صفحه اصلی » بانک شرکت ها » شرکت های ایرانی » الف تا ی » شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران
در حال مشاهده اطلاعات شرکت :
شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران
جستجو در شرکت ها :

شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران

آدرس:
تهران، خیابان استاد نجات اللهی شمالی، شماره ۲۶۳، صندوق پستی ۶۷۱۴/۱۱۳۶۵
تلفن: ۸۱۷۸۱
فاکس: ۶۶۱۵۳۹۰۱-۰۲۱
پست الکترونیک: nioecpr@nioec.org
وب سایت: www.nioec.org

سیمای شرکت

شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران، عهده دار اجرای کلیه طرح های زیر بنایی در بخش پایین دستی صنعت نفت اعم از پالایشی، ذخیره سازی و انتقال و توزیع نفت خام و فرآورده های نفتی در سراسرکشور است.

فعالیت این شرکت از گذشته های دور، با طراحی و احداث انبارهای نفت و جایگاه های فروش مواد نفتی آغاز شد و با ایجاد پالایشگاه اول تهران و خطوط لوله سراسری نفت و گاز در طول سال های دهه ۱۳۴۰ با عنوان

« مدیریت طرحهای مخصوص » درشرکت ملی نفت ایران تداوم یافت.

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، فعالیتهای عمده مربوط به امور طراحی و اجرایی را که در گذشته توسط شرکت های خارجی انجام می پذیرفت، نیروهای متخصص داخلی به عهده گرفتند و در راستای سیاست کلی وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران موضوع خودکفایی در کلیه فعالیت های نفتی کشور به ویژه در طرح های احداث پالایشگاه ها و موضوع انتقال دانش فنی به نیروهای متخصص داخلی مورد توجه بسیاری قرار گرفت .

اهداف و سیاستها

مسئولیت اصلی شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران با آغاز برنامه اول توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در تمام زمینه های توسعه مرتبط باطراحی و احداث پالایشگاههای جدید ، کارخانه های روغن سازی، خطوط لوله انتقال نفت خام و فرآورده، انبارهای بزرگ نفت، سکوهای حفاری دریایی، جمع آوری گاز از میدان های گازی و ده ها طرح و پروژه دیگرآغاز شد.

با شروع برنامه دوم توسعه، طرح های دیگری از جمله احداث اسکله تخلیه نفت خام و تاسیسات فرآورده های صادراتی توسط این شرکت انجام و با صدور خدمات فنی مهندسی به دیگر کشورها، فعالیت های این شرکت به خارج از مرزهای کشور نیز گسترش یافت . در برنامه سوم علاوه بر اجرای بیش از ۵۰ پروژه، طرح های بزرگی نیز مورد مطالعه قرارگرفت که این روند تا کنون نیز ادامه دارد.

این شرکت همانگونه که دراجرای پروژه ها دقت، سرعت و کیفیت و پیروی از برنامه مدون را رویکرد و سر لوحه فعالیتهای خود قرار داده است، استقرار نظام مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست(HSE ) را نیز از اصول خود می داند و با اهتمام به امر پژوهش و بهره گیری از یافته های تحقیقاتی در جهت توسعه گام بر می دارد.

شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران پس از اصلاح ساختار در سازمان جدید که همسو با سیاست های کلان وزارت نفت و مبتنی بر نظام اجرایی طرح های صنعت نفت است، با اتکا به تجربیات ارزشمند حاصل از اجرای طرح های متعدد، برخورداری از نیروی انسانی کار آزموده و کار آمد و بهره گیری از تجهیزات نرم افزاری مدرن و روزآمد « مدیریت اجرائی طرح های توسعه ای صنعت نفت » را بر عهده دارد.

چشم انداز فعالیتها

چشم انداز توسعه صنعتی کشور، فعالیتها و سرمایه گذاری گسترده ای را در عرصه صنعت نفت ترسیم می نماید .در این رهگذر با توجه به قانون « حداکثر استفاده از توان داخلی » فرصت بسیار مغتنمی برای رشد و تعالی شرکت های ایرانی فعال در این حوزه فراهم گردد . شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران به منظور ایفای نقشی شایسته دراجرای طرح های توسعه ای صنعت تلاش می نماید تا با تقویت هسته های مهندسی، تهیه بانکهای اطلاعاتی، تدوین استانداردها، شفاف سازی رویه ها و بهره گیری از آخرین دستاوردهای علمی و فنی و درکنار آن جذب نخبگان و پرورش آنها نسبت به ارتقای توان علمی و فنی خود بیش از پیش اهتمامی نماید.

در این راستا فعالیتهای انجام گرفته و تحولات پدید آمده از گذشته تا کنون در این شرکت که حاصل کارو تلاش مدیران، مسئولین، کارشناسان و کارکنان سخت کوش و بلند همت شرکت است، گواه گام های بلندی است که در مسیر توسعه و کارآمدی پیموده شده است .

بانک اطلاعاتی سازندگان / تأمین کنندگان

درجهان امروز داشتن اطلاعات بروز شرکتها یکی از عوامل مؤثر در روند پیشرفت روابط متقابل آنها است. در راستای نیل به هدف فوق و همچنین در راستای واحد نمودن منابع تولید کنندگان و تأمین‌کنندگان اقلام مورد نیاز وزارت نفت ، ارزیابی کلیه شرکتها در سطح وزارت نفت بصورت یکسان از طریق پرسشنامه های پیوست که در شورای عالی بررسی منابع وزارت نفت تصویب شده است ، انجام می‌گیرد.

لذا خواهشمند است در صورت تمایل به همکاری با توجه به نوع فعالیت آن شرکت اعم از سازنده / غیرسازنده (تأمین کننده) نسبت به تکمیل فرمهای پیوست اقدام نموده و جهت بررسی و طرح در شورای عالی بررسی منابع وزارت نفت به آدرس ذیل ارسال نمایید.

شرکت ملی مهندسی وساختمان نفت ایران

اداره خدمات فنی و بررسی منابع کالا

تهران – خیابان استادنجات الهی – نبش خیابان شهید موسی کلانتری – پلاک ۲۴۷ – طبقه ۴ – اتاق ۴۲۷

بدیهی است پس از بررسی مدارک و درصورت تأیید کمیته تعیین صلاحیت سازندگان ، نام آن شرکت در لیست سازندگان / تأمین کنندگان مورد تأیید شرکت ملی مهندسی وساختمان نفت و پس از طرح در شورای عالی بررسی منابع در لیست واحد وزارت نفت ثبت خواهد شد.

ضمناً ارزیابی فرمها منوط به تکمیل تمامی بخشهای پرسشنامه بوده و پرسشنامه های ناقص بررسی نخواهند شد و ارسال مدارک توسط متقاضیان هیچ گونه حقی را برای ارسال کننده در بر نخواهد داشت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با جناب آقای موسی نژاد رئیس خدمات فنی و بررسی منابع کالا به شماره تلفکس ۸۸۹۰۷۰۰۷  و یا با شماره تلفن های ۸۱۷۸۲۳۸۰ جناب آقای فقیهی ثانی و ۸۱۷۸۲۲۴۵ سرکارخانم فارسی جانی تماس حاصل نمایید.

همچنین می توانید لیست سازندگان مورد تأیید شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران (A.V.L) را در لینک‌های زیر مشاهده نمایید.

دانلود : jan2011A.V.L Based on products.pdf حجم فایل ۹۸۶ KB
دانلود : jan2011A.V.L Baesd on manufacturer.pdf حجم فایل ۵۹۱ KB
دانلود : LocalNonManufacturerQuestionnaire.doc حجم فایل ۹۴ KB
دانلود : LocalManufacturerQuestionnaire.doc حجم فایل ۱۹۰ KB
دانلود : ForeignNonManufacturerQuestionnaire.doc حجم فایل ۹۴ KB
دانلود : ForeignManufacturerQuestionnaire.doc حجم فایل ۱۰۴ KB

کلمات جستجو شده:

 • NIOC avl
 • شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران
 • شرکت ملی مهندسی نفت ایران
 • شرکت مهندسی وساختمان صنایع نفت
 • شرکت ملی مهندسی ساختمان نفت ایران
 • مدیر عامل فنی ومهندسی دساختمان وصنایع نفت
 • لیست شرکت های AVL
 • لیست avl شرکت نفت
 • مهندس ولایتی در شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت
 • شرکت مهندسی مواد وساختمان نفت

یک نظر برای شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران

 1. محمدی
  تیر ۷, ۱۳۹۳

  باسلام واحترام
  شرکت پتروتامین امیر تامین کننده لوله های کربن استیل مانیسمان مطابق استانداردAPI5L /ASTM A106 / A53 آماده همکاری در پروژه های نفت /گاز وپتروشیمی می باشد .کلیه لوله های این شرکت تحت شرایط استاندارد NACE MR -0175 ISO 15156 تولید شده اند.
  با تشکر – محمدی مدیر عامل تلفن تماس-۰۹۱۲۳۰۵۶۷۵۳

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>