تبلیغات

ازطریق آگهی در IRAN PETRO TECH فروش محصولات و خدمات خود را افزایش داده و بیشترین تماس را با مشتریها داشته باشید.

    چرا سايت ايران پتروتك؟

 • در حال حاضر تبليغ از طريق سايت ايران پتروتك www.iranpetrotech.com يكي از ارزانترين و موثرترين روش هاي تبليغات در فضاي اينترنتي براي شركت هاي مرتبط با حوزه نفت، گاز و پتروشيمي مي باشد و اين اطمينان به شما داده مي شود كه آگهي شما به بهترين شكل ممكن توسط موتورهاي جستجوي اينترنتي ايندكس شده و در اختيار كاربران و جويندگان خدمات و محصولات قرار گرفته و نام شركت شما در طي مدت كمي به صورت يك برند معتبر در زمينه توليدات و يا خدماتي كه ارائه مي دهيد، مطرح خواهد شد.
 • سايت ايران پتروتك سايتي مطرح در حوزه انرژي كشور، با بازديد متوسط روزانه 6000 نفر، داراي ارزش بالا از سوي سايت ارزش گذاري الكسا بوده و از حمايت بسياري از شركت ها و موسسات علمي و فني برخوردار بوده و تحت نظارت شركت فناوران شبكه انرژي مبين فعاليت مي نمايد.

تصویر زیر محل قرار گیری بنر های تبلیغاتی سایت را نشان میدهد.

هزينه بسته هاي تبليغاتی

موقعیت آگهی
 • قیمت (تومان)
 • مشخصات
موقعیت A
 • 890000
 • بنر با ابعاد 468 در 60 - یک ماهه
موقعیت B
 • 700000
 • بنر با ابعاد 130 در 140 - دو ماهه
موقعیت C
 • 400000
 • بنر با ابعاد 130 در 210 - یک ماهه

تسهيلات ويژه ما

 • طراحي بنر به صورت رايگان (افرادی كه ابزارهای تبیغاتی سنتی را برای محصولات خود مناسب نمی‌دانند، می‌توانند از تبلیغات بنری برای گسترش نام شركت خود بیشترین بهره را ببرند. كلید موفقیت افرادی كه فعالیت‌هایشان ارتباط تنگاتنگی با شبكه اینترنت دارد، گنجاندن بنرها در وب سایتهایی است كه به نحوی با موضوع تبلیغ آنها مرتبط هستند. دیدن تبلیغات بنری یك شركت از سوی مشتریان، چه با كلیك بر روی آنها همراه باشد و چه نباشد، در معروف كردن نام شركت با هزینه‌ای اندك، نقشی باورنكردنی دارد. گرافیست های سايت ايران پتروتك، با توجه به نوع فعاليت شما، بنر تبليغاتي مناسب را طراحي مي نمايند).
 • متن تبلیغاتی شما توسط مشاورین ما اصلاح شده و از لغات و متن های کاملا تخصصی و مناسب استفاده می شود.
 • تصاویر و عکس های مناسب و متناسب با اهداف شما توسط گرافیست های ما برای ایمیل تبلیغاتی شما طراحی می شود تا جایی که ممکن باشد شکل و شمایل ایمیل شما را از حالت تبلیغاتی و خسته کننده دور نموده و شبیه به ایمیلی شخصی و اختصاصی می نمائیم. (رمز موفقیت تبلیغات، مطابق بودن آن با اهداف کاربر است. تبلیغات هدفمند تضمینی برای جلب توجه در ذهن بیننده است).
 • پروفایل شرکت شما توسط تیم مجرب تبلیغات و بازرگانی سايت درمحل مناسب و در بخشی که بیشترین بیننده مربوطه را داشته باشد قرار خواهد گرفت.

به شما اطمینان میدهیم که اطلاعات مربوط به شما دربالاترین سطح جستجوی اینترنتی قرار گرفته و در دسترس مخاطبین آن قرار میگیرد.

برای استفاده ازاین امکان بی نظیر، همین امروز با ما تماس بگیرید

.

 

 

تلفن های تماس:

بخش بازاريابي: 5273067-0912

88688061 -( 10 خط )

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

captcha
تصویر بالا را وارد کنید

 

شركت هاي بزرگ نفت و گاز داخلي از سايت ايران پتروتك حمايت كرده اند. در كنار اين حمايت ها و بمنظور تامين هزينه ها و اجراي طرح هاي بزرگ تر و ارائه سرويس بهتر مي توانيد با ما همكاري داشته باشيد. اين همكاري مي تواند به اشكال مختلف صورت پذيرد.
1- تبليغ در سايت ايران پتروتك
مطابق با برنامه از پيش طراحي شده، فضايي براي تبليغ در صفحه اصلي و تمامي صفحات داخلي در نظر گرفته شده كه به شركتهاي علاقه مند به تبليغ در سايت اختصاص داده خواهد شد.
2- حمايتهاي مالي
يكي از دلايل مهم عدم موفقيت سايت هاي نفت و گاز ، نبود حمايت مالي شركتهاي توانمند نفت و گاز كشور از فعاليت هاي اينگونه سايت ها مي باشد. سايت ايران پتروتك براي پيش برد اهداف خود، از كليه شركتها و علاقه مندان به صنعت نفت و گاز كشور درخواست كمك و همكاري دارد. اين گونه كمك ها مي تواند به هر ميزان و شكلي باشد و در صورت تمايل آماده است تا به صورت شفاف نحوه هزينه شدن اين گونه كمكها را به اطلاع برساند.
3- حمايت فني
يكي از مهمترين حمايت ها از سايت حمايت فني و تهيه مطالب قابل ارائه در سايت مي باشد. مطالب دريافت شده با ذكر منبع آن در بخش هاي مختلف سايت مورد استفاده قرار خواهد گرفت. مطالب ارائه شده مي بايست به روز، علمي و با محتواي مرتبط با صنعت نفت و گاز كشورمان باشد.

قواعد و مقررات

  1. محتویات تمام بسته های تبلیغاتی باید منطبق با قوانین جمهوری اسلامی باشد
  2. در صورتیکه که محتویات بسته تبلیغاتی منطبق با موازین اخلاقی و قانونی نباشد ، شرکت از ارسال آن خودداری خواهد نمود.
  3. صحت مطالب ارسالی به عهده مشتری می باشد و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال آن به عهده نخواهد گرفت.
  4. شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال خرید محصولات تبلیغی مشتری نخواهد داشت.

 

 تبلیغات هدفمند بنری
بنرها، پر استفاده‌ترین شكل تبلیغات اینترنتی به شمار می‌آیند. استفاده از ابزار و روش‌های نوین، افزون بر افزایش تأثیر این شكل از تبلیغات، انقلابی در این نوع تبلیغ ایجاد كرده است. تبلیغات بنری نقش بسزایی در افزایش قابلیت‌های تصویری نام‌ها و علائم تجاری دارند. مطابق گزارش تبلیغاتی فورستر، در شرایط یكسان، تبلیغات آنلاین تأثیر زیادی در مشهور شدن نام تجاری شركت‌ها دارند. (تقریباْ حدود ۶۰ درصد)

افرادی كه ابزارهای تبیغاتی سنتی را برای محصولات خود مناسب نمی‌دانند، می‌توانند از تبلیغات بنری برای گسترش نام شركت خود بیش‌ترین بهره را ببرند. كلید موفقیت افرادی كه فعالیت‌هایشان ارتباط تنگاتنگی با شبكه اینترنت دارد، گنجاندن بنرها در وب سایتهایی است كه به نحوی با موضوع تبلیغ آنها مرتبط هستند. دیدن تبلیغات بنری یك شركت از سوی مشتریان، چه با كلیك بر روی آنها همراه باشد و چه نباشد، در معروف كردن نام شركت با هزینه‌ای اندك، نقشی باور نكردنی دارد.

– آیا می خواهید آگهی شما مؤثر باشد ؟
در سایتی که خوب طراحی شده آگهی بدهید. از منافع ابرمتنها غافل نشوید. و از همه مهم تر به مسائل روانشناسی بینندگان دقت کنید.
متاسفانه اکثر وب سایتهای کنونی راه اشتباهی را برای تبلیغات طی می کنند و هر روز حجم آنها را بیشتر و آزاردهنده تر می کنند. حرکت در خلاف جهت اصلا راه عاقلانه ای نیست.

پروفایل شرکت شما توسط تیم مجرب تبلیغات و بازرگانی IRAN PETROTECH درمحل مناسب سایت و در بخشی که بیشترین بیننده مربوطه را داشته باشد قرار خواهد گرفت.

 • به شما اطمینان میدهیم که اطلاعات مربوط به شما دربالاترین سطح جستجوی اینترنتی قرار گرفته و در دسترس مخاطبین آن قرار میگیرد.

رمز موفقیت تبلیغات، مطابق بودن آن با اهداف کاربر است. تبلیغات هدفمند تضمینی برای جلب توجه در ذهن بیننده است.

کلمات جستجو شده: تبلیغات نفت پارس