تبلیغات

ازطریق آگهی در IRAN PETRO TECH فروش محصولات و خدمات خود را افزایش داده و بیشترین تماس را با مشتریها داشته باشید.

    چرا سایت ایران پتروتک؟

 • در حال حاضر تبلیغ از طریق سایت ایران پتروتک www.iranpetrotech.com یکی از ارزانترین و موثرترین روش های تبلیغات در فضای اینترنتی برای شرکت های مرتبط با حوزه نفت، گاز و پتروشیمی می باشد و این اطمینان به شما داده می شود که آگهی شما به بهترین شکل ممکن توسط موتورهای جستجوی اینترنتی ایندکس شده و در اختیار کاربران و جویندگان خدمات و محصولات قرار گرفته و نام شرکت شما در طی مدت کمی به صورت یک برند معتبر در زمینه تولیدات و یا خدماتی که ارائه می دهید، مطرح خواهد شد.
 • سایت ایران پتروتک سایتی مطرح در حوزه انرژی کشور، با بازدید متوسط روزانه ۲۵۰۰نفر، دارای ارزش بالا از سوی سایت ارزش گذاری الکسا و رتبه ۴ ارزش گذاری گوگل بوده و از حمایت بسیاری از شرکت ها و موسسات علمی و فنی برخوردار بوده که تحت نظارت شرکت فناوران شبکه انرژی مبین فعالیت می نماید.

تصویر زیر محل قرار گیری بنر های تبلیغاتی سایت را نشان میدهد. (در خصوص بنر A توضیح آنکه برخی شرکت ها دو بنر نوع A را همزامان دریافت کرده و در این صورت این دو بنر  که کنار هم قرار دارند در هم ادغام می شوند)

هزینه بسته های تبلیغاتی

موقعیت آگهی
 • قیمت (تومان)
 • مشخصات
موقعیت A
 • 250,000
 • بنر با ابعاد 468 در 60 - یک ماهه
موقعیت B
 • 100,000
 • بنر با ابعاد 130 در 140 - یک ماهه
موقعیت C
 • 150,000
 • بنر با ابعاد 130 در 210 - یک ماهه

همچنین این امکان برای موسسات آموزشی وجود دارد که با مبلغ ماهیانه ۲۰۰ هزار تومان، مدیریت بخش آموزش وب سایت را در اختیار داشته باشند. در این صورت اکانت ویژه در اختیار موسسه قرار میگیرد که به صورت اختصاصی تا هر میزان آگهی، بتواند در بخش آموزش وب سایت درج نماید. برای استفاده از این امکان ویژه با شماره تلفن ۰۹۱۲۵۲۷۳۰۶۷ تماس بگیرید. آگهی های بخش آموزش در صفحه اصلی وب سایت همچنین از طریق نوار ابزار سایت قابل دسترسی هستند.

تسهیلات ویژه ما

 • طراحی بنر با حداقل قیمت (افرادی که ابزارهای تبیغاتی سنتی را برای محصولات خود مناسب نمی‌دانند، می‌توانند از تبلیغات بنری برای گسترش نام شرکت خود بیشترین بهره را ببرند. کلید موفقیت افرادی که فعالیت‌هایشان ارتباط تنگاتنگی با شبکه اینترنت دارد، گنجاندن بنرها در وب سایتهایی است که به نحوی با موضوع تبلیغ آنها مرتبط هستند. دیدن تبلیغات بنری یک شرکت از سوی مشتریان، چه با کلیک بر روی آنها همراه باشد و چه نباشد، در معروف کردن نام شرکت با هزینه‌ای اندک، نقشی باورنکردنی دارد. گرافیست های سایت ایران پتروتک، با توجه به نوع فعالیت شما، بنر تبلیغاتی مناسب را طراحی می نمایند).
 • متن تبلیغاتی شما توسط مشاورین ما اصلاح شده و از لغات و متن های کاملا تخصصی و مناسب استفاده می شود.
 • تصاویر و عکس های مناسب و متناسب با اهداف شما توسط گرافیست های ما برای ایمیل تبلیغاتی شما طراحی می شود تا جایی که ممکن باشد شکل و شمایل ایمیل شما را از حالت تبلیغاتی و خسته کننده دور نموده و شبیه به ایمیلی شخصی و اختصاصی می نمائیم. (رمز موفقیت تبلیغات، مطابق بودن آن با اهداف کاربر است. تبلیغات هدفمند تضمینی برای جلب توجه در ذهن بیننده است).
 • پروفایل شرکت شما توسط تیم مجرب تبلیغات و بازرگانی سایت درمحل مناسب و در بخشی که بیشترین بیننده مربوطه را داشته باشد قرار خواهد گرفت.

به شما اطمینان میدهیم که اطلاعات مربوط به شما دربالاترین سطح جستجوی اینترنتی قرار گرفته و در دسترس مخاطبین آن قرار میگیرد.

برای استفاده ازاین امکان بی نظیر، همین امروز با ما تماس بگیرید

 

تلفن های تماس:

بخش بازاریابی: ۵۲۷۳۰۶۷-۰۹۱۲

۸۸۶۸۸۰۶۱ -( ۱۰ خط )

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

captcha
تصویر بالا را وارد کنید

 

شرکت های بزرگ نفت و گاز داخلی از سایت ایران پتروتک حمایت کرده اند. در کنار این حمایت ها و بمنظور تامین هزینه ها و اجرای طرح های بزرگ تر و ارائه سرویس بهتر می توانید با ما همکاری داشته باشید. این همکاری می تواند به اشکال مختلف صورت پذیرد.
۱- تبلیغ در سایت ایران پتروتک
مطابق با برنامه از پیش طراحی شده، فضایی برای تبلیغ در صفحه اصلی و تمامی صفحات داخلی در نظر گرفته شده که به شرکتهای علاقه مند به تبلیغ در سایت اختصاص داده خواهد شد.
۲- حمایتهای مالی
یکی از دلایل مهم عدم موفقیت سایت های نفت و گاز ، نبود حمایت مالی شرکتهای توانمند نفت و گاز کشور از فعالیت های اینگونه سایت ها می باشد. سایت ایران پتروتک برای پیش برد اهداف خود، از کلیه شرکتها و علاقه مندان به صنعت نفت و گاز کشور درخواست کمک و همکاری دارد. این گونه کمک ها می تواند به هر میزان و شکلی باشد و در صورت تمایل آماده است تا به صورت شفاف نحوه هزینه شدن این گونه کمکها را به اطلاع برساند.
۳- حمایت فنی
یکی از مهمترین حمایت ها از سایت حمایت فنی و تهیه مطالب قابل ارائه در سایت می باشد. مطالب دریافت شده با ذکر منبع آن در بخش های مختلف سایت مورد استفاده قرار خواهد گرفت. مطالب ارائه شده می بایست به روز، علمی و با محتوای مرتبط با صنعت نفت و گاز کشورمان باشد.

قواعد و مقررات

  1. محتویات تمام بسته های تبلیغاتی باید منطبق با قوانین جمهوری اسلامی باشد
  2. در صورتیکه که محتویات بسته تبلیغاتی منطبق با موازین اخلاقی و قانونی نباشد ، شرکت از ارسال آن خودداری خواهد نمود.
  3. صحت مطالب ارسالی به عهده مشتری می باشد و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال آن به عهده نخواهد گرفت.
  4. شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال خرید محصولات تبلیغی مشتری نخواهد داشت.

 

 تبلیغات هدفمند بنری
بنرها، پر استفاده‌ترین شکل تبلیغات اینترنتی به شمار می‌آیند. استفاده از ابزار و روش‌های نوین، افزون بر افزایش تأثیر این شکل از تبلیغات، انقلابی در این نوع تبلیغ ایجاد کرده است. تبلیغات بنری نقش بسزایی در افزایش قابلیت‌های تصویری نام‌ها و علائم تجاری دارند. مطابق گزارش تبلیغاتی فورستر، در شرایط یکسان، تبلیغات آنلاین تأثیر زیادی در مشهور شدن نام تجاری شرکت‌ها دارند. (تقریباْ حدود ۶۰ درصد)

افرادی که ابزارهای تبیغاتی سنتی را برای محصولات خود مناسب نمی‌دانند، می‌توانند از تبلیغات بنری برای گسترش نام شرکت خود بیش‌ترین بهره را ببرند. کلید موفقیت افرادی که فعالیت‌هایشان ارتباط تنگاتنگی با شبکه اینترنت دارد، گنجاندن بنرها در وب سایتهایی است که به نحوی با موضوع تبلیغ آنها مرتبط هستند. دیدن تبلیغات بنری یک شرکت از سوی مشتریان، چه با کلیک بر روی آنها همراه باشد و چه نباشد، در معروف کردن نام شرکت با هزینه‌ای اندک، نقشی باور نکردنی دارد.

– آیا می خواهید آگهی شما مؤثر باشد ؟
در سایتی که خوب طراحی شده آگهی بدهید. از منافع ابرمتنها غافل نشوید. و از همه مهم تر به مسائل روانشناسی بینندگان دقت کنید.
متاسفانه اکثر وب سایتهای کنونی راه اشتباهی را برای تبلیغات طی می کنند و هر روز حجم آنها را بیشتر و آزاردهنده تر می کنند. حرکت در خلاف جهت اصلا راه عاقلانه ای نیست.

پروفایل شرکت شما توسط تیم مجرب تبلیغات و بازرگانی IRAN PETROTECH درمحل مناسب سایت و در بخشی که بیشترین بیننده مربوطه را داشته باشد قرار خواهد گرفت.

 • به شما اطمینان میدهیم که اطلاعات مربوط به شما دربالاترین سطح جستجوی اینترنتی قرار گرفته و در دسترس مخاطبین آن قرار میگیرد.

رمز موفقیت تبلیغات، مطابق بودن آن با اهداف کاربر است. تبلیغات هدفمند تضمینی برای جلب توجه در ذهن بیننده است.