در حال مشاهده اطلاعات شرکت :
تجهیز کالا
جستجو در شرکت ها :

تجهیز کالا

تجهیز کالا بر پایه طراحان با تجربه خود به هدف ارائه خدمات مهندسی ساخت، طراحی صنعتی و تامین متریال ساخت تجهیزات مختلف از سال ۱۳۹۳ شروع به کار کرد.

یکی از پیچیده ترین تجهیزاتی که می توان طراحی کرد مخازن تحت فشار می باشد. طراحی این تجهیزات احتیاج به داشتن دانش و اطلاعت کافی در خصوص مهندسی ساخت و طراحی صنعتی دارد، از این رو یک منبع و استاندارد مهندسی نیاز است تا از طراحی های سلیقه ای جلوگیری شود. در میان استاندارد های مختلف در خصوص ساخت مخازن تحت فشار، ASME BPVC یک منبع قابل اعتماد است بنابراین ما نیز این استاندارد را برای همه تجهیزاتی که طراحی می کنیم انتخاب کرده ایم و پیشنهاد می دهیم.

دیگر تجهیزاتی که اعزای ما کار مدلسازی سه بعدی و مهندسی ساخت آن را انجام داده اند تجهیزات مکانیکال کارخانه های احیای سنگ آهن با تناژ تولیدی ۶۰۰ و ۱۲۰۰ تن در سال می باشد ( شفت کوره های احیا، رکوپراتور ها و غیره).

جهت پیوستن به کانال تگرام ما اینجا کلیک کنید.

+ ثبت اطلاعات شرکت شما

شرکت های مرتبط

یک نظر برای تجهیز کالا

  1. حسن کریمی
    مرداد ۴, ۱۳۹۶

    شرکت حمل و نقل صداقت با صدور انواع حواله جات و بارنامه های دولتی و ۵۰ملیون تومان بیمه رایگان و قیمتهای استثنائی ،سرویس دهی همه روزه از تهران به تمام نقاط کشور تماس۰۹۱۲۴۰۴۱۸۷۶و۰۹۱۲۲۲۵۱۲۴۸و ۰۲۱۵۵۱۸۵۹۱۲الی۱۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *