و جامد است . براي تهية هر دو نوع اپوكسي فوق ، از تركيب مشخصي از بيس فنل ـ آ و اپي كلروهايدرين استفاده مي شود كه مقدار مشخصي كاستيك سودا به عنوان  كاتاليست به همراه مخلوط هاي آب ـ ايزوپروپانول و تولوئن ـ متيل اتيل كتون به عنوان حلال نيز به اين تركيبات افزوده مي شود . واكنش فوق در دو راكتور سري تكميل شده و سپس فاز آبي و آلي از يكديگر جدا مي شود . در نهايت فاز آلي جهت تصفية بيشتر وارد تبخير كننده هايي مي شود و محصول نهايي (تحت عنوان اپيران 6) به صورت مايع بدست مي آيد .

محصول ديگر اين واحد اپوكسي رزين جامد موسوم به اپيران 1  است كه براي توليد آن از مواد مشابه مصرفي درتوليد اپيران 6 ، با مقادير متفاوت استفاده مي شود . در انتهاي آخرين تبخير كنندة اين بخش از يك دستگاه پريلينگ جهت دانه بندي يا ساخت گرانول اپوكسي رزين جامد 1 استفاده مي شود . همچنين جهت ساخت محصول سوم اين واحد يعني اپيران 10 ، اپيران 1 را به همـراه مقادير مشخصي بيس فنـل ـ آ و كاتـاليست تري فنيل فسفين با يكديگر تركيب مي كنند . در انتهاي تجهيزات اين اپيران نيز يك دستگاه پريلينگ جهت ساخت گرانول اپيران 10 در نظر گرفته شده است .

بخشهاي مختلف

واحد اپوكسي رزين

قسمت 61 : سنتز رزين مايع Epiran-6

قسمت 62 : جداسازي رزين جامد Epiran-10

قسمت 63 : سنتز Epiran-1

قسمت 64 : جداسازي رزين سخت و سنتز رزين مذاب

قسمت 65 : بازيافت حلال


گريدهاي اپوكسي رزين توليدي شركت پتروشيمي خوزستان

MSDS

نام گريد

رديف

Msds

Epiran 01

1

Msds

Epiran 01X75

2

Msds

Epiran 04

3

Msds

Epiran 05

4

Msds

Epiran 05S

5

Msds

Epiran 06

6

Msds

Epiran 06Excl

7

Msds

Epiran 06Spl

8

Msds

Epiran 10

9

Msds

Epiran 11

10

Msds

Epiran 12

11


كاربردها

در زمينه پوشش لولـه ها در صنايع نفت و گاز براي پيشگيري از خوردگي و در زمينه ساخت رنگها ، چسب ها ،  كفپوشها ، پوشش هاي محافظ و ظروف تقويت شده با الياف شيشه و همچنين بتونهاي پليمري از جايگاه ويژه در صنايع و ساختمان و پل سازي  برخوردار است

کلمات جستجو شده: پتروشیمی خوزستان, شرکت پتروشیمی خوزستان, پتروشيمي خوزستان, شرکت پترشمی شیراز ماشین نمیخواد

جهت پیوستن به کانال تگرام ما اینجا کلیک کنید.

+ ثبت اطلاعات شرکت شما

شرکت های مرتبط

22 نظر برای شركت پتروشیمی خوزستان

 1. هاشمی
  اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۶

  سلام من یک نوع رزین ایرانی E1نیاز دارم که نمیدونم از کجا خریداری کنم دوستان اگه کسی رو سراغ دارن اعلام کنن برای تولید رنگ میخام که پایداری داشته باشه شماره تلگرام و تماس ۹۳۵۸۹۷۲۱۰۴

 2. سعيد
  فروردین ۲۹, ۱۳۹۶

  باسلام اینجانب محمدسعید مزرعه ساکن سوسنگرد دارای فوق دیپلم فنی عملیات پتروشیمی ۲۶سال وباسابقه شش ماه,همچنین دارای مدرک چهار ماهه بهره برداری از طرف وزارت نفت (پروژه توانمند سازی ) در شرکت ره آوران فنون پتروشیمی می باشم وجویای کار هستم.
  ۰۹۳۳۹۶۱۵۹۵۰و۰۹۳۷۰۴۵۱۹۲۹

 3. صبا معظمی
  اردیبهشت ۷, ۱۳۹۵

  سلام لطفا دیتا شیت رزین اپوکسی مایع E1 رو در سایت قرار بدین یا اینکه لطفا واسم ایمیل کنید

 4. امیر
  شهریور ۱۵, ۱۳۹۴

  دوستان حدود ۲۰۰تن اسید بنزوییک ۹۹٫۹% ایرانی با بهترین کیفیت و شرط صحت کالا بفروش میرسد
  دربازار :
  نوع ایرانی١٧ ملیون تومان به ازای هر تن
  هندی١٣ ملیون تومان به ازای هر تن
  چینی ٩ ملیون تومان به ازای هر تن

  قیمت ما ۸ملیون به ازای هر تن میباشد که در بسته بندی ۲۵کیلویی پرک بوده و درصورت درخواست نمونه کیفیت نیز ارسال میگردد.
  گونه چینی به علت عدم کیفیت درفرایندهای کاربری تولید سم نموده و موجب بیکیفیت شدن محصول میگردد.
  حال به علت کمبود فضای انبار داری درصدد فروش میباشیم با قیمتی بسیار پایین تر از بازار داخل با تضمین کیفیت و برگه آنالیز.

  در زیر موارد کاربرد و برگه انالیز مواد ارسال میگردد
  درصورت خرید عمده یا خورده و یا توانایی صادرات محصول با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.
  مهندس قاسمی ۰۹۳۳۴۹۱۵۶۸۹

 5. اشکان آقایی
  بهمن ۶, ۱۳۹۳

  گروه صنعتی جی لیان جی، به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان ورق های پلیمری در سطح خاورمیانه محصولاتی با استانداردهای جهانی و قابل رقابت در عرصه ی بین المللی را عرضه می دارد، این گروه صنعتی با استفاده از دستگاههای مدرن در سال ۲۸۰۰۰ تن انواع محصولات را تولید می نماید. این گروه صنعتی شامل شرکتهای جی لیان جی و صنعت پلاست پارس لیان می باشد.
  برند جی لیان به عنوان برند مطرح در صنعت پلیمر، امروز علاوه بر ایران در سطح خاورمیانه کاملاً شناخته شده می باشد.

  آدرس کارخانه: منطقه ویژه اقتصادی ۲ بوشهر
  آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی پارک ملت، برج ملت، طبقه سوم، واحد ۵
  اشکان آقایی
  تلفن: ۰۲۱۲۲۶۵۸۱۹۰داخلی(۱۱۹)
  تلفن همراه: ۰۹۳۹۴۱۴۱۲۹۱
  فکس: ۰۲۱۲۲۰۳۴۲۱۵

 6. saeed
  دی ۲۵, ۱۳۹۳

  با سلام
  من یک رزین اپوکسی مبخوام که با نانو سیلیکات کوپل کنم که خواص ضده خوردگی داشته باشه.راهنمایی کنید
  [email protected]

 7. رضا خلقتی
  فروردین ۱۲, ۱۳۹۳

  ایا در محصولات پلی کربنات , گرید مناسب id card نیز وجود دارد؟ در حال حاضر نمونه خارجی ان به صورت ورق برای تولید کارت در تناژ بالا وارد می شود.

 8. یوسف
  بهمن ۱۷, ۱۳۹۲

  با سلام
  مدتی هست که در فکر بیزینس در زمینه مشتقات نفتی هستم
  سی ساله هستم و پر انرژی و آماده همکاری با شرکت ها و ارگانها در داخل و خارج از ایران هستم.
  لطفا در این زمینه مرا راهنمایی کنید
  با تشکر
  09131049476
  [email protected]

 9. محمد فرهاد کریمی
  بهمن ۱۶, ۱۳۹۲

  سلام و خسته نباشید
  اینجانب یک شرکت احداث نمودم به شماره ثبت 6493
  خواهشن حهت تهیه رزین پلی استر شفاف اینجانب را راهنمایی کنید
  و من از چه راهی میتوانم خرید رزین پلی استر شفاف داشته باشم
  که حدودا در ماه بالای 500 کیلو مصرف داشته
  دومین گذینه اپوکسی شفاف را چگونه خرید نمایم
  به مراتب خرید در تیراژ پایین نمیتوان از پالایشگاه خریداری نمود
  لطفا عاملان قروش پلی استر شفاف و اپوکسی شفا را به اینجانب معرفی نمایید
  از اینکه اینجانب را راهنمایی کنید سپاسگزارم
  با تشکر کریمی

  • رحمانی
   اسفند ۱۱, ۱۳۹۲

   شرکت ما رزین پلی استر شفاف تولید میکند۰۹۱۳۳۰۲۳۶۸۰

  • همت ابادی
   اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۳

   با سلام ،شرکت ما در زمینه کاتالیستهای شرکت تی ای بی المان فعالیت میکند.شما با استفاده از این کاتالیستها به محصول مورد نظر خواهید رسید .لطفا از طریق تلفن زیر با ما تماس بگیرید.
   tel:22059033-EXT:106
   با تشکر
   همت ابادی

  • ناصر کرامتی
   آبان ۷, ۱۳۹۴

   با سلام و خسته نباشید لطفا با این شماره تماس بگیرید ۰۹۱۲۲۲۵۴۸۵۷

  • سحر
   فروردین ۱۷, ۱۳۹۵

   با سلام ما تو شرکت خودمون رزین وینیل استر تولید می کنیم و من دارم روی این رزین کار می کنم اگه خواستید رزین بگیرید برای من میل بزنید
   با تشکر

 10. محمد آرمند
  آذر ۳۰, ۱۳۹۲

  باسلام ودعای خیر بنده عامل فروش فراورده های نفتی و پتروشیمی به خارج فعالیت میکنم درحال حاضر 1000تن هیدرواکسید سدیم با بسته بندی کیسای سلفن دار به عراق نیاز دارم خواهشمند است چنانچه این مواد ویا موادهای دیگر قابلیت صادرات را دارند به سایت ویا ایمیل شرکت خودم ارسال فرمایید متشکرم محمد آرمند

 11. رضایی
  آذر ۲۱, ۱۳۹۲

  با سلام وخسته نباشید.
  قیمت مواد زیر را در کمترین مقدار میخواستم.
  1)2-نفتل
  2)بیس فنل ب
  با تشکر

 12. الیاس البوغبیش
  آذر ۱۵, ۱۳۹۲

  کارشناس ایمنی(HSE)با2 سال سابقه شغل مرتبط هستم.(متولد ماهشهر)درصورت نیاز اطلاع دهید09361175953

 13. حسین
  آبان ۱۱, ۱۳۹۲

  سلام:
  من کاردانی صنایع شیمیایی هستم و بیکارم.

 14. امین مهدوی آرا
  شهریور ۴, ۱۳۹۲

  باسلام دارای مدرک کاردان فنی عملیات پتروشیمی هستم وتقاضای کاردارم

 15. محسن
  تیر ۱۹, ۱۳۹۲

  لطفا دیتا شیت گرید های مختلف پلی کربنات رو در سایت قرار بدید این لینک های که گذاشتید همه خراب هستند!
  ممنون

 16. hadi
  تیر ۱۰, ۱۳۹۲

  شرکتی که یک مهندس گاگول بنام ارزانی رییس مجتمع آن است عاقبت آن مشخص است به درد خر چروندن هم نمی خوره

 17. mary
  اردیبهشت ۹, ۱۳۹۲

  فوق لیسانس شیمی و متقاضی همکاری ساکن آبادان همراه 09393694258 ممنون لطفا پاسخ دهید

 18. علیرضافتحی
  بهمن ۷, ۱۳۹۱

  باسلام
  دارای مدرک کارشناسی پتروشیمی هستم ومایل به کاردراین شرکت هستم درصورت نیاز باشماره 09383469927 لطفاتماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *