درباره ما

وب سایت ایران پتروتک با هدف کمک به تبادل اطلاعات مربوط به تکنولوژی داخلی و خارجی و توسعه بازار صنعت نفت و گاز و پتروشیمی راه اندازی شده است. در این سایت کلیه شرکتهای فعال صنعت نفت و گاز و پتروشیمی با تمرکز بر نوع محصولات تولیدی و خدمات موجود گروه بندی شده اند.
انواع تجهیزات مکانیکال ، تجهزیات برق ، تجهیزات ابزار دقیق و ارتباطات راه دور،مواد شیمیایی،تجهیزات کارگاهی، تجهیزات آزمایشگاهی، بهداشت و ایمنی و محیط زیست و … از جمله گروههای محصولات تولیدی صنعت نفت و گاز و پتروشیمی کشور است.

آخرین اخبار از مناقصات داخلی و خارجی، پروژه های بزرگ نفت و گاز، نمایشگاهها و سمینارها، دوره های آموزشی، اخبار نفت، گالری تصاویر و فیلم، مرکز ویژه دانلود که خود شامل بخشهای فراساحل، خشکی، کتاب، نرم افزار و مقاله می باشد و همچنین بخش استخدام و بخشهای آموزشهای عمومی و تخصصی از دیگر بخش های متنوع این سایت می باشد.
شرکتهایی که به نحوی درگیر تامین مواد اولیه و اجزا و قطعات مرتبط در این صنایع هستند می توانند کمپانی های مورد نظر خود را جستجو و پیام های خود را از طریق سایت ارسال کنند.

ایران پتروتک، این امکان را نیز فراهم نموده است که بتوانید پیام های خرید و فروش و سفارشات خود را نیز بروی تابلو خرید و فروش سایت ارسال نموده و از این طریق تعداد مخاطبین محصولات خود را افزایش دهید. ضمن اینکه با دادن امکانات تبلیغاتی حرفه ای در صفحات کلیدی سایت در اشکال گوناگون، امکان تبلیغ محصول شما در بخشهای مختلف نقش شما را در این صنعت برجسته تر سازد.

همچنین تالار گفتگوی سایت با هدف ایجاد بستری برای تبادل اطلاعات و گرد آوری بزرگترین خانواده نفت و گاز در کنار یکدیگر راه اندازی شد.

با تشکر فرآوان از بازدید شما

 

کلمات جستجو شده:

  • بزرگ ترین خریدارپودرباریت کشور؟
  • خریدارپودرباریت تقئی؟
  • جدید‏ ‏ترین‏ ‏استخدام۹۳‏ ‏در‏ ‏ارومیه