صفحه اصلی » بانک شرکت ها » شرکت های ایرانی » الف تا ی » شرکت پتروشیمی بوعلی سینا
در حال مشاهده اطلاعات شرکت :
شرکت پتروشیمی بوعلی سینا
جستجو در شرکت ها :

شرکت پتروشیمی بوعلی سینا

آدرس: خوزستان- ماهشهر – منطقه ویژه اقتصادی – سایت چهار – پتروشیمی بوعلی سینا

نام واحد شماره تماس(۰۶۵۲۲۶) شماره فکس(۰۶۵۲۲۶) Email
مدیریت ۵۳۷۷۰-۱ ۵۳۰۰۰ jmobaraki@bspcco.com
ریاست مجتمع ۵۳۷۷۳-۴ ۵۳۰۰۵ s_shahni@bspcco.com
امور بازرگانی ۵۳۷۸۶ ۵۳۱۴۰ moaref@bspcco.com
امور مالی ۵۳۷۵۲ ۵۳۰۵۰ mazloomi@bspcco.com
خدمات فنی ۵۳۷۶۰-۱ ۵۳۱۷۰ hooshmandan@bspcco.com
بهره برداری ۵۳۷۵۵-۶ ۵۳۲۲۰ rebrahimzadeh@bspcco.com
امور اداری ۵۳۸۰۰-۱ ۵۳۰۱۰ administration@bspcco.com
اداره فرآیند ۵۳۲۰۰ ۵۳۲۰۱ soheil.tarbiejoo@bspcco.com
اداره آموزش ۵۳۸۰۵ ۵۳۰۳۰ education@bspcco.com
روابط عمومی ۵۳۰۷۵-۶ ۵۳۰۰۰ public@bspcco.com
امور پیمانها و قراردادها ۵۳۰۸۰-۱ - contracts@bspcco.com
اداره کامپیوتر ۵۳۱۶۰-۲ - info@bspcco.com
تحقیق و توسعه ۵۳۲۱۰ - majid.akbari@bspcco.com
انرژی ۵۳۱۹۷ - energy_dep@bspcco.com
پشتیبانی وب سایت ۵۳۱۶۳ - support@bspcco.com

درباره ما
پتروشیمی بوعلی سینا شرکت پتروشیمی بوعلی سینا در زمینی به مساحت ۳۶ هکتار در شمال غربی خلیج فارس در استان خوزستان، در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) واقع می باشد. این شرکت وابسته به شرکت ملی صنایع پتروشیمی می باشد که در سال ۱۳۷۷ تاسیس گردید.

خوراک مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا، نفتای سبک و سنگین و بنزین پیرولیز می باشد که از کارخانجات NGL (1000/900 پازنان) و پتروشیمی امیرکبیر تامین می گردد و طی فرآیندهای موجود در واحدهای عملیاتی مختلف به محصولات با ارزش و سود آور آروماتیکی نظیر پارازایلین و ارتوزایلین و بنزن تبدیل می گردد.

مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا، لیسانسهای عملیات مهندسی تفضیلی، تامین قطعات، نصب و راه اندازی را از ایران و مهندسی اصولی و لیسانس های واحد فرآیندی را از کشور های AXENS فرانسه، UHDE آلمان، SINOPEC چین کسب نموده است.

شرکت پتروشیمی بوعلی سینا در کنار بازار داخلی مشغول صادرات به کشورهایی نظیر آسیای شرقی، اروپا، امارات و …می باشد.مجتمع پتروشیمی بو علی سینا در راستای اهداف کاری خویش استانداردها و گواهینامه هایی رانیز دریافت نموده است.

بجز لیسانس و مهندسی اصولی این پروژه که از خارج اخذ شده کلیه عملیات مهندسی تفضیلی، تامین قطعات و نصب و راه اندازی مجتمع توسط متخصصان ایرانی انجام گرفته است.

مشخصات طرح :

* نام طرح : آروماتیک سوم ،
* مساحت :۳۶ هکتار
* لیسانس واحدهای فرآیندی پتروشیمی بوعلی سینا : AXENS فرانسه ، UHDE آلمان ، SINOPEC چین.
* پیمانکار مهندسی اصولی : شرکت UHDE آلمان
* پیمانکار مهندسی تفضیلی و خرید تجهیزات : شرکت طراحی مهندسی صنایع پتروشیمی ایران (پیدک)
* جمع سرمایه گذاری واقعی پتروشیمی بوعلی سینا: ۱۲۱۵ میلیارد ریال و ۳۰۰ میلیون دلار می باشد که سرمایه ارزی از طریق فایناس بلژیک و فرانسه و سرمایه گذاری ریالی از طریق مشارکت بانک ملت و شرکت ملی صنایع پتروشیمی انجام گرفته است.

محصولات اصلی مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا:

* پارازایلین به میزان ۴۰۰٫۰۰۰ تن در سال ، بنزن به میزان ۱۸۰٫۰۰۰ تن در سال و اورتوزایلین به میزان ۳۰٫۰۰۰ تن در سال می باشد.

محصولات فرعی مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا:

* برش سبک نفتا به میزان ۳۵۰٫۰۰۰ تن در سال تولید و به پتروشیمی امیرکبیرو خارج از کشور صادر می گردد.
* رافینیت به میزان ۱۹۹٫۰۰۰ تن در سال تولید و به پتروشیمی های بندرامام و امیرکبیر ارسال می گردد.
* گاز مایع به میزان ۳۹٫۰۰۰ تن در سال تولید و پتروشیمی امیرکبیر ارسال می گردد.
* برش C5 به میزان ۲۱٫۰۰۰ تن در سال تولید و به پتروشیمی امیرکبیر ارسال می گردد.
* برش سنگین نفتا به میزان ۴۸۸٫۰۰۰ تن در سال تولید و به شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی ارسال شده و همچنین بخشی از آن به خارج از کشور صادر می گردد.
* آروماتیک های سنگین به میزان ۲۳٫۰۰۰ تن در سال تولید و جهت فروش داخلی و صادرات به خارج از کشور می باشد.
* برش سنگین واحد ۱۰۰ به میزان ۱۱٫۱۰۰ تن درسال تولید و به خارج از کشور صادر می گردد.

گاز مایع
پتروشیمی بوعلی سینا مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا اقدام به تولید مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا در سالهای فعالیت خود به تولید محصول فرعی گاز مایع پرداخته است که از موارد کاربرد گاز مایع خوراک واحدهای پایین دستی اولفین برای تولید پلی اتیلن ، استفاده در سیستم گازکشور می باشد. این مجتمع سالانه ۳۹,۰۰۰ تن گاز مایع با بهترین کیفیت تولید می کند و آن را به پتروشیمی های بندر امام و امیر کبیر ارسال مینماید.

پارازیلین
پتروشیمی بوعلی سینا پارازایلین در ماده اولیه الیاف مصنوعی، ترفتالیک اسید، صنایع دارویی، حشره کشها و حلال ها مورد استفاده قرار می گیرد. پتروشیمی بوعلی سینا سالانه به میزان ۴۰۰,۰۰۰ تن محصول پارازیلین تولید می کند که از آن در جهت تولید اسید ترفتاتئیک یا دی متیل ترفتالئیک استفاده می شود. همچنین به عنوان مواد میانی در تولید پلی استر و فیبر مورد استفاده قرار می گیرد که بخشی از آن به پتروشیمی شهید تند گویان ارسال و مازاد آن صادر می گردد.

برش C5
پتروشیمی بوعلی سینا شرکت پتروشیمی بو علی سینا به تولید برش C5 به میزان ۲۱,۰۰۰ تن در سال پرداخته که از برش c5 مواد جهت خوراک واحدهای پایین دستی اولفین برای تولید پلی اتیلن استفاده می شود. پتروشیمی بوعلی سینا محصولات خود را با بهترین کیفیت تولید کرده و به پتروشیمی های بندر امام و امیر کبیر ارسال می نماید .

آروماتیک
پتروشیمی بوعلی سینا مجتمع پتروشیمی بو علی سینا به تولید محصول آروماتیک پرداخته است محصول آروماتیک سنگین به میزان ۲۳,۰۰۰ تن در سال تولید می شود و موارد کاربرد آن استفاده به عنوان گازوییل، حشره کشها وعلف کشها می باشد.این محصول جهت فروش داخلی و صادرات به خارج از کشور مورد استفاده قرار می گیرد.این مجتمع محصولات خود را با بالاترین کیفیت عرضه می کند.

برش سبک
پتروشیمی بوعلی سینا شرکت پتروشیمی بو علی سینا به تولید برش سبک نفتا به میزان ۳۵۰,۰۰۰ تن در سال می پردازد و به پتروشیمی های بندر امام و امیر کبیر ارسال می نماید. محصولات شرکت پتروشیمی بوعلی سینا محصولات خود را با بهترین کیفیت عرضه می کند و از موارد کاربرد آن خوراک واحدهای پایین دستی اولفین برای تولید پلی اتیلن می باشد .

اورتوزایلین
پتروشیمی بوعلی سینا اورتوزایلین در گروه محصولات اصلی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا قرار گرفته است. این شرکت سالانه ۳۰,۰۰۰ تن اورتوزایلین تولید می کند که برای ساخت پلاستیسایزرها ، دارو ها و سموم دفع آفات ، رنگ و فتالئیک انیدرید تولید می کند و به پتروشیمی فارابی ارسال می گردد.

برش سنگین
پتروشیمی بوعلی سینا مجتمع پتروشیمی بو علی سینا به تولید برش های سنگین نفتا و برش سنگین واحد ۱۰۰ پرداخته است، برش سنگین نفتا به میزان ۵۰۰,۰۰۰ تن در سال و برش سنگین واحد ۱۰۰ به میزان ۱۱,۱۰۰ تن در سال تولید می شود. کاربرد آن استفاده به عنوان گازوییل ، تولید آلکیل بنزن خطی ، مخلوط شدن بانفت خام می باشد که به خارج از کشور صادر می گردد

بنزن
پتروشیمی بوعلی سینا مجتمع پتروشیمی بو علی سینا به تولید بنزن به میزان سالانه ۱۸۰,۰۰۰ تن جهت ساخت استایرن، دو دسیل بنزن برای شوینده ها، سیکلو هگزان برای تولید نایلون، فنل و نیترو بنزن برای تولید آنیلین و حلالها، پرداخته است که بعنوان خوراک به مجتمع های پتروشیمی تبریز، بیستون، آبادان و پلی اکریل ارسال و مازاد آن جهت صادرات به خارج از کشور ارسال می گردد.

رافینیت
پتروشیمی بوعلی سینا مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا اقدام به تولید رافینیت به میزان ۱۹۹,۰۰۰ تن در سال تولید نموده است که به پتروشیمی های بندر امام و امیر کبیر ارسال می گردد. از موارد کاربرد رافینیت خوراک واحدهای پایین دستی اولفین برای تولید پلی اتیلن، بنزین سازی می باشد. مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا محصولات خود را با بهترین کیفیت ممکن عرضه می کند.

کلمات جستجو شده:

 • پتروشیمی بوعلی سینا
 • پتروشیمی بوعلی سینا ماهشهر
 • استخدامی پتروشیمی بوعلی سینا
 • پتروشیمی بوعلی
 • استخدامی پتروشیمی بوعلی
 • استخدام پتروشیمی بوعلی
 • استخدام پتروشیمی بوعلی سینا
 • پتروشیمی ابن سینا
 • پالایش بوعلی سینا
 • تلفن شرکت بوعلی سینا

4 نظر برای شرکت پتروشیمی بوعلی سینا

 1. ساسان محمدیان
  بهمن ۱۳, ۱۳۹۲

  با سلام
  کاردانی الکتروتکنیک و لیسانس ICTگرایش مدیریت هستم.متولد ۶۸ و از قهرمانان استان و بومی ماهشهرم.در صورت نیاز به نیرو آماده کار تو هر شرایطی هستم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 7 Thumb down 1

 2. محمد نبی موسوی
  آذر ۲۲, ۱۳۹۲

  با سلام
  من فارغ التحصیل کارشناسی شیمی کاربردی هستم، دارای مدرک رایانه کار درجه ۱ و۲ از فنی و حرفه ای و همچنین مدرک آنالیز دستگاهی( HPLC- GC – UV- IR ) از جهد دانشگاهی شریف میباشم.
  لطفا در صورت نیاز تماس حاصل فرمایید.
  m_nabi6536@yahoo.com
  ۰۹۳۸۷۳۶۰۴۵۰

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 3. امیر راهدار
  آذر ۱۳, ۱۳۹۲

  با سلام
  اینجانب امیر راهدار ۲۶ ساله دارای مدرک مهندسی شیمی صنایع پالایش میباشم ضمنا دارای مدرک رایانه نیز میباشم قد ۱۷۳ و وزن ۷۲ لطفا در صورت نیاز به بنده اطلاع دهید
  شماره تماس:۰۹۳۷۲۷۲۱۰۱۷

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 4. میثم فردوسی پور
  اسفند ۲۸, ۱۳۹۱

  سلام علیکم
  بااحترام به استحضار حضرتعالی می رساند اینجانب میثم فردوسی پور متولد۱۳۶۶ دارای لیسانس برق گرایش الکترونیک از دانشگاه آزاد واحد شوشتر دارای معدل۱۵٫۸۸ می باشم.خواهشمند است در صورت نیاز به مهندس برق در استان خوزستان تماس حاصل فرمایید.
  همچنین دارای روابط عمومی بالا می باشم.
  ۰۹۳۶۴۷۱۰۴۰۲

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 9 Thumb down 2

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>