درباره ما

وب سايت ايران پتروتك با هدف کمک به تبادل اطلاعات مربوط به تكنولوژي داخلي و خارجي و توسعه بازار صنعت نفت و گاز و پتروشیمی راه اندازی شده است. در این سايت کلیه شرکتهای فعال صنعت نفت و گاز و پتروشیمی با تمرکز بر نوع محصولات تولیدی و خدمات موجود گروه بندی شده اند.
انواع تجهیزات مکانیکال ، تجهزیات برق ، تجهیزات ابزار دقیق و ارتباطات راه دور،مواد شیمیایی،تجهیزات کارگاهی، تجهیزات آزمایشگاهی، بهداشت و ایمنی و محیط زیست و … از جمله گروههای محصولات تولیدی صنعت نفت و گاز و پتروشیمی کشور است.

آخرين اخبار از مناقصات داخلي و خارجي، پروژه هاي بزرگ نفت و گاز، نمايشگاهها و سمينارها، دوره هاي آموزشي، اخبار نفت، گالري تصاوير و فيلم، مركز ويژه دانلود كه خود شامل بخشهاي فراساحل، خشكي، كتاب، نرم افزار و مقاله مي باشد و همچنين بخش استخدام و بخشهاي آموزشهاي عمومي و تخصصي از ديگر بخش هاي متنوع اين سايت مي باشد.
شرکتهایی که به نحوی درگیر تامین مواد اولیه و اجزا و قطعات مرتبط در این صنایع هستند می توانند کمپانی های مورد نظر خود را جستجو و پیام های خود را از طریق سايت ارسال کنند.

ايران پتروتك، این امکان را نیز فراهم نموده است که بتوانيد پیام های خرید و فروش و سفارشات خود را نیز بروی تابلو خرید و فروش سايت ارسال نموده و از این طریق تعداد مخاطبین محصولات خود را افزایش دهيد. ضمن اینکه با دادن امکانات تبلیغاتی حرفه ای در صفحات کلیدی سایت در اشکال گوناگون، امکان تبلیغ محصول شما در بخشهاي مختلف نقش شما را در این صنعت برجسته تر سازد.

همچنين تالار گفتگوي سايت با هدف ايجاد بستري براي تبادل اطلاعات و گرد آوري بزرگترين خانواده نفت و گاز در كنار يكديگر راه اندازي شد.

با تشكر فرآوان از بازديد شما

 

کلمات جستجو شده: درباره ی مانا بهداشت پارس