صفحه اصلی » بانک شرکت ها » شرکت های ایرانی » الف تا ی » شركت پتروشيمي بوعلي سينا
در حال مشاهده اطلاعات شرکت :
شركت پتروشيمي بوعلي سينا
جستجو در شرکت ها :

شركت پتروشيمي بوعلي سينا

آدرس: خوزستان- ماهشهر – منطقه ویژه اقتصادی – سایت چهار – پتروشیمی بوعلی سینا

نام واحد شماره تماس(065226) شماره فكس(065226) Email
مدیریت 53770-1 53000 [email protected]
ریاست مجتمع 53773-4 53005 [email protected]
امور بازرگانی 53786 53140 [email protected]
امور مالی 53752 53050 [email protected]
خدمات فنی 53760-1 53170 [email protected]
بهره برداری 53755-6 53220 [email protected]
امور اداری 53800-1 53010 [email protected]
اداره فرآیند 53200 53201 [email protected]
اداره آموزش 53805 53030 [email protected]
روابط عمومی 53075-6 53000 [email protected]
امور پیمانها و قراردادها 53080-1 [email protected]
اداره کامپیوتر 53160-2 [email protected]
تحقیق و توسعه 53210 [email protected]
انرژی 53197 [email protected]
پشتیبانی وب سایت 53163 [email protected]

درباره ما
پتروشیمی بوعلی سینا شرکت پتروشیمی بوعلی سینا در زمینی به مساحت 36 هکتار در شمال غربی خلیج فارس در استان خوزستان، در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) واقع می باشد. این شرکت وابسته به شرکت ملی صنایع پتروشیمی می باشد که در سال 1377 تاسیس گردید.

خوراك مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا، نفتای سبك و سنگین و بنزین پیرولیز می باشد كه از كارخانجات NGL (1000/900 پازنان) و پتروشیمی امیركبیر تامین می گردد و طی فرآیندهای موجود در واحدهای عملیاتی مختلف به محصولات با ارزش و سود آور آروماتیكی نظیر پارازایلین و ارتوزایلین و بنزن تبدیل می گردد.

مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا، لیسانسهای عملیات مهندسی تفضیلی، تامین قطعات، نصب و راه اندازی را از ایران و مهندسی اصولی و لیسانس های واحد فرآیندی را از کشور های AXENS فرانسه، UHDE آلمان، SINOPEC چین کسب نموده است.

شرکت پتروشیمی بوعلی سینا در کنار بازار داخلی مشغول صادرات به کشورهایی نظیر آسیای شرقی، اروپا، امارات و …می باشد.مجتمع پتروشیمی بو علی سینا در راستای اهداف کاری خویش استانداردها و گواهینامه هایی رانیز دریافت نموده است.

بجز لیسانس و مهندسی اصولی این پروژه كه از خارج اخذ شده كلیه عملیات مهندسی تفضیلی، تامین قطعات و نصب و راه اندازی مجتمع توسط متخصصان ایرانی انجام گرفته است.

مشخصات طرح :

* نام طرح : آروماتیك سوم ،
* مساحت :36 هكتار
* لیسانس واحدهای فرآیندی پتروشیمی بوعلی سینا : AXENS فرانسه ، UHDE آلمان ، SINOPEC چین.
* پیمانكار مهندسی اصولی : شركت UHDE آلمان
* پیمانكار مهندسی تفضیلی و خرید تجهیزات : شركت طراحی مهندسی صنایع پتروشیمی ایران (پیدك)
* جمع سرمایه گذاری واقعی پتروشیمی بوعلی سینا: 1215 میلیارد ریال و 300 میلیون دلار می باشد كه سرمایه ارزی از طریق فایناس بلژیك و فرانسه و سرمایه گذاری ریالی از طریق مشاركت بانك ملت و شركت ملی صنایع پتروشیمی انجام گرفته است.

محصولات اصلی مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا:

* پارازایلین به میزان 400.000 تن در سال ، بنزن به میزان 180.000 تن در سال و اورتوزایلین به میزان 30.000 تن در سال می باشد.

محصولات فرعی مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا:

* برش سبك نفتا به میزان 350.000 تن در سال تولید و به پتروشیمی امیركبیرو خارج از كشور صادر می گردد.
* رافینیت به میزان 199.000 تن در سال تولید و به پتروشیمی های بندرامام و امیركبیر ارسال می گردد.
* گاز مایع به میزان 39.000 تن در سال تولید و پتروشیمی امیركبیر ارسال می گردد.
* برش C5 به میزان 21.000 تن در سال تولید و به پتروشیمی امیركبیر ارسال می گردد.
* برش سنگین نفتا به میزان 488.000 تن در سال تولید و به شركت پالایش و پخش فرآورده های نفتی ارسال شده و همچنین بخشی از آن به خارج از كشور صادر می گردد.
* آروماتیك های سنگین به میزان 23.000 تن در سال تولید و جهت فروش داخلی و صادرات به خارج از كشور می باشد.
* برش سنگین واحد 100 به میزان 11.100 تن درسال تولید و به خارج از كشور صادر می گردد.

گاز مایع
پتروشیمی بوعلی سینا مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا اقدام به تولید مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا در سالهای فعالیت خود به تولید محصول فرعی گاز مایع پرداخته است که از موارد کاربرد گاز مایع خوراك واحدهای پایین دستی اولفین برای تولید پلی اتیلن ، استفاده در سیستم گازكشور می باشد. این مجتمع سالانه 39,000 تن گاز مایع با بهترین کیفیت تولید می کند و آن را به پتروشیمی های بندر امام و امیر کبیر ارسال مینماید.

پارازیلین
پتروشیمی بوعلی سینا پارازایلین در ماده اولیه الیاف مصنوعی، ترفتالیک اسید، صنایع دارویی، حشره کشها و حلال ها مورد استفاده قرار می گیرد. پتروشیمی بوعلی سینا سالانه به میزان 400,000 تن محصول پارازیلین تولید می کند که از آن در جهت تولید اسید ترفتاتئیک یا دی متیل ترفتالئیک استفاده می شود. همچنین به عنوان مواد میانی در تولید پلی استر و فیبر مورد استفاده قرار می گیرد که بخشی از آن به پتروشیمی شهید تند گویان ارسال و مازاد آن صادر می گردد.

برش C5
پتروشیمی بوعلی سینا شرکت پتروشیمی بو علی سینا به تولید برش C5 به میزان 21,000 تن در سال پرداخته که از برش c5 مواد جهت خوراك واحدهای پایین دستی اولفین برای تولید پلی اتیلن استفاده می شود. پتروشیمی بوعلی سینا محصولات خود را با بهترین کیفیت تولید کرده و به پتروشیمی های بندر امام و امیر کبیر ارسال می نماید .

آروماتیک
پتروشیمی بوعلی سینا مجتمع پتروشیمی بو علی سینا به تولید محصول آروماتیک پرداخته است محصول آروماتیک سنگین به میزان 23,000 تن در سال تولید می شود و موارد کاربرد آن استفاده به عنوان گازوییل، حشره كشها وعلف كشها می باشد.این محصول جهت فروش داخلی و صادرات به خارج از کشور مورد استفاده قرار می گیرد.این مجتمع محصولات خود را با بالاترین کیفیت عرضه می کند.

برش سبک
پتروشیمی بوعلی سینا شرکت پتروشیمی بو علی سینا به تولید برش سبک نفتا به میزان 350,000 تن در سال می پردازد و به پتروشیمی های بندر امام و امیر کبیر ارسال می نماید. محصولات شرکت پتروشیمی بوعلی سینا محصولات خود را با بهترین کیفیت عرضه می کند و از موارد کاربرد آن خوراك واحدهای پایین دستی اولفین برای تولید پلی اتیلن می باشد .

اورتوزایلین
پتروشیمی بوعلی سینا اورتوزایلین در گروه محصولات اصلی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا قرار گرفته است. این شرکت سالانه 30,000 تن اورتوزایلین تولید می کند که برای ساخت پلاستیسایزرها ، دارو ها و سموم دفع آفات ، رنگ و فتالئیک انیدرید تولید می کند و به پتروشیمی فارابی ارسال می گردد.

برش سنگین
پتروشیمی بوعلی سینا مجتمع پتروشیمی بو علی سینا به تولید برش های سنگین نفتا و برش سنگین واحد 100 پرداخته است، برش سنگین نفتا به میزان 500,000 تن در سال و برش سنگین واحد 100 به میزان 11,100 تن در سال تولید می شود. کاربرد آن استفاده به عنوان گازوییل ، تولید آلكیل بنزن خطی ، مخلوط شدن بانفت خام می باشد که به خارج از کشور صادر می گردد

بنزن
پتروشیمی بوعلی سینا مجتمع پتروشیمی بو علی سینا به تولید بنزن به میزان سالانه 180,000 تن جهت ساخت استایرن، دو دسیل بنزن برای شوینده ها، سیکلو هگزان برای تولید نایلون، فنل و نیترو بنزن برای تولید آنیلین و حلالها، پرداخته است که بعنوان خوراک به مجتمع های پتروشیمی تبریز، بیستون، آبادان و پلی اکریل ارسال و مازاد آن جهت صادرات به خارج از کشور ارسال می گردد.

رافینیت
پتروشیمی بوعلی سینا مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا اقدام به تولید رافینیت به میزان 199,000 تن در سال تولید نموده است که به پتروشیمی های بندر امام و امیر کبیر ارسال می گردد. از موارد کاربرد رافینیت خوراك واحدهای پایین دستی اولفین برای تولید پلی اتیلن، بنزین سازی می باشد. مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا محصولات خود را با بهترین کیفیت ممکن عرضه می کند.

کلمات جستجو شده: پتروشیمی بوعلی سینا, پتروشیمی بوعلی, پتروشیمی بوعلی سینا ماهشهر, استخدامی پتروشیمی بوعلی سینا, استخدامی پتروشیمی بوعلی, پتروشیمی ابن سینا, شرکت پتروسینا ماهشهر, استخدام پتروشیمی بوعلی, استخدام پتروشیمی بوعلی سینا, استخدام شرکت پتروسینا ماهشهر, شرکت پتروشیمی بوعلی سینا

جهت پیوستن به کانال تگرام ما اینجا کلیک کنید.

+ ثبت اطلاعات شرکت شما

شرکت های مرتبط

18 نظر برای شركت پتروشيمي بوعلي سينا

 1. سمیه گودرزی
  اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۶

  گودرزی هستم دارای مدرک کارشناسی ارشد شیمی تجزیه لطفا در صورت نیاز شرکت به این رشته اطلاع دهید ۰۹۱۶۷۸۴۷۶۲۶

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 2. مهدی غلامی
  شهریور ۲۷, ۱۳۹۵

  با سلام
  درخواست آنالیز رافینیت تولیدی آن شرکت را دارم لطفا به آدرس ایمیلم ارسال فرمایید
  با تشکر

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 3. رحیم فتحی
  تیر ۲۶, ۱۳۹۵

  اینجانب رحیم فتحی اعلام آمادی خود رو جهت انجام تعمیرات و ساخت و نصب مخزن شناور و کلیه خطوط پایپینگ و سازه فلزی و پایپ رک و استراکچر مورد نیاز را با تیم اجرایی مجرب و با سابقه ۲۰ سال در پروژه های مشابه اعلام میدارم .. در صورت صلاحدید رزومه شرکت و پیمانکاری را جهت مطالعه ارسال خواهم کرد .. داشتن تیم مجرب با وسایل و تجهیزات اجرایی کامل تعهد انجام کار حتی در مدت زمان بسیار کمتر از زمان برنامه ریزی شده رو خواهیم داشت . با تشکر ۰۹۳۷۹۹۱۳۴۴۶

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 4. هنا عساکره
  اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۵

  باسلام
  اینجانب هناءعساکره کارشناس مدیریت صنعتی دانشگاه پیام نور شادکان وکارآموز خود شرکت هستم دارای مدرک کامپیوترودارای روحیه کار تیمی وروابط عمومی خوبهستم .خواهشمنداست درصورت نیازبه نیروآماد هی کار در هرشرایطی هستم.
  باتشکر۰۹۳۸۶۴۷۰۵۰۵

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

  • میزایی
   فروردین ۲۶, ۱۳۹۶

   شما خانم هستید؟

   رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 5. عیسی نیسی
  شهریور ۱۶, ۱۳۹۴

  سلام
  درخواست خرید اوره ۴۶ درصد برای صادرات به صورت SGSبه کشور عراق می باشم، درصورت آمادگی اطلاع رسانی بفرمایید [email protected] ۰۹۱۶۳۱۲۶۱۴۲

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 6. هادی
  اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۴

  باعرض سلام وخسته نباشید.
  من لیسانس مکانیک طراحی جامدات هستم.ودوره های جوشکاری سازه ومخازن ولوله های تحت فشاروهمچنین دوره های بازرسی جوش راگذرانده اووم.وسرتیفیکیت جوشکاری مخازن راهم دارم .لطفا درصورت نیازبه نیزواطلاع دهید.باتشکر

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 7. amin
  اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۴

  باسلام
  من فارغ التحصیل رشته تکنولوژی صنایع شیمیایی با معدل۱۵٫۲۲از جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان هستم خواهشمنداست درصورت نیاز تماس بگیرین
  ۰۹۳۵۷۲۷۲۶۹۵؛۰۹۳۶۳۷۷۱۹۹۴

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

 8. مهدی شم آغا
  اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۴

  با عرض سلام و خسته نباشید.
  من یه جوون ۲۴ ساله م و ساکن خوزستان.
  فوق دیپلم معماری دارم و چون نامزد دارم حسابی به پول و کار احتیاج دارم ولی هرچی تلاش میکنم به دربسته میخورم!!!
  توروخدا اگه نیرو میخواید به منم خبر بدید.حاضرم به عنوان آشپز و حراست استخدام شم.خیلی به این کار احتیاج دارم و هرجای خوزستان نیاز باشه میرم.
  باتشکر.
  ۰۹۳۶۶۲۰۴۴۶۸

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 0

 9. شهرام راستگو
  اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۴

  دارای لیسانس شیمی از دانشگاه آزاد خرم آباد وستان لرستان.لطفا جهت استخدامی من راهم درنظر بگیرید و تماس حاصل فرمایید.با تشکر…
  ۰۹۳۸۵۶۹۱۰۱۹

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 2

 10. فواد سالمی
  اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۴

  RESUME
  مشخصات فردی
  نام و نام خانوادگی : فواد سالمی
  تاریخ تولد : ۰۶/۱۱/۱۳۶۵
  ملیت : ایرانی
  شماره شناسنامه : ۵۳۶۳
  کد ملی : ۱۸۱۹۸۷۸۹۴۵
  شماره تلفن : ۰۹۱۶۹۱۷۸۲۲۰-۰۹۳۸۹۶۰۶۷۳۷
  آدرس ایمیل : [email protected]
  نشانی منزل : اهواز بلوار گلستان

  تحصیلات
  دانشجوی فوق لیسانس مکانیک – تبدیل انرژی
  مهندس مکانیک ( حرارت و سیالات )
  محل تحصیل : دانشگاه آزاداسلامی واحد اهواز

  مهارتهای عملی
  توانایی فعالیت در زمینه سازه های فلزی و آشنا به نقشه های مربوطه
  آشنایی با نقشه های سیویل و تجهیزات پالایشگاهی
  آشنایی با کلیه فعالیتهای دفتر فنی مانند MIV , TQ , NCR , RMA , MTO و بالانس متریال
  آشنایی با نقشه های مخازن ذخیره و فعالیتهای مربوطه مانند ، برآورد متریال ، تهیه Cutting Plan و …
  سوابق شغلی
  کارگاه ساخت اسراکچر و سوله های صنعتی
  شرکت رهگشا – اهواز
  سمت دفتر فنی و مدیر هماهنگی
  تاریخ : تیر ماه ۹۲ تاکنون

  پروژه ساخت مخازن ذخیره میعات گازی بندر عباس – پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس
  شرکت WINTECO
  سمت دفتر فنی مخازن ذخیره
  کارفرما شرکت استیم رادیرا
  تاریخ : تیرماه ۱۳۸۸ تا آذرماه ۱۳۸۸

  طرح توسعه میدان گازی پارس جنوبی – فاز ۹ و ۱۰
  شرکت رامشیر ( Area C)
  سمت دفتر فنی نصب تجهیزات و سازه های فلزی
  کارفرما شرکت OIEC
  تاریخ : خرداد ۱۳۸۷ تا آبان ۱۳۸۷

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 2

 11. فواد سالمی
  اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۴

  با عرض سلام وخسته نباشید اینجانب دارای لیسانس میکانیک RESUME
  مشخصات فردی
  نام و نام خانوادگی : فواد سالمی
  تاریخ تولد : ۰۶/۱۱/۱۳۶۵
  ملیت : ایرانی
  شماره شناسنامه : ۵۳۶۳
  کد ملی : ۱۸۱۹۸۷۸۹۴۵
  شماره تلفن : ۰۹۱۶۹۱۷۸۲۲۰-۰۹۳۸۹۶۰۶۷۳۷
  آدرس ایمیل : [email protected]
  نشانی منزل : اهواز بلوار گلستان

  تحصیلات
  دانشجوی فوق لیسانس مکانیک – تبدیل انرژی
  مهندس مکانیک ( حرارت و سیالات )
  محل تحصیل : دانشگاه آزاداسلامی واحد اهواز

  مهارتهای عملی
  توانایی فعالیت در زمینه سازه های فلزی و آشنا به نقشه های مربوطه
  آشنایی با نقشه های سیویل و تجهیزات پالایشگاهی
  آشنایی با کلیه فعالیتهای دفتر فنی مانند MIV , TQ , NCR , RMA , MTO و بالانس متریال
  آشنایی با نقشه های مخازن ذخیره و فعالیتهای مربوطه مانند ، برآورد متریال ، تهیه Cutting Plan و …
  سوابق شغلی
  کارگاه ساخت اسراکچر و سوله های صنعتی
  شرکت رهگشا – اهواز
  سمت دفتر فنی و مدیر هماهنگی
  تاریخ : تیر ماه ۹۲ تاکنون

  پروژه ساخت مخازن ذخیره میعات گازی بندر عباس – پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس
  شرکت WINTECO
  سمت دفتر فنی مخازن ذخیره
  کارفرما شرکت استیم رادیرا
  تاریخ : تیرماه ۱۳۸۸ تا آذرماه ۱۳۸۸

  طرح توسعه میدان گازی پارس جنوبی – فاز ۹ و ۱۰
  شرکت رامشیر ( Area C)
  سمت دفتر فنی نصب تجهیزات و سازه های فلزی
  کارفرما شرکت OIEC
  تاریخ : خرداد ۱۳۸۷ تا آبان ۱۳۸۷
  سیالات میباشم

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 1

 12. مجید محمدی
  اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۴

  باسلام
  مجید محمدی هستم
  ۲۶ ساله از شهرستان گچساران داراری مدرک لیسانس حسابداری و نیز داراری کلیه مدارک کامپیوتر در سطح پیشرفته و مربی گیری
  در صورت نیاز خواشحال می شم در خدمت شرکت باشم
  با هر شرایطی
  شماره موبایل
  ۰۹۱۷۱۴۹۵۵۲۷
  ۰۹۳۸۷۲۴۳۸۸۴

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 0

 13. مجید محمدی
  اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۴

  با سلام

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 14. ساسان محمدیان
  بهمن ۱۳, ۱۳۹۲

  با سلام
  کاردانی الکتروتکنیک و لیسانس ICTگرایش مدیریت هستم.متولد 68 و از قهرمانان استان و بومی ماهشهرم.در صورت نیاز به نیرو آماده کار تو هر شرایطی هستم

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 9 Thumb down 3

 15. محمد نبی موسوی
  آذر ۲۲, ۱۳۹۲

  با سلام
  من فارغ التحصیل کارشناسی شیمی کاربردی هستم، دارای مدرک رایانه کار درجه 1 و2 از فنی و حرفه ای و همچنین مدرک آنالیز دستگاهی( HPLC- GC – UV- IR ) از جهد دانشگاهی شریف میباشم.
  لطفا در صورت نیاز تماس حاصل فرمایید.
  [email protected]
  09387360450

  رتبه دهید: Thumb up 4 Thumb down 3

 16. امیر راهدار
  آذر ۱۳, ۱۳۹۲

  با سلام
  اینجانب امیر راهدار 26 ساله دارای مدرک مهندسی شیمی صنایع پالایش میباشم ضمنا دارای مدرک رایانه نیز میباشم قد 173 و وزن 72 لطفا در صورت نیاز به بنده اطلاع دهید
  شماره تماس:09372721017

  رتبه دهید: Thumb up 2 Thumb down 2

 17. میثم فردوسی پور
  اسفند ۲۸, ۱۳۹۱

  سلام علیکم
  بااحترام به استحضار حضرتعالی می رساند اینجانب میثم فردوسی پور متولد1366 دارای لیسانس برق گرایش الکترونیک از دانشگاه آزاد واحد شوشتر دارای معدل15.88 می باشم.خواهشمند است در صورت نیاز به مهندس برق در استان خوزستان تماس حاصل فرمایید.
  همچنین دارای روابط عمومی بالا می باشم.
  09364710402

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 11 Thumb down 4

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *