صفحه اصلی » بانک شرکت ها » شرکت های ایرانی » الف تا ی » شركت ملي مهندسي و ساختمان نفت ايران
در حال مشاهده اطلاعات شرکت :
شركت ملي مهندسي و ساختمان نفت ايران
جستجو در شرکت ها :

شركت ملي مهندسي و ساختمان نفت ايران

آدرس:
تهران، خيابان استاد نجات اللهي شمالي، شماره 263، صندوق پستي 6714/11365
تلفن: 81781
فاكس: 66153901-021
پست الكترونيك: [email protected]
وب سايت: www.nioec.org

سيماي شركت

شركت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران، عهده دار اجرای كلیه طرح های زیر بنایی در بخش پایین دستی صنعت نفت اعم از پالایشی، ذخیره سازی و انتقال و توزیع نفت خام و فرآورده های نفتی در سراسركشور است.

فعالیت این شركت از گذشته های دور، با طراحی و احداث انبارهای نفت و جایگاه های فروش مواد نفتی آغاز شد و با ایجاد پالایشگاه اول تهران و خطوط لوله سراسری نفت و گاز در طول سال های دهه 1340 با عنوان

« مدیریت طرحهای مخصوص » درشركت ملی نفت ایران تداوم یافت.

پس از پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی ایران، فعالیتهای عمده مربوط به امور طراحی و اجرایی را كه در گذشته توسط شركت های خارجی انجام می پذیرفت، نیروهای متخصص داخلی به عهده گرفتند و در راستای سیاست كلی وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران موضوع خودكفایی در كلیه فعالیت های نفتی كشور به ویژه در طرح های احداث پالایشگاه ها و موضوع انتقال دانش فنی به نیروهای متخصص داخلی مورد توجه بسیاری قرار گرفت .

اهداف و سیاستها

مسئولیت اصلی شركت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران با آغاز برنامه اول توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در تمام زمینه های توسعه مرتبط باطراحی و احداث پالایشگاههای جدید ، كارخانه های روغن سازی، خطوط لوله انتقال نفت خام و فرآورده، انبارهای بزرگ نفت، سكوهای حفاری دریایی، جمع آوری گاز از میدان های گازی و ده ها طرح و پروژه دیگرآغاز شد.

با شروع برنامه دوم توسعه، طرح های دیگری از جمله احداث اسكله تخلیه نفت خام و تاسیسات فرآورده های صادراتی توسط این شركت انجام و با صدور خدمات فنی مهندسی به دیگر كشورها، فعالیت های این شركت به خارج از مرزهای كشور نیز گسترش یافت . در برنامه سوم علاوه بر اجرای بیش از 50 پروژه، طرح های بزرگی نیز مورد مطالعه قرارگرفت كه این روند تا كنون نیز ادامه دارد.

این شركت همانگونه كه دراجرای پروژه ها دقت، سرعت و كیفیت و پیروی از برنامه مدون را رویكرد و سر لوحه فعالیتهای خود قرار داده است، استقرار نظام مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست(HSE ) را نیز از اصول خود می داند و با اهتمام به امر پژوهش و بهره گیری از یافته های تحقیقاتی در جهت توسعه گام بر می دارد.

شركت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران پس از اصلاح ساختار در سازمان جدید كه همسو با سیاست های كلان وزارت نفت و مبتنی بر نظام اجرایی طرح های صنعت نفت است، با اتكا به تجربیات ارزشمند حاصل از اجرای طرح های متعدد، برخورداری از نیروی انسانی كار آزموده و كار آمد و بهره گیری از تجهیزات نرم افزاری مدرن و روزآمد « مدیریت اجرائی طرح های توسعه ای صنعت نفت » را بر عهده دارد.

چشم انداز فعالیتها

چشم انداز توسعه صنعتی كشور، فعالیتها و سرمایه گذاری گسترده ای را در عرصه صنعت نفت ترسیم می نماید .در این رهگذر با توجه به قانون « حداكثر استفاده از توان داخلی » فرصت بسیار مغتنمی برای رشد و تعالی شركت های ایرانی فعال در این حوزه فراهم گردد . شركت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران به منظور ایفای نقشی شایسته دراجرای طرح های توسعه ای صنعت تلاش می نماید تا با تقویت هسته های مهندسی، تهیه بانكهای اطلاعاتی، تدوین استانداردها، شفاف سازی رویه ها و بهره گیری از آخرین دستاوردهای علمی و فنی و دركنار آن جذب نخبگان و پرورش آنها نسبت به ارتقای توان علمی و فنی خود بیش از پیش اهتمامی نماید.

در این راستا فعالیتهای انجام گرفته و تحولات پدید آمده از گذشته تا كنون در این شركت كه حاصل كارو تلاش مدیران، مسئولین، كارشناسان و كاركنان سخت كوش و بلند همت شركت است، گواه گام های بلندی است كه در مسیر توسعه و كارآمدی پیموده شده است .

بانك اطلاعاتي سازندگان / تأمين كنندگان

درجهان امروز داشتن اطلاعات بروز شركتها يكي از عوامل مؤثر در روند پيشرفت روابط متقابل آنها است. در راستاي نيل به هدف فوق و همچنين در راستاي واحد نمودن منابع توليد كنندگان و تأمين‌كنندگان اقلام مورد نياز وزارت نفت ، ارزيابي كليه شركتها در سطح وزارت نفت بصورت يكسان از طريق پرسشنامه هاي پيوست كه در شوراي عالي بررسي منابع وزارت نفت تصويب شده است ، انجام مي‌گيرد.

لذا خواهشمند است در صورت تمايل به همكاري با توجه به نوع فعاليت آن شركت اعم از سازنده / غيرسازنده (تأمين كننده) نسبت به تكميل فرمهاي پيوست اقدام نموده و جهت بررسي و طرح در شوراي عالي بررسي منابع وزارت نفت به آدرس ذيل ارسال نماييد.

شركت ملي مهندسي وساختمان نفت ايران

اداره خدمات فني و بررسي منابع كالا

تهران – خيابان استادنجات الهي – نبش خيابان شهيد موسي كلانتري – پلاك 247 – طبقه 4 – اتاق 427

بديهي است پس از بررسي مدارك و درصورت تأييد كميته تعيين صلاحيت سازندگان ، نام آن شركت در ليست سازندگان / تأمين كنندگان مورد تأييد شركت ملي مهندسي وساختمان نفت و پس از طرح در شوراي عالي بررسي منابع در ليست واحد وزارت نفت ثبت خواهد شد.

ضمناً ارزيابي فرمها منوط به تكميل تمامي بخشهاي پرسشنامه بوده و پرسشنامه هاي ناقص بررسي نخواهند شد و ارسال مدارك توسط متقاضيان هيچ گونه حقي را براي ارسال كننده در بر نخواهد داشت.

جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با جناب آقاي موسي نژاد رئيس خدمات فني و بررسي منابع كالا به شماره تلفكس 88907007  و يا با شماره تلفن هاي 81782380 جناب آقاي فقيهي ثاني و 81782245 سركارخانم فارسي جاني تماس حاصل نماييد.

همچنين مي توانيد ليست سازندگان مورد تأييد شركت ملي مهندسي و ساختمان نفت ايران (A.V.L) را در لينك‌هاي زير مشاهده نماييد.

دانلود : jan2011A.V.L Based on products.pdf حجم فایل 986 KB
دانلود : jan2011A.V.L Baesd on manufacturer.pdf حجم فایل 591 KB
دانلود : LocalNonManufacturerQuestionnaire.doc حجم فایل 94 KB
دانلود : LocalManufacturerQuestionnaire.doc حجم فایل 190 KB
دانلود : ForeignNonManufacturerQuestionnaire.doc حجم فایل 94 KB
دانلود : ForeignManufacturerQuestionnaire.doc حجم فایل 104 KB

کلمات جستجو شده: NIOC avl, شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران, www nioec org

جهت پیوستن به کانال تگرام ما اینجا کلیک کنید.

+ ثبت اطلاعات شرکت شما

شرکت های مرتبط

3 نظر برای شركت ملي مهندسي و ساختمان نفت ايران

 1. طبرستان تابلو آریا تولیید کننده انواع تابلو برق صنعتی با بالاترین کیفیت

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 2. پیمانکاری همراه صنعت خراسان
  مرداد ۴, ۱۳۹۴

  مجری عایقکاری و برودتی ورنگ و سندبلاست با سی سال سابقه

  رتبه دهید: Thumb up 0 Thumb down 0

 3. محمدی
  تیر ۷, ۱۳۹۳

  باسلام واحترام
  شرکت پتروتامین امیر تامین کننده لوله های کربن استیل مانیسمان مطابق استانداردAPI5L /ASTM A106 / A53 آماده همکاری در پروژه های نفت /گاز وپتروشیمی می باشد .کلیه لوله های این شرکت تحت شرایط استاندارد NACE MR -0175 ISO 15156 تولید شده اند.
  با تشکر – محمدی مدیر عامل تلفن تماس-09123056753

  رتبه دهید: Thumb up 1 Thumb down 0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *