صفحه اصلی » بانک شرکت ها » شرکت های ایرانی » الف تا ی » شركت بازرگاني پتروشيمي بين الملل (PCCI)
در حال مشاهده اطلاعات شرکت :
شركت بازرگاني پتروشيمي بين الملل (PCCI)
جستجو در شرکت ها :

شركت بازرگاني پتروشيمي بين الملل (PCCI)

PCCI’s Global Network

دفاتر PCCI

شرکت هاي کارگزار ما در ايران

شرکت سهند نفت ایران :
آدرس:
خیابان وزرا – کوچه پنجم پلاک ۲۲ طبقه ۲

تلفن : 88707398 و 88707462و 88707390 و88707395 فکس : 88707397و88707463 و88708799

دفتر مدیریت : تلفن 88554776 و 88554777 فکس :88554775

شرکت حمل و نقل پتروشیمی :

آدرس:
خیابان گاندی- انتهای کوچه نهم- ساختمان 21- طبقه 2
تلفن: 88789695و 88787299و 88884773و 88884772
پست الکترونیکی : pctc@inpctc.com

وب سايت: www.pccint.com

PCCI’s Global Network
PCCI offices

Dubai Office :

 • Office NO: LB182202 , LB182203
  P.O.Box : 261539, Jebel Ali, Dubai , United Arab Emirates
  TEL:0097148857724-0097148857727
  FAX:0097148857723

JERSEY Office :

Address : ST.George Services No 6 Britannia Place Bath Street ST.Helier, Jersey JE2 4SU Channel Islands REG.NO : 77283- JERSEY ENGLAND
TEL: 00441534837600
FAX: 00441534837601

Turkmenistan Office :

Address : ASHKHABAD, AVE. 54,YIMPASH BUSINESS CENTER, NO. 506,507
Tel : 0099312452196-0099312452197
Fax : 0099312452188

دامنه فعاليت شركت

بازرگاني پتروشيمي بين الملل (PCCI) با هدف فعاليت در بازارهاي بين المللي به عنوان يك شركت بازرگاني پتروشيمي در سال 2000 ميلادي با حمايت شركت ملي صنايع پتروشيمي به عنوان مجموعه اي با 40 سال تجربه تأسيس شد. دامنه اصلي فعاليت اين شركت عمدتاً در زمينه خريد و فروش مواد شيميايي و آروماتيك، فرآورده هاي نفتي، انواع پليمرها، گاز مايع و كودهاي شيميايي مي باشد. اين شركت در سال 2000 با سرمايه اوليه 20,000,000 £ در Jersey واقع در Channel Islands ثبت گرديده و داراي شعبه در چندين كشور مي باشد.

زمينه كاري PCCI بر تجارت بين المللي محصولات پتروشيمي متمركز بوده و عمدتاً شامل فعاليت هاي ذيل مي باشد:

خريد خوراك مورد نياز مجتمع هاي پتروشيمي كشور تأمين محصولات نفتي و پتروشيميايي مورد نياز مشتريان در سراسر دنيا خريد محصولات نفتي و پتروشيميايي مورد نياز بازار ايران و بخش خصوصي كه توسط NPC قابل تأمين نمي باشد. خريد و معاوضه محصولات نفتي و پتروشيميايي توليد شده در كشورهاي آسياي ميانه ترانزيت محصولات پتروشيميايي مختلف از كشورهاي آسياي ميانه از طريق ايران

امروزه، PCCI يكي از بزرگترين واردكنندگان محصولات پتروشيميايي، شيميايي و فرآورده هاي نفتي مختلف از خاورميانه و كشورهاي CIS بوده و به عنوان يك شركت تجاري با ارائه خدمات موثرو قابل اطمينان در حال فعاليت مي باشد. تجارت PCCI بر اساس دانش روز بازار و بر پايه تعهد بلند مدت به فروشندگان و خريداران بنا شده است و ارائه خدمات اين شركت در بازارهاي بين المللي توسط جمعي از پرسنل متعهد و كارآمد و همچنين شبكه گسترده اي از شعبات، نمايندگان و شركتهاي مرتبط حمايت مي گردد.

بر اساس موارد فوق الذكر و روبط طولاني مدت اين شركت با توليدكنندگان كشورهاي مختلف، PCCI آمادگي همكاري با خريداران مواد شيميايي، پتروشيميايي و فرآورده هاي نفتي در جهت تأمين نيازمنديهاي ايشان را دارد.

پيام مدير عامل
بسمه تعالي

تغيير و پيشرفت بنگاههاي اقتصادي و سازمانهاي صنعتي در دنياي بسيار پيچيده كسب و كار براي دست يابي به محدوده هاي غير ممكن ، غير قابل تصور است. كوچكترين غفلت ، عامل عقب افتادگي از قافله مذكور و سرانجام طي روند ميرايي خواهد بود. بهره گيري از ابزارها و مديريت علمي ، استفاده از تجربه هاي موفق و تمرين كافي جهت كسب مهارت لازم جهت تدوين و استفاده از برنامه ريزي استراتژيك شايد يكي از بهترين راهكارها باشد. برنامه ريزي استراتژي يكي از وظايف اصلي مديران سازمان است. البته بديهي است با در نظر گرفتن تجارب ساير سازمانها اين برنامه ريزي بايد از طريق كارگروهي و خرد جمعي و استفاده بهينه از مشاركت فكري و همكاري مدير ان و كاركنان طراحي و تدوين شود. تعالي مسيري بي انتهاست و سازمان هائي كه در اين مسير گام بر مي دارند با بهره گيري از مدل هاي تعالي و الگوبرداري از تجارب خوب سازمان هاي موفق سعي در بهبود مستمر عملكرد خود در جهت افزايش بهره وري و تامين همه جانبه رضايت ذي نفعان دارند. شايسته است سوالاتي به شرح زير در رسيدن به اهداف و چشم انداز شركت مد نظر قرار گيرد. مانند :كجا هستيم ؟ چه ميخواهيم ؟ در چه مسيري در حركت هستيم ؟ اولويت هاي سازمان كدامند ؟ اقدامات اساسي براي رسيدن به اهداف چه اقداماتي هستند ؟ چه ساختارهايي براي رسيدن به اهداف بايد داشته باشيم ؟… همكاري مجدانه و صميمانه كليه همكاران در تدوين و اجرا برنامه استراتژيك شايسته تقدير فراوان مي باشد.

رئيس هيأت مديره و مدير عامل

علي اشرف احمدي

چشم انداز
دستيابي به رتبه مناسب بین پنج شرکت برتر تجاري در منطقه خاورميانه با موقعيت يك شركت متعالی در سطح بين المللي در زمينه تجارت محصولات مختلف شيميايي، پتروشيميايي و فرآورده های نفتی.
ماموريت
تجارت کالا و خدمات در حوزه بین الملل، متمرکز بر محصولات شیمیایی، پتروشیمیایی و فرآورده های نفتی با ایجاد فصل مشترک بین نیازهای تامین کننده و مصرف کننده . ما ضمن اهتمام به تامین منافع همه ذینفعان به صورت متوازن، مدیریت سرمایه های انسانی مجرب وکارآمد را به عنوان محور اصلی موفقیت مد نظر قرار می دهیم.
ارزشهای سازمانی
 1. حرفه ای بودن
  • دستیابی به منابع اطلاعاتی مورد نیاز
  • تحلیل توانمند اطلاعات
  • کسب دانش و آگاهی و مهارت لازم
 2. مسئولیت پذیری
  • پاسخگو بودن
  • حفظ نظم و انضباط
  • تلاش در جهت افزایش روحیه تعلق سازمانی
  • توانمندی کارکنان در همکاری و تعامل مناسب کار تیمی
 3. راندمان تلاش در جهت انجام خدمات با:
  • سرعت مناسب
  • دقت لازم
  • کیفیت مطلوب
 4. خلاقیت و نوآوری
  • توانمندی ارائه راهکارهای جدید
  • توانمندی ساده سازی فعالیتها
 5. درستکاری و صداقت
  • اخلاق کاری
  • سلامت کاری
  • اخلاق در تجارت بین الملل
اهداف کلان
 • افزایش حجم معاملات از نظر وزنی و ارزشی
 • افزایش تنوع محصولات
 • توسعه بازارهای حضور و افزایش تعداد مشتریان
 • توسعه منابع تامین کننده
 • توسعه تصویر و برند برتر
 • توسعه توانمندی کارکنان

.

مديريت بازرگانی مواد شیمیایی و آروماتیکها
معرفی :مديريت بازرگانی مواد شیمیایی و آروماتیکها يكي از بخش هاي بازرگاني شرکت PCCI بوده كه رسالت آن خريد و فروش مواد شیمیایی و آروماتیک مانند فنل، استن، اپی کلرو هیدرین ، اکریلو نیتریل، استیک اسید، مونو اتیلن گلایکول ، مخلوط زایلین ، استایرن مونومر و .. می باشد که عمدتاٌ به عنوان خوراک مجتمع های پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرند. ذیلاً توضیحات مختصری از محصولات مورد فعالیت بازرگانی در این بخش ارائه گردیده است
محصولات :

فنل :
این ماده شیمیایی از لحاظ فیزیکی به صورت پوسته های کریستالی بوده که در حرارت های بالای 41 درجه سانتیگراد به مایع تبدیل می گردد و عموماً به عنوان یک ماده واسطه در تولید بیس فنل آ در تولید اپوکسی رزین ها ( صنایع رنگ سازی) و پلی کربنات (صنایع پلاستیک) مورد استفاده قرار می گیرد.

استن :
این ماده شیمیایی از لحاظ فیزیکی به صورت مایع و با قابلیت تبخیر و اشتعال بسیار بالا بوده که عموماً به عنوان حلال و یا یک ماده واسطه در تولید بیس فنل آ در تولید اپوکسی رزین ها ( صنایع رنگ سازی) و پلی کربنات (صنایع پلاستیک) مورد استفاده قرار می گیرد. .

اپی کلرو هیدرین :
این ماده شیمیایی از به صورت بیرنگ وبا قابلیت واکنش پذیری بسیار بالامی باشد که عموماً در تولید اپوکسی رزین ها ی مورد استفاده در صنایع رنگ سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

استایرن مونومر :
این مایع شیمیایی بیرنگ دارای به راحتی در مقابل گرما و نور به صورت پلی مر در آمده و عموماٌ در تولید پلی استارن و رزین های ABS/SAN مورد استفاده قرار می گیرد.

اکریلو نیتریل :
این مایع شیمیایی به شدت قابل اشتعال و سمی بوده که دقیقاً به عنوان یک ماده شیمیایی واسطه در تولید الیاف اکریلیک و رزین های ABS/SAN مورد استفاده قرار می گیرد.

استیک اسید :
این مایع شیمیایی بی رنگ عموماً به عنوان یک ماده شیمیایی واسطه و یاحلال در تولیدانیدرید استیک ها و استات استرها مورد در صنایع داروسازی ، غذایی و رزین ها استفاده قرار می گیرد.

مونو اتیلن گلایکول:
این مایع شیمیایی بیرنگ و بدون بو عموماً در تولید ضدیخ ها و الیاف و پلاستیک مورد استفاده قرار می گیرد.

مدیریت مایعات گازی و کودهای شیمیائی
معرفی :مدیریت مایعات گازی و کودهای شیمیائی مسئول خرید و فروش گاز مایع و انواع مختلف کود شیمیائی می باشد. در حال حاضر فعالیت عمده واحد مایعات گازی و کودهای شیمیائی به شرح ذیل میباشد:

– تامین گاز مایع کشور ایران ازطریق کشورهای خاورمیانه
– تامین گاز مایع به مقصد عراق، پاکستان، ترکیه و افغانستان ازطریق کشورهای خاورمیانه و همچنین از طریق پالایشگاههای ایران
– تامین کود شیمیائی کشور ایران از طریق کشورهای خاورمیانه

واحد مایعات گازی و کودهای شیمیائی قصد دارد که بهترین و مطمئن ترین خدمات را بهمراه کیفیت مورد نظر مشتری به آنها ارائه نماید.

محصولات :

گاز مایع :
گاز مایع در زمان پالایش نفت خام تشکیل میشود و از بخار نفت یا گاز هنگامی که از زمین خارج میشوند، استخراج میشود. گاز مایع ترکیبی از گازهای هیدروکربن میباشد که به عنوان سوخت در وسایل گرمایشی و وسایل نقلیه استفاده میشود و به طور فزاینده ای جایگزین chlorofluorocarbons به عنوان سوخت گازی و ماده سردکننده جهت کاهش آسیب زدگی به لایه اوزون میشود.

متغیرهای گازمایع که خرید و فروش میشود مخلوطی از پروپان و بوتان میباشد که عمدتاً شامل 6 درصد پروپان و 40 درصد بوتان میباشد که بستگی به فصل دارد، در زمستان پروپان بیشتر و در تابستان بوتان بیشتر میباشد.

شرکت بازرگانی پتروشیمی بین الملل گاز مایع را از پالایشگاهای ذیل با درصدهای ذیل وارد میکند :

پالایشگاههای ترکمنستان :
مخلوط: 80 درصد بوتان، 20درصد پروپان و مخلوط : 60 درصدبوتان، 40 درصد پروپان

پالایشگاههای ازبکستان و قزاقستان :
مخلوط: 50 درصد بوتان، 50 درصد پروپان

کود شیمیایی:
کودهای شیمیایی ترکیباتی مورد نیاز گیاهان جهت تسریع رشد هستند که بطور معمول از طریق خاک بوسیله ریشه گیاهان یااز طریق تغذیه برگی جذب می شوند. کودهای شیمیایی، آلی (ترکیب مواد آلی) و غیرآلی (ترکیبی ازمواد معدنی یا شیمیایی ساده )هستند.
کودهای شیمیایی نوعاً درنسبتهای متنوعی از سه منبع غذایی عمده برای گیاه شامل نیتروژن،فسفر و پتاسیم می باشند. منایع غذایی ثانویه شامل کلسیم ،سولفور،منیزیم و گاهی اوقات عناصر کوچک(میکرومغذی ها) مانند آهن ،مس، مولیبدن ،کلرین،منگنز و در بعضی کشورها سلنیم.

عمده کود شیمیایی مورد فعالیت شرکت بازرگانی پتروشیمی بین الملل، واردات کود اوره از مبادی CIS می باشد. اوره از واکنش CO2 و آمونیاک بی آب تحت فشار 3.000 درجه psi و دمای 350 درجه فارنهایت. CO (NH2)2 +H2O< CO2+2NH3 تهیه می شود.

اوره عمده ترین کود شیمیایی است که در سطح بازرگانی بین المللی تجارت می شود.

در آینده نزدیک انتظار میرود سهمی معادل 50% کود نیتروژنه و در مقایسه با دیگر کودهای خشک ، بیش از 65% تجارت جهانی به خود اختصاص دهد.
اوره مزایای بسیاری در مقایسه با کودهای نیتروژنه دارا می باشد از این جهت که بسیار مطمئن جهت حمل و تعامل بوده ، خوردگی کمتری بر تجهیزات به جا می گذارد و درصد نیتروژن بالاتری نسبت به سایر کودهای نیتروژنه داشته اساساً برای تمام گیاهان کاربرد دارد واز طریق سیستم های سنتی قابل انبار و توزیع بوده می تواند به شکلهای متنوعی از طریق تجهیزات پیچیده کشاورزی تا توزیع دستی در مزرعه کاربرد داشته باشد .اوره همچنین قابلیت انحلال در آب بالا و جذب خاک بالایی دارد و این به معنای هزینه کمتر حمل و کاربری درواحد نیتروژن می باشد.

مديريت فرآورده هاي نفتي و پليمرها
معرفی :مديريت فرآورده هاي نفتي و پليمرها يكي از بخش هاي بازرگاني PCCI مي باشد كه رسالت آن خريد و فروش فرآورده هاي نفتي از قبيل گازوئيل، بنزين، نفتا، MTBE ، روغن پايه، مازوت (نفت كوره) و نفت سفيد و همچنين محصولات پليمري مختلف از جمله پلي پروپيلن، پلي اتيلن، PVC و … مي باشد. در حال حاضر فعاليت هاي اصلي اين مديريت به شرح ذيل مي باشد:

– خريد و تأمين بخشي از خوراك نفتاي مورد نياز مجتمع هاي پتروشيمي ايران.
– تأمين MTBE براي پالايشگاههاي ايران بر اساس درخواست ايشان.
– خريد و فروش پلي پروپيلن و ساير محصولات پليمري مورد نياز بخش خصوصي و مشتريان بين المللي.
– خريد گازوئيل و بنزين از كشورهاي آسياي ميانه جهت تحويل به مشتريان.
– تأمين و واردات فرآورده هاي نفتي و محصولات پليمري مورد درخواست مشتريان بين المللي از منابع مختلف.

محصولات :

در اين مديريت، فرآورده هاي نفتي مختلف از قبيل گازوئيل، بنزين، نفتا، MTBE، روغن پايه، نفت سفيد و نفت كوره و همچنين محصولات پليمري مختلف مانند پلي پروپيلن، پلي اتيلن، پلي استايرن، EPS و PVC معامله مي شود. توضيحات مختصري در خصوص برخي محصولات مورد معامله در مديريت فرآورده هاي نفتي و پليمر در قسمت ذيل قابل دسترسي مي باشد:

پلي پروپيلن :
پلي پروپيلن در اثر پليمريزاسيون پروپيلن بدست آمده و ترموپلاستيكي سبك با مقاومت بالا مي باشد. اين ماده براي تهيه پوشش ها، لوله هاي پلاستيكي، مواد بسته بندي (از قبيل گوني و …) و الياف بكار مي رود.

پلي اتيلن :
اين ماده در اثر پليمريزاسيون اتيلن بدست مي آيد و براي توليد فيلم، كانتينر، پوشش هاي عايق كاري و … بكار مي رود.

نفتا :
اين ماده به عنوان خوراك مورد نياز مجتمع هاي پتروشيمي (به عنوان مثال برای توليد اتيلن یا محصولات آروماتيكي) و همچنين براي توليد بنزين استفاده مي شود. نفتا همچنين در صنايع پتروشيمي براي توليد اولفين ها در فرآيند كراكينگ و در صنايع شيميايي به عنوان حلال استفاده مي شود.

گازوئيل :
سوخت ديزل از جمله فرآورده هاي نفتي حاصل از تقطير نفت خام است كه به عنوان سوخت موتورهاي ديزلي استفاده مي شود.

بنزين :
مخلوط فراري از هيدروكربنهاي مايع كه از نفت خام مشتق شده و عمدتاً به عنوان سوخت موتورهاي درون سوز استفاده مي شود.

MTBE :
اين ماده به عنوان افزودني به بنزين به منظور كاهش آلودگي محيط در اثر خودروها استفاده مي گردد.

نفت سفيد :
نفت سفيد مايع هيدروكربني اشتعال پذيري است كه عمدتاً به عنوان سوخت جت استفاده شده ولي بطور معمول به عنوان سوخت جهت گرمايش استفاده مي شود.

روغن پايه :
روغن پايه به همراه روغن ها و يا مواد ديگر براي توليد روان كننده ها استفاده مي شود.

نفت كوره :
نفت كوره ماده اي مشتق شده از تقطير نفت خام به عنوان محصول تقطير و يا ته مانده برج تقطير مي باشد. اين مايع نفتي به منظور توليد گرما در بويلرها و كوره ها سوزانده شده و نيز به منظور ايجاد نيرو در موتور استفاده مي شود.

کلمات جستجو شده: نفتا چیست, شرکت سهند نفت ایران, پتروشیمی بین الملل

جهت پیوستن به کانال تگرام ما اینجا کلیک کنید.

+ ثبت اطلاعات شرکت شما

شرکت های مرتبط

51 نظر برای شركت بازرگاني پتروشيمي بين الملل (PCCI)

 1. پاداویل
  خرداد ۲۱, ۱۳۹۶

  با شرکت ما تجارت امن را تجربه نمایید. آدرس سایت ما http://www.podoil.com
  تجارت گسترده در زمینه انواع محصولات نفتی و پتروشیمی

 2. محمودي نسب
  دی ۲۶, ۱۳۹۵

  فروش گازوویل دی ٢ و همچنین بنزین a95 و نفتا وهمچنین شمش طلا
  ٠٩٣٩٨٠٢۶١٠٧
  در صورت خاموش بودن پیام دهید

 3. محمد حسنی
  آبان ۱۸, ۱۳۹۴

  فروشنده نفتا زیر دوش از کشور عراق برای ایران و خریدار بنزین ترکمنستان واصفهان برای کشور عراق تلفن تماس (۰۹۱۸۹۷۸۱۱۷۶)

 4. محمد حسنی
  آبان ۱۸, ۱۳۹۴

  فروشنده نفتا از کشور عراق برای ایران و خریدار بنزین ترکمنستان و اصفهان برای کشور عراق

 5. نژاد
  آبان ۶, ۱۳۹۴

  سلام. خریداربنزین ترکمنستان وایران هستم تحویل مرز
  ۹۱۸۱۷۴۰۰۲۰

 6. شهروز ازادی
  مهر ۴, ۱۳۹۴

  ۲۵۰۰۰ تن گازوییل D2 ایران دارم
  ۳۰ دلار در هر تن زیر قیمت روز فوری فروشنده هستم
  ۰۹۱۲۱۰۳۳۳۷۰

 7. خدام
  شهریور ۲۸, ۱۳۹۴

  با سلام
  ۲۵۰۰۰ لیتر شوینده صنعتی پایه نمکی بدون الودگی و بو و غیر قابل اشتعال ساخت سوئد موجود می باشد .لازم بذکر است هر لیتر از شوینده را تا ۵۰ لیتر آب میتوان مخلوط کرد .جهت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۲۸۲۴۸۶۱۱ تماس بگیرید.

  • sanaz manjili
   مهر ۱۲, ۱۳۹۴

   slm dostan aziz baray saderat benzin a80 be meghdar na mahdod ehtiaj
   be moshtari khareji daram lotfan ba in shomare tamas beghirin
   ۰۹۳۶۱۷۷۱۳۰۸
   manjili

 8. پوریا
  شهریور ۱۹, ۱۳۹۴

  تولید کننده نیترات نقره وکلیه نمک های نقره هستم بصورت عمده میفروشم با بالاترین کیفیت وبهترین قیمت در صورت تمایل تماس بگیرید ممنون۰۹۱۹۰۶۹۰۹۰۶مهندس قاسمی

 9. اریان
  مرداد ۳۱, ۱۳۹۴

  خریدار ۷ هزار تن M.T.B.E تحویل یکی از بنادر جنوب هستم،سریعا تماس بگیرید از طریق واتس اپ با شماره۰۰۹۶۴۷۵۰۶۴۷۵۸۸۸

 10. Emad ghazanfari
  مرداد ۲, ۱۳۹۴

  فروش ۲۰۰۰تن
  روغن پایه Sn180
  تحویل بندر فریدونکنار

 11. Emad ghazanfari
  مرداد ۲, ۱۳۹۴

  فروش ۱۰۰۰تن
  پرو پیلن D30S
  تحویل بندر امیراباد
  درجه ۱
  در کیسه های ۲۵ کیلویی

  غضنفری
  ۰۹۱۱۳۱۳۸۷۲۲

 12. رضا
  تیر ۱۵, ۱۳۹۴

  سلام
  من ۱۰٫۰۰۰ تن بنزین ایرانی برای صادرات به عراق میخوام کسی هست در این زمینه همکاری کنه؟
  موبایل ۰۹۱۲۸۸۹۰۵۴۸

 13. عظیم کاوه
  اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۴

  حمل و نقل و ترانزیت کلیه فرآورده های نفتی از مبدا ایران به کشورهای افغانستان،ترکمنستان،تاجیکستان،ارمنستان و…. از طریق(زمینی،دریایی،ریلی)با بیش از ۳۰۰ دستگاه تانکر واجد شرایط جهت حمل سوخت و مشتقات آن (شرکت بانیراه توس)

  • یوسف
   اسفند ۶, ۱۳۹۴

   سلام لطفا جهت ترانزیت سوخت از امیرآباد به اقلیم کردستان عراق مخصوصا بنزین شرایط همکاری رو اعلام بفرمایید

 14. محمد نکویی
  بهمن ۲۵, ۱۳۹۳

  خریدار انواع سوخت برای افغانستان
  لطفا تماس بگیرید
  ۰۹۳۷۲۰۴۴۷۴۷

 15. وحید هداوند سوری
  آبان ۳۰, ۱۳۹۳

  اینم شماره تماسم 09123784387

 16. وحید هداوند سوری
  آبان ۳۰, ۱۳۹۳

  با سلام نیازمند بوتا دی ان مایع-اکریلو نیتریل-اتیل اکریلات-(2-اتیل هگزیل اکریلات)در گرید صنعتی میباشم لطفا جهت خرید راهنمایی کنید.

 17. پاتکو
  آبان ۲۹, ۱۳۹۳

  با سلام
  خریدار پلی اتیلن و قیر و گازوئیل برای مصارف داخلی و صادراتی (جهت کشور چین و ترکیه) می باشیم.
  لطفا تماس بگیرید
  09122355383

 18. فروشنده پلی پرو پلین09155847544

 19. توسعه صادرات رافع
  مهر ۱۸, ۱۳۹۳

  سلام/پرو پلی پیلن d30s به مقدار1500 تن موجود و آماده تحویل در گمرک اینچه برون/تنی1700 دلار/ نقدی بدون نیاز به ال سی و ضمانت نامه/آنالیز و نمونه عینی در صورت نیاز ارسال میگردد. با سپاس قدیمی09155847544 / ضمنا خریدار پلی اتیلن 075 و 021 و 020 در مقدار انبوه میباشیم/

 20. محمدزينلى
  شهریور ۱۸, ۱۳۹۳

  سلام.بنده مدت كوتاهي شده كه وارد بازاريابي ومدت دوهفته اي شده وارد كارباتجارافغانستان شدم.الان خريداراني درزمينه سوخت.كودشيميايي وآرد وسيمان دارم.لطفا اكه كسي از دوستان ميتونه كمكم كنه اطلاع بدن تماس ب.باتشكر.
  09155624872

 21. حمیدرضا بادیان
  مرداد ۲۱, ۱۳۹۳

  با سلام و عرض ادب
  شرکت تجارت گروپ فعال در زمینه بازاریابی بین المللی ،صادرات و واردات مستقر در کشور ترکیه شهر استانبول مفتخر است ،جهت همکاری در زمینه های مختلف آمادگی خود را اعلام نماید.
  شماره تماس: 13 58 399 538 0090
  با تشکر
  حمیدرضا بادیان

  • مهدی ابراهیمی
   اسفند ۱۶, ۱۳۹۳

   با سلام وادب
   لطفا اگر تلفن تماس ایران یا ادرس ایمیل خود را جهت همکاری ارسال کنید تا در زمینه بعضی از محصولات صادراتی وپالایشگاهی فعالیتهایی داشته باشیم
   متشکرم

   • sanaz manjili
    مهر ۱۲, ۱۳۹۴

    slm khob hastin agar baray saderat ehtjiaj be faravardehay petrochem
    darin ba in shomare tamas beghirin
    ۰۹۳۶۱۷۷۱۳۰۸

   • جعفری
    دی ۲۳, ۱۳۹۵

    جعفری هستم ۰۹۱۶۶۵۰۲۶۹۱
    ۰۰۹۸۹۳۰۶۲۸۶۷۶۸

 22. آرمان بزرگ امید
  تیر ۵, ۱۳۹۳

  سلام.توانایی تامین نفت خام عراق بصورت مستقیم و بی واسطه بصورت نامحدود 009647503603867-09188763186
  arman.oil87@gmail.com

 23. نازنین خمسه
  اسفند ۲, ۱۳۹۲

  با سلام
  درخواست خرید و قیمت برای مواد پلی اتیلن با کد های 0075 به مقدار 80 ton و 020 به مقدار 40 ton و 209 به مقدار 80 ton نحوه خرید به صورت نقدی به همراه ضمانت لطفا دوستان عزیزی که در این صنعت میتوانند فعالیت کنند قیمت و نوع همکاری را اعلام نمایند .

  با تشکر
  نازنین خمسه

  ariyatrade@asia.com
  09386817699

 24. مهندس راد
  بهمن ۲۷, ۱۳۹۲

  مشاوره پروژه های نفتی وگازی وپژوهشی.اخذ مجوزات در راستای پروژه های بزرگ
  به خصوص نفت و گاز و پتروشیمی و…اجرائی فاینانس
  09100637963

 25. یوسف
  بهمن ۱۷, ۱۳۹۲

  با سلام
  مدتی هست که به فکر بیزینس در زمینه مشتقات نفتی هستم . 30 ساله هستم وپر انرژی. آماده همکاری با شرکت ها و اورگان های مختلف در ایران و خارج از ایران هستم. خوشحال میشم اگه در این زمینه این حقیر را راهنمایی بفرمایید و راه و روش ورود به این کار را به من آموزش دهید. قبلا از همکاری شما کمال تشکر را دارا می باشم.
  09131049476
  Yousefjavanmardy@Yahoo.com

 26. آراد
  بهمن ۱۵, ۱۳۹۲

  با سلام
  خریدار ماهیانه 1000 تن (c30s)
  pp
  09123708916
  نقدی

 27. farhad azarafza
  دی ۲۳, ۱۳۹۲

  Salam.bandeh farhad azarafza iran tehran.hamlo naghl royal respina transport .
  حمل محمولات پتروشیمی از تمام بنادر ایران به کشور ترکیه ماهانه 900 دستگاه ترانزیت به تمام شهرهای ترکیه با نازلترین قیمت آماده سرویس دهی به شما مشتریان محترم میباشم
  شرکت حمل ونقل بین المللی رویال رسپینا وآنادولی ترانس
  00989122077929 farhad azarafza
  Email : fazarafza@yahoo.com
  Tel : 02166277006.7.8

 28. saeid safari
  آذر ۲۱, ۱۳۹۲

  خرید ماهانه نفثکوره ایران برای شرکت اروپایی 50/000mt

  • hamed
   فروردین ۲۱, ۱۳۹۳

   این جانب درزمینه نفت خام ایرن ومشتقات
   اماده همکاری هستم.
   LOI+ BCL+ICPO

  • آرمان بزرگ امید
   تیر ۵, ۱۳۹۳

   سلام دوست عزیز در تجارت مستقیم وبی واسطه نفت خام عراق بصورت نامحدوددفعالیت داریم.با تشکر

 29. ارش خاموشی
  آذر ۲, ۱۳۹۲

  باسلام

  اینجانب تعداد 60 بشکه اسید falcor و falcide و energy aec دارم که میخوام بفروشم. لطفا تماس بگیرید 09181336003 09354591912

 30. امید
  آبان ۲۶, ۱۳۹۲

  با سلام – لطفا در خصوص نفتا توضیحات تکمیلی نسبت به کیفیت و قیمت روز را بیان فرمایید . با تشکر

  • مهدی
   شهریور ۲۴, ۱۳۹۳

   سلام من خریدار نفتا هستم بصورت نقد لطفا تلفن خود را برای من ایمیل کنید ممنون

   • samadian
    آبان ۶, ۱۳۹۳

    باسلام
    فروش نفتا
    تماس 09141156525

   • جعفری
    دی ۲۳, ۱۳۹۵

    ۰۹۳۰۶۲۸۶۷۶۸ جعفری

 31. عباس
  مهر ۲۵, ۱۳۹۲

  در صورتی که نیاز به نفتا داشته باشیدمیتوانیم با قیمت مناسب آن را برای شما تهیه نماییم

  • نازنین خمسه
   اسفند ۲, ۱۳۹۲

   با سلام
   کار من بازاریابی در کشورهای همسایه میباشد در زمینه های مختلف از جمله مواد نفتی
   من اگر مشتری برای نفتا و مازوت و قیر برای خارج از کشور داشته باشم چگونه میتوانم با شما همکاری کنم اگر امکانش هست شماره تماس خود را برای من ایمیل کنید و محصولات صادراتی که میتوانید برای من مهیا کنید را برایم بفرستید ممنون میشم

   با تشکر
   نازنین خمسه
   ariyatrade@asia.com
   09386817699

 32. همت زادگان
  مرداد ۲۶, ۱۳۹۲

  سلام با عرض خسته نباشید میخواستم در مورد خرید گاز مایع و صادرات به افغانستان راهنمایی بگیرم گه از کجا میشود تهیه وخرید کرد و در مورد انالیز ان هم راهنمایی میخواستم

 33. شیوا اسعدی
  تیر ۱۷, ۱۳۹۲

  با عرض سلام و خسته نباشید،سایتتون را مطالعه کردم اطلاعات مفیدی دارد،من فروشنده گازوئیل هستم تازگی ها میخوام که در این زمینه فعالیت کنم،میخواستم خریدارانی از کشور افغانستان پیدا کنم ولی نمیدانم از چه طریقی این کار را انجام بدم چون نمیشه به هر کسی اعتماد کرد،اگر بتوانید در این زمینه مراراهنمایی کنید و یا همکاری کنید ممنون میشم./با تشکر.

  • نیما مقدم
   آذر ۲۳, ۱۳۹۲

   سلام
   من خریدار گازوییل و هیدروکربن ایران برای افغانستان و پاکستان هستم
   اگه کسی فروشنده بود تماس بگیرد
   09357727641

   • gholizadeh
    فروردین ۲۱, ۱۳۹۳

    با سلام
    درخصوص خرید گازوئیل برای کشور افغانستان تماس بگیرید.

  • gholizadeh
   فروردین ۲۱, ۱۳۹۳

   سلام ،
   چنانچه گازوئیل برای افغانستان دارید تماس بگیرید .
   09121222922

   • Mehdi
    مرداد ۸, ۱۳۹۵

    سلام
    گازوئیل صادراتی دارم برای پاکستان و افغانستان
    اگر تقاضا دارید به ایمیل اعلام کنید
    Mehdi_azizean@yahoo.com

  • ابوالفضل مرادی
   مهر ۲۲, ۱۳۹۵

   سلام خوبید من خربد و فروش مواد نفتی کارمیکنم بالا بیست سال در بخش تولید وصادرات و ۹۰ در صد پالایشگاه ها و شرکت های نفتی باانها همکاری دارم و کاملا من را میشناسند ابوالفضل مرادی ۰۹۱۹۶۴۷۴۳۰۴ ایمیل ebi.p.g.j@gmail.com اماده ی همکاری دوجانبه هستم تمام کسایی که کار میکنم را میشناسم ونمیتوانند بار بد تحویل بدهند چون هم انالیز ها را خوب میشناسم هم پالایشگاهارا که کدامشان واقعی هستند

 34. ابرج واعظی
  دی ۲۲, ۱۳۹۱

  با سلام
  لطفا راهنمایی فرمایید شرکتهای خارجی خریدار محصولات پتروشیمی چگونه میتوتنند از ایرانخرید کنند
  09128333798

 35. ادیب حیدربگی
  دی ۲۱, ۱۳۹۱

  باسلام
  مادرخواست خرید فوم پلی یول وایزوسیانات در مقیاس روزی 2تا4تن با قردارداد 3و6ماهه و نزدیک به کیفیت شرکت بایر را داریم که در صورت تمایل دیتا شیت مورد نظر ایمیل خواهد شد/لذا در صورت امکان تهیه این فوم از طرف شرکت pcciامادگی خود را جهت مذاکره ابتدایی با شمارا اعلام میکنیم
  09393623182
  تلفکس021-55425850
  شرکت آگرین پلیمر
  شرگت نوین گستران آلش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *