گروه صنعتی غرب فلنج، اولین تولید کننده فلنج و فیتینگ فورج در ایران

بدضعیفمتوسطخوبعالی (5٫00 از 5)
Loading...

logoگروه صنعتی غرب فلنج (GF) اولین تولید کننده فلنج در ایران می باشد. با بیش از ۳۷ سال تجربه در تولید و ساخت انواع فلنج و اتصالات فورج و جوشی مورد مصرف در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، پالایش و تأسیسات صنایع دریایی – آبرسانی و صنایع فولاد مطابق با آخرین استانداردهای معتبر جهانی و با استفاده از تجهیزات فورج از قبیل انواع چکش ها و پرس های فورج یکی از بزرگترین تولید کننده های این محصول در کشور است و عنوان اولین تولید کننده فلنج در ایران را دارا می باشد.

همچنین این گروه با در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته قادر به تولید انواع فلنج و اتصالات با متریال های فولاد کربنی – آلیاژی – زنگ نزن – سوپر آلیاژی – کربنی با استحکام بالا و مقاوم به محیط ترش حاوی H2S و HIC و SSCC می باشد. از طرفی برای دستیابی به خواص مکانیکی مورد نظر مطابق استانداردهای درخواستی انواع روش های عملیات حرارتی نظیر نرمالیز، آنیل و کوئنچ و تمپر بر روی قطعات و محصولات انـجام می گردد.

 

cert

ارزش های بنیادی:

مشتری مداری در قالب تعهد به موفقیت مشتری

پیوند دائمی با مشتریان وفادار

آموزش و رشد مداوم کارکنان به منظور خلاقیت و بهبود مستمر

الزام به انـجام کار صحیح و ارزش آفرینی در قالب کار گروهی

پیروی از مدیریت نظام یافته به منظور ارتقای کیفیت فنی سازمان

 

 

Screen Shot 2015-09-26 at 12.18.12 PM

تولید اصلی ما شامل انواع فلنج‌های استاندارد و فیتینگ‌های فورج و جوشی و نیز اجزای مرتبط به آن مطابق با آخرین استانداردهای جهانی می باشند. این محصولات عبارتند از:

●Welding Neck ●Blind●Slip-On●Socket Weld●Threaded●Lap Joint●Long Welding Neck●Orifice Flanges●Spectacle Blinds●RING Spacers and Spades●Cladded Flange/ Weld Overlaid Flange●Reducer●Cap●Drip Rings● Compact Flanges●Forged Fittings●Anchor Flanges●Nipo Flange●Swivel Rings●Adaptors●Nozzles●Tube Sheets●Rings●Weldolets●Threadolets●Stub Endsفلنج و فیتینگ های ویژه متناسب با طراحی و درخواست مشتریان​●

غرب فلنج مجهز به پرس‌های فورج و آهنگری به همراه کوره‌های سرخ کاری و عملیات حرارتی پیشرفته می باشد.

 

 

Screen Shot 2015-09-27 at 3.17.30 PM

این شرکت دارای ماشین آلات مدرن و CNC در خطوط برشکاری و ماشین کاری و همچنین دارای امکانات مجهز کنترل کیفی، آزمایشگاهی، پوشش و بسته بندی می باشد.

تضمین بالاترین سطح کیفیت در محصولات و خدمات از اصول بنیادی ما در گروه صنعتی غرب فلنج می باشد. تطابق کامل محصولات با استانداردهای بین المللی و در موارد متعددی برتری متمایز کیفی آنها، سبب می شود تا ما امکان پاسخگویی کامل به نیازهای متنوع مشتریانمان در حوزه نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، آب و فاضلاب و کشتی سازی را دارا باشیم.

بهره گیری از فناوری های نوین، کنترل کیفی، نظارت مداوم و همچنین بهبود مستمر فرآیندهای تولید از وظایف روزانه مهندسین و متخصصین ما می باشد.

 

وب سایت:

http://www.gharbflange.com

دفتر مرکزی:
تهران-خیابان شریعتی تقاطع میرداماد-کوی بیگدلی-شماره۷-ساختمان غرب فلنج

ایمیل:

 [email protected]

تلفن:

۲۲۲۲۹۹۵۷/۲۲۲۵۹۲۷۳/۲۲۲۲۰۷۸۵

فکس:

۲۲۹۲۱۴۴۱-۲

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *